EKSTRA
MENÜ

Mehmet Ali Çayıroğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 87 haberi bulunmuştur.

Mehmet Ali Çayıroğlu Haberleri

5 kişiyi öldürmekten suçlu bulundu: Seri katile 5 müebbet+24 yıl

5 kişiyi öldürmekten suçlu bulundu: Seri katile 5 müebbet+24 yıl

12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu’nun, kurbanlardan 6’sının öldürülmesiyle ilgili davasında karar verildi. Seri katil, 5 kişiyi ‘kasten öldürme’ suçundan 5 kez ağırlaştırılmış müebbet, ‘nitelikli yağma’ suçundan ise 24 yıl hapse çarptırıldı.

26.02.2021Gündem
Son dakika... Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlunun cezası belli oldu: 5 kez ağırlaştırılmış müebbet

Son dakika... Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun cezası belli oldu: 5 kez ağırlaştırılmış müebbet

Ordu ve Samsun'da 12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve hakkında ‘yangın çıkarmak suretiyle eziyet çektirerek, tasarlayarak öldürmek’, 'gasp' ve 'yağma' suçlarından 8 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 60 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46) hakim karşısına çıktı. Çayıroğlu'nun yargılandığı 3 ayrı davada karar verildi. Çayıroğlu'na kasten öldürme suçundan 5 kez ağırlaştırılmış, nitelikli yağma suçundan ise 24 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

25.02.2021Gündem
Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu için karar günü

Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu için karar günü

Ordu ve Samsun'da 12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve hakkında ‘yangın çıkarmak suretiyle eziyet çektirerek, tasarlayarak öldürmek’, 'gasp' ve 'yağma' suçlarından 8 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 60 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46) hakim karşısına çıktı. Çayıroğlu’nun karıştığı 3 olayla ilgili bugün karar verilmesi bekleniyor.

25.02.2021Gündem
Mahkemede şaşkına çeviren sözler: Elinize ayağınıza düştüm, beni kurtarın

Mahkemede şaşkına çeviren sözler: Elinize ayağınıza düştüm, beni kurtarın!

Ordu ve Samsun'da, 12 kişiyi öldürdüğü iddia edilen katil zanlısı Mehmet Ali Çayıroğlu (46), Senayi (54)- Ümit Türedi (56) çiftinin, çıkartılan yangın sonucu öldürülmesiyle ilgili görülen davanın duruşmasında, suçlamaları kabul etmeyerek, "Elinize ayağınıza düştüm. Beni bu olayların içerisinden kurtarın” dedi.

29.12.2020Gündem
Son dakika haber: 12 kişinin katil zanlısından kan donduran ifade Öldürecek olsam...

Son dakika haber: 12 kişinin katil zanlısından kan donduran ifade! "Öldürecek olsam..."

Son dakika haberi... Ordu ve Samsun'da, 12 kişiyi öldürdüğü iddia edilen seri katil zanlısı Mehmet Ali Çayıroğlu (46), Şeker Köseoğlu'nun (60) öldürülmesiyle ilgili görülen davanın ilk duruşmasında, suçlamaları kabul etmeyerek, "Benim Samsun'da çok fazla borcum var. Hayvan için insan öldürülür mü? Öldürecek olsam gider parası olanı öldürürdüm" dedi.

26.11.2020Gündem
Ordu’da ölüm saçmıştı ‘Adam öldürmek insanlık dışı bir şey’

Ordu’da ölüm saçmıştı! ‘Adam öldürmek insanlık dışı bir şey!’

Ordu’da 8 kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu bulunan Mehmet Ali Çayıroğlu yeniden hakim karşısına çıktı. Çayıroğlu’nun mahkemedeki sözleri ise şaşkına çevirdi: Adam öldürmek insanlık dışı bir şey…

12.11.2020Gündem
Son dakika haberleri... Seri katilden garip sözler Ağlayarak kendini savundu

Son dakika haberleri... Seri katilden garip sözler! Ağlayarak kendini savundu

Ordu ve Samsun’da 12 kişiyi öldürdüğü iddia edilen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46), Sabri Güneş (68), oğlu Hasan Güneş (53) ve gelini Zahide Güneş’in (59) öldürülmeleriyle ilgili görülen davanın duruşmasında ağlayarak, "Birilerini öldürmek istesem borçlu olduğum kişileri öldürürdüm” dedi.

5.11.2020Gündem
Seri katil, tanıkların dinlenmesini istedi

Seri katil, tanıkların dinlenmesini istedi

ORDU ve Samsun’da, 12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46) hakkında Senayi-Ümit Türedi çiftinin öldürülmesine ilişkin açılan davada üçüncü celse görüldü. Hakkında ‘yangın çıkarmak suretiyle eziyet çektirerek, tasarlayarak öldürmek’, 'gasp' ve 'yağma' suçlarından 8 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 60 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanan Çayıroğlu, tanıkların dinlenmesini talep etti.

3.11.2020Gündem
Son dakika haberleri... Seri katil Mehmet Ali Çayıroğluna iki cinayetten istenen ceza belli oldu

Son dakika haberleri... Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'na iki cinayetten istenen ceza belli oldu

Ordu ve Samsun’da 12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46) hakkında Senayi-Ümit Türedi çiftinin öldürülmesine ilişkin açılan davada savcı, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istedi. Çayıroğlu ise çifte cinayetle ilgisi olmadığını savundu.

6.10.2020Gündem
Seri katil koronavirüse yakalandı, ilk duruşmaya katılamadı

Seri katil koronavirüse yakalandı, ilk duruşmaya katılamadı

Ordu ve Samsun’da 12 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu (46), 8 cinayet suçundan açılan davanın ilk duruşmasına Covid-19 testinin pozitif çıkması ve karantinaya alınması nedeniyle katılamadı.

10.09.2020Gündem
Samsun ve Ordudaki cinayetlerin iddianamesi kan dondurdu Satır satır seri katil

Samsun ve Ordu'daki cinayetlerin iddianamesi kan dondurdu! Satır satır seri katil

13 ayrı cinayetten sorumlu tutulan ‘seri katil’ Mehmet Ali Çayıroğlu hakkındaki soruşturma tamamlandı. Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı Çayıroğlu’nun şimdiye kadar tespit edilip delilleri toplanan 8 cinayeti hakkında iddianame hazırladı. Olayın ayrı ayrı anlatıldığı iddianamenin her satırı dehşeti bir kez daha ortaya koydu. İşte o ifadeler:

20.08.2020Gündem
Seri katilin cep telefonundaki inceleme tamamlandı Korkunç detay ortaya çıktı

Seri katilin cep telefonundaki inceleme tamamlandı! Korkunç detay ortaya çıktı

ORDU’da 12 kişinin öldürülmesiyle bağlantısı olduğu iddia edilen Mehmet Ali Çayıroğlu’nun cep telefonunda yapılan kriminal inceleme tamamlandı. Türkiye'nin kanını donduran seri katilin telefonunda kurbanlarını öldürmeden önce çektiği fotoğraflar bulundu.

30.11.2019Gündem
Türkiyenin kanını dondurmuştu Seri katili bu detay ele verdi

Türkiye'nin kanını dondurmuştu! Seri katili bu detay ele verdi

ORDU’da, gasp iddiasıyla tutuklanan ve 12 kişinin öldürülmesiyle bağlantısı olduğu iddia edilen Mehmet Ali Çayıroğlu’nun (44) evine kurduğu güvenlik kamerasının kayıtlarından, şüphelisi olduğu 5 olayın yaşandığı tarihlerde, gece yarısı kamuflajlı kıyafet giyip, el feneriyle çıktığı, sabah erken saatlerde geri geldiği tespit edildi.

23.11.2019Gündem
Seri katilin sosyal medya paylaşımlarının sır perdesi aralanıyor

Seri katilin sosyal medya paylaşımlarının sır perdesi aralanıyor

Ordu'da gasp iddiasıyla tutuklandıktan sonra 13 kişinin öldürülmesiyle bağlantısı olduğu öne sürülen Mehmet Ali Çayıroğlu'nun (44) sosyal medya hesabı mercek altına alındı. Cinayetleri aydınlatması için kurulan özel ekip, Çayıroğlu'nun 2 cinayetin işlendiği Akkuş ilçesine olaylara yakın zamanda otomobille gittiğini ve yolda çektiği 3 farklı videoyu da 'Mehmet Ali Akpınar' adlı sosyal medya hesabından paylaştığını ortaya çıkardı.

18.12.2018Gündem
‘Kanlı bere’ seri katilin 2 cinayetini daha ortaya çıkardı

‘Kanlı bere’ seri katilin 2 cinayetini daha ortaya çıkardı

ORDU’da, gasp iddiasıyla yakalanıp tutuklanan ve 13 kişinin öldürülmesiyle bağlantısı olduğu öne sürülen Mehmet Ali Çayıroğlu’nun (44), bir çifti daha öldürdüğü yönünde delil bulundu. Evinde yanarak öldüğü belirlenen Nuriye-Lütfiye Usluoğlu çiftinin evinde yangından geriye kalan kanlı bere cinayeti ortaya çıkardı. Nuri Usluoğlu’nun kafasına sert cisimle vurulduğu, vurmanın etkisiyle başındaki berenin kapının arkasına düştüğü belirlendi. Yangından etkilenmeyen kanlı bere bulunurken, çiftin kanepeye taşındığı, ardından da yangın süsü verilerek evin yakıldığından şüpheleniliyor.

24.10.2018Gündem
Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu ile ilgili flaş gelişme... 14üncü kurban Ayşe teyze mi

Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu ile ilgili flaş gelişme... 14'üncü kurban Ayşe teyze mi?

Ordu'da gasp suçu nedeniyle gözaltına alındıktan sonra hakkında yapılan araştırmalar neticesinde en az 13 cinayetten sorumlu olduğu tespit edilen Mehmet Ali Çayıroğlu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İfadeler doğrultusunda soruşturmayı derinleştiren ekipler, Avluca Mahallesi’nde 7 Mart’ta kaybolan 80 yaşındaki Ayşe Şen ve köpeğinin 14'üncü kurban olabileceğini değerlendiriyor...

21.09.2018Gündem
Türkiyenin kanını donduran seri katilin sır mektubu bulundu

Türkiye'nin kanını donduran seri katilin sır mektubu bulundu

ORDU’da, gasp iddiasıyla yakalanıp, tutuklanan ve 13 kişinin şüpheli ölümüyle bağlantısı olduğu öne sürülen Mehmet Ali Çayıroğlu’nun (44), 2014 yılında cezaevindeyken, maddi destek için iş insanına yazdığı mektup bulundu. Savcılığın harekete geçmesiyle satır satır okunan mektupta, 13 kişinin ölümüyle ilgili bağlantılar belirlendi. Bazı delillere ulaşan ekipler, soruşturmayı derinleştirdi. Mektupta isimleri yazan 4 kişinin yanarak, öldüğü tespit edildi.

12.09.2018Gündem
Kan donduran ayrıntılar: Seri katil yanlış eve gidince...

Kan donduran ayrıntılar: Seri katil yanlış eve gidince...

Ordu’da gasp suçundan gözaltına alındıktan sonra çok sayıda cinayetin faili olduğu tespit edilip 13 cinayetten sorumlu olarak medyada seri katil olarak nitelendirilen 44 yaşındaki Mehmet Ali Çayıroğlu’nun cinayetleri işlerken yalnız olmadığı ortaya çıktı.

10.09.2018Gündem
Türkiye bu seri katili konuşuyor 3 cinayeti daha ortaya çıktı

Türkiye bu seri katili konuşuyor! 3 cinayeti daha ortaya çıktı

Telefonunda Müge Anlı’nın programından çekilen bir görüntü bulunan ve bu sayede 5 cinayet işlediği ortaya çıkan M. Ali Çayıroğlu’nun şimdi de Samsun’un Terme ilçesinde anne ve iki kızının katil zanlısı olduğu ortaya çıktı.

6.09.2018Gündem
Telefondaki Müge Anlı fotoğrafı 5 cinayeti aydınlattı

Telefondaki Müge Anlı fotoğrafı 5 cinayeti aydınlattı

Ordu’da peş peşe 5 cinayet işlediği, 3 cinayetin de zanlısı olduğu öne sürülen zanlıyı cep telefonundaki Müge Anlı görüntüsünün ele verdiği ortaya çıktı.

5.09.2018Gündem
CHP’de 25 kadın aday

CHP’de 25 kadın aday

CHP MYK’nın önceki gün geç saatlere kadar süren toplantısında, aralarında Çankaya’nın da bulunduğu Ankara’nın dört ilçesi dışındaki il, ilçe ve belde belediye başkan adayları büyük ölçüde belirlendi.

1.02.2009Gündem
Adama babasından sanatçılık kalır mı

Adama babasından sanatçılık kalır mı?

- Pele’nin oğlu futbol oynamış mıdır?
Afalladım. Futbolla ilgilendiğini bilmiyordum, sesinden yine bir şeylere kızdığı belli...
- Belki oynamıştır ama, meşhur bir oyuncu değildi.
- Peki Boby Fisher’in çocuklarından satranç oyuncusu var mı?
- Fisher’in çocuğu var mı, onu bile bilmiyorum ki...

11.01.2005Kelebek
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
Bayram tiyatroya gitmek için iyi bir fırsat

Bayram tiyatroya gitmek için iyi bir fırsat

Uzun bayram tatilini şehirde geçirecek olanlar henüz görmedikleri ya da geçen sezon kaçırdıkları pek çok oyunu bu hafta izleyebilir. Çünkü tiyatroların pek çoğu tatil yapmayıp seyircilerini bekliyor.

20.11.2003Gündem
Plaja mutlu veda

Plaja mutlu veda

All Sports organizasyonun Efes Light ana sponsorluğunda düzenlediği Efes Light 2002 Şile Turnuvası, plajlara veda etti. Plaj voleybolunun kralları Gökhan Önen-Barış Özdemir olurken kraliçeleri İzolda Körfez-Zeynep Özdemir oldu.

11.08.2002Spor

Yazar Sonuçları

Cumhuriyet kutlamasında buluştular

Türk Kalp Vakfı’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 83. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlediği ve Erol Evgin’in solist olarak çıktığı "Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde" temalı konser, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

31.10.2006

Cemil İpekçi, THY’yi giydirdi, Tommy Hillfiger da McDonalds’ı

Türk Hava Yolları hosteslerini Cemil İpekçi’nin giydireceğini duyduğumda ne kadar sevindiysem, ortaya çıkan işi gördüğümde bir o kadar üzüldüm.

15.08.2005