EKSTRA
MENÜ

Mgm

Mgm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mgm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 370 Mgm haberi bulunmuştur.

Mgm Haberleri

17 Haziran Çarşamba: Hava bugün nasıl olacak İşte hava durumu tahminleri

17 Haziran Çarşamba: Hava bugün nasıl olacak? İşte hava durumu tahminleri

Hava durumu araştırılan konular arasında yerini aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü günlük olarak uyarıları yayımlıyor. Vatandaşlar bu açıklamalara göre önlemlerini alıyorlar. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Trakya Kesimi, İç Ege, Doğu Akdeniz'in toroslar mevkii, İç Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Bilecik ve Bursa çevreleri, İstanbul'un batı ilçeleri ve Çanakkale'nin doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte il il hava durumu uyarıları...

17.06.2020Gündem
Bayramda hava nasıl olacak Meteorolojiden açıklama geldi...

Bayramda hava nasıl olacak? Meteoroloji'den açıklama geldi...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bayramda hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında olacağının tahmin edildiğini duyurdu.

20.05.2020Gündem
Turuncu uyarı ne demek Turuncu kod uyarısı nedir

Turuncu uyarı ne demek? Turuncu kod uyarısı nedir?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi'nde bazı iller için turuncu uyarı alarmı verdi. Kuvvetli sağanak yağışların etkili olması beklenirken, turuncu uyarının ne anlama geldiği özellikle bölgedeki vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. MeteoUYARI sistemiyle verilen turuncu alarm, havayla ilgili "tehlikeli durum"larda kullanılıyor. Peki, Meteorolojik turuncu uyarı ne demek? Turuncu kod uyarısı nedir? İşte, turuncu alarmla ilgili bazı bilgiler.

2.05.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 25 26 Nisan il il hava durumu tahminleri: MGMden o illere kar uyarısı

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 25 26 Nisan il il hava durumu tahminleri: MGM'den o illere kar uyarısı

Hava durumu tahminleri İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerde vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Meteoroloji'nin yaptığı son değerlendirmelere göre hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, hafta sonu hava nasıl olacak?  sorusunun yanıtını almak istiyor. Son hava durumu tahminlerine göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.  Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçmesi bekleniyor. İşte, MGM 25 26 Nisan il il hava durumu raporu.

24.04.2020Gündem
23 Nisan Perşembe günü hava nasıl olacak Meteoroloji il il hava durumu raporu

23 Nisan Perşembe günü hava nasıl olacak? Meteoroloji il il hava durumu raporu

Son hava durumu değerlendirmeleri kapsamında, Ağrı, Kars ve Ardahan’ın yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği açıklandı. Nisan ayının sonlarına doğru gelinirken, İstanbul'da etkili olan rüzgarla beraber, yarın hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? sorusunun yanıtı İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde merak konusu oldu. İşte, MGM'den yapılan son tahminlere göre, 23 Nisan Perşembe il il hava durumu raporu...

22.04.2020Gündem
Yarın (19 Nisan Pazar) hava durumu nasıl olacak İl il hava durumu tahminleri

Yarın (19 Nisan Pazar) hava durumu nasıl olacak? İl il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleriyle ilgili değerlendirme yapan Meteoroloji Genel Müdürlüğü 19 Nisan Pazar günü için bazı bölgelere sağanak yağış uyarısında bulundu. Hava sıcaklığının doğu Anadolu'nun doğusunda 2 ila 4 derece azalacağı bildiren MGM'nin yaptığı son değerlendirmelere göre, hava durumu tahminleri merak ediliyor. Peki, yarın nerelere yağmur yağacak? Hava durumu nasıl olacak? İşte, il il 19 Nisan hava durumu tahminleri.

18.04.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak MGM 16 Nisan il il hava durumu raporu

Yarın hava durumu nasıl olacak? MGM 16 Nisan il il hava durumu raporu

Marmara Bölgesi ve İstanbul'da çarşamba günü başlayan sağanak yağışın ardından, ilerleyen günlerde havanın nasıl olacağı merak konusu oldu. Meteoroloji'nin son hava durumu tahminleri İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerde araştırılıyor. MGM'den yapılan açıklamada ise kuzey ve iç kesimlerde hava sıcaklığının azalacağı bazı bölgelerde ise rüzgarın etkili olacağı duyuruldu. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM 16 Nisan il il hava durumu raporu ve son hava durumu tahminleri...

15.04.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak 10 Nisan Cuma il il hava durumu raporu

Yarın hava durumu nasıl olacak? 10 Nisan Cuma il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminlerini paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, batı kesimlerde hava sıcaklığının 3 ila 5 derece artacağını duyurdu bazı bölgeler için ise sağanak yağış uyarısında bulundu. Meteoroloji'nin son yaptığı hava durumu değerlendirmelerinin ardından, cuma günü havanın nasıl olacağı İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere birçok ilde merak konusu oldu. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? İşte, MGM'den yapılan tahminlere göre 10 Nisan Cuma il il hava durumu raporu.

9.04.2020Gündem
Fırtına ne zaman duracak Havalar ne zaman ısınacak 8 Nisan il il hava durumu

Fırtına ne zaman duracak? Havalar ne zaman ısınacak? 8 Nisan il il hava durumu

Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul'da pazar gününden itibaren devam eden fırtınanın zaman duracağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Nisan ayı devam ederken havaların ne zaman ısınacağını öğrenmek isteyenler, Meteoroloji'nin son hava durumu değerlendirmelerini sorguluyor. MGM'den gelen hava durumu tahminlerine göre, bazı bölgelerde yağmur ve yağış yağış bekleniyor. İşte, fırtına ne zaman duracak? Havalar ne zaman ısınacak? sorusunun yanıtını merak edenler için 8 Nisan Çarşamba il il hava durumu tahminleri.

7.04.2020Gündem
İstanbul için fırtına uyarısı geldi: Pazar günü hava nasıl olacak 5 Nisan il il hava durumu

İstanbul için fırtına uyarısı geldi: Pazar günü hava nasıl olacak? 5 Nisan il il hava durumu

Hava sıcaklığında yaşanan düşüş devam ederken Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi için fırtına uyarısında bulundu. MGM'de yapılan son değerlendirmelere göre, bu gece saatlerinden itibaren Trakya, İstanbul, Yalova ve Çanakkale ile Balıkesir’in kıyı kesimlerinde kuvvetli rüzgar etkili olacak. Son açıklama sonrası, yarın havanın nasıl olacağı diğer illerde merak konusu oldu. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? İşte, 5 Nisan Pazar Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

4.04.2020Gündem
Turuncu alarm nedir Meteoroloji turuncu uyarı ne demek

Turuncu alarm nedir? Meteoroloji turuncu uyarı ne demek?

Meteoroloji, Marmara Bölgesi'nde yarın sabah saatlerinden itibaren fırtına ve yer yer kuvvetli fırtına beklendiğini açıklayarak, İstanbul ve çevre iller için turuncu uyarıda bulundu. MeteoUyarı adı verilen sistemle bazı hava durumları için yapılan 'turuncu alarm' ya da 'turuncu uyarı'nın ne anlama geldiği de son açıklamayla beraber merak konusu oldu. Peki, turuncu alarm nedir? Meteoroloji turuncu uyarı ne demek? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

4.04.2020Gündem
Meteorolojiden kar uyarısı: Yarın hava durumu nasıl olacak 17 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den kar uyarısı: Yarın hava durumu nasıl olacak? 17 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmeleri, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Özellikle hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber, salı günü hangi illere yağmur yağacağı ve sıcaklık değerlendirmeleri araştırılmaya başlandı. Yapılan açıklamaya göre salı günü bazı illerde kar yağışı görülecek. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Nerelere kar yağacak? İşte, MGM'nin son tahminlerine göre 17 Mart il il hava durumu raporu.

16.03.2020Gündem
İstanbula yağış uyarısı: Yarın hava nasıl olacak 20 Şubat il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a yağış uyarısı: Yarın hava nasıl olacak? 20 Şubat il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre, Marmara Bölgesi'nde yarın öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. Hakkari il geneli ile Van'ın güney ilçelerinde ise yoğun kar yağışı bekleniyor. Doğu Anadolu’nun doğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlere ise çığ tehlikesi uyarısı yapıldı. İşte, 'yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtını merak edenler için MGM'den alınan son bilgilere göre, 20 Şubat Perşembe il il hava durumu tahminleri.

19.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Meteoroloji uyarmıştı, İstanbulda beklenen kar yağışı başladı

Son dakika haberler... Meteoroloji uyarmıştı, İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı. Saat 15.45 sıralarında başlayan kar yağışı, vatandaşlara zaman zaman zor anlar yaşattı.

6.02.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteoroloji beklenen tarihi duyurdu

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji beklenen tarihi duyurdu

Yeni haftada Türkiye'nin bazı bölgeleri için kar yağışı uyarısında bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), İstanbul'da yaşayan vatandaşların uzun süredir beklediği haberi verdi. 5 günlük hava durumu raporunu yayınlayan Meteoroloji, İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtını araştıranlar için kesin tarihi duyurdu. MGM'nin yaptığı son hava durumu değerlendirmelerine göre kuzeybatı kesimlerden başlayarak kuzey ve iç kesimlerde de hava sıcaklığı düşecek. İşte, İstanbul'da beklenen kar yağışı için verilen o tarih...

2.02.2020Gündem
Bakan Pakdemirli: Meteoroloji TIRı ile afetlerde halk bilgilendirilecek

Bakan Pakdemirli: 'Meteoroloji TIR'ı ile afetlerde halk bilgilendirilecek'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "'Meteoroloji TIR'ı diye anılan Mobil Gözlem ve Tahmin Merkezi'nde herhangi bir afet bölgesinde ihtiyaç duyulan meteorolojik gözlem verileri üretilecek, hava tahminleri ve meteorolojik uyarılar hazırlanacak. Böylece afet bölgesinde görevli yetkililer ile vatandaşlar en kısa sürede bilgilendirilmiş olacak" dedi.

28.01.2020Gündem
MeteoUYARI nedir Turuncu alarm ne demek

MeteoUYARI nedir? Turuncu alarm ne demek?

Havaların soğumasıyla birlikte Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden sık sık turuncu alarm uyarısı gelmeye başladı 34 Avrupa ülkesi tarafından belirlenen renkler ve sınıflandırılmalar MeteoUYARI sistemine uyarlanmıştır. Turuncu alarm da MeteoUyarı sisteminde geçen terimlerden biri. Peki, turuncu alarm ne demek?

30.12.2019Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak MGMden en son bilgiler

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? MGM'den en son bilgiler!

İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) 5 günlük hava tahmini aracılığıyla yanıt buldu. Geçtiğimiz hafta yayımladığı raporda bu hafta sonu karla karışık yağmuru işaret eden MGM, yaşanan bu gelişmelerin ardından detayları paylaştı. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

29.12.2019Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Kar yağacak mı MGM duyurdu

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? MGM duyurdu!

Yurtta soğuk havalar etkisini arttırırken kar haberleri de gelmeye başladı. Yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışlarının ardından İstanbul'da yaşayan vatandaşlar son değerlendirmelere göre Meteoroloji'nin kar açıklamalarını merak etmeye başladı. MGM, İstanbul'da yağ yağışı ile ilgili merak edilen bilgileri paylaştı. Peki, İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? İşte, İstanbul'da kar yağışı ile ilgili bilgiler.

24.12.2019Gündem
Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış ve fırtına var

Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış ve fırtına var

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 günlük hava durumu raporunu paylaştı. MGM'nin resmi sayfasından paylaşılan günlük hava durumu raporuna göre, yurdun çeşitli bölgelerinde kuvvetli yağış ve fırtına yaşanacak. Raporda vatandaşlar; sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ile kıyı kesimlerinde hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı uyarıldı. İşte, yurt geneli hava durumu tahmini...

25.11.2019Gündem
MGMden son dakika hava durumu bilgileri: Metrekareye 60 kg yağmur yağabilir

MGM'den son dakika hava durumu bilgileri: Metrekareye 60 kg yağmur yağabilir

Haftanın son günü ve hafta sonu için hava durumu bilgilerini paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Çanakkale'nin batı ilçelerinde metrekareye 60 kg yağmur yağma ihtimali dolayısıyla ani sel ve su baskınına karşı uyardı. Batı bölgelerde hava sıcaklıklarının da 2 ila 4 derece arasında düşüş göstereceğini belirten MGM, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağını ifade etti. İşte, MGM'nin son dakika hava durumu uyarıları

22.11.2019Gündem
Meteorolojiden yağmur ve sıcaklık uyarısı il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yağmur ve sıcaklık uyarısı! il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'den (MGM) yapılan son uyarıya göre; yurt genelinde sıcaklıklar mevsim normallerine inecek. Yer yer bazı bölgelerde yağışlarında görüleceğini açıklayan MGM, perşembe gecesi için bazı illere yağış uyarısı yaptı. Peki, bugün hava nasıl olacak?

21.11.2019Gündem
Son dakika hava durumu verisi: İstanbula yağmur geliyor

Son dakika hava durumu verisi: İstanbul'a yağmur geliyor!

18 Kasım Pazartesi günü ve önümüzdeki 5 gün için hava durumu raporlarını yayımlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), sis,pus ve yağmur uyarısında bulundu. Hava sıcaklığının yurt genelinde mevsim normallerini üzerinde seyredeceği bilgisini paylaşan MGM, doğu kesimlerde ise biraz azalma yaşanabileceğini vurguladı. İşte, 18 Kasım Pazartesi günü ve gelecek 5 gün için MGM'nin son dakika hava durumu tahminleri

18.11.2019Gündem
KPSS 2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı tercih klavuzu yayınlandı

KPSS 2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı tercih klavuzu yayınlandı

KPSS-2019/5 Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınması duyurusu ÖSYM tarafından yapıldı. Hangi illerde kaç personel alınacağı da açıklanan tablolarda duyuruldu.

7.11.2019Gündem
Meteorolojiden İstanbulda kasımda kar yağışı iddiasına ilişkin açıklama

Meteorolojiden "İstanbul'da kasımda kar yağışı" iddiasına ilişkin açıklama

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce, "İstanbul'da kasım sonunda kar yağışı bekleniyor" iddialarının kaynağının kurum olmadığı belirtilerek, "Bir aydan fazla bir dönemi kapsayacak herhangi bir bölge için hava tahminlerinin bugünden sunulmasının bilimsel bir yaklaşım tarzı olmadığı değerlendirilmektedir." ifadesi kullanıldı.

23.10.2019Gündem
MGMden çarşamba günü için yağış uyarısı...23 Ekim il il hava durumu tahminleri

MGM'den çarşamba günü için yağış uyarısı...23 Ekim il il hava durumu tahminleri

"Yarın hava nasıl olacak?" sorusunun yanıtı akşam saatlerinde vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan tahminlere göre, yeni haftada mevsim normalleri civarında devam eden hava sıcaklığı iç ve Batı bölgelerde 1 ila 3 derede artacak. Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güney doğusunda ise sağanak yağış bekleniyor. İşte, 23 Ekim il il hava durumu tahminleri.

22.10.2019Gündem
Son dakika... Meteoroloji İstanbulu uyarmıştı Mega kentte trafik hayat felç oldu

Son dakika... Meteoroloji İstanbul'u uyarmıştı! Mega kentte trafik hayat felç oldu

Meteoroloji'nin dün öğle saatlerinde yayımladığı uyarı sonrası İstanbul'da şiddetli yağış akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Bu sabah yağış daha da şiddetlendi. Mega kentte yağmurun ve buna bağlı kazaların meydana gelmesiyle birlikte trafik durma noktasına geldi. Hayat felç oldu

8.10.2019Gündem
Son dakika... Meteorolojiden İstanbula sağanak yağış uyarısı

Son dakika... Meteoroloji'den İstanbul'a sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji, Marmara’nın kuzeydoğusu için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Meteoroloji ayrıca İstanbul'da başlayacak yağış için saat de verdi

7.10.2019Gündem
MGMden hava durumu için rüzgar, yağmur, sıcaklık uyarıları 3 gün sürecek

MGM'den hava durumu için rüzgar, yağmur, sıcaklık uyarıları! 3 gün sürecek!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), tüm bölgeler için derlediği hava durumu tahminlerini yayımladı. 5 Ekim Cumartesi günü için günler öncesinde yağış uyarısında bulunan MGM, yağışın Marmara Bölgesi başta yoğunluklu olmak üzere Ege ve Karadeniz'in bir bölümünde çarşamba gününe kadar devam edeceğini tahminlerine ekledi. İşte, 5 Ekim Cumartesi gününe ait güncel hava durumu verileri

5.10.2019 Gündem
Son dakika: MGMden hava durumu için 8 derece uyarısı

Son dakika: MGM'den hava durumu için 8 derece uyarısı!

En son hava durumu tahminlerini kamuoyu ile paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) hafta sonu için kritik bir uyarı yaptı. Hava sıcaklıklarının 8 derece birden düşeceği bilgisini aktaran MGM, cuma günü için ise yağış uyarısında bulundu. İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı güncel hava durumu bilgileri ve hafta sonu meydana gelecek hava sıcaklıkları hakkında detaylı bilgiler

3.10.2019Gündem
Meteorolojiden yağmur bekleyenlere sürpriz hava durumu açıklaması

Meteoroloji'den yağmur bekleyenlere sürpriz hava durumu açıklaması!

Bölgelere ait en son hava durumu tahminlerini paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 26 Eylül Perşembe günü ve önümüzdeki 4 gün için önemli detaylara yer verdi. Bugün için Doğu Karadeniz Bölgesi haricinde yağmur beklenmediğini duyuran MGM, eylül ayının son günlerinde ise hava sıcaklığının artacağı bilgisini verdi. İşte, MGM'nin hafta sonu verileri ile birlikte 5 günlük hava durumu tahmini

26.09.2019Gündem
Meteorolojiden hava durumu uyarısı: Anadolu Yakası’nda sağanak ve gök gürültülü yağış

Meteoroloji'den hava durumu uyarısı: Anadolu Yakası’nda sağanak ve gök gürültülü yağış

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beş günlük hava durumu raporunu paylaştı. MGM'nin resmi sayfasından yayınlanan rapora göre, haftanın ilk iş gününde İstanbul’un Anadolu Yakası’nın sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

16.09.2019Gündem
MGMden son dakika hava durumu uyarısı: Saatte 80 km hızı bulacak

MGM'den son dakika hava durumu uyarısı: Saatte 80 km hızı bulacak!

13 Eylül Cuma günü için hava durumu raporunu yayımlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), sabah saatleri itibariyle yaşanması beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtına hususunda uyarılarda bulundu. Hava durumu raporu içerisinde rüzgar hızının saatte 80 KM hıza kadar çıkabileceğini duyuran MGM, çatı uçması, ağaç devrilmesi ve ulaşımda aksamalar konusunda tedbir alınması gerektiğini aktardı. Diğer taraftan Ege ve Marmara Bölgesinin büyük bir bölümünde kuvvetli yağış bekleniyor.

13.09.2019Gündem
11 Eylül Çarşamba günü yağmur yağacak mı En son hava durumu bilgileri

11 Eylül Çarşamba günü yağmur yağacak mı? En son hava durumu bilgileri

Günün hava durumu raporunu yayımlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 11 Eylül tarihi için kuvvetli rüzgar ve bazı bölgeler dahilinde yağış uyarısında bulundu. Yağışın daha çok yurdun doğu kesimlerini etkileyeceğini aktaran MGM, kuvvetli rüzgarın ise Marmara Bölgesi'nde saatte 50 kilometre hıza kadar çıkacağını aktardı. İşte, 11 Eylül Çarşamba gününe dair hava durumu bilgileri

11.09.2019Gündem
Bugün yağmur yağacak mı 10 Eylül son dakika hava durumu bilgileri

Bugün yağmur yağacak mı? 10 Eylül son dakika hava durumu bilgileri

Günün hava durumu değerlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinin bir bölümü için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. MGM'den yapılan hava durumu açıklamasında diğer bölgelerde ise hava sıcaklığı ise mevsim normallerinde seyredecek. İşte, günün hava durumu bilgileri ve yağışlı bölgeler hakkında bazı bilgiler

10.09.2019Gündem
Son dakika hava durumu uyarıları: Sıcaklık 40 dereceyi bulacak

Son dakika hava durumu uyarıları: Sıcaklık 40 dereceyi bulacak!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yayımladığı en son hava durumu tahminlerine göre pazar günü yağış ülkenin büyük bir kısmını terk edecek. Yağışların yerini ise sıcaklık alacak. Bazı bölgelerde hava sıcaklığı 40 dereceye kadar yükselecek. İşte, MGM'nin 23 Ağustos Cuma günü ve hafta sonuna dair hava durumu tahminleri

23.08.2019Gündem
MGMden son dakika hava durumu uyarısı: 6 il için kuvvetli yağış bekleniyor

MGM'den son dakika hava durumu uyarısı: 6 il için kuvvetli yağış bekleniyor!

Hava durumuna dair son bilgilere tahminlerinde yer veren Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), sabah saatleri itibariyle yağış alması beklenen bölgeler için uyarıda bulundu. İç kesimlerde hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyredeceği ifade eden MGM, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize çevreleri ile Samsun'un doğusunda kuvvetli yağış olabileceği, ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerektiği konusunda uyardı. İşte, 22 Ağustos Perşembe gününe dair hava durumu bilgileri

22.08.2019Gündem
MGMden son dakika hava durumu bilgileri: Yağmur yağacak mı

MGM'den son dakika hava durumu bilgileri: Yağmur yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) alınan son dakika hava durumu bilgilerine göre bazı bölgelerde yağış gerçekleşmesi bekleniyor. Yayımladığı raporda yağışlı hava ile ilgili tahminlerine yer veren MGM, bölgeler için uyarılarda bulundu. İşte, MGM'den alınan son bilgilere göre en son hava durumu uyarıları

19.08.2019Gündem
Bugün yağmur var mı Son dakika hava durumu bilgileri

Bugün yağmur var mı? Son dakika hava durumu bilgileri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre bugün yağmur yağacak mı sorusu cevap buldu. Dün yurdun bazı bölgelerinde yaşanan yağışlı havanın ardından 26 Temmuz Cuma günü güncel durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar, yağmur yağacak mı sorusuna cevap aradı. İşte, MGM'nin yayımladığı rapora göre bugün yağmur yağacak mı sorusunun cevabı

26.07.2019Gündem
İstanbul ve o iller için son dakika hava durumu uyarısı

İstanbul ve o iller için son dakika hava durumu uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), 24 Temmuz Çarşamba gününe dair hava durumu bilgileri ile son dakika uyarılarını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı değerlendirmelerde hafta ortasına dikkat çeken MGM, İstanbul ve çevrelerini ilgilendiren son hava durumu bilgilerini detaylıca paylaştı. Kuvvetli yağış ve ve rüzgar uyarısında bulunan MGM, yağışlı geçmesi beklenen iller hakkında saatlik hava durumu raporunu paylaştı. İşte, günün en son hava durumu bilgileri

24.07.2019Gündem
Brahim Darri, Fatih Karagümrükte | Transfer haberleri...

Brahim Darri, Fatih Karagümrük'te! | Transfer haberleri...

Spor Toto 1. Lig'in yeni takımı Fatih Karagümrük, Hollandalı kanat oyuncusu Brahim Darri'yi transfer etti.

12.07.2019Futbol
Demirezene EFElik sökmez

Demirezen'e 'EFE'lik sökmez

Profesyonel boksta üst üste 3 kez Avrupa şampiyonu olan Ali Eren Demirezen, MGM Grant Hotel’deki dev randevuda 10 maçının 9’unu nakavtla kazanan Efe Ajagba ile kozlarını paylaşacak.

10.07.2019Avrupa
Meteorolojiden son dakika hava durumu uyarısı: Yağış geliyor

Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarısı: Yağış geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), yayımladığı verilerde bölgelerin haftalık hava durumu bilgilerine yer verdi. 9 Temmuz Salı günü kapsamında yurdun kuzey ve en doğusu için yağışlı hava uyarısında bulunan MGM, çarşamba ve perşembe günü gelmesi beklenen yağışlı havaya dikkat çekti. İşte, MGM'nin haftalık hava durumu verilerine göre detaylı bilgiler

9.07.2019Gündem
Meteorolojiden en son hava durumu bilgileri: Sıcaklık o bölgelerde 2-4 derece artacak

Meteoroloji'den en son hava durumu bilgileri: Sıcaklık o bölgelerde 2-4 derece artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yayımladığı en son hava durumu bilgilerinde hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece arasında artış göstereceği bilgisini paylaştı. MGM'nin verdiği hava durumu tahminlerinde hava sıcaklıklarının kuzeybatı kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı bilgileri yer aldı. İşte, MGM'nin güncel hava durumu bilgileri

2.07.2019Gündem
MGMden son dakika hava durumu bilgileri: Tedbirli olunması gerekiyor

MGM'den son dakika hava durumu bilgileri: 'Tedbirli olunması gerekiyor'

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yayımladığı son dakika hava durumu bilgilerinde, tahminlerine dayanarak yurt genelinde yaşanması beklenen hava olaylarını paylaştı. Doğu Karadeniz'in kıyı kesimi için sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulunan MGM, birçok bölge için ise kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına bilgisini aktararak tedbirli olunmasına yönelik uyarılarını gerçekleştirdi. İşte, 1 Temmuz Pazartesi gününe dair son hava durumu bilgileri

1.07.2019Gündem
Yağmur yağacak mı İşte 5 günlük il il hava durumu tahminleri

Yağmur yağacak mı? İşte 5 günlük il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Kayseri, Sivas, Nevşehir ve Yozgat'ta kuvvetli ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Meteoroloji'nin açıklamalarının ardından, yurt genelinde yaşayan vatandaşlar havaların nasıl olacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, hava nasıl olacak? Hangi illere yağmur yağacak? İşte, 5 günlük il il hava durumu tahminleri....

13.06.2019Gündem
Meteoroloji yağmur için saat verdi Son dakika hava durumu verileri

Meteoroloji yağmur için saat verdi! Son dakika hava durumu verileri

Bayram geneli için geçtiğimiz cuma günü hava durumu verilerini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 2 Haziran Pazar günü için ise saat vererek yağışlı hava uyarısında bulundu. Belirli saat aralıklarında İstanbul başta olmak üzere bazı illerde hissedilecek olan yağışlı hava, arefe günü yerini bir müddet güneşe bırakacak, ardından yağış devam edecek. İşte, 2 Haziran Pazar gününe dair hava durumu tahminleri

2.06.2019Gündem
Meteorolojiden İstanbula yağmur uyarısı | Yarın hava nasıl olacak

Meteoroloji'den İstanbul'a yağmur uyarısı | Yarın hava nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, İstanbul’da gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Açıklamada, 24 Mayıs'ta Marmara ve Karadeniz'in birçok kentinde sağanak uyarısı yapılırken, vatandaşların sel baskınlarına karşı tedbirli olmaları istendi. Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısında bulunuldu. Peki, hangi illere yağmur yağacak? İşte, 24 Mayıs hava durumu tahminleri...

23.05.2019Gündem
Meteorolojiden fırtına uyarısı | 21 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den fırtına uyarısı | 21 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmeye göre, Güney Ege, Akdeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu'nun güneyinde yarın kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına bekleniyor. Açıklama ile beraber, yurt genelindeki vatandaşlar da hava durumu tahminlerini sorgulamaya başladı. Peki, hava nasıl olacak? Hangi illere fırtına gelecek? İşte, 21 Mayıs hava durumu tahminleri.

21.05.2019Gündem
Hava nasıl olacak | 5 günlük hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? | 5 günlük hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Akdeniz'in Toroslar kesimi, Karadeniz Bölgesi'ne sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Hava sıcaklığı ise güney, iç ve batı kesimlerde azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Peki, önümüzdeki günlerde hava nasıl olacak? İşte, Meteooroloji'nin verilerine göre, 5 günlük hava durumu tahminleri.

18.05.2019Gündem