EKSTRA
MENÜ

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme Büyütme Ameliyatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Meme Büyütme Ameliyatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 216 Meme Büyütme Ameliyatı haberi bulunmuştur.

Meme Büyütme Ameliyatı Haberleri

Meme Büyüme Estetiği

Meme Büyüme Estetiği

Estetik Cerrah Serdar Bora Bayraktaroğlu Meme Büyütme Estetiğini Anlatıyor...

Göğüs ölçülerinde ve formunda neden değişiklik yapılır

Göğüs ölçülerinde ve formunda neden değişiklik yapılır?

Göğüs bölgesinde görülen şekil bozuklukları başlıca sağlık sorunlarına yol açabilir. Yapılan ameliyatlar ile hem sağlığınıza hem de estetik açıdan istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op. Dr. İlsun Aka yapılan ameliyatları sizler için derledi.

2.04.2021Sağlık
Meme Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meme Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göğüs güzelliğine verilen önem yüzyıllar öncesinden günümüze kadar uzanmaktadır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.

Meme Büyütme İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli

Meme Büyütme İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Göğüs güzelliğine verilen önem yüzyıllar öncesinden günümüze kadar uzanmaktadır. Dişiliğin sembolu olan göğüsler, birçok faktöre bağlı olarak deformasyona uğrayabilir ya da genetik veya hormonal nedenlerden dolayı gelişimini tamamlayamayabilir. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.

Silikon meme implantı nedir, neden tercih edilir

Silikon meme implantı nedir, neden tercih edilir?

Silikon implantlar ile meme büyütme ameliyatları tüm dünyada en yaygın yapılan estetik operasyonların başında gelmektedir. Ergenliğin tamamlanmasından sonra kişinin meme hacmini yetersiz bulması,vücuduna göre küçük olduğunu düşünmesi veya doğumsal asimetriler, bu operasyonun yapılması için yeterli birer neden sayılabilir. Silikon meme protezleri, sadece estetik amaçlı değil ayrıca meme kanseri sonrası meme onarımlarında da çok sık kullanılmaktadır. Bu operasyonda yabancı madde kullanılacak olması, haliyle kişilerin kafasında birçok soru işaretine neden olmaktadır.

27.12.2019Sağlık
Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkin Önsal, meme estetiği hakkında merak edilen soruları cevapladı.

Meme Estetiği İle İlgili Bilmeniz Gerkenler

Meme Estetiği İle İlgili Bilmeniz Gerkenler

Hızla gelişen teknolojinin yansımalarını gördüğümüz plastik cerrahide bu gelişmelerden en çok faydalanan operasyonlardan birisi de meme implant işlemleri. Gelişen görüntülü teknolojilerle ameliyat sonrasında nasıl bir değişiklik olacağını gören hasta, aynı zamanda yeni nesil implantlar sayesinde çok konforlu bir süreç geçirebiliyor.

Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır

Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır?

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dr. Muba (Op. Dr. Mbaraka Ljohiy), meme büyütme ameliyatları hastanın kendi dokusu ile (yağ enjeksiyonu) yapılabilir ancak sonuçların uzun süreli olması için meme protezi ile meme büyütme ameliyatlarının daha fazla tercih edildiğini belirtti.

16.05.2019Kişisel Bakım
Estetik Cerrahi Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Estetik Cerrahi Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Günümüzde artık tabu olmadan, birçok kişi estetik operasyon yaptırmak istiyor. Malum talep bu kadar fazla olunca internet ortamında birçok yanlış bilgi ve ön yargı mevcut. Bunlar arasında en çok konuşulan doğru bilinen yanlışlar konusunda Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Dürdane Keskin bilgiler verdi.

14.03.2019Kişisel Bakım
Göğüslerinizden Memnun Değil Misiniz

Göğüslerinizden Memnun Değil Misiniz?

Antik çağlardan beri doğurganlık ve kadınlığın sembolü olan göğüslerin vücudun proporsiyonuna uygun olmaması orantısız bir görünüm yaratır. Dış görünüşü olumsuz yönde etkileyen bu durum kişide özgüven eksikliğine ya da toplum içinde rahatsız hissetmeye neden olabilir. Bu süreç çeşitli ruhsal problemlerle birlikte davranış bozukluklarını doğurabilir. Merak edilen bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Atilla Eyüboğlu anormal ölçülerdeki göğüslerin bazı kadınlarda estetik kaygıdan öte ciddi sağlık sorunlarına sebep olabileceğine dikkat çekiyor.

Şişme kadın olmak için çalışıyor

Şişme kadın olmak için çalışıyor

İngiltere'nin Greater Manchester bölgesine bağlı Salford kasabasında yaşayan bir kadın, nişanlısı tarafından aldatılınca 'şişme kadın' olmaya karar verdi! Yanlış okumadınız.

20.08.2017Dünya
Meme büyütme ameliyatına uygun adaylar kimlerdir

Meme büyütme ameliyatına uygun adaylar kimlerdir?

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Serhan Tuncer cevapladı; Meme büyütme ameliyatına uygun adaylar kimlerdir?

Meme protezi nedir Meme protezi nasıl yapılır

Meme protezi nedir? Meme protezi nasıl yapılır?

Daha iri, daha dolgun, daha büyük ve estetik memeler elde etmek için...

Memesi bir anda patladı

Memesi bir anda patladı

Birmingham'da yaşayan 24 yaşındaki Denni Lees Belçika'da bir kliniğe gitti ve meme büyütme ameliyatı oldu. Lees, İngiltere'ye döndükten 9 gün sonra ise kötü bir sürpriz yaşadı.

12.05.2016Sağlık
Kızım striptiz yapıyor ama onunla gurur duyuyorum

'Kızım striptiz yapıyor ama onunla gurur duyuyorum'

Georgina Clark ve kızı Kayla'nın ilişkisi bir anne kız ilişkisinden biraz farklı. Anne ve kızı estetik bağımlısı ve Kayla ilk estetiğini 11 yaşında yaptırmaya başlamış. Bütün ameliyat masrafları kızı tarafından karşılanan Georgina "Kızımın kendisine yaşlı ve zengin bir sevgili bulması ya da striptiz yapması umrumda değil. Biz hayalimizi yaşıyoruz. Gerçekten onunla gurur duyuyorum. Kayla gibi bir kızım olduğu için çok şanslıyım." dedi.

15.04.2016Sağlık
Kadınlar en çok meme küçültme ameliyatı yaptırıyor

Kadınlar en çok meme küçültme ameliyatı yaptırıyor

Burun estetiğinden sonra Türkiye'de en sık yapılan estetik operasyon meme küçültme... Sonrasında ise meme büyütme yer alıyor. Peki meme büyütme ve küçültme ameliyatları hakkında nelere dikkat edilmeli? Op. Dr. Tevfik Şatır, uyarılarda bulundu.

2.03.2016Sağlık
“Anne estetiği” ile eski formunuza kavuşun

“Anne estetiği” ile eski formunuza kavuşun!

Hamilelik döneminde oluşan fiziksel değişimleri ortadan kaldırmak mümkün.

1.03.2016Sağlık
Meme büyütme ameliyatı

Meme büyütme ameliyatı

Meme büyütme ameliyatının memehacminden memnun olmayan veya çesitli sebeplerle meme dokusunda kayıp yaşayanhastalarda uygulandığını dile getiren Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, kullanılan akıllı implantlarla hastaların hiç birproblem yaşamadan ömür boyu protezi kullanabildiğini söylüyor.

Meme büyütmede kullanılan silikonun zararları var mı

Meme büyütmede kullanılan silikonun zararları var mı?

Estetik ve plastik cerrahi’nin en sık yapılan işlemlerinden biri hiç şüphesiz meme büyütme. Çünkü bu ameliyatlar çok kısa sürüyor, iyi sonuç veriyor ve sonuçlar kadınları mutlu ediyor. Peki meme büyütmede kullanılan silikon protezler gerçekten güvenli mi? Kansere neden olur mu, emzirmeye engel mi ve ömürleri ne kadar? Bu ve bunun gibi akılları kurcalayan soruları her yıl yüzlerce kadına meme protezi ameliyatı yapan Op. Dr. Altan Yücetaş'a sorduk.

10.12.2015Sağlık
Meme büyütme ameliyatlarında iz kalır mı

Meme büyütme ameliyatlarında iz kalır mı?

Estetik, Plastik ve RekonstrüktifCerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Kandulu, meme büyütme ameliyatıhakkında bilgi veriyor.

21.10.2015Diğer Videolar
Göğsünü büyüten kadının öz güveni artıyor

Göğsünü büyüten kadının öz güveni artıyor

Meme ameliyatının kadınların psikolojisine etkileri…

Meme büyütme ameliyatı

Meme büyütme ameliyatı

Memenin kadınınkimliğini ortaya çıkaran bir organ olduğunu dile getiren Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Barış Keklik, meme boyutlarının büyük olmasının kadına öz güven verdiğini söylüyor.

Eski silikonlar çok tehlikeli olabilir

'Eski silikonlar çok tehlikeli olabilir'

Doç. Dr. Erdem Güven, eski tip silikonların içindeki jel vücuda sızarak hayatı tehdit eden sonuçlar doğurabileceğini belirtti. Özellikle 1990-2005 yılları arasında yerleştirilen meme protezlerinin acilen değişmesi gerektiğinin altını çizen Doç. Dr. Güven, silikonlardaki herhangi bir sızıntının böbrek yetmezliğine kadar varabileceğini söylüyor.

15.12.2014Sağlık

Yazar Sonuçları

Dolgun ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz

Göğüs büyütme estetiği fiziksel olarak görünümü geliştirir, özgüveni artırır, kıyafet seçiminde özgürlük sağlar, sosyal ilişkilerde kişiye rahatlık sağlar. Göğüs büyütme estetiği kadının genel vücut yapısıyla uyumlu, dolgun ve dik bir görünüm sağladığı sürece başarılı bir sonuca ulaşılmış demektir.

28.01.2021

Meme büyütme ameliyatı nasıl yapılır?

Meme büyütme ameliyatı olmak için en büyük neden kendi meme ölçülerinizi beğenmemeniz veya vücudunuza oranla küçük olmasıdır.

19.11.2020

Son Trend: Yağ Transferi İle Meme Büyütme

Daha dik, daha dolgun, daha genç ve simetrik göğüsler, her kadının isteği. Meme büyütme estetiği denildiğinde akla ilk gelen halk arasındaki diğer adıyla silikon ameliyatı olsa da, hayalini kurduğunuz estetik göğüslere, kendi yağınızla yapılan yağ transferi uygulaması ile kavuşmanız mümkün!

14.11.2020

Göğüs Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Göğüs büyütme bir kadının göğsünün boyutunu, şeklini ve dolgunluğunu artırmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. Göğüs büyütme işlemi: Doğal küçük göğüsleri büyütmek.

7.10.2020

Doğal ve dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz

Meme ameliyatları günümüzde en çok tercih edilen estetik cerrahi işlemidir. Meme ameliyatları içerisinde ise en sık meme büyütme operasyonu gerçekleştirilmektedir.

6.08.2020

Silikon emzirmeye engel mi?

Geçen gün, hepimizin çok sevdiği, benim de kendisini desteklediğim bir anne, arkadaşının daha önce geçirdiği silikon ameliyatı nedeniyle emziremediğinden bahsetti. Önce bi şaşırdım. Destek almış mı diye sordum. "Destek almadı çünkü meme operasyonu geçirmiş, nasıl emzirecek ki?" dedi. İşte bir emzirme efsanesi daha!

30.06.2020

Göğüs büyütmeyle ilgili sık sorulanlar

Bugün göğüs büyütme estetiği ile ilgili sık sorulan soruları cevap vereceğim.

23.04.2020

Silikon meme implantı nedir, neden tercih edilir?

Silikon implantlar ile meme büyütme ameliyatları tüm dünyada en yaygın yapılan estetik operasyonların başında gelmektedir. Ergenliğin tamamlanmasından sonra kişinin meme hacmini yetersiz bulması,vücuduna göre küçük olduğunu düşünmesi veya doğumsal asimetriler, bu operasyonun yapılması için yeterli birer neden sayılabilir. Silikon meme protezleri, sadece estetik amaçlı değil ayrıca meme kanseri sonrası meme onarımlarında da çok sık kullanılmaktadır. Bu operasyonda yabancı madde kullanılacak olması, haliyle kişilerin kafasında birçok soru işaretine neden olmaktadır.

20.01.2020
Meme büyütme ameliyatı ile ilgili her şey

Meme büyütme ameliyatı ile ilgili her şey

Kadınlar, burun şeklinin ardından en çok göğüs ölçülerinin küçüklüğünden yakınmaktadırlar. Haksız da değiller, çünkü göğüs ölçüsünün vücutla uyumlu hacimde olması kadınlık algısını, izlenimini tamamlayan ya da eksik gösteren hatlardır.

2.11.2018

Göğüs büyütme kadınları mutlu ediyor

Güzel göğüslere sahip olmak kadınlar için çok önemli. Tabii partnerleri için de öyle.

5.03.2018
Kimler meme büyütme ameliyatı olmalı

Kimler meme büyütme ameliyatı olmalı?

Göğüs büyütme estetiği hakkında her şey!

3.03.2016
Göğüs büyütme ameliyatı

Göğüs büyütme ameliyatı

Göğüs büyütme ameliyatı nasıl yapılır? Ameliyat sonrası ağrılı bir süreç midir?

9.09.2015
Küçük göğüsler kısırlık korkusunu tetikliyor

Küçük göğüsler kısırlık korkusunu tetikliyor

Küçük göğüs ölçüleri, kadının dişilik algısında ve beğenilme duygusunda, dolayısıyla psikolojisinde derin yaralar açabiliyor.

14.08.2015

Dolgun ve Güzel Göğüslerin Verdiği Cazibe

Göğüsler nasıl büyütülür? En uygun meme büyütme ameliyatı adayları kimlerdir? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Güncel Öztürk yanıtlıyor...

21.07.2015

“Göğüslerimi büyütmek istiyorum”

Dişi görünüme sahip olmak için birçok kadın estetiğe başvuruyor.

2.03.2015
Çeyiz estetiği

Çeyiz estetiği

Yeni evlenecek olan orta yaş bekarlarının vazgeçilmezi haline gelen çeyiz estetiği öz güven sağlamakta bir numara!

21.09.2014