EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mercedes Benz Fashion Week İstanbul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 257 Mercedes Benz Fashion Week İstanbul haberi bulunmuştur.

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul Haberleri

Nemrut’un tek tanrıçası yokluktan doğdu, yurtdışına açılıyor

Nemrut’un tek tanrıçası yokluktan doğdu, yurtdışına açılıyor

NEMRUT’un onlarca erkek tanrısına karşı var olan tek tanrıça Argande, Birleşmiş Milletler, İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı ve GAP Bölge Kalkınma İdaresi ortaklığıyla doğan bir moda markası oldu. Ünlü tasarımcıların koleksiyonunu Mardin ve Batman’da kadınlar üretti ve ‘moda’ bu kadınların kaderini değiştirdi. Mudo ve Markafoni’de satılan Argane, yurtdışına açılma planları yapıyor.

21.05.2013Ekonomi
Berlin Moda Haftası’na  üçlü çıkarma

Berlin Moda Haftası’na üçlü çıkarma

İstanbullu tasarımcılar Burçe Bekrek, Günseli Türkay ve Zeynep Erdoğan Mercedes-Benz Fashion Week Berlin’in son gününde 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını karma bir defileyle sundu. Berlin ve Almanya’nın en ünlü bloglarından LESMADS üçlünün şovunu Berlin Fashion Week´in en iyi şovu olarak ilan etti.

13.07.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

İstanbul’un moda karnesi

MBFW İstanbul’da bu sezon 30 defile, 11 sunum gerçekleşti. Peki organizasyonda neler gelişme katetti, kimler sınıfta kaldı? İşte yükselen tasarımcılar, yerinde sayanlar ve eksikleriyle İstanbul Moda Haftası’ndan geriye kalanlar…

13.10.2013

Aşk var mı aşk?

Masaya oturur oturmaz sorduğu ilk şeylerden biri buydu: “Aşk var mı aşk?”

6.10.2013

Kaldır başını!

Bizim kadar elinden telefon düşürmeyen başka bir ülke insanı olduğunu düşünmüyorum. Herkesin elinde telefon!

6.10.2013

Die Erste Bank için halı tasarladı, AÇEV yararına satılacak

İŞLERİNİ Viyana merkezli yürüten, İstanbul Nişantaşı’nda da bir mağazası bulunan ünlü modacımız Atıl Kutoğlu, önce davetiye gönderdi, ardından heyecanını elektronik postayla paylaştı:

23.04.2013