EKSTRA
MENÜ

Mevlid Kandili

Mevlid Kandili ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mevlid Kandili haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 564 Mevlid Kandili haberi bulunmuştur.

Mevlid Kandili Haberleri

Hidayet Türkoğlu: İnşallah hep beraber güzel işler yaparız

Hidayet Türkoğlu: 'İnşallah hep beraber güzel işler yaparız'

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İki isim de basketbolun gelişimi için ortaklık yaptıklarının altını çizdi.

19.11.2018Basketbol
Aminu: Tedirgin değiliz, küme düşme ihtimalini düşünmüyoruz

Aminu: 'Tedirgin değiliz, küme düşme ihtimalini düşünmüyoruz'

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un Nijeryalı futbolcusu Aminu Umar, ligin son sırasında olmalarının kendilerini tedirgin etmediğini, küme düşme ihtimalini takım olarak hiç konuşmadıklarını söyledi.

19.11.2018Futbol
Akşam ezanı saat kaçta okunacak Akşam namazı nasıl kılınır

Akşam ezanı saat kaçta okunacak? Akşam namazı nasıl kılınır?

Mevlid Kandili'ne oruç tutarak giren milyonlarca Müslüman, iftarlarını açacakları akşam ezanı saatini sorgulamaya başladı. İslam alemi tarafından idrak edilen Mevlid Kandili'nde oruç tutarak ibadet eden vatandaşlar, 19 Kasım'da akşam ezanının saat kaçta okunacağını merak ediyor. Peki, akşam ezanı saat kaçta okunacak?

19.11.2018Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaştan Mevlid Kandili mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan Mevlid Kandili mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mevlid Kandili mesajında, "Bugün yeryüzü onun getirdiği değerlerle buluşursa insanlık huzuru yaşayacaktır. Dünyayı, İslam'ın şefkat, merhamet, hakkaniyet, güzel ahlak ve bir arada yaşama ilkeleriyle tanıştırmak ise son Peygambere ümmet olmanın onurunu yaşayan müminlerin iman ve kulluk sorumluluğudur." ifadelerine yer verdi.

19.11.2018Gündem
Mevlid Kandili bu yıl ne zaman hangi gün idrak edilecek İşte 2018 Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili bu yıl ne zaman hangi gün idrak edilecek? İşte 2018 Mevlid Kandili tarihi

Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgililer sevgilisi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin sene-i devriyesinin bu yıl hangi tarihe denk geleceği, milyonlarca Müslüman'ın merak ettiği konu olmaya devam ediyor. Bu kutlu gün Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Mevlid-i Nebi haftası olarak çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

18.11.2018Gündem
Mevlid Kandili mesajları için araştırmalar devam ediyor... İşte en güzel kandil mesajları

Mevlid Kandili mesajları için araştırmalar devam ediyor... İşte en güzel kandil mesajları

Rahmet elçisi Hz. Peygamberimizin dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili, Efendimizin bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık ve merhametini, adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, kısaca insanlığa sunduğu değerleri anlayıp, hayatımızı onun yüce ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme mevsimidir. Bu anlamlı günün en güzel geleneklerinden biri ise kandil mesajları paylaşmak. İşte, en güzel Mevlid Kandili mesajları

18.11.2018Gündem
Mevlid Kandili akşamı nasıl ibadet edilir Mevlid Kandilinde yapılacaklar

Mevlid Kandili akşamı nasıl ibadet edilir? Mevlid Kandilinde yapılacaklar

Mevlid Kandilinde yapılması gereken ibadetler, gün içerisinde araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Milyonlarca kişi camilerde cemaatle birlikte ya da evlerinde eda edeceği namaz kapsamında yapılacak ibadetler konusunda araştırmasına devam ediyor. Peki, Mevlid Kandilinde nasıl ibadet edilir? İşte, kandilde yapılacaklar ve bazı bilgiler

18.11.2018Gündem
Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır Mevlid Kandili ne zaman kaç rekattır

Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır? Mevlid Kandili ne zaman kaç rekattır?

Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaşın bu mübarek gecede merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Mevlid Kandili'nde milyonlarca Müslüman ellerini Allah'a açıp namazlarını kılıp, ibadetlerini yapmak istiyorlar. Peki, Mevlid Kandili namazı nasıl kılınır? Mevlid Kandili ne zaman kaç rekattır?

18.11.2018Gündem
2019 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek

2019 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

Peygamberimizin doğumunun sene- i devriyesinin heyecanı artık bütün dünyayı kaplamaya başladı. İnsanlığı karanlıktan aydınlığa çıkarmak üzere Rabb'imizin gönderdiği yüce Peygamberimizin doğumu, bu yıl da tüm Müslüman alemi tarafından heyecanla bekleniyor. Hicri Takvim'e göre 12 Rebiülevvel tarihinde idrak edilen bu önemli güne artık sayılı günler kaldı. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

15.11.2018Gündem
Mevlid-i Nebi Haftası ne zaman

Mevlid-i Nebi Haftası ne zaman?

Peygamber Efendimiz'in doğduğu, alemleri ve dünyamızı şereflendirdiği günün içinde yer aldığı Mevlid-i Nebi Haftası'nın ne zaman başlayacağı milyonlarca Müslüman tarafından merak ediliyor. Daha önce, 'Kutlu Doğum Haftası' adıyla, her yılın nisan ayı içerisinde kutlanan hafta, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın geçen yıl aldığı bir kararla, Mevlid-i Nebi Haftası' adıyla Miladi Takvime göre değil, Hicri Takvime göre kutlanmaya başladı. Peki, Mevlid-i Nebi Haftası ne zaman?

14.11.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor 2019 Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor? 2019 Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili, Müslüman alemi tarafından bu yıl da ibadetlerle ihya edilecek. Hz. Muhammed'in (S.A.V) kutlu doğumunun gerçekleştiği gün olarak idrak edilen Mevlid Kandili, ibadetlerin eksiksizce yerine getirileceği gece olacak. Peki, milyonlarca Müslümanın camilere akın edeceği Mevlid Kandili ne zaman? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yer alan tarih detayları

12.11.2018Gündem
Rebiülevvel ayı ne zaman bitecek Rebiülevvel ayı ibadetleri neler

Rebiülevvel ayı ne zaman bitecek? Rebiülevvel ayı ibadetleri neler?

İslam alemi için büyük önem taşıyan aylardan birisi olan rebiülevvel ayı 9 Kasım'da idrak edilmeye başladı. Kameri aylarının üçüncüsü olan rebiülevvel ayının ne zaman biteceğini merak eden pek çok vatandaş, bir yandan da Rebiülevvel ayında yapılması gereken ibadetleri araştırıyor. Peki, Rebiülevvel ayı ne zaman bitecek? Rebiülevvel ayı ibadetleri neler?

11.11.2018Gündem
Rebiülevvel ayında neler yapılmalı Rebiülevvel ayı nedir

Rebiülevvel ayında neler yapılmalı? Rebiülevvel ayı nedir?

Rebiülevvel ayı ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. İslam alemi için büyük önem taşıyan aylardan birisi olan rebiülevvel ayında, milyonlarca Müslüman ibadetlerle buluşacak. Peki, rebiülevvel ayında neler yapılmalı?

9.11.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek Mevlid Kandilinde neler yapılmalı

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek? Mevlid Kandilinde neler yapılmalı?

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan resmi açıklamayla birlikte Mevlid Kandilinin ne zaman olduğu belli oldu. Peki, Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek? Mevlid Kandilinde neler yapılmalı?

8.11.2018Gündem
Rebiülevvel ayında neler yapılmalı Rebiülevvel ayı ne zaman başlıyor

Rebiülevvel ayında neler yapılmalı? Rebiülevvel ayı ne zaman başlıyor?

Rebiülevvel ayının başlayacağı tarih, son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Safer ayının son günlerinin gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren vatandaşlar, bu ay içinde yapılması gereken ibadetleri de öğrenmek istiyor. Peki, Rebiülevvel ayı ne zaman başlayacak? Rebiülevvel ayı ibadetleri neler?

7.11.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor İşte Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor? İşte Mevlid Kandili tarihi

Kasım ayının gelmesiyle birlikte, Mevlid Kandili'ne yönelik araştırmalar hız kazandı. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili, İslam alemi tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki, 2018 Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

6.11.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman Kandil ibadetleri neler

Mevlid Kandili ne zaman? Kandil ibadetleri neler?

Kasım ayının gelişiyle birlikte en çok araştırılan konulardan biri de Mevlid Kandili oldu. İnsanlığa hakkı, hakikati, adaleti, merhameti anlatan; hukuku, hikmeti ve güzel ahlakı gösteren bu nebevî silsilenin son peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.)’in dünyayı teşrif ettiği gece olan Mevlid Kandili bu ay içerisinde idrak edilecek. Peki, Mevlid Kandili ne zaman? Kandil ibadetleri neler?

2.11.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman Mevlid Kandilinde neler yapılmalı

Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid Kandili'nde neler yapılmalı?

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca Müslüman vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvimle birlikte Mevlid Kandili'nin tarihi belli olmuştu. Peki, Mevlid Kandili ne zaman? Mevlid Kandili'nde neler yapılmalı?

29.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor

Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor?

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca Müslüman vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Hicrî Rebiülevvel ayının on ikinci gecesi olarak bilinen Mevlid Kandili, dualar ve ibadetlerle geçecek. Peki, Mevlid Kandili ne zaman hangi güne denk geliyor?

26.10.2018Gündem
2018 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek Mevlid Kandilinde neler yapılmalı

2018 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek? Mevlid Kandili'nde neler yapılmalı?

Mevlid Kandili için geri sayım sürüyor. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in kutlu doğumunun gerçekleştiği gün olarak bilinen Mevlid Kandili, her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar tarafından dualar ve ibadetlerle idrak edilecek. Mevlid Kandili dolayısıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından özel yayını yapılacak. Peki, Mevlid Kandili ne zaman? Kandil ne zaman?

22.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman İşte Mevlid Kandilinin idrak edileceği tarih

Mevlid Kandili ne zaman? İşte Mevlid Kandili'nin idrak edileceği tarih

Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin yıl dönümü her yıl Mevlid Kandili olarak idrak ediliyor. Hz. Peygamberin doğumunu kutlayacakları günü sabırsızlıkla bekleyen milyonlarca Müslüman, bu önemli günün idrak edileceği tam tarihi öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

18.10.2018Gündem
2018 Mevlid Kandili ne zaman

2018 Mevlid Kandili ne zaman?

İnsanı insan yapan bütün güzelliklerin odaklandığı bir şahsiyet olan Hazreti Muhammed'in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili, Hicrî Rebiülevvel ayının On ikinci gecesi idrak edilecek. Peki, Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

13.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaşlar tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Hicrî Rebiülevvel ayının On ikinci gecesi idrak edilecek olan Mevlid Kandili gecesinde milyonlarca Müslüman ellerini açıp dualarla buluşacak. Peki, Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

10.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek Mevlid Kandili ne zaman

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek? Mevlid Kandili ne zaman?

Hicrî Rebiülevvel ayının On ikinci gecesi idrak edilecek Mevlid Kandili'nin ne zaman olduğu çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. Hz. Muhammed S.A.V'ın kutlu doğumunun gerçekleştiği gün olarak kabul edilen Mevlid Kandili, milyonlarca insan tarafından ibadetler yapılarak, dualar edilerek ihya edilecek. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

6.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

Mevlid Kandili, İslam dininin peygamberi olan Muhammed bin Abdullah'ın doğum gecesi ve aynı zamanda Hicrî Rebiülevvel ayının Onikinci gecesidir. Bu yıl yine Mevlid Kandilini ibadetlerle geçirecek olan vatandaşlar, Mevlid Kandilinin ne zaman ve hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

2.10.2018Gündem
Mevlid Kandili ne zaman 2018 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek

Mevlid Kandili ne zaman? 2018 Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek?

Hazreti Muhammed'in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili'nin ne zaman olduğu çok sayıda vatandaş tarafından merak ediliyor. İslam alemi tarafından büyük bir heyecanla beklenen Mevlid Kandili, Hz. Muhammed S.A.V'ın kutlu doğumunun gerçekleştiği gün olarak kabul ediliyor, Müslümanlar bugünde camileri doldurup taşırıyor. Peki, Mevlid Kandili ne zaman?

26.09.2018Gündem
Kadir Gecesi ne zaman 2018 Diyanet kandil günleri

Kadir Gecesi ne zaman? 2018 Diyanet kandil günleri

Kadir Gecesi, İslam dini için önemi büyük olan bu günün feyzinden faydalanmak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı konu olmaya devam ediliyor. Her yıl Ramazan ayının içerisinde idrak edilen Kadir Gecesi, faziletiyle bu yıl da İslam aleminin gündemindeki konu olacak. Peki, Kadir Gecesi ne zaman idrak edilecek? İşte, milyonlarca kişinin merakla araştırdığı bu mübarek gece hakkında bazı bilgiler

20.05.2018Gündem
Berat Kandilinin önemi | 2018 dini günler

Berat Kandili'nin önemi | 2018 dini günler

Üç ayların içinde yer alan üçüncü kandil olan Berat Kandili’nin idrak edilmesiyle birlikta vatandaşlar, İslam alemi için en önemli günlerden birisi olan Berat Kandili'nin faziletlerini merak etmeye başladı. Peki, Berat ne demek? Berat Kandili'nin önemi ne?

30.04.2018Gündem
Berat Kandili ne zaman Diyanet 2018 kandil günleri

Berat Kandili ne zaman? Diyanet 2018 kandil günleri

Berat Kandili, kelime anlamı bakımından borç ve cezadan kurtulma anlamlarına gelmektedir. Günahlardan arınma günü olarak bilinen Berat Kandili, Yüce Allah'ın rahmet ve mağfiret göstereceği gün olarak bilinmektedir. Peki, camilerde, evlerde ellerin semaya açılıp af ve dileklerin yakarılacağı Berat Kandili ne zaman idrak edilecek? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan elde edilen net bilgiler

24.04.2018Gündem
Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekler burada - Kandil mesajları 2018

Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekler burada! - Kandil mesajları 2018

Miraç Kandili mesajlarında en güzel ve anlamlı seçenekleri sizler için derledik. Tüm İslam camiası tarafından oldukça önemli olan Miraç Kandilinde, vatandaşlar camilere akın edecek ve ellerini Allah'a açacaklar. Duaların ve ibadetlerin kabul olduğu kandil günlerinde, vatandaşlar sevdiklerini de unutmuyor ve kandil mesajlarıyla onlara bu özel günü anlamlı kılıyorlar. İşte, en güzel, kısa ve anlamlı kandil mesajları.

13.04.2018Gündem
Bugün ne kandili 2018 dini günler

Bugün ne kandili? 2018 dini günler

Vatandaşlar, Sosyal medyada atılan mesajlar ve internet ortamında rastladıkları haberler sonrası 'Bugün kandil mi?' ve ‘Bugün ne kandili’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Sabah saatlerinden itibaren yoğun şekilde tebrik ve kutlama mesajı alan kişiler, bugün hangi kandilinin idrak edildiğini sorguluyor. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın her yıl açıkladığı gibi 2018 yılı içinde Regaip, Miraç, Berat ve Mevlid olmak üzere dört kandil idrak edilecek. Peki, bugün kandil mi? Bu gece kandil idrak edilecek mi? Bugün ne kandili? 2018'de hangi kandiller var?

13.04.2018Gündem
2018 kandil günleri - Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek

2018 kandil günleri - Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek?

Yaklaşan Miraç Kandili nedeniyle 2018 yılı içerisindeki kandil günleri ve dini günler yeniden gündeme geldi. 11 ayın sultanı Ramazan ayını da kapsayan üç aylar, 19 Mart Pazartesi günü başlamıştı. Şimdi ise sırayla Miraç Kandili, Berat Kandili, Kadir Gecesi idrak edilecek. Peki Peygamber Efendimiz'in (S.A.V) göğe yükselerek Allah'ın huzuruna kabul edilmesi olarak bilinen Miraç Kandili ne zaman, hangi gün? 2018'de hangi kandil ne zaman?

12.04.2018Gündem
2018 Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek Miraç kelimesinin anlamı nedir

2018 Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek? Miraç kelimesinin anlamı nedir?

Miraç Kandili için kısa bir süre kaldı, tarih araştırmaları hız kazandı. Cuma, Arife, Bayram, Kadir, Berat, Miraç, Aşure, Mevlid ve Regaip gecelerinde ibadet etmek çok sevaptır. Miraç gecesini ibadetle geçirmeli, kazası olan kaza namazı kılmalı, kazası olmayan da nafile namaz kılar. Peki 2018'de Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek? Miraç ne demek? İşte 2018 kandil tarihleri!

10.04.2018Gündem
2018 Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek Miraç Kandilinde nasıl ibadet edilmeli

2018 Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek? Miraç Kandilinde nasıl ibadet edilmeli?

Üç ayların içerisinde yer alan ve Müslümanlar için önemli ibadet günlerinden biri olan Miraç Kandili için sayılı günler kaldı. Nisan ayı içinde idrak edilecek olan Miraç Kandili'nde Müslümanlar, camileri dolduracak ve ibadetler edecek. Peki, Miraç Kandili Nisan ayının kaçına denk geliyor? Miraç Kandili ne zaman? Bu mübarek gecede nasıl ibadet etmeli?

6.04.2018Gündem
Regaip Kandili ne zaman Diyanetin 2018 kandil günleri takvimi

Regaip Kandili ne zaman? Diyanet'in 2018 kandil günleri takvimi

Kandil günleri, Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesi üzerinde yayınlanan bilgilere göre 2018 yılında ilk olarak mart ayında gerçekleşiyor. Regaip Kandili'nin ardından Miraç, Berat, Mevlid olarak ilerleyecek olan kandil günlerinin sonuncusu ise kasım ayında gerçekleşecek. İşte, kandil ne zaman sorusunun cevabı ve 2018 kandil günleri hakkında merak edilen bazı detaylar

21.03.2018Gündem
2018 Regaip Kandili ne zaman Regaip Kandilinde yapılması gerekenler neler

2018 Regaip Kandili ne zaman? Regaip Kandili'nde yapılması gerekenler neler?

Regaip Kandili için tarih araştırmaları başladı. Klasik dinî kültürün yanı sıra tasavvuf geleneği ve kültüründe de diğer kandiller gibi önemli bir yere sahip olan Regaip Kandili, her yıl olduğu gibi bu yıl da ibadetler ve dualarla geçecek. Peki bu yıl Regaip Kandili ne zaman? Regaip Kandili'nde yapılması gerekenler neler?

13.03.2018Gündem
2018 Ramazan ne zaman Ramazan ayının önemi

2018 Ramazan ne zaman? Ramazan ayının önemi

2018 Ramazan ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak eden binlerce vatandaş konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. On bir ayın sultanı Ramazan ayı için geri sayım başladı. Bu mübarek ayda milyonlaca kişi oruçlarını tutup ibadetlerini yapacaklar. Peki, 2018 Ramazan ne zaman? İşte, Ramazan ayının önemi.

10.03.2018Gündem

Yazar Sonuçları

İdamdan döndük, önümüzü görüyoruz

MUDO’nun kurucusu Mustafa Taviloğlu, Tuzla’daki toplam 33 bin metrekarelik depoyu yeni kiraladığı günlerde eşi ve kızıyla birlikte Tokyo Modern’e gitti.

2.12.2017