EKSTRA
MENÜ

Marketler Saat Kaçta Açılıyor?

Marketler Saat Kaçta Açılıyor? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Marketler Saat Kaçta Açılıyor? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 34 Marketler Saat Kaçta Açılıyor? haberi bulunmuştur.

Marketler Saat Kaçta Açılıyor? Haberleri

Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor İşte market açılış ve kapanış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte market açılış ve kapanış saatleri

Hafta içi ve hafta sonu market çalışma saatleri yoğun ilgi görüyor. Yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında alınan tedbirler, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile açıklandı. 20 Kasım saat 20.00'de itibaren uygulanmaya başlanan yeni önlemlere göre, marketlerin çalışma saatleri değişti. Peki, marketler saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor?

27.11.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor İşte market açılış ve kapanış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte market açılış ve kapanış saatleri

Hafta içi ve hafta sonu market çalışma saatleri yoğun ilgi görüyor. Yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında alınan tedbirler, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile açıklandı. 20 Kasım saat 20.00'de itibaren uygulanmaya başlanan yeni önlemlere göre, marketlerin çalışma saatleri değişti. Peki, marketler saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor?

27.11.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor 2020 market açılış ve kapanış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor? 2020 market açılış ve kapanış saatleri

İçişleri Bakanlığının, Kovid-19'la mücadele amacıyla valiliklere gönderdiği genelge kapsamındaki tedbirler, uygulanmaya başlandı. Bu kapsamda marketlerin açılış ve kapanış saatleri de değişti. Vatandaşlar da özellikle, marketlerin sabah saat kaçta açılacağını merak ediyor. Peki, marketler saat kaçta açılıyor?

22.11.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor 21 Kasım market açılış kapanış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor? 21 Kasım market açılış kapanış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor sorusu ile konu hakkında bilgi edinmek isteyen pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla getirilen yasaklar çerçevesinde pek çok işletme gibi marketler için de bir sınırlama süresi bulunacak. Peki, marketler saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte, pek çok vatandaşın araştırdığı o konu hakkında bazı bilgiler

21.11.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor Marketlerin çalışma saati değiştirildi

Marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Marketlerin çalışma saati değiştirildi!

İçişleri Bakanlığınca Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda yeni Kovid-19 tedbirlerinin uygulanması için valiliklere genelge gönderildi. Genelgede lokanta ve restoran gibi işletmeler için de bir takım tedbirlerin alındığı görülüyor. Öte yandan marketlerin çalışma saatine getirilen kısıtlamanın detayları da belli oldu. Peki, marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

19.11.2020Gündem
BİM A101 ŞOK açılış/kapanış saatleri: Marketler saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor

BİM A101 ŞOK açılış/kapanış saatleri: Marketler saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor?

BİM, A101, ŞOK açılış ve kapanış saatleri araştırılan konular arasında bulunuyor. Marketlere gidecek olan vatandaşlar bu saatleri yakından takip ediyorlar. Özellikle aktüel ürünlerin geldiği çarşamba, perşembe ve cuma günlerinde araştırmalar hızlanıyor. Peki, marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte, BİM A101 ŞOK açılış/kapanış saatleri...

16.07.2020Gündem
Marketler ne zaman, saat kaçta açılıyor

Marketler ne zaman, saat kaçta açılıyor?

Hafta sonu öncesi, haftanın son iş gününde market alışverişi yapmak isteyen vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren market çalışma saatlerini sorgulamaya başladı. Marketlerin saat kaçta iş başı yaptığını merak eden vatandaşlar, bu kapsamdaki bilgileri internetten sorguluyor. Peki, marketler ne zaman, saat kaçta açılıyor?

12.06.2020Gündem
Marketler ne zaman açılacak Marketler saat kaçta açılıyor

Marketler ne zaman açılacak? Marketler saat kaçta açılıyor?

Sokağa çıkma yasağında market alışverişi gibi temel ihtiyaçlarını alamayan vatandaşlar, yasağın kalkmasının hemen ardından market çalışma saatlerini sorgulamaya başladı. Özellikle zincir marketlerin bugün saat kaçta açıldığını ve akşam saat kaça kadar hizmet vereceğini merak eden pek çok vatandaş, günün ilk saatlerinden itibaren araştırmalarına hız verdi. Peki, marketler ne zaman açılacak? Marketler saat kaçta açılıyor?

28.05.2020Gündem
Marketler cuma günü açık mı Marketler saat kaçta açılıyor BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour açılış saatleri

Marketler cuma günü açık mı? Marketler saat kaçta açılıyor? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour açılış saatleri

Sokağa çıkma yasağının uygulanacağı günlerde marketlerin çalışma saatlerine de düzenleme getiriliyor. Saat değişiklikleri nedeniyle soru işaretleri yaşayan vatandaşlar, market ziyaretlerini belirtilen saatlerde gerçekleştirmek amacıyla internet üzerinden araştırma yapıyor. Bu gece yarısı itibariyle 81 ilde bir kez daha sokağa çıkma yasağı başlayacak. Peki, marketler cuma günü yani bugün açık mı? Marketler saat kaçta açılıyor? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour açılış saatleri

22.05.2020Gündem
Marketler bu akşam kaçta kapanacak, saat kaça kadar açık ŞOK, Carrefour, Migros, A101 marketlerin çalışma saatleri

Marketler bu akşam kaçta kapanacak, saat kaça kadar açık? ŞOK, Carrefour, Migros, A101 marketlerin çalışma saatleri

Ramazan Bayramı öncesinde marketlerin açılış kapanış saatleri araştırılan konulardan biri oldu. Bu yıl Corona virüsü önlemleri kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı kararı nedeniyle bayramı evlerinde geçirecek olan vatandaşlar, ihtiyaçlarını önceden karşılamak amacıyla marketlerin açılış kapanış saatlerini öğrenmek istiyor. Bu kapsamda 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesinde marketlerin bu akşam kaçta kapanacağı internetten inceleniyor. ŞOK, Carrefour, Migros, A101 marketlerin çalışma saatleri farklılık gösteriyor. Peki, marketler bu akşam kaçta kapanacak, saat kaça kadar açık? İşte, ŞOK, Carrefour, Migros, A101 marketlerin çalışma saatleri ...

21.05.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor Marketler ne zaman açık

Marketler saat kaçta açılıyor? Marketler ne zaman açık?

'Marketler bugün çalışıyor mu?' sorusu vatandaşlar tarafından merak edilen sorular arasında yer almaya devam ediyor. Corona virüs önlemleri dahilinde ilan edilen sokağa çıkma yasağında, vatandaşlar marketlerin çalışma saatlerini internette araştırıyorlar. Peki, marketler ne zaman açık? Marketler saat kaçta açılıyor?

18.05.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor, kapanıyor Marketler saat kaça kadar açık

Marketler saat kaçta açılıyor, kapanıyor? Marketler saat kaça kadar açık?

İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında yayımladığı yeni genelge, marketlerde uygulamaya konuldu. İçişleri Bakanlığı, valiliklere, Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında marketlerin çalışma saatlerine, marketlerde alışveriş yapan müşteri sayısına, yönelik ek genelge göndermişti. Peki, marketler saat kaçta açılıyor? Marketler saat kaça kadar açık?

6.05.2020Gündem
Marketler saat kaçta açılıyor Migros BİM A101 ŞOK çalışma ve açılış saatleri

Marketler saat kaçta açılıyor? Migros BİM A101 ŞOK çalışma ve açılış saatleri

Marketlerin çalışma saatleri, vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda yayımladığı genelde ile market çalışma saatlerine bir takım düzenlemeler getirmişti. Hafta sonunu kapsayan sokağa çıkma yasağının bitmesinin ardından ise vatandaşlar, günün erken saatlerinden itibaren marketlere ihtiyaçlarını tamamlamak için gidecek. Peki, marketler saat kaçta açılıyor?

19.04.2020Gündem
Marketler saat kaçta kapanıyor Migros, Şok, Carrefour BİM, A101 çalışma saatleri

Marketler saat kaçta kapanıyor? Migros, Şok, Carrefour BİM, A101 çalışma saatleri

Marketlerin çalışma saatlerinin değişmesiyle birlikte vatandaşlar müşterisi oldukları marketin açılış-kapanış saatlerini araştırmaya başladı. Peki, son düzenleme ile marketler saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? Migros, Şok, Carrefour BİM, A101 saat kaçta açılıp kaçta kapanıyor? İşte, yayımlanan genelgeye göre marketlerin açılış ve kapanış saatleri bilgisi

9.04.2020Gündem
Marketlerin çalışma saatleri değişti mi Marketler kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor

Marketlerin çalışma saatleri değişti mi? Marketler kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor?

Marketlerin çalışma saatleri, pek çok vatandaşın gündemindeki konu olmaya devam ediyor. Alışveriş yapmak için dışarı çıkmak isteyen vatandaşlar, marketler saat kaça kadar açık sorusuna cevap arıyor. Peki, son düzenleme ile marketler saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? İşte, yayımlanan genelgeye göre marketlerin açılış ve kapanış saatleri bilgisi

5.04.2020Ekonomi
Marketler saat kaçta açılıyor Migros, Şok, Carrefour BİM, A101, saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak

Marketler saat kaçta açılıyor? Migros, Şok, Carrefour BİM, A101, saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

Sabah saatlerinde market alışverişi yapacak olan vatandaşlar marketlerin açılış saatini merak ediyor. 81 valiliğe yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında marketlerin çalışma saatlerine, marketlerde alışveriş yapan müşteri sayısına sınırlama getirilmişti. Açılış kapanış saatlerinin değişmesi ardından vatandaşlar müşterisi oldukları marketlerin saat kaçta açılıp kaçta kapanacağını araştırmaya başladı. Peki, marketler saat kaçta açılıyor? Migros, Şok, Carrefour BİM, A101, saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

25.03.2020Gündem
Hafta sonu marketler açık mı Marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor İşte çalışma saatleri

Hafta sonu marketler açık mı? Marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte çalışma saatleri

Hafta sonu marketlerin açık olup olmadığı merak ediliyor. Sokağa çıkma yasağı saatlerinde açık olan işletmeler araştırılıyor. Hafta sonu uygulanan yasak 28 Kasım Cumartesi saat 20:00’de başladı ve 29 Kasım’da saat 10:00’da sona erecek. Daha sonra ise pazar akşamı saat 20:00’de başlayacak olan kısıtlama ise 30 Kasım Pazartesi günü 05.00'e kadar uygulanacak. Peki bugün marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

29.11.2020Gündem
BİM açılış-kapanış saatleri 2020: BİM saat kaçta açılıyor

BİM açılış-kapanış saatleri 2020: BİM saat kaçta açılıyor?

BİM açılış ve kapanış saatleri yoğun ilgi görüyor. BİM markete her hafta salı ve cuma günleri aktüel ürünler geliyor. Sınırlı sayıda gelen aktüel ürünleri almak isteyenler erken saatlerde marketlere gidiyorlar.  Peki, BİM saat kaçta açılıyor?  İşte 2020 BİM açılış-kapanış saatleri…

11.09.2020Gündem
A101 saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor A101 2020 açılış-kapanış saatleri

A101 saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? A101 2020 açılış-kapanış saatleri

A101 saat kaçta açılıyor? Her hafta perşembe günleri market raflarına haftanın aktüel ürünleri ekleniyor. İndirim gününü değerlendirmek isteyenler, bu soruya yanıt arıyor. Avantajlı fiyatlarla satılan sınırlı sayıdaki ürünleri kaçırmak istemeyen pek çok kişi, A101 çalışma saatlerine göre marketi ziyaret ediyor. Peki, A101 saat kaçta açılıyor? A101 2020 açılış-kapanış saatleri

23.07.2020Gündem
Marketler sabah kaçta açılıyor Marketler saat kaça kadar açık

Marketler sabah kaçta açılıyor? Marketler saat kaça kadar açık?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, 8 Mayıs 2020 Cuma itibarıyla 24 ilde başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının bu gece yarısı sona ermesiyle birlikte en çok merak edilenlerden biri de marketlerin çalışma saatleri oldu. 11 Mayıs Pazartesi günü sabah erkenden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar, marketlerin sabah kaçta açıldığını araştırıyor. Peki, marketler sabah kaçta açılıyor? Marketler saat kaça kadar açık?

10.05.2020Gündem
Marketler ne zaman açılacak Marketler sabah saat kaçta açılıyor

Marketler ne zaman açılacak? Marketler sabah saat kaçta açılıyor?

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında 31 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağının saat 24.00 itibarıyla sona ereceğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından yarın sabah saatlerimden itibaren marketlere giderek temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar da araştırmalarına hız verdi. Özellikle zincir marketlerin sabah saat kaçta müşteri almaya başlayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, marketler ne zaman açılacak? Marketler sabah saat kaçta açılıyor?

12.04.2020Gündem
Marketler ne zaman açılıyor ve kapanıyor BİM, A101, ŞOK, saat kaçta kapanıyor İşte, marketlerin çalışma saatleri

Marketler ne zaman açılıyor ve kapanıyor? BİM, A101, ŞOK, saat kaçta kapanıyor? İşte, marketlerin çalışma saatleri

Ülkemizde alınan corona virüsü önemleri kapsamında, marketlerin çalışma saatlerine düzenleme getirilerek marketlerde alışveriş yapan müşteri sayısına sınırlama getirilmişti. İçişleri Bakanlığı'nın 81 ile gönderdiği genelge kapsamında, hayata geçirilen uygulamanın ardından, market alışverişi yapacak olanlar, marketlerin açılış ve kapanış saatlerinin değişmesiyle, marketlerin çalışma saatlerini araştırmaya başladı. Peki, Marketler ne zaman açılıyor ve kapanıyor? BİM, A101, ŞOK, saat kaçta kapanıyor? İşte, marketlerin çalışma saatleri ve konuyla ilgili ayrıntılar.

30.03.2020Gündem
Marketler saat kaça kadar açık Marketler sabah kaçta açılıyor

Marketler saat kaça kadar açık? Marketler sabah kaçta açılıyor?

Yeni tip Corona virüsü (Kovid-19) önleme tedbirleri çerçevesinde her gün milyonlarca insanın günlük ihtiyaçlarını giderdiği marketlerin çalışma saatlerinde de bir takım düzenlemelere gidildi. Marketlerin açılış ve kapanış saatlerine belli bir standart geldi. Peki, marketler saat kaça kadar açık? Marketler sabah kaçta açılıyor?

28.03.2020Gündem
Carrefoursa çalışma saatleri – Carrefoursa kaçta Kapanıyor/açılıyor Carrefoursa mesai saatleri

Carrefoursa çalışma saatleri – Carrefoursa kaçta Kapanıyor/açılıyor? Carrefoursa mesai saatleri

CarrefourSA Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan bir marketler zinciridir. CarrefourSA üzerinden alışveriş yapan vatandaşlar çalışma saatleri ile açılış ve kapanışlarını merak etmektedir. İşte CarrefourSA çalışma saatleri, CarrefourSA kaçta kapanıyor/açılıyor ve CarrefourSA mesai saatleri hakkında bilgiler.

4.03.2020Gündem
A101 çalışma saatleri: A101 sabah saat kaçta açılıyor A101 kaça kadar açık

A101 çalışma saatleri: A101 sabah saat kaçta açılıyor? A101 kaça kadar açık?

Marketler zinciri A101'in çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle aktüel kataloğundaki ürünlerin satışa sunulduğu gün olan perşembe günleri A101'in sabah saat kaçta açıldığı sık sık araştırılıyor. Peki, A101 sabah saat kaçta açılıyor? A101 kaça kadar açık?

26.12.2019Gündem
A101 aktüel ürünler kataloğundaki ürünler satışa çıktı İşte 7 Kasım A101 aktüel ürünler kataloğu

A101 aktüel ürünler kataloğundaki ürünler satışa çıktı! İşte 7 Kasım A101 aktüel ürünler kataloğu

A101 aktüel ürünler kataloğundaki ürünler her hafta olduğu gibi bu perşembe de satışa çıktı. A101 aktüel ürünler kataloğu içerisindeki ALTUS buzdolabı, 85 parça Güral Porselen yemek takımı, Toshiba marka televizyon ilgi çekiyor. Peki, A101 aktüel ürünler kataloğunda başka hangi ürünler yer alıyor? İşte, meraklısı için Kasım A101 aktüel ürünler kataloğu

6.11.2019Ekonomi
BİM 1 Kasım aktüel ürünler kataloğu yayınlandı - İşte BİM çalışma saatleri

BİM 1 Kasım aktüel ürünler kataloğu yayınlandı - İşte BİM çalışma saatleri

BİM, 1 Kasım aktüel ürünler kataloğunu resmi sayfası ve marketleri üzerinden duyurdu. Her hafta farklı markalar ve ürünleri müşterilerinin karşısına çıkaran BİM, katalogdaki ürünleri cuma günleri müşterileriyle buluşturuyor, aktüel ürünlerin sınırlı sayıda olması nedeniyle en çok merak edilen konulardan biri de market zincirinin çalışma saatleri. Peki, BİM saat kaçta açılıp kaçta kapanıyor? İşte, BİM çalışma saatleri ve bu haftaki aktüel ürünler kataloğu...

31.10.2019Ekonomi
A101 saat kaçta açılıyor 31 Ekim A101 Aktüel ürünler kataloğu

A101 saat kaçta açılıyor? 31 Ekim A101 Aktüel ürünler kataloğu

A101'in açılış saati ve aktüel ürünler kataloğu her çarşamba günü en çok araştırılan konulardan biri oluyor. Marketler zincirinin avantajlı aktüel ürünlerini kaçırmak istemeyen vatandaşlar internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, A101 saat kaçta açılıyor? 31 Ekim tarihli A101 Aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler var?

30.10.2019Ekonomi
A101 çalışma saatleri nedir - A101 saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor

A101 çalışma saatleri nedir? - A101 saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor?

A101 çalışma saatleri aracılığıyla zincir markette hangi saat aralığında alışveriş yapılabileceğini merak eden vatandaşlar, A101 saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor sorusu ile konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek istiyor. Peki, A101 açılış kapanış saatleri nasıldır? İşte, 2019 yılına ait A101 çalışma saatleri bilgisi

19.09.2019Gündem
BİM saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor BİM çalışma saatleri

BİM saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? BİM çalışma saatleri

Uygun fiyata sattığı ürünleri nedeniyle vatandaşların tercih ettiği marketler zinciri BİM’in çalışma saatleri merak ediliyor. BİM’in açılış saati, özellikle sınırlı sayıdaki aktüel ürünlerin satışa sunulduğu cuma günleri en çok araştırılan konulardan biri oluyor. Peki, BİM saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? İşte, BİM çalışma saatleri…

7.09.2019Gündem
A101 çalışma saatleri 2019 - A101 market saat kaçta açılıyor/kapanıyor

A101 çalışma saatleri 2019 - A101 market saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

A101 çalışma saatleri, alışveriş yapacak birçok vatandaşın sorguladığı ve merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bu içeriğimizden A101 marketlerinin açılış, öğle arası ve kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz. Peki, A101 market saat kaçta açılıyor/kapanıyor?

20.01.2019Gündem
A101 saat kaçta açılıyor/kapanıyor İşte A101 açılış ve kapanış saatleri

A101 saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte A101 açılış ve kapanış saatleri

A101 saat kaçta açılıyor sorusunun yanıtı evine eksik ihtiyaçlarını alacak olan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Mağazanın kampanyalarında yararlanmak isteyen ve ürünleri zamanında almak isteyen vatandaşlar, A101 açılış ve kapanış saatlerini merak ediyor. Peki, A101 saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte A101 açılış ve kapanış saatleri.

26.12.2018Gündem
ŞOK saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor İşte ŞOK açılış kapanış saatleri

ŞOK saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? İşte ŞOK açılış kapanış saatleri

ŞOK marketlerinin açılış kapanış saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle aktüel ürünlerin satışa sunulduğu cumartesi günleri ŞOK marketlerinin açılış saati araştırılıyor. Marketler zinciri sadece cuma günleri cuma namazı nedeni ile 1 saatlik ara vermektedir. Peki, ŞOK saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? İşte ŞOK açılış kapanış saatleri

26.01.2018Gündem
Şok, Bim ve A101 ne zaman açılıyor

Şok, Bim ve A101 ne zaman açılıyor?

Şok, Bim ve A101 marketle zinciri, açılış saatleri ile sorgulanan konular arasında yer alıyor. Zaman zaman gerçekleştirdikleri indirimler ile sabah saatleri itibariyle kapılarının önünde kuyruklar oluşan Bim, Şok ve A101 ne zaman ve saat kaçta açılıyor sorusu merak konusu oldu. Peki, aktüel indirimleri erken saatlerde yakalamak isteyen vatandaşların araştırdığı Bim, Şok ve A101 ne zaman açılıyor? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

18.01.2018Ekonomi