EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Lpg

Lpg ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lpg haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.829 Lpg haberi bulunmuştur.

Lpg Haberleri

Taşıt vergileri bu ay ödenecek

Taşıt vergileri bu ay ödenecek

Taşıt sahiplerinin, motorlu taşıtlar vergisinin ikinci taksidini 31 Temmuz akşamına kadar ilgili banka şubelerine ya da vergi dairelerine yatırması gerekiyor.

11.07.2001Ekonomi
Eylem yapmayan taksiciye çürük yumurta

Eylem yapmayan taksiciye çürük yumurta

İstanbul'da, sorunlarına dikkat çekmek amacıyla eylem yapan taksiciler, çalışan bazı meslektaşlarının araçlarına zarar verdi. Tepe lambalarını gazete kağıtları ve torbalarla kapatan, camlarına ''çalışmıyoruz'' yazılı kağıtlar asan taksiciler çalışan meslektaşlarına taş, yumurta ve domates attı.

16.07.2001Gündem
TÜPRAŞı krizden kararlı mücadele korudu

TÜPRAŞ'ı krizden kararlı mücadele korudu

Türkiye Petrol Rafinerileri (TÜPRAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüsamettin Danış, Tüpraş yönetiminin, geçtiğimiz Kasım ve Şubat krizlerinde kararlı mücadeleleriyle, şirketi krizlerden koruduğunu bildirdi.

23.07.2001Ekonomi
LPG fiyatları düşürüldü

LPG fiyatları düşürüldü

LPG fiyatları bugünden itibaren yüzde 1.1 ila yüzde 1.6 arasında değişen oranlarda ucuzladı.

31.07.2001Ekonomi
LPGli araç patladı: 4 ölü

LPG'li araç patladı: 4 ölü

Sivas'ın Gürün İlçesi'nde, LPG'li otomobilin infilak ederek yanması sonucu 4 kişi yanarak öldü, 3 kişi yaralandı.

1.08.2001Gündem
LPG kullanıcılarının zararları karşılanıyor

LPG kullanıcılarının zararları karşılanıyor

Doğalgazın ulaşmadığı bölgelerde, üretimlerini LPG ile yapan karo seramik, vitrifiye sağlık gereçleri ve porselen sofra eşyası üreticilerinin, bundan doğan zararlarının bir bölümü karşılanacak.

7.08.2001Ekonomi
Tüpgaz ve otogaz ucuzladı

Tüpgaz ve otogaz ucuzladı

Mutfak ve araçlarda kullanılan likit petrol gazının (LPG) fiyatında bugünden geçerli olmak üzere yüzde 1.2 ile yüzde 2 arasında değişen oranlarda indirim yapıldı.

9.08.2001Ekonomi
Otomobilde kampanya dönemi

Otomobilde kampanya dönemi

Otomotiv firmaları, kriz nedeniyle peşin alımlarda 4 milyar liraya varan indirimler uygularken, vadeli alımlarda sıfır faizden başlayacak kredi seçenekleri sunuyor.

24.08.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları

Havalelerden ne kesiliyor

BANKALARIN havale ve çek gibi ödemelerde kestikleri paralar inanılmaz yakınmalara yol açıyor. Ancak, Bakanlar Kurulu'nun 1992 tarihinde yayınladığı bir genelge var.

9.08.2001

Demet Akalın’ın bedduası

Bingo! Seviyeli ilişkiler yazısına bir dolu mektup geldi. Meğer kanayan yaraymış, ben de parmak basmışım. Bilmeden tabii. Herkes ciddi yazı yazmaya döndü ya, ben de heves etmişim demek ki.

17.08.2001