EKSTRA
MENÜ

Masumiyet

Masumiyet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masumiyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.919 Masumiyet haberi bulunmuştur.

Masumiyet, 1997 yılı yapımı bir Zeki Demirkubuz filmi.

 

Masumiyet Haberleri

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Masumiyet son bölümde İlkerden Elaya korkutan hareket

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet son bölümde İlker'den Ela'ya korkutan hareket!

Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 5 Mayıs tarihli son bölümüne Hale’nin planıyla köşeye sıkışan İsmail, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmesi damga vururken, final anında İsmail'in gizli işbirliği yaptığı kişi izleyenleri şoke etti. Ela ile tartışan İlker'in üzerine yürümesi ise çarpıcı gelişmelerden oldu. Peki, Masumiyet 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Masumiyet 11. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler.

5.05.2021Televizyon
Masumiyetin Umutu Ozan Kaya Oktu kimdir

Masumiyet'in Umut'u Ozan Kaya Oktu kimdir?

Masumiyet dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Umut oldu. Umut'un o gece olay yerinde olduğunun tespit edilmesi ekran karşısındakilere şoke etkisi yaşattı. Ela'nın davasına dahil olan Umut'un gerçekten konuyla bir ilgisi olup olmadığı ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Dizide Umut karakterini genç oyuncu Ozan Kaya Oktu canlandırıyor. Peki, Masumiyet'in Umut'u Ozan Kaya Oktu kimdir?

5.05.2021Televizyon
Lilyum Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Lilyum Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Lilyum Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Lilyum Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Lilyum çiçeği en çok yetiştirilen çiçeklerdendir. Ülkemiz iklim şartlarına da uygun olan bir çiçektir. Lilyum çiçeği sürekli olarak yetiştirilmektedir. Özellikleri bakımından Lilyum çiçeği diğer çiçeklerden ayırıcı bir kaç özelliği vardır. Lilyum çiçeği ile ilgili son günlerde yoğun araştırmalar yapılmaktadır. Peki Lilyum çiçeği nedir? Lilyum çiçeği bakımı nasıl oluyor? Lilyum çiçeği anlamı nedir? Lilyum çiçeği özellikleri nelerdir? İşte Lilyum çiçeği ile ilgili her şey.

30.04.2021Bitki Bakımı
Karanfil Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Karanfil Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Karanfil Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Karanfil Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Karanfil Çiçekleri ev ortamında bakılan en gözde çiçeklerden biridir. Bakımının kolay olmasından, mis gibi kokularından, renklerinden ve çiçeklerinin estetik duruşundan dolayı tercih edilmektedir. Hemen hemen her mevsime uyum gösterebilen Karanfil çiçeklerinin ekimi, bakımı ve çoğaltılmasının yanı sıra farklı konular hakkında da detayları derledik.

30.04.2021Bitki Bakımı
Hülya Avşarın tokadı hastanelik etti Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı

Hülya Avşar'ın tokadı hastanelik etti! Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı!

Hülya Avşar’ın rol gereği attığı tokat, Ertuğrul Postoğlu’nun çene kemiğini çıkardı. Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diyerek Avşar’ı kendisinin hırslandırdığını söyledi. Postoğlu çekim sonrası tedavi altına alındı.

29.04.2021Magazin
Masumiyet 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölüme Halenin İsmail ifşası damga vurdu

Masumiyet 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölüme Hale'nin İsmail ifşası damga vurdu

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölüm sonrası yayınlandı. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 28 Nisan tarihli 10. bölümünde Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişti. Kendi gerçeğinin peşinde olan Ela'nın İlker’le tehlikeli bir oyunun içinde girmesi dikkat çekerken Hale'nin İsmail'in görüntülerini çocuklara izletmesi Masumiyet son bölüme damga vurdu. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise çarpıcı anlar yaşandı. İşte, Masumiyet son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

28.04.2021Televizyon
Elayı İsmail mi araban attı Masumiyetin İsmail Ilgazı Ertuğrul Postal kimdir

Ela'yı İsmail mi araban attı? Masumiyet'in İsmail Ilgaz'ı Ertuğrul Postal kimdir?

Masumiyet dizisinin son bölümlerinde öne çıkan isimlerden biri de İsmail Ilgaz karakteri oldu. Ela'nın atıldığı arabanın sürücüsü İlker'in babası İsmail Ilgaz çıktı. Bu gelişme ardından İsmail Ilgaz'ı Ertuğrul Postal'ın hayatıyla ilgili bilgiler gündem oldu. Peki, Masumiyet'in İsmail Ilgaz'ı Ertuğrul Postal kimdir?

28.04.2021Televizyon
Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde Elayı arabadan atan kişi ortaya çıktı

Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde Ela'yı arabadan atan kişi ortaya çıktı

Masumiyet son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 21 Nisan tarihli son bölümünde Ela'yı arabadan atan kişinin görülmesi ekranlara damga vurdu. Olay gecesi İsmail'in içinde olduğu arabadan Ela'nın dövülerek atılması izleyenleri meraklandırdı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İsmail'in köşeye sıkıştığı anları dikkat çekti. İşte, Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta son bölümde yaşananlar.

21.04.2021Televizyon
George Floyd davasında 4. haftaya girildi

George Floyd davasında 4. haftaya girildi

ABD'nin Minnesota eyaletinde, siyahi George Floyd'un gözaltına alınması sırasında dizini ensesine basarak ölümüne neden olan eski polis memuru Derek Chauvin'in yargılanmasında 4. haftaya girildi.

19.04.2021Dünya
Ebru Şallıdan oğlu Pars Tanın ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşımlar: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum

Ebru Şallı'dan oğlu Pars Tan'ın ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşımlar: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, 2 yıl boyunca mücadele ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetti. Oğluna olan özlemini her fırsatta dile getiren Ebru Şallı, ölümünün birinci yıl dönümünde Pars'ı Instagram sayfasında yaptığı duygusal paylaşımlarla andı.

16.04.2021Magazin
Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İsmailden şok itiraf

Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İsmail'den şok itiraf!

Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumiyet'in 14 Nisan tarihli son bölümünde İsmail, olay gecesini gördüğünü itiraf etmesi final anına damga vurdu. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanırken, İlker'in Ela ile teknede olan yakınlaşması son bölümde dikkat çekti. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanında ise Ela'nın annesine "Ben çok mu hastayım?' diye soru sorması ise merak uyandırdı. İşte, Masumiyet son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

14.04.2021Televizyon
Narsist ne demek Histerik kişilik bozukluğu nedir İşte narsisizm ve histerik kişilik bozukluğu ile ilgili bilgiler

Narsist ne demek? Histerik kişilik bozukluğu nedir? İşte narsisizm ve histerik kişilik bozukluğu ile ilgili bilgiler

Histerik kişilik bozukluğu, Masumiyet dizisi ile yeniden gündeme geldi. Dizinin ana karakterinde narsist teşhisi konulması dikkat çekerken histerik kişilik bozukluğu da ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Tıpta histeri taşkınlık, ani sinirlenme, hareket bozuklukları, geçici kişilik değişimi olarak tanımlanırken, Narsisizm veya özseverlik, kişinin kendi bedensel ve/veya zihinsel benliğine karşı duyduğu hayranlık olarak açıklanabilir. İşte, histerik kişilik bozukluğu ve narsisizm ile ilgili merak edilen bilgiler.

14.04.2021Sağlık
İlayda Alişan: Aşk insanı kör edebilirken, bir körün de hayatı yeniden görmesini sağlayabilir

İlayda Alişan: Aşk insanı kör edebilirken, bir körün de hayatı yeniden görmesini sağlayabilir

Onu yeni tanıyacaklar için kendini uslanmaz bir hayalperest ve yaratıcılık meftunu olarak anlatıyor, mesleğini “Hayat vermek, hayat olmak, nefes üflemek...” olarak görüyor. Lisedeyken aldığı bir dizi teklifiyle oyunculuğa adım atan İlayda Alişan son dönemin en beğenilen genç yeteneklerinden biri. 25 yaşındaki oyuncuyla konuştuk...

Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İlker ve Ela arasında beklenmedik gelişme

Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İlker ve Ela arasında beklenmedik gelişme

Masumiyet yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 7 Nisan tarihli son bölümünde Ela'dan vazgeçmeyen İlker'in Ela'yı öpmesi şaşkınlık yarattı. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kez daha alt üst ederken, İrem'in boşanma konusunda fikirlerinin değişmesi dikkat çekti. Tüm bunların ardından Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı ve 7. son bölümde yaşanan gelişmelerin kısa özeti.

8.04.2021Televizyon
Çelikten MYK sonrası net açıklama: Bildirinin hizmet etmediği tek şey, Türkiye Cumhuriyetidir

Çelik'ten MYK sonrası net açıklama: Bildirinin hizmet etmediği tek şey, Türkiye Cumhuriyeti'dir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'bildiri’ yayımlayan 104 emekli amiralle ilgili Beştepe'deki Değerlendirme Toplantısı'nın ardından başlayan AK Parti MYK devam ederken önemli açıklamalarda bulundu. Çelik konuşmasında 'bildiri'yle ilgili olarak 'Türkiye'nin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur' diyerek, "Bildirinin neye hizmet ettiğini biliyoruz. Tek hizmet etmediği şey, Türkiye Cumhuriyeti'dir, Türkiye'nin demokrasisi, sivil siyasetidir" ifadelerini kullandı

5.04.2021Gündem
Masumiyet dizisinde İlker’e narsist teşhisi - Narsist ne demek, belirtileri neler

Masumiyet dizisinde İlker’e narsist teşhisi - Narsist ne demek, belirtileri neler?

Narsist ve narsist kişilik bozukluğu terimleri Masumiyet dizisinin geçtiğimi günlerde yayınlanan bölümüyle yeniden gündeme geldi. Sahnenin birinde İlker’e narsist teşhisi konulması dikkat çekti. Peki, narsist ne demek? Narsist bozukluğu belirtileri neler?

2.04.2021Sağlık
Abartılı filtre alay konusu oldu Hülya Avşar kendini tiye aldı...

Abartılı filtre alay konusu oldu! Hülya Avşar kendini ti'ye aldı...

Hülya Avşar filtre kurbanı oldu. Oyuncu, rol aldığı dizide yüzüne uygulanan filtre nedeniyle sosyal medyada alay konusu haline geldi. Kendi kendini de ti’ye alan Avşar’ı görenler Harry Potter serisinin Lord Voldemort karakterine benzetti.

2.04.2021Magazin
Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan filtre gündem oldu İşte yapılan yorumlar

Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan filtre gündem oldu! İşte yapılan yorumlar

Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada gündem oldu. Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakterine hayat veren Avşar’ın yüzüne son bölümde diğer oyunculardan farklı bir filtre uygulandı. Sosyal medyada yapılan paylaşımlardan birini alıntılayan Hülya Avşar bu paylaşımın üzerine, ‘Ben de aynı fikirdeyim’ yazdı. İşte dizinin son bölümü ile ilgili yorumlar

1.04.2021Magazin
Masumiyet 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İlker ve İrem boşandı

Masumiyet 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İlker ve İrem boşandı

Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 31 Mart tarihli 6. bölümünde İlker ve İrem'in boşanması çarpıcı gelişmelerden oldu. Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasında yaşananlar Masumiyet 6. bölümünde merak uyandırdı. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İlker'in Ela'ya dönmesi şoke etti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan gelişmeler.

31.03.2021Televizyon
Hülya Avşara özel filtre

Hülya Avşar'a özel filtre

Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra Masumiyet dizi ile ekrana döndü.

31.03.2021Magazin
Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında Masumiyet dizisinin İlker’i…

Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında? Masumiyet dizisinin İlker’i…

Masumiyet dizisi oyuncuları arasında yer alan Serkay Tütüncü, dizide İlker karakterine hayat veriyor. Daha önce Survivor’da yarışan ve daha sonra dizi oyunculuğuna başlayan Tütüncü merak edilen isimlerden biri. Peki, Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte hakkında bilgiler

31.03.2021Televizyon
Berat Kandili mesajları seçenekleri: Whatsapp için uzunlu kısalı anlamlı kandil mesajları (Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi Berat Kandili)

Berat Kandili mesajları seçenekleri: Whatsapp için uzunlu kısalı anlamlı kandil mesajları (Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi Berat Kandili)

Berat Kandili mesajları ilgi görmeye devam ediyor. Bugün mübarek Berat Kandili. Ramazan ayının habercisi olan bu gecede sevdiklerinizin kandilini kutlamak için gönderebileceğiniz kandil mesajlarını bir araya getirdik. Sizler de uzun kısa, anlamlı ve dualı kandil mesajlarını tercih edebilirsiniz. Berat Kandili mesajları ile sevgi bağları yine güçlenecek. Whatsapp, Twitter ve Facebook’da sevdiklerinizin kandilini kutlayabileceğiniz kandil mesajları haberimizde.

27.03.2021Gündem
Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Masumiyet son bölümde Ela ilk ifadesini verdi

Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Masumiyet son bölümde Ela ilk ifadesini verdi

Masumiyet yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı. Dizinin 24 Mart tarihli 5. son bölümüne Ela'nın mahkemede verdiği ilk ifade damga vurdu. İlker'in kendisini dövmediğini açıklayan Ela'nın sözleri dikkat çekerken, Hale'nin, oğlunu kurtarmak için düğmeye basarak İlker’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçmesi merak uyandırdı. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Ela'nın Ilgazlara hamilelik itirafı yapması heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

25.03.2021Televizyon
Çocuk Kalmak ne demek Çocuk Kalmak deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Çocuk Kalmak ne demek? Çocuk Kalmak deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Çocuk kalmak, olumlu ve olumsuz manada kullanılan bir deyimdir. Bu deyim ile yetişkin bir kimsenin masumiyeti ve doğallığı vurgulanır. Çocuk kalmak ne demek? Okurlar için örnek cümleler ile birlikte detaylı bir şekilde derledik.

Erotomani ne demek İşte erotomani görülen bireylerin özellikleri

Erotomani ne demek? İşte erotomani görülen bireylerin özellikleri

Erotomani kelimesi, Masumiyet dizisiyle gündeme geldi ve anlamı da oldukça merak ediliyor. Peki erotomani ne demek? İşte erotomani görülen bireylerin özellikleri

19.03.2021Sağlık
Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. İzleyenlerin dikkatini çeken dizinin 17 Mart tarihli 4. son bölümünde İlker’in Ela'ya yaptığı ziyaret sonrası Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtıldı. Kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulan Ela'nın İlker'le görüşmeye gitmesi dikkat çekerken İrem'in canına kıymak istemesi merak dolu anlara neden oldu. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İlker'in kaçması heyecanlı anları ekranlara getirdi. İşte, Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

17.03.2021Televizyon
Masumiyet İrem Orhun kimdir Deniz Işın hakkında bilgiler…

Masumiyet İrem Orhun kimdir? Deniz Işın hakkında bilgiler…

Masumiyet dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de İrem Orhun oldu. Dizide İlker'in nişanlısı olan İrem Orhun, performansıyla adından söz ettiriyor. Karaktere ise Deniz Işın hayat veriyor. Daha önce Sefirin Kızı dizisinin kadrosunda kısa bir süre yer alan Deniz Işın, izleyicilerden tam not aldı. İşte Masumiyet dizisinin İrem Orhun'u Deniz Işın hakkında bilgiler…

17.03.2021Televizyon
Hülya Avşar: Ben sapyoseksüelim

Hülya Avşar: Ben sapyoseksüelim

Hülya Avşar, hayatında kimse olmadığını açıkladı ve bir erkekte aradığı kriterleri anlattı: “Erkeğin benden akıllı olmasını isterim, sapyoseksüelim yani zeki erkeğe bayılırım. Bunları bir araya getirecek birisi varsa, hemen bana haber verin.”

14.03.2021Magazin
Sapyoseksüel nedir ve ne demek Hülya Avşardan sapyoseksüellik açıklaması

Sapyoseksüel nedir ve ne demek? Hülya Avşar'dan sapyoseksüellik açıklaması

'Masumiyet' dizisiyle ekranlara geri dönen Hülya Avşar dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu, "Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç" şeklinde konuştu. Magazin gündeminde ses getiren açıklamanın ardından sapyoseksüel kelimesinin anlamı merak edilen konular arasında yer aldı. Sapyoseksüellik, kültür düzeyi, eğitim durumu gibi durumların ön planda olması anlamını taşıyor. Peki, sapyoseksüel nedir? İşte, ayrıntılar.

13.03.2021Keyif
Masumiyetin Handesi Asena Keskinci kimdir Bez Bebek in Yağmurunu canlandırmıştı

Masumiyet'in Hande'si Asena Keskinci kimdir? 'Bez Bebek' 'in Yağmur'unu canlandırmıştı

Bir döneme damga vuran Bez Bebek' 'in Yağmur'unu canlandıran Asena Keskinci yıllar sonra ekranlara döndü. Asena Keskinci, Masumiyet dizisinde Hande karakterine hayat veriyor. Peki, Masumiyet'in Hande'si Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında?

11.03.2021Televizyon
Kostüm asistanından oyuncu Deniz Çakır hakkına suç duyurusu

Kostüm asistanından oyuncu Deniz Çakır hakkına suç duyurusu

'Masumiyet' dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen, aynı dizinin başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın kendisine 6 Mart günü küfür ettiğini, istifaya zorladığını öne sürerek Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Dizinin yapımcısı Gold Film ise bir açıklama yaparak Çağatay Görgen'in iddialarını yalanladı.

11.03.2021Magazin
Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet yeni bölüme İlkerin itirafı damga vuracak

Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet yeni bölüme İlker'in itirafı damga vuracak

Masumiyet yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet'in 10 Mart tarihli son bölümünde duruşma günü Ela'ya İlker'in avukatı tarafından yapılan şok suçlamalar damga vurdu. İlker'in Ela'nın yanına gitmesi ise final anında şaşkınlık yarattı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Masumiyet 4. bölüm fragmanında ise İlker'in annesine ve gazetecilere yaptığı itiraf dikkat çekti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı.

10.03.2021Televizyon
Erotoman ne demek ve nedir Erotoman (Elanın hastalığı) belirtileri nelerdir Masumiyette İlkerin avukatından Elaya erotomani suçlaması

Erotoman ne demek ve nedir? Erotoman (Ela'nın hastalığı) belirtileri nelerdir? Masumiyet'te İlker'in avukatından Ela'ya erotomani suçlaması

Erotoman hastalığı Masumiyet dizisi ile beraber gündeme geldi. Erotomani yaşayan kişi karşısındaki kişinin hakikaten ona aşık olduğuna inanır. Bireyin yaşananlarla ilgili gerçeklik algısının bozulduğu bu tip platonik aşklar, “Erotomani” olarak bilinir ve sonuçta kişi kendi hayal alemine kapılarak durumu olduğundan farklı görmeye başlayabilir. Peki, Erotoman ne demek ve nedir? İşte, erotoman belirtileri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

10.03.2021Televizyon
Masumiyet’te İlker’in avukatı Beril kimdir Süreyya Güzel hakkında bilgiler

Masumiyet’te İlker’in avukatı Beril kimdir? Süreyya Güzel hakkında bilgiler

Masumiyet dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Avukat Beril oldu. İlker'in avukatlığını yapan Beril'in savunma sahnesi sosyal medyaya da konu oldu. Çarşamba günleri yayınlanan dizide Avukat Beril'i Süreyya Güzel canlandırıyor. Masumiyet’te İlker’in avukatı Beril kimdir? Süreyya Güzel hakkında bilgiler

10.03.2021Televizyon
Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimdir Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri

Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimdir? Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri

Masumiyet dizisi oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında. Çarşamba akşamları ekrana gelen Masumiyet dizisinde Harun karakterine Mehmet Aslantuğ, Bahar karakterine Deniz Çakır, Hale karakterine Hülya Avşar, Ela karakterine İlayda Alişan hayat veriyor.

10.03.2021Televizyon
Erotomani Masumiyet dizisiyle gündemde... Takıntılı Erotoman ne demek, erotomani belirtileri neler

Erotomani Masumiyet dizisiyle gündemde... Takıntılı Erotoman ne demek, erotomani belirtileri neler?

Erotomani terimi, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ında kadrosunda yer aldığı Masumiyet dizisiyle gündeme geldi. Masumiyet dizisinin 3. Bölüm fragmanı ardından erotomani kelimesinin anlamı merak konusu oldu. İzleyicilerini sarsan dizinin yeni bölüm tanıtımına "Ela Yüksek takıntılı bir erotoman" sözleri damga vurdu. Peki, erotoman tam olarak ne demek, erotomani belirtileri nedir?

5.03.2021Sağlık
CHP’li Altay: ‘Partileri millet açar, millet kapatır’

CHP’li Altay: ‘Partileri millet açar, millet kapatır’

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM’de yaptığı basın toplantısında partiden istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar ve HDP’nin kapatılması konularında şunları söyledi:

4.03.2021Gündem
Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İlker gözaltına alındı

Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İlker gözaltına alındı

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan dizinin 2 Mart tarihli 2. son bölümünde İlker'in kendi düğününde gözaltına alınması damga vurdu. Ela’nın gözünü açması dikkat çekerken, İlker’in savunma stratejisi Masumiyet son bölümde çarpıcı anları ekranlara getirdi. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise mahkemede yaşananlar heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

3.03.2021Televizyon
Masumiyet oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Masumiyet dizisi oyuncuları

Masumiyet oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Masumiyet dizisi oyuncuları

Masumiyet oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Her hafta Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet’te, Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişiyor. Dizinin oyuncuları arasında Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer gibi isimler bulunuyor.

3.03.2021Televizyon
Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor

Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor?

Masumiyet dizisi ikinci bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi deneyimli isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisi, haftanın belirli günlerinde ekrana geliyor. Peki, Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor? İşte, dizinin yayın tarihi hakkında detaylı bilgiler

3.03.2021Televizyon
Masumiyet dizisi nerede çekiliyor Sakıp Sabancının yalısı Masumiyet dizisinde

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Sakıp Sabancı'nın yalısı Masumiyet dizisinde

Masumiyet dizinin hikayesi kadar mekanları da dikkatleri üzerine çekti. Merhum işadamı Sakıp Sabancı’nın yaşadığı yalı, dizide Hülya Avşar’ın canlandıracağı karakterin evi olarak izleyicilerinkarşısına çıktı. Peki, Masumiyet dizisi nerede çekiliyor?

3.03.2021Televizyon
Son dakika.... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planını açıkladı

Son dakika.... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde İnsan Hakları Eylem Planı Tanıtım Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bu sürecin sonunda 9 amaç, 50 hedef, 393 faaliyeti içeren bir belge olarak ortaya çıktı. 2 yıllık bir zaman diliminde uygulanmak üzere hazırlanmıştır'' dediği belgenin ayrıntılarını tek tek anlattı. Yeni eylem planıyla otelde geceyarısı gözaltına alma dönemi bitti, katalog suçlarda 'somut delile dayanma' şartı aranacak, kamu ve özel sektörde çalışanlar ve öğrencilerin kendi dini bayramlarında izinli olmaları sağlanacak.

2.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Çocukların içindeki kötülük

Kediyi bayıltana kadar döven çocuklar” başlıklı videoyu bu tarz pek çok video gibi sonuna kadar izleyemedim.

6.05.2021

Ben bu insan hakkı belgesinin altına imzamı atarım

Adalet Bakanlığı dün İnsan Hakları Eylem Planı belgesini yayınladı...

1.05.2021

Kendi düşen ağlamaz

Kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in bütün yatırımları söğüşleyip...

23.04.2021

Bildirinin perde arkası

104 emekli amiralin darbe tehdidi içeren bildirisiyle ilgili soruşturma sürüyor.

12.04.2021

Baksı’dan yeni projeler

Baskı Kültür Sanat Vakfı Mütevelli Heyeti, Zeytinburnu Fişekhane’de toplandı. Heyetteki kadın üye sayısı yediye yükseldi. Yeni yönetim kurulundaki kadın üyelerle birlikte Baksı’daki kadın üye sayısı 13’e yükselmiş oldu.

6.04.2021

Hülya neden böyle Hülya derdini söyle

“Masumiyet” dizisinde Hülya Avşar’a öyle bir filtre yapılmış ki kadının burnu bile yok. Herkesin dikkatini çekmiş, TT oldu. Eğer bu istek ekipten gelmişse o kolay: Bir dahaki bölüm kaldırırsın filtreyi, olur biter. Ama bu talep Hülya Avşar’dan geliyorsa o fena işte. Zamansız bir kadının zamanla kavgası gibi.

2.04.2021

İnsan Hakları Eylem Planı’na nasıl bakalım?

Kuşkusuz, içinde insan hakları ve hukuk kavramları geçen, bu alanlarda iyileştirme yapılmasını hedefleyen her adımı önemsemek durumundayız.

4.03.2021