EKSTRA
MENÜ

Mgm

Mgm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mgm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 371 Mgm haberi bulunmuştur.

Mgm Haberleri

MGM hava durumu tahminleri 6 Kasım - Bugün yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak

MGM hava durumu tahminleri 6 Kasım - Bugün yağmur yağacak mı, hava nasıl olacak?

Hava durumu değerlendirmeleri MGM'den yapılan son dakika açıklama ile belli oldu. İstanbul'da etkili olan sağanak yağışın ardından Meteoroloji'den cuma günü için yeni uyarı geldi. Marmara'nın batısında kuvvetli rüzgarın etkili olacağının bildirildiği açıklamada, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'da yağışların yer yer yoğun kar şeklinde etkili olacağı kaydedildi. Balıkesir, Çanakkale çevreleri ile İstanbul'da da sağanak bugün devam edecek. İşte, 6 Kasım İstanbul, Ankara İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.11.2020Gündem
Son dakika haberi: Bugün hava nasıl olacak, yağmur var mı MGM 3 Kasım Salı hava durumu tahminleri

Son dakika haberi: Bugün hava nasıl olacak, yağmur var mı? MGM 3 Kasım Salı hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Bazı bölgelerde serin ve yağışlı hava devam ederken MGM'den salı günü için yeni uyarı geldi. Yapılan son dakika hava durumu değerlendirmelerine göre bugün öğle saatlerinde İstanbul, Kocaeli çevreleri ile Kırklareli’nin kıyı kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığının ise mevsim normalleri civarında olması ön görülüyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 3 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.11.2020Gündem
Son dakika haberi: Hava durumu raporu 2 Kasım: Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden o illere yağış uyarısı

Son dakika haberi: Hava durumu raporu 2 Kasım: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den o illere yağış uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Serin ve yağışlı geçen hafta sonunun ardından MGM'den Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz çevreleri için sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son dakika değerlendirmelere göre bugün Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize çevrelerinde yağışların kuvvetli olması ön görülüyor. İstanbul'da ise hava sıcaklığı 17 derece civarında olacak. Peki, yeni haftada hava nasıl olacak? İşte, 2 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

2.11.2020Gündem
Dolu yağacak mı 30 Ekim İstanbul hava durumu dolu yağışı bilgileri

Dolu yağacak mı? 30 Ekim İstanbul hava durumu dolu yağışı bilgileri

Dolu yağacak mı sorusu ile hava durumu hakkında son bilgileri almak isteyen pek çok vatandaş, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaları takip ediyor. Dolu yağışı öncesinde tahminlerini kamuoyu ile paylaşan MGM, 30 Ekim hava durumu bilgileri ile gün içerisindeki son durumu aktardı. Peki, bugün yani 30 Ekim Cuma günü dolu yağacak mı? İşte, MGM'den hava durumu hakkında alınan son bilgiler

30.10.2020Gündem
İstanbula ne zaman, saat kaçta yağmur yağacak | MGM 30 Ekim il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a ne zaman, saat kaçta yağmur yağacak? | MGM 30 Ekim il il hava durumu tahminleri

Günlük hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. MGM'den gelen son hava durumu raporuna göre 30 Ekim Cuma günü, İstanbul, Yalova, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yağış etkili olacak. İstanbul Anadolu Yakası'nın kuzey kesimleri ile Kocaeli ve Sakarya'nın bazı ilçelerinde yağışların kuvvetli olacağı ön görülüyor. Valilikten gelen açıklamada sel baskınlarına karşı vatandaşların dikkatli olması istendi. Peki, İstanbul'a ne zaman saat kaçta yağmur yağacak? İşte, MGM 30 Ekim il il hava durumu tahminleri.

30.10.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 27 Ekim: Bugün hava nasıl olacak O illere sis uyarısı

MGM hava durumu tahminleri 27 Ekim: Bugün hava nasıl olacak? O illere sis uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden açıklandı. Güneşli hava etkisini sürdürürken, Düzce ve Zonguldak çevreleri ile Sakarya'nın kıyı ilçelerine MGM'den sağanak yağış uyarısı geldi. Marmara, Ege ve Batı Karadeniz'de bugün sis ve pus bekleniyor. Diğer yandan, İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Orhan Şen sisli havalara karşı vatandaşları uyardı. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 27 Ekim Salı İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

27.10.2020Gündem
Pazar günü (bugün) hava nasıl olacak Meteoroloji 25 Ekim 2020 hava durumu tahminleri

Pazar günü (bugün) hava nasıl olacak? Meteoroloji 25 Ekim 2020 hava durumu tahminleri

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından yayınlandı. Yurt genelinde sıcak ve güneşli hava etkisini sürdürürken, pazar gününü açık havada geçirmek isteyenler, 25 Ekim hava durumu tahminlerine odaklandı. MGM'den yapılan son değerlendirmelere göre, gece ve sabah saatlerinde Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz'de yer yer pus ve sis bekleniyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? İşte, 25 Ekim il il hava durumu tahminleri.

24.10.2020Gündem
23 Ekim Cuma günü (bugün) hava nasıl olacak MGM duyurdu: Sıcaklık 1 ila 3 derece artacak

23 Ekim Cuma günü (bugün) hava nasıl olacak? MGM duyurdu: Sıcaklık 1 ila 3 derece artacak!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Yurt genelinde geçtiğimiz haftadan beri devam eden sağanak yağışın ardından MGM'den sıcak hava açıklaması geldi. Yapılan son dakika hava durumu değerlendirmelerine göre, Marmara'nın güney ve doğu kesimleri ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde sabah saatlerinde pus ve sis etkili olacak. Hava sıcaklığının ise 1-3 derece artacağı ve mevsim normallerinin üzerine çıkacağı ön görülüyor. İşte, 23 Ekim il il hava durumu tahminleri.

23.10.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 22 Ekim: Bugün hava nasıl olacak Ege Bölgesi için yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri 22 Ekim: Bugün hava nasıl olacak? Ege Bölgesi için yağış uyarısı!

Günlük hava durumu değerlendirmeleri MGM'nin internet sitesinden yayınlandı. Yurt genelinde hava sıcaklığının düşmesinin ardından Meteoroloji'den perşembe günü için yeni uyarı yapıldı. Son dakika tahminlere göre, perşembe günü Muğla çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Kıyı Ege, Manisa, Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Konya, Karaman, Ordu çevrelerinde ise yağışların kuvvetli olacağı ön görülüyor. İstanbul'da ise sıcaklığın 23 derece civarında olması tahmin ediliyor. İşte, 22 Ekim il il hava durumu tahminleri.

22.10.2020Gündem
Bugün hava durumu nasıl, yağmur yağacak mı 21 Ekim 2020 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM hava durumu raporu

Bugün hava durumu nasıl, yağmur yağacak mı? 21 Ekim 2020 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM hava durumu raporu

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden yayınlandı. Son yapılan değerlendirmelere göre 21 Ekim Çarşamba günü Ege Bölgesi'nde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığının ise bugün kuzeybatı kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, güneybatı kesimlerde 1 ila 3 derece azalacağı tahmin ediliyor. İstanbul'da çarşamba günü hava sıcaklığı 19 dereceyi gösterecek ve yağmur etkili olacak. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, MGM 21 Ekim Çarşamba İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

21.10.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 20 Ekim: Bugün hava nasıl olacak Marmara Bölgesine yağış geliyor

MGM hava durumu tahminleri 20 Ekim: Bugün hava nasıl olacak? Marmara Bölgesi'ne yağış geliyor!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden yayınlandı. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava devam ederken MGM'den salı günü için Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz Bölgeleri için sağanak yağış uyarısı geldi. İstanbul'da bugün kıyı kesimlerde zamanla il genelinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Rize il geneli ve Artvin’in kıyı kesimlerinde yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 20 Ekim Salı İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

20.10.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı MGM 19 Ekim hava durumu: İstanbul, Ankara, İzmir için sağanak uyarısı

Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? MGM 19 Ekim hava durumu: İstanbul, Ankara, İzmir için sağanak uyarısı

MGM hava durumu tahminleri, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmeler ile takip ediliyor. İstanbul'da fırtınayla beraber etkili olan sağanak yağışın ardından MGM'den pazartesi günü için de yeni uyarısı yapıldı. Son dakika hava durumu tahminlerine göre, Ankara il geneli ve çevre ilçeleri, Bursa, Bilecik, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın ve Kastamonu kıyılarında sağanak yağış bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 19 Ekim Pazartesi İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

19.10.2020Gündem
Bugün dolu yağacak mı 18 Ekim Pazar günü için MGMden önemli uyarı

Bugün dolu yağacak mı? 18 Ekim Pazar günü için MGM'den önemli uyarı

Bugün dolu yağacak mı sorusu, araçlarını muhtemel bir olumsuzluktan korumak isteyen pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmelerin ardından dolu yağışı olup olmayacağı hakkında bilgileri, vatandaşlarla paylaştı. Peki, bugün dolu yağacak mı? İşte, o konu hakkında MGM'den alınan son bilgiler

18.10.2020Gündem
Hava nasıl olacak, bugün yağmur yağacak mı MGM 14 Ekim il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak, bugün yağmur yağacak mı? MGM 14 Ekim il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri MGM'nin son değerlendirmeleri ile belli oldu. Günlük hava durumu raporunu açıklayan Meteoroloji salı günü İstanbul'da etkili olan sağanak yağışın ardından yeni uyarıda bulundu. Yapılan son tahminlere göre, Ege, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Antalya, Zonguldak, Çankırı ve Eskişehir çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bursa'da da bugün öğle saatlerinden sonra sağanak yağış bekleniyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 14 Ekim Çarşamba il il hava durumu tahminleri.

14.10.2020Gündem
MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak İstanbula yağmur uyarısı

MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak? İstanbul'a yağmur uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden paylaşıldı. Pazartesi günü İstanbul'da etkili olan sıcak havanın ardından AKOM ve MGM'den salı günü için son dakika yağış uyarısı geldi. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, bugün öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış kentte etkisini gösterecek. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ile Edirne'nin Güneyi, Balıkesir'in batı kıyıları ve Çanakkale çevrelerinde de yağış bekleniyor. İşte, 13 Ekim il il hava durumu tahminleri.

13.10.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak, yağmur var mı Hava durumu tahminleri 12 Ekim

Bugün hava nasıl olacak, yağmur var mı? Hava durumu tahminleri 12 Ekim!

Günlük hava durumu tahminleri MGM'nin son değerlendirmeleri ile belli oldu. Geçtiğimiz haftadan beri yurt genelinde etkili olan sağanak yağışların ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklığının bazı bölgelerde mevsim normallerinin 3 ila 7 derece üzerine çıkacağını duyurdu. Son değerlendirmelere göre, gece ve sabah saatlerinde Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Kastamonu'nun iç kesimleri ve Karabük çevrelerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 12 Ekim hava durumu tahminleri.

11.10.2020Gündem
Hava durumu raporu 9 Ekim: Yağmur ne zaman duracak Bugün hava nasıl olacak

Hava durumu raporu 9 Ekim: Yağmur ne zaman duracak? Bugün hava nasıl olacak?

İstanbul'da etkili olan sağanak yağışın ardından hava durumu tahminlerine gözler çevrildi. Yağış nedeniyle kentin bir çok noktasında vatandaşlar zor anlar yaşarken, sürücüler trafikte ilerlemekte zorlandı. Yağış etkisini sürdürürken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 9 Ekim Cuma günü için yeni uyarı yaptı. MGM'den gelen açıklamada yağmurun etkisini arttırarak gece saatlerine kadar yer yer çok kuvvetli olacağı bildirildi. Peki, bugün hava nasıl? İşte, 9 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.10.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 8 Ekim Perşembe Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 8 Ekim Perşembe Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklamaları ile belli oldu. MGM'den yapılan son tahminlere göre, Konya, Van ve Hakkâri çevreleri, gece saatlerinde Çanakkale ve Edirne çevrelerinde perşembe günü sağanak yağış etkili olacak. Yağışların Marmara'nın güney ve batısı, İstanbul çevreleri ile İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli olacağı ön görülüyor. Hafta başından beri etkisini arttıran sıcak havaların Batı kesimlerde hissedilir derecede azalacağı, tahmin ediliyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 8 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri...

8.10.2020Gündem
MGMden 7 Ekim hava durumu tahminleri için uyarı Bugün hava nasıl olacak

MGM'den 7 Ekim hava durumu tahminleri için uyarı! Bugün hava nasıl olacak?

Günlük hava durumu raporunu açıklayan Meteoroloji, Kuzeybatı kesimlerinde 2 ila 4 derece hava sıcaklığının azalacağını bildirdi. Bugün öğle saatlerinden sonra ise Afyonkarahisar, Isparta, Eskişehir, Bolu, Van ve Hakkari çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Diğer yandan Marmara Bölgesi'nde 7 Ekim Çarşamba günü yer yer toz taşınımı bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 7 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.10.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 1 Ekim 2020 Hava nasıl olacak Dolu uyarısı

MGM hava durumu tahminleri 1 Ekim 2020! Hava nasıl olacak? Dolu uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri, Meteoroloji'nin son dakika açıklamalar ile takip ediliyor. İstanbul'da etkili olan ve bazı araçların hasar görmesine neden olan dolu yağışının ardından MGM'den Doğu Karadeniz Bölgesi için kuvvetli sağanak yağış uyarısı geldi. İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros hava durumuna ilişkin yaptığı değerlendirmede, dolu olma ihtimalinin olduğunu belirtti. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 1 Ekim il il hava durumu tahminleri.

1.10.2020Gündem
Prof. Dr. Hüseyin Toros: Dolu devam edecek, radarı takip edin

Prof. Dr. Hüseyin Toros: Dolu devam edecek, radarı takip edin

İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağış ve dolunun ardından değerlendirmelerde bulunan İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, "Dolu olma ihtimali var, olmaya da devam edecek diyebiliriz" dedi. Toros, meteorolojinin uyarılarını ve radarını takip etmek gerektiğini vurguladı.

30.09.2020Haber
Son dakika... İstanbula kritik dolu uyarısı Radarı takip edin

Son dakika... İstanbul'a kritik dolu uyarısı! 'Radarı takip edin'

İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağış ve dolunun ardından değerlendirmelerde bulunan İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, "Dolu olma ihtimali var, olmaya da devam edecek diyebiliriz" dedi. Toros, meteorolojinin uyarılarını ve radarını takip etmek gerektiğini vurguladı.

30.09.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı Hava durumu tahminleri 30 Eylül 2020 İstanbul için sağanak uyarısı

Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Hava durumu tahminleri 30 Eylül 2020! İstanbul için sağanak uyarısı!

Hava durumu tahminleri MGM'nin son dakika açıklamaları ile belli oldu. İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde etkili olan dolu yağışının ardından, çarşamba gününe ait hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyenler, illere göre son hava durumu raporunu takip ediyor. Hava sıcaklığının yurt genelinde 3 ila 7 derece azalacağını bildiren Meteoroloji, İstanbul için gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 30 Eylül il il hava durumu tahminleri.

29.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 29 Eylül Hava nasıl olacak, yağmur var mı

Hava durumu tahminleri 29 Eylül! Hava nasıl olacak, yağmur var mı?

MGM hava durumu tahminleri son dakika açıklamalar ile belli oldu. Salı gününe ait hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyenler, illere göre hava durumu tahminlerini takip ediyor. Marmara Bölgesi için lodos uyarısında bulunan Meteoroloji, Bursa, Kocaeli, İstanbul ve Batı Karadeniz'in batısı için sağanak yağış uyarısında bulundu. Özellikle İstanbul'da Anadolu Yakası öğle saatlerinde yağışın etkisi altında olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 29 Eylül il il hava durumu tahminleri.

29.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 27 Eylül 2020 Pazar günü hava nasıl olacak İstanbul için yağmur uyarısı

Hava durumu tahminleri 27 Eylül 2020! Pazar günü hava nasıl olacak? İstanbul için yağmur uyarısı!

MGM hava durumu tahminleri son yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Pazar gününü açık havada geçirmek isteyenler, illere göre hava durumu tahminlerini takip ediyor. Hafta sonu için Marmara Bölgesi'ne fırtına uyarısında bulunan Meteoroloji, İstanbul için gece saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Hava sıcaklığının yurt genelinde mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, Pazar günü hava nasıl olacak? İşte, 27 Eylül il il hava durumu tahminleri.

27.09.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteoroloji 26 - 27 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji 26 - 27 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin son dakika açıklamaları ile takip ediliyor. Yurt genelinde havaların soğumasının ardından, MGM'den hafta sonu için bazı illere uyarı geldi. Yapılan son değerlendirmelere göre, Doğu Karadeniz'in iç kesimi ve Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Giresun, Tunceli, Bingöl çevreleri ile Sivas ve Kayseri'nin doğusunda kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 26-27 Eylül il il hava durumu raporu.

26.09.2020Gündem

Hava durumu tahminleri 24 Eylül! Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin son dakika açıklamaları ile takip ediliyor. Eylül ayının son günlerine girilirken bazı bölgelerde etkili olan sağanak yağışın ardından MGM'den 24 Eylül Perşembe günü için yeni uyarı geldi. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Çanakkale'nin iç, Balıkesir'in kuzey kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Marmara ve Kuzey Ege kıyıları ile Güneydoğu kesimlerinde rüzgarın etkili olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 24 Eylül İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu.

23.09.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGMden sağanak yağış uyarısı İşte 23 Eylül il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? MGM'den sağanak yağış uyarısı! İşte 23 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin yaptığı değerlendirmeler ile belli oldu. Sonbaharın gelmesiyle birlikte yurt genelinde soğuyan havaların ardından bugünkü hava durumu raporunu yayınlayan MGM Trabzon, Rize ve Kars çevreleri ile Artvin'in kıyıları için sağanak yağış uyarısında bulundu. Akdeniz kıyıları ile doğu bölgelerde güney ve batı yönlerden hafif rüzgarın etkili olması ön görülüyor. İstanbul'da ise hava sıcaklığının 25 derece civarında olması tahmin ediliyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 23 Eylül İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

23.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 22 Eylül  Hava nasıl olacak, yağmur var mı

Hava durumu tahminleri 22 Eylül! Hava nasıl olacak, yağmur var mı?

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin yaptığı açıklamalar ile takip ediliyor. Yurt genelinde soğuyan havalarından ardından MGM'den bazı iller için sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Konya ve Ankara çevrelerinde sağanak yağış bekleniyor. Marmara’nın güney ve doğusu, Kuzey Ege kıyılarında ise kuvvetli rüzgarın etkili olması ön görülüyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 22 Eylül il il hava durumu tahminleri.

22.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 16 Eylül: Bugün hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı

Hava durumu tahminleri 16 Eylül: Bugün hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı?

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamalar ile takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da etkili olan kum fırtınasının ardından bazı bölgelerde pazartesi günü rüzgar etkisini arttırdı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Rize çevreleri ile Artvin’in kıyı, Gümüşhane'nin doğu kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. İstanbul'da ise hava sıcaklığı 28 derece civarında olacak. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, MGM 16 Eylül Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

16.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 15 Eylül: Bugün hava nasıl olacak MGMden o illere sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri 15 Eylül: Bugün hava nasıl olacak? MGM'den o illere sağanak uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri, Meteoroloji'nin yaptığı değerlendirmeler ile açıklandı. Soğuyan havaların ardından bazı bölgelerde sağanak yağış etkili olurken MGM'den Marmara ve Kuzey Ege kıyıları için kuvvetli rüzgar uyarısı geldi. 15 Eylül hava durumu tahminlerine göre, Giresun’un doğu ilçeleri, Trabzon ve Rize çevreleri ile Artvin’in kıyında sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Son dakika açıklamaya göre ise, Şırnak, Siirt, Mardin, Antalya, Manisa, Aydın ve Balıkesir’de 3 gün boyunca hassas toz fırtınası etkili olacak. İşte, 15 Eylül il il hava durumu tahminleri.

15.09.2020Gündem
Hava durumu raporu 13 Eylül: Ankarada hava nasıl olacak MGMden o illere kum fırtınası ve sağanak uyarısı

Hava durumu raporu 13 Eylül: Ankara'da hava nasıl olacak? MGM'den o illere kum fırtınası ve sağanak uyarısı

Ankara'da cumartesi günü etkili olan kum fırtınası hayatı olumsuz etkiledi. 6 kişinin hafif yaralandığı kum fırtınası olayının ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yeni bir uyarı daha yapıldı. Yapılan son değerlendirmelere göre Kırıkkale'de 2 saatlik periyotta kuvvetli rüzgar ve toz fırtınasıyla birlikte sağanak ile gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Bolu çevrelerinde de yağmur bekleniyor. Peki, Ankara'da hava nasıl olacak? İşte il il hava durumu.

13.09.2020Gündem
Hava hafta sonu nasıl olacak 12-13 Eylül il il hava durumu tahminleri - Egeye sağanak uyarısı

Hava hafta sonu nasıl olacak? 12-13 Eylül il il hava durumu tahminleri - Ege'ye sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin yaptığı son değerlendirmeler ile takip ediliyor. Son günlerde hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale, Aksaray, Kırşehir, Bilecik, Kütahya'ya sağanak yağış uyarısı geldi. MGM'den yapılan değerlendirmelere göre Marmara, Kuzey Ege ile İç Anadolu'nun güney ve batısında yer yer kuvvetli rüzgar etkili olacak. Peki, hava hafta sonu nasıl olacak, yağmur var mı? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin 12-13 Eylül il il hava durumu tahminleri.

12.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 8 Eylül: Hava nasıl olacak, yağmur var mı

Hava durumu tahminleri 8 Eylül: Hava nasıl olacak, yağmur var mı?

Günlük hava durumu raporu Meteoroloji'nin açıklamalarıyla takip ediliyor. Sonbaharın gelip hava sıcaklığının düşmesinin ardından MGM'den sağanak yağış uyarısı yapıldı. Son hava durumu değerlendirmelerine göre 8 Eylül Salı günü Kocaeli çevreleri ile İstanbul'un Anadolu Yakası'nda sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar etkili olacak. Doğu Karadeniz kıyıları ve Ordu çevrelerinde de yağmur görülecek. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 8 Eylül il il hava durumu tahminleri.

8.09.2020Gündem
Hava durumu nasıl olacak 7 Eylül il il hava durumu tahminleri: Yağmur ve rüzgar uyarısı

Hava durumu nasıl olacak? 7 Eylül il il hava durumu tahminleri: Yağmur ve rüzgar uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin yaptığı son hava durumu değerlendirmeleriyle takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta yurt genelinde sıcak havaların yaşanmasının ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Ordu, Artvin ve Ardahan çevreleri için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Güneydoğu Anadolu’nun kuzeyi ile Doğu Anadolu'nun güneybatısında ise kuvvetli rüzgarın etkili olacağı bildirildi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM son hava durumu raporuna göre, 7 Eylül il il hava durumu tahminleri.

6.09.2020Gündem
Hava nasıl olacak, İstanbula yağmur yağacak mı Meteoroloji 4 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak, İstanbul'a yağmur yağacak mı? Meteoroloji 4 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri yurt genelinde sıcak havalar devam ederken merak konusu oldu. Günlük olarak hava durumu raporunu açıklayan Meteoroloji, 4 Eylül Cuma günü için Kırklareli, İstanbul, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya çevreleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. Marmara’nın kuzeyi, Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ise hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıkması bekleniyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 4 Eylül il il hava durumu tahminleri.

4.09.2020Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbula yağış uyarısı: 20 Ağustos hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul'a yağış uyarısı: 20 Ağustos hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yurt genelinde devam eden sıcak havaların ardından Meteoroloji'den 20 Ağustos Perşembe günü için sağanak uyarısı geldi. Açıklamaya göre, perşembe günü sabah saatlerinden itibaren yerel olmak üzere İstanbul'da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Marmara’nın kuzeyinde ve Batı Karadeniz'de de sağanak yağış bekleniyor. İşte, Türkiye geneli il il 20 Ağustos hava durumu tahminleri.

19.08.2020Gündem
18 Ağustos hava durumu: Hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı

18 Ağustos hava durumu: Hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı?

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Yaşadıkları illerde sıcaklık değerleri ve yağış olasılıklarını merak edenler, son dakika hava durumu raporunu öğrenmek istiyor. Son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığının düştüğü bazı iller için MGM'den yağış uyarısı geldi. Açıklamaya göre, Trabzon, Rize, Artvin, Erzurum, Kars, Ardahan ve Ağrı çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. İşte, 18 Ağustos Salı Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

18.08.2020Gündem
Hava durumu tahminleri: 14 Ağustos hava nasıl olacak MGMden sağanak uyarısı geldi

Hava durumu tahminleri: 14 Ağustos hava nasıl olacak? MGM'den sağanak uyarısı geldi

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından, MGM'den gelen son bilgilere göre, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop, Tokat ve Artvin ile Ağrı çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı bildirildi. Marmara ve Kuzey Ege'de ise rüzgarın kuvvetli olması bekleniyor. Peki, 14 Ağustos hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 14 Ağustos Cuma hava durumu tahminleri.

13.08.2020Gündem
Hava nasıl olacak 13 Ağustos hava durumu tahminleri: İstanbul için yağmur uyarısı

Hava nasıl olacak? 13 Ağustos hava durumu tahminleri: İstanbul için yağmur uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Son günlerde yurt genelinde devam eden sıcak havaların ardından Meteoroloji'den Marmara Bölgesi'nde İstanbul başta olmak üzere bir çok il için yağış uyarısı geldi. MGM'den gelen son değerlendirmelere göre, Tekirdağ'ın kuzeyi, İstanbul’un Avrupa yakasının kuzeyi, Artvin çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. İşte, 13 Ağustos Perşembe il il hava durumu tahminleri.

12.08.2020Gündem
Hava durumu nasıl olacak Meteorolojiden son dakika sağanak uyarısı: 10 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika sağanak uyarısı: 10 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yurt genelinde hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından, Doğu Karadeniz ile Bursa, Ankara, Sivas, Ordu'nun iç kesimleri için MGM'den son dakika yağış uyarısı geldi. Son değerlendirmelere göre, Marmara'nın güneybatısında kuzey ve kuzeydoğu yönlerinde ise kuvvetli rüzgarın pazartesi günü etkili olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'den alınan bilgilere göre 10 Ağustos Pazartesi il il hava durumu tahminleri...

9.08.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 6 Ağustos Perşembe il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? 6 Ağustos Perşembe il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Trabzon, Rize ve Artvin’in iç kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Trakya'da ise akşam rüzgar etkisini arttıracak. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, Meteoroloji son hava durumu raporuna göre, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin 6 Ağustos il il hava durumu tahminleri.

5.08.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı: 2 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı: 2 Ağustos il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Bayramın üçüncü gününü açık havada geçirmeyi düşünenler, bugün yaşadıkları illerde yağış olasılıklarını merak ediyor. Yapılan değerlendirmelere göre, Edirne ve çevresinde kuvvetli gök gürültülü sağanak ile yerel dolu yağışı bekleniyor. Rize ve Artvin çevrelerinde de yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı hava etkili olacak. İşte, 2 Ağustos İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.08.2020Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak Meteorolojiden son dakika yağış uyarısı: 29 Temmuz il il hava durumu

Bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika yağış uyarısı: 29 Temmuz il il hava durumu

Hava durumu tahminleri, günlük olarak Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanıyor. Kurban Bayramı'nda açık ve sıcak havanın etkili olacağı son değerlendirmelere göre belli oldu. Bayram alışverişlerini bugün yapacak olanlar ve dışarıda vakit geçirecekler çarşamba gününün hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. MGM'den yapılan açıklamaya göre, bugün Ordu, Iğdır, Muş ve Ağrı çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağış etkili olacak. İşte, 29 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu.

28.07.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Hafta sonunda yükselen hava sıcaklıkları sonrası, Meteoroloji'den pazartesi günü için Ardahan, Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar çevreleri ve Karadeniz Bölgesi için sağanak yağış uyarısı geldi. Hava sıcaklığının ise mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, MGM'den gelen son dakika açıklamaya göre, 6 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.07.2020Gündem
Pazar günü hava durumu nasıl olacak 28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Pazar günü hava durumu nasıl olacak? 28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı. Yurdun bazı bölgelerinde etkili olan sağanak yağışın ardından MGM'den Rize çevreleri ile Artvin’in kıyıları için yeni uyarı yapıldı. Son değerlendirmelere göre yağışların bugün Doğu Karadeniz kıyılarında kuvvetli olması bekleniyor. Yağış alan yerlerde ise kuvvetli rüzgar bekleniyor. Peki, pazar günü hava durumu nasıl olacak? İşte, 28 Haziran Türkiye geneli İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

28.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Ordu çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda 2 ila 4 derece azalacak, yurt genelinde ise mevsim normalleri civarında seyredecek. Hafta başından beri sağanak yağış görülen Marmara Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu olacak. İşte, MGM 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri.

27.06.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak, dolu ve yağmur yağacak mı? - 25 Haziran hava durumu tahminleri

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu tahminlerini paylaştı. Hafta başından itibaren Marmara Bölgesi'nde etkili olan sağanak yağışın ardından Marmara'nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları için kuvvetli yağış 7 il için de dolu ve hortum uyarısı yapıldı. MGM'den yapılan değerlendirmelere göre hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İşte, 25 Haziran Perşembe il il hava durumu tahminleri.

25.06.2020Gündem
İstanbulda bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı Yurt genel hava durumu raporu

İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Yurt genel hava durumu raporu

Haftanın ikinci gününde İstanbul'un bazı bölgelerinde başlayan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. İstanbul'da dün kuvvetli sağanak yağış, rüzgar, hortum ve yıldırım düşmesinin etkili olması nedeniyle 24 Haziran tarihli hava durumu merak konusu oldu. Peki, bugün hava nasıl olacak? Bugün yağmur yağacak mı? İşte başta İstanbul olmak üzere yurt genel hava durumu…

24.06.2020Gündem
Hava bugün (24 Haziran) nasıl olacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava bugün (24 Haziran) nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu bugün nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü 24 Haziran hava durumu tahminlerini paylaştı. İstanbul, Bursa ve Marmara Bölgesi'nin bir çok ilinde salı günü etkili olan kuvvetli sağanak yağışın ardından Meteoroloji'den bir uyarı daha geldi. Son hava durumu tahminlerine göre, Sakarya’nın doğu ve Sinop’un iç kesimlerinde kuvvetli yağış ve rüzgar görülecek. MGM'nin yaptığı açıklamaya göre, hortum ve heyelan tehlikesine karşı tedbirli olunması istendi. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin hava durumu tahminleri.

23.06.2020Gündem