MENÜ

Malikane

Malikane ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Malikane haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 611 Malikane haberi bulunmuştur.

Malikane Haberleri

Mesut Özilden Amine Gülşeye doğum hediyesi 80 milyonluk malikane

Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye doğum hediyesi 80 milyonluk malikane!

İngiltere'nin Arsenal takımında oynayan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuştu.

2.04.2020Magazin
Ünlü çiftin şato gibi evi: İndirimli aldılar

Ünlü çiftin şato gibi evi: İndirimli aldılar

Ünlü çift, bundan böyle yeni aşk yuvalarında yaşayacak... Bir süredir devam eden birlikteliklerini bir de çocukla taçlandıran ünlü çift şato benzeri bir malikane satın aldı. Çiftin satın aldığı malikane iki yıl önce 13 milyon dolara satışa çıkmıştı. Ancak çift bu malikaneyi indirimli fiyattan 8.5 milyon dolara satın aldı.
BACKGRID UK

24.03.2020Magazin
23 yaşındaki genç yıldızın gizli cenneti

23 yaşındaki genç yıldızın gizli cenneti

Henüz 23 yaşında olmasına rağmen hatırı sayılır bir emlak portföyüne sahip olan Zendaya, Los Angeles'ta ünlülerin gözde yerleşim yerlerinden birinde milyon dolarlık yeni bir malikaneye sahip oldu.

BACKGRID UK

16.03.2020Magazin
165 milyon dolarlık aşk yuvası

165 milyon dolarlık aşk yuvası

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un ABD’nin Los Angeles kentinin Beverly Hills semtinde bir malikâne satın aldığı bildirildi.

14.02.2020Dünya
Ünlü çiftin evi şaşırtıyor: Burada mı yaşıyorlar

Ünlü çiftin evi şaşırtıyor: Burada mı yaşıyorlar!

Gösteri dünyasının en nüfuzlu çiftlerinden biri olan Kim Kardashian ve Kanye West nasıl bir evde yaşıyor dersiniz? Kelimenin tam anlamıyla "dünya kadar" servetleri olduğu bilinen dört çocuklu çiftin, her yerinden ihtişam fışkıran bir malikanede yaşadığını düşünüyorsunuz büyük olasılıkla. Eğer öyleyse yanılıyorsunuz. En azından belli ayrıntılarda...

INSTAGRAM, TWITTER

5.02.2020Kelebek
Resident Evil 3ün yeni sinematik fragmanı yayınlandı

Resident Evil 3'ün yeni sinematik fragmanı yayınlandı

Capcom, Resident Evil 3'ün içeriğinden ipuçları veren yeni sinematik fragman, ekran görüntüleri ve konsept çizimler yayınlayarak oyunun baş karakterlerini daha yakından tanımanızı sağlıyor. Jill Valentine Resident Evil 3’ün baş yıldızı (S.T.A.R.) olsa da, Raccoon City hikayesinin bu son bölümünde yalnız değil. Bu hayatta kalma korku oyunu, T-virüsünün yok edici etkilerince mahvolmuş bir şehrin ortasında dostlar, rakipler ve kana susamış düşmanlarla dolu renkli bir kadro da içeriyor.

17.01.2020Teknoloji
Parasızlıktan okulu bırakmıştı: Saray yavrusuna milyonlar saydı

Parasızlıktan okulu bırakmıştı: Saray yavrusuna milyonlar saydı

Onun öyküsü örneğine filmlerde ya da belki masallarda rastlanacak türden... Büyük kentin kenar mahallelerinden birinde doğup büyüdü. Annesi de babası da çalıştığı için ona büyükannesi baktı. Para kazanabilmek için çok genç yaşta bir markette kasiyer olarak işe girdi. Sonra biraz sempatikliğinin biraz da şansının yardımıyla önce ekrana adım attı.

BACKGRID USA

3.01.2020Magazin
Kris Jenner torunu Stormiye iki katlı mini malikane aldı

Kris Jenner torunu Stormi'ye iki katlı "mini malikane" aldı

Gösteri dünyasının en zengin isimlerinden Kris Jenner, küçük torunu için kesenin ağzını açtı ve onu mutlu eden bir hediye satın aldı.

BACKGRID UK

28.12.2019Magazin
Arşivlerde saklamamız gereken belgeleri bir kafenin tuvaletinde görmek acı...

Arşivlerde saklamamız gereken belgeleri bir kafenin tuvaletinde görmek acı...

Feriköy, Fırın Sokağı’ndaki bakla tarlasında kurdukları fabrika, İstanbul’un en eski semtlerinden birine adını vermekle kalmadı, aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu’nda modern bira üretim tekniğiyle imalata başlamış ilk tesis olarak tarihe geçti. Onlar, yolları İsviçre’den İstanbul’a düşen Bomonti ailesi... Dördüncü kuşak torunlar, Christoph Schreib ve kardeşi Bettina Schmelzer’le bir araya geldik, hikâyelerini dinledik.

Bir Sharon Tate öyküsü

Bir Sharon Tate öyküsü

Quentin Tarantino’nun son filmi Bir Zamanlar Hollywood’da, Charles Manson klanı tarafından vahşice öldürülen aktris Sharon Tate’i merkezine koyuyor. Ölümünün üzerinden 50 yıl geçmesine rağmen yarattığı şok aynı güçte. Bu yalnızca bir cinayetin değil, Hollywood elitinin, yırtma hevesinin, büyük hırsların, hippilerle katillerinin iç içe geçtiği zamanların öyküsü...

Burada oturan sevgilisinden ayrılıyor: 1 milyon düşürdü hala satamadı

Burada oturan sevgilisinden ayrılıyor: 1 milyon düşürdü hala satamadı

Ünlü oyuncu 2014 yılında satın aldığı ve sonradan ayrıldığı eski eşiyle yaşadığı malikaneyi bir türlü satamıyor. Fiyatında hatırı sayılır bir indirim yaptığı halde görkemli malikane hala yeni sahibini bulamadı.

BACKGRID UK

28.08.2019Magazin
‘FETÖ malikânesi’nin iadesine itiraz

‘FETÖ malikânesi’nin iadesine itiraz

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, ‘FETÖ malikânesi’ olarak kamuoyuna yansıyan Mudanya’daki villanın, Bursa 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından örgüt üyeliği nedeniyle cezalandırılan sahibi Sami Şentürk’e iadesine itiraz etti.

24.07.2019Gündem
Köpekleri de havuzlu malikanede yaşıyor

Köpekleri de havuzlu malikanede yaşıyor

Dünyanın en zengin ailelerinden birine mensup olan Paris Hilton'un kendine ait göz kamaştıran birkaç tane malikanesi var.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, INSTAGRAM

24.07.2019Magazin
123 odası var... Los Angeles’ın en büyüğü satıldı

123 odası var... Los Angeles’ın en büyüğü satıldı

Charlie'nin Melekleri filminin yapımcısı Aaron Spelling’in ilk sahibi olduğu ABD’nin Los Angeles kentindeki ‘en büyük malikâne’ 120 milyon dolara (680 milyon TL) satıldı.

4.07.2019Dünya
Ev değil o malikane

Ev değil o malikane

Konser programı için Bodrum’a gelen Bülent Ersoy, önceki gün Türkbükü’nde alışverişteydi.

30.06.2019Magazin
Sadece çılgın partilerden ibaret değil: 36 saatte Mayorka

Sadece çılgın partilerden ibaret değil: 36 saatte Mayorka

Kuzey Avrupalılar Mayorka’ya bayılır. İspanya kıyılarına 200 kilometre uzaklıktaki Akdeniz adasına en çok rağbet gösterenler kum, güneş, deniz üçlüsünün peşindeki İngiliz, Alman ve İskandinavlar. Temmuz-ağustosta, yani turizm sezonunun doruğunda ucuz turların çılgın partileri seven müşterileri dolduruyor adayı. Diğer dönemde ise Katalan kökenliler ağırlıkta. Adada, başkent Palma’nın Ortaçağ’dan kalma dar sokaklı tarihi merkezinden gözden uzak dağ köylerine, zeytin bahçelerine keşedecek pek çok detay var.

17.06.2019Seyahat
Suratınızda tebessüm: ‘Bence Katil Öldürdü’

Suratınızda tebessüm: ‘Bence Katil Öldürdü’

Kurtcebe Turgul’un ilk kitabı ‘Bence Katil Öldürdü’nün son sayfasını çevirdiğinizde suratınızda tebessüm, beyninizin derinliklerinde kitapta karşınıza çıkan garip bilgiler ve farklı bir lezzet kalıyor.

31.05.2019Kitap Sanat
İndirim yaptı yine satamadı

İndirim yaptı yine satamadı

Ünlü oyuncu fiyatında indirim yaptığı halde evini bir türlü satamadı.

BACKGRID UK

29.03.2019Magazin
Şampanya güzeli: Epernay

Şampanya güzeli: Epernay

Şampanya bölgesinin incisi Epernay şehrinde Şampanya ve Arkeoloji Müzesi'ni ağırlayacak gösterişli Perrier Şatosu'nun restorasyonuna, üyesi olduğum Fransız gazeteci derneği ile davetliydim. Kafamızda kaskla gezdiğimiz şantiyeyi, Şampanya bölgesinin şık malikanelerine ve bir şarap mahzenine gezi takip etti. Hava şartları nedeniyle binemediğimiz Epernay uçan balonu ile görkemli belediye binası ise günün diğer renkleriydi.

18.03.2019Seyahat
Annesi için Miamide malikane kapattı

Annesi için Miami'de malikane kapattı!

UFC efsanesi Conor McGregor, annesine sürpriz doğum günü partisi hazırladı.

7.03.2019Diğer
Cinayet sonrası 32 porsiyon et siparişi

Cinayet sonrası 32 porsiyon et siparişi

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü, ‘İEM 2018 Faaliyet Raporu’nu 351 sayfalık bir kitap halinde yayımlarken Cemal Kaşıkçı cinayetine de çok detaylı şekilde yer verildi. Delillerin karartıldığına vurgu yapılırken, infaz timinin cinayetten sonra yakındaki ünlü bir restorandan 32 porsiyon pişmemiş et sipariş ettiği belirtildi. Konutta çifte ateşle ısı değeri 1000 dereceye kadar yükselebilen ve DNA izi bırakmayan bir tandır bulunduğu, infazdan sonra tandırın yakıldığının belirlendiği açıklandı.

15.02.2019Gündem
Candide ve Oedipus yazarı kimdir

Candide ve Oedipus yazarı kimdir?

Candide ve Oedipus eserlerinin yazarı olan Voltaire, Fransız Devrimi'nin de en önemli isimleri arasında yer almaktadır. İnsan hakları, din ve ifade özgürlüğü ile yazdığı yazılarla ünlenen Voltaire, 1700'lü yıllarda yazdığı Candide ve Oedipus eserleri ile dönemin üretkenliğini vurgulamıştır. İşte, Candide ve Oedipus yazarı Voltaire hakkında bazı bilgiler

21.01.2019Gündem
Pompeiide Roma dönemine ait at iskeleti bulundu

Pompeii'de Roma dönemine ait at iskeleti bulundu

İtalya'nın güneyindeki Pompei antik kenti çevresinde Vezüv Yanardağı'ndan püsküren lavların altında kalmış bir malikanede taşlaşmış at kalıntıları bulundu.

24.12.2018Kitap Sanat
Floyd Mayweatherın 10 milyon dolarlık müthiş malikanesi

Floyd Mayweather'ın 10 milyon dolarlık müthiş malikanesi!

Eski hafif-orta sıklet boks şampiyonu Floyd Mayweather, Las Vegas’ta 10 milyon Dolar’a (yaklaşık 54 milyon TL) yeni bir malikane satın aldı.

17.12.2018Diğer
Dubai Emiri, Darıca’da ultralüks bir malikâne inşa ettirdi

Dubai Emiri, Darıca’da ultralüks bir malikâne inşa ettirdi

Son yıllarda güçlü bir büyüme ivmesi yakalayan, yurtdışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü marka ve tasarımda da öne çıkıyor.

1.12.2018Ekonomi
Ünlü oyuncunun banyosu olay oldu: Gözlerim kanadı, gözlerim

Ünlü oyuncunun banyosu olay oldu: Gözlerim kanadı, gözlerim!

Ünlü oyuncu gösterişli evini satışa çıkardı. Bu konu da magazin sitelerinde haber olarak yer aldı. Genel olarak beğenilen evin hakkında en çok yorum yapılan bölümü ise banyo oldu.

30.11.2018Kelebek
CEOnun öldüğü yangında sabotaj şüphesi

CEO'nun öldüğü yangında sabotaj şüphesi

ABD'nin New Jersey eyaletinde bir malikanede çıkan yangında bir teknoloji şirketinin CEO'su ve ailesi hayatını kaybetti. Malikanenin kasıtlı olarak ateşe verildiği öne sürüldü.

22.11.2018Dünya
İkizler Memo Can dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İkizler Memo Can dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İkizler Memo Can dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Osman’ın nezarete düşmesine çok üzülen Yaren, Hayati’den şikayetini geri almasını istedi ve Osman salındı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İkizler Memo Can dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.11.2018Televizyon
Memo’yu kaçırdılar

Memo’yu kaçırdılar

Kanal D’nin sevilen dizisi “İkizler Memo-Can”ın bu akşamki bölümünde Memo kaçırılıyor, heyecanlı bir takip başlıyor.

9.11.2018Magazin
Bir zamanlar küçücük bir evde yaşıyordu: Malikanesi hatta bir gölü bile var

Bir zamanlar küçücük bir evde yaşıyordu: Malikanesi hatta bir gölü bile var

Bir zamanlar iki oda bir salon bir evde yaşıyordu. Şimdi ise kendine ait bir gölü bile olan yüzlerce dönüm üzerindeki malikanede...

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

2.11.2018Magazin
Zengin kızın yeni aşk yuvası: Yatak odası üç oda bir salon büyüklüğünde

Zengin kızın yeni aşk yuvası: Yatak odası üç oda bir salon büyüklüğünde

Ünlüler dünyasının 30 yaşın altında en zengin üyesi olan Kylie Jenner, sevgilisi ve minik kızıyla yaşamak için servet değerinde yeni bir malikane satın aldı.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK

26.10.2018Keyif
Kübada kasalarda konaklama

Küba'da 'kasa'larda konaklama

Otel varken, kasalar da neyin nesi diyenler olabilir. Kasa, latin kökenli bir kelime. “Casa” olarak yazılır İtalyancada Kâza, İspanyolcada ise Kasa şeklinde okunur ve ev anlamına gelir. Özellikle de Küba’da son derece popüler bir konaklama şeklidir Casa’larda kalmak.

8.10.2018Seyahat
Yeni üniversitelilere tavsiyeler

Yeni üniversitelilere tavsiyeler

Çok çalışarak ve emek harcayarak, başarılı bir sınavın ardından hayallerindeki üniversiteye kaydını yaptıran öğrenciler için ilk günler merak, heyecan ve belki az da olsa tedirgin geçebilir. İlk günler her zaman zor olur. Meslek edinmekle kalmayıp hayata dair birçok şeyi de tecrübe edecekleri üniversite hayatına yeni başlayan öğrencilerle aşağıdaki hususları paylaşmak isterim:

1.10.2018Eğitim
Bütün dünya izliyor Amasyada tarihi keşif

Bütün dünya izliyor! Amasya'da tarihi keşif

Amasya’da süren Oluz Höyük kazılarında Pers döneminden kalma yaklaşık 2 bin 500 yıllık bir saraya ait sütun kaideleri ortaya çıktı.

5.09.2018Gündem
Jet vurguna kelepçe

Jet vurguna kelepçe

ABD maliyesini 511 milyon dolar dolandırmakla suçlanan, iki yıl önce Borajet’in satışının finansmanında rol oynadığı iddia edilen Lev Aslan Dermen ile Jacop ve Isaiah Kingston Türkiye’ye kaçmaya hazırlanıyordu. Kingston kardeşler ve Dermen havalimanı yolunda yakalandı.

2.09.2018Ekonomi
Yarışmadan kazandığını buraya yatırdı: İşte ünlü şarkıcının Türk eşiyle yaşayacağı mega malikane

Yarışmadan kazandığını buraya yatırdı: İşte ünlü şarkıcının Türk eşiyle yaşayacağı mega malikane

Kısa bir süre önce X Factor adlı yetenek yarışmasının jüri masasında oturmak için yaptıkları 10 milyon dolarlık anlaşmayla magazin basınının manşetlerinde yer alan Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda Field yine gündem oldu. Bu kez çiftin bu kadar çok konuşulmasının nedeni satın aldıkları mega malikane.

24.07.2018Magazin
Hatırası 23 milyon dolar

Hatırası 23 milyon dolar

2016 yılında 99 yaşında ölen Macar asıllı Amerikalı aktris Zsa Zsa Gabor’dan miras kalan, ABD’nin Los Angeles kentinin Bel Air bölgesindeki malikâne, 23.4 milyon dolardan satılığa çıkarıldı.

4.07.2018Dünya
FETÖ elebaşı için yaptırılmıştı Gizli bölmeler arandı

FETÖ elebaşı için yaptırılmıştı! Gizli bölmeler arandı

Bursa'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu bulunan iş adamı Sami Şentürk'ün (62), Mudanya Yolu üzerinde bulunan ve örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in Türkiye'ye gelmesi halinde kalacağı öne sürülen malikanede, bilirkişi incelemede bulundu.

28.06.2018Gündem
Sanayi devinin adası elde kaldı Fiyatı 125 milyon dolara düştü

Sanayi devinin adası elde kaldı! Fiyatı 125 milyon dolara düştü

William Ziegler’in ailesine ait olan adanın satışı gerçekleşmeyince fiyatı 175 milyon dolardan 125 milyon dolara düşürüldü. Ada içindekilere görenleri şaşkına çeviriyor.

28.06.2018Ekonomi
Meçhul Osman hapishanede olaya karıştı

Meçhul Osman hapishanede olaya karıştı!

Çiftlik Bank vurgunu nedeniyle her yerde aranan Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki sağ kolu Osman Naim Kaya, Türkiye'ye iade edilmek için konulduğu cezaevinde kavgaya karıştı. 'Yüksek profilli' suçlularla birlikte arkadaşlık kurduğu belirtilen Kaya'nın gardiyanlar ve mahkûmlar arasında gerçekleşen büyük kavgada biber gazı ile etkisiz hale getirildiği belirtildi.

11.06.2018Dünya
Bana bir aşk masalı anlat Venedik...

Bana bir aşk masalı anlat Venedik...

Rengârenk sıra sıra dizili yapılar, evlerin at nalı şeklinde yapılmış kemerli kapıları, Büyük Kanala bakıyor. Kapının önünde suyun sesine saygı duyarcasına Yüzlerce saray, asırlık evler, balkonlarında her bir evin rengine uygun yetiştirilmiş ve gondol turu esnasında gözüme hemen ilişiveren pembe, al, mor sardunyalar. Bana "Hoş geldin" dercesine beni selamladılar... İşte masalsı şehir Venedik...

30.05.2018Seyahat
36 saatte Cotswolds

36 saatte Cotswolds

Kartpostal gibi köyler, yusyuvarlak tepeler, şatolar, bahçeler, geleneksel pazar ızgarası.... İngiltere’nin ortasındaki bu doğal cennet Anglosakson kültüründen hoşlananlara tüm aradıklarını sunuyor. 2 bin kilometrekarelik alanda beş ilçeye bağlı sayısız güzel köy var. Ortaçağdaki yün tüccarlarınca inşa ettirilen dev köşkler, görkemli kiliseler özenle korunmuş. Ülkenin en büyük ‘Tescilli Sıradışı Doğa Güzelliği’ alanı Roma kalıntıları, katedraller, bahçeler ve şatolarla güzelleştirilmiş. Üst gelir gruplarının yaşadığı bölgede çok sayıda ünlü kişi yaşıyor. At binmeyi bilmeyen yabancılar bile sakin kasaba yollarında otomobil kullanmaktan, zaman içinde kaybolmuş köşklerin arasında gezinmekten, Avrupa’nın en güzel bölgelerinden orta güney İngiltere’yi keşfetmekten hoşlanacaktır.

28.05.2018Seyahat

Yazar Sonuçları

Küba'da 'kasa'larda konaklama

Otel varken, kasalar da neyin nesi diyenler olabilir. Kasa, latin kökenli bir kelime. “Casa” olarak yazılır İtalyancada Kâza, İspanyolcada ise Kasa şeklinde okunur ve ev anlamına gelir. Özellikle de Küba’da son derece popüler bir konaklama şeklidir Casa’larda kalmak.

8.10.2018

Demet Akbağ’ın tacize söyleyecek sözü yok mu?

Aslında başlığı, “Oyuncular Sendikası ne iş yapar” diye atacaktım ama madem sendika başkanı Demet Akbağ, en doğrusu ona seslenmek...

14.08.2018

Sözlük çağı

‘Altyazı’nın Gayri Resmî ve Resimli Dünya Sinema Sözlüğü’ dünya sinema tarihine dair üretilmiş bilgi ve söylencelere farklı bir yerden bakmayı amaçlıyor.

22.06.2018

Bana bir aşk masalı anlat Venedik...

Rengârenk sıra sıra dizili yapılar, evlerin at nalı şeklinde yapılmış kemerli kapıları, Büyük Kanala bakıyor. Kapının önünde suyun sesine saygı duyarcasına Yüzlerce saray, asırlık evler, balkonlarında her bir evin rengine uygun yetiştirilmiş ve gondol turu esnasında gözüme hemen ilişiveren pembe, al, mor sardunyalar. Bana "Hoş geldin" dercesine beni selamladılar... İşte masalsı şehir Venedik...

29.05.2018