EKSTRA
MENÜ

Melek Ipek

Melek Ipek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Melek Ipek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 441 Melek Ipek haberi bulunmuştur.

Melek Ipek Haberleri

Çok konuşulan davada yeni gelişme... Melek İpek hakkında Örselenmiş Kadın Sendromu başvurusu

Çok konuşulan davada yeni gelişme... Melek İpek hakkında 'Örselenmiş Kadın Sendromu' başvurusu

Antalya'da işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Melek İpek (31) hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Melek İpek'in (31) avukatları, 'Örselenmiş kadın sendromu' raporu alınması hakkında başvuruda bulundu. Sendroma bağlı olarak Melek İpek'in anlama ve isteme yeteneğini kaybettiği ileri sürüldü. İpek'in olayın şokunu atlatamadığı, hala rüyalarında Ramazan İpek'i gördüğü belirtildi.

23.02.2021Gündem
İşkenceci kocası Ramazan İpeki öldürmüştü Melek İpek hakkında yeni gelişme

İşkenceci kocası Ramazan İpek'i öldürmüştü! Melek İpek hakkında yeni gelişme

Antalya'da işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Melek İpek (31) hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi. İpek’in 18 yıldan 24 yıla kadar hapisle cezalandırılmasının istendiği iddianamede, “Sanık açısından meşru müdafaadan bahsetmek mümkün değildir ancak maruz kaldığı eziyet, kötü muamele sebebiyle haksız tahrik altında suçu işlediğinden kuşku yoktur. Sanık hakkında ceza indiriminin en üst hadden yapılması gerektiği kanaat ve sonucuna varılmıştır. Yargılama aşamasında meşru müdafaa olup olmadığı hususunun mahkemece de ayrıca değerlendirilip takdir edilebileceği düşünülmektedir" ifadeleri yer aldı.

12.02.2021Gündem
Şiddet gördüğü 12 yıllık eşini öldüren Melek İpek’ten buruk sevinç... 27 gündür hiç dayak yemedim

Şiddet gördüğü 12 yıllık eşini öldüren Melek İpek’ten buruk sevinç... '27 gündür hiç dayak yemedim'

ANTALYA’nın Döşemealtı ilçesinde 7 Ocak’ta, servis şoförlüğü yapan Ramazan İpek (36) ile 12 yıllık eşi Melek İpek (31) arasında, yaşadıkları müstakil evde tartışma çıkmış, tartışma sonrası Ramazan İpek, eşini kelepçeleyerek çıplak şekilde saatlerce dövmüştü.

6.02.2021Gündem
Cezaevindeki Melek İpek’ten çarpıcı sözler: 27 gündür dayak yemedim

Cezaevindeki Melek İpek’ten çarpıcı sözler: 27 gündür dayak yemedim

Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurup öldüren Melek İpek (31), tutuklu kaldığı cezaevinde dün gece avukatıyla görüştü. Melek İpek'in “Dışarıda en çok kızlarıma sarılıp uyumayı özledim. Devletime ve onun adaletine güveniyorum. Burada 27 gündür hiç dayak yemedim ve ben burada olduğum için kızlarım dışarıda daha rahat" dediği öğrenildi.

5.02.2021Gündem
Kendisine işkence eden kocasını öldürmüştü Melek İpekle ilgili yeni gelişme: Savcı meşru müdafaa yok dedi, ömür boyu hapis istedi

Kendisine işkence eden kocasını öldürmüştü! Melek İpek'le ilgili yeni gelişme: Savcı 'meşru müdafaa yok' dedi, ömür boyu hapis istedi

Antalya'da 2 çocuk annesi Melek İpek'in (31), kendisini dövüp işkence yaptığını iddia ettiği 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürdüğü olayla ilgili iddianame kabul edildi. İddianamede, olayın meşru müdafaa olmadığı, sanığın 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu hapis cezası ile yargılanıp tahrik indirimi uygulanması istendi.

2.02.2021Gündem
Avukatı paylaştı Melek İpek cezaevinde üniversiteye hazırlanıyor... Hedefi tıp fakültesi

Avukatı paylaştı! Melek İpek cezaevinde üniversiteye hazırlanıyor... Hedefi tıp fakültesi

Melek İpek (31), işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürmüştü. Tutuklanan Melek İpek, yeniden üniversiteye hazırlanıyor. Melek İpek'in hedefinin tıp fakültesini kazanmak olduğunu açıklayan avukat Ahmet Onaran, sosyal medya hesabından hazırlık kitaplarını paylaşarak, “Bu kitapların anlamı çok büyük; yeniden, en başından başlamak ve onlarca şey" dedi.

21.01.2021Gündem
İşkence yaptığı eşi Melek İpek tarafından öldürülmüştü Ramazan İpekin dikkat çeken silah paylaşımları...

İşkence yaptığı eşi Melek İpek tarafından öldürülmüştü! Ramazan İpek'in dikkat çeken 'silah' paylaşımları...

Antalya'da kendisine işkence uygulayan ve ölümle tehdit eden Ramazan İpek'i öldüren Melek İpek tutuklanmıştı. Öldürülen Ramazan İpek'in sosyal medya hesabındaki paylaşımlar dikkat çekti. Ramazan İpek'in tüfek, silah ve kesici aletler içeren paylaşımları gündem oldu. 'En ölümcül mermi' olarak bilinen RIP mermi fotoğrafı paylaşan İpek'in, özelliğini anlatırken 'parçalara ayrılıp damarları kesiyor' yazdığı görüldü.

19.01.2021Gündem
Melek İpekin tutukluluğuna itiraz edilmişti Flaş gelişme...

Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edilmişti! Flaş gelişme...

Antalya'da, işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Melek İpek'in (31) avukatlarının tutukluluğuna yaptıkları itiraz, Antalya 1.Sulh Ceza Hakimliği'nce reddedildi.

18.01.2021Gündem
Kendisine işkence yapan eşini öldürmüştü Melek İpekin tutukluluğuna itiraz edildi

Kendisine işkence yapan eşini öldürmüştü! Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi

Antalya'da işkence görüp, kendisini ölümle tehdit eden 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i (36) öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Melek İpek (31) için adliyeye gelen avukatlar 'tutukluluğa itiraz' dilekçesi verdi. Avukat Merve Özer Er, müvekkillerinin tek mağdur olmadığının ortaya çıktığını ifade ederek, “Maktulün şiddet ve eziyetine maruz kalan başka bir kadın daha olduğu ortaya çıktı. Dosyaya yeni giren belgeler de içimizi acıtmaya devam ediyor maalesef" dedi.

15.01.2021Gündem
İşkenceci eşi Ramazan İpeki öldürmüştü Cezaevindeki Melek İpek avukatına konuştu: Rüyasında görmüş

İşkenceci eşi Ramazan İpek'i öldürmüştü! Cezaevindeki Melek İpek avukatına konuştu: Rüyasında görmüş

Antalya'da işkence gördüğü 12 yıllık eşi Ramazan İpek'i öldüren Melek İpek, cezaevinde kendisini ziyaret eden avukatına kızlarını çok özlediğini, psikolojisinin yerinde olmadığını ve rüyasında Ramazan İpek'i gördüğünü söylediği belirtildi. Melek İpek'in iki kız çocuğu, savcılık kararıyla Melek İpek'in anne ve babasının yanına yerleştirildi. Antalya Kadın Platformu üyeleri bugün İpek'in serbest bırakılması için basın açıklaması yaptı.

12.01.2021Gündem
Melek İpekin avukatı anlattı “Artık babam hiç gelmeyecek değil mi Yaşasın, artık dayak yemeyeceğiz”

Melek İpek'in avukatı anlattı “Artık babam hiç gelmeyecek değil mi? Yaşasın, artık dayak yemeyeceğiz”

Melek İpek’in avukatı Neler Oluyor Hayatta'ya olayla ilgili çarpıcı detaylar paylaştı!

11.01.2021Magazin
Melek İpek’in avukatı Neler Oluyor Hayattaya olayla ilgili çarpıcı detaylar paylaştı

Melek İpek’in avukatı Neler Oluyor Hayattaya olayla ilgili çarpıcı detaylar paylaştı!

Melek İpek Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisine çıplak halde saatlerce işkence yapan eşi Ramazan İpek’i av tüfeği ile öldürdükten sonra tutuklandı.

11.01.2021Magazin
İşkenceci eşini öldürmüştü Cezaevindeki Melek İpekten çarpıcı sözler: En azından burada dayak yok

İşkenceci eşini öldürmüştü! Cezaevindeki Melek İpek'ten çarpıcı sözler: En azından burada dayak yok

Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek’i (36) av tüfeği ile öldürmekten dün tutuklanan Melek İpek’i (31) ziyaret eden Avukat Ahmet Onaran, önemli açıklamalarda bulundu. Onaran, İpek'in destek veren herkese çok teşekkür ettiğini belirtip, "Kızlarını çok özlediğini, desteğiniz, duyarlılığınız ve dualarınız için çok teşekkür ettiğini, adaletin yerini bulacağını ve bir an önce evlatlarına kavuşacağını söyledi. 'Burada nasılsın' diye sorduğum da, "En azından burada dayak yok diye cevap verince tutulup kaldım" dedi.

10.01.2021Gündem
Antalyada işkenceci eşini öldüren Melek İpek için serbest bırakılsın paylaşımları

Antalya'da işkenceci eşini öldüren Melek İpek için 'serbest bırakılsın' paylaşımları

Antalya'da, ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile öldürmekten dün tutuklanan Melek İpek'in (31) serbest bırakılması için sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı.

10.01.2021Gündem
2 kadın, 2 dehşet ifade

2 kadın, 2 dehşet ifade

Kadın cinayetleri Türkiye’nin kanayan yarasıyken öldürülmenin eşiğinden dönen 2 kadın yaşadıkları dehşeti anlattı. Antalya’da Melek İpek kocası tarafından insanlığa sığmayacak bir işkenceye maruz kaldı. Zonguldak’ta ise Çağla Çiçekçi eski erkek arkadaşının bıçaklı saldırısından kendini camdan aşağıya atarak kurtardı.

10.01.2021Gündem
İşkenceci kocasını öldüren Melek İpek tutuklandı. İfadesinde anlattıkları kan dondurdu

İşkenceci kocasını öldüren Melek İpek tutuklandı. İfadesinde anlattıkları kan dondurdu

Antalya'da ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurup öldüren Melek İpek (31), jandarmadaki ifadesinde işkence ve cinayeti detaylarıyla anlattı. Melek İpek, "Öldürmemesi için yalvardım. Kızlarımın üstüne kapandım. Tüfeğin dipçiği ile kafama vurdu. Gözüm, yüzüm, kolum ve omzumdan yaralandım. Çıplak halde ve ellerim kelepçeliydi. Avda kullandığı naylon iple cenin pozisyonunda olacak şekilde banyoda buldum kendimi. Baygınken tecavüz ettiğini hissettim. Rambo bıçağıyla göğsümden yaraladı. Çay kaşığı ve saç tel tokaları ile kelepçeyi açmaya çalıştık ama açamadık" dedi. Melek İpek, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

9.01.2021Gündem
İşkenceci kocasını öldürdü

İşkenceci kocasını öldürdü

Melek İpek (31), ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek’i (36) av tüfeği ile vurarak öldürdü.

9.01.2021Gündem
Akılalmaz olay Kelepçe takıp öldüresiye döven kocasını öldürdü

Akılalmaz olay! Kelepçe takıp öldüresiye döven kocasını öldürdü

Antalya'da Melek İpek (31), ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurarak öldürdü, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Melek İpek'i çıplak vaziyette elleri kelepçeli buldu. Jandarmayı arayıp teslim olan Melek İpek’in aldığı darbeler sonucu gözlerinde şişlik ve morluk oluştuğu görüldü. Olayı haber alıp gelen çiftin gözyaşlarına boğulan yakınları, jandarma ekiplerince güçlükle sakinleştirildi. Ramazan İpek'in ise olay öncesinde sosyal medya hesabından 'Alkolün müptelası değiliz' diye viski fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.

8.01.2021Haber
Kelepçe takıp çıplak halde döven kocasını öldürdü

Kelepçe takıp çıplak halde döven kocasını öldürdü

Antalya'da Melek İpek (31), ellerini kelepçeleyip kendisin çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurarak öldürdü. Jandarmayı arayıp teslim olan Melek İpek’in aldığı darbeler sonucu gözlerinde şişlik ve morluk oluştuğu görüldü. Ramazan İpek'in ise olay öncesinde sosyal medya hesabından 'Alkolün müptelası değiliz' diye viski fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.

8.01.2021Gündem
Öldüresiye döven kocasını öldürdü Elleri kelepçeli ve çıplak halde bulundu

Öldüresiye döven kocasını öldürdü! Elleri kelepçeli ve çıplak halde bulundu

Antalya'da Melek İpek (31), ellerini kelepçeleyip kendisini çıplak halde saatlerce döven eşi Ramazan İpek'i (36) av tüfeği ile vurarak öldürdü, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Melek İpek'i çıplak vaziyette elleri kelepçeli buldu. Jandarmayı arayıp teslim olan Melek İpek’in aldığı darbeler sonucu gözlerinde şişlik ve morluk oluştuğu görüldü. Olayı haber alıp gelen çiftin gözyaşlarına boğulan yakınları, jandarma ekiplerince güçlükle sakinleştirildi. İlk ifadesinde 12 yıllık evliliği boyunca şiddet gördüğünü söyleyen Melek İpek, ''Evden ayrılırken eline tüfeği alarak 'Hepinizi vuracağım, seni de çocukları da vuracağım' dedi. Elindeki tüfekle eve ateş etti. Daha sonra ayrıldı. Saat 08.00 gibi döndüğünde, elimde tüfekle evin kapısında bekliyordum. 'Gelme bu eve, defol git' dedim. Aramızda arbede çıktı. Arbede sırasında tüfek ateş alınca vuruldu'' dedi. Ramazan İpek'in ise olay öncesinde sosyal medya hesabından 'Alkolün müptelası değiliz' diye viski fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.

8.01.2021Gündem
Diyarbakırda dershane önündeki bombalı saldırıda yaşamını yitirenler anıldı

Diyarbakır'da dershane önündeki bombalı saldırıda yaşamını yitirenler anıldı

Diyarbakır'da, 13 yıl önce PKK'lı teröristlerin dershane önüne park ettiği bomba yüklü aracı infilak ettirmesi sonucu yaşamını yitiren 6'sı öğrenci 7 kişi düzenlenen törenle anıldı. Saldırıda 17 yaşındaki oğlu Eren Şahin'i kaybeden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, "İnsan bir an durup düşünüyor. Acaba PKK Eren'leri özellikle mi seçiyor? Trabzon Maçka'da Eren Bülbül, Diyarbakır'da Eren Şahin ama öyle değil. O kadar çok çocuk katledildi ki iki Eren'e denk gelmesi kaçınılmazdı" dedi.

4.01.2021Gündem
Son dakika haberi: İlk kez görüntülendi İşte FETÖnün 7 yıldızlı ihanet yuvası...

Son dakika haberi: İlk kez görüntülendi! İşte FETÖ'nün 7 yıldızlı ihanet yuvası...

FETÖ elebaşısının darbe girişimi başarılı olsaydı geleceği Ankara’daki sarayını ilk kez görüntülendi. 7 yıldızlı devasa malikane şatafatıyla dikkat çekiyor. 11 yatak odasının olduğu sarayda 30 kişilik sinema salonu bile var. İhanet yuvasını Sabah Gazetesi'nden Dilek Güngör kaleme aldı...

29.08.2020Gündem
FETÖnün ‘Melek annesine 12 yıl hapis

FETÖ'nün ‘Melek annesi'ne 12 yıl hapis

FETÖ/PDY çatı davasının firari sanığı Koza İpek Holding eski yöneticisi Hamdi Akın İpek’in çevresinde ‘Melek Anne’ olarak bilinen annesi Melek İpek’e 12 yıl 8 ay hapis cezası verildi.

10.01.2020Gündem
Koza İpek davasında karar çıktı Melek İpeke verilen ceza belli oldu

Koza İpek davasında karar çıktı! Melek İpek'e verilen ceza belli oldu

FETÖ/PDY çatı davasının firari sanığı Koza İpek Holding eski yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ve annesi Melek İpek'in de aralarında bulunduğu 2'si tutuklu, 5'i firari 20 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. Tutuklu sanık Akın İpek'in kardeşi Cafer Tekin İpek'e toplam 79 yıl 8 ay 21 gün hapis ve 250 bin lira adli para cezası, tutuksuz sanık annesi Melek İpek'e toplam 12 yıl 8 ay hapis ve 104 bin lira adli para cezası, diğer sanıklara değişen yıllarda hapis cezası verildi. Akın İpek'in de aralarında olduğu 5 firari sanığın dosyası ise ayrıldı.

9.01.2020Gündem
Koza İpek Holding davasında flaş gelişme

Koza İpek Holding davasında flaş gelişme

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) çatı davasının firari sanığı eski Koza İpek Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın "terör örgütüne üye olmak", "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet", "güveni kötüye kullanmak", "özel belgede sahtecilik" ve "ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından yargılanmalarına devam edildi.

6.08.2019Gündem
İstanbul’un çehresini değiştiren adam: Dr. Lütfi Kırdar

İstanbul’un çehresini değiştiren adam: Dr. Lütfi Kırdar

Taksim Meydanı, Gezi Parkı, Açıkhava Tiyatrosu, AKM... İstanbul’u İstanbul yapan pek çok yerde hep onun imzası vardı. Vali ve belediye başkanı olduğu dönemde kentte derin izler bırakan Dr. Lütfi Kırdar’ın yaşamı kitap oldu. Olcay Soğuk’un kaleme aldığı ‘Efsane Vali’nin önsözünü de yazan emekli büyükelçi Dr. Üner Kırdar’la babasını konuştuk.

Son dakika: Londrada yaşayan firari FETÖcü Akın İpek hakkında flaş iddia

Son dakika: Londra'da yaşayan firari FETÖ'cü Akın İpek hakkında flaş iddia

Firari FETÖ’cü iş adamı Akın İpek’e Londra’da ev hapsi verildi ve pasaportuna el kondu. Pasaportuna da el konan FETÖ 'çatı davası'nın firari sanığı Akın İpek, gündüz Londra dışına çıkamayacak ve evinden başka bir yerde de konaklayamayacak.

19.07.2018Ekonomi
FETÖ firarisi işadamı Akın İpek İngilterede böyle görüntülendi

FETÖ firarisi işadamı Akın İpek İngiltere'de böyle görüntülendi

Fetullahçı Terör Örgütü "çatı davası"nın firari sanığı ve eski Koza Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, Londra’da lüks içinde yaşamayı sürdürüyor. Anadolu Ajansı'nın ofisi kentin gözde semtlerinde bulunan binasında görüntülediği İpek, adını plakasında taşıyan lüks bir otomobil kullanıyor.

13.07.2018Gündem
Anayasa Mahkemesinden Akın İpek kararı

Anayasa Mahkemesi'nden Akın İpek kararı

Anayasa Mahkemesi İkinci Bölümü, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finansörü olmakla suçlanan Koza Holding eski sahibi firari Hamdi Akın İpek'in bireysel başvurusunda ihlal olmadığına karar verdi.

25.05.2018Gündem
Ve o genç doktor oldu...

Ve o genç doktor oldu...

Diyarbakır’da 3 Ocak 2008’de terör örgütü PKK’nın askeri servis aracına bombalı araçla düzenlediği ve 6’sı öğrenci 7 kişinin öldüğü saldırının bugün yıldönümü. O saldırıda iki bacağı kırılan ve dalağı parçalanan ve ölümden dönen Görkem Emre Öz, teröre yenilmedi, evdeki yatağında çalıştı, saldırıdan birkaç ay sonra sınava girdi, kazandı ve sonunda doktor oldu. Şimdi ise Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine devam ediyor: “Geçmişe dönemiyorsunuz, bir şeyi değiştiremiyorsunuz. Önünüze bakmanız gerekiyor. Kayıplarımız var. Onları andıkça üzülüyoruz. Bir mağduru olarak, bu ülkede terörün tamamen yok olmasını istiyorum."

3.01.2018Gündem
Akın İpekin eşine mahkemeden şok karar

Akın İpek'in eşine mahkemeden şok karar

FETÖ'ye finans sağladığı gerekçesiyle Koza-İpek Holding bünyesindeki 22 şirkete yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında eski Koza Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Caper Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında bulunduğu 45 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan 3'ü tahliye edilirken, Akın İpek'i eşi Nevin İpek hakkında ise yakalama kararı çıkarılmasına hükmetti.

14.12.2017Gündem
FETÖ davasında İpek Ailesi hakim karşısında...

FETÖ davasında İpek Ailesi hakim karşısında...

FETÖ çatı davasının firari sanığı, eski Koza Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında bulunduğu 45 sanığın yargılanmasına devam edildi

12.12.2017Gündem
Koza-İpek davasında 3 tahliye

Koza-İpek davasında 3 tahliye

Aralarında FETÖ çatı davasının firari sanığı Hamdi Akın İpek, annesi Melek İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek’in de bulunduğu, 45 Koza-İpek çalışanını hakkında ’terör örgütüne üye olmak’ ve ’vergi usul kanununa muhalefet etmek’ suçlamasıyla açılan davada, mahkeme ara kararını açıkladı. Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Beytullah Avlak, Naci Bolat ve Umut Gümüşkaya'nın savunmalarının alınmış olması, mevcut delil durumu nazara alınarak tahliyesine karar verdi.

21.09.2017Gündem
77 yıl + 1.5 milyar TL

77 yıl + 1.5 milyar TL

KOZA–İpek Holding’in sahibi Akın İpek, annesi Melek İpek’in de aralarında bulunduğu 45 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame tamamlandı.

15.06.2017Gündem
Bank Asyayı annem istedi

'Bank Asya'yı annem istedi'

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Dışişleri Bakanlığı döneminde özel kalem müdürü ve danışmanı eski Büyükelçi Gürcan Balık ifadesinde, Bank Asya’da 17-25 Aralık süreci sonrasında hesap açtırmasını, ‘hasta annesinin istediğini’ öne sürdü.

10.09.2016Gündem
Dışişlerinin kilit ismi annesini suçladı

Dışişleri'nin kilit ismi annesini suçladı

Ahmet Davutoğlu Dışişleri Bakanı olarak görev yaparken onu Fethullah Gülen’le görüştüren Gürcan Balık kendini böyle savundu: Bank Asya’da hesap açmamı kanser hastası annem istedi

10.09.2016Gündem
Koza İpek’in malikanesinin duvarı mehter müziği eşliğinde yıkıldı

Koza İpek’in malikanesinin duvarı mehter müziği eşliğinde yıkıldı

Koza İpek Holding YönetimKurulu Başkanı Akın İpek’in annesi Melek İpek’in Gölbaşı İncek’tebulunan evinin önündeki duvar yolu gasp ettiği gerekçesi ile yıkıldı.  Ankara’nın Gölbaşı İncek Mahallesi 111177 ada 11 numaralı ve 111178 ada 5numaralı parseller hakkında yolun gasp edilmesinin tespit edilmesininardından harekete geçen Gölbaşı Belediyesi malikanenin duvarını yıkmakararı aldı. Sabah saatlerinde Gölbaşı Belediyesi İmar ve ŞehircilikMüdürlüğü Kaçak Yapı Kontrol Ekibi ve Gölbaşı Zabıta ekipleri Melekİpek’in Ankara İncek’teki evine geldi. Olması muhtemel olaylarınyaşanmaması için Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de yıkımsırasında olay yerinde hazır bulundu. Yıkım esnasında İpek ailesindenkimse malikaneye gelmezken belediye ekipleri yıkımı mehter müziğieşliğinde gerçekleştirdi. Gölbaşı Belediyesi, Karadal Sokak’ıçıkmaz sokak haline getirmesi ve kendi şahsi yollarına dönüştürdüğügerekçesiyle İpek Ailesi’ne geçtiğimiz Şubat ayında gönderdiğitebligatta yolu kesen bahçe duvarlarının yıkılmasını ve yolun eskihaline getirilmesini istemişti. Şubat ayında gönderilen tebligattaverilen 60 günlük sürenin dolması üzerine Gölbaşı Belediyesi ekipleriİncek’te bulunan malikaneye gelerek duvarı yıkmak için çalışmabaşlatmıştı ancak İpek Holding’in avukatları yıkım ile ilgili yürütmeyidurdurma kararının olduğunu belirterek yıkıma itiraz etmişti ve yıkımgerçekleştirilememişti. 

7.09.2016Haber
Mehter Marşıyla yıkıldı

Mehter Marşı'yla yıkıldı

Ankara'nın Gölbaşı İlçe Belediyesi’ne ait zabıta ekipleri, Koza Grubu’nun sahibi Akın İpek’in annesi olan Melek İpek'in kamuya ait arazi üzerine yaptırdığı beton duvar ve çardaklar Mehter Marşı ile yıkılarak yol tekrar kullanıma açıldı.

7.09.2016Gündem
Turgut Özal ve İpek Üniversiteleri kurucu vakıflarına kayyum atandı

Turgut Özal ve İpek Üniversiteleri kurucu vakıflarına kayyum atandı

Vakıflar Genel Müdürlüğünün açtığı davalarda mahkemeler, Turgut Özal Üniversitesinin kurucusu olduğu "Turgut Özal Düşünce ve Hamle Vakfı" ile İpek Üniversitesinin kurucusu olduğu "Koza İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı"nın yöneticilerinin görevden uzaklaştırılarak, yerlerine kayyum atanmasına karar verdi.

1.07.2016Ekonomi
Akın İpekin kardeşi Cafer Tekin İpek tutuklandı

Akın İpek'in kardeşi Cafer Tekin İpek tutuklandı

Koza İpek Holding'e yönelik yürütülen soruşturma kapsamında nöbetçi sulh ceza hakimliğince sorgulanan iş adamı Akın İpek'in kardeşi Cafer Tekin İpek tutuklandı.

25.04.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları