MENÜ

Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mahsun Kırmızıgül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.494 Mahsun Kırmızıgül haberi bulunmuştur.

Mahsun Kırmızıgül Haberleri

Erkekler de estetik haberlerine alışmalı

Erkekler de estetik haberlerine alışmalı

Magazin Konseyi’nin bu haftaki ilk flaş konusu erkek ünlülerin estetikleri! Saç ektirme operasyonunun haber olmasından dolayı geçen hafta çok öfkelenen Mustafa Ceceli’den tutun da diğer ünlü erkeklere kadar Konsey herkesi masaya yatırdı ve şu sonuca vardı: “Kadınların estetikleri haber oluyorsa erkeklerin ki de olur, gayet normal!”

28.02.2016Magazin
Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi

Çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir tören ile dünya evine giren Mahsun Kırmızıgül, eşi Ece Binay'ın ikiz bebeklere hamile olmasından dolayı mı evlendi? Ani şekilde nikah masasına oturan çiftin evlenme sebebi ikiz bebekler mi?

19.02.2016Kelebek
Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay ikiz bebek mi bekliyor

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay ikiz bebek mi bekliyor

Mahsun Kırmızıgül’ün bir yıldır birlikte olduğu Ece Binay’la, ikiz bebek bekledikleri için ani bir kararla nikah masasına oturdukları iddia edildi.

19.02.2016Magazin
Hilmi Topaloğlunun eşi ve oğullarından iddialara yanıt

Hilmi Topaloğlu'nun eşi ve oğullarından iddialara yanıt

13 yıl önce hayatını kaybeden Hilmi Topaloğlu’nun oğlu Volkan, “Mahsun Kırmızıgül, babamı öldürtmek için bir aşiretle görüşme yaptı” iddiasıyla gündeme bomba gibi düştü. Magazin dünyasında Kırmızıgül fırtınası koparken, Hilmi Topaloğlu’nun eşi Semiha ve diğer oğulları Okan ve Gürkan da suskunluklarını bozdu: “Babamı bari mezarında rahat bıraksınlar!”

17.02.2016Magazin
Mahsun Kırmızıgül nikah sonrası gelini alnından öptü

Mahsun Kırmızıgül nikah sonrası gelini alnından öptü

Mahsun Kırmızıgül ve bir yıldır beraber olduğu avukat Ece Binay, geçtiğimiz gün evlendi. Binay'ın isteği üzerine Los Angeles'ta yapılan törenden detaylar da yavaş yavaş gelmeye başladı.

15.02.2016Magazin
Mahsun Kırmızıgül Ece Binay evlendi

Mahsun Kırmızıgül Ece Binay evlendi!

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, 1 yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Ece Binay ile ABD'nin Los Angeles eyaletinde dünya evine girdi. Peki; Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay kimdir? Detaylar haberimizde…

15.02.2016Kelebek
Mahsun Kırmızıgül ABDde evlendi

Mahsun Kırmızıgül ABD'de evlendi

Mahsun Kırmızıgül, avukat sevgilisi Ece Binay’la Amerika’da evlendi. Sadece 30 davetlinin katıldığı Los Angeles’taki düğünün ilk karesi de basına yansıdı.

14.02.2016Magazin
Magazin Konseyi

Magazin Konseyi

Magazin dünyası üç popüler erkeğin düğün törenlerine kilitlendi... Mahsun Kırmızıgül avukat sevgilisi Ece Hanım’la Los Angeles’ta, Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti Paris’te, Kenan İmırzalıoğlu-Sinem Kobal ise Cunda’da yapacakları düğünle peşpeşe evliliğe adım atacaklar... Kelebek yazarları Melike Karakartal, Cengiz Semercioğlu, Ömür Gedik ve Onur Baştürk’ten oluşan Dört Benzemez ekibi, hem çiftleri hem düğünleri masaya yatırdı...

14.02.2016Magazin
Hande Subaşı ile Hakan Yılmaz aşk mı yaşıyor

Hande Subaşı ile Hakan Yılmaz aşk mı yaşıyor?

Eşi Can Tursan'la anlaşmalı boşanma kararı alan Hande Subaşı, önceki akşam "Yetersiz Bakiye" adlı tiyatro oyunundaki rol arkadaşı oyuncu Hakan Yılmaz ile birlikte görüntülendi. Çıkışta objektiflere yakalanan ikili gazetecilerin sorularına kaçamak cevaplar verdi. Bu durum akıllara ''Hande Subaşı ile Hakan Yılmaz aşk mı yaşıyor?'' sorusunu getirdi.

8.02.2016Kelebek
Mahsun Kırmızıgül, avukat sevgilisiyle evleniyor

Mahsun Kırmızıgül, avukat sevgilisiyle evleniyor

Mahsun Kırmızıgül, bir yıldır aşk yaşadığı Ece adlı avukat sevgilisiyle evlilik tarihini öne aldı.

7.02.2016Magazin
Mahsun Kırmızıgül ile oğlu Mahmut Kırmızıgül aynı üniversitede

Mahsun Kırmızıgül ile oğlu Mahmut Kırmızıgül aynı üniversitede

Mahsun Kırmızıgül 1.5 yıldır beraber olduğu Ece adlı avukat sevgilisi ile Amerika-Los Angeles'a gitti.

7.02.2016Magazin
Evleneceksen Gel gündemi bu soruyla çalkalanıyor | Evli misiniz

Evleneceksen Gel gündemi bu soruyla çalkalanıyor! | Evli misiniz?

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı ekranların sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel’de akıl almaz bir soru soruldu. Sorulan soru karşısında stüdyodakiler ve ekranları başındakiler şaşkınlık geçirdiler. İşte detaylar ve söz konusu o soru!

5.02.2016Kelebek
Binali Yıldırım gündeme dair soruları cevapladı

Binali Yıldırım gündeme dair soruları cevapladı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Kişisel meseleleri davanın önüne geçirip, davaya, partiye zarar verecek faaliyetlere meydan vermemek lazım. Ülkemiz bir ateş çemberinin içindeyken Bülent Bey'in çıkıp nefsi konuşmalar yapması hiç hoş değil” dedi. Yıldırım Mahsun Kırmızıgül ile ilgili olarak ise, “O anlamaz bu işlerden. Gitsin Amerika’da film çevirsin” ifadelerini kullandı.

4.02.2016Gündem
STK ve iş dünyasına: Ne istiyorsanız yapmaya hazırım

STK ve iş dünyasına: Ne istiyorsanız yapmaya hazırım

Başbakan Davutoğlu, önceki akşam ve dün gün boyu mesaisini terör operasyonlarının sürdüğü Güneydoğu’ya ayırarak, bölge milletvekilleri, iş dünyası, sivil toplum örgütü temsilcileri ve kanaat önderleriyle buluştu. Hendekler kapanıp barikatlar kalkana kadar operasyonların süreceğini söyleyen Davutoğlu, tek tek dinleyip not aldığı iş dünyasına “Ne istiyorsanız yapmaya hazırım” mesajı verdi.

2.02.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu, Mahsun Kırmızıgül ile ilgili konuştu

Başbakan Davutoğlu, Mahsun Kırmızıgül ile ilgili konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çankaya Köşkü'nde yaptığı konuşmada sinema ve müzik sanatçısı Mahsun Kırmızıgül'ün zalim söylemine de cevap verdi.

2.02.2016Haber
Başbakan Ahmet Davutoğlu: O sanatçıya sesleniyorum

Başbakan Ahmet Davutoğlu: O sanatçıya sesleniyorum

Başbakan Ahmet Davutoğlu Ankara’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Davutoğlu burada yaptığı konuşmada sanatçı Mahsun Kırmızgül’ün geçtiğimiz günlerde paylaştığı mesajlara isim vermeden yanıt verdi.

2.02.2016Gündem
Uğur Işılak Twitterdan Mahsun Kırmızıgüle cevap verdi

Uğur Işılak Twitter'dan Mahsun Kırmızıgül'e cevap verdi!

Geçtiğimiz günlerde Güneydoğu’daki olaylar için Başbakanı sorumlu tutarak resmi twitter hesabı üzerinden iddialı tweetler atan Mahsun Kırmızıgül’e Başbakanın ardından bir cevapta Uğur Işılak’tan geldi. Peki; Uğur Işılak, Mahsun Kırmızıgül'e ne cevap verdi? İşte detaylar...

1.02.2016Kelebek
Başbakan’dan Mahsun Kırmızıgül’e sert cevap

Başbakan’dan Mahsun Kırmızıgül’e sert cevap!

Geçtiğimiz günlerde ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün resmi Twitter sayfasından Başbakan’a yönelik suçlamalarla dolu paylaşımlar yapması üzerine, Başbakan bu suçlamalara yanıt verdi. Detaylar haberimizde…

1.02.2016Kelebek
Başbakan Davutoğlu: Yeni bir güvenlik planlamasına gidiyoruz

Başbakan Davutoğlu: Yeni bir güvenlik planlamasına gidiyoruz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümetin terörle mücadele çalışmalarını anlatırken “Yeni bir güvenlik planlamasına gidiyoruz. Detaylarını Mardin’de açıklayacağım. Var olan güvenlik yapılanmasıyla bu şeylerin aşılamadığı ortada. Yeni bir güvenlik yapılanmasına ihtiyaç var. Klasik güvenlik yöntemleriyle başarılı olmanız çok zor” dedi. Başbakan Davutoğlu, Mahsun Kırmızıgül'ün tartışılan Twitter mesajlarıyla ilgili de ''Bizim merhametimize dünya âlem şahittir. Zulmümüze kimse şahit değil ama merhametimize herkes şahit'' yorumunda bulundu.

31.01.2016Gündem
Mahsun Kırmızıgül Twitterda ne dedi

Mahsun Kırmızıgül Twitter'da ne dedi?

Ünlü sanatçı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Güneydoğu’da yaşanan olaylar sebebiyle sosyal medya hesabından şoke eden paylaşımlarda bulundu. Mahsun Kırmızıgül: ''Devlet Katlediyor'' dedi. İşte Mahsun Kırmızıgül tweet detayları...

29.01.2016Kelebek
Mustafa Mayadağ öldü mü - Son dakika gelişmesi

Mustafa Mayadağ öldü mü? - Son dakika gelişmesi

Bir çok ünlü şarkıcının kliplerine imzasını atan ünlü yönetmen Mustafa Mayadağ'ın yoğun bakımda olduğu öğrenildi. 90’lı yıllarda ve 2000’li yılların başında bir çok ünlü şarkıcının kliplerine imzasını atan yönetmen Mustafa Mayadağ, Ankara’da yoğun bakıma kaldırıldı. İşte detaylar…

28.01.2016Kelebek
Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu

Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Kösem Sultan'ı Beren Saat’in dizideki rol arkadaşı Ekin Koç ile yaşadığı ateşli öpüşme sahnesi, Kenan Doğulu’yu rahatsız etti! Ünlü çiftin bu sahne yüzünden boşanma noktasına geldiği iddia ediliyor. Peki; Beren Saat ile Kenan Doğulu Boşanıyor mu? İşte detaylar...

24.01.2016Kelebek
Survivor 2016 Ünlüler Tuğba Özay kimdir Biyografi

Survivor 2016 Ünlüler Tuğba Özay kimdir? Biyografi!

Survivor 2016 Ünlüler kadrosunda yer alan ünlü manken Tuğba Özay hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde. Güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Özay kimdir?, Tuğba Özay ne zaman doğmuştur?, Tuğba Özay nerelidir?, Tuğba Özay kaç yaşındadır? gibi soruların yanıtları Tuğba Özay Biyografisi haberimizde..

20.01.2016Kelebek
Senden Bana Kalan TV’de ilk kez ekrana geldi - izle

Senden Bana Kalan TV’de ilk kez ekrana geldi! - izle

Başrollerini ekranların sevilen iki genç oyuncusu Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı “Senden Bana Kalan” sinema filmi TV’de ilk kez dün akşam ekranlara geldi. Kanal D’de yayınlanan film sosyal medyaya damga vurdu. İşte Detaylar…

13.01.2016Kelebek
Tuğba Özay da Survivor’da yarışacak

Tuğba Özay da Survivor’da yarışacak

İzlenme rekoru kıran ve fenomen yarışma programı haline dönüşen Survivor 2016 kadrosuna Tuğba Özay da dahil oldu. Yeni sezonu 7 Şubat’ta başlayacak Survivor’un yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı üstleniyor. Survivor 2016’da hangi ünlüler olacak? Survivor ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

11.01.2016Kelebek
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulunun Düğün Tarihi Belli Oldu

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun Düğün Tarihi Belli Oldu!

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlilik kararı aldı. Genç çift önümüzdeki yaz aylarında nikah masasına oturacaklar! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu ne zaman evlenecek? Genç çiftin evlilik tarihi belli oldu mu? Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin evlilikleri ile ilgili merak edilenler haberimizde!

11.01.2016Kelebek
Sinemalarda hasılat rekoru kırıldı

Sinemalarda hasılat rekoru kırıldı

Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Mahsun Kırmızıgül gibi isimlerin filmlerini sollayıp 6 milyon izleyiciye yaklaşan Düğün Dernek 2 sinemacıların da yüzünü güldürdü. ‘Düğün Dernek 2’ ile sinema salonları yılın son günlerinde hasılat rekoru kırdı. Yaklaşık 60 milyon adet biletin kesildiği sinemalarda 2015’te 670 milyon lira hasılat elde edildi.

29.12.2015Ekonomi
Filinta Dizisi 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Filinta Dizisi 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Filinta “Bin Yılın Şafağında” aksiyon dolu sahneleri ile izleyenlerini ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Filinta’nın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde neler olacak? İzleyenleri neler bekliyor? İşte detaylar…

25.12.2015Kelebek
2015 Yılının ENleri

2015 Yılının 'EN'leri

2015 yılının sonuna doğru sıra geldi yılın ‘EN’lerini belirlemeye! 2016 yılına doğru geri sayarken yılın enlerini sizler için belirledik. Bu yıl en çok konuşulan ve en iyi yerli filmleri, en iyi şarkıları, en iyi televizyon programları, en iyi dizileri, en iyi kadın ile erkek oyuncuları ve yılın en komik adamlarını sizler için yılın enleri anketlerinden faydalanarak seçtik. Bakalım kendi en iyilerinizi listemizde bulabilecek misiniz?

3 Adamın bu akşam konukları kim

3 Adam'ın bu akşam konukları kim?

3 Adam programı izleyicelerini güldürmeye devam ediyor. 3 Adam'a bu hafta kimler konuk olacak? 3 Adam yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de canlı yayınla TV8'de.

15.12.2015Gündem
Düğün Dernek 2: Sünnetin galası yapıldı

Düğün Dernek 2: Sünnet'in galası yapıldı

Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ve Şinasi Yurtsever’in paylaştığı, bugün vizyona giren “Düğün Dernek 2: Sünnet” filminin galası önceki gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapıldı.

3.12.2015Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan tutar mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan tutar mı?

Muhteşem Yüzyıl'ın devamı olarak çekilen 'Kösem Sultan - Başlangıç' için geri sayım başladı. Dizinin ilk bölümü 12 Kasım'da ekrana gelecek. Her ne kadar sadece Hülya Avşar konuşulsa da Beren Saat'ten Ekin Koç'a, Mete Horozoğlu'ndan Kadir Doğulu'ya kadar pek çok oyuncu da dizide rol alıyor. Diziyle ilgili en büyük merak konusu ise Muhteşem Yüzyıl'ın başarısını yakalayıp yakalayamayacağı...

6.11.2015Magazin
Hülya Avşar: Lütfen biri bizi kurtarsın artık

Hülya Avşar: "Lütfen biri bizi kurtarsın artık"

Ankara Tren Garı kavşağında gerçekleşen bombalı saldırısının ardından ünlü isimler sosyal medyadan tepkilerini yazdı.

10.10.2015Magazin
Russell Crowe: Türkiye için çok üzgünüm

Russell Crowe: Türkiye için çok üzgünüm

Avusturalyalı film yıldızı Russell Crowe, cumartesi günü Ankara'da meydana gelen ve çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesine, yüzlerce kişinin yaralanmasına yol açan patlamalar için Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

10.10.2015Magazin
Ali Sunal ve Hatice Şendil’in yeni filminin galasını yapıldı

Ali Sunal ve Hatice Şendil’in yeni filminin galasını yapıldı

Başrolü Ali Sunal ve Hatice Şendil’in paylaştığı, bugün vizyona giren “Hayat Öpücüğü” filmi için önceki akşam Zorlu Center’da özel bir gösterim düzenlendi.

8.10.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Etyen'i neden Shakespeare'e tercih ettim

BAZILARI benim için “Narsist” diyor ya...

23.02.2016

‘Ben Mahsun’un yerinde olsaydım düğünümü Diyarbakır’da yapardım’

Sonuna kadar takip ettiğim nadir dizilerden biri olan “Ezel”de Ramiz Dayı, Kenan İmirzalıoğlu’na dönüp unutamadığım şu repliği söylemişti: “Yeni eskiyi kovar!”

18.02.2016

‘Kuşu Kalkmaz’dan 15 yıl sonra ne değişti

Kuşu Kalkmaz, hem cesur sözleri hem de Umur Turagay imzalı klibiyle ikibinli yılların başında en dikkat çekici şarkılardan biriydi.

16.02.2016

Sıradan insanların Türkiye hakkında bildiği 3 şey...

Los Angeles’tan bildiriyorum, bazen meslektaş harici geziler iyi oluyor.Grammy ödül töreni de öyle oldu...

15.02.2016

Mahsun nerede evlenseydi

Mahsun Kırmızıgül’ün Los Angeles’ta evlenecek olması eleştiriliyor. Ama başka bir açıdan. 

12.02.2016

Mahsun nerede evlenseydi

Mahsun Kırmızıgül’ün Los Angeles’ta evlenecek olması eleştiriliyor. Ama başka bir açıdan. 

11.02.2016

İki filmin gişesi iyi olsun istiyorum...

İkinci hafta sonunda toplam 531.642 kişi izledi.

9.02.2016

Ne yapmalı

-AVRUPA’nın derdi mülteci akını.

8.02.2016

72 saatte devr-i Arabistan

AŞAĞIDAKİ gözlemler, Başbakan Davutoğlu’nun ‘3 günde Suudi Arabistan turu’nun kapanış notu mahiyetindedir.

1.02.2016

Abdullah Gül, Bülent Arınç, Hüseyin Çelik falan

-“Dur” denmesi gerektiği zamanda “dur” demediler.

31.01.2016

Can casussa o köprü nerede

DÜN Cumhuriyet’te, Can Dündar’ın Silivri’den yazdığı mektupta bir cümleyi okurken, aniden uyandım.

1.12.2015

Yine mi kara liste?

Dünkü Sabah’ın manşetinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Kimseyi dışlamadık, herkesi kucakladık” sözleri vardı...

4.11.2015

Cem Yılmaz sosyal medyadan uzak dursun

Artık nefretimizi de, sevgimizi de, mutluluğumuzu da sosyal medyada yaşar olduk!

17.10.2015