EKSTRA
MENÜ

Marmara Denizi

Marmara Denizi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Marmara Denizi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.083 Marmara Denizi haberi bulunmuştur.

Marmara Denizi Haberleri

Son dakika: Marmara Denizi’nde büyük deprem araştırması

Son dakika: Marmara Denizi’nde büyük deprem araştırması!

TÜBİTAK ile Fransız ANR ve EMSO kuruluşlarının desteği ile 2,5 yıldır yürütülen MAREGAMI Projesi, Marmara Denizi'ndeki fay hattının özellikleri hakkında önemli bilgilerin elde edilmesini sağladı. Proje kapsamında deniz tabanı sismolojisi, haritacılığı ve gözlem istasyonu dizaynı ve tsunamiler üzerine araştırmalar gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ziyadin Çakır "Bu çalışma öncesinde Marmara Denizi'nin Silivri açıklarından başlayıp, boğazın girişi açıklarına kadar gelen fayın kilitli olup olmadığı belirsizdi. Ancak deniz tabanına yerleştirdiğimiz cihazlar sayesinde fayın bu bölümünün kilitli olduğu ve üzerinde enerji biriktirdiği ortaya çıkarıldı. Dolayısıyla üzerinde enerji biriktiren ve en son 1766 tarihindeki depremle kırılan bu fay önümüzdeki yıllarda yeniden kırılarak büyük bir deprem üretecektir" dedi.  Prof. Dr. Sinan Özeren ise "Bu son veriler, 5,8 büyüklüğündeki 26 Eylül depreminin etraftaki çevre değişkenleriyle olan etkileşimi hakkında bilgi verecek" ifadelerini kullandı.

21.11.2019Gündem
Deprem mi oldu 21 Kasım Kandilli Rasathanesi en son depremler

Deprem mi oldu? 21 Kasım Kandilli Rasathanesi en son depremler

En son depremler listesi, Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlandı. Türkiye'de gerçekleşen son depremleri yayımlayan Kandilli Rasathanesi, yerin kaç kilometre altında olduğu sarsıntı derecesini aktardı. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, güncel son depremler listesi ve detaylı bilgiler

21.11.2019Gündem
Fransız savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Fransız savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

ÇANAKKALE Boğazı'ndan geçen Fransız Donanması’na ait F796 borda numaralı 'Commandant Birot' isimli savaş gemisi, Marmara Denizi’ne doğru yol aldı.

19.11.2019Gündem
En son nerede deprem oldu 19 Kasım Kandilli son depremler listesi

En son nerede deprem oldu? 19 Kasım Kandilli son depremler listesi

Meydana gelen son depremlerin ardından birçok vatandaş, Kandilli Rasathanesinin yayımladığı son depremler listesini sorgulamaya başlıyor. Sistemlerine yansıyan sismik verileri resmi duyuru ekranından yayımlayan Kandilli, son depremler listesine vatandaşların erişimini sağlıyor. İşte, 19 Kasım 2019 Salı gününe ilişkin son dakika depremler...

19.11.2019Gündem
Dün gece deprem mi oldu 18 Kasım son depremler listesi

Dün gece deprem mi oldu? 18 Kasım son depremler listesi!

Dün gece deprem mi oldu sorusu, 18 Kasım Pazartesi gününün ilk dakikalarında sallantı hisseden pek çok kişinin gündemindeki konu oldu. Kandilli Rasathanesinin son depremler listesi aracılığıyla herhangi bir deprem yaşanıp yaşanmadığını sorgulamak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. İşte, 18 Kasım tarihli son depremler listesi

18.11.2019Gündem
17 Kasım Kandilli son depremler listesi Nerede deprem oldu

17 Kasım Kandilli son depremler listesi! Nerede deprem oldu?

Kandilli Rasathanesi'nin listesinde yayımladığı son depremler, birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, 17 Kasım Pazar günü Türkiye genelinde son depremler nerelerde gerçekleşti? İşte, koordinat bilgileri ile birlikte deprem büyüklüklerine dair bazı detaylar

17.11.2019Gündem
Yeni kanunla kural dışı balıkçılığa set

Yeni kanunla kural dışı balıkçılığa set

Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özkaya "(Yeni Su Ürünleri Kanunu) Kanun, denizlerin bereketli günlerine dönmesine katkı sağlayacak" dedi.

14.11.2019Ekonomi
Rus savaş gemileri, peş peşe Çanakkale Boğazından geçti

Rus savaş gemileri, peş peşe Çanakkale Boğazı'ndan geçti

RUS Donanması'na ait 'PM-138' borda numaralı savaş gemisi ile '151' borda numaralı savaş gemisi 'Azov', Çanakkale Boğazı'ndan geçti.

13.11.2019Gündem
TÜBİTAK Teknesi Haliçte araştırıyor 10 farklı noktadan örnekler alındı...

TÜBİTAK Teknesi Haliç'te araştırıyor! 10 farklı noktadan örnekler alındı...

TÜBİTAK'a bağlı Marmara Araştırma Merkezi Başkanlığı,  "TÜBİTAK ANADOLU" teknesi ile ölçüm çalışmaları yaparak deniz suyunun kalitesini araştırıyor. TÜBİTAK ekibi, bu sabah Haliç'te 10 farklı noktadan su örnekleri almaya başladı. Yapılan çalışma ile denizler ve kıyı sularının fizikokimyasal özellikleri, kirlilik durumu,  radyoaktivite seviyeleri, atıklar,  deniz tabanı biyoçeşitliliği gibi konular inceleniyor.

13.11.2019Gündem
Tuzla nerede hangi ilde Tuzlanın harita üzerindeki coğrafi konumu nasıl

Tuzla nerede hangi ilde? Tuzla'nın harita üzerindeki coğrafi konumu nasıl?

"Tuzla nerede? Tuzla nereye bağlı?" soruları gündemde yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Anadolu Yakası'nda bulunan ve Kocaeli iline yakın bir konumda bulunan Tuzla,  Marmara Denizi'nde yer almaktadır. Nüfusu bakımından 2008 yılı verilerine göre incelendiğinde Beşiktaş'tan sonra 32. sırada yer alan Tuzla harita üzerindeki konumuyla da vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. İşte, Tuzla'nın coğrafi konumu hakkında detaylar.

12.11.2019Gündem
Deprem uzmanları İstanbulda buluştu

Deprem uzmanları İstanbul'da buluştu

DASK Yönetim Kurulu Başkanı Mete Güler "Deprem riski ve yönetimi son derece geniş kapsamlı bir konu. Depremin yol açtığı riskler; nüfus artışı, şehirleşme, sanayileşmeyle birlikte sürekli yeni boyutlar kazanırken, deprem riski yönetiminin de değişen bu koşullara uyum sağlayacak şekilde sürekli geliştirilmesi gerekiyor. DASK olarak biz de misyonumuz doğrultusunda bu konuyu önemsiyoruz" dedi.

12.11.2019Ekonomi
Yüzen enerji gemisi Çanakkale Boğazından geçti

Yüzen enerji gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti

ÇANAKKALE Boğazı'ndan geçen 120 megavat kurulu güce sahip enerji gemisi 'Karadeniz Powership İbrahim Bey', Marmara Denizi'ne doğru yol aldı.

12.11.2019Gündem
Palamut el yakıyor

Palamut el yakıyor

Son günlerde balık tezgâhına giden vatandaş, yüksek fiyatlarla karşılaşıyor. Hamsinin kilogram fiyatı tezgâhlarda 20-30 TL arasında değişirken, palamutun tanesi 30 TL’ye kadar çıkıyor. Denizlerde balıkların azaldığını ifade eden uzmanlar, “Küresel ısınmadan dolayı deniz suyu sıcaklıkları yüksek seyrediyor. Ayrıca aşırı avlanma yapılıyor. Bu da sistemin sürdürülebilirliğini mümkün kılmıyor” dedi.

12.11.2019Ekonomi
Nerede deprem oldu 12 Kasım tarihli son depremler

Nerede deprem oldu? 12 Kasım tarihli son depremler

Türkiye’nin farklı noktalarından deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı son depremler listesi verilerine göre, birçok ilçede artçı depremler yaşanıyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, 12 Kasım tarihli son depremler...

12.11.2019Gündem
Ekrem İmamoğlundan temel atmama töreni eleştirilerine yanıt

Ekrem İmamoğlu'ndan 'temel atmama töreni' eleştirilerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclis toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

11.11.2019Gündem
En son nerede deprem oldu 10 Kasım Kandilli son depremler listesi

En son nerede deprem oldu? 10 Kasım Kandilli son depremler listesi

Ülkemizin farklı bölgelerinden deprem haberleri, 10 Kasım Pazar günü de gelmeye devam etti. Özellikle akşam saatlerinde Akdeniz'de meydana gelen depremler, vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki, en son nerelerde deprem oldu?

10.11.2019Gündem
Son dakika... Ankarada 3.4 büyüklüğünde deprem

Son dakika... Ankara'da 3.4 büyüklüğünde deprem

Ankara'da merkez üssü Mamak olan 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

10.11.2019Gündem
Lüfer Marmarada balıkçının yüzünü güldürmeye başladı

Lüfer Marmara'da balıkçının yüzünü güldürmeye başladı

Denizlerde av yasağının sona ermesinin ardından Marmara Denizi'nde istavritten sonra balıkçıların ağlarına takılmaya başlayan lüfer, tezgahlarda yerini aldı.

9.11.2019Ekonomi
NATOya bağlı savaş gemileri, Çanakkale Boğazından geçti

NATO'ya bağlı savaş gemileri, Çanakkale Boğazı'ndan geçti

ÇANAKKALE Boğazı'ndan geçen NATO'ya bağlı İtalya ve İspanya donanmalarına ait 3 savaş gemisi, Ege Denizi'ne doğru yol aldı.

7.11.2019Gündem
48 yıllık yasa değişti... Balıkçılıkta yeni dönem

48 yıllık yasa değişti... Balıkçılıkta yeni dönem

48 yıllık su ürünleri yasasında yaptığı önemli değişikliklerle balıkçılıkta yeni bir dönem başlatacak düzenleme önceki gece Meclis’te kabul edildi. Düzenlemeyle balıkçılığa uydu takibi gelirken, kaçak ve vahşi avcılığa da teknelere el koymaya kadar uzanan ağır yaptırımlar uygulanacak.

7.11.2019Gündem
Yeni Su Ürünleri Kanunu ile kaçak avcılık bitecek

Yeni Su Ürünleri Kanunu ile kaçak avcılık bitecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Su Ürünleri Kanunu'nda yapılan değişiklikler sadece balıkları ve sucul biyoçeşitliliği değil, aynı zamanda alnının teriyle ekmeğini sudan çıkaran, kurallara uyan balıkçıların haklarını da koruyacak" dedi.

6.11.2019Ekonomi
En son deprem nerede oldu 6 Kasım Kandilli depremler listesi

En son deprem nerede oldu? 6 Kasım Kandilli depremler listesi

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin ardından merkez üssü ve saat bilgisini edinmek için deprem listesini internetten araştırıyorlar. Peki en son nerede deprem oldu? İşte 6 Kasım'da ülkemizde meydana gelen son depremler...

6.11.2019Gündem
Egede arka arkaya korkutan deprem - İşte son depremler

Ege'de arka arkaya korkutan deprem - İşte son depremler

Türkiye farklı bölgeleri ve şehirlerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin 5 Kasım tarihli son depremler listesine günün en şiddetli deprem haberi Ege'den geldi. Muğla'nın Köyceğiz ve Ula ilçelerinde deprem oldu. İşte, son depremler...

5.11.2019Gündem
İstanbul Boğazındaki elektro optik sistem havadan görüntülendi

İstanbul Boğazı'ndaki elektro optik sistem havadan görüntülendi

HAVELSAN ve ASELSAN, Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Sistem Yükseltmesi ve İlavesi Projesi kapsamında, İstanbul ve Çanakkale boğazları ile Marmara Denizi'nde elektro optik sistem kurulumlarına başladı. Böylece Türk boğazlarındaki ve Marmara Denizi'ndeki gemi trafiği yerli ve milli teknolojilerle kesintisiz şekilde izlenecek ve seyir trafiğinin güvenliği artırılacak. İstanbul’da Yom Burnu'nda kurulumu devam eden sistem havadan görüntülendi.

4.11.2019Teknoloji
Bursa’da tedirgin eden olay ‘Buna dur denmesi lazım…’

Bursa’da tedirgin eden olay! ‘Buna dur denmesi lazım…’

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinden geçen Susurluk Çayı'nda balık ölümleri devam ediyor. Çeltikçi Mahallesi'nde oturan vatandaşlar, artık bu duruma 'dur' denmesini istiyor.

3.11.2019Gündem
2 Kasım Kandilli son depremler listesi Nerede deprem oldu

2 Kasım Kandilli son depremler listesi! Nerede deprem oldu?

Kandilli Rasathanesi'nin listesinde yayımladığı son depremler, birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, 2 Kasım Cumartesi günü Türkiye genelinde son depremler nerelerde gerçekleşti? İşte, koordinat bilgileri ile birlikte deprem büyüklüklerine dair bazı detaylar

2.11.2019Gündem
Türkiye’nin potansiyeli denizlerinde esiyor

Türkiye’nin potansiyeli denizlerinde esiyor

Türkiye'nin deniz üstü (offshore) rüzgar enerjisinde yaklaşık 70 gigavatlık kurulu kapasite potansiyeline sahip olduğu bildirildi.

2.11.2019Ekonomi
Türkiyenin 70 gigavatlık deniz üstü rüzgar potansiyeli var

Türkiye'nin 70 gigavatlık deniz üstü rüzgar potansiyeli var

Türkiye'nin deniz üstü (offshore) rüzgar enerjisinde yaklaşık 70 gigavatlık kurulu kapasite potansiyeline sahip olduğu bildirildi.

1.11.2019Ekonomi
Marmara Denizine çamur aktı

Marmara Denizi'ne çamur aktı

İSTANBUL'da etkili olan yağmurun ardından Marmara denizine çamur aktı.

1.11.2019Gündem
Trafik ne zaman düzelecek İşte İstanbul yol durumu

Trafik ne zaman düzelecek? İşte İstanbul yol durumu

Yağmur ile birlikte İstanbul’un birçok noktasında trafik yoğunluğu da başladı. İstanbul yol durumu haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 70'e ulaştı. Peki, trafik ne zaman düzelecek? İşte, İstanbul yol durumu

1.11.2019Gündem
Son dakika... BUDO ve İDO seferleri iptal edildi

Son dakika... BUDO ve İDO seferleri iptal edildi

BURSA Deniz Otobüsleri (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.

1.11.2019Gündem
En son nerede deprem oldu 31 Ekim Kandilli son depremler listesi

En son nerede deprem oldu? 31 Ekim Kandilli son depremler listesi

Meydana gelen son depremlerin ardından birçok vatandaş, Kandilli Rasathanesinin yayımladığı son depremler listesini sorgulamaya başlıyor. Sistemlerine yansıyan sismik verileri resmi duyuru ekranından yayımlayan Kandilli, son depremler listesine vatandaşların erişimini sağlıyor. İşte, 31 Ekim Perşembe gününe ilişkin son dakika depremler...

31.10.2019Gündem
Son dakika... Marmarada 3.2lik deprem

Son dakika... Marmara'da 3.2'lik deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi, saat 18.38'de Marmara Denizi açıklarında 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.

29.10.2019Gündem
ABD savaş gemisi Çanakkale Boğazından geçti

ABD savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti

ABD donanmasına ait 78 borda numaralı güdümlü füze derstroyeri 'USS Porter', Çanakkale Boğazı'ndan geçti.

29.10.2019Gündem
Rus savaş gemisi Azov Akdenize iniyor

Rus savaş gemisi 'Azov' Akdeniz'e iniyor

ÇANAKKALE Boğazı’ndan geçen Rus Donanması'na ait, 151 borda numaralı savaş gemisi 'Azov’, Akdeniz'e doğru yol aldı. Boğazdan geçişi sırasında geminin önünde siper almış şekilde yere uzanan asker dikkat çekti.

28.10.2019Gündem
28 Ekim Kandilli son depremler listesi Nerede deprem oldu

28 Ekim Kandilli son depremler listesi! Nerede deprem oldu?

Kandilli Rasathanesi'nin listesinde yayımladığı son depremler, birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, 28 Ekim Pazartesi günü Türkiye genelinde son depremler nerelerde gerçekleşti? İşte, koordinat bilgileri ile birlikte deprem büyüklüklerine dair bazı detaylar

28.10.2019Gündem
Rus savaş gemisi İstanbul Boğazından geçti

Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

'AZOV' isimli Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçerek, Marmara Denizi'ne açıldı. Geminin boğazdan geçişi sırasında siper almış şekilde yere uzanan asker dikkat çekti.

27.10.2019Haber
Rus savaş gemisi İstanbul Boğazından geçti

Rus savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

'AZOV' isimli Rus savaş gemisi  İstanbul Boğazı'ndan geçerek, Marmara Denizi'ne açıldı. Geminin boğazdan geçişi sırasında siper almış şekilde yere uzanan asker dikkat çekti. 

27.10.2019Gündem
27 Ekim Kandilli son depremler listesi Nerede deprem oldu

27 Ekim Kandilli son depremler listesi! Nerede deprem oldu?

Kandilli Rasathanesi'nin listesinde yayımladığı son depremler, birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, 27 Ekim Pazar günü Türkiye genelinde son depremler nerelerde gerçekleşti? İşte, koordinat bilgileri ile birlikte deprem büyüklüklerine dair bazı detaylar

27.10.2019Gündem
Marmara Denizinde Silivri açıklarında 3.1lik deprem

Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında 3.1'lik deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD), Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında 3.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.

27.10.2019Gündem
Depremin ardından DASKtan 1,4 milyon TLlik ödeme

Depremin ardından DASK'tan 1,4 milyon TL'lik ödeme

Marmara Denizi'nin Silivri açıklarında 26 Eylül'de meydana gelen 5,8 büyüklüğündeki depremin ardından başta İstanbul olmak üzere Tekirdağ, Kocaeli, Bursa ve Balıkesir'den 10 bini aşkın Zorunlu Deprem Sigortası poliçesi için hasar ihbarı yapıldı.

27.10.2019Ekonomi
Kanal İstanbulda önemli gelişme Küçükçekmece Gölüne revizyon

Kanal İstanbul'da önemli gelişme! Küçükçekmece Gölü'ne revizyon

İstanbul'a yapılması beklenen Kanal İstanbul'a ilişkin olarak ÇED raporu açıklandı. Küçükçekmece Gölü'nün ağzı 1 kilometre genişliğinde açılması planlanıyor.

26.10.2019Ekonomi
Marmara Denizinde Kibatos Kalesi bulundu

Marmara Denizi'nde "Kibatos Kalesi" bulundu

Kültür ve Turizm Bakanlığı izni Bursa Uludağ Üniversitesi, Altınova Belediyesi ve Türk Tarih Kurumunun katkılarıyla yürütülen "Yalova Kıyıları Antik Liman ve Sualtı Yüzey Araştırması" çalışması kapsamında, Marmara Denizi'nde Bizans İmparatorluğu tarafından inşa edilen Kibatos Kalesi bulundu.

26.10.2019Keyif
Son depremler.. Kandilli Rasathanesi tarafından tespit edilen son deprem listesi

Son depremler.. Kandilli Rasathanesi tarafından tespit edilen son deprem listesi

Meydana gelen depremlerin ardından vatandaşlar kendi bölgelerindeki deprem listelerini görmek istiyorlar. Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan deprem listesinde ülkemizin tüm bölgelerinde meydana gelen sarsıntılar listeleniyor. Peki hangi bölgelerimizde deprem meydana geldi? İşte yaşanan son depremlerin listesi

26.10.2019Gündem
Paşabahçe Vapuru için kampanya

Paşabahçe Vapuru için kampanya

1952 yılında İtalya’da yapılan İstanbul’da 18 deniz mili hızla Köprü’den Adalar’a, Yalova’ya giden Paşabahçe vapurunun Beykoz Sahili’nde kaderine terk edilmesi ve batırılacak iddiaları İstanbulluları harekete geçirdi. İstanbul Liman Başkanlığı ilan.gov.tr'den Paşabahçe Vapuru, için 4 Kasım 2019 tarihinde 273 bin liraya açık teklif usulüyle satışı ve sökümü yapılacak bir ihaleye çıkıyor. Paşabahçe Vapuru bu gelişme neticesinde tekrar gündem geldi.

25.10.2019Gündem
Silivri açıklarında 3.2lik deprem

Silivri açıklarında 3.2'lik deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD), Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında 3.2 büyüklüğünde deprem olduğunu duyurdu.

25.10.2019Gündem
Büyük tehlike Yüzde 91inde mikroplastik çıktı...

Büyük tehlike! Yüzde 91'inde mikroplastik çıktı...

GREENPEACE Akdeniz'in, 'Türkiye'deki Deniz Canlılarında Mikroplastik Kirliliği' raporuna göre, incelenen balıkların yüzde 44'ünde, kırmızı karidesin yüzde 18'inde, midye dolmaların ise yüzde 91'inde mikroplastik bulguya rastlandı. Balıkların midesinden çıkan mikroplastiklerin çoğunun tek kullanımlık plastiklerden kaynaklandığı açıklandı.

25.10.2019Gündem
Nerede deprem oldu İşte, son depremler

Nerede deprem oldu? İşte, son depremler

Son depremler listesine yenileri eklenmeye devam ediyor. Günün en şiddetli deprem haberlerinden biri Marmara'dan geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD), Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında 3.2 büyüklüğünde deprem olduğunu duyurdu. İşte, son depremler listesi...

25.10.2019Gündem
Tekirdağda ele geçirildi 2 ton...

Tekirdağ'da ele geçirildi! 2 ton...

TEKİRDAĞ'da, kaçak olarak avlanan 2 ton midye ele geçirildi. Midyelerin Marmara Denizi’nin çeşitli noktalarından avlandığı tespit edildi.

23.10.2019Gündem
21-22 Ekim dün gece deprem mi oldu Kandilli son depremler

21-22 Ekim dün gece deprem mi oldu? Kandilli son depremler

Kandilli Rasathanesi'nin yayımladığı verilere göre son depremler hakkında bilgiler edinmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. 21 Ekim gecesi ve 22 Ekim sabahı meydana gelen son depremler, Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlandı. İşte, son depremler listesi ve detaylı bilgiler

22.10.2019Gündem