EKSTRA
MENÜ

Metin Yüncü

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 45 haberi bulunmuştur.

Metin Yüncü Haberleri

Songül Karlı eski eşi Metin Yüncüden ağlayarak şikayetçi olmuştu... Detaylar ortaya çıktı

Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü'den ağlayarak şikayetçi olmuştu... Detaylar ortaya çıktı!

Sanatçı Songül Karlı'nın kendisini milyonlarca lira dolandırdığı yönünde şikayet ettiği eski eşi Metin Yüncü'nün de aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Metin Yüncü, eski eşi Songül Karlı'nın Sultanbeyli'deki 27 milyon lira değerindeki arsasını ve otomobillerini satmakla suçlanıyor.

25.09.2021Magazin
Metin Yüncü’nün eski eşinden şok iddia: Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor

Metin Yüncü’nün eski eşinden şok iddia: "Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor"

Metin Yüncü’nün eski eşi Songül Karlı ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Metin Yüncü'nün eski eşi Karlı hakkında "Benim yuvamı yıktı" açıklamasında bulundu. Mediha Ersoy, Songül Karlı için “Aile dostumuzdu. Ailecek sohbet ederken bile benim eşime bakışları farklıydı” dedi.

26.02.2021Magazin
Songül Karlıdan şoke eden itiraf: Reyting için evlendim

Songül Karlı'dan şoke eden itiraf: Reyting için evlendim!

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıklayan şarkıcı Songül Karlı, evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karlı, "Metin Yüncü çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi" diye konuştu.

13.02.2021Magazin
Son dakika haberi... Songül Karlının gözyaşları Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım

Son dakika haberi... Songül Karlı'nın gözyaşları! 'Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım'

Şarkıcı Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini söyleyerek, "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı" diyerek gözyaşı döktü. Karlı, evine haciz geldiğini belirterek, "Oğlumun gitarından, benim bağlamama kadar her şeyim haczedildi" dedi.

23.12.2020Magazin
Songül Karlının dolandırıcılık iddiası: Eski eşiyle birlikte 5 kişi  gözaltında

Songül Karlı'nın dolandırıcılık iddiası: Eski eşiyle birlikte 5 kişi gözaltında

Şarkıcı Songül Karlı'nın 100 milyon liralık dolandırıcılık iddiası üzerine eski eşinin de aralarında bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı

19.12.2020Haber
Son dakika... Songül Karlının dolandırıcılık iddiası: Eski eşi gözaltına alındı

Son dakika... Songül Karlı'nın dolandırıcılık iddiası: Eski eşi gözaltına alındı

Şarkıcı Songül Karlı'nın 100 milyon liralık dolandırıcılık iddiası üzerine eski eşinin de aralarında bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı. Songül Karlı, 2012 yılında nikâh masasına oturduğu ve 2017 yılında ayrıldığı eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını söylemişti. Yüncü’nün evlilikleri süresince kendisini kandırarak aracını ve Sultanbeyli’deki bir arsasını satıp 30 milyon TL’ye yakın parasını aldığını belirten şarkıcı, mağdur olduğunu anlatmıştı.

19.12.2020Gündem
Songül Karlı: Bekarlık sultanlık

Songül Karlı: Bekarlık sultanlık

Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini dolandırıp 20 milyon lirasını aldığı iddiasıyla gündeme gelen Songül Karlı, Nişantaşı’nda spor hocası Ceren Altan’la görüntülendi.

7.09.2020Magazin
Songül Karlının eski eşi Metin Yüncü kimdir, mesleği nedir

Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü kimdir, mesleği nedir?

22 Mart 2017'de 5 yıllık evliliğini noktalayan Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını açıklamıştı. Müge Anlı'ya başvurmaya karar veren Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yeni sezonda programın canlı yayınında hakkını aracağını söylemişti. Peki, Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü kimdir, mesleği nedir?

23.08.2020Magazin
Müge Anlı ne zaman saat kaçta başlayacak

Müge Anlı ne zaman saat kaçta başlayacak?

Müge Anlı programının yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Yeni stüdyosunun hazırlık sürecinde ekran macerasına ara veren Müge Anlı ve Sert programı yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. Peki, Müge Anlı ne zaman saat kaçta başlayacak?

23.08.2020Televizyon
Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu - Müge Anlı ne zaman başlayacak

Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu - Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Ekran macerasına birkaç haftalık ara veren Müge Anlı’dan beklenen haber geldi. Müge Anlı yeni sezon tarihi belli oldu. Faili meçhul cinayetleri, kayıp dosyalar aydınlatan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni stüdyosunda kaldığı yerden devam edecek. Peki, Müge Anlı ne zaman başlayacak?

21.08.2020Televizyon
Müge Anlı ne zaman başlıyor Songül Karlı Müge Anlıya çıkacak

Müge Anlı ne zaman başlıyor? Songül Karlı Müge Anlı'ya çıkacak

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyicileri heyecanla yeni bölümleri bekliyorlar. Koronavirüs nedeniyle ara verilen programın çekimleri, stüdyo değişikliği sebebi ile bir süre daha durduruldu. Peki Müge Anlı ne zaman başlıyor? Konu ile ilgili yapılan açıklamada ne kadar ara verileceği duyuruldu. İşte detaylar…

17.08.2020Televizyon
Müge Anlı neden yok, yeni bölüm ne zaman Müge Anlı’dan açıklama

Müge Anlı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Müge Anlı’dan açıklama

Hafta içi her gün aynı saate izleyicilerle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu hafta yayın akışında yer almıyor. Müge Anlı, sezon finali yapmadıklarını ancak başka bir sebeple bir süre ekranlarda olmayacaklarını duyurmuştu. Peki, Müge Anlı neden yok, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programının akıbetiyle ilgili bilgiler…

3.08.2020Televizyon
Son dakika haberi: Songül Karlıyı eski eşi dolandırdı

Son dakika haberi: Songül Karlı'yı eski eşi dolandırdı

Songül Karlı beş yıl evli kaldığı eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia etti. Yüncü’nün kendisine ait arsa ve aracını satıp 30 milyon TL’ye yakın parasını aldığını belirten şarkıcı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Müge Anlı’dan yardım istedi.

31.07.2020Magazin
Songül Karlı: Eski eşim Metin Yüncü için Müge Anlıya başvuracağım

Songül Karlı: Eski eşim Metin Yüncü için Müge Anlı'ya başvuracağım

Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia ederek Müge Anlı'ya başvuracağını söyledi.

30.07.2020Magazin
Hanımefendi, ben başkasının kocasıyım Benzerlik sosyal medyayı karıştırdı

"Hanımefendi, ben başkasının kocasıyım" Benzerlik sosyal medyayı karıştırdı

Songül Karlı geçtiğimiz günlerde eski eşi Metin Yüncü’nün borçları yüzünden evine birkaç kez haciz geldiğini açıklamıştı. Bir takipçi Karlı'nın eski eşini Behzat Uygur’a benzetince ortalık karıştı.

23.09.2018Magazin
Eski eşim 20 milyon TLmi dolandırdı

Eski eşim 20 milyon TL'mi dolandırdı

Yaklaşık beş yıl süren evliliğini geride olaylı bir şekilde sona erdiren şarkıcı Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını anlattı. Eski eşinden fiziksel şiddet gördüğünü açıklayan Karlı, bunun karşısında boş durmadığını kendisinin de eşine vurduğunu söyledi. Düğünlerinde damatlığına kadar olan alışverişi kendisinin karşıladığını da söyleyen Songül Karlı, yüklü miktarda alacağını halen tahsil edemediğini de söyledi.

4.09.2018Magazin
Eski eşim 20 milyon TLmi dolandırdı

Eski eşim 20 milyon TL'mi dolandırdı

Şarkıcı Songül Karlı, teve2'de yayınlanan '2.sayfa' programında şaşırtan açıklamalar yaptı.

4.09.2018Magazin
Songül Karlı kimdir, kaç yaşında

Songül Karlı kimdir, kaç yaşında?

Songül Karlı, ekran projeleri, katıldığı programlar ve açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Türk Halk Müziği sanatçısı ve televizyon programcısı Songül Karlı, uzun yıllar izdivaç programı sunmuştu. Peki, Songül Karlı kimdir, kaç yaşında?

4.09.2018Televizyon
Songül Karlıdan haciz açıklaması

Songül Karlı'dan haciz açıklaması

Şarkıcı Songül Karlı'nın evine haciz gitti. Haciz memurlarını gören Karlı, büyük şok yaşadı. Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada söz konusu borcun kendisine ait olmadığını söyledi.

15.11.2017Magazin
Songül Karlının kayıp arsasının fiyatı ortaya çıktı

Songül Karlı'nın kayıp arsasının fiyatı ortaya çıktı

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı'nın kayıp arsasının imarsız fiyatı 3 milyon lira çıktı.

14.03.2017Magazin
Songül Karlı: 17 dönümlük arsam kayıp

Songül Karlı: 17 dönümlük arsam kayıp

22 Mart'ta 6 yıllık eşi Metin Yüncü'den tek celsede boşanan Songül Karlı, bu sabah Duymayan Kalmasın programında olay açıklamalar yaptı.

13.03.2017Magazin
Canlı yayında evlenmişlerdi, Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

Canlı yayında evlenmişlerdi, Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

Mayıs 2012'de sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programının canlı yayınında Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı boşandı. Magazin D'nin haberine göre çiftin 5 yıllık evlilikleri tek celsede bitti. Songül Karlı ve Metin Yüncü hakkında daha önce de ayrılık haberleri çıkmış ancak çift iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

4.03.2017Magazin
Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

Songül Karlı ile Metin Yüncü boşandı

Mayıs 2012'de sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programının canlı yayınında Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı boşandı.

4.03.2017Magazin
Songül Karlı Evlilik Programına Başladı

Songül Karlı Evlilik Programına Başladı!

Ünlü Türkücü Songül Karlı, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de evlilik programına başladı. Gündüz kuşağında yayınlanan 'Songül Karlı ile Evlilik Yolunda' adlı programın ilk yayını bugün yapıldı ve büyük beğeni topladı. Songül Karlı daha önce Uğur Arslan ile 'Su Gibi' adlı evlilik programı sunuyordu.

11.01.2016Kelebek
Songül Karlının eşi Metin Yüncünün 512 bin Tllik borcu programı bitirdi

Songül Karlı'nın eşi Metin Yüncü'nün 512 bin Tl'lik borcu programı bitirdi

Ünlü türkücü Songül Karlı'nın 3 ay önce başlayan kendi adını taşıyan programı, 512 bin TL'lik haciz nedeniyle bitti.

5.12.2014Magazin
Songül Karlı Hamile kaldım ama istemedim aldırdım

Songül Karlı "Hamile kaldım ama istemedim aldırdım"

Son yıllarda TV programlarına ağırlık verip müzik çalışmalarını askıya alan Songül Karlı, yeni kariyerinde son sürat yola devam ediyor. Önümüzdeki hafta Kanaltürk’te yeni bir programa başlayacak ve format gereği küsleri barıştırıp yardıma ihtiyaç duyanlara el uzatacak olan Karlı’yla buluştuk; yeri kariyerinden ayak fetişizmine, geçirdiği estetik operasyonlardan ev hayatına her şeyi konuştuk.

15.08.2014Magazin
Gemiye eşinin adını verdi

Gemiye eşinin adını verdi

Eşi Metin Yüncü’den Songül Karlı’ya jest...

15.06.2014Magazin
En iyisi benim

En iyisi benim

Songül Karlı ile eşi Metin Yüncü, önceki gün Tarabya’daki villarına girerken görüntülendi.

2.09.2013Kelebek
Hamile değilim gözyaşları

"Hamile değilim" gözyaşları

Su Gibi programının sunucu Songül Karlı geçtiğimiz canlı yayında "Yüzde 75 hamileyim" açıklamasında bulunmuştu. Karlı, bu programında ise hamile olmadığını açıklarken gözyaşlarına hakim olamadı.

9.05.2013Kelebek
SONGÜL KARLI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

SONGÜL KARLI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Songül Karlı canlI yayında göz yaşlarına hakim olamadı. Yapımcının canlı yayına bagladığı eşi Metin Yüncü çocukları olmadığı için ağlayan eşine destek olmak istediyse de ağlamasına engel olamadı. Canlı yayında duygu yüklü dakikalar yaşandı ve butun izleyiciler şoke oldu. Evlat hasretinden etkilenen milyonlar su gibi'de hıçkırıklara boğuldu.

7.05.2013Ne Oluyor
Alışverişten vazgeçti

Alışverişten vazgeçti

Songül Karlı, önceki gün eşi Metin Yüncü ile Akmerkez’deydi.

31.03.2013Kelebek
Kıskanç koca görüntüleri sildirdi

Kıskanç koca görüntüleri sildirdi

Songül Karlı'nın sunuculuğu üstlendiği 'Su Gibi' programındaki görüntüleri internette izlenme rekoru kırınca eşi Metin Yüncü harekete geçti.

3.12.2012Gündem
KISKANÇ KOCA GÖRÜNTÜLERİ SİLDİRDİ

KISKANÇ KOCA GÖRÜNTÜLERİ SİLDİRDİ

Songül Karlı'nın sunuculuğu üstlendiği 'Su Gibi' programındaki görüntüleri internette izlenme rekoru kırınca eşi Metin Yüncü harekete geçti.'Songül Karlı sutyensiz' başlığı ile video paylaşım sitesine yüklenen görüntüler 2, 5 milyon kişi tarafından izlendi.Görüntülerin internette yayılması Karlı'nın geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturduğu eşi Metin Yüncü'yü harekete geçirdi. Günler süren arayışın ardından videoyu paylaşan kişiye ulaşan Yüncü, görüntüleri sildirdi. KURGU: Levent SERT

1.12.2012Ne Oluyor
Bayram alışverişi

Bayram alışverişi

Songül Karlı, üç ay önce sunuculuğunu yaptığı “Su Gibi” programında evlendiği işadamı Metin Yüncü ile önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

21.08.2012Gündem
Güneş altında romantizm

Güneş altında romantizm

İzdivaç programlarının ünlü yüzlerinden Songül Karlı da eşi Metin Yüncü ile Bodrum tatilcileri arasına karıştı.

21.07.2012Gündem
Canlı yayında evlendi

Canlı yayında evlendi

'Su Gibi’ programının sunucusu Songül Karlı, canlı yayında dünyaevine girdi.

16.05.2012Spor Arena
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

Anayasa Mahkemesinin (AYM), "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" metnine imza atan 10 akademisyenin "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda "hak ihlali" kararı vermesine ilişkin 1071 akademisyen karşı bildiri imzaladı.

29.07.2019Gündem
Fikret Orman: Etoo transferi kısmetse olur

Fikret Orman: 'Eto'o transferi kısmetse olur'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samuel Eto'o, Mario Gomez ve Mehmet Ekici transferleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Eto'o'nun transferiyle ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Orman, Mario Gomez konusunu sezon sonu konuşacaklarını söyledi.

5.01.2017Futbol
Liselileri taşıyan midibüs devrildi: 28 yaralı

Liselileri taşıyan midibüs devrildi: 28 yaralı

Yozgat’ın Boğazlıyan İlçesi’nde lise öğrencilerini okula götüren midibüs kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Kazada, sürücü ile 27 öğrenci yaralandı.

11.02.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Evlenmek istiyorum

Serdar Ortaç, bayramın son günü Antalya’daki Sungate Port Royal Otel’de sahne aldı.

16.01.2006