EKSTRA
MENÜ

Mete Gazoz

Mete Gazoz haberleri sayfasında güncel ve son dakika Mete Gazoz hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 231 Mete Gazoz haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Mete Gazoz Haberleri

Mete Gazoz kimdir, kaç yaşında İşte Mete Gazozun başarıları

Mete Gazoz kimdir, kaç yaşında? İşte Mete Gazoz'un başarıları

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda şampiyon olarak Türkiye'ye tarihinde okçulukta ilk madalyasını kazandıran milli sporcu Mete Gazoz, başarıları ve açıklamalarıyla gündemdeki yerini koruyor. Annesinin ve babasının küçük yaşlardan itibaren doğru yönlendirmesi ve destekleriyle bu spora sağlam temel attığını dile getiren milli sporcu, 5 sene önce madalyanın geleceğini hissettiğini söylemişti. Peki, Mete Gazoz kimdir, kaç yaşında? İşte Mete Gazoz'un başarıları...

27.08.2021Spor Arena
Olimpiyat gururlarıyla akşam yemeği

Olimpiyat gururlarıyla akşam yemeği

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda madalya alan milli sporcularla akşam yemeğinde bir araya geldi.

24.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Tokyo yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo yorumu

Kanal D-CNN TÜRK ortak yayınında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nı değerlendirdi. Erdoğan, milli sporcuların kazandıkları madalyalarla, diğer tüm olimpiyatlardan daha başarılı bir turnuva geçirdiklerini belirtti.

11.08.2021Diğer
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye yolgeçen hanı değildir

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye yolgeçen hanı değildir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dış siyasetteki mücadele alanlarından iç politikadaki sıcak tartışmalara, gündeme dair tüm kritik gelişmeleri Kanal D-CNN TÜRK ortak yayınında değerlendirdi. Sel bölgesindeki vatandaşları uyaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Darda zorda kalmadıkça ulaşıma kapalı sayılabilecek karayollarını da tercih etmeyin, çünkü her an heyelan olabilir." çağrısında bulundu. THK'nın devletin bir kurumu olmadığını belirten Erdoğan, "THK yetkilileri gerekli adımları atmadığı gibi çalışır durumdaki uçakların da bakımını yaptırmayarak hepsini çürümeye terk etmişler. Şimdi çıkıp THK'yı çalıştırmıyor diyorlar. THK'yı çalışamaz hale getiren sizsiniz. " diyerek tartışmalara son noktayı koydu. Türkiye'nin Afgan göçmen politikası hakkında gerekli adımların atıldığını vurgulayan Erdoğan, "Türkiye yolgeçen hanı değildir. Şu anda gerek İran kapısından, gerek Irak'tan duvarlarımızı ciddi oranda yükseltiyoruz. Buralardaki yükselen duvarlar düzensiz göçün ülkemize girmesini engellemek için. Tamamıyla sınırlarımız bu surlarla, duvarlarla örülüyor." dedi. Sosyal medya platformlarıyla ilgili Meclis'in düzenleme yapması gerektiğini belirten Erdoğan, "Ofisini açacaksın, vergini ödeyeceksin, açmadığın takdirde bedelini ödeyeceksin." ifadelerini kullandı.

11.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Tokyo yorumu: Tüm olimpiyatların üzerine çıktık

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo yorumu: Tüm olimpiyatların üzerine çıktık

Kanal D-CNN TÜRK ortak yayınında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nı değerlendirdi. Erdoğan, milli sporcuların kazandıkları madalyalarla, diğer tüm olimpiyatlardan daha başarılı bir turnuva geçirdiklerini belirtti.

11.08.2021Tokyo2020
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik: Ben göçmenim diyerek milletimize saygısızlık yapana müsaade edemeyiz

Son dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Ben göçmenim diyerek milletimize saygısızlık yapana müsaade edemeyiz'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik, ''Kendisinin göçmen olduğunu söyleyip de milletimize karşı aşırı ifadeler kullanan bazı tipler sosyal medyada gözüküyor, bunlara karşı da gereği hukuk içerisinde yapılır. Ne Türkiye'yi bir göçmen kampı gibi niteleyenlerin istismarına müsaade ederiz, ne de göçmenim diye milletimize saygısızlık edene müsaade ederiz'' dedi. Çelik, yangınlarla ilgili son durumu da paylaştı ve ''43 vilayette 260 adet orman yangını meydana geldi. 256'sı kontrol altına alındı. 4 adet yangına müdahale çabaları sürüyor'' ifadelerini kullandı. ''Bazı siyasilerin yangın ateşinin yanına fitne ateşi körüklemeye çalıştığını gördük'' diyen Çelik, ''Selfie çekilerek burada müdahale edilmiyor gibisinden göz göre göre yalan diyebileceğimiz fitne ateşinin körüklenmeye çalışıldığını gördük'' diye konuştu.

9.08.2021Gündem
Tokyo 2020 Haberi: Türk sporcular Tokyo Olimpiyatlarında tarih yazdı 6 branşta...

Tokyo 2020 Haberi: Türk sporcular Tokyo Olimpiyatları'nda tarih yazdı! 6 branşta...

Son dakika Tokyo 2020 haberi... Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı. Milli sporcular, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda okçuluk, boks, cimnastik, tekvando, karate ve güreşte olmak üzere 13 madalyanın sahibi oldu. Türkiye en fazla branşta madalyayı Tokyo 2020'de elde ederken, mücadele ettiği atletizm, atıcılık, badminton, bisiklet, eskrim, judo, kürek, modern pentatlon, voleybol, yelken ve yüzmede ise madalya çıkaramadı.

9.08.2021Tokyo2020
Emine Erdoğan: Asıl şampiyon anne ve baban

Emine Erdoğan: Asıl şampiyon anne ve baban

Emine Erdoğan, olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz’u ailesiyle birlikte Huber Köşkü’nde ağırladı...

9.08.2021Gündem
Emine Erdoğan, olimpiyat şampiyonu milli okçu Mete Gazozu kabul etti

Emine Erdoğan, olimpiyat şampiyonu milli okçu Mete Gazoz'u kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda klasik yay bireysel kategorisinde altın madalya kazanarak şampiyon olan milli okçu Mete Gazoz'u kabul etti.

8.08.2021Tokyo2020
Daha hızlı, daha yükseğe, daha güçlü... Ama sağlam kafayla

Daha hızlı, daha yükseğe, daha güçlü... Ama sağlam kafayla

Başlıktaki ifade Olimpiyat Oyunları’nın sloganı; Latince ‘Citius, Altius, Fortius’ kelimelerinin karşılığı... Sporun en üst mertebesi olan Olimpiyat Oyunları’na katılan atletler bu hedefle yola çıkıyor. Ancak son günlerde görüyoruz ki fiziksel kondisyon tek başına yeterli değil, mental kondisyon da şart!

Tokyo 2020’de büyük başarı Tarihin en başarılı olimpiyatı

Tokyo 2020’de büyük başarı! Tarihin en başarılı olimpiyatı

Sporcularımız Tokyo 2020’de tarih yazdı, birçok branşta ilkleri başardı. 108 sporcuyla katıldığımız 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda son güne girerken 2’si altın, 2’si gümüş, 9’u bronz olmak üzere toplam 13 madalyaya ulaştık... 2004 Atina’dan sonra ilk kez bir olimpiyatta 2 altın madalya birden kazanmayı başaran ay yıldızlı sporcularımız, ayrıca bronz madalya sayısında da rekor kırdı... Rio’da modern pentatlonda 34. olan İlke Özyüksel, Tokyo’da 5. bitirdi. 10 metre havalıtüfekte Ömer Akgül 4. olup madalyayı kaçırdı. Cimnastikçiler 7 finalle tarihe geçti.

8.08.2021Tokyo2020
Son dakika: Uğur Aktaş, Tokyo 2020de bronz madalya kazandı 73 yıllık rekor kırıldı

Son dakika: Uğur Aktaş, Tokyo 2020'de bronz madalya kazandı! 73 yıllık rekor kırıldı

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 75 kiloda Uğur Aktaş, İranlı Sajjad Ganjzadeh'e mağlup oldu ve bronz madalya kazandı. Uğur Aktaş ile 13. madalyaya ulaşıldı ve 73 yıllık rekor kırıldı. Tokyo 2020, Türkiye'nin en çok madalya kazandığı olimpiyat oldu.

7.08.2021Tokyo2020
Son dakika: Türkiye, Tokyo 2020de 1948deki madalya rekoruna ortak oldu Rekoru kırmayı da garantiledik...

Son dakika: Türkiye, Tokyo 2020'de 1948'deki madalya rekoruna ortak oldu! Rekoru kırmayı da garantiledik...

Tokyo 2020'de 12. madalyaya ulaşan Türkiye, tarihinde en çok madalya kazandığı olimpiyat olan 1948 Londra'daki rekorunu egale etti. Karateci Uğur Aktaş'ın kumitede yarı finale yükselmesiyle 13. madalyayı garantilemiş olduk. Uğur'un madalya rengi resmileştiğinde 1948 Londra'yı geride bırakmış olacağız.

7.08.2021Tokyo2020
Busenaz Sürmeneli kimdir, kaç yaşında Busenaz Sürmenelinin biyografisi

Busenaz Sürmeneli kimdir, kaç yaşında? Busenaz Sürmeneli'nin biyografisi

Milli boksör Busenaz Sürmeneli, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda tarih yazarak altın madalyanın sahibi oldu. Final maçında Çinli rakibi Hong Gu ile karşılaşan Busenaz Sürmeneli Türkiye'yi gururlandırdı. Tarihi mücadeleyi kazanan ve büyük sevinç yaşayan Busenaz Sürmeneli, Mete Gazoz'un ardından 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan ikinci sporcumuz oldu. Peki, Busenaz Sürmeneli kimdir, kaç yaşında? Busenaz Sürmeneli'nin biyografisi

7.08.2021Spor Arena
Son Dakika Haberi... Milli karateci Merve Çoban, Tokyo 2020de bronz madalya kazandı

Son Dakika Haberi... Milli karateci Merve Çoban, Tokyo 2020'de bronz madalya kazandı!

Milli karatecimiz Merve Çoban, kumite 61 kilogramda olimpiyat 3'üncüsü olarak bronz madalya kazandı.

6.08.2021Tokyo2020
Son dakika: Taha Akgül ve Ali Sofuoğlu, Tokyo 2020de bronz madalya kazandı Tarihe geçti, 100. kez...

Son dakika: Taha Akgül ve Ali Sofuoğlu, Tokyo 2020'de bronz madalya kazandı! Tarihe geçti, 100. kez...

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 14. gününde milli güreşçi Taha Akgül, Moğol Lkhagvagerel Munkhtur'u yenerek gümüş madalyanın sahibi oldu. Milli karateci Ali Sofuoğlu da Güney Koreli rakibi Heejun Park'ı yenerek bronz madalya kazandı.

6.08.2021Tokyo2020
Son dakika: Eray Şamdan Tokyo 2020de gümüş madalya kazandı Tarihte bir ilk...

Son dakika: Eray Şamdan Tokyo 2020'de gümüş madalya kazandı! Tarihte bir ilk...

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede erkekler kumite 67 kiloda Eray Şamdan, finalde Fransız rakibi Steven Da Costa'ya yenilerek gümüş madalya aldı. Karate, olimpiyat oyunlarına Tokyo 2020 ile birlikte dahil edilmişti. Eray, ülkemize karatedeki ilk madalyamızı getirdi.

5.08.2021Tokyo2020
Yasemin Ecem Anagöz, Tokyo 2020yi anlattı Mete Gazoz ile 1 numarayız

Yasemin Ecem Anagöz, Tokyo 2020'yi anlattı! 'Mete Gazoz ile 1 numarayız'

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karışık takım kategorisinde, takım arkadaşı olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz ile birlikte 4. olan milli okçu Yasemin Ecem Anagöz, Türk okçuluğunun önemli bir seviyeye geldiğini, olimpiyat dördüncülüğünün bile iyi bir derece olmasına rağmen üzüntü verdiğini belirtti.

5.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020de bronz madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankaraya gitti, kızıyla buluştu

Tokyo 2020'de bronz madalya kazanan Rıza Kayaalp, Ankara'ya gitti, kızıyla buluştu

Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenen 32. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda grekoromen güreş 130 kiloda bronz madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp, Ankara'ya geldi.

5.08.2021Tokyo2020
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Tokyo Olimpiyatları yorumu Hedefi açıkladı

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo Olimpiyatları yorumu! Hedefi açıkladı

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milli sporcuların olimpiyat performansını değerlendirirken, bireysel sporun önemine vurgu yaptı. Erdoğan, Mete Gazoz, Buse Naz Çakıroğlu, Busenaz Sürmeneli ve Kadın Voleybol Takımımızın başarılarından övgü dolu sözlerle bahsetti.

4.08.2021Tokyo2020
Mete Gazoz altın madalyayı 5 sene önce hissetmiş

Mete Gazoz altın madalyayı 5 sene önce hissetmiş

Türkiye'ye tarihinde okçulukta ilk madalyasını kazandıran milli sporcu Mete Gazoz, olimpiyat altın madalyasını kazanacağını 5 sene önceden hissettiğini söyledi.

4.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020de madalya sayımız artıyor Tarihimizde 97. kez...

Tokyo 2020'de madalya sayımız artıyor! Tarihimizde 97. kez...

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'ın paralel barda bronz madalya almasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı.

3.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: Elaine Thompson-Herah bir kez daha 100-200 dublesi yaptı

Tokyo 2020 Haberleri: Elaine Thompson-Herah bir kez daha 100-200 dublesi yaptı

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 11'inci gününde kadınlar 200 metrede altın madalyanın sahibi Jamaikalı sporcu Elaine Thompson-Herah oldu.

3.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: Kadınlar çekiç atmada Wlodarczyk tarihe geçti Üst üste 3. kez altın...

Tokyo 2020 Haberleri: Kadınlar çekiç atmada Wlodarczyk tarihe geçti! Üst üste 3. kez altın...

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 11'inci gününde kadınlar çekiç atmada Polonyalı Anita Wlodarczyk, üst üste 3. kez olimpiyat altın madalyasına ulaştı.

3.08.2021Tokyo2020
Türk sporcular Tokyo 2020de ilkleri başarıyor

Türk sporcular Tokyo 2020'de ilkleri başarıyor

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden Türk sporcular, oyunlarda tarihi başarılarıyla dikkati çekiyor.

3.08.2021Tokyo2020
P&Gnin Olimpik Anneleri İbrahim Çolaka destek için buluştu

P&G'nin Olimpik Anneleri İbrahim Çolak'a destek için buluştu

P&G’nin Türkiye’de spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı Olimpik Anneler projesinin yıldızları olan sporcu anneleri, Olimpiyatlarda mücadele eden çocuklarına destek vermek amacıyla bir araya geldi.

2.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: Milli cimnastikçi Ahmet Önder, Paris 2024 için madalya sözü verdi

Tokyo 2020 Haberleri: Milli cimnastikçi Ahmet Önder, Paris 2024 için madalya sözü verdi

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda artistik cimnastik atlama masasında 7. olan milli sporcu Ahmet Önder, çok çalışarak Paris 2024'te daha büyük başarılar alacaklarını söyledi.

2.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: Kübalı güreşçi Lopezden tarihi başarı Üst üste 4 olimpiyatta altın madalya...

Tokyo 2020 Haberleri: Kübalı güreşçi Lopez'den tarihi başarı! Üst üste 4 olimpiyatta altın madalya...

Kübalı güreşçi Mijain Lopez Nunez, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 130 kiloda şampiyonluğa ulaşarak üst üste 4 olimpiyatta altın madalya alan ilk güreşçi oldu.

2.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: İbrahim Çolak halka aletinde 5. oldu

Tokyo 2020 Haberleri: İbrahim Çolak halka aletinde 5. oldu

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 10. gününde erkekler artistik cimnastik halka aleti finalinde milli sporculardan İbrahim Çolak 5, Adem Asil 7. oldu.

2.08.2021Tokyo2020
Son Dakika Tokyo 2020 Haberleri: Simone Biles yarın denge aletinde yarışacak

Son Dakika Tokyo 2020 Haberleri: Simone Biles yarın denge aletinde yarışacak

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda yaşadığı zihinsel sağlık sorunu sebebiyle artistik cimnastikte 4 finale çıkmayan ABD'li Simone Biles, yarınki denge aletinde mücadele edecek.

2.08.2021Tokyo2020
İstanbulda Mete Gazoz çılgınlığı Yurda döndü, böyle karşılandı

İstanbul'da Mete Gazoz çılgınlığı! Yurda döndü, böyle karşılandı

Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenen 32. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda klasik yay bireyselde altın madalya kazanan milli okçu Mete Gazoz, İstanbul'a geldi.

2.08.2021Diğer
Tokyo 2020 Haberleri: Milli güreşçi Yasemin Adar bronz madalya maçına çıkacak

Tokyo 2020 Haberleri: Milli güreşçi Yasemin Adar bronz madalya maçına çıkacak

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 10. gününde kadınlar 76 kiloda milli güreşçi Yasemin Adar, bronz madalya mücadelesi etme hakkı kazandı.

2.08.2021Tokyo2020
Son Dakika: İstanbulda Mete Gazoz çılgınlığı Yurda döndü, böyle karşılandı

Son Dakika: İstanbul'da Mete Gazoz çılgınlığı! Yurda döndü, böyle karşılandı

Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenen 32. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda klasik yay bireyselde altın madalya kazanan milli okçu Mete Gazoz, İstanbul'a geldi.

2.08.2021Futbol
Tarihimizin en başarılı olimpiyatı

Tarihimizin en başarılı olimpiyatı

Tokyo Olimpiyatları’nda Türkiye adeta ‘Her sporda ben de varım ve iddialıyım’ mesajını verdi. Tokyo 2020’yi kaç madalyayla bitireceğimiz kesin değil ama bu organizasyon, Türk sporunun yükselişine sahne oldu. Bugüne kadar olmadığı kadar farklı branşlarda elde ettiğimiz başarılar ve 108 sporcumuzun da gösterdiği mücadeleyle tarihimizin en başarılı olimpiyat performansını ortaya koyuyoruz.

2.08.2021Tokyo2020
Bu fotoğraflar dünyanın iki ucunda çekildi ama çok önemli bir ortak noktaları var...

Bu fotoğraflar dünyanın iki ucunda çekildi ama çok önemli bir ortak noktaları var...

Hangi branştan olurlarsa olsunlar, dünyanın dört bir yanındaki kadın sporcular bir yandan işlerini en iyi şekilde yapmaya uğraşırken bir yandan da erkek meslektaşlarının hiç maruz kalmadığı baskılarla başa çıkmaya çalışıyor. Peş peşe yaşanan olaylar kadınların çilesini net bir biçimde ortaya koymaya yetti...

1.08.2021Tokyo2020

Yazar Sonuçları

Tilbe aşı olmadı PCR testi yaptırdı

Ne diyordu Yıldız Tilbe hatırlayalım...

9.09.2021

Yaylanın Sultanları için bir saha lütfen

Elanur sabah uyanır uyanmaz, Sevim’e gitti.

29.08.2021

Cumhurbaşkanı ile programın perde arkası

İnsan kendi katıldığı ve iki kanaldan canlı olarak yayınlanan bir programın perde arkasını yazar mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan’la programdan sonra öyle şeyler yaşadık ki, kendi katıldığım programın perde arkasını yazmak zorunda kaldım.

13.08.2021

Olimpiyat şampiyonları nasıl ödüllendirilecek

İkisi de branşlarında ilk olimpiyat altın madalyasını getirdiler ülkemize...

10.08.2021

Olimpiyatlara Türk kadını damgası

Boksta Busenaz Sürmeneli altın, Buse Naz Çakıroğlu gümüş, kumitede Merve Çoban, tekvandoda Kübra İlgün, güreşte Yasemin Adar bronz madalya ile olimpiyatlarda tarih yazarken, Kadın Voleybol Milli Takımımız tarihinde ilk kez çeyrek finallerde mücadele etti. Mete Gazoz’un muhteşem altınını bir yana koyarsak ‘Olimpiyatlar kadınlarımızın zaferi ile taçlandı’ demek pek de yanlış olmaz sanki! Kadınlarımızın başarısının sırrı ile bunu devam ettirmenin yollarını işin uzmanlarına sordum.

8.08.2021

Hayat Olimpiyat Olsa!

Birileri kaybetti, diğerleri kazandı.

6.08.2021

Teselli ver ‘Dikmen Alıçı’

“Dikmen'in ardındaki Çal Sağı’nın doruğunda yaşlı bir alıç ağacı vardır. Kuru dallarında solgun allı yeşilli paçavralarla nice masum özlemlerin adakları bağlı kalan bir ağaç. Ben o ağacı çok severim. Ona ‘Dikmen Alıçı’ adını da ben taktım...”

3.08.2021

Mete üç yaşından beri yay çekiyor

Olimpiyat atleti olmanın, oraya gidebilecek seviyeye gelmenin zorluğunu ve özverisini hiç düşündünüz mü?

3.08.2021

Yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe

Bir yanda pandemi, müsilaj, sel felaketi, deprem ve şimdi de orman yangınları... Diğer yanda Mete Gazoz’un olimpiyat şampiyonluğu, voleybolcu kadınlarımızın muhteşem başarısı, boksta Busenaz Sürmeli ve Buse Naz Çakıroğlu’nun yarı final sevinci. Hasan Hüseyin Korkmazgil’in şiirinde de dediği gibi; ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe.’ Üzülelim mi? Sevinelim mi? Karışık duygular içerisindeyiz. Ruh halimiz hiç de iyi değil. Peki, böylesi sancılı süreçlerden nasıl çıkmalı? Kaygı, korku, suçluluk, öfke ile başa çıkmanın bir yolu var mı? Uzmanlar yanıtladı.

3.08.2021

Artık tanınıyorsunuz Turan Aydoğan

BU YAZIYI DÜNKÜ GAZETE İÇİN YAZMIŞTIM. EDİTÖRÜM “YERİMİZ BİRAZ SIKIŞIK. BU YAZIYI YARINA BIRAKALIM” DEDİ. “TAMAM” DEDİM. VE BUGÜN... “VAKTİ GEÇTİ” DİYE YAZIYI YAYINLAMAKTAN VAZGEÇMİŞTİM. FAKAT BAKTIM, YAZIDA SÖZÜ EDİLEN MİLLETVEKİLİNİN YAPTIĞI AÇIKLAMAYA... ŞÖYLE DOLU DOLU BİR ÖZÜR BİLE DİLEMEMİŞ VE ÇEŞİTLİ BAHANELERE SIĞINMIŞ. BEN DE YAZIYI YAYINLAMAYA KARAR VERDİM. İŞTE O YAZI:

2.08.2021

MANAVGAT’IN ATEŞİ TÜRKİYE’Yİ YAKTI

ATEŞ düştüğü yeri yakar derler…

1.08.2021