EKSTRA
MENÜ

Minibüsler

Minibüsler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Minibüsler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.124 Minibüsler haberi bulunmuştur.

Minibüsler Haberleri

Kocaeli Plajları 2020 - Kocaelide Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Kocaeli Plajları 2020 - Kocaeli'de Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ülkemiz tam anlamı ile bir tatil cennetidir. Yaz sezonunda oldukça büyük göç alan ülkemizde pek çok il turizm için ziyaretçilerini kabul etmektedir. En güzel plajlarda güzel bir tatil deneyimi yapmak isteyen kişiler ise yoğun bir araştırma sürecine girmektedirler. Ülkemizin en güzel plajlarına sahip olan illerinden birisi de Kocaeli'dir. Kocaeli plajları oldukça meşhur olup Karadeniz'in en güzel plajlarına sahip ili denilebilir. Bundan dolayı da Kocaeli tatil için tercih edilen bir şehirdir. Kocaeli ve çevresinde bu plajlarda tatil yapmak için konaklama imkanları da maksimum seviyededir. İstediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde konaklama şansınız vardır. Ayrıca Kocaeli plajları kişiye kamp yapma olanakları da sunmaktadır. Bundan dolayı Kocaeli'ne gelerek hem kamp deneyimi yaşayabilir hem de muhteşem sularına kendinizi bırakarak yüzme keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Kocaeli plajları internette son aylarda en çok araştırılan plajlar arasına girmiştir. Peki, Kocaeli plajları 2020 yılında hangisi daha fazla tercih edilmiştir? Kocaeli'de denize girmek için tercih edilecek ücretli veya ücretsiz olan plajlar hangileridir? İşte Kocaeli'de muhteşem bir tatil deneyimi yapmak için tercih edeceğiniz ücretli ve ücretsiz plajlar listesi.

13.10.2020Seyahat
Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalıkda Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalık'da Denize Girilecek En İyi Ücretli Ve Ücretsiz (Halk) Plajları Listesi

Ayvalık günümüzde hem deniz ve plajları bakımında hem de gezilecek yerler bakımından her daim ön planda olan bir yerdir. Ayvalık Plajları 2020 - Ayvalık'ta denize girilecek en iyi ücretli ve ücretsiz (halk) plajları listesi? Sizler için detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.

12.10.2020Seyahat
Edirnede Kovid-19 tedbirleri kapsamında minibüsler denetlendi

Edirne'de Kovid-19 tedbirleri kapsamında minibüsler denetlendi

Edirne'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında taksi, servis araçları ve minibüslerde denetim yapıldı.

23.09.2020Gündem

Gökçetepe Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Türkiye doğal güzellikleri bakımından Dünya'da ki en güzel ülkelerden birisidir. Gerek yeşilliği ile gerekse de tarihi yerleri Türkiye muhteşem bir kültür ülkesidir. Türkiye'nin en çok gezilen yerleri arasında da Gökçetepe Tabiat Parkı yer almaktadır. Gökçetepe Tabiat Parkı şehrin gürültülü ambiansından bir an olsun uzaklaşabileceğiniz ailecek çok güzel bir piknik deneyimi yaşayabileceğiniz bir doğal alandır. Gökçetepe Tabiat Parkı bulunan şehrin en çok ziyaret edilen yerlerin arasında yer almaktadır. Bu tabiat parkına gelmeden önce insanlar burası hakkında araştırma yapmaktadırlar. Peki, Gökçetepe Tabiat Parkı nerede? Gökçetepe Tabiat Parkına nasıl gidilir? Gökçetepe Tabiat Parkına giriş ücretli mi? Ücretli ise ne kadar? İşte Gökçetepe Tabiat Parkına dair tüm her şey.

18.09.2020Seyahat
İztuzu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir İztuzu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

İztuzu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? İztuzu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ülkemiz 3 tarafı denizlerle çevrili olan bir ülkedir. Aynı zamanda kuzey yarım kürenin orta kısmında yer aldığı için 4 mevsimin en güzel yaşandığı ülkelerden biridir. Özellikle ülkemizin güney sahilleri yaz mevsimi boyunca deniz sezonunun oldukça hareketli geçtiği sahillerdir. Bu sahillerde ve koylarda ilkbahar mevsiminde başlayan deniz turizmi sonbahar mevsimine kadar sürer. Ülkemizin yaz mevsiminin uzun süre yaşandığı plajlardan biri de İztuzu Plajı’dır. İztuzu Plajı ile ilgili detayları derledik.

18.09.2020Seyahat
Karasu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Karasu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Karasu Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Karasu Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Her yıl binlerce kişiyi ağırlayan Karasu Plajı, Sakarya ilinde bulunuyor. Doğal ve tarihi güzellikleri ile ön plana çıkan Karasu Plajı Türkiye'nin de en büyük plajına sahip olarak biliniyor. Karasu Plajı ince kumu ile ön plana çıkıyor. Doğal güzellikleri ile bilinen Karasu Plajı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

18.09.2020Seyahat
Sazlıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Sazlıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Sazlıca Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Sazlıca Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde sazlıca plajı İzmir ilinde bulunan en güzel plajlar arasında yer almaktadır. Sazlıca plajı Foça ilçesinde yer almakta olup yerli ya da yabancı pek çok kişi tarafından talep görmektedir. Sazlıca plajı deniz ve serinleme ihtiyacı olan kişiler için inanılmaz güzellikte olan plajlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden ile sazlıca plajını sizler için ayrıntılı olarak araştırdık. Sazlıca Plajı hakkında bilgi, Sazlıca Plajı nerededir? Sazlıca plajı nasıl gidilir? Sazlıca Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

18.09.2020Seyahat
Riva Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Riva Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Riva Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Riva Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Günümüzde Riva plajı güzel plajlar arasında yer almaktadır. Bu plajı yerli pek çok kişi için deniz ve serinleme ihtiyacını karşılayabilen plajlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden ile Riva plajını sizler için araştırdık. Riva Plajı hakkında bilgi, Riva Plajı nerede ve nasıl gidilir? Riva Plajı giriş ücreti be kadardır? Detaylı bir şekilde araştırdık ve sizlere derledik.

17.09.2020Seyahat
Ölüdeniz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Ölüdeniz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ölüdeniz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Ölüdeniz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Ölüdeniz Plajı ülkemizdeki en güzel plajlardan biridir. Bu sebeple her yıl birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Ölüdeniz Plajı’nın nerede olduğu, plaja nasıl gidilebileceği ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Ayrıca plaj çevresindeki kamp yerleri ve konaklama mekanları hakkında detaylı bilgileri derledik.

17.09.2020Seyahat
Didim Altınkum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Didim Altınkum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Didim Altınkum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Didim Altınkum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Didim Altınkum Plajı ince kumlardan oluşur. Aydın ilinde bulunan Didim Altınkum Plajı aynı zamanda mavi bayrak ödülü de almıştır. Eşsiz doğası bulunan Didim Altınkum Plajı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

17.09.2020Seyahat
Çıralı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Çıralı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Çıralı Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Çıralı Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Yaz sezonun açılmasıyla birlikte merak edilen yerler arasında Çıralı Plajı yer almaktadır. Dokusu, rahatlığı ve estetik güzelliğiyle Çıralı Plajı tatilcilerin uğrak mekanı olmuştur. Çıralı Plajı nerededir? Nasıl gidilir? Özellikleri nelerdir? Çıralı Plajı hakkında merak edilen bilgileri sizler için derledik.

17.09.2020Seyahat
Çalış Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Çalış Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Çalış Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Çalış Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Çalış Plajı Fethiye'de bulunuyor. Her yıl on binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Çalış Plajı doğanın kalbinde yer alıyor. Uzun yürüyüş alanlarının yanı sıra çeşitli lokanta ve alışveriş noktaları da plajın çevresinde yer alıyor. Ulaşımın da oldukça kolay olduğu Çalış Plajı ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

17.09.2020Seyahat
Arsuz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Arsuz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Arsuz Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Arsuz Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Akdeniz kıyıları, ilkbahar ve yaz aylarında milyonları eşsiz doğasıyla kendine çekmeyi başarıyor. Tüm bu güzellikleri sizlere yaşatan plajlarımızdan Arsuz Plajı'nı sizler için araştırdık. İşte Arsuz Plajı nerede ve nasıl gidilir? Arsuz Plajı özellikleri, kamp ile konaklama detayları ve giriş ücreti (2020) detaylarıyla derledik.

17.09.2020Seyahat
Akkum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir Akkum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Akkum Plajı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Akkum Plajı Özellikleri, Kamp İle Konaklama Detayları Ve Giriş Ücreti (2020)

Doğal güzellikleri ile her zaman cezbeden bir ülke olan Türkiye plajları ile de meşhur bir ülkedir. Türkiye'nin en meşhur plajları arasında ise Akkum plajı yer almaktadır. Akkum plajı denize girme imkanları açısından oldukça iyi bir plajdır. Her yıl hem yerli hem de yabancı turistlerin akımına uğrayan Akkum plajı görülmeye değer ve tatil için tercih edilebilecek plajlardan birisidir. Akkum plajı içerisinde pek çok işletmenin olduğu bir plajdır. Dolayısıyla plaja geldikten sonra tüm tatil imkanlarından yararlanabilirsiniz. Akkum plajı en çok tercih edilen plajlar arasındadır. Her yaz bu plaj oldukça dolmaktadır. Akkum plajı Türkiye'de internette en çok araştırılan plajlar arasında yerini korumaktadır. Peki, Akkum plajı nerededir? Akkum plajına nasıl gidilir? Akkum plajı özellikleri nelerdir? Akkum plajı kamp olanakları var mı? Varsa nelerdir? İşte Akkum plajına dair tüm detaylar.

17.09.2020Seyahat
Minibüslerde şoför-yolcu tartışması bitmiyor

Minibüslerde şoför-yolcu tartışması bitmiyor

KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında ayakta yolcu almanın yasak olduğu minibüslerde şoförlerle yolcular arasında tartışmalar bitmiyor. Minibüse binemeyenler, işlerine yetişememekten yakınıyor, ek seferler talep ediyorlar. Bazı şoförler ise alamadıkları yolcuların hakaretine maruz kaldıklarını söylüyor.

15.09.2020Gündem
İstanbulda minibüslerde şoför-yolcu tartışması bitmiyor

İstanbul'da minibüslerde şoför-yolcu tartışması bitmiyor

KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında ayakta yolcu almanın yasak olduğu minibüslerde şoförlerle yolcular arasında tartışmalar bitmiyor. Minibüse binemeyenler, işlerine yetişememekten yakınıyor, ek seferler talep ediyorlar. Bazı şoförler ise alamadıkları yolcuların hakaretine maruz kaldıklarını söylüyor.

15.09.2020Gündem
Perge Antik Kenti Nerede Perge Antik Kenti Hakkında Bilgi, Tarihi, Efsanesi, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Perge Antik Kenti Nerede? Perge Antik Kenti Hakkında Bilgi, Tarihi, Efsanesi, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Türkiye'nin en önemli antik yerlerinden biri olan Perge Antik Kenti, bütün bir yıl boyunca en çok ziyaret edilen bölgelerden biridir. Özellikle turistik açıdan oldukça önemli bir yer tutuyor. Peki, Perge Antik Kenti nerede? Perge Antik Kenti hakkında bilgi, tarihi, efsanesi, giriş ücreti ve ziyaret saatleri (2020) hakkında bilgileri derledik.

14.09.2020Seyahat
Kağıthanede yasağa rağmen minibüsler doldu taştı

Kağıthane'de yasağa rağmen minibüsler doldu taştı

KORONAVİRÜSLE mücadele kapsamında ayakta yolcu alımının yasak olduğu minibüslerde vatandaşların sosyal mesafesiz yolculuğu kameralara yansıdı.

10.09.2020Gündem
Eskişehir Hayvanat Bahçesi Nerede Eskişehir Hayvanat Bahçesi Hayvanları, Giriş Ücreti, Çalışma Saatleri Ve İletişim Bilgileri (2020)

Eskişehir Hayvanat Bahçesi Nerede? Eskişehir Hayvanat Bahçesi Hayvanları, Giriş Ücreti, Çalışma Saatleri Ve İletişim Bilgileri (2020)

Eskişehir Hayvanat Bahçesi Eskişehir'in gezilip görülecek en önemli yerlerinden biridir. Her yıl binlerce yetişkin ve çocuk burayı ziyaret etmektedir. Eskişehir Hayvanat Bahçesi nerede, hayvanları, giriş ücretleri ve ziyaret saatleri ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

10.09.2020Seyahat
Esenyurt’ta yine aynı manzara, 12 yerine 35 yolcu çıktı

Esenyurt’ta yine aynı manzara, 12 yerine 35 yolcu çıktı

Esenyurt’ta koronavirüs salgınını önleme tedbirleri kapsamında toplu taşımada yapılan fazla yolcu uygulamasında bir minibüste oturan 12 yolcu yerine toplam 35 yolcu çıktı. Sürücü hakkında ceza kesilmesi için polis tarafından tutanak düzenlendi.

10.09.2020Gündem
Bursada toplu taşımaya ilişkin yeni kararlar alındı

Bursa'da toplu taşımaya ilişkin yeni kararlar alındı

BURSA Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre raylı sistem araçlarına belirli saatlerde yolcu kapasitesinin yarısı kadar yolcu alınmasına ve otobüslerde de belli saatlerde belirlenmiş ayakta yolcu kapasitesinin 1/3’ü kadar yolcu alınmasına karar verildi.

9.09.2020Gündem
Bodrumda minibüs ve taksilere Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi

Bodrum'da minibüs ve taksilere Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde polis ekipleri tarafından minibüs ve taksilerde teker teker Kovid-19 denetimi yapıldı.

9.09.2020Gündem
Kaçak kına gecesi, tıklım tıklım minibüsler, konvoylar... Şoke eden görüntüler

Kaçak kına gecesi, tıklım tıklım minibüsler, konvoylar... Şoke eden görüntüler

Koronavirüsle mücadelede alınan tüm önlemlere rağmen can sıkan görüntüler gelmeye devam ediyor.

9.09.2020Gündem
Göreme Açık Hava Müzesi Nerede Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Göreme Açık Hava Müzesi Nerede? Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Ülkemizin ve dünyanın en önemli turizm noktalarından bir tanesi de Göreme'dir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Göreme'de Açık Hava Müzesi de çok dikkat çekiyor. İçerisinde pek çok kilisenin de bulunduğu Göreme Açık Hava Müzesi ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.

8.09.2020Seyahat
Antalya Müzesi Nerede Antalya Müzesi Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Antalya Müzesi Nerede? Antalya Müzesi Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Antalya yalnızca turistlik yerleri ile değil tarihi mirası ile de gezilip görülmeye değerdir. Antalya Müzesinde Antik Çağa ait pek çok eser sergilenmektedir. Antalya Müzesi nerede, tarihi, eserleri, giriş ücreti, ziyaret saatleri gibi konularda bilgileri derledik.

8.09.2020Seyahat
Kadıköyde ayakta yolcu taşıyan minibüsçüye ceza

Kadıköy'de ayakta yolcu taşıyan minibüsçüye ceza

Kadıköy'de sosyal mesafe kurallarına uyulmayan ve ayakta yolcu taşıyan minibüslere yönelik yapılan denetimlerde fazladan 11 yolcu taşıyan minibüs sürücüsüne ceza kesildi.

8.09.2020Gündem
Son dakika haberler: İstanbulda toplu ulaşımda sosyal mesafesiz ayakta yolculuk

Son dakika haberler: İstanbul'da toplu ulaşımda sosyal mesafesiz ayakta yolculuk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu taşımada ayakta yolcu alınmayacağını açıkladı. İstanbul'da sabah saatlerinde otobüs ve minibüslerde vatandaşların ayakta ve sosyal mesafe kuralına uymaksızın yolculuk ettiği görüldü. Cevizlibağ'da metrobüs, otobüs ve tramvaylarda da çok sayıda kişi ayakta yolculuk etti.

8.09.2020Gündem
Turgut Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir Turgut Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Turgut Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir? Turgut Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Turgut Şelalesi özellikle yaz aylarında pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Turizm açısından da ülkemizin önemli merkezlerinden biridir. Turgut Şelalesi ile ilgili nerededir, nasıl gidilir, özellikleri, giriş ücreti, ziyaret saatleri gibi bilgileri derledik.

7.09.2020Seyahat
Kurşunlu Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir Kurşunlu Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Kurşunlu Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir? Kurşunlu Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Kurşunlu Şelalesi hem deniz turizmi ile hem de doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Kurşunlu şelalesi görülmeye değer doğal güzelliklerdendir. Yazımızda Kurşunlu Şelalesi nerededir, özellikleri, nasıl gidilir, ziyaret saatleri ile giriş ücretlerini öğrenebilirsiniz.

7.09.2020Seyahat
Erikli Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir Erikli Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Erikli Şelalesi Nerededir Ve Nasıl Gidilir? Erikli Şelalesi Özellikleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Erikli Şelalesi, ülkemizin doğa harikalarından biri. Son dönemlerde dikkat çeken şelale, eğlenceli zamanlar geçirmek isteyenler için ideal. Sizler de Erikli Şelalesi ile tanışmak isterseniz Erikli Şelalesi nerededir ve nasıl gidilir? Erikli Şelalesi özellikleri, giriş ücreti ve ziyaret saatleri (2020) ile ilgili bilgileri derledik.

7.09.2020Seyahat
Bursada kuralların yok sayılması tedirginlik yarattı

Bursa'da kuralların yok sayılması tedirginlik yarattı

Koronavirüs vakalarının en fazla artış gösterdiği illerden biri olan Bursa'da toplu taşıma araçları, düğün ve eğlence mekanlarında sosyal mesafe ve maske kurallarının ihlal edilmesi tedirginliğe yol açtı.

23.08.2020Gündem
Ataşehirde minibüs hattı kavgası

Ataşehir'de minibüs hattı kavgası

Ataşehir'de trafik denetimleri sırasında iki farklı hatta çalışan minibüs şoförleri arasında çıkan kavganın ardından ceza yiyen minibüs şoförleri yolu kapatarak eylem yaptı. Olay yerine gelen trafik polisleri ise oluşan kalabalığı dağıtarak trafiğin akışını sağladı.

10.08.2020Gündem
Küçükçekmecede minibüslerde tıka basa yolculuk

Küçükçekmece'de minibüslerde tıka basa yolculuk

KÜÇÜKÇEKMECE 1. Aşık Veysel Caddesi üzerinde, koronavirüs salgınına rağmen tıka basa yolcu taşıyan minibüsler kameralara yansıdı.

5.08.2020Gündem
Ankarada dolmuş ve minibüslerde koronavirüs denetimi

Ankara'da dolmuş ve minibüslerde 'koronavirüs' denetimi

ANKARA'da polisin koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptığı denetimde, fazla yolcu taşıyan dolmuş ve minibüs sürücülerine para cezası uygulandı. Arandığı belirlenen ehliyetsiz bir minibüs sürücüsü de gözaltına alındı.

28.07.2020Gündem
Mersinde minibüs hattı gerginliği

Mersin'de minibüs hattı gerginliği

MERSİN'de minibüs hatlarının Büyükşehir Belediyesi tarafından iptal edildiğini iddia eden bir grup esnaf, belediye binası önünde eylem yaptı. Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) toplantısına girmek isteyen esnafa polis müdahale etti.

16.07.2020Gündem
İstanbulda minibüs duraklarında ayakta yolcu tartışması

İstanbul'da minibüs duraklarında "ayakta yolcu" tartışması

İstanbul'da koronovirüs nedeniyle minibüslerdeki kurallar sabah ve akşam saatlerinde duraklarda yoğunluğa neden oluyor. Uzun süre minibüse binemeyen yolcular mağdur olduklarını ifade ederken minibüs sürücüleri ise yedikleri cezalardan yakınıyor.

11.07.2020Gündem
Uyarıları dinlemediler... Minibüslerde tıka basa yolculuk devam ediyor

Uyarıları dinlemediler... Minibüslerde tıka basa yolculuk devam ediyor

Yeni tip korona virüs(Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında dikkat çekilen sosyal mesafe kurallarına uymayan toplu taşıma araçlarına yönelik denetimler sürüyor. Esenyurt’ta minibüslere yönelik yapılan uygulamalarda sosyal mesafe kuralını ihlal ederek ayakta yolcu taşıyan minibüslere ceza yağdı.

10.07.2020Gündem
İstanbulda minibüs manzarası değişmiyor

İstanbul'da minibüs manzarası değişmiyor

Başka Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın uyarılarına rağmen İstanbul'da sabah ve akşam minibüs manzarası değişmiyor. Küçükçekmece ve Esenyurt'ta çekilen görüntülerde kapılar kapanmayacak kadar yolcu alan minibüsler koronavirüs salgınına davetiye çıkardı. Polislerin denetim yaptığını öğrenen minibüs şoförleri, yolcuları ücretlerini iade etmeden yarı yolda indirdi.

8.07.2020Haber
Bugün İstanbul...  Uyarılar fayda etmiyor Hepsi yine tıka basa dolu...

Bugün İstanbul... Uyarılar fayda etmiyor! Hepsi yine tıka basa dolu...

Başka Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın uyarılarına rağmen İstanbul'da sabah ve akşam minibüs manzarası değişmiyor. Küçükçekmece ve Esenyurt'ta çekilen görüntülerde kapılar kapanmayacak kadar yolcu alan minibüsler koronavirüs salgınına davetiye çıkardı. Polislerin denetim yaptığını öğrenen minibüs şoförleri, yolcuları ücretlerini iade etmeden yarı yolda indirdi.

8.07.2020Gündem
Minibüslerde maskeli izdiham: Kapılardan sarkanlar, fazla yolcudan yan yatan araçlar

Minibüslerde maskeli izdiham: Kapılardan sarkanlar, fazla yolcudan yan yatan araçlar

Küçükçekmece'de koronavirüs salgınına rağmen tıka basa dolu yolcu taşılan minibüsler kameraya yansıdı. Kapılarını kapatamayacak kadar fazla yolcu alan minibüslerden bazı yolcular dışarı sarktı. Kapasitesinin çok üstünde yolcu alan araçların bazılarının ağırlıktan yan yattığı da görüldü. Minibüs sürüleri her türlü ihlali yaparak ilerledi.

2.07.2020Haber
Minibüslerde izdiham: Kapılardan sarkanlar,  fazla yolcudan yan yatan araçlar

Minibüslerde izdiham: Kapılardan sarkanlar, fazla yolcudan yan yatan araçlar

KÜÇÜKÇEKMECE'de koronavirüs salgınına rağmen tıka basa dolu yolcu taşılan minibüsler kameraya yansıdı. Kapılarını kapatamayacak kadar fazla yolcu alan minibüslerden bazı yolcular dışarı sarktı. Kapasitesinin çok üstünde yolcu alan araçların bazılarının ağırlıktan yan yattığı da görüldü. Minibüs sürüleri her türlü ihlali yaparak ilerledi.

2.07.2020Gündem
Minibüslerde maskeli izdiham Şoke eden görüntüler…

Minibüslerde maskeli izdiham! Şoke eden görüntüler…

Küçükçekmece'de koronavirüs salgınına rağmen tıka basa dolu yolcu taşılan minibüsler kameraya yansıdı. Kapılarını kapatamayacak kadar fazla yolcu alan minibüslerden bazı yolcular dışarı sarktı. Kapasitesinin çok üstünde yolcu alan araçların bazılarının ağırlıktan yan yattığı da görüldü. Minibüs sürüleri her türlü ihlali yaparak ilerledi.

2.07.2020Gündem
Minibüslerde yine aynı manzara

Minibüslerde yine aynı manzara!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan tüm uyarılara rağmen minibüsçüler kendilerine verilen kapasiteden fazla yolcu almaya devam ediyor. Maltepe'de sabah saatlerinde işe gitmek için minibüs kullananlar sosyal mesafe kuralına uyulmadığı için rahatsız olduklarını söyledi.

30.06.2020Gündem
Maltepede minibüslerde yoğunluk; sosyal mesafe kuralı yine unutuldu

Maltepe'de minibüslerde yoğunluk; sosyal mesafe kuralı yine unutuldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan tüm uyarılara rağmen minibüsçüler kendilerine verilen kapasiteden fazla yolcu almaya devam ediyor. Maltepe'de sabah saatlerinde işe gitmek için minibüs kullananlar sosyal mesafe kuralına uyulmadığı için rahatsız olduklarını söyledi.

30.06.2020Haber
Gaziantepte düğüne giden minibüsler çarpıştı: 11 yaralı

Gaziantep'te düğüne giden minibüsler çarpıştı: 11 yaralı

GAZİANTEP’in İslahiye ilçesinde, farklı düğünlere gidenleri taşıyan 2 minibüs kavşakta çarpıştı. 11 kişinin yaralandığı kaza bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

26.06.2020Gündem
Arabada maske zorunlu mu Özel araçta maske takılır mı

Arabada maske zorunlu mu? Özel araçta maske takılır mı?

Arabada maske takmak zorunlu mu sorusu, yurt genelinde uygulanan maske denetimleri dolayısıyla merakla araştırılmaya başlandı. Maske takılmadan dışarı çıkan vatandaşlar için 900 lira ceza kesilmesi üzerine arabada maske zorunlu mu sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, arama motorları üzerinden sorgularını gerçekleştirmeye başladı. Peki, özel araçta maske takmak zorunlu mu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

23.06.2020Gündem
Kartalda minibüslerde maske denetimi

Kartal'da minibüslerde maske denetimi

Kartal'da trafik polisleri tarafından minibüslerdeki yolculara yönelik maske denetimi yapıldı. Minibüs içindeki yolcuların hepsinin maskelerini taktığı gözlenirken, fazla yolcu taşıyan üç minibüs şoförüne ceza kesildi.

22.06.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Gökçeada’da bitmeyen yaz 

Ülkemizde güneşin son battığı yer, yeşilin ve mavinin özgür dünyası Gökçeada Eylül ve Ekim aylarında Ege’de yazdan kalma günleri yaşamak için ideal adres. Gökçeada - İmroz son yıllarda “Kuzey Ege turizminde ben de varım“ diyor ve sakin doğayla içiçe bir tatil kaçamağı için ziyaretçilerini bekliyor.

12.10.2020

Bu lafım da bize kardeşim: Yeni gelen Çeşme Kaymakamı plajlara baskın mı yapsın?

Çeşme Kaymakamı plajlardaki sosyal mesafesizlik nedeniyle alındı... Tamam...

8.08.2020