EKSTRA
MENÜ

Manisa Deprem

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.053 haberi bulunmuştur.

Manisa Deprem Haberleri

Deprem mi oldu 13 Şubat deprem son dakika Kandilli deprem bilgi sistemi

Deprem mi oldu? 13 Şubat deprem son dakika Kandilli deprem bilgi sistemi!

Deprem mi oldu sorusu, son depremler içerisinde 13 Şubat Çarşamba günü yer alan sarsıntıları görüntülemek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 13 Şubat Çarşamba günü sabah saatlerinde uyanan ve dün gece deprem mi oldu sorusuna yanıt arayan pek çok vatandaş, Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerini sorguluyor. Peki, son depremler içerisinde yer alan bilgilere göre 13 Şubat sabah saatlerinde son depremler listesi içerisinde neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.02.2020Gündem
Deprem mi oldu 12 Şubat deprem son dakika Kandilli deprem bilgi sistemi

Deprem mi oldu? 12 Şubat deprem son dakika Kandilli deprem bilgi sistemi!

Elazığ'da yaşanan son dakika deprem gelişmesinin ardından gözler son depremler ekranına çevrildi. Kandilli Rasathanesi verilerine göre öğle saatlerinde Elazığ'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Meydana gelen bu depremin ardından son depremler ekranı merakla araştırılmaya başlandı. Peki, son depremler ekranında yer alan bilgilere göre en son nerede deprem oldu? İşte, 12 Şubat Çarşamba gününün en son depremler ekranı!

12.02.2020Gündem
Deprem mi oldu 10 Şubat deprem son dakika Kandilli bilgileri

Deprem mi oldu? 10 Şubat deprem son dakika Kandilli bilgileri!

Deprem mi oldu sorusu, son depremler içerisinde 10 Şubat Pazartesi günü yer alan sarsıntıları görüntülemek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 10 Şubat Pazartesi günü sabah saatlerinde uyanan ve dün gece deprem mi oldu sorusuna yanıt arayan pek çok vatandaş, Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerini sorguluyor. Peki, son depremler içerisinde yer alan bilgilere göre 9 Şubat sabah saatlerinde son depremler listesi içerisinde neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.02.2020Gündem
Deprem mi oldu 9 Şubat deprem son dakika Kandilli bilgileri

Deprem mi oldu? 9 Şubat deprem son dakika Kandilli bilgileri!

Deprem mi oldu sorusu, son depremler içerisinde 9 Şubat Pazar günü yer alan sarsıntıları görüntülemek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 9 Şubat Pazar günü sabah saatlerinde uyanan ve dün gece deprem mi oldu sorusuna yanıt arayan pek çok vatandaş, Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerini sorguluyor. Peki, son depremler içerisinde yer alan bilgilere göre 9 Şubat sabah saatlerinde son depremler listesi içerisinde neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.02.2020Gündem
En son derede deprem oldu Kandilli en son depremler listesi

En son derede deprem oldu? Kandilli en son depremler listesi

Son depremler listesi Türkiye genelinde meydana gelen depremlerin ardından gündeme gelmeye devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin güncellediği son bilgilere göre, Manisa'da 3.1 ve 3.2 büyüklüklerinde iki deprem yaşandı.Gece saatlerinde meydana gelen depremlerin ardından vatandaşların gözü son depremler listesine çevrildi. Peki, en son derede deprem oldu? İşte, Kandilli en son depremler listesi

8.02.2020Gündem
Manisada 4.0 büyüklüğünde deprem

Manisa'da 4.0 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirtildi.

8.02.2020Gündem
Deprem nerede oldu Elazığda deprem mi oldu Kandilliden son dakika deprem açıklaması

Deprem nerede oldu? Elazığ'da deprem mi oldu? Kandilli'den son dakika deprem açıklaması

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nin son dakika verilerine göre Elazığ'da deprem meydana geldi. Kentte yaşanan depremin ardından Türkiye genelinde yaşanan büyük ve küçük depremlerin listesi merak konusu oldu. 22:57'de hissedilen deprem sonrası deprem nerede oldu? Elazığ'da deprem mi oldu? sorularının yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, 7 Şubat 2020 AFAD ve Kandilli verilerine göre son dakika deprem listesi.

7.02.2020Gündem
Manisada kar yağışı ulaşımı engelledi

Manisa'da kar yağışı ulaşımı engelledi

MANİSA'nın Kula ilçesinde akşam saatlerinde başlayan karla karışık yağmur, gece saatlerinde yerini yoğun kar yağışına bıraktı. Kar yağışı sebebiyle, İzmir-Ankara D300 karayolunda önlem alan emniyet güçleri, ağır tonajlı araçların geçişine tuzlama çalışmaları nedeniyle bir süre izin vermedi. Bu arada, kara hasret kalan Kulalılarda geç saatte sokağa çıkarak kar yağışının keyfini sürdü.

7.02.2020Gündem
Son dakika haberler: Manisada 4.0 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: Manisa'da 4.0 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre, Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin yaklaşık olarak 10 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirtildi.

7.02.2020Gündem
Şimdi nerede deprem oldu Deprem mi oldu AFAD ve Kandilli deprem sorgulama

Şimdi nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem sorgulama!

Son depremler listesi Türkiye genelinde yaşanan depremlerin ardından Kandilli Rasathanesi, ve AFAD tarafından güncellenmeye devam ediyor. Son olarak salı günü Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.3 ve 5.0 büyüklüğünde meydana gelen depremlerin ardından, pek çok vatandaş, internet üzerinden anlık deprem haritasını öğrenmek adına şimdi nerede deprem oldu, deprem mi oldu gibi soruların yanıtını araştırıyor. İşte, AFAD ve Kandilli deprem sorgulama ve 5 Şubat son depremler verisi.

5.02.2020Gündem
Manisada depremler sürüyor, halk tedirgin

Manisa'da depremler sürüyor, halk tedirgin

MANİSA'nın geçen 22 Ocak'ta 5.4 büyüklüğündeki deprem yaşanan ilçesi Akhisar'da, sarsıntılar sürüyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi verilerine göre dün akşam 4.3 ve 4.8 büyüklüğündeki iki ayrı depremle sallanan ilçede, endişeli bekleyiş sürerken, kırsal Musalar Mahallesi'nde ilk depremde çatlaklar meydana gelen metruk bir binanın oda duvarlarından biri çöktü.

5.02.2020Gündem
En son nerede deprem oldu 5 Şubat 2020 Kandilli son depremler listesi

En son nerede deprem oldu? 5 Şubat 2020 Kandilli son depremler listesi

Türkiye genelinde yaşanan deprem verileri hakkında bilgi veren Kandilli Rasathanesi 5 Şubat tarihinde büyük ve küçük depremler verisini yeniledi. Salı günü Manisa'da yaşanan depremin ardından Kandilli'nin güncel deprem listesi araştırılmaya başlandı. Depremler hakkında bilgi edinmek isteyenler, en son nerede deprem oldu? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. İşte, 5 Şubat 2020 Kandilli son depremler listesi.

5.02.2020Gündem
Son dakika... Manisanın Akhisar ilçesinde deprem meydana geldi

Son dakika... Manisa'nın Akhisar ilçesinde deprem meydana geldi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Manisa Valiliği, peş peşe gerçekleşen depremlerin ardından açıklama yaptı.

4.02.2020Haber
Son dakika... Manisada korkutan deprem Çevre illerden de hissedildi

Son dakika... Manisa'da korkutan deprem! Çevre illerden de hissedildi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.3 ve 5.0 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.

4.02.2020Gündem
Son dakika... Manisada korkutan bir deprem daha

Son dakika... Manisa'da korkutan bir deprem daha!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Manisa Valiliği, peş peşe gerçekleşen depremlerin ardından açıklama yaptı.

4.02.2020Gündem
4 Şubat son depremler listesi: Nerede deprem oldu Deprem mi oldu

4 Şubat son depremler listesi: Nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

4 Şubat Salı günü meydana gelen son depremler listesi Kandilli'nin verileriyle güncellendi. Manisa'da bugün yaşanan deprem sonrası akşam saatlerinde kentte 5 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. İstanbul, İzmir ve Bursa'da da hissedilen depremin ardından güncel deprem listesi internette araştırılmaya başlandı. Peki, nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? İşte, 4 Şubat 2020 son depremler listesi.

4.02.2020Gündem
Deprem son dakika 2020: İzmir ve Manisada deprem mi oldu Şimdi meydana gelen son depremler listesi

Deprem son dakika 2020: İzmir ve Manisa'da deprem mi oldu? Şimdi meydana gelen son depremler listesi

Malatya, Manisa, Elazığ ve İzmir başta olmak üzere yurdun pek çok merkezinde meydana gelen son depremler, pek çok ilde araştırılmaya devam ediyor. Manisa ve Elazığ'da pek çok artçı depremi listeleyen son depremler listesi içerisinde depremin büyüklüğü, derinlik durumu ve saat bilgileri yer alıyor. Peki, son dakika deprem listesi içerisinde hangi iller yer alıyor? İşte, 4 Şubat tarihli son depremler listesi hakkında detaylı bilgiler

4.02.2020Gündem
Deprem son dakika: İstanbulda deprem mi oldu Şimdi deprem nerede oldu İşte depremin hissedildiği iller

Deprem son dakika: İstanbul'da deprem mi oldu? Şimdi deprem nerede oldu? İşte depremin hissedildiği iller

Kandilli Rasathanesi'nin son dakika verilerine göre Manisa'da 4.3 ve 5.0 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Bölgede yaşanan deprem çevre illerde de hissedildi. Marmara Bölgesi'nde depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. AFAD ve Kandilli'nin son dakika depremler listesinin öğrenmek isteyen vatandaşlar, İstanbul'da deprem mi oldu? Şimdi deprem nerede oldu? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Peki, bugün nerelerde deprem oldu? İşte, 4 Şubat son dakika deprem verileri ve depremin hissedildiği iller

4.02.2020Gündem
Manisada korkutan deprem

Manisa'da korkutan deprem!

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

4.02.2020Gündem
Manisada 3.9 büyüklüğünde deprem

Manisa'da 3.9 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan bilgiye göre, Manisa'nın Akhisar ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin 7 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirtildi.

4.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Manisada 5 dakikada 5 deprem meydana geldi

Son dakika haberi: Manisa'da 5 dakikada 5 deprem meydana geldi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 5 dakikada en büyüğü 4,0 olan 5 artçı sarsıntı meydana geldi.

4.02.2020Gündem
Kandilli son dakika depremler listesi: Boluda az önce deprem mi oldu

Kandilli son dakika depremler listesi: Bolu'da az önce deprem mi oldu?

Türkiye'nin birçok bölgesinde meydana gelen son dakika depremler listesi 3 Şubat'ta yenilendi. Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre akşam saatlerinde bir deprem daha meydana geldi. Depremi hisseden vatandaşlar Bolu'da deprem mi oldu? Nerede deprem oldu gibi sorulara sosyal medya ve internet üzerinden yanıt aramaya başladı. İşte, Kandilli ve AFAD'ın son dakika depremler listesinde göre bugün yurt genelinde yaşanan son depremlerin büyüklükleri ve en güncel deprem haritası.

3.02.2020Gündem
En son nerelerde deprem oldu Deprem mi oldu Kandilliden son dakika deprem açıklaması (2 Şubat 2020)

En son nerelerde deprem oldu? Deprem mi oldu? Kandilli'den son dakika deprem açıklaması (2 Şubat 2020)

Son dakika depremlere yer veren Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre Manisa'da akşam saatlerinde deprem meydana geldi. 22.01'de hissedilen depremin ardından bölgede yaşayan vatandaşlar, deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu sorularına yanıt aramaya başladı. Vatandaşlar, Türkiye genelinde 2 Şubat tarihinde yaşanan deprem haritasını sorguluyor. İşte, Türkiye geneli son dakika depremler listesi.

2.02.2020Gündem
Manisada korkutan deprem

Manisa'da korkutan deprem!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

2.02.2020Gündem
15 tatil hangi illerde uzatıldı Deprem olan yerlerde yarın (3 Şubat) okullar açılacak mı

15 tatil hangi illerde uzatıldı? Deprem olan yerlerde yarın (3 Şubat) okullar açılacak mı?

Elazığ, Manisa, ve Malatya'da depremden etkilenen bazı okullar için hasar tespit çalışmaları ve yıkım kararları resmi makamlar tarafından kamuoyuna duyuruldu. Yarıyıl tatilinin bitmesinin ardından, deprem olan illerde öğrenci ve velilerin gözü okulların açılacağı tarihe çevrildi. Valiliklerden yapılan açıklamalara göre, deprem olan şehirlerde yarın okullar açılacak mı sorusu yanıt buldu. Depremden etkilenen il ve bazı ilçelerde okullarda yarıyıl tatilinin uzatıldığı duyuruldu. Peki, 15 tatil hangi illerde uzatıldı? İşte, tatilin uzatıldığı iller ve ilçeler.

2.02.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Türkiye genelinde yaşanan son depremler listesine bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz hafta aralıklarla devam eden Elazığ, Ankara, Akdeniz depremleri ardından bu kez Ege’den deprem haberi geldi. AFAD'da yer alan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Akhisar ve Kırkağaç ilçelerinde deprem meydana geldi. Peki, nerelerde deprem oldu? İşte, Kandilli ve AFAD son depremler listesi

2.02.2020Gündem
Son dakika deprem haberi... Manisada 4.4 büyüklüğünde deprem

Son dakika deprem haberi... Manisa'da 4.4 büyüklüğünde deprem

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'ın resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada 'Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz.' ifadelerine yer verildi.

2.02.2020Gündem
Prof. Dr. Sözbilir: Deprem fırtınaları yaşanabilir

Prof. Dr. Sözbilir: Deprem fırtınaları yaşanabilir

DOKUZ Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde bugün sabah saatlerinde yaşanan depremlerin İzmir- Balıkesir fay zonunda gerçekleştiğini, bu fayın diğer fayları da tetikleyerek deprem fırtınalarına neden olabileceğini söyledi.

2.02.2020Gündem
Son dakika haberi... Manisa Akhisar’da korkutan deprem

Son dakika haberi... Manisa Akhisar’da korkutan deprem

MANİSA’nın Akhisar ilçesinde saat 03.23’te Richter ölçeğine göre 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kırkaağaç'ta ise saat 06.25'te 4.0 büyüklüğünde bir başka deprem yaşandı.

2.02.2020Gündem
Manisa Akhisarda artçı sarsıntılar sürüyor

Manisa Akhisar'da artçı sarsıntılar sürüyor

MANİSA’nın Akhisar ilçesinde saat 03.23’te Richter ölçeğine göre 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kırkaağaç'ta ise saat 06.25'te 4.0 büyüklüğünde bir başka deprem yaşandı.

2.02.2020Haber
Deprem son dakika 2020: Dün gece deprem mi oldu

Deprem son dakika 2020: Dün gece deprem mi oldu?

AFAD ve Kandili Rasathanesi'nin yaptığı açıklamaya göre dün gece deprem mi oldu sorusu, son günlerde art arda yaşanan depremler dolayısıyla pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Elazığ ve Manisa'da hala artçı etkilerin hissedildiği son depremlerde, Kandilli Rasathanesi'nin resmi internet sitesi üzerinden büyüklük açıklamaları yapılmaya devam ediliyor. Peki, son dakika deprem listesi içerisinde yer alan depremler nerede oldu? İşte, dün gece deprem mi oldu sorusunun cevabı ve merakla araştırılan bazı bilgiler

1.02.2020Gündem
Elazığda deprem mi oldu Bugün nerelerde deprem oldu Deprem son dakika 2020 ve Kandilli 31 Ocak deprem listesi

Elazığ'da deprem mi oldu? Bugün nerelerde deprem oldu? Deprem son dakika 2020 ve Kandilli 31 Ocak deprem listesi

Geçen hafta 6,8 büyüklüğündeki depremler sarsılan Elazığ'da son dakika depremler yaşanmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi'nin son verilerine göre, Elazığ'da 4 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Derinliği 1.5 km olan deprem bölgede kısa süreli paniğe neden oldu. Depremin ardından yaşanan depremle ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar Elazığ'da deprem mi oldu? Bugün nerelerde deprem oldu? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte, Kandilli ve AFAD verilerine göre 31 Ocak deprem listesi.

31.01.2020Gündem
Depremi mi oldu 2020 Kandilli en son depremler listesi

Depremi mi oldu? 2020 Kandilli en son depremler listesi

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden farklı şiddetlerde deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Özellikle Manisa ve Elazığ ile bu bölgelere yakın şehirlerde yaşayan vatandaşlar, meydana gelen son depremler hakkında bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, en son nerede deprem oldu?

31.01.2020Gündem
Deprem olan illerde okullar ne zaman açılacak İşte, Elazığ, Malatya, Manisada okulların açılış tarihi

Deprem olan illerde okullar ne zaman açılacak? İşte, Elazığ, Malatya, Manisa'da okulların açılış tarihi

5,8'lik Manisa depremi ve Elazığ'da can kayıplarına neden olan 6,8 büyüklüğündeki depremlerin ardından okulların açılacağı tarih gündeme geldi. Depremden etkilenen kentlerde okullarda meydana gelen hasarlar ver çatlaklarla ilgili çalışmalar başlatıldı. Bu okulların eğitime hazır olup olmadığı merak edilirken, yetkililerden yapılan son dakika açıklamaya göre deprem bölgelerinde yarıyıl tatilinin uzatıldığı duyuruldu. Peki, Manisa, Elazığ ve Malatya'da okullar ne zaman açılacak? İşte, deprem olan illerde okulların açılış tarihi.

30.01.2020Gündem
Deprem bölgesi Manisada okulların açılış tarihi ertelendi Manisada okullar ne zaman açılacak

Deprem bölgesi Manisa'da okulların açılış tarihi ertelendi! Manisa'da okullar ne zaman açılacak?

Manisa Valiliği, 22 ve 28 Ocak’ta depremlerin etkili olduğu Akhisar ve Kırkağaç ilçelerinde yarıyıl tatilinin 10 Şubat’a kadar uzatıldığını bildirdi.

30.01.2020Gündem
Manisada 4 büyüklüğünde deprem

Manisa'da 4 büyüklüğünde deprem

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

30.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Akdenizde art arda korkutan deprem

Son dakika haberler... Akdeniz'de art arda korkutan deprem

Son dakika haberine göre, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi, saat 14.21'de Akdeniz'de 5.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Son güncellemelerin ardından ise AFAD, depremin büyüklüğünü 5.5 olarak listeledi. Meydana gelen son depremler sonrasında art arda birçok deprem daha listelendi. İşte, meydana gelen son depremler listesi

30.01.2020Dünya
Mega projeler büyük depremlere ve şiddetli rüzgara dayanıklı

Mega projeler büyük depremlere ve şiddetli rüzgara dayanıklı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan "Türkiye'nin deprem kuşağında olması nedeniyle inşa edilen yol, köprü ve tüneller deprem faktörü ön planda tutularak yapılıyor" dedi.

30.01.2020Ekonomi
Son dakika haberi... Herkesin merak ettiği deprem sorusuna yanıt verdi: Biraz hurafe

Son dakika haberi... Herkesin merak ettiği deprem sorusuna yanıt verdi: Biraz hurafe!

KOCAELİ Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Şerif Barış yaptığı son dakika açıklamasında "Depremlerin birbirini tetiklemesi, biraz hurafe. Çok net bir şekilde söylüyorum ki uzak depremler, birbirini tetiklemiyor" dedi.

30.01.2020Gündem
Kentsel dönüşümde 2019da yaklaşık 682 milyon lira kira yardımı yapıldı

Kentsel dönüşümde 2019'da yaklaşık 682 milyon lira kira yardımı yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye genelinde 2019'da 106 bin 980 hak sahibine 681 milyon 893 bin 722 lira kira yardımı yapıldı.

30.01.2020Ekonomi
En son nerede deprem oldu Kandilli son dakika depremler 2020 canlı listesi

En son nerede deprem oldu? Kandilli son dakika depremler 2020 canlı listesi

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Elazığ'da yaşanan ve çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremin ardından bu konuda hassasiyetleri artan vatandaşlar, son olarak meydana gelen depremlerin şiddeti ve mekanı gibi konuları internette araştırıyor. Peki, en son nerede deprem oldu?

30.01.2020Gündem
Elazığda sismik izolatörler sayesinde en güvenli binaydı

Elazığ'da sismik izolatörler sayesinde en güvenli binaydı!

ELAZIĞ Sivrice merkezli 6.8 büyüklüğündeki depremden etkilenmeyen ve şehrin en güvenli yapısı sayılabilecek Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde, zemininde bulunan 872 deprem izolatörü sayesinde kesintisiz sağlık hizmeti verilebildi. Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nin mimarı Ahmet Akyüz, "Depremden 5-10 dakika sonra evimden çıkıp hastane binasına koştum. Elazığ'da şu anda sismik izolatör sistemi ile donatılmış tek yapı burası. Hastanenin ne kadar güvenli ve sağlam olduğunu biliyordum. Geldiğimde buradaki insan kalabalığı dikkatimi çekti. Vatandaşlar da güvenli buldukları için zannediyorum depremden hemen sonraki dakikalarda soluğu burada almışlardı" dedi.

29.01.2020Gündem
29 Ocak 2020 Kandilli en son depremler listesi | Nerede deprem oldu

29 Ocak 2020 Kandilli en son depremler listesi | Nerede deprem oldu?

Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında saat 08:10'da yerin 9.6 kilometre derinliğinde 4.1 büyüklüğünde deprem yaşandı. Öte yandan Manisa ve Elazığ civarlarından da küçük çaplı depremler meydana gelmeye devam ediyor. Peki, en son ne zaman ve nerede deprem oldu?

29.01.2020Gündem
İzmirde deprem mi oldu Deprem kaç büyüklüğünde oldu ve nerelerde hissedildi 28 Ocak son deprem haritası

İzmir'de deprem mi oldu? Deprem kaç büyüklüğünde oldu ve nerelerde hissedildi? 28 Ocak son deprem haritası

Kandilli Rasathanesi'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan son dakika açıklamalara göre Manisa'da 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'ın geçtiği verilere göre ise deprem 4,7 büyüklüğünde yaşandı. Manisa'da yaşanan deprem İzmir ve çevre illerden de hissedildi. Deprem sonrası kısa süreli panik yaşayanlar, İzmir ve Manisa'da deprem mi oldu? Nerede deprem oldu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Deprem kaç büyüklüğünde oldu? İşte, 28 Ocak son dakika deprem haritası ve depremin hissedildiği iller...

28.01.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Beyaz ölüm

KAR yağıyor bir yerlere...

8.02.2020

Yık yap kentsel dönüşüm değildir

KABUS gibi bir 2020 başlangıcı oldu.

7.02.2020

Marmara büyüklüğünde sulak alan kaybettik... Suları kim yok etti?

SULAK Alanların Korunması Sözleşmesi’ni ülkemiz 17 Mayıs 1994 tarihinde imzaladı.

7.02.2020

Canımızı sokakta bulmadık

ELAZIĞ, Manisa ve Kırkağaç deprem gerçeğini bir kez daha tokat gibi suratımıza çarptı. İzmir İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) açıkladığı veriler korkunç... İzmir’de 7 büyüklüğünde bir depremde en az 70 bin bina yıkılacak, 30 bin kişi hayatını kaybedecekmiş.

3.02.2020

Maalesef depreme hazır değiliz

ÖNCE Manisa sallandı; sonra Elazığ ve Malatya ama Manisa’daki depremler devam ediyor.

30.01.2020