EKSTRA
MENÜ

L'occitane

L'occitane ile ilgili tüm haberleri ve son dakika L'occitane haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 L'occitane haberi bulunmuştur.

L'occitane Haberleri

Ultra Doğal Bademlerle Cilde Gelen Sağlık

Ultra Doğal Bademlerle Cilde Gelen Sağlık

L'Occitane'ın yeni Badem Müsli Peeling'ini mutfaktaki müslinizle karıştırmamaya dikkat edin ve sadece aydınlık bir cilt için değil, batık tüyleri yok etmek, donuk ölü hücrelerden kurtulmak için de banyonuzun hazineler bölümünde ona bir yer ayırın.

9.03.2020Alışveriş
Güneşin Etkilerine Shea Kalkanı

Güneşin Etkilerine Shea Kalkanı

Son veriler pigment hücrelerinin sadece güneşin parlak UV ışınları ile değil, bilgisayar ekranı, cep telefonu ve tavan lambaları tarafından yayılan ışık dozları tarafından bile uyarılabildiğini gösteriyor.

24.12.2019Alışveriş
L’Occitane İle Güneşle Barış, Cilt Mucizelerini Yaşa

L’Occitane İle Güneşle Barış, Cilt Mucizelerini Yaşa

UV ışınlarına bariyer oluşturan Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF50, güneş ışınlarına geniş spektrumlu güneş koruması sağlayan Precious Cream Light Texture spf20 ve hem koruyup hem sıkılık veren Divine Cream Light Texture spf20 ilk etapta hayatınıza adapte etmek zorunda olduğunuz, su içmek gibi hayat alışkanlığı haline getirmeniz gereken L’Occitane kremlerinin başında geliyor.

12.07.2018Alışveriş
Loccitanedan Yaza Özel Keyifli Setler

L'occitane'dan Yaza Özel Keyifli Setler

Otellerde sunulan standart şampuan ve saç kremleri, saçlarınıza kaybettiği nemi ve elastikiyeti yeniden kazandırmak için yeterli değil. Güzelliğinizi sıcak havalarda da koruyabilmeniz için önerimiz çantanızda yer kaplamayan L'Occitane'ın seyahat boy cilt bakım ürünlerinden oluşan setleri ile tanışmanız ve size iyi bakacak bir bakım kitiyle yola çıkmanız.

5.07.2018Alışveriş
L’Occitane Beauty Box gelirini UNICEF’e bağışlıyor

L’Occitane Beauty Box gelirini UNICEF’e bağışlıyor

Güçlenmiş kız çocuklarının toplumları dönüştürebileceğine inanan UNICEF Türkiye’nin, “Bir kız çocuğuna yatırım yaptığınızda o çocuk yalnızca kendi yaşamını değiştirmekle kalmayacak, büyük olasılıkla ailesinin ve toplumun yaşamını da değiştirecektir” söylemine destek sağlamak üzere yola çıkan L’OCCITANE en sevilen ürünlerinden oluşan Beauty Box (Güzellik kutusu) setinden elde edilecek geliri UNICEF Türkiye’nin “Kız ve Erkek Çocuklar Arasında Eşitlik” programına bağışlama kararı aldı.

9.03.2018Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Bir günüm nasıl geçiyor

SABAH SABAHSabaha karşı beşte kalkıyorum.

21.09.2007