EKSTRA
MENÜ
Etiketler

Man Adası

Man Adası haberleri sayfasında güncel ve son dakika Man Adası hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 86 Man Adası haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Man Adası, İrlanda Denizi'nde, Britanya Adaları'nın coğrafi merkezinde ada. Birleşik Krallık'a dahil olmamakla beraber kraliyete bağımlıdır.

 

Man Adası Haberleri

Man Adası için 359 bin TL tazminat daha

Man Adası için 359 bin TL tazminat daha

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Kasım 2017’de, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yakınlarının Man Adası’na para transferi yaptıklarına ilişkin iddiaları nedeniyle hakkında açılan 1 milyon 500 bin liralık tazminat davasında, 359 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edilmişti.

17.07.2020Gündem
Son dakika haberler... Man Adası davasında yeni gelişme Kılıçdaroğlu 359 bin TL manevi tazminat ödeyecek

Son dakika haberler... 'Man Adası' davasında yeni gelişme! Kılıçdaroğlu 359 bin TL manevi tazminat ödeyecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Man Adası" açıklamaları nedeni ile bir kez daha manevi tazminat ödemeye mahkum edildi. Mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve yakınlarına 359 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi. Mahkeme, daha önce aynı tutar üzerinden oluşturduğu tazminat kararı, İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulmuş, bozma sonrası yapılan yeniden yargılamada aynı karar verildi.

16.07.2020Gündem
Son dakika haberler... Man Adası davasında karar verildi: Kılıçdaroğlu tazminat ödeyecek

Son dakika haberler... 'Man Adası' davasında karar verildi: Kılıçdaroğlu tazminat ödeyecek

İstinaf mahkemesinin bozma kararının ardından yeniden görülen Man Adası davasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarına 197 bin TL tazminat ödemesine karar verildi.

14.07.2020Gündem
Kılıçdaroğluna tazminat cezasında gerekçeli karar açıklandı

Kılıçdaroğlu'na tazminat cezasında gerekçeli karar açıklandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının Man Adası'na para transferi yaptıklarına ilişkin iddiaları nedeniyle 130 bin lira manevi tazminata mahkum edildiği davanın gerekçesi açıklandı.

10.12.2018Gündem
Kılıçdaroğlu’na 5. kez Man Adası tazminat cezası

Kılıçdaroğlu’na 5. kez Man Adası tazminat cezası

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası belgelerine ilişkin yaptığı açıklamaları nedeniyle 5. kez tazminata mahkûm edildi.

30.11.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan tazminat kararı için ilk yorum: İftira adalet duvarına çarptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tazminat kararı için ilk yorum: İftira adalet duvarına çarptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak canlı yayınında, 'Man Adası iddiaları' ile ilgili Kılıçdaroğlu'nun 170 bin TL manevi tazminata mahkum edilmesini değerlendirdi.

7.06.2018Haber
Biz parayla pulla korkmayız

'Biz parayla pulla korkmayız'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası iddialarıyla ilgili Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yakınlarına 197 bin TL tazminat ödemeye mahkûm edilmesiyle ilgili, “Nedir bu tazminat? Beni korkutmak için. Biz parayla, pulla korkmayız. Ben o davada mutlaka kazanacağım. Nerede? Türkiye’de olmasa dahi, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde kazacağım” dedi.

7.06.2018Gündem
Reddi hâkim talebi yine reddedildi

Reddi hâkim talebi yine reddedildi

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, ailesi ve yakın çevresinin ‘Man Adaları’ iddialarına ilişkin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na açtıkları 1 milyon 500 bin liralık manevi tazminat davasında, Kılıçdaroğlu’nun ‘reddi hâkim’ talebini yine reddedildi.

24.05.2018Gündem
Man Adası belgeleri için karar çıktı

Man Adası belgeleri için karar çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınlarının Man Adası'ndaki bir şirkete para gönderdikleri" iddiası üzerine başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi. Halk Bankası'nın CHP'nin elindeki belgeleri doğruladığı belirtilen kararda şüphelilerin Man Adası'nda bulunan Bellway şirketinin yurt dışında bulunan hesabına veya yurt dışında bulunan başkaca bir hesaba para göndermedikleri anlaşılmıştır" denildi.

10.02.2018Gündem
Dekontları yutturmuşlar

Dekontları yutturmuşlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yakınlarıyla ilgili belge gösteren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Bu zatın belge diye salladığı kâğıtları görünce anladık ki bir şirket alışverişi için yapılan ödemelerin dekontlarını kendisine ‘Cumhurbaşkanı’nın yakınları yurtdışına para gönderiyor’ diye yutturmuşlar. Belgeler de sahte” yanıtı verdi. Erdoğan, Kars’ta ve Iğdır’da şunları söyledi:

2.12.2017Gündem
Bitcoin’e kocamdan daha çok güveniyorum

Bitcoin’e kocamdan daha çok güveniyorum

Eşinden her an bir sinsilik, bir çakallık bekleyen ünlü kim? Bitcoin alacak mıyız almayacak mıyız? Malum davada ne geyikler dönüyor? Gündemin köpüğünden biraz ister misiniz?

Bu basit bir ticari ilişki değildir

'Bu basit bir ticari ilişki değildir'

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakınlarının para trafiği iddialarına ilişkin dekont ve belgeleri kamuoyuyla paylaştı. Erdoğan’ın “Beş isim o şirkete para göndermiş değil, şirketlerini satmaları nedeniyle onlara para geldi. Oraya para gitmedi. Ticareti bilenler için bu işlemlerde hiçbir sorun yoktur” dediği belgeler için Tezcan, “Bu basit bir ticari işlem değil” diye konuştu.

1.12.2017Gündem
Bülent Tezcan belgeleri kamuoyu ile paylaştı

Bülent Tezcan belgeleri kamuoyu ile paylaştı

CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, yurt dışına para transferi iddiasıyla belgeleri basına dağıttı. Tezcan, orjinal dekont ve belgelerin savcılığa verileceğini açıkladı.

1.12.2017Haber
Şirket sahibi: Belgeler sahte

Şirket sahibi: Belgeler sahte

Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın akrabaları ve yakınları tarafından para aktarıldığını iddia ettiği Bellway Ltd. şirketinin sahibi Bahattin Ayan, iddiaların gerçeği yansıtmadığını, şirketlerinin asıl hesaplarında yaptıkları incelemelerde swift mesajlarda ve dekontlarda böyle bir para hareketinin bulunmadığını ileri sürerek belgelerin sahte olduğunu iddia etti.

30.11.2017Gündem
Belgenin ucu bucağı yok

Belgenin ucu bucağı yok

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgelerle ilgili konuştu:

30.11.2017Gündem
Savcılık soruşturma açtı CHPden belgeleri istedi

Savcılık soruşturma açtı CHP'den belgeleri istedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM Grubu’nda açıkladığı belgeleri savcılığa teslim etmesi gerektiği yönündeki tartışmalar sürerken, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

30.11.2017Gündem
Havale atışması

Havale atışması

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın bazı yakınlarının Man Adası’ndaki bir şirkete 15 milyon dolar gönderdiğini öne sürüp belgeler gösterdi. Erdoğan’ın yakınlarının avukatı ise belgelerin sahte olduğunu söyledi.

28.11.2017Gündem
Kılıçdaroğlundan hodri meydan diyen Erdoğana cevap

Kılıçdaroğlu'ndan 'hodri meydan' diyen Erdoğan'a cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt geldi.

28.11.2017Haber
Keşfedilmeyi bekleyen 10 ilginç ülke

Keşfedilmeyi bekleyen 10 ilginç ülke

İtalya, Fransa ve İspanya gibi ülkeler, herkesin seyahat hayalini süsler. Ancak gizli hazineleri keşfetmek için çok ilginç ülkeler de var. İşte ismi cismi duyulmamış, duyulsa bile nerede olduğu hakkında en ufak fikrinizin olmadığı 10 ülke…

27.03.2017Seyahat
Dev feribot iskeleye böyle çarptı

Dev feribot iskeleye böyle çarptı

İrlanda ile İngiltere arasında bulunan Man Adası'nda tehlikeli bir kaza meydana geldi. Douglas iskelesine çarpan feribotun güçlü fırtına nedeniyle demirleyemediği öğrenildi. Jason Cheetham isimli bir yolcu yaşanan o anları saniye saniye kaydetti.

14.02.2017Haber
Rum Yönetiminden skandal karar Bakan Akar: Çarpık ve düşmanca zihniyetin bir örneğidir

Rum Yönetimi'nden skandal karar! Bakan Akar: Çarpık ve düşmanca zihniyetin bir örneğidir

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kıbrıs Rum kesiminde Atatürk'ün anlatıldığı kitabın sayfasının yırtılması kararına ilişkin, "Bu çarpık ve düşmanca zihniyetin yeni bir örneğidir. Bu olay kimlerle ve nelerle uğraştığımızı açıkça göstermektedir. Şiddetle reddediyor, şiddetle kınıyoruz. Gerçekten pes doğrusu." ifadelerini kullandı.

9.09.2021Gündem
Son Dakika | Galatasaray Başkanı Mustafa Cengizden Radamel Falcao ve Fatih Terim itirafı

Son Dakika | Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Radamel Falcao ve Fatih Terim itirafı

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Radamel Falcao'nun takımdaki geleceği ve Fatih Terim'in gördüğü kırmızı kart hakkında açıklamalarda bulundu.

23.12.2020Futbol
Son dakika: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik AK Parti MYK Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. ABD Dışişleri Bakanı'nın Doğu Akdeniz konusunda tarafsızlığını yitirdiğini belirten Çelik, "Bir aydan kısa bir sürede ABD bakanı 2 kez ziyaret etti. Kıbrıs adasını ziyaret ettiğinde de Rum tarafını ziyaret etti, Türkiye tarafını ziyaret etmedi. Bu da tarafsızlığa gölge düşüren bir durumdur" dedi. Çelik, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırılarıyla ilgili olarak ise "Cumhurbaşkanımızın bu konudaki mesajı nettir; Türkiye, Azerbaycan'ın her zaman yanındadır. Ermenistan'ın bu sivil yerlere saldırısı, uluslararası hukukun açık bir ihmalidir" dedi.

29.09.2020Gündem
Son dakika... Bakan Akar Bunlar tahrik değil de ne diyerek flaş açıklamalar yaptı

Son dakika... Bakan Akar 'Bunlar tahrik değil de ne' diyerek flaş açıklamalar yaptı!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kaş'ta AA'nın sorularını cevapladı. Bakan Akar 'Bunlar tahrik değil de ne' diyerek dikkat çeken ifadeler kullandı. Akar açıklamasında 'Macron'un öncülüğünde burada bir tahrik ve kışkırtıcılık var. 18 ada Yunanistan tarafından anlaşmalara aykırı şekilde silahlandırılmış. Bunlar gerginliği tırmandırıyor, karşılıklı diyaloğu yok ediyor. Meis Adası’nın silahtan arındırılması lazım' dedi.

13.09.2020Gündem
Su altında evlilik teklifi sonu oldu

Su altında evlilik teklifi sonu oldu

Steven Weber,Tanzanya’da birlikte tatile gittiği sevgilisine su altında evlenme teklif etti. Fakat su yüzüne çıkamadan boğuldu.

22.09.2019Dünya
Alev Alatlı: En büyük günah bilgisizlik değil kötülüktür

Alev Alatlı: En büyük günah bilgisizlik değil kötülüktür

Yazar Alev Alatlı, toplam 11 cildi bulacak ‘Nasihatnameler’in ilk iki cildi ‘Fesüphallah’ ve ‘Hafazanallah’ ile okurunun karşısına çıktı. Tarihin derinliklerine inerek Batı eleştirisi yapan yazara Shakespeare tartışmasını, damadını genel müdür yaptığı iddialarını, iktidara yakın durduğu için kendisine yöneltilen eleştirileri sordum. “İnsan mürekkep yalamış olduklarını varsaydığı insanların bu denli küçüldüklerini görmek istemiyor” diyen Alatlı anlatıyor: “Neden Latife Tekin değil de Orhan Pamuk Nobel aldı”, “Türkiye hangi dönemini yaşıyor”, “Bozlağı uzun havadan ayıramayan neden tarihçi olmaz?”

12.08.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bolu mitinginde önemli açıklamalar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bolu mitinginde önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bolu mitinginde halka hitap etti. Erdoğan konuşmasında, ""Ankara’da verilen oyların hesabını verecek" diyor Bay Sezai... Yavaş’a verilen oyların nereye gideceği ortaya çıkıyor. Şimdi Ankaralı kardeşlerim onlara gereken dersi inşallah Pazar günü verecek" dedi.

27.03.2019 Gündem
Sürgün adası dev kaplumbağaların yuvası oldu

Sürgün adası dev kaplumbağaların yuvası oldu

Tarih kitaplarında birçok devlet adamının ceza olarak çeşitli şehir ya da adalara sürgün edildiğini okuruz. Bu yerlerin mantık olarak çok kötü ve yaşamak istemeyeceğiniz yerler olmasını beklersiniz. Oysaki bazen durum hiç de beklendiği gibi olmuyor. Orta Doğu Afrika kıyısında yer alan Tanzanya'ya bağlı Zanzibar Adası açıklarındaki Changuu Adası (Prison Adası olarak da biliniyor) yıllarca köleleri tecrit etmek için hapishane ve karantina adası olarak kullanılmış. Hatta dünyanın en güzel sürgün adası olarak da biliniyor. Şimdi ise dev kaplumbağalarıyla turistlerin ilgisini çekiyor.

29.08.2018Seyahat
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı Star TV Seçim Özel programında soruları cevapladı.

12.06.2018Gündem
Yunan adalarında mahsur kalan Türkler ülkeye döndü

Yunan adalarında mahsur kalan Türkler ülkeye döndü

Ege Denizi'nde dün meydana gelen fırtına nedeniyle Yunan adalarında mahsur kalan Türk vatandaşları, bugün sabah saatlerinde Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.

6.03.2018Gündem
Meral Akşener: Korkmuyorum kardeşim

Meral Akşener: Korkmuyorum kardeşim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile (KHK) ile ilgili eleştirilerini sürdürdü, "İYİ Parti için bu madde yok hükmündedir" dedi. Akşener, "İnsanlara silah kullanmayı serbest bırakırsanız, insanların silah almasını kolaylaştırırsanız, sosyal medyada kimin nasıl öldürüleceği, kime nasıl kurşun sıkılacağına dair beyanlar oluyorsa, bu KHK'nın maddesi aynı zamanda insanların birbirini katletmesine neden olacaktır. Bu milletin aziz evlatlarını ürkütmek, korkutmak istiyorsunuz. Korkmuyorum kardeşim. Korkmuyoruz kardeşim" diye konuştu.

26.12.2017Gündem
Phuket: Bir baharat ve çiçek buketi

Phuket: Bir baharat ve çiçek buketi

Tay mutfağı, dünyada sevilen, benim de favorilerimden. Dolayısıyla bir haftalık Phuket tatilimi yemek deneyimiyle doldurmaya çalıştım. Tayland şarapları tadımından sadece Phuket’de üretilen kaffir lime, tarçın, limon otu, Tay fesleğeni gibi farklı aromaları olan Chalong Bay Rum tadımlarına kadar pek çok tadıma katıldım. Ama en zevklisi bizzat yemek pişirdiğimiz, yakındaki yerel pazarı gezdiğimiz ve üstelik bütün tarifleri de hediye olarak aldığımız yemek kursu. İşte heyecan verici, lezzet dolu kursumuzun macerası...

11.09.2017Seyahat
O ülkeden ceza gibi vergi

O ülkeden ceza gibi vergi

İsveç hükümeti, hava taşımacılığının neden olduğu karbon salınımınıu gerekçe göstererek, ekstra havalimanı vergisini meclis gündemine getiriyor. Tasarıya göre Avrupa Birliği ülkelerine seyahatte kişi başı 8.5 euro vergi uygulanırken, Türkiye için miktar 29.5 euro olarak belirlendi.

7.03.2017Ekonomi
Zach Galifianakis: Hepimiz robot olma yolunda ilerliyoruz

Zach Galifianakis: Hepimiz robot olma yolunda ilerliyoruz

“Hangover” serisinin unutulmaz yüzü Zach Galifianakis, şimdi “Keeping Up With The Joneses” ile gündemde. Filmde günümüz alışkanlıklarının aksine yüz yüze iletişime büyük önem veren bir karakteri canlandıran Galifianakis, Amerika’da Barbaros Tapan’ın sorularını yanıtladı: “İnsanların sesini duyup gözlerine bakarak konuşmak ne kadar güzeldi. Hepimiz birer robot olma yolunda ilerliyoruz.”

12.11.2016Magazin
Rumlara mesaj: Türkiyeye komşu olurlar

Rumlara mesaj: Türkiye'ye komşu olurlar

Hürriyet’e konuşan KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, şu an yürütülen süreç sonuca ulaşmazsa adada çözümün çok uzun yıllar erteleneceğini düşünüyor.

18.09.2016Dünya
AB Bakanı Volkan Bozkır: Vizeler üç yıl içinde kalkmazsa...

AB Bakanı Volkan Bozkır: Vizeler üç yıl içinde kalkmazsa...

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB ile Aralık 2013'te imzalanan Geri Kabul Anlaşması ile birlikte yeni bir sürecin başladığını belirterek, "Bu süreç, anlaşmanın imzalanmasını takip eden üç sene içinde vizelerin tamamen kaldırılmasını öngörüyor. Eğer üç yıl içinde vizeler kalkmazsa geri kabul anlaşmasını ve bu süreci başlatırken varılan mutabakata göre altı ay içinde anlaşmayı feshetme yetkimiz var" dedi.

4.09.2014Dünya
Erdoğan: Ölene kadar bu makamlarda kalamazsınız

Erdoğan: Ölene kadar bu makamlarda kalamazsınız

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da 3 dönem kuralını savundu. Japonya'nın Nikkei gazetesi tarafından düzenlenen konferansta kendisine yöneltilen “Türkiye’nin 2023 vizyonu için nasıl bir liderlik öngörüyorsunuz?” sorusuna karşılık "Zor bir soru" diyen Başbakan, AK Parti tüzüğündeki prensipten söz ettikten sonra, "Bu benim 3. dönemim. Bir çok arkadaşımın da durumu bu. Dolayısıyla bizim milletvekilliğindeki sürecimiz bu karara göre bitiyor" şeklinde konuştu.

7.01.2014Dünya
Ahmet Türk: Çekilmenin durması sürecin bittiği anlamına gelmiyor

Ahmet Türk: Çekilmenin durması sürecin bittiği anlamına gelmiyor

MARDİN Bağımsız Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Başkanı Ahmet Türk, PKK’nın geri çekilmeyi durdurmasının, ’çözüm süreci’nin bittiği anlamına gelmediğini söyledi. Türk, "Bugüne kadar gördüğümüz kadarıyla, somut bir şey yok, atılmış bir adım yok, bir proje de ortada yok. Bu kadar acılı süreçlerden sonra niyetler üzerine bu işin gitmeyeceğini hükümetin görmesi lazım" diye konuştu.

9.09.2013Gündem
İstanbul için 3 kritik adım

İstanbul için 3 kritik adım

TAKSİM’de inşa edilecek ‘Toplu Kışlası’yla ilgili son noktayı Başbakan Tayyip Erdoğan koydu. Erdoğan, kışlanın alışveriş merkezi, toplantı salonları ve rezidans olarak faaliyet göstereceğini açıkladı.

29.04.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

Dipsiz Göl dipsiz değilmiş..!

Bir efsaneyi daha aydınlattık. Ne kadar şükretsek azdır...

22.11.2019

‘Hafif mayhoş’ sevilir: Vefa Bozacısı

İstanbul’daki klasik kış ritüeli devam ediyor! Her sene bozayı sevenlerin sıkça ziyaret ettiği Vefa Bozacısı, sevenler kadar henüz bu tada tam alışamamış olanları da bekliyor. İçindeki maya sayesinde, tadı her gün bir miktar değişen taze bozayı hangimizin, ne zaman, hangi mayhoşlukta ve hangi hislerle seveceği belli olmaz. O yüzden, Vefa’ya geldiğinizde, bir şişe boza alıp, size uygun ‘o mayhoş tadı’ bulmak için, evinizde dinlendirmeye başlayın derim.

10.01.2019

Kıbrıs’ın elden çıkarılması mümkün değil

Kıbrıs halkı imparatorluğun bize bıraktığı, korumak zorunda olduğumuz azınlığımızdır. Bu konuda seçim şansımızın da olmadığı açıktır. ‘Kıbrıslı’ deyimine, tekrarlayanların kendileri dahi inanmıyor. Hayatın her safhasında, bürokrasinin her dalında yaptığımız lüzumsuz masraflar ve ödediğimiz cehalet vergisi ortadayken Kıbrıs adasına verdiğimizin lafını etmek bile mantık ve insaf dışıdır.

7.01.2017

‘100 yıllık hesap’ın oyunu!

CUMHURBAŞKANI adayı R. Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu için “İhsanoğlu bu topraklarda doğmadı, bu toprakların çocuğu değil! Bu toprakların çocuğu biziz” dedi!

29.07.2014

Egeliler kaybolan lezzetlerine sahip çıkıyor, ya siz?

Kimse alınmasın, gücenmesin ama son 5-6 yıldır, mutfağını sahiplenmek ve duyurmak adına yapılan başarılı organizasyonlarda başı Ege Bölgesi çekiyor.

10.05.2014

Geçmişle yüzleşmek: G. Afrika-K. İrlanda-Türkiye

Türkiye’nin geçmişle yüzleşmesi, 1915, Dersim ve ‘Kürt sorunu’na ilişkin faili meçhulleri de içine alacak şekilde çok geniş çevrelerin talebi olmuş durumda.

11.12.2013