MENÜ

Mevlüt Bulut

Mevlüt Bulut ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mevlüt Bulut haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 400 Mevlüt Bulut haberi bulunmuştur.

Mevlüt Bulut Haberleri

Hürriyet 54 yaşında

Hürriyet 54 yaşında

Türk basınında liderlik bayrağını ‘‘doğru ve güvenilir habercilik ilkesi’’yle yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren elinden bırakmayan Hürriyet, 54'üncü yaşını gururla kutladı. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, kutlama töreninde yaptığı konuşmada ‘‘Hürriyet Türkiye gibi bir gazete. Hürriyet, Türkiye'nin gazetesi. Yaşasın 1 Mayıs, yaşasın Hürriyet’’ dedi.

2.05.2002Spor Arena
Medya Towers’da Sefarad şarkıları

Medya Towers’da Sefarad şarkıları

Plaket ve rozet dağıtılması bitti, sıra eğlenmeye geldi. Hürriyet çalışanları, ‘En İyi Çıkış Yapan Grup’ olarak Altın Kelebek ödülünü kazanan Sefarad’ın şarkılarıyla coştu. Gecenin sunucusu Okan Bayülgen’in esprileriyle renklendirdiği ödül töreninin ardından barmenlerin gösterisi de izleyenleri büyüledi.

6.05.2004Kelebek
Lider Gıdanın patronu 6 aydır Rusyada tutuklu

Lider Gıda'nın patronu 6 aydır Rusya'da tutuklu

RUSYA’nın Krasnodar eyaletinde vergi usulsüzlüğü suçlamasıyla 6 aydan bu yana tutuklu bulunan Türk iş adamı Mevlüt Bulut’un ailesi, ağır psikolojik ilaçlar verilerek ifadesinin alındığı ve cezaevinde kötü muamele gördüğü gerekçesiyle Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) başvurdu.

11.03.2013Ekonomi
Yoğun trafik, sıfır sonuç

Yoğun trafik, sıfır sonuç

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Rusya’nın Krasnodar eyaletinde vergi usulsüzlüğü suçlamasıyla 14 aydır tutuklu bulunan Lider Gıda’nın sahibi Mevlüt Bulut için nota verildiğini ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’a, İstanbul’a açıklayıcı bir not ilettiğini aktardı.

25.11.2013Ekonomi
Türkiye 2-0 Honduras

Türkiye 2-0 Honduras

Teknik Direktör Fatih Terim’in Türk Milli Takımı, yaz kampı organizasyonunun üçüncü maçında Dünya Kupası'na katılan Honduras'ı gençlerden kurulu kadrosuyla 2-0'lık skorla mağlup etti. Terim özellikle 2. yarıda yaptığı oyuncu değişikliği ile Dünya Kupası'na katılacak Honduras sahadan silindi... A Milli Takımımıza galibiyeti getiren golleri Caner Erkin ile Mevlüt Erdinç kaydetti...

30.05.2014Futbol
İBB yönetiminde deprem

İBB yönetiminde deprem

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim kadrosu neredeyse baştan sona değişti. Başarılı hizmetlerinden ötürü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne getirilen eski İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı’nın göreve başlamasının ardından, beklenen değişiklik yapıldı ve İBB’nin yönetim şeması değişti.

23.07.2014Gündem
Süleyman Demirel için 81 ilde mevlüt okutulacak

Süleyman Demirel için 81 ilde mevlüt okutulacak

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için, Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde 3 Temmuz 2015 Cuma günü mevlüt okutulacağı açıklandı.

2.07.2015Gündem
İBB Genel Sekreter Yardımcısı emekliye ayrıldı

İBB Genel Sekreter Yardımcısı emekliye ayrıldı

İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın en gözde bürokratlarından olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, iki yıl önce getirildiği görevinden ayrıldı.

10.08.2016Gündem
Topbaş’tan özür dileyip, 30 yıllık görevinden ayrıldı

Topbaş’tan özür dileyip, 30 yıllık görevinden ayrıldı

İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın en gözde bürokratlarından olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, iki yıl önce getirildiği görevinden ayrıldı. 30 yıldır İBB’de görev yapan Bulut, ayrılık kararını çalışma arkadaşlarına sosyal medyadan duyurdu. Bulut, 2 yıl önce İstanbul’da düzenlenen ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliğinin yapıldığı Sinan Erdem Spor Salonu’nu FETÖ’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Ümit Derneği’ne tahsis ettiği iddiasıyla Ankara’nın emriyle görevden alınmış ancak daha sonra göreve iade edilmişti.

11.08.2016Gündem
İstanbul kara böyle hazırlanıyor

İstanbul kara böyle hazırlanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kış aylarını sorunsuz geçirmek için hazırlıklarını sürdürüyor. İBB Afet Koordinasyon Merkezi'nde (AKOM) kış hazırlık değerlendirme toplantısı yapıldı. Kışla mücadele kapsamında 43 kritik noktaya BEUS (Buzlanma Erken Uyarı Sistemi) kuruldu. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve çevre yolları için 13 BEUS sistemi ve trafik kontrol kameraları kullanıma hazır hale getirilirken ek önlemler de alındı. Haramidere Kavşağında 1.8 km'lik yol boyunca buzlanmaya karşı otomatik spreyleme sistemi kuruldu. İstanbul genelinde kritik noktalara ise tuz torbaları (10 bin ton) bırakılacak.

21.10.2016Gündem
Topbaşdan AK Partiye veto iddialarına yanıt

Topbaş'dan 'AK Parti'ye veto' iddialarına yanıt

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB Belediye Meclisi'nde CHP'nin muhalefetine karşın AK Parti grubunun oylarıyla kabul edilen 5 imar dosyasını meclise iade etmesi ile ilgili açıklamada bulundu. Dosyaların iadesi ile ilgili 'evet doğrudur' yanıtını veren Topbaş, “Teknik adam olmam sebebiyle bir başka hassasiyet göstermekteyim. 'Veto' olarak değerlendirmek doğru değil. 'Tekrar görüşülmek üzere iade etmek' daha doğru. Evet, doğrudur. 5 dosyanın tekrar gözden geçirilmesi için meclise iade ettim" dedi.

14.09.2017Gündem
Ali Yerlikaya, İBB Başkan Vekilliği görevine başladı

Ali Yerlikaya, İBB Başkan Vekilliği görevine başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Vekili olarak görevlendirilen İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, görevine başladı.

7.05.2019Gündem
Dini Yayınlar Fuarı, Sultanahmette hizmet verecek

Dini Yayınlar Fuarı, Sultanahmet'te hizmet verecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Türkiye Diyanet Vakfı'nca 37 yıldır Sultanahmet'te kurulan "Dini Yayınlar Fuarı'nın" bu yıl da aynı yerde açılmasına verdi.

8.05.2019Gündem
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Baraçlı istifa etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Baraçlı istifa etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, yardımcılarıyla birlikte istifa ettiğini bildirdi.

28.06.2019Gündem

İBB Genel Sekreter Vekilliği'ne atama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Vekilliği'ne Mehmet Çakılcıoğlu getirildi.

28.06.2019Gündem
Mevlüt Buluttan o iddialara yanıt geldi

Mevlüt Bulut'tan o iddialara yanıt geldi

İBB eski genel sekreter yardımcısı Mevlüt Bulut, hakkında bazı internet sitelerinde çıkan haberlere karşı bir açıklaması yaptı.

11.12.2019Gündem
Sakarya

Sakarya

24.02.1999Gündem
Giresun

Giresun

24.02.1999Gündem
Bilecik

Bilecik

24.02.1999Gündem
Öksüz, gitmeden Müsteşar Yardımcısı’nı gönderdi

Öksüz, gitmeden Müsteşar Yardımcısı’nı gönderdi

Ulaştırma Bakanlığı'ndan istifa eden Bakanı Enis Öksüz'ün son icraatı, hakkında soruşturma başlattığı Müsteşar Yardımcısı Tahir Dengiz'i görevden almak oldu. Dengiz, Bakanlık müşavirliğine atandı.

18.07.2001Gündem
Adalet ve Kalkınma Partisi kuruldu

Adalet ve Kalkınma Partisi kuruldu

Türkiye'nin 39. partisi kuruldu. Kısa adı AK olan Adalet ve Kalkınma Partisi'nin amblemi ışık saçan ampul olarak belirlendi.

14.08.2001Gündem
Adalet ve Kalkınma Partisi kuruldu

Adalet ve Kalkınma Partisi kuruldu

Türkiye'nin 39. partisi kuruldu. Kısa adı AK olan Adalet ve Kalkınma Partisi'nin amblemi, ışık saçan ampul olarak belirlendi. Recep Tayyip Erdoğan da kurucular arasında yer aldı.

14.08.2001Gündem
Katliam gibi kaza: 33 ölü, 38 yaralı

Katliam gibi kaza: 33 ölü, 38 yaralı

Nevşehir'deki Hacıbektaş Veli'yi anma törenlerinden dönen, 57 kişinin bindiği eski model otobüsün freni tutmayınca, facia meydana geldi. Mersin'in Tarsus İlçesi yakınlarında otoyolda devrilen otobüste 33 kişi öldü, ardından meydana gelen zincirleme kaza da dahil 38 kişi yaralandı.

18.08.2002Gündem
BBPnin adayları

BBP'nin adayları

BBP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena
CHPnin adayları

CHP'nin adayları

CHP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Gündem
SPnin adayları

SP'nin adayları

SP'nin milletveki aday listesi

11.09.2002Spor Arena
AKPnin adayları

AKP'nin adayları

AKP'nin milletvekili listesi

11.09.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları