EKSTRA
MENÜ

Makyöz

Makyöz haberleri sayfasında güncel ve son dakika Makyöz hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 436 Makyöz haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Makyöz Haberleri

Bağdatın ünlü mankeni ile röportaja gittim, kocası Saddamın en seçkin koruması çıktı

Bağdat'ın ünlü mankeni ile röportaja gittim, kocası Saddam'ın en seçkin koruması çıktı

Irak'ın en tanınmış manken ve fotomodeli Hale El Azzavi. Günlerce süren uğraştan sonra ropörtajdan tam ümidimi kesmek üzereyken adresini öğrenebiliyorum. Bir o kadar zor ulaştığımız makyözü K. sayesinde. Eski adı Hay Saddam, şimdiki adı Hay Selam olan semtteki evine gidiyoruz. Makyöz K. ‘‘Aşağıda bekleyin, gidip bir sorayım’’ deyip ortadan kayboluyor.

30.08.2003Gündem
İlk kez bir 17 Kasım üyesi yakalandı

'İlk kez bir 17 Kasım üyesi yakalandı'

Yunanistan'ın Pire kentinde geçen Cumartesi gecesi bir denizcilik şirketine bombalı saldırı girişiminde bulunurken, patlayıcının elinde infilak etmesi sonucu ağır yaralı olarak yakalanan eylemcinin üzerinde bulunan silahın 17 Kasım terör örgütü ile bağlantılı olduğu haberleri, Atina'nın bir numaralı gündem maddesi oldu.

2.07.2002Dünya
İşte bu portreler Kabilde hayatını başladığının açık delili

İşte bu portreler Kabil'de hayatını başladığının açık delili

Sovyet işgalinde, iç savaşta ve Taliban döneminde zarar gören, hayattan mahrum kalan Afgan kadınları büyük bir hızla okullarına, işlerine geri dönüyor.

16.03.2002Gündem
50lik kadınlar kırmızı ruj sürmeyin ağzınız içi boşalmış karnıyarığa dönüyor

50'lik kadınlar kırmızı ruj sürmeyin ağzınız içi boşalmış karnıyarığa dönüyor

O, Türkiye'de makyaj denince akla gelen tek marka. Okunduğu gibi yazılıyor: Corci. Genç bir tiyatrocuyken, sınırlarını genişletmek, sanatını derinleştirmek için kaçtığı Londra'da alnına tiyatrocudan çok makyaj sanatçısı notu düşüldüğünü gördü.

25.08.2001Kelebek

Yazar Sonuçları