EKSTRA
MENÜ

Masterchef Dokunulmazlık

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 221 haberi bulunmuştur.

Masterchef Dokunulmazlık Haberleri

MasterChefin son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu 11 Aralık MasterChefte kim kazandı

MasterChef'in son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu? 11 Aralık MasterChef'te kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları 11 Aralık akşamı yayınlanan bölümde takım oyununu kazanmak için mücadele etti. Tadım bölümü sonrası en kötü yemeği yapan takım eleme oyununa dahil oldu. Peki, MasterChef'in son bölümünde ikinci eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

11.12.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayı kim oldu İşte MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler 10 Aralık Salı akşamı MasterChef yarışmacılarından takım oyunda yaratıcı bir yemek yapmasını istedi. Dokunulmazlık oyununda mücadele veren kırmızı ve mavi takım yarışmacılardan bir isim gecenin sonunda eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayı kim oldu? İşte, MasterChef son bölümde dokunulmazlığı kazanan takım.

10.12.2019Gündem
MasterChef eleme gecesinde bir ilk Bu hafta MasterCheften kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef eleme gecesinde bir ilk! Bu hafta MasterChef'ten kim elendi dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 62. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme öncesi dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları en iyi suşiyi yapmak için mutfakta zamanla yarıştı. Takım oyununu kaybeden bir takım haftanın 3. eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? 6 Aralık eleme gecesinde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

6.12.2019Televizyon
MasterChefte dün akşam neler oldu MasterChefte eleme potasına kim gitti

MasterChef'te dün akşam neler oldu? MasterChef'te eleme potasına kim gitti?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen 59. bölümünde yarışmacılar önce dokunulmazlık oyunu oynadı, sonra oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun ardından da MasterChef eleme potasındaki ilk isim belirlendi. İşte, MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı...

4.12.2019Televizyon
MasterChefte salı akşamı eleme adayı kim oldu

MasterChef'te salı akşamı eleme adayı kim oldu?

MasterChef yarışması 3 Aralık tarihinde değişen kurallar ile ekranlara geldi. Büyük final yaklaşırken rekabetin arttığı MasterChef'in yayınlanan 59. bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, değişen kurallar ile elemeden kurtulmak için mücadele etti. Puanlama eşit sonuçlanınca dokunulmazlığı kaybeden takımlar direk eleme oyuna dahil oldu. Peki, MasterChef'te salı akşamı eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef'in 3 Aralık tarihli son bölümünde kaybeden isim...

3.12.2019Televizyon
MasterChefte kim elendi sorusu yanıt bulamadı MasterClass ödülünü kim kazandı

MasterChef'te kim elendi? sorusu yanıt bulamadı! MasterClass ödülünü kim kazandı?

MasterChef Türkiye'nin perşembe akşamı yayınlanan bölümünde eleme yerine MasterClass ödülü heyecanı yaşandı. Yarışmanın izleyicileri "MasterChef'te bu hafta kim elendi? " sorusunun cevabını araştırırken, ödül oyununun ekranlara gelmesiyle elemenin ne zaman yapılacağını merak konusu oldu. Peki, MasterChef'te MasterClass ödülünü kim kazandı? Eleme neden olmadı? İşte, MasterChef eleme ile ilgili bilgiler.

28.11.2019Televizyon
MasterChefde eleme günü ne zaman MasterChefte eleme oldu mu

MasterChef'de eleme günü ne zaman? MasterChef'te eleme oldu mu?

Her hafta dört gün ekranlara gelen MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı için geri sayım başladı. Perşembe günleri yapılan elemenin bu hafta yapılmaması izleyenleri "MasterChef'te eleme oldu mu?" sorusunun yanıtını araştırmasına neden oldu. Peki, MasterChef'de eleme günü ne zaman? MasterChef'te eleme adayları kimlerdi? İşte, merak edilenler.

28.11.2019Televizyon
MasterChef’te elemeye kimler kaldı İşte, MasterChef son bölüm özeti

MasterChef’te elemeye kimler kaldı? İşte, MasterChef son bölüm özeti

MasterChef’in 26 Kasım tarihli bölümünde haftanın ilk dokunulmaz oyunu oynandı. Dokunulmazlık mücadelesini bu kez Gaziantep topraklarında veren MasterChef yarışmacıları, kıyasıya bir rekabeti içerisindeydi. Peki, son bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef’te elemeye kimler kaldı? İşte, MasterChef son bölüm özeti

27.11.2019Televizyon
MasterChefin 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu İşte MasterChefte haftanın ilk dokunulmazlığını alan takım

MasterChef'in 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlığını alan takım

MasterChef'in ekranlara gelen 54. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları salı akşamı yayınlanan bölümde, Gaziantep Futbol Kulübü için yardım kampanyasına dahil oldu. En iyi menüyü yapmak için yarışan takımlardan biri dokunulmazlığı kaybederek iki yarışmacıyı eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef'in 54. bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

26.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kim oldu İşte MasterChefte ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kim oldu? İşte MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım

MasterChef'in ekranlara gelen 51. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın mücadele ettiği son bölümde, MasterChef eleme adayları ve haftanın ikinci dokunulmazlık ödülünü kazananlar belli oldu. Şeflerin talimatı ile döner yapan takımlardan biri eleme potasına 2 arkadaşını gönderdi. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kim oldu? İşte, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve 20 Kasım eleme adayları.

20.11.2019Televizyon
MasterChefte dün akşam potaya kim gitti MasterChef eleme adayları kim oldu

MasterChef'te dün akşam potaya kim gitti? MasterChef eleme adayları kim oldu?

MasterChef Türkiye'de yine heyecan dolu bir bölüm yaşandı. Eleme adaylarının belirlendiği gecede, dokunulmazlık ödülünü kazanan takım ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isim köşelerine çekilerek yarışmacı arkadaşlarının eleme mücadelesini izledi. Peki, ilk gün hamburger, goralı ve tantuni menüsünün hazırlandığı, ikinci gün ise döner heyecanının gerçekleştiği MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte, bireysel dokunulmazlık ve takım dokunulmazlığını kazananlar

20.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kimler oldu İşte MasterChefte dokunulmazlığı kazanan takım (19 Kasım)

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım (19 Kasım)

MasterChef'in salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde haftanın birinci dokunulmazlık ve eleme oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef yarışmacıları yayınlanan 50. bölümde takım oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. Gecenin ilerleyen dakikalarında en başarısız yemeği yapan takımdan iki isim eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım...

19.11.2019Televizyon
MasterChef son bölümde neler yaşandı MasterChefte dokunulmazlık oyununu kim kazanacak

MasterChef son bölümde neler yaşandı? MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

MasterChef'in yayınlanan son bölümünde ödül oyunu mücadelesi vardı. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe olmak üzere haftanın dört günü yayınlanan MasterChef'in 18 Kasım tarihli bölümünde bir ilk yaşandı ve her iki takım da kazandı. MasterChef'in ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi ise bugün verilecek. 'MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?' sorusu 19 Kasım gecesi yanıt bulacak.

19.11.2019Televizyon
MasterChefin son bölümünde eleme adayları kimler oldu Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı (13 Kasım)

MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? (13 Kasım)

MasterChef Türkiye'nin çarşamba akşamı ekranlara gelen 47. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın mücadele verdiği MasterChef'in yayınlanan son bölümünde eleme potasına giren üçüncü ve dördüncü aday belli oldu. Peki, MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, merak edilenler.

13.11.2019Televizyon
MasterChef Türkiye 47.Bölüm Fragmanı

MasterChef Türkiye 47.Bölüm Fragmanı

MasterChef Türkiye 47.Bölüm Fragmanı | DOKUNULMAZLIK OYUNU!

13.11.2019Ekran
MasterChef Türkiyede dün akşam dokunulmazlığı kim aldı Eleme adayları kimler

MasterChef Türkiye'de dün akşam dokunulmazlığı kim aldı? Eleme adayları kimler?

MasterChef Türkiye 47. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda kaybeden takım eleme adaylarını belirledi. MasterChef Türkiye 47. bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kaybeden kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda ilk eleme adayı bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin verdiği yarışmacı oldu. Peki,

13.11.2019Televizyon
MasterChefin 46. bölümünde eleme adayları kimler oldu MasterChefte haftanın ilk dokunulmazlığını hangi takım kazandı

MasterChef'in 46. bölümünde eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlığını hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 46. bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Tuzla Orhanlı İlkokul ve Ortaokulu için öğrenci menüsü hazırlayan yarışmacılar zamanla yarıştı. Yemeklerin tadına bakan minik öğrenciler, daha sonra oylama yaparak dokunulmazlık oyununun kazanan takımını belirledi. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'in son bölümünde eleme adayları kimler oldu?

12.11.2019Televizyon
MasterChefte dün eleme oldu mu, kim elendi Eleme adayları kimler

MasterChef'te dün eleme oldu mu, kim elendi? Eleme adayları kimler?

Artık haftanın dört günü yayınlanan MasterChef'in eleme bölümleri perşembe günleri yapılıyor, bu nedenle 6 Kasım tarihli bölümde eleme olmadı. MasterChef'in dünkü bölümünde önce dokunulmazlık ardından eleme adaylarının belirlenmesi heyecanı vardı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu, elenen isim ne zaman belli olacak?

7.11.2019Televizyon
MasterChefte dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

MasterChef'in yayınlanan son bölümünde önce dokunulmazlık mücadelesi verildi, ardından eleme adayları belli oldu. MasterChef'in bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyununda takımlar, Çin menüsünü hazırlamak için mutfağa girdi. Peki, MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftaki MasterChef eleme adayları

6.11.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar bu hafta Tarihi Kırkpınar pehlivanlarını konuk etti. Yemekleri hazırlayan yarışmacılar gecenin sonunda eleme potasına girmemek için puanlama bölümünde karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Yeni bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

5.11.2019Televizyon
MasterChef’de dün (ödül oyunu) kim kazandı Yeni bölüm fragmanında Danilo Zanna şaşırttı

MasterChef’de dün (ödül oyunu) kim kazandı? Yeni bölüm fragmanında Danilo Zanna şaşırttı

MasterChef Türkiye’nin 5 Kasım tarihli bölümünde çifte heyecan yaşandı. Önce kaptanlık mücadelesi veren MasterChef yarışmacıları ardından ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Takımlar bu kez Lübnan mutfağının yemekleriyle jüri üyelerinin karşısına çıktı. 'Ödül oyununu (MasterClass) kim kazandı?' sorusunun yanıt bulduğu son bölüm ardından MasterChef yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölüme dair ipuçları...

5.11.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede bu hafta kim elendi O isimden duygusal veda

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? O isimden duygusal veda

Ünlü şeflerin sunumunda ekranlara gelen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu hafta ilk kez altı yarışmacı eleme potasında yer almıştı. Yöresel bir lezzet olan analı kızlı yemeği yaparak hünerlerini sergileyen eleme adayı yarışmacılar, yemeklerini şeflere beğendirmek için büyük çaba sarf etti. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

1.11.2019Televizyon
MasterCheften bu hafta hangi isim elendi MasterChefin son bölümünde eleme heyecanı

MasterChef'ten bu hafta hangi isim elendi? MasterChef'in son bölümünde eleme heyecanı!

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 40. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta ilk kez 6 ismin eleme adayı olarak belirlendiği yarışmada, eleme potasına giren isimler birbirlerine üstünlük sağlamak için mutfakta hünerlerini gösterdi. Yarışmacılardan biri, yapılan oylama sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde hayallerine veda etti. Peki, MasterChef'ten bu hafta hangi isim elendi?

31.10.2019Televizyon
MasterChefte dün akşam elemeye kimler kaldı MasterChefte erteleme şoku

MasterChef'te dün akşam elemeye kimler kaldı? MasterChef'te erteleme şoku!

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme adayları konusunda şok yaşandı. Toplam 6 eleme adayının çıktığı programda, eleme gecesi gerçekleştirilemedi. 6 adayın eleme potasında yer aldığını ifade eden Mehmet Şef, elemenin 31 Ekim akşamı olacağını söyledi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte, Masterchef'in son gecesinden bazı bilgiler

31.10.2019Televizyon
MasterCheften kim elendi Dokunulmazlık oyununda eşitlik bozulmadı

MasterChef'ten kim elendi? Dokunulmazlık oyununda eşitlik bozulmadı!

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 39. bölümünde dokunulmazlık ve eleme heyecanı yaşandı. Yarışmanın ekranlara gelen son bölümünde, yarışmacılar dokunulmazlık oyununu almak için birbirleri ile mücadele etti. Gecenin sonunda en başarısız yemeği yapan 2 isim eleme potasına girdi. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, merak edilenler.

30.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu 29 Ekim özel yayınında dokunulmazlık heyecanı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? 29 Ekim özel yayınında dokunulmazlık heyecanı!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin 38. bölümünde yarışmacılar gazilere konuk oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel Atatürk'ün en sevdiği yemekleri yapan yarışmacılar, dokunulmazlık ve eleme heyecanı için mücadele etti. Kırmızı veya mavi takımdan en başarısız yemeği yapan 2 isim eleme potasına girdi. Peki, MasterChef'te bu hafta eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, merak edilenler.

29.10.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede dün akşam kim elendi

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi?

MasterChef Türkiye yarışmasında dün akşam heyecan seviyesi yüksek bir yarışma sahne aldı. İkinci kez dokunulmazlık yarışmasını kaybeden kırmızı takım 2 yarışmacı daha eleme potasına gönderdi. Peki MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi? İşte yarışmaya veda eden o isim

24.10.2019Televizyon
23 Eylül akşamı MasterChefte kim elendi Dokunulmazlık oyununda gerilim

23 Eylül akşamı MasterChef'te kim elendi? Dokunulmazlık oyununda gerilim!

MasterChef'te dün akşam bir kişi elenerek hayallerine veda etti. Gerilim dolu anların yaşandığı MasterChef eleme gecesinde yarışmacılar, bir E-Ticaret şirketinin deposuna 50 kişilik yemek yaptı. Yapılan yemekler neticesinde alınan puan, MasterChef'in dokunulmazlık kazanan takımını belirledi. Gecenin sonunda ise eleme potasının son iki adayı daha belirlenerek 4 kişilik eleme gecesi başladı. Peki, 23 Eylül akşamı MasterChef'ten kim elendi? İşte, Mustafa'nın duygusal sözler sarf ettiği geceden bazı detaylar

24.10.2019Televizyon
MasterCheften bu hafta kim elendi İşte MasterChef Türkiyede haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım

MasterChef'ten bu hafta kim elendi? İşte MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 35. bölümünde, eleme heyecanı yaşandı. Yeni bölümde Gebze e-ticaret operasyon merkezi çalışanlarını ziyaret eden MasterChef yarışmacıları, dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan iki yarışmacı ise eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? İşte MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanan takım.

23.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu İşte MasterChef Türkiyede dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 34. bölümünde eleme ve dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım, ekranlara gelen son bölümde, bu hafta yarışmada kalmak için dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden bir takım ise, eleme potasına iki yarışmacıyı gönderdi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kazanan takım.

22.10.2019Televizyon
MasterChef’te dün kim elendi İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

MasterChef’te dün kim elendi? İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

MasterChef Türkiye’nin 16 Ekim tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Dört eleme adayının belirlendiği MasterChef son bölümüne kaptan olan Ekin’in kararı damga vurdu. Ekin’in kendisini eleme adayı göstermesi, hem yarışmacıları hem de jüri üyelerini şaşırttı. Peki, MasterChef’te dün kim elendi? İşte, MasterChef son bölümde yaşananlar

17.10.2019Televizyon
MasterChefte Masterclass ödülünü kim kazandı İşte MasterChef Türkiyede ödül oyununu kazanan yarışmacı

MasterChef'te Masterclass ödülünü kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye'de ödül oyununu kazanan yarışmacı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasının yeni bölümünde Masterclass ödül oyunu heyecanı yaşandı. Danilo Şef'in büyük ödülü açıkladığı gecede yarışmacılar en iyi pizzayı yapmak için kıyasıya rekabet etti. Yarışmacılar mutfakta yemek yaparken stüdyoda eğlenceli anlar da yaşandı. Peki, MasterChef'te bu hafta Masterclass ödülünü kim kazandı? İşte, MasterChef Türkiye'de ödülü kazanan yarışmacı...

10.10.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede bu hafta kim elendi O isim MasterChefe veda etti

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? O isim MasterChef'e veda etti!

İlgiyle izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bir eleme haftası daha geride kaldı. Bu hafta eleme adayı olan dört yarışmacıdan MasterChef'e eden isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

10.10.2019Televizyon
MasterChefte dokunulmazlığı hangi takım kazandı MasterChef Türkiyede eleme adayları kimler oldu

MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu?

Ünlü şeflerin sunumundaki MasterChef Türkiye'nin bu haftaki ikinci bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. 26. bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu büyük heyecana sahne oldu. Zorlu mücadelenin sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Öte yandan eleme potasına çıkan iki yarışmacı dün akşam belirlendi. Peki, MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu?

9.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu MasterChefte dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin salı akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde dokunulmazlık mücadelesinde kırmızı ve mavi takım karşı karşıya geldi. Yarışmacılar takım oyununda, İspanyol menüsünü hazırlamak için mutfağa girdi. Lezzet ve tat konusunda en başarısız yemeği yapan bir takım ise dokunulmazlığı kaybetti. Peki, MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

8.10.2019Televizyon
MasterChefte dün kim kazandı  MasterChef son bölümde (kaptanlık ve ödül oyunu) yaşananlar

MasterChef'te dün kim kazandı? MasterChef son bölümde (kaptanlık ve ödül oyunu) yaşananlar

MasterChef'in 25 Ekim tarihli bölümünde çifte heyecan yaşandı. Önce kaptanlık için mücadele eden MasterChef yarışmacıları ardından ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Jürinin belirlediği menüyü en iyi şekilde sunan takım, ödül oyunun sahibi oldu. Peki, MasterChef Türkiye 25. bölümde bayrak yarışı olarak oynanan ödül oyununda kazanan hangi takım oldu?

8.10.2019Televizyon
Bu hafta MasterChef Türkiyeden kim elendi İşte 1 Ekimde MasterChefe veda eden yarışmacı

Bu hafta MasterChef Türkiye'den kim elendi? İşte 1 Ekim'de MasterChef'e veda eden yarışmacı

Heyecan ve rekabetin devam ettiği yarışma programı MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde haftanın elemesi gerçekleşti. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği MasterChef'te dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan puanlama ile beraber bir isim hayallerine veda etti. Puanlama sırasında ise gerilim dolu anlar MasterCheh'e damga vurdu. Peki, bu hafta MasterChef'te Türkiye'den kim elendi? Hangi yarışmacı MasterChef'e veda etti?

2.10.2019Televizyon
MasterChefte dün akşam kim elendi MasterChef 23. son bölümünde elenen isim

MasterChef'te dün akşam kim elendi? MasterChef 23. son bölümünde elenen isim!

MasterChef'in 23. son bölümünde elenen isim jüri üyeleri tarafından açıklandı. Dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık ve eleme potası şeklinde devam eden yarışmalarda elenen isim açıklandı ve MasterChef olma hayallerine veda etti. Peki, MasterChef 23. son bölümünde dün akşam kim elendi? İşte, heyecan dolu geçen son bölümün ardından MasterChef'te yeni bölüm fragmanı

2.10.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte MasterChefte dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef Türkiye yarışmasının yeni bölümünde dokunulmazlık ve eleme heyecanı yaşandı. Yarışmanın son bölümünde iki eleme adayının belli olmasıyla, yeni bölümde bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takımdan iki isim daha eleme potasına gitti. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? Haftanın ikinci dokunulmazlığını hangi takım kazandı?

1.10.2019Televizyon
MasterChefte eleme adayları kimler oldu MasterChefte dokunulmazlığı hangi takım kazandı

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef'in ekranlara gelen 22. bölümünde kırmızı ve mavi takım bir kez daha eleme potasına girmemek adında dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan iki isim eleme adayı olarak belirlendi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? MasterChef'te haftanın birinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

30.09.2019Televizyon
MasterChefte bu hafta ödül oyununu kim kazandı

MasterChef'te bu hafta ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef'in ekranlara gelen yeni bölümünde MasterClass ödül oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım MasterClass ödül oyununu kazanabilmek için mücadele verdi. Ödülü kazanan takım şeflerden hamburger yapma ödülü kazandı. Peki, MasterChef'te bu hafta ödül oyununu kim kazandı? Ödül hangi takımın oldu? İşte, MasterChef'in son bölümünde yaşananlar.

25.09.2019Televizyon
MasterChef yarışmasında hangi isim elendi MasterChef Türkiyede bu hafta kim elendi

MasterChef yarışmasında hangi isim elendi? MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

İkinci sezonu ile ekranlara geri dönen MasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı vardı. Eleme potasında yer alan dört yarışmacı, elenmemek için Danilo Şef'in raviolisinden yaptı. Gecenin sonunda elenerek MasterChef hayallerine veda eden isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi?

25.09.2019Televizyon
MasterCheften bu hafta kim elendi MasterChef Türkiyede dokunulmazlığı kim kazandı

MasterChef'ten bu hafta kim elendi? MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'nin salı akşamı ekranlara gelen 19. bölümünde dokunulmazlık ve eleme heyecanı yaşandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık ödülü için mavi ve kırmızı takım, şeflerin verdiği menüyü hazırlamak için mutfakta zorlu mücadele verdi. Gecenin sonunda ise bir kişi yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef'ten bu hafta kim elendi? MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?

24.09.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede eleme adayları kimler oldu MasterChef Türkiyede dün akşam neler oldu

MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? MasterChef Türkiye'de dün akşam neler oldu?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen 18. bölümünde, dokunulmazlık oyunu büyük heyecana sahne oldu. Zorlu mücadelenin sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım bir de kendi içinde bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve gecenin sonunda eleme potasına çıkacak iki isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu?

24.09.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı Eleme adayları kimler oldu

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 18. bölümü ile ekranlara geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlığı alıp haftayı garantilemek isteyen yarışmacılar, mutfakta zamanla yarıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte, yarışmanın son bölümünde yaşananlar.

23.09.2019Televizyon
MasterChefte kaptanlık oyununu kim kazandı İşte MasterChef Türkiyenin son bölümünde yaşananlar

MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye'nin son bölümünde yaşananlar

MasterChef Türkiye pazar akşamı 17. bölümü ile ekranlara geldi. MasterChef'in yeni bölümünde kaptanlık oyunu oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmada, kırmızı ve mavi takım, soğuk kahve ile içilecek tatlıları yapmak mutfağa girip dakikalar ile mücadele etti. Gecenin sonunda ise bir isim kaptanlık ödülünü kazandı. Peki, MasterChef'te bu hafta kaptanlık oyununu kim kazandı?

22.09.2019Televizyon
MasterChefte elenen isim kim oldu MasterChefte kim elendi

MasterChef'te elenen isim kim oldu? MasterChef'te kim elendi?

MasterChef'te kim elendi sorusu, 17 Eylül Salı akşamı cevap buldu. Çok kısa sürede kendilerinden istenen menüleri gerçekleştiren MasterChef yarışmacıları arasından başarılı olanlar, jüri üyelerinin puanlaması ile belirlendi. Peki, MasterChef'te kim elendi? İşte, çok farklı yemek çeşitlerinin sunulduğu MasterChef'te elenen isim ve detaylı bilgiler

18.09.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede eleme adayları kimler oldu MasterChef Türkiyede dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen 14. bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu yarışmanın sonunda kaybeden takım, kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlığı kazanan isim eleme potasına bir aday gönderdi. Eleme potasına giden diğer yarışmacı ise kaybeden takımın yarışmacıları tarafından belirlendi. Peki, MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?

17.09.2019Televizyon
MasterChef Orhan kimdir kaç yaşındadır İşte Orhan Erenin biyografisi

MasterChef Orhan kimdir kaç yaşındadır? İşte Orhan Eren'in biyografisi

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde, oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası kırmızı takımda yer alan Orhan bir anda fenalaştı. Yarışmacının yere yığılması ile, MasterChef hayranları yarışmacı Orhan Eren hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, MasterChef Orhan kimdir kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilenler.

16.09.2019Televizyon
MasterChef Türkiyede dokunulmazlık oyunu sonrası korkutan anlar MasterChef eleme adayları kimler oldu

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrası korkutan anlar! MasterChef eleme adayları kimler oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen 14. bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, şeflerden gelen menü talimatı ile dokunulmazlığı kazanmak için karşı karşıya geldi. Alaçatı'da özel konuklara yemek yapan yarışmacılardan bazıları, gecenin sonunda yapılan puanlama ile en az puanı alarak eleme potasına girdi. Peki, MasterChef eleme adayları kimler oldu?

16.09.2019Televizyon