EKSTRA
MENÜ

Masterchef Türkiye Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 55 haberi bulunmuştur.

Masterchef Türkiye Yeni Bölüm Haberleri

MasterChef Türkiyenin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

MasterChef Türkiye'de heyecan fırtınası 26 Kasım Pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. İlgiyle izlenen yarışma programı 25. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala, MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler olacağına dair ipuçları veren yeni bölüm tanıtımı da izleyicilerle paylaşıldı. İşte, MasterChef Türkiye 25. yeni bölüm tanıtım fragmanı...

25.11.2018Televizyon
MasterChefte Murat diskalifiye mi olacak Stüdyodan kovuluyor

MasterChef'te Murat diskalifiye mi olacak? Stüdyodan kovuluyor!

MasterChef Türkiye yarışması izleyicilerine heyecan fırtınası yaşatmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Murat'ın şefler tarafından birçok kez uyarılıp daha sonra da stüdyodan kovulması akıllarda soru işaretleri bıraktı. Peki, MasterChef'te Murat diskalifiye mi olacak?

12.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor

MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor!

MasterChef Türkiye yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Sevilen yemek yarışmasının yeni bölümünde Murat ve Uğur'un tartışmasının ardından Mehmet ve Hazer Şef'ten sert bir tepki geliyor. İşte, MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanı.

27.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye bu akşam neden yok MasterChef Türkiyenin yeni bölümü ne zaman

MasterChef Türkiye bu akşam neden yok? MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü ne zaman?

Dünya mutfağına yeni şefler kazandıran MasterChef yarışmasının bu akşam yayınlanması beklenen yeni bölümünün neden ekranlara gelmediği merak konusu oldu. 'Masterchef bu akşam neden yok?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar konuya dair bilgi almak istiyor. Peki, MasterChef Türkiye bu akşam neden yok? MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü ne zaman?

7.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 11. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

MasterChef Türkiye 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

MasterChef Türkiye'de heyecan, 8 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak 11. bölümle kaldığı yerden devam edecek. Türkiye'nin en iyisi olmak için kıyasıya mücadelenin olduğu yarışmanın 11. bölüm fragmanı vatandaşlarla paylaşıldı. Yayınlanan fragman, yeni bölümde tansiyonun oldukça yüksek olacağının sinyallerini verdi. Peki, MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler olacak?

4.10.2018Televizyon