EKSTRA
MENÜ

Meral Kaplan Kimdir

Meral Kaplan Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Meral Kaplan Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Meral Kaplan Kimdir haberi bulunmuştur.

Meral Kaplan Kimdir Haberleri

Meral Kaplan kimdir Meral Kaplan’ın boşanma aşamasındaki eşi Erhan Kiani hakkında bilgiler

Meral Kaplan kimdir? Meral Kaplan’ın boşanma aşamasındaki eşi Erhan Kiani hakkında bilgiler

Meral Kaplan katıldığı programlar ve sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Yakın arkadaşı Seçkin Piriler ile yaşadığı kavgayla magazin sayfalarına uzun süre konu olan Meral Kaplan, son zamanlarda boşanma aşamasındaki eşi Erhan Kiani ile yaşadığı sorunlarla gündemde. Peki, Meral Kaplan kimdir? Meral Kaplan’ın boşanma aşamasındaki eşi Erhan Kiani kimdir?

1.10.2020Magazin
Meral Kaplan kimdir, eşi kim

Meral Kaplan kimdir, eşi kim?

Ekran projeleriyle tanınan ancak bir süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Meral Kaplan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yakın arkadaşı Seçkin Piriler ile yaptığı kavgayla uzun bir süre magazin sayfalarına konu olmuştu. Peki, Meral Kaplan kimdir, eşi kim?

4.06.2020Magazin
Meral Kaplan eski eşine yönelik iddialarla gündemde - Meral Kaplan kimdir

Meral Kaplan eski eşine yönelik iddialarla gündemde - Meral Kaplan kimdir?

Dizi oyuncusu ve eski manken Meral Kaplan, sosyal medya hesabından eski eşi Erhan Kanioğlu ile ilgili iddialarla bulundu ve polisten yardım istedi. Meral Kaplan ve Kanioğlu, geçtiğimiz yıl şiddetli geçimsizlikten mahkemelik olmuş ve boşanmaya kararı almıştı.

1.03.2019Magazin
Meral Kaplan kimdir Meral Kaplan’ın biyografisi

Meral Kaplan kimdir? Meral Kaplan’ın biyografisi

Meral Kaplan, konuk olarak katıldığı programlar ve yaptığı açıklamalar nedeniyle gündeme gelmeye devam ediyor. Bir dönem çok yakın arkadaşı olan Seçkin Piriler ile yaşadığı kavgayla uzun süre magazin sayfalarına konu olan Meral Kaplan’ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. İşte, Meral Kaplan’ın biyografisi

6.12.2018Magazin
Kocam ve bakıcı bana baskı yapıyordu

Kocam ve bakıcı bana baskı yapıyordu

Oyuncu Meral Kaplan çocuk bakıcısı tarafından darp edildiğini iddia etti. Meral Kaplan, bakıcıyı şikayet ettiğini söyledi.

17.10.2017Magazin
Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında

Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Meral Kaplan, zaman zaman özel yaşamıyla gündeme gelmeye devam ediyor. En Son Babalar Duyar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Meral Kaplan’ın yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular merak ediliyor. Peki Meral Kaplan kimdir?

17.10.2017Magazin
Aslı Zen Kimdir

Aslı Zen Kimdir?

İşte Benim Stilim 2016 yarışmacıları arasında Aslı Zen’in de olduğu 16 ünlü kardın yer alıyor. Peki; İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Aslı Zen kimdir? Aslı Zen kaç yaşındadır?, Aslı Zen nerede doğmuştur? İşte; Aslı Zen hakkında tüm merak edilenler...

7.01.2016Kelebek
Mizahın asırlık çınarı: Aziz Nesin 100 yaşında

Mizahın asırlık çınarı: Aziz Nesin 100 yaşında

Toplumsal gözlemleri ve keskin kalemiyle mizah, edebiyat ve düşünce tarihinde büyük iz bırakan 1915 doğumlu yazar Aziz Nesin, bugün 100 yaşında...

17.12.2015Keyif

Yazar Sonuçları

Uzun metraj sinema tarihi

Rekin Teksoy’un Sinema Tarihi’nin kapağında, iddialı şu ifade yer alıyor: Bugüne kadar Türkiye’de yazılmış ve yayımlanmış en kapsamlı sinema kitabı.

11.02.2005