MENÜ

Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mahsun Kırmızıgül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.494 Mahsun Kırmızıgül haberi bulunmuştur.

Mahsun Kırmızıgül Haberleri

Magazin gündemi

Magazin gündemi

Burcu Özkanca'nın sunuculuğunu üstlendiği ‘‘Neler Oluyor Hayatta’’ programının bu akşamki konu başlıkları kısaca şöyle; İbrahim Tatlıses'in Antalya kaçamağı.

12.07.2001Gündem
Aspendosta konser krizi

Aspendos'ta konser krizi

Bilim adamları ve sanat çevreleri, Aspendos Antik Tiyatrosu'ndaki Tarkan ve Sultan Of Dance konserlerinin ses sisteminin tarihi tiyatroya zarar vereceğini söylüyor.

15.07.2001Gündem
Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz sanatçıları da vurdu. Kriz öncesi çok yüksek ücretlerle sahneye çıkan sanatçılar, iş yapabilmek için fiyatlarını yüzde 60'lara varan oranlarda düşürmek zorunda kaldı.

18.07.2001Kelebek
Mahsun’dan yaz konseri

Mahsun’dan yaz konseri

Kanal D, yaz ekranını ünlü sanatçıların konserleriyle renklendirmeye devam ediyor.

24.07.2001Kelebek
Mahsun Kırmızıgül öykü kahramanı oldu

Mahsun Kırmızıgül öykü kahramanı oldu

Gazeteci yazar Şebnem İşigüzel, son kitabı ‘‘Kaderimin Efendisi’’nde ünlü türkücü Mahsun Kırmızıgül'le ilgili de bir öyküye yer verdi.

26.07.2001Kelebek
Ünlü sanatçılar maç yapacak

Ünlü sanatçılar maç yapacak

Sanat dünyası yarın Beşiktaş'ın milli futbolcusu Şifo Mehmet'in jübilesi için İnönü Stadı'nda bir araya gelecek.

2.08.2001Spor
Güle güle Mehmet

Güle güle Mehmet

Beşiktaş'ın emektar futbolcusu Şifo Mehmet, siyah beyazlı formayı, Terim'li Milan karşısında son kez giydi. Şifo, takım arkadaşlarının omuzlarında yeşil sahalara veda etti.

4.08.2001Spor Arena
Aşk makineleri

Aşk makineleri

Onları yaptıkları işlerden çok, yaşadıkları ilişkilerle tanıyoruz. Skandal aşklar, kaçamak ilişkiler, ayrılmalar, boşanmalar, birleşmeler...

16.08.2001Kelebek
Protest Mahsun

Protest Mahsun

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, ‘‘Ülkem Ağlar’’ adlı single albümünü tamamladı. Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan single'daki parçanın türkü, remix, Anadolu rock ve playback olmak üzere dört versiyonu hazırlandı. Söz ve müziği Mahsun Kırmızıgül'e ait olan şarkı, yolsuzluk ve ülkedeki soygun olaylarına karşı başkaldırışı, yakınmayı dile getiriyor.

25.08.2001Gündem
Sanatçılardan TLye itibar kampanyası

Sanatçılardan TL'ye itibar kampanyası

Türk Lirası'na itibar kampanyası çerçevesinde ‘‘ticari ilişkilerde dolar kullanma yasağı’’na sanatçılardan da destek geldi.

30.08.2001Gündem
Yeni adli yılın ünlü davaları

Yeni adli yılın 'ünlü' davaları

Aralarında pek çok ünlü ismin de ''sanık'' ya da ''mağdur'' sıfatıyla yer aldığı ve kamuoyunun yakından izlediği pek çok davanın görülmesine, yeni adli yılda da devam edilecek. İbrahim Tatlıses, Kadir İnanır, Fatma Girik'in yanısıra Yahya Murat Demirel, Ali Avni balkaner, Hayyam Garipoğlu, Korkmaz yiğit ve Cavit Çağlar gibi isimler de hakim karşısına çıkacak.

4.09.2001Gündem
1 milyon 300 bin lirada tutsak, dolara hücum olur

1 milyon 300 bin lirada tutsak, dolara hücum olur

Devlet Bakanı Kemal Derviş, dalgalı kura taraftar olmadığını ve şu an bunun mecburen uygulandığı söylerken, ‘‘Dolar fiks 1 milyon 300 bin lira olsun dersek, büyük tehlikeye gireriz. Çünkü bir yerde bu paraya karşı hücum olur’’ diye konuştu.

4.09.2001Gündem