EKSTRA
MENÜ

Masterchefte Kim Kazandı

Masterchefte Kim Kazandı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masterchefte Kim Kazandı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Masterchefte Kim Kazandı haberi bulunmuştur.

Masterchefte Kim Kazandı Haberleri

MasterChefte dün kim kazandı İşte MasterChefte düelloyu kazanan takım

MasterChef'te dün kim kazandı? İşte MasterChef'te düelloyu kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde yarışmacılar kaptanlık için mutfağa girdi. Mavi takıma kaptan olan Barbaros karşı takımın kaptanlığına Serhat'ı getirdi. Kaptanlık yarışı ardından MasterChef yarışmacıları düello oyunuyla karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te dün kim kazandı? İşte, MasterChef son bölümün özeti.

17.11.2020Televizyon
MasterChefte düelloyu kim kazandı 9 Kasım MasterChef son bölümde yaşananlar ve yeni takımlar

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 9 Kasım MasterChef son bölümde yaşananlar ve yeni takımlar

MasterChef son bölümde kimin kazandığı araştırılıyor. MasterChef Türkiye'de her hafta kıran kırana mücadeleler gerçekleşiyor. Geçtiğimiz hafta Furkan'ın elenmesinin ardından duygusal anlar yaşandı. Yeni bölümde de bu konuşmalar devam etti. Ardından ise kaptanlık yarışı için mücadele edildi. En iyi çiğköfteyi yapan Esra mavi takım kaptanı, Emir ise kırmızı takım kaptanı oldu. Peki, MasterChef'te düelloyu kim kazandı?

10.11.2020Televizyon
MasterChefte düelloyu kim kazandı İşte 26 Ekim 2020 MasterChef yeni takımları ve takım kaptanları

MasterChef'te düelloyu kim kazandı? İşte 26 Ekim 2020 MasterChef yeni takımları ve takım kaptanları

MasterChef düelloyu kim kazandı? Kaptanlık mücadelesiyle ekranlara gelen MasterChef Türkiye'de kaptanların belli olmasının ardından yeni takımlar kuruldu. Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in istediği kayseri yağlaması yemeğini en iyi şekilde yapan Özgül mavi takımın kaptanı oldu ve rakip takımın kaptanını seçti. Gecenin sonunda MasterChef'in 26 Ekim tarihli 86. bölümünde kaptanlık düellosunu kazanan isim takımına avantaj kazandırdı. Emir ve Barbaros arasında ise tansiyon yükseldi. İşte, MasterChef yeni takımlar ve kazanan isim...

27.10.2020Televizyon
MasterChefte düelloyu kim kazandı ve kimler kaptan oldu İşte MasterChefin yeni takımları

MasterChef'te düelloyu kim kazandı ve kimler kaptan oldu? İşte MasterChef'in yeni takımları

MasterChef'in yayınlanan son bölümünde düello ve kaptanlım mücadelesi vardı. İlk turda soğuk sandviçi başarıyla yapan isimler, kırmızı ve mavi takımın kaptanı olmaya hak kazandı. MasterChef'te kaptanların seçilmesinin ardından takımlar yeniden yeniden kuruldu. Peki, MasterChef'te düelloyu kim kazandı ve kimler kaptan oldu? İşte MasterChef son bölümde kazanan takım...

20.10.2020Televizyon
MasterChef eleme gecesinde bir ilk Bu hafta MasterCheften kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef eleme gecesinde bir ilk! Bu hafta MasterChef'ten kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 62. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme öncesi dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları en iyi suşiyi yapmak için mutfakta zamanla yarıştı. Takım oyununu kaybeden bir takım haftanın 3. eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? 6 Aralık eleme gecesinde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

6.12.2019Televizyon