EKSTRA
MENÜ

Malkoç Süalp

Malkoç Süalp haberleri sayfasında güncel ve son dakika Malkoç Süalp hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 170 Malkoç Süalp haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Malkoç Süalp Haberleri

Oyuncu Şebnem’in hızına yetişilmiyor

Oyuncu Şebnem’in hızına yetişilmiyor

Tiyatrocu Şebnem Özinal 10 gün önce İzmirli tekstilci Erkan Uslu ile aşk yaşadığını söylemiş, ilişkisini yıpratmamak için fazla göz önünde olmak istemediklerini belirtmişti. Ancak geçtiğimiz cuma gecesi Tarlabaşı’ndaki Asmalı Meyhane’ye yalnız geldi Özinal...

28.03.2004Kelebek
İkizleri şapkayla ayırıyor

İkizleri şapkayla ayırıyor

Hande Ataizi'nin sevgilisi Tarkan Sualp'in bir ikizi var: Malkoç Sualp. Tarkan gibi ikiz kardeşin ismi de eski Türk filmlerini hatırlatıyor. Hande Ataizi, Tarkan'la kardeşi Malkoç bir araya gelince sevgilisini tanımakta zorluk çektiğini söyledi.

14.02.2002Kelebek
Hande, Didi defterini kapadı

Hande, Didi defterini kapadı

Bir gazetede yayınlanan röportajında eski sevgilisi Didi'ye döndüğünü açıklayan Hande Ataizi, bu aşk defterini çoktan kapamış görünüyor.

27.01.2002Kelebek
Teknoloji doktorları

Teknoloji doktorları

Malkoç Süalp ve Engin Bayraktaroğlu, şirketlerin bilgi teknolojileri (BT) yatırımlarında yaptıkları hataları görüp dört yıl önce MEB-IT'yi kurdular. Şirketlere, BT yatırımlarının öncesinde ve sonrasında komple danışmanlık vermeye başladılar. Ekonomik krize rağmen hedef büyüttüler. Bu yıl dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden Peregrine Systems'ı Türkiye'ye getirdiler.

17.11.2001Ekonomi
Bu Behlül’le Bihter’in aşkı değil, gerçek...

Bu Behlül’le Bihter’in aşkı değil, gerçek...

2000’li yılların en beğenilen oyuncuları listesinin başında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, uzun süredir birlikte olduğu Başak Dizer’le Paris’te evlendi, hayranlarının hışmına uğradı... Cengiz Semercioğlu, Melike Karakartal, Onur Baştürk ve Ömür Gedik’ten oluşan Kelebek Magazin Konseyi durumu “Eyvah Kıvanç gitti sendromu” olarak özetledi...

21.02.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Yüzükler takıldı düğün Bodrum’da

Üç yıldır birlikte olan Sinan Kosif ve Melda Kamhi, evlilik yolunda ilk adımı attı, nişan yüzüklerini taktı.

29.03.2005

Zaga kıskançlık yarattı

Geçtiğimiz hafta Okan Bayülgen’in sunduğu Zaga programına Teoman’ın ‘Balans ve Manevra’ filminde küçük bir rolde gözüken Selma Merter de konuk olacakmış ama bu isteğifilmin diğer oyuncusu Berna Öztürk’e takılmış.

23.03.2005

Yeni yılı maskeli partiyle kutladılar

Yeni yıl kutlamaları kapsamında geçtiğimiz akşam Nişantaşı Park Şamdan’da özel bir parti düzenlendi.

26.12.2004

Cümbür cemaat tatil!

Nurettin Hasman, sevgilisi Eda Taşpınar’la Bodrum tatiline devam ediyor.

1.08.2004

Can Bey'in ithal arkadaşları

W Otel’deki hafta sonu partisine Can Akçay da katıldı.

15.11.2009

Fashion TV gecesine Sabancı imzası

MediaSa ailesi bünyesinde yer alan moda ve eğlence kanalı Fashion TV’nin geneleksel yaza veda partisi, önceki akşam SuAda’da yapıldı.

7.09.2007

Süper bacanaklar

Çiğdem Kayalı hayat arkadaşı Mustafa Denizli’den ayrıldığını dosta düşmana ilan etti. Öylesine bir ilandı ki bu, genç sevgilisini de elinden tutup herkese gösterdi.

6.07.2004