EKSTRA
MENÜ

Manisa Deprem

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.053 haberi bulunmuştur.

Manisa Deprem Haberleri

Son dakika... Manisa Akhisarda 4.7 büyüklüğünde deprem İzmirde de hissedildi

Son dakika... Manisa Akhisar'da 4.7 büyüklüğünde deprem! İzmir'de de hissedildi

Manisa Akhisar'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir ve çevresinde hissedildi. Manisa Valiliği depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını bildirdi. 22 Ocak tarihinde Akhisar'da yaşanan 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından bugün öğle saatlerinde Manisa Kırkağaç'ta da 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.

28.01.2020Gündem
Son dakika... Manisada bir deprem daha

Son dakika... Manisa'da bir deprem daha

Manisa Kırkağaç'da saat 17.53'te 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Manisa'da bugün saat 14.26'da da 4.8 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Deprem, İstanbul, İzmir, Bursa ve Balıkesir gibi çok sayıda kentte de hissedilmişti.

28.01.2020Gündem
Deprem mi oldu En son nerede deprem oldu.. Meydana gelen son depremler

Deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu.. Meydana gelen son depremler

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,8 büyüklüğünde depremin ardından çevre illerde de deprem hissedildi. Yaşanan depremlerin ardından vatandaşlar nerede deprem oldu ve deprem mi oldu sorularının cevaplarını araştırıyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılan verilerin ışığında son deprem listesi haberimizde Peki en son hangi bölgemizde deprem oldu? İşte meydana gelen son depremler ve detaylar.

28.01.2020Gündem
Deprem son dakika 2020: Manisa dışında nerelerde deprem oldu Deprem mi oldu Kandilli son deprem listesi

Deprem son dakika 2020: Manisa dışında nerelerde deprem oldu? Deprem mi oldu? Kandilli son deprem listesi

Kandilli Rasathanesi'nin son dakika verilerine göre Manisa'da 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Marmaris açıklarında ise 5, büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Son depremlerin ardından bölgede yaşanan deprem kısa süreli paniğe neden oldu. Marmaris ve Muğla'da yaşayan vatandaşlar, Twitter hesaplarında az önce Marmaris'te deprem mi oldu nerede deprem oldu paylaşımları yaptı. Depremin ardından gözler Kandilli ve AFAD'ın son depremler listesinde çevrildi. İşte, son dakika Manisa ve Marmaris depremi ve 28 Ocak son depremler listesi...

28.01.2020Gündem
Kandilli duyurdu : İstanbul, İzmir, Manisa ve Balıkesirde deprem mi oldu Nerede deprem oldu

Kandilli duyurdu : İstanbul, İzmir, Manisa ve Balıkesir'de deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?

Manisa Kırkağaç'ta 4.8 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından son dakika verilerine göre Manisa'da 4,7 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Saat 23.10’da gerçekleşen deprem bölgede kısa süreli paniğe neden oldu. AFAD ve Kandilli'nin son depremler listesini araştıran vatandaşlar İstanbul, İzmir, Manisa ve Balıkesir'de deprem mi oldu? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, hangi illerde deprem oldu? İşte, son dakika deprem listesi.

28.01.2020Gündem
MHP lideri Bahçeliden Manisa depremiyle ilgili açıklama

MHP lideri Bahçeli'den Manisa depremiyle ilgili açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki depremin ardından Twitter'dan açıklama yaptı.

28.01.2020Gündem
Manisa Kırkağaçta deprem anı kamerada

Manisa Kırkağaç'ta deprem anı kamerada

Manisa'da meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depremde Kırkağaç İlçesinde markette alış veriş yapan çocuğu kurtarma anları güvenlik kameralarına yansıdı.

28.01.2020Haber
Neden bu kadar çok deprem oluyor Neden sürekli depremler meydana geliyor

Neden bu kadar çok deprem oluyor? Neden sürekli depremler meydana geliyor?

Son depremlerin ardından neden sürekli deprem oluyor sorusu da gündemdeki bir diğer konu olmaya başladı. Basın yayın organlarında sürekli olarak deprem haberlerinin işlenmesi sonrasında 'Neden bu kadar çok deprem oluyor?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını sürdürüyor. İşte, neden sürekli deprem oluyor sorusu hakkında uzmanlardan yapılan bazı açıklamalar

28.01.2020Gündem
Manisadaki deprem vatandaşları sokağa döktü

Manisa'daki deprem vatandaşları sokağa döktü

Saat 14.26'da Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir, Bursa ve Balıkesir gibi çok sayıda kentte de hissedildi. AFAD depremin büyüklüğünü 4.8 olarak duyurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı canlı yayında; 'Herhangi bir hasar söz konusu değil. Deprem 4,8 büyüklüğünde, geçmiş olsun' açıklamasında bulundu. Manisa Valiliğinden de son dakika deprem açıklaması geldi.

28.01.2020Gündem
Bakan Soylu: Herhangi bir hasar sözkonusu değil

Bakan Soylu: Herhangi bir hasar sözkonusu değil

İçişleri Bakanı Soylu Manisa'daki deprem ile alakalı açıklamalarda bulundu

28.01.2020Haber
Manisada 4.8lik deprem

Manisa'da 4.8'lik deprem

Manisa'da 4.8'lik deprem Akhisar'da hissedildi

28.01.2020Haber
Son dakika haber: Manisada 3.6 büyüklüğünde deprem

Son dakika haber: Manisa'da 3.6 büyüklüğünde deprem

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan alınan bilgiye göre Akhisar'da meydana gelen depremin 17 kilometre derinlikte olduğu belirtildi.

28.01.2020Gündem
Deprem fay hattı haritası sorgulama AFAD ve MTA Türkiye fay hatları görüntüleme ekranı

Deprem fay hattı haritası sorgulama! AFAD ve MTA Türkiye fay hatları görüntüleme ekranı

Ülkemizde yaşanan son depremlerin ardından Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA), ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından geliştirilen Türkiye deprem fay hattı haritası merak edilmeye başlandı. Ülkemizin pek çok bölgesinde bulunan fay hatlarının haritasını çıkaran MTA ve AFAD, fay hatlarının Türkiye'nin hangi bölgelerden geçtiğini erişime açtı. İşte kontrol etmek isteyenler için AFAD ve MTA deprem fay hattı haritası sorgulama ve Türkiye fay hatları görüntüleme ekranı

28.01.2020Gündem
Elazığda deprem mi oldu En son hangi illerde deprem oldu Anlık Türkiye geneli son deprem verileri

Elazığ'da deprem mi oldu? En son hangi illerde deprem oldu? Anlık Türkiye geneli son deprem verileri

Kandilli Rasathanesi'nin son deprem verilerine göre Elazığ'da 4,2 büyüklüğünde bir artçı deprem daha meydana geldi. 5.0 kilometre derinlikte meydana gelen deprem saat 19:12'de gerçekleşti. Anlık son deprem haritasını takip eden vatandaşlar, en son gerçekleşen depremler haritası hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Elazığ'da deprem mi oldu? En son bugün nerelerde deprem oldu? İşte, 27 Ocak 2020 anlık son deprem verileri ve depremin yaşandığı iller.

27.01.2020Gündem
Deprem mi oldu Ankara dışında nerede deprem oldu Kandilli ve AFAD 27 Ocak son depremler listesi

Deprem mi oldu? Ankara dışında nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD 27 Ocak son depremler listesi

Elazığ'dan yaşanan deprem sonrası Türkiye genelinde meydana gelen depremlere bir yenisi daha eklendi. Kandilli Rasathanesi'nin son dakika verilerine göre Ankara'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem kentte kısa süreli paniğe neden oldu. Depremin ardından 14.00'da 3.3 olarak açıklanan bir deprem daha yaşandı. 27 Ocak son depremler listesi canlı olarak takip ediliyor. Peki, Deprem mi oldu? Ankara dışında nerede deprem oldu? İşte, Kandilli ve AFAD 27 Ocak son depremler listesi ve ülke genelinde bugün yaşanan deprem haritası.

27.01.2020Gündem
Son dakika haberler: Ankarada 3.9 ve 3.3 büyüklüğünde iki deprem

Son dakika haberler: Ankara'da 3.9 ve 3.3 büyüklüğünde iki deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Ankara'nın Akyurt ilçesinde 3.9 büyüklüğündeki depremin ardından 3.3 büyüklüğünde bir artçı deprem daha meydana geldi.

27.01.2020Gündem
Her telefonda olması gereken deprem uygulamaları

Her telefonda olması gereken deprem uygulamaları

Deprem olasılığını birkaç dakika önceden hissettirebilen, acil durumlarda yakınlarınıza kısa mesaj göndererek iyi olduğunuzu haber veren ve yerinizi bildiren, internetsiz ortamlarda iletişim kurduran uygulamalar hızla artıyor. Bunlardan en az birini indirip, olası felaketlerin üstesinden gelebilirsiniz.

27.01.2020Teknoloji
Manisada artçı sarsıntılar sürüyor

Manisa'da artçı sarsıntılar sürüyor

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4 gün önce meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor.

26.01.2020Gündem
En son ne zaman ve nerede deprem oldu 25 Ocak Kandilli Elazığ ve çevresi depremler listesi

En son ne zaman ve nerede deprem oldu? 25 Ocak Kandilli Elazığ ve çevresi depremler listesi

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde şu ana kadar toplam 22 kişi hayatını kaybetti ve bin civarı yaralı var. Bölgede artçı sarsıtıntılar da meydana gelmeye devam ediyor. Kandilli ve AFAD'ın online sistemlerinden meydana gelen depremleri anlık takip etmek mümkün. Peki, en son ne zaman ve nerede deprem oldu?

25.01.2020Gündem
Deprem yaşanan bölgelerde son durum ne Deprem mi oldu

Deprem yaşanan bölgelerde son durum ne? Deprem mi oldu?

Ülkemizin bir çok bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız Elazığ'da meydana gelen depremin ardından yaşanan artçı sarsıntıların etkisi ile deprem mi oldu sorusunun cevabı internette cevabı en çok aranan sorular arasında yer alıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan son dakika verilerine göre Elazığ'da artçı sarsıntılar devam ediyor. Bu sarsıntıların bir çoğu çevre illerden de duyuldu. İşte deprem mi oldu sorusunun cevabı ve paylaşılan resmi deprem listesi

25.01.2020Gündem
Yerkabuğu ve fay hattı kırılması nedir

Yerkabuğu ve fay hattı kırılması nedir?

Dün akşam meydana gelen Elazığ depreminin ardından vatandaşlar depremle ilgili bazı terimleri ve bilgileri merak ediyorlar. Özellikle deprem uzmanları tarafından izleyiciye aktarılan bilgiler arasında yer alan Yerkabuğu ve fay hattı kırılması internette aranan bilgiler arasında. Peki Yerkabuğu ve fay hattı kırılması nedir?

25.01.2020Gündem
Son Depremler.. En son nerede deprem oldu 25 Ocak deprem listesi

Son Depremler.. En son nerede deprem oldu? 25 Ocak deprem listesi

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından açıklamalar art arda geliyor. Depremde ilk belirlemelere göre Elazığ'da 8, Malatya'da ise 6 kişinin hayatını kaybetti. THY depremin ardından Elazığ'a ek seferler başlattı, Meteoroloji hava durumuna karşı vatandaşları uyardı. Bölgedeki camiler, okullar, yurtlar ve spor salonları vatandaşların kullanımına açıldı. BTK, deprem bölgesindeki vatandaşlara ücretsiz konuşma ve internet tanımlandığını duyurdu. AFAD, sosyal medyada depremle ilgili oluşabilecek dezenformasyon içerikli paylaşımlara itibar edilmemesi konusunda konusunda vatandaşları uyardı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da 405, Malatya'da 148 vatandaşın yaralanarak hastanelere getirildiğini veya geldiğini bildirdi ve Elazığ'da 30 vatandaşı arama-kurtarma çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

24.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Elazığ depremini uzmanlar böyle yorumladı.. Yer kabuğu kırılmış olabilir

Son dakika haberler... Elazığ depremini uzmanlar böyle yorumladı.. 'Yer kabuğu kırılmış olabilir'

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden sonra uzmanlardan ilk yorumlar gelmeye başladı. Yapılan son dakika yorumlarında, Prof. Şükrü Ersoy, 'Bu deprem önemli. Yer kabuğunu kırmış olabilir. Bu anlamda da büyük bir enerji boşalmıştır' ifadelerini kullanırken, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Pampal ise 'Osmaniye'den bile hissedildi. Arada çok büyük uzaklık var. Yakında bilgiler gelmeye başlar. Ama maalesef karamsar bir tablo görünüyor' dedi. Prof Dr. Naci Görür ise "Umarım yanılıyorum ama can kaybının olabileceğini düşünüyorum" dedi.

24.01.2020Gündem
Kandilli en son depremler listesi | Deprem son dakika 2020

Kandilli en son depremler listesi | Deprem son dakika 2020

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD, ilk belirlemelere göre 14 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi. Doğu Anadolu başta olmak üzere Samsun'dan Osmaniye'ye kadar geniş bir bölgede hissedilen depremin ardından, vatandaşlar da meydana gelen en son depremleri ve Kandilli ve AFAD'ın bu konudaki son dakika depremler lsitesi sorgulanıyor. İşte, AFAD ve Kandilli son dakika depremler listesi...

24.01.2020Gündem
Son dakika... Bakan Kurumdan Manisadaki depremle ilgili açıklama: Pazartesi günü ödemeler başlayacak

Son dakika... Bakan Kurum'dan Manisa'daki depremle ilgili açıklama: Pazartesi günü ödemeler başlayacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manisa'da meydana gelen depremde ağır hasar alan binaların yıkımına başlayacaklarını belirterek, "Bu binalarda yaşayanları güvenli bir şekilde misafirhane ve otellerde misafir edeceğiz. İlk etapta 10 bin lira, toplamda 21 bin lira acil yardım ödeneği göndereceğiz." dedi.

24.01.2020Gündem
Manisada tedirgin bekleyiş

Manisa'da tedirgin bekleyiş

MANİSA'nın Akhisar ilçesinde, çarşamba günü meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından artçı sarsıntılar sürüyor. Depremin merkez üssü olan Musalar Mahallesi ve yakın mahallelerde vatandaşlar, bu geceyi de dışarıda sokakta ateş yakarak geçirdi.

24.01.2020Gündem
Son dakika haberi İstanbul neden hissetti Manisa 5.4, Ankara 4.5 ile sallandı

Son dakika haberi! İstanbul neden hissetti! Manisa 5.4, Ankara 4.5 ile sallandı

Meteoroloji mühendisi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Manisa’daki depremin İstanbul’da da hissedilmesinin ardından Twitter’dan, “Beylikdüzü’nden hissetmek enteresan bir durum. Üsküdar’da ben ve eşim hiçbir şey hissetmedik halbuki. Çok uzaktan depremi hissedenler herhalde zeminlerine/ binalarına bir baktırmalı...” mesajını paylaştı. Hürriyet’e konuşan uzmanlar ise depremin yüzeye yakın bir noktada meydana gelmiş olması nedeniyle sarsıntının İstanbul’da da hissedildiğini söyledi. İşte açıklamaları:

24.01.2020Gündem
AFAD açıkladı: 318 artçı deprem meydana geldi

AFAD açıkladı: 318 artçı deprem meydana geldi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), dün akşam Manis'da meydana gelen depremle ilgili yeni bir açıklama daha yaptı.

23.01.2020Gündem
Manisadaki deprem sonrası hasar tespit çalışması başlatıldı

Manisa'daki deprem sonrası hasar tespit çalışması başlatıldı

Merkez üssü Manisa'nın Akhisar ilçesi olarak kaydedilen 5,4 büyüklüğündeki depremin ardından gündoğumuyla birlikte AFAD ekipleri tarafından hasar tespit çalışması başlatıldı.

23.01.2020Gündem
Son dakika haberi: Manisada bir deprem daha

Son dakika haberi: Manisa'da bir deprem daha

Manisa'nın Akhisar ilçesinde AFAD'dan alınan bilgiye göre 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Ayrıca Manisa'nın Akhisar ilçesinde dün meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından artçı sarsıntılar sürüyor. Dün saat 16.18'den bugün saat 11.45’e kadar Manisa'nın Akhisar, Kırkağaç ve Yunusemre ilçelerinde toplam 245 sarsıntı yaşandı. 3 kişinin hafif yaralandığı, 1 kişinin de panik atak geçirdiği 5.4 büyüklüğündeki depremde, 5 metruk binanın yıkıldığı, bazı binalarda da çatlaklar oluştuğu bildirildi. Akhisar’da vatandaşlar, evlerine girmeye korkarken, Belediye Başkanı Besim Dutlulu, çadıra ihtiyaç duyduklarını söyledi.

23.01.2020Gündem
AFAD: Manisada 212, Ankarada 10 artçı deprem meydana geldi

AFAD: Manisa'da 212, Ankara'da 10 artçı deprem meydana geldi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), dün gece Manisa ve Ankara'da meydana gelen depremlerle ilgili açıklama yaptı.

23.01.2020Gündem
Son dakika haberleri: Ankara’da depremler devam eder mi Canlı yayında açıkladı…

Son dakika haberleri: Ankara’da depremler devam eder mi? Canlı yayında açıkladı…

Aydın Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Mehmet Fatih Altan canlı yayında Manisa’daki depremle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Altan, ‘Ankara’daki depremler için ne görüyorsunuz?’ sorusuna ‘Şu an daha büyük bir deprem beklenmiyor. Artık artçılarla sönebilir’ ifadelerini kullandı.

23.01.2020Gündem
Manisa Akhisar deprem anı

Manisa Akhisar deprem anı

Manisa Akhisar deprem anı marketin güvenlik kameralarına böyle yansıdı

23.01.2020Haber
Manisa’daki deprem İstanbul’da neden hissedildi Fayın bir ucu İstanbul’da mı

Manisa’daki deprem İstanbul’da neden hissedildi? Fayın bir ucu İstanbul’da mı?

Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan ve Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Şerif Barış, Manisa-Akhisar ve Ankara’da meydana gelen depremleri Hürriyet.com.tr’ye yorumladı.

23.01.2020Gündem
Son dakika: Manisada 212, Ankarada 10 artçı derprem meydana geldi.. İşte meydana gelen son depremler

Son dakika: Manisa'da 212, Ankara'da 10 artçı derprem meydana geldi.. İşte meydana gelen son depremler

Ankara'nın Akyurt ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan son dakika bilgisine göre, Akyurt ilçesinde 06.54'te 4,5 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem yerin yaklaşık 13 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Ankara'daki 4.5 ve 3.8'lik depremlerin ardından artçı depremler meydana gelmeye devam ediyor.

23.01.2020Gündem
Son dakika haberi Uzmanlar Manisa depremini yorumladı

Son dakika haberi! Uzmanlar Manisa depremini yorumladı

Manisa'nın Akhisar ilçesindeki 5,4 büyüklüğündeki depremi, deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy, İÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Öztürk, Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Tatar ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir yorumladı.

22.01.2020Gündem
Uzman isimlerden Manisa depremi değerlendirmesi

Uzman isimlerden Manisa depremi değerlendirmesi

Deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy, İ.Ü. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Öztürk ve Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Tatar Manisa'da meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki depreme ilişkin değerlendirmede bulundu.

22.01.2020Haber
Bu kez depremi tutturdu... Yorum yağdı

Bu kez depremi tutturdu... Yorum yağdı

Sosyal medyada deprem kehanetlerinde bulunan Tayvanlı Dyson Lin'in Manisa depremini tutturdu. Lin'in daha önceki bir çok tahmini tutmamıştı.

22.01.2020Gündem
DHA muhabiri canlı yayında son durumu aktardı

DHA muhabiri canlı yayında son durumu aktardı

DHA muhabiri Cemir Seval, Manisa'da meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki deprem sonrası bölgedeki son durumu CNN TÜRK canlı yayınında anlattı.

22.01.2020Haber
Depremler nasıl oluşur İşte deprem oluş nedenleri ve deprem türleri

Depremler nasıl oluşur? İşte deprem oluş nedenleri ve deprem türleri

Manisa'da meydana gelen şiddetli depremin ardından, depremin oluşu ve deprem türleri bir kez daha gündeme geldi. Deprem kuşağı Türkiye'de her geçen gün meydana gelen depremlerle beraber deprem nedir sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. Peki, depremler nasıl oluşur? Depremler kaça ayrılır? İşte, kısaca deprem oluş nedenleri ve deprem türleri hakkında ayrıntılı bilgiler...

22.01.2020Gündem
Halk sokakta Kriz masası oluşturuldu

Halk sokakta! Kriz masası oluşturuldu

Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem korku ve paniğe neden oldu.

22.01.2020Gündem
Son dakika haberi AFADdan depremle ilgili önemli açıklama

Son dakika haberi! AFAD'dan depremle ilgili önemli açıklama

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki deprem sonrası can kaybı ve yaralanma bulunmadığı bilgisinin alındığını bildirdi.

22.01.2020Gündem
Son dakika haberi: İstanbul Valiliğinden deprem açıklaması

Son dakika haberi: İstanbul Valiliği'nden deprem açıklaması

İstanbul Valiliği, Manisa'da meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen 5.4 büyüklüğünde depremin ardından açıklamada bulundu.

22.01.2020Gündem
Son dakika haberi Çok arzu etmiyoruz dedi ve paylaştı: Karar bugün

Son dakika haberi! 'Çok arzu etmiyoruz' dedi ve paylaştı: Karar bugün!

Manisa Valisi Ahmet Deniz ve Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu depremle açıklamalarda bulundu. Vali Deniz "Vatandaşlarımızın çatlak olan evlere girmesini çok arzu etmiyoruz" ifadelerini kullanırken evlere girilip girilmesiyle ilgili kararın bugün verileceğini kaydetti.

22.01.2020Gündem
Merkez üssü Akhisarda 5,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Merkez üssü Akhisar'da 5,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Manisa'da 22.22'de 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Bursa gibi bir çok ilde hissedildi.

22.01.2020Haber
İstanbulda deprem mi oldu 22 Ocak nerelerde deprem oldu İşte depremin hissedildiği iller

İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Ocak nerelerde deprem oldu? İşte depremin hissedildiği iller

Manisa'da akşam saatlerinde meydana gelen depremin ardından Kandilli Rasathanesi verilerine göre saat 22.22'da peş peşe şiddetli 2 deprem daha yaşandı. Marmara Bölgesi'nde Çanakkale, İzmir, Bursa, Yalova, Balıkesir gibi illerde de hissedilen deprem bölgedeki kentlerde paniğe neden oldu. Kentlerde yaşayan on binlerce vatandaşlar Twitter üzerinden deprem mi oldu paylaşımları yaptı. Manisa Valisi Ahmet Deniz depremin ardından verdiği bilgilerde birkaç evin yıkıldığını ancak yaralı olmadığını duyurdu. Peki, İstanbul'da deprem mi oldu? Nerelerde deprem oldu? İşte, depremin hissedildiği iller ve 22 Ocak son depremler listesi....

22.01.2020Gündem
Son dakika haberi Manisada deprem... İstanbulda da deprem hissedildi

Son dakika haberi! Manisa'da deprem... İstanbul'da da deprem hissedildi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 22.22'de 5.4 büyüklüğünde İstanbul'da hissedilen bir deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Bursa, Balıkesir gibi bir çok ilde hissedildi. Kandilli Rasathanesi 22.25'te aynı noktada 4.4 büyüklüğünde bir artçı kaydedildiğini açıkladı. AFAD can kaybı ve yaralanma olmadığını duyururken Manisa Valiliği, Manisa Valisi ve Akhisar Belediye Başkanından peş peşe açıklamalar geldi. Depremin ardından ilk yarım saatte 11 olmak üzere 72 artçı sarsıntı kaydedildi.

22.01.2020Gündem
Manisada 4.1 büyüklüğünde deprem

Manisa'da 4.1 büyüklüğünde deprem

AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamalarda, Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

22.01.2020Haber

Yazar Sonuçları

Pazar notları

Önce Elazığ’a ve Malatya’ya selam... Geçmiş olsun.

26.01.2020

Hepsini tek tek andım

GAZETECİLİĞE ekonomi muhabiri olarak başladım.

26.01.2020