EKSTRA
MENÜ

Merak

Merak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Merak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 116.474 Merak haberi bulunmuştur.

Merak Haberleri

Viber indir - Viber nasıl indirilir Mesajlaşma ve görüntülü konuşma için ücretsiz Viber uygulaması

Viber indir - Viber nasıl indirilir? Mesajlaşma ve görüntülü konuşma için ücretsiz Viber uygulaması

Kişilerin internet üzerinden sesli ve görüntülü olarak konuşabileceği uygulamalardan biri de Viber uygulamasıdır. Telefon kullanıcıları telefonlarına Viber uygulamasını nasıl indireceğini araştırarak bilgi sahibi olmak istiyor. Viber indir - Viber nasıl indirilir? Mesajlaşma ve görüntülü konuşma için ücretsiz Viber uygulaması hakkında sizlere kolay indirme yapabileceğiniz yöntemler derledik.

24.06.2021Teknoloji
Vakıfbank mobil indir - Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Vakıfbank mobil uygulaması

Vakıfbank mobil indir - Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Vakıfbank mobil uygulaması

Bankacılık işlemlerinin yapılmasında kolaylık sağlaması amacıyla her bankanın bir mobil uygulaması bulunmaktadır. Bankaların mobil uygulamaları sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Vakıfbank mobilde birçok kolaylıklar sunmaktadır. Vakıfbank mobil nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm Vakıfbank Mobil uygulaması nasıl indirilir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

24.06.2021Teknoloji
Türk Telekom indir - Türk Telekom nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Türk Telekom uygulaması

Türk Telekom indir - Türk Telekom nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Türk Telekom uygulaması

Telefon operatörlerine ait birçok uygulama bulunuyor. Türk Telekom uygulaması kişilere yardımcı olan bir uygulamadır. Telefon kullanıcıları telefonlarına Türk Telekom uygulamasını kolayca yüklemek istiyor. Türk Telekom indir - Türk Telekom nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm Türk Telekom uygulaması hakkında detaylarıyla derledik.

24.06.2021Teknoloji
Teamviewer indir - Teamviewer nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm uzak masaüstü bağlantısı uygulaması

Teamviewer indir - Teamviewer nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm uzak masaüstü bağlantısı uygulaması

Bilgisayarda kullanılan çeşitli birçok program bulunmaktadır. Teamviewer da bilgisayar ve telefon kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılan bir program olarak bilinmektedir. Teamviewer indir - Teamviewer nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm uzak masaüstü bağlantısı uygulaması nasıl kullanılır? Teamviwer hakkında merak edilen tüm detaylar.

23.06.2021Teknoloji
Swarm indir - Swarm nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Swarm uygulaması

Swarm indir - Swarm nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm Swarm uygulaması

Swarm, yer bildirimi yapılabilen ve arkadaş listesiyle paylaşılan bir uygulamadır. Swarm yükleyerek yer bildirimi yapmak isteyen kişiler nasıl indireceğini merak ederek bilgi edinmeye çalışıyor. Swarm indir - swarm nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm Swarm uygulaması hakkında detayları derledik.

23.06.2021Teknoloji
Spotify indir - Spotify nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm müzik dinleme uygulaması

Spotify indir - Spotify nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm müzik dinleme uygulaması

Dünya'nın en çok kullanılan müzik uygulamalarının başında Spotify yer almaktadır. Spotify iki platformda da indirilebilecek uygulamalar arasındadır. Spotfiy uygulamasının nasıl indirilebileceği merak ediliyor. Son günlerde spotify ile ilgili bilgi yoklaması iyice artmıştır. Peki spotify nedir? Spotify nasıl indirilir? Spotify uygulamasının özellikleri nelerdir? İşte spotify ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgiler.

23.06.2021Teknoloji
Skype indir - Skype nasıl indirilir Android ve IOS için ücretsiz son sürüm mesajlaşma uygulaması

Skype indir - Skype nasıl indirilir? Android ve IOS için ücretsiz son sürüm mesajlaşma uygulaması

İletişim kurmak adına kullanılan bazı mobil uygulamalar bulunuyor. Skype bu uygulamalardan biridir. Skype uygulamasını telefonlarına mobil olarak indirmek isteyen bireyler bazı araştırmalar yapabiliyor. Skype indir - Skype nasıl indirilir? Android ve İOS için ücretsiz son sürüm mesajlaşma uygulaması hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik.

23.06.2021Teknoloji
Şeyma Subaşının sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, nereli Şeyma Subaşının sevgilisi hakkında merak edilenler

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, nereli? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi hakkında merak edilenler

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi düşük haberlerinin ardından yeniden gündeme geldi. Önceki gün hamile olduğunu duyuran Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bebeğini kaybettiğini belirtti. Yaklaşık iki hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, düğünün ertelendiğini takipleri ile paylaşmıştı. Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi dünyanın en zengin insanları arasında yer alıyor. Peki, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir? İşte, ayrıntılar.

23.06.2021Magazin
John McAfee kimdir kaç yaşında neden öldü Virüs yazılımcısı John McAfeenın hayatı ve biyografisi hakkında merak edilenler

John McAfee kimdir kaç yaşında neden öldü? Virüs yazılımcısı John McAfee'nın hayatı ve biyografisi hakkında merak edilenler

John McAfee hayatını kaybetti. ABD'li anti-virüs yazılımcısı John McAfee İspanya'daki tutuklu bulunduğu hücresinde ölü bulundu. John McAfee'nin ölüm nedeni henüz kesinleşmezken, intihar şüphesi olabileceği öğrenildi. 1987'de McAfee Associates yazılım şirketini kuran ve bir dizi kurumsal güvenlik yazılımı üreten McAfee Associates ile ilk başarısını elde eden John McAfe'nin 30 yıla kadar hapis cezası alabileceği tahmin ediliyordu. Peki, John McAfee kimdir kaç yaşında neden öldü? İşte, virüs yazılımcısı John McAfee'ın hayatı ve biyografisi hakkında merak edilenler.

23.06.2021Dünya
Sokağa çıkma yasağı pazar günü var mı Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı ne zaman İşte hafta sonu yasaklarında son durum

Sokağa çıkma yasağı pazar günü var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı ne zaman? İşte hafta sonu yasaklarında son durum

Sokağa çıkma yasağı pazar günü öncesinde gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazartesi günkü kabine toplantısının ardından yaptığı basın toplantısında, sokağa çıkma kısıtlamalarının tümüyle kaldırılacağını, şehirleri arası seyahat kısıtlamalarıyla, şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamaların da sona ereceğini, ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında normal mesai düzenine geçileceğini söyledi. Bu gelişme sonrası hafta sonu sokağa çıkma yasağının durumu merak konusu oldu. Peki, bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

23.06.2021Gündem
Yerli Kovid-19 aşısı ne zaman çıkacak TURKOVAC yerli aşı çıktı mı Bilim Kurulu Toplantısında gündeme geldi

Yerli Kovid-19 aşısı ne zaman çıkacak? TURKOVAC yerli aşı çıktı mı? Bilim Kurulu Toplantısı'nda gündeme geldi!

Yerli aşı ne zaman çıkacak sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. Yerli Kovid-19 aşısının adı 'TURKOVAC' oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, üçüncü fazının ilk uygulaması gerçekleştirilen yerli Kovid-19 aşısıyla Türkiye'de artık yeni bir dönemin kapılarının aralandığını belirterek, aşının adının "TURKOVAC" olduğunu açıkladı. Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından Sağlık Bakanı Koca'dan da açıklamalar geldi. Peki, yerli Kovid-19 aşısı ne zaman çıkacak? İşte, TURKOVAC hakkında merak edilenler

23.06.2021Gündem
Bakan Koca, maskelerin ne zaman çıkacağı konusunda bilgi verdi

Bakan Koca, maskelerin ne zaman çıkacağı konusunda bilgi verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kritik Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Tüm Türkiye'nin merak ettiği "Maskeler ne zaman çıkacak" sorusuna da Bakan Koca'dan net yanıt geldi. Fahrettin Koca, aşılamanın yüzde 70'e ulaşmasıyla maskelerin belirli şartlar dahilinde çıkabileceğini vurguladı.

23.06.2021Haber
Maskeler ne zaman kalkacak Maske takma zorunluluğu kaldırılıyor mu Bakan Kocadan net formül

Maskeler ne zaman kalkacak? Maske takma zorunluluğu kaldırılıyor mu? Bakan Koca'dan net formül!

Maske takma yasağı ne zaman kalkacak sorusu, son gelişmeler ile milyonlar tarafından takip ediliyor. Yaklaşık bir buçuk yıldır hayatımızda olan maskeler hayatın ortak parçası haline gelirken, Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar geldi. Türkiye'nin merak ettiği "Maskeler ne zaman çıkacak" sorusuna net yanıt veren Koca, "Mesafe korunabiliyorsa o durumda maskeyi takmanız gerekmez, kapalı alanda da olabilir bu." dedi. Peki, Maskeler ne zaman kalkacak? Maske takma zorunluluğu kaldırılıyor mu? İşte, Sağlık Bakanı Koca'nın maske yasağı ile ilgili açıklamaları.

23.06.2021Gündem
Delta variantı (varyantı) nedir, belirtileri neler Delta varyantı BioNTech aşısında etkili mi İşte merak edilenler

Delta variantı (varyantı) nedir, belirtileri neler? Delta varyantı BioNTech aşısında etkili mi? İşte merak edilenler

Delta variantı (varyantı) adı verilen yeni mutasyonlu koronavirüs Almanya ve İngiltere gibi ülkelerde yayılım hızı göstermeye başladı. İlk olarak Hindistan'da görülen yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) "Delta" varyantının, İngiltere varyantı olarak bilinen "Alfa" varyantından yüzde 60 daha bulaşıcı olduğu ortaya çıktı. Önceki mutasyonlara göre oldukça bulaşıcı olduğu bildirilen Delta variantı bilinen koronavirüsle aynı belirtileri taşıyor. Delta varyantının BioNTech aşısı üzerindeki çalışmaları ise umut verici nitelikte. Peki, Delta variantı (varyantı) nedir, belirtileri neler? İşte, Delta varyantı BioNTech aşısındaki etkileri ile ilgili ayrıntılar.

23.06.2021Gündem
Maskeler ne zaman çıkıyor Bakan Fahrettin Koca net formülü verdi

Maskeler ne zaman çıkıyor? Bakan Fahrettin Koca net formülü verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kritik Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Tüm Türkiye'nin merak ettiği "Maskeler ne zaman çıkacak" sorusuna da Bakan Koca'dan net yanıt geldi. Fahrettin Koca, aşılamanın yüzde 70'e ulaşmasıyla maskelerin belirli şartlar dahilinde çıkabileceğini vurguladı.

23.06.2021Gündem
AVMler kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor AVM çalışma saatleri neler İşte hafta içi ve hafta sonu güncel çalışma saatleri

AVM'ler kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor? AVM çalışma saatleri neler? İşte hafta içi ve hafta sonu güncel çalışma saatleri

AVM'lerin çalışma saatleri, kademeli normalleşmenin ikinci etabında güncellendi. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan 1 Haziran tarihli genelgede tüm illerde uygulanan pazar günü sokağa çıkma yasağında alışveriş merkezlerinin kapalı olacağı bildirilirken, hafta içinde belirli saatlerde faaliyet göstereceği açıklanmıştı. Karara göre AVM'ler pazar günleri hariç diğer günlerde saat 07.00'da müşteri kabul edebilirken, salgınla mücadele tedbirlerine riayet edecek. Peki, AVM'ler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte, milyonların merak ettiği hafta içi AVM'lerin açılış ve kapanış saatlerinin detayları.

23.06.2021Gündem
Mide yanmasına ne iyi gelir ve nasıl geçer Mide yanması neden olur Evde sürekli mide yanmasına iyi gelen yiyecekler ve bitkisel öneriler

Mide yanmasına ne iyi gelir ve nasıl geçer? Mide yanması neden olur? Evde sürekli mide yanmasına iyi gelen yiyecekler ve bitkisel öneriler

Hıçkırıkla birlikte boğazda ve göğüste oluşan yanma hissine mide yanması deniliyor. Bu durum yemeklerde özellikle baharatlı, yağlı ve asitli gıdaları yedikten sonra ortaya çıkabilir. Ancak mide yanmasına iyi gelen bitkisel çaylar ve yiyeceklerle evde doğal yollarla çözüm üretmek mümkün. Peki mide yanmasına ne iyi gelir ve nasıl geçer? Mide yanması neden olur? Soda ve süt mide yanmasına iyi gelir? Mide yanmasına iyi gelen çaylar hangileri? İşte evde sürekli mide yanmasına iyi gelen yiyecekler ve bitkisel öneriler...

23.06.2021Sağlık
Bayburt lise taban puanları 2021 Bayburt LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Bayburt lise taban puanları 2021! Bayburt LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Bayburt'ta sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Bayburt LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Aşıdan sonra duş alınır mı Sinovac ve Biontech aşısı sonrası banyo yapılır mı.. Merak edilen sorunun cevabı..

Aşıdan sonra duş alınır mı? Sinovac ve Biontech aşısı sonrası banyo yapılır mı?.. Merak edilen sorunun cevabı..

Aşıdan sonra banyo yapma ya da duş alma gibi durumların olumsuz bir etkisinin olup olmadığı merak ediliyor. Türkiye'de aktif olarak kullanılan Sinovac ve Biontech aşısı sonrasında banyo yapılır mı sorusu uzmanlar tarafından ele alındı. Peki, aşı yaptırdıktan sonra duş alınır mı? İşte, o detaylar

23.06.2021Gündem
Tunceli lise taban puanları 2021 Tunceli LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Tunceli lise taban puanları 2021! Tunceli LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Tunceli'de sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Tunceli LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Ardahan lise taban puanları 2021 Ardahan LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Ardahan lise taban puanları 2021! Ardahan LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Ardahan'da sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Ardahan LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Gümüşhane lise taban puanları 2021 Gümüşhane LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Gümüşhane lise taban puanları 2021! Gümüşhane LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Gümüşhane'de sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Gümüşhane LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Kilis lise taban puanları 2021 Kilis LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Kilis lise taban puanları 2021! Kilis LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Kilis'te sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Kilis LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Artvin lise taban puanları 2021 Artvin LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

Artvin lise taban puanları 2021! Artvin LGS yüzdelik dilimleri ve taban puanları bilgisi

LGS sınavı sonrasında gözler açıklanacak sınav sonuçlarında. Sınav sonrası en çok araştırılan konulardan biri taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Artvin'de sınavla öğrenci kabul eden okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini sorgulayan adaylar, kendi sonuçlarına göre tercih işlemlerini gerçekleştirecekler. İşte 2021 yılına ait Artvin LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

23.06.2021Eğitim
Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı Delta varyantı Türkiyede görüldü mü

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! Delta varyantı Türkiye'de görüldü mü?

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, CNN TÜRK yayınında yerli koronavirüs aşısı TURKOVAC ile aşılama programında en çok merak edilen soruları yanıtladı. Delta varyantıyla ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Çetiner, "Koronavirüs olduğumu bilmeden aşı olmaya gittim. Bir zararı olur mu?" sorusunun yanıtını da verdi. Bunun yanı sıra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, delta varyantının Türkiye'de kaç kişide görüldüğünü açıkladı. İşte tüm detaylar...

23.06.2021Gündem
Vina ne demek Vina isminin anlamı nedir

Vina ne demek? Vina isminin anlamı nedir?

Vina isminin anlamı, ünlü isim Müge Boz ve Caner Erdeniz'in çocuklarına vermiş olduğu bu isim dolayısıyla araştırılıyor. Asıl kökeni Norveççe olan Vina kelimesi, "biz şimdi" anlamına geliyor. İkilinin bu ismi çocuklarına koyma nedenleri ise bir hayli ilginç. İşte, Vina ne demek ve Vina isminin anlamı nedir sorusuna cevap arayan kişiler için detaylı bilgiler

23.06.2021Gündem
İkinci doz Covid-19 aşı randevusu ne zaman alınır

İkinci doz Covid-19 aşı randevusu ne zaman alınır?

Koronavirüs aşı çalışmaları devam ederken ikinci doz aşı tarihi de merak ediliyor. Covid aşıları 2 doz halinde ve belli aralıklarla uygulanıyor. İlk doz aşılarını olan vatandaşlar, ikinci doz aşıların da ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Peki ikinci doz aşı randevusu ne zaman alınır? Covid-19 aşısı ikinci doz ne zaman yapılır? İşte konuyla ilgili detaylar...

23.06.2021Gündem
Antibiyotik kullanırken covid aşısı olunur mu Covid aşısı hangi durumlarda uygulanabilir

Antibiyotik kullanırken covid aşısı olunur mu? Covid aşısı hangi durumlarda uygulanabilir?

Covid-19 aşılama süreci devam ederken aşı sırası geldiği halde antibiyotik gibi bazı ilaçları kullanmak durumunda olanlar, antibiyotik kullanırken covid aşısı olunur mu merak ediyorlar. Sağlık Bakanlığı, aşı portalı üzerinden, antibiyotik kullanımında covid aşısı olma konusu ve aşıların uygulanmasına engel oluşturmayan durumlarla ilgili bilgi verdi.

23.06.2021Gündem
İkimizin Sırrı oyuncuları kimler

İkimizin Sırrı oyuncuları kimler?

İkimizin Sırrı dizisinin detayları belli oldu. Tanıtımları izleyicilerle buluşan İkimizin Sırrı’nın gizemli sahneleri merak uyandırdı. Bir anne ile kızının hayatta kalma mücadelesini anlatan İkimizin Sırrı’nın çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı. Peki, İkimizin Sırrı oyuncuları kimler?

23.06.2021Televizyon
Mutabakat nedir Mutabakat TDK anlamı

Mutabakat nedir? Mutabakat TDK anlamı

Gündemdeki haberler ardından mutabakat teriminin anlamı merak konusu oldu. Mutabakat, usulsüzlükleri azaltmak, vergi takibini sağlayarak riskleri azaltmak adına yapılır. Peki, mutabakat nedir?

23.06.2021Gündem
Aşı olmak zorunlu mu olacak Sağlık Bakanlığı’ndan açıklama

Aşı olmak zorunlu mu olacak? Sağlık Bakanlığı’ndan açıklama!

Covid-19 aşılama süreci devam ederken bir yandan da aşı olma konusunda çekimser kalan vatandaşlar, aşı olmak zorunlu mu merak ediyorlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak ülkemizde uygulanan Sinovac ve Biontech aşıları için isteyenler SMS, telefon ve uygulama ile kolayca randevu alabiliyorlar. Peki, aşı olmak zorunlu mu? İşte, Sağlık Bakanlığı’nın konuyla ilgili açıklaması.

23.06.2021Gündem
NAVTEX ilanı nedir, ne anlama geliyor NAVTEX kararı hakkında detaylar

NAVTEX ilanı nedir, ne anlama geliyor? NAVTEX kararı hakkında detaylar

Türkiye, Ege Denizi'nin uluslararası sularında NAVTEX ilan etti. NAVTEX kararı mutabakata rağmen Atina'nın turizm sezonunda NAVTEX ilan etmesi üzerine alındı. Bu gelişmenin ardından NAVTEX nedir sorusunun cevabı merak ediliyor.. İşte NAVTEX kararı hakkında detaylar

23.06.2021Gündem
Adli tatilde tebligat yapılır mı

Adli tatilde tebligat yapılır mı?

Adli tatilde tebligat yapılır mı sorusu, bu konuyla ilgili detayları merak eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Hukuki işlemlerin adli tatil dolayısıyla duraksaması ya da yavaşlaması dolayısıyla adli tatilde tebligat yapılır mı sorusu merak ediliyor. İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

23.06.2021Gündem
Regl iken Covid-19 aşısı olunur mu

Regl iken Covid-19 aşısı olunur mu?

Covid-19 aşı uygulamasının yaygınlaşmasıyla beraber bazı detaylar da araştırılıyor. Bunlardan biri de regl iken Covid-19 aşısı olunur mu sorusu. Regl (adet) döneminde koronavirüs aşısı olmanın vücuda etkileri merak ediliyor. Peki regl iken aşı olunur mu? Adet döneminde koronavirüs testi yaptırılır mı? İşte konuyla ilgili detaylar...

23.06.2021Gündem
Koronavirüs belirtileri değişti mi Burun akıntısı Covid 19 belirtisi mi Gün gün koronavirüs belirtileri de delta varyantı hakkında merak edilenler..

Koronavirüs belirtileri değişti mi? Burun akıntısı Covid 19 belirtisi mi? Gün gün koronavirüs belirtileri de delta varyantı hakkında merak edilenler..

Koronavirüs belirtileri tüm dünyayı tehdit eden delta varyantı ile beraber bir kez daha gündeme geldi. Almanya, Fransa, Rusya, İspanya delta varyantına karşı alarm verirken, uzmanların yaptığı araştırmalara göre Delta varyantının Alfa’ya kıyasla yüzde 60 oranında daha bulaşıcı olduğu öğrenildi. Diğer yandan burun akıntısı ve öksürük gibi şikayetleri alerji durumlarını yaz aylarında yaşayanlar ise virüs taşıyıcısı olduğunda kaygılanarak koronavirüs belirtileri neler sorusuna yanıt aramaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir araştırma sonucuna göre koronavirüs belirtilerinde büyük değişiklikler yaşanmıştı. Peki, burun akıntısı Covid 19 belirtisi mi? Gün gün koronavirüs belirtileri neler? İşte, ayrıntılar.

23.06.2021Gündem
Kalp Yarası dizisinin Ayşesi Yağmur Tanrısevsin kimdir, kaç yaşında İşte Yağmur Tanrısevsinin dizileri

Kalp Yarası dizisinin Ayşe'si Yağmur Tanrısevsin kimdir, kaç yaşında? İşte Yağmur Tanrısevsin'in dizileri

Yaz sezonunun yeni dizilerinden olan Kalp Yarası, genç oyuncu kadrosu ve tanıtımlarıyla dikkat çekiyor. Yöresel konuların ele alındığı dizide başrollerden biri olan Yağmur Tanrısevsin izleyenler tarafından merak ediliyor. Kalp Yarası’nın Ayşe’si olarak karşımıza çıkacak olan Yağmur Tanrısevsin kimdir, kaç yaşında? İşte Yağmur Tanrısevsin’in daha önce oynadığı diziler…

23.06.2021Televizyon
Sinir sıkışması nedir, nasıl tedavi edilir

Sinir sıkışması nedir, nasıl tedavi edilir?

Sinir sıkışması, farklı nedenlere bağlı olarak sinir üzerinde baskı oluşması sonucu oluşur. Bu durum, sinirin fonksiyonunda problemlere yol açabilir. Sinir sıkışmasının erken fark edilmesi, tedavinin daha başarılı sonuçlar vermesini sağlar. Sinir sıkışması ile ilgili merak edilenleri, Medicana Avcılar Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Op. Dr. Mesut Caferi cevapladı.

Marco Silva kimdir, kaç yaşında, hangi başarılara imza attı Fenerbahçenin Marco Silva ile anlaşacağı iddia ediliyor

Marco Silva kimdir, kaç yaşında, hangi başarılara imza attı? Fenerbahçe'nin Marco Silva ile anlaşacağı iddia ediliyor!

Spor Toto Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları devam ederken Fenerbahce’nin gündeminde yeni teknik direktör görüşmeleri yer alıyor. Görüşmelerde ön plana çıkanlardan biri de Marco Silva oldu. Sarı lacivertlilerin 25- 26 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesi yeni teknik direktörü açıklaması bekleniyor. Peki, adı duyulduğu anda merak konusu olmayı başaran Marco Silva kimdir, kaç yaşında? İşte Marco Silva’nın başarıları…

23.06.2021Fenerbahçe
Ali Polat Bengiserp kimdir Galatasaray 2. Başkanı Polat Bengiserp iş hayatı ve kariyeri

Ali Polat Bengiserp kimdir? Galatasaray 2. Başkanı Polat Bengiserp iş hayatı ve kariyeri

Galatasaray 2. Başkanı olarak ilan edilen Ali Polat Bengiserp, kariyeri ve biyografisi ile merak ediliyor. Galatasaray Spor Kulübü içerisinde ve ilişkili derneklerde daha önce de görev alan Polat Bengiserp, Galatasaray Lisesi mezunlarındandır. Peki, Ali Polat Bengiserp kimdir ve ne iş yapar? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

23.06.2021Spor Arena
Prof. Dr. Mustafa Çetinerden önemli açıklamalar

Prof. Dr. Mustafa Çetiner'den önemli açıklamalar

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, CNN TÜRK yayınında, aşılama sürecine ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu. Delta varyantının belirtilerine değinen Prof. Dr. Çetiner, maskelerden kurtulmak için de merak edilen tarihi açıkladı.

23.06.2021Haber
YKSde maske takmak zorunlu mu İşte ayrıntılar

YKS'de maske takmak zorunlu mu? İşte ayrıntılar

ÖSYM'nin yayımladığı bilgilere göre TYT sınavı 26 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Akabinde ise 27 Haziran tarihinde AYT sınavı tamamlanacak. Aynı gün YDT sınavı da gerçekleşmiş olacak. Sınava kısa bir süre kala, YKS'de maske takmanın zorunlu olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, YKS'de maske takmak zorunlu mu?

23.06.2021Gündem
Son dakika haberi: Delta paniği dünyayı sardı... Uğur Şahin rahatlatan açıklamayı yaptı: BioNTech aşısı varyanta karşı etkili

Son dakika haberi: Delta paniği dünyayı sardı... Uğur Şahin rahatlatan açıklamayı yaptı: BioNTech aşısı varyanta karşı etkili!

Delta varyantı için BionTech'ten son dakika açıklaması geldi. Dünya çapında aşılama kampanyaları tüm hızıyla devam ederken birçok ülkede görülmeye başlayan Kovid-19 varyantları endişe yaratmaya devam ediyor. DSÖ tarafından da baskın hale geldiği konusunda uyarılar yapılan Delta varyantı konusunda Uğur Şahin'in yaptığı açıklama yüreklere su serpti. Şahin BioNTech aşısının varyanta karşı etkili olduğunu ifade etti ve şimdilik aşıda uyarlama yapmaya gerek görmüyoruz dedi.

23.06.2021Dünya
Swap nedir, swap izi kaç gün kalır, ne işe yarar Swap testi nedir, nasıl alınır

Swap nedir, swap izi kaç gün kalır, ne işe yarar? Swap testi nedir, nasıl alınır?

Son zamanlarda Müge Anlı’nın programında katil zanlısını bulmak için kullanılan bir yöntem olarak adı geçen swap izinin ne olduğu, ne işe yaradığı ve nasıl alındığı herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Konuyla ilgili açıklamalar yapan Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen , Müge Anlı'daki Büyük Şen cinayetiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı. Peki swap izi nedir, kaç gün kalır, ne işe yarar, nasıl alınır? Swap testi nasıl olur? İşte detaylar ve Sözen'in açıklamaları…

23.06.2021Gündem
Cam Tavanlar dizisinde geçen Lujuria ne demek

Cam Tavanlar dizisinde geçen Lujuria ne demek?

Cam Tavanlar dizisinde geçen Lujuria’nın anlamı merak konusu oldu. İstifa ettikten sonra yeni bir mekan açmaya karar veren Leyla, restoranına Lujuria ismini verdi. Peki, Cam Tavanlar dizisinde geçen Lujuria ne demek?

23.06.2021Televizyon
Kalp Yarası nerede çekiliyor İşte, Kalp Yarasının çekildiği yer

Kalp Yarası nerede çekiliyor? İşte, Kalp Yarası'nın çekildiği yer

Kalp Yarası nerede çekiliyor sorusu, her pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanan diziyi izleyen kişilerin gündeminde yer alıyor. Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı Kalp Yarası, doğa içerisindeki görüntüsü dolayısıyla çekim mekanları merak edilen dizi oldu. Peki, Kalp Yarası nerede çekiliyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

23.06.2021Gündem
YKS ne zaman, hangi gün Üniversite sınav tarihine kaç gün kaldı İşte 2021 YKS - TYT, AYT ve YDT oturum tarihleri

YKS ne zaman, hangi gün? Üniversite sınav tarihine kaç gün kaldı? İşte 2021 YKS - TYT, AYT ve YDT oturum tarihleri

YKS ne zaman sorusu üniversite sınavına günler kala adayların en çok yanıt aradığı konulardan oldu. Adayların hayallerindeki üniversiteye girmek için ter dökeceği 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavı, Temel Yeterlilik Test (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) olmak üzere üç oturumda tamamlanacak. Sınava girecek adayların son haftayı nasıl değerlendirecekleri hakkında uzmanlardan açıklamalar gelirken, üniversite sınav tarihi merak konusu oldu. Peki, YKS ne zaman, hangi gün? Üniversite sınav tarihine kaç gün kaldı? İşte, 2021 YKS - TYT, AYT ve YDT oturum tarihleri ve konuyla ilgili ayrıntılar.

23.06.2021Gündem
Son Dakika: Fenerbahçe camiasında bütün gözler Aziz Yıldırım’da

Son Dakika: Fenerbahçe camiasında bütün gözler Aziz Yıldırım’da

Sarı lacivertlilerde bütün camia eski başkanın yarın yapacağı basın toplantısına kilitlendi. Yıldırım’ın kurmayları yapacağı konuşma hakkında detay vermekten kaçınırken, sadece ‘Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını hakkında konuşacak’ demekle yetindiler.

23.06.2021Futbol
Bedrettin Dalan bilinmeyenlerini anlattı: Lakabım Çılgın Bedri

Bedrettin Dalan bilinmeyenlerini anlattı: 'Lakabım Çılgın Bedri'

Bedrettin Dalan 1984’te çıkan Büyükşehir Yasası ile İstanbul’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. “Haliç’i gözlerimin mavisi gibi yapacağım” vaadi hiç unutulmadı. Kumpas olduğu ortaya çıkan Ergenekon davasının bir numaralı firari sanığıydı. Şimdilerde siyasetten uzak bir yaşamı seçen Bedrettin Dalan’la, “Lakabım Çılgın Bedri” diye anlattığı bilinmeyen yönlerini konuştuk.

23.06.2021Gündem

Yazar Sonuçları

12 yıl sonra gelen albüm

Kings Of Convenience yeni albümleri ‘Peace or Love’ı geçtiğimiz hafta yayımladı.

23.06.2021

Bugün ne yapsak

Hadi açık hava partisine gidelim bugün. Saat 19.00’da Zorlu Amfi’de ‘Afterwork Party’ var...

23.06.2021