EKSTRA
MENÜ
Arşiv
Etiketler

Logitech

Logitech ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Logitech haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 257 Logitech haberi bulunmuştur.

Logitech Haberleri

Microsofttan yeni mouse

Microsoft'tan yeni mouse

Microsoft, hem yukarı aşağı hem de iki yana kaydırılabilen mouse’lar tasarladı. Böylece kullanıcılar ekrandaki çubukları kullanmadan sayfada sağa sola hareket edebilecek. Microsoft’un yeni mouse’ları eylül ayında piyasaya sürmesi bekleniyor.

8.08.2003Gündem
Çalışma masanız terfi şansınız

Çalışma masanız terfi şansınız

Çalışma masası düzeninin, masayı kullanan kişinin karakteri hakkında bilgi verdiği belirtildi.

13.08.2003İyi Yaşam
1,5 cm kalınlığında dijital kamera

1,5 cm kalınlığında dijital kamera

Kyocera Finecam SL 300R modeliyle sadece 15mm kalınlığında olan 3,17 megapiksellik bir kamera sundu. Eğilebilir zum objektif 3 misli büyültme imkanı veriyor.

26.09.2003Spor
Cep’ler bugüne kadar dünyada en hızlı yayılan cihaz

Cep’ler bugüne kadar dünyada en hızlı yayılan cihaz

Cep telefonu, tüm zamanların en hızlı yayılan tekniği, aynı zamanda gündelik hayatı da en hızlı ve derinlemesine değiştirdi... Bilim adamları cep telefonunun neden bu kadar yaygınlaştığını ve toplumu nasıl değiştirdiğini araştırıyor.

6.04.2004Spor
Logitechten ilk lazer fare

Logitech'ten ilk lazer fare

Bilgisayar ürünleri üreticisi Logitech, dünyanın ilk lazer tabanlı sensör (alıcı) kullanan faresini satışa sundu. Cam ve ayna dışında hemen hemen tüm yüzeylerde çalışabilen lazer izleme teknolojisinin LED tabanlı optik farelere oranla 20 kat daha hassas olduğu belirtiliyor.

1.09.2004Gündem
GORALI bilgisayarlar

GORALI bilgisayarlar

Tamamen Türk kullanıcıları için özel geliştirilmiş bir süper bilgisayar olsaydı nasıl olurdu? Varol Yaşaroğlu e.yaşam okurları için çizdi. Biz de farklı ihtiyaçlara yönelik süper bilgisayarların özelliklerini sıralayan bir rehber hazırladık.

11.11.2004Gündem
Oynatmaya az kaldı kumandam nerde

Oynatmaya az kaldı kumandam nerde

Bilgisayarın başında saatlerce ter döken ve geceleri gündüz eden pek çok sevgili okurumun merak alanlarından birine değiniyorum bu sayıda. Hasan Amca’nız yaşına başına bakmadan, yaşıtlarının alaylarına aldırmadan geçti direksiyonun başına. Bizim velet torunun bir bildiği varmış demek; o ne heyecan öyle! Yaşlı kalbim dayanmayacak diye korktum vallahi.

9.12.2004Gündem
Mavidiş çok da  güzel bir şeymiş

Mavidiş çok da güzel bir şeymiş

Kablosuz hayatın nimetleriyle bu yaşımdan sonra tanışmış olmak bile mutluluk veriyor bana. Telefonundan bilgisayarına, yazıcısından kulaklığına kadar her bir şey artık ‘Mavidiş’ (bluetooth diyor elin gavuru) denen teknoloji sayesinde şıp diye birbirine kablolar olmadan bağlanabiliyor.

10.02.2005Gündem
İnternetten ucuz iletişim moda oldu

İnternet'ten ucuz iletişim moda oldu

Görüntülü haberleşme, genişbant İnternet'in yaygınlaşmasıyla birlikte artık çok daha kolay, ucuz ve kaliteli bir hale geldi. İnternet üzerinden görüntülü iletişim uygulamaları insanların nerede olurlarsa olsunlar, arkadaşları ve aileleriyle görüşebilmelerini daha kolay, ucuz ve eğlenceli hale getirdi.

15.03.2005Gündem
Tekno Tırı üniversite turunda

"Tekno Tırı" üniversite turunda

Hızlı Sistem, İlkbahar 2005 döneminde 17 ili kapsayacak olan Tekno Show turunu 11 Nisan'da Kocaeli Üniversitesi'nde başlattı. Özel olarak tasarlanan Tekno Show Tırı'nda teknoloji ürünleri eğlenceli bir biçimde sergileniyor.

12.04.2005Gündem
Hem fare, hem de uzaktan kumanda

Hem fare, hem de uzaktan kumanda

Günümüzde PC klavyelerinde çoklu ortam kontrol tuşları neredeyse standart hale gelmiş durumda. Logitech yeni MediaPlay kablosuz optik faresinde sunduğu tuş takımıyla çoklu ortam fonksiyonlarını klavyeden fareye taşıyor.

16.06.2005Gündem
Klavye ve fare bin derde çare

Klavye ve fare bin derde çare

Teknoloji her alanda ilerlerken ve İnternet’le birlikte uygulamalar zenginleşirken, bilgisayarı kullanma araçlarımız olan klavye ve fare de evrim geçirdi. Optik teknolojili fareler ve kısayol tuşlarıyla daha kolay bir kullanım sağlayan klavyeler Hasan Amca’nın bu sayıdaki konusu oldu.

11.08.2005Gündem
Logitech Türkiye ofisi açıldı

Logitech Türkiye ofisi açıldı

Bilgisayar, MP3 çalar, oyun konsolu aksesuarları konusunda dünya lideri Logitech, Türkiye pazarına girdi. Klavye, mouse, hoparlör, kulaklık, web-kamera, PC ve konsol oyun kontrol cihazlarında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile 100'den fazla ülkede satılan Logitech, üstün teknolojisi, tasarımları ve kullanım kolaylığına sahip ürünleriyle dikkat çekiyor.

22.11.2005Gündem
Bilgisayarları giydiren marka Türkiye’de

Bilgisayarları giydiren marka Türkiye’de

1996 yılından beri Türkiye’de bazı ürünleriyle varolan Logitech, açtığı yeni ofisle Türkiye’deki yatırımlarını ve varlığını güçlendiriyor. İsviçre merkeze bağlı olarak çalışacak olan Logitech Türkiye ofisinde Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar ve Perakende Kanal Sorumlusu Murat Yıldırım yönetici olarak görev yapacak.

24.11.2005Gündem
Hediyenin teknolojik olanı makbul

Hediyenin teknolojik olanı makbul

Siber Can ve Tiki Jale farklı bütçelere hitap eden hediyelerini Erenköy D&R mağazasından seçtiler.Erenköy D&R’ın reyonları arasında sek sek sekerek dolaşırken bir anda mobil aygıtların ne kadar çoğalmış olduğu dikkatimi çekti. MP3 çalarlar, kablosuz kulaklıklar, portatif DVD oynatıcılar, çok fonksiyonlularÉ Hayatımızı daha özgür bir şekilde yaşamamızı sağlayan, ayaklarımızı yerden kesen bu aygıtlardan gözüme kestirdiğim birkaç tanesini hemen markaja aldım ve incelemeye başladım.

24.11.2005Gündem
Skype’a video desteği

Skype’a video desteği

İnternet üzerinden sesli görüşme sağlayan şirketlerin önde gelen isimlerinden Skype, yazılımının son sürümüne video destekli görüşme özelliğini de ekledi. Şu an deneme sürümü bulunan Skype 2.0 ile kullanıcılar sesli görüşmenin yanı sıra görüntülü sohbet ile daha etkileşimli bir iletişim imkanı yakalayabiliyor.

6.12.2005Gündem
Kulaklık deyip geçmeyin..

Kulaklık deyip geçmeyin!..

Eskisini çöpe atıp, şöyle iyi, kaliteli bir kulaklık almak için çarşıya çıktık. Gördük ki kulaklıklar çok değişmiş. Kablosuzu, gürültü önleyicilisi, titreşimlisi, suya dayanıklısı ve 5.1 kanallısıyla o eski kulaklıkları kat kat aşmış. Yeni nesil kulaklıkların her biri farklı gereksinimlere uygun 6 çarpıcı modelini sizler için seçtik.

8.12.2005Kelebek
Gülümseyin, seyreden var

Gülümseyin, seyreden var

İnternet’te sohbet için artık klavye yetmiyor kendinizi göstermek için bir ‘web’ kamera da lazım. Bilgisayarlar ve İnternet sayesinde rüyalarımız gerçek oluyor. Önce telefonu aradan çıkarttık, yazıyla haberleşmeye başladık. Bilgisayarlarımız gelişip, İnternet hızımız artınca yazının yanına sesi de koyduk, sesli sohbetlere daldık.

29.12.2005Gündem
Teknoloji Las Vegas’ta fırtına gibi esti

Teknoloji Las Vegas’ta fırtına gibi esti

Her yıl Ocak ayının başlarında Amerika’nın Las Vegas eyaletinde gerçekleştirilen tüketici elektroniği fuarı CES’in (Consumer Electronics Show) ziyaretçileri arasında Hürriyet e.yaşam da vardı.

26.01.2006Gündem
Eğlence sessiz olmaz

Eğlence sessiz olmaz

Evde sinema keyfini doyasıya yaşayabilmek için uygun bir sistem kurma peşindeyseniz, görüntü ürünlerinin seçiminde gösterdiğiniz özeni ses sistemi seçiminde de göstermeyi ihmal etmeyin. Günümüzün ses sistemleri, ev sineması tutkunlarının yüzlerine tatminkar bir gülümseme kondurmaya yetecek kadar zengin özelliklerle geliyorlar.

26.01.2006Gündem