EKSTRA
MENÜ

Mehtap Ar Kimdir

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9 haberi bulunmuştur.

Mehtap Ar Kimdir Haberleri

Son dakika: Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika: Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı

Çoklu organ yetmezliği nedeniyle 64 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Mehtap Ar, Zincirlikuyu Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

12.04.2021Magazin
Mehtap Ar kimdir, kaç yaşında vefat etti İşte Müjde Arın kardeşi Mehtap Arın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler

Mehtap Ar kimdir, kaç yaşında vefat etti? İşte Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'ın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler

Mehtap Ar'ın hayatı vefat haberi sonrası gündeme geldi.. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören sanatçı Mehtap Ar hayatını kaybetti. Aysel Gürel'in kızı, Müjde Ar'ın kardeşi olan Mehtap Ar'ın ölüm haberi sanat dünyasını da yasa boğdu. Müjde Ar kardeşi Mehtap Ar’ın 6 Nisan’daki doğum gününde şu mesajı paylaşmıştı: “Canım biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı, her şeyim. Bir an önce iyileş.” Peki, Mehtap Ar kimdir, kaç yaşındaydı? İşte Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'ın hayatı ve hastalığı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

10.04.2021Magazin
Müjde Arın kardeşi Mehtap Ar 64 yaşında hayatını kaybetti

Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar 64 yaşında hayatını kaybetti

Müjde Ar'ın yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Mehtap Ar hayatını kaybetti.

10.04.2021Magazin
Pop müziğin deli kızı: Şarkıları kaldı yadigar

Pop müziğin 'deli kızı': Şarkıları kaldı yadigar

Türkiye'de dünyaya gelip hatta biraz da olsa Türkçe bilip de onun yazdığı şarkılardan herhangi birini duyup da etkilenmeyen var mıdır acaba? Büyük olasılıkla yoktur. Genellikle Ajda Pekkan ve Sezen Aksu'nun sesiyle yorumlanan ve o şekilde hafızalara kazınan şarkıların söz yazarı Aysel Gürel yani Türk pop müziğinin "deli kızı" hayata veda edişinin 13'üncü yılında anılıyor.

17.02.2021Magazin
Tazminatı 16 yıllık faizle alacak

Tazminatı 16 yıllık faizle alacak

Ünlü söz yazarı Aysel Gürel’in mirasçısı Mehtap Ar, annesinin bestelediği, Sezen Aksu’nun söylediği “Sen Ağlama” şarkısını İGDAŞ (İstanbul Gaz Dağıtım AŞ) telefonda bekleme müziği olarak kullandığı iddiasıyla İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne 4 yıl önce dava açtı.

21.01.2021Magazin
Mehtap Ar kimdir  Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar kaç yaşında

Mehtap Ar kimdir? Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar kaç yaşında?

10 yıl önce hayatını kaybeden ünlü söz yazarı Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar’ın birkaç aydır hastanede tedavi altında olduğu ortaya çıktı. Sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Mehtap Ar’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Mehtap Ar kimdir, kaç yaşında?

21.09.2018Magazin
Müjde Ar’ın kardeşi Mehtap Ar yoğun bakımda – Mehtap Ar kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne

Müjde Ar’ın kardeşi Mehtap Ar yoğun bakımda – Mehtap Ar kimdir, kaç yaşında, hastalığı ne?

Müjde Ar’ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Mehtap Ar yoğun bakıma kaldırıldı. Kardeşinin son durumuyla ilgili açıklamada bulunan Müjde Art, “Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz. Bilinci tam yerinde mi onu da anlayamıyoruz, sürekli uyku halinde. İyileşmesi için dua ediyoruz. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz." dedi. Mehtap Ar, 2,5 yıldır Akciğer kanseri tedavisi görüyor.

26.01.2021Magazin
Çok şanslı bir çocuğum

Çok şanslı bir çocuğum

Söz Ar, aslında Mehtap Ar’ın oğlu ama Mehtap Ar, Müjde Ar ve Aysel Gürel’in tek çocuğu olarak büyümüş. Ailesindeki kadınların ne kadar ünlü olduğunu ise sonradan öğrenmiş. şimdi bile bu şöhret olayının pek farkında değil gibi... Söz Ar ve Türkçe öğretmeni Çiğdem Işıkkent Asan, Yeni Anne dergisine bu ünlü aileyi anlattı.

27.10.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Yargı, THY’yi sıkıştırıyor

THY’de 56. gününe giren grevle ilgili mahkemeler iki önemli karar verdi.

9.07.2013