MENÜ

Levrek

Levrek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Levrek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.353 Levrek haberi bulunmuştur.

Levrek Haberleri

Doların yükselmesi ithal balıkların fiyatını arttırdı

Doların yükselmesi ithal balıkların fiyatını arttırdı

Balıkçı işletmecisi Erden Özpamuk, balık fiyatlarındaki artışın işleri düşürdüğünü ifade etti.

23.01.2017Ekonomi
Balık fiyatları yüzde 200 arttı

Balık fiyatları yüzde 200 arttı

Karadeniz'e açılan balıkçıların az miktarda avla limana dönmesi, tezgahlardaki balık fiyatlarını artırdı.

22.01.2017Gündem
Tezgahın gözdesi hamsi

Tezgahın gözdesi "hamsi"

Tekirdağ Merkez Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Erdal Coşkunçay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bereketli bir sezon geçiren balıkçıların, palamut ve çinekop akımının bitmesiyle yoğunluğun da azaldığını söyledi.

19.01.2017Ekonomi
Soğuk hava sebze, meyve ve balık fiyatlarını yükseltti

Soğuk hava sebze, meyve ve balık fiyatlarını yükseltti

Ege Bölgesi'nde etkili olan yağmur, kar yağışı ve fırtına sonrasında yaşanan zirai don, tarım alanında hasara yol açarken, pazarlardaki meyve, sebze ve balık fiyatları yükseldi.

9.01.2017Ekonomi
Hamsi tarihinde ilk defa bu fiyatları gördü

Hamsi tarihinde ilk defa bu fiyatları gördü

Trabzon’da bir hafta önce tezgahlarda 8 liradan satılan hamsinin fiyatı 15 liraya yükseldi. Trabzonlu balıkçılar Gürcü hamsisinin yolunu gözlüyor. Balıkçı Mehmetcan Örseloğlu, "Vatandaş hamsiden umutluydu ama tarihinde ilk defa bu fiyatları gördü. Kasası 170 lira civarında satılıyor. Kayıklar Gürcistan tarafında doğru gitmeye başladı. Orada da hamsi olmazsa sezon biter" diye konuştu

4.01.2017Ekonomi
Yılbaşı yemeğinde son dakikacılara 15 dakikada pişecek üç tarif

Yılbaşı yemeğinde son dakikacılara 15 dakikada pişecek üç tarif

Son dakikaya kaldınız, evinize misafirler gelecek. Atıştırmalık ve mezeleri onlar hallediyor ama ana yemek sizin sorumluluğunuzda... Evi düzenlemek, müziği, içeceği, tabak-çanağı düşünmek derken yemek hazırlamaya az vakit kalacağını varsayarak, 15 dakikada bitecek 3 tane tarifim var. Biri tavuk, biri balık, üçüncüsü de kıymadan. Antakya’nın tepsi kebabının yeni yıl uyarlaması ve balık sevmeyenin bile İskender kebap keyfiyle yiyebileceği tarifler... Bir de kalabalık misafirler için, tavuk parçalama derdi olmayan, tavuklu ve sebzeli bir fırın yemeği.

Sağlıklı kahvaltı mekanları için bu listeye göz atın

Sağlıklı kahvaltı mekanları için bu listeye göz atın!

Güne zinde bir başlangıç için önemli bir yere sahip olan kahvaltıyı daha sağlıklı ve dengeli menü seçenekleriyle yapabileceğiniz yerlerin sayısı her geçen gün artıyor. İşte bazıları...

26.12.2016Seyahat
Karadenizde 8 kiloluk levrek yakalandı

Karadeniz'de 8 kiloluk levrek yakalandı

Sinop açıklarında avlanan 1 metre boyunda ve 8 kilogram ağırlığındaki levrek 500 liradan satışa sunuldu.

7.12.2016Gündem
Balıkçıların yüzünü güldürdü Tam bin liraya sattılar

Balıkçıların yüzünü güldürdü! Tam bin liraya sattılar

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Karadeniz'e açılan balıkçıların ağına takılan 11 kilogram ağırlığında 1 metre boyundaki levrek bin liraya satıldı.

8.11.2016Gündem
Hava soğudu hamsinin fiyatı fırladı

Hava soğudu hamsinin fiyatı fırladı

Soğuk hava ve fırtına ballık fiyatlarını vurdu. Tezgahlarda daha önce 10 liraya satılan hamsinin fiyatı yaklaşık yüzde 50 arttı.

28.10.2016Ekonomi
Türk aşçılar Erfurt’ta 27 madalya kazandı

Türk aşçılar Erfurt’ta 27 madalya kazandı

Almanya’nın Erfurt kentinde yapılan Dünya Aşçılar Olimpiyatları’nda Türk takımları 27 altın madalya kazandı. Ulusal ekipler kategorisinde ise birincilik Singapur’un oldu.

28.10.2016Dünya
Ne yaptın Mehmet Reis

Ne yaptın Mehmet Reis!

Bodrum’a bağlı Torba Mahallesi açıklarında avlanan gırgır teknesi ’C.Mehmet Reis 1’, mekanik arıza nedeniyle açık denizdeki balık çiftliğine girince, binlerce balık telef oldu.

24.10.2016Ekonomi
Tüpsüz dalışta boyu büyüklüğünde balık avlıyor

Tüpsüz dalışta boyu büyüklüğünde balık avlıyor

ÇANAKKALE’de yaşayan 43 yaşındaki Müjdat Turan, çocukluğunda merakla başlayan dalış tutkusunu, görüntülediği av anlarını sosyal medyadaki binlerce takipçisinin izlenimine sunuyor. Tüpsüz dalışta su altında 4.5 dakika kalabilen Turan, geçtiğimiz günlerde zıpkınla avladığı 1 metre 60 santim boyunda ve 47 kilo ağırlığındaki liçanın ise, şu anda Türkiye’de türünün avlanmış en büyük balık olduğunu söyledi.

24.10.2016Gündem
Komşunun balığı Edirneden

Komşu'nun balığı Edirne'den

Yunanistan ve Bulgaristan'dan Edirne'ye gelen turistler, balık alışverişini kentteki balıkçılardan yapıyor.

19.10.2016Ekonomi
Babamızı değil balığı yiyelim

Babamızı değil balığı yiyelim

Evliya Çelebi, İstanbul dalyanlarından kılıç, paçozluk, palarya, istarid, kolyoz, atarina, çukurya, iskorpit, gelincik, kaya, gümüş, huruşiye avlandığını belirtir. Şimdi bu dalyanlar da balıklar da yok.

15.10.2016Hürriyet Pazar
İspanyollara Türk çipurası, levreği ziyafeti

İspanyollara Türk çipurası, levreği ziyafeti

STG, İspanya'daki 18. Conxemar Uluslararası Su Ürünleri Fuarı'nda düzenlediği tanıtım etkinliğinde, bin 500 ziyaretçiye Türk çipurası ve levreği ikram etti. STG Başkanı Kızıltan: "İspanya'daki bu fuar aynı zamanda Afrika pazarına açılmak için bir fırsat. Bu fırsatları değerlendirmek için gelecek yıl da katılmayı planladığımız bir fuar"

11.10.2016Ekonomi
Yunan Adalarında başınızı döndürecek lezzetler

Yunan Adaları'nda başınızı döndürecek lezzetler

Türk mutfağı ile ortak birçok ortak noktası bulunan Yunan mutfağının eşsiz lezzetlerini denemek için Yunan adaları sizi bekliyor...

Yazar Sonuçları

15 dakikada pişecek üç tarif

Son dakikaya kaldınız, evinize misafirler gelecek. Atıştırmalık ve mezeleri onlar hallediyor ama ana yemek sizin sorumluluğunuzda... Evi düzenlemek, müziği, içeceği, tabak-çanağı düşünmek derken yemek hazırlamaya az vakit kalacağını varsayarak, 15 dakikada bitecek üç tane tarifim var. Biri tavuk, biri balık, üçüncüsü de kıymadan. Antakya’nın tepsi kebabının yeni yıl uyarlaması ve balık sevmeyenin bile İskender kebap keyfiyle yiyebileceği tarifler... Bir de kalabalık misafirler için, tavuk parçalama derdi olmayan, tavuklu ve sebzeli bir fırın yemeği.

30.12.2016

Spor magazinine buyrun

Devir şöyle bir devir: Spor yapmayanın, sağlıksız beslenenin, yani kendine bakmayanın fena halde ayıplandığı, “Nasıl yani?” diye kaşların çatıldığı bir devir.

6.12.2016

Bir şeyler biterken yenileri doğuyor

Ortalık toz duman. “Son dakika”lar içinde sürükleniyoruz. Hayat tüm bunlarla beraber devam ediyor ve İstanbul sosyal hayatı hiç olmadığı kadar hareketli. Bazı şeylerin bittiğine yeni şeylerin de heyecanla doğuşuna şahit oluyoruz. Bu yazıda hepsi birden var.

6.11.2016

İki kentin ortak değeri

Ankaralılar ile İstanbullular arasında geçen, iki kentin kıyasına ilişkin sohbetler, kısa süre içinde sözlü münakaşaya evrilebiliyor.

5.11.2016

Pandeli bir müzedir hepimizindir

İSTANBUL’un sembol isimlerinden, tarihi Mısır Çarşısı’ndaki ünlü Pandeli Lokantası üç ay önce kepenklerini indirdi.

27.10.2016

Babamızı değil balığı yiyelim

Evliya Çelebi, İstanbul dalyanlarından kılıç, paçozluk, palarya, istarid, kolyoz, atarina, çukurya, iskorpit, gelincik, kaya, gümüş, huruşiye avlandığını belirtir. Şimdi bu dalyanlar da balıklar da yok. 

15.10.2016