EKSTRA
MENÜ

Lamborghini

Lamborghini haberleri sayfasında güncel ve son dakika Lamborghini hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 947 Lamborghini haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Lamborghini Haberleri

Gel gel Ferrari’si

Gel gel Ferrari’si

Semtinizdeki boş kafelerin önüne birden bire inanılmaz lüks arabalar park etmeye, içerisi de tıklım tıklım dolmaya başlamış olabilir. Sizce semtinizin kafeleri sınıf mı atladı? Gelin neler olup bittiğini ben size anlatayım.

15.06.2012Kelebek
2 şirketi birbiriyle yarışıyor 1 milyar liralık ciroya koşuyor

2 şirketi birbiriyle yarışıyor 1 milyar liralık ciroya koşuyor

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, bünyelerindeki Kia ve ‘Çelik Motor Filo Kiralama’ şirketlerinin adeta birbiriyle yarıştığını belirterek, “2012 yılında Kia’nın 13 bin adetlik satış, kiralama şirketimizin ise 12 bin adetlik araca ulaşmasını hedefliyoruz. Bu sayede ciromuz yüzde 50 büyümeyle 600 milyon lirayı bulacak” dedi. Koçak, 2015 hedeflerinin ise kiralama şirketinde 20 bin, Kia’da ise 18 bin adede ulaşarak 1 milyar liralık ciroyu aşmak olduğunu söyledi.

22.04.2012Ekonomi
Cristiano Ronaldoya doğum günü hediyesi

Cristiano Ronaldo'ya doğum günü hediyesi

Dünyanın en yüksek transfer ücretiyle Real Madrid'e 94 milyon Euro'ya transfer olan Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz günlerde kendisine doğumgünü hediyesi Lamborghini Aventador aldı.

19.04.2012Ekonomi
Altın karakter değiştiriyor, Euro ve dolar gibi piyasada dolaşacak

Altın karakter değiştiriyor, Euro ve dolar gibi piyasada dolaşacak

Küresel krizde güvenli liman olarak görülen altında son yıllarda görülen değer artışı, merkez bankaları dahil tüm bankaların ilgisini artırdı. İstanbul Altın Rafinerisi ve Gramaltın Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç, altının karakter değiştirine dikkat çekerek, “Munzam oranlarının artırılması bankalara güzel bir fırsat sunuyor. Tahminim 3-5 yıl sonra altın, dolar ve Euro gibi aramızda dolaşacak. Ceplerimizde belki altın sertifikaları olacak. Altın sertifikaları belki çek yerine geçecek. Belki ticarette dönecek, vadeleşme altın sertifikasıyla olacak” dedi.

18.04.2012Advertorial
Altın karakter değiştiriyor, Euro ve dolar gibi piyasada dolaşacak

Altın karakter değiştiriyor, Euro ve dolar gibi piyasada dolaşacak

Küresel krizde güvenli liman olarak görülen altında son yıllarda görülen değer artışı, merkez bankaları dahil tüm bankaların ilgisini artırdı. İstanbul Altın Rafinerisi ve Gramaltın Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç, altının karakter değiştirdiğine dikkat çekerek, “Munzam oranlarının artırılması bankalara güzel bir fırsat sunuyor. 3-5 yıl sonra altın, dolar ve Euro gibi aramızda dolaşacak. Ceplerimizde belki altın sertifikaları olacak. Altın sertifikaları belki çek yerine geçecek. Belki ticarette dönecek, vadeleşme altın sertifikasıyla olacak” dedi.

17.04.2012Ekonomi
900 bin TL’lik  Lamborghini 540 bin TL’ye satılık

900 bin TL’lik Lamborghini 540 bin TL’ye satılık

2011 model Lamborghini marka lüks otomobil icradan satışa konuldu. Piyasa değeri 900 bin TL olan otomobil icradan satışta 540 bin TL’den satılacak. İlk icra ihalesinde satılmaması durumunda araç 360 bin TL’ye satılacak.

17.04.2012Ekonomi
Test sürüşünde kül oldu

Test sürüşünde kül oldu

ABD’nin California eyaletinde “internet milyoneri” olduğu söylenen ismi açıklanmayan bir sürücünün 376 bin dolarlık (675 bin TL) Lamborghini aracı yandı.

16.04.2012Gündem
Kirpi kurtuldu Ferrari gitti

Kirpi kurtuldu Ferrari gitti

Almanya’da bir işadamı yolda önüne çıkan kirpiyi ezmemek için uğraşırken Ferrari marka aracıyla kaza yaptı.

9.04.2012Gündem
Majeste inişi

Majeste inişi

Brunei Sultanı Hassan El Bolkiah, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ ye geldi.

7.04.2012Gündem
Rogers: Lamboghiniye borsacılar değil çiftçiler binecek

Rogers: Lamboghini'ye borsacılar değil çiftçiler binecek

Dünyada “Emtia Gurusu” olarak tanınan yatırım ve finans uzmanı Jim Rogers, “(Altın) En az 2.400 dolara, hatta daha fazla yükseğe çıkacak. Altın da gümüş de yükselecek” dedi. Rogers, önümüzdeki dönemde tarım ürünlerinin çok artacağını bu nedenle lüks arabalara borsacıların değil çiftçilerin bineceği öngörüsünde de bulundu.

6.04.2012Ekonomi
Türkiye’de yatırım kararı alınca hızla yerine getireceğiz

Türkiye’de yatırım kararı alınca hızla yerine getireceğiz

Hyundai Avrupa Başkan Yardımcısı Allan Rushforth, Türkiye’de kapasite artışına ve yeni modele dönük yatırımlar konusunda henüz nihai sonucu ulaşamadıklarını belirterek, “Ancak yatırıma karar verdiğimizde, bunu Hyundai hızıyla gerçekleştiririz. Avrupa’daki krizin etkilerinin geçmesi, Türkiye ile STA sorunun önümüzdeki günlerde çözülmesiyle birlikte inanıyorum ki Türkiye için 200 bin adetlik yatırım düğmesine basılacaktır” dedi.

7.03.2012Ekonomi
Otomotiv pazarı Ocak-Şubat döneminde daraldı

Otomotiv pazarı Ocak-Şubat döneminde daraldı

Türkiye otomotiv pazarında Ocak-Şubat 2012 dönemi otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı 70 bin 869 adet olarak gerçekleşirken, geçen yılın aynı dönemine göre satışlar, yüzde 31,56 oranında azaldı.

6.03.2012Ekonomi
Maseratti Çindeki satışlarını ikiye katladı

Maseratti Çin'deki satışlarını ikiye katladı

Çin, gelişen ekonomisine paralel olarak alım gücünün artmasıyla dünyada lüks otomobil pazarının öne çıkan ülkelerinden olmaya başladı.

6.01.2012Ekonomi
Sadece 6 saat keyfini sürdü

Sadece 6 saat keyfini sürdü

ABD'de bir kamyon şoförü, çekilişte kazandığı 380 bin dolarlık Lamborghini ile 6 saat sonra kaza yaptı.

22.12.2011Ekonomi
Dünyanın en pahalı araba kazası

Dünyanın en "pahalı" araba kazası

Japonya’nın güneyindeki Kyuşu adasından Hiroşima’ya gitmekte olan “süper lüks araba konvoyu”, konvoyun başını çeken Ferrari şerit değiştirirken kontrolünü kaybedince zincirleme kaza kurbanı oldu.

5.12.2011Gündem
JAPONYADA SÜPER LÜKS ARABA KAZASI

JAPONYA'DA SÜPER LÜKS ARABA KAZASI

Japonya'da hafta sonunda yaşanan trafik kazasında, 14 tane süper lüks araç birbirine girdi. Sekiz Ferrari, iki Mercedes Benz, bir Lamborghini, bir Nissan ve bir Toyota'nın karıştığı kazada, otomobillerin toplam değerinin 4 milyon dolar olduğu belirtildi. Kazada, şans eseri yaralanan olmadı.

5.12.2011Haber
Need for Speed The Run geliyor

Need for Speed The Run geliyor

Oyun dünyasının en çok satan yarış serisi, “Mad Men” dizisinden Christina Hendricks ve “Never Back Down” filminden Sean Faris’in de aralarında bulunduğu yıldız kadrosuyla geri dönüyor.

21.11.2011Teknoloji
Doğuş: Lüks otodaki ÖTV artışı eksik, diğerlerine de yayılsın

Doğuş: Lüks otodaki ÖTV artışı eksik, diğerlerine de yayılsın

Bünyesindeki Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini gibi markalarla hükümetin lüks otomotivdeki ÖTV artışından en fazla etkilenen grupların başını çeken Doğuş Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hüsnü Akhan, otomotivdeki ÖTV artışı kararını ‘doğru ama eksik adım’ olarak nitelendirdi.

20.10.2011Ekonomi
Lastiklerini Türkiye’de ürettiğimiz Formula 1 İstanbul’da kalmalıydı

Lastiklerini Türkiye’de ürettiğimiz Formula 1 İstanbul’da kalmalıydı

Formula 1 yarışlarında tek resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli’nin Başkan ve CEO’su Marco Tronchetti Provera, “Tüm Formula 1 yarış lastiklerinin üretimini Türkiye’de gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin Formula 1 takviminde kalması bizim açımızdan iyi olurdu” dedi.

10.09.2011Ekonomi
Türkiye F1 takviminde kalsa iyi olurdu

"Türkiye F1 takviminde kalsa iyi olurdu"

Pirelli Başkan ve Üst Yöneticisi Marco Tronchetti Provera, Pirelli'nin 2011-2013 yılları arasında Formula 1 yarışlarında tek resmi lastik tedarikçisi olduğunu belirterek, “Tüm Formula 1 yarış lastiklerinin üretimini Türkiye'de gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin Formula 1 takviminde kalması bizim açımızdan iyi olurdu” dedi.

10.09.2011Ekonomi
Ayşenin evinde hatıra fotoğrafı

Ayşe'nin evinde hatıra fotoğrafı

Libya'da muhalifler, Muammer Kaddafi'nin Bab-ı Aziziye’deki karargahından sonra çocukları Ayşe ve El Saadi'nin evlerini de yağmaladı.

25.08.2011Gündem
Hadise hakkında şaşırtan iddia

Hadise hakkında şaşırtan iddia

Hadise Açıkgöz'ün çifte vatandaş olduğu için vergisini Belçika'ya ödediği ortaya çıktı.

12.08.2011Gündem
İsrafa biz de karşıyız ama oto artık lüks değil ihtiyaç

İsrafa biz de karşıyız ama oto artık lüks değil ihtiyaç

Vatandaşlara lüks araba ve ev konusunda uyarılarda bulunarak israftan kaçınılması gerektiği çağrısı yapan Başbakan Tayyip Erdoğan’a otomotiv sektöründen hem destek, hem itiraz oldu.

11.08.2011Ekonomi
Batuhandan bir olay daha

Batuhan'dan bir olay daha

Eskişehirspor'un 20 yaşındaki golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz'in U dönüşü yaptığı sırada otomobiline çarpan 41 yaşındaki motosiklet sürücüsü Ali Şen yaralandı.

11.08.2011Futbol
Sürpriz yakınlaşma

Sürpriz yakınlaşma

Gece boyunca birlikte eğlenen Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı, gazetecilere yakalanmamak için mekânı ayrı ayrı terk etti

5.08.2011Kelebek
HADİSENİN 1 MİLYON TLLİK ARABASI VAR

HADİSE'NİN 1 MİLYON TL'LİK ARABASI VAR

2009'dan bu yana hiç durmadan konser veren, 40 ila 60 bin TL arasında ücretle sahneye çıkan Hadise kazancını bu kez de lüks bir otomobile yatırdı.

26.07.2011Gündem
Jennifer Lopez gelemeyince parasını hemen iade etti

Jennifer Lopez gelemeyince parasını hemen iade etti

Kuzey Kıbrıs’ta geçen yıl Cratos otelinin açılış partisi için Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez gelip konser verecek ve otelin reklam yüzü olacaktı. Ancak Güney Kıbrıs’ın başlattığı karşı kampanya ünlü yıldızı korkutmuş ve gelmekten vazgeçirmişti. Otelin sahibi, Bozgroup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bozoğlu’nun ismini de ilk olarak bu kötü gelişme sayesinde duymuştuk

23.07.2011Seyahat
Hyundaisini Ferrari yaptı

Hyundai'sini Ferrari yaptı

Adana'da bir otomobil tutkunu 30 bin lira değerindeki Hyundai marka LPG'li aracını 20 bin lira harcayarak Ferrari'ye benzetti.

18.07.2011Ekonomi
İŞTE DÜNYANIN EN ŞANSLI SİNCABI

İŞTE DÜNYANIN EN ŞANSLI SİNCABI

Amerika'da test sürüşü yapılan Lamborghini model son model otomobil pistten geçerken önüne aniden fırlayan sincap mucize eseri kurtuldu. Kameraların saniye saniye kaydettiği olayda hızla piste fırlayarak karşı tarafa geçmeye çalışan sincap birden gelen lüks otomobilin ön ile arka lastiklerinin arasından geçerken yoluna devam etti. (Haber:İhsan DÖRTKARDEŞ/DHA)

7.07.2011Haber
Otomotiv satışları yavaşlama eğiliminde

Otomotiv satışları yavaşlama eğiliminde

Merkez Bankası tedbirleriyle yavaşlama trendine giren otomotiv satışlarında, Ocak ayında yüzde 122,89 olan pazar büyüme oranı, aylar itibarıyla gerilemeye devam ederek haziranda yüzde 33,66 olarak gerçekleşti.

6.07.2011Ekonomi
Volkswagen, MAN’da direksiyona geçti Scania’yla birleştirmenin yolunu açtı

Volkswagen, MAN’da direksiyona geçti Scania’yla birleştirmenin yolunu açtı

Avrupa’nın önde gelen otomotiv grubu Volkswagen AG (VW), Alman ağır vasıta üreticisi MAN’daki hisse oranını yüzde 30’dan yüzde 55.9’a çıkardı.

4.07.2011Ekonomi
555 bin Euro’luk Aston Martin, 21 adet sattı, rakip markaları solladı

555 bin Euro’luk Aston Martin, 21 adet sattı, rakip markaları solladı

Borusan Otomotiv’in distribütörlü-ğünde 7 ay önce Türki-ye’ye giriş yapan Aston Martin, fiyatları 555 bin Euro’ya bulan lüks spor modellerinden toplam 21 adet sattı. İngiliz marka bu satışla hem 1 yıllık hedefine 7 ayda ulaşırken hem de Ferrari, Lamborghini, Maserati gibi markaların toplamı kadar araç satışı yapmış oldu.Emre ÖZPEYNİRCİ

12.06.2011Ekonomi
Otomotivde 5 aylık satış 340 bine çıktı, bir tarihi rekora daha imzayı attı

Otomotivde 5 aylık satış 340 bine çıktı, bir tarihi rekora daha imzayı attı

2011’e hızlı giren ve her ay yeni bir rekora imza atan Türk otomotiv pazarı, ilk 5 ay sonunda geçen yıla göre yüzde 56’lık büyümeyle toplam 340 bin adetlik tarihi satışa ulaştı. Merkez Bankası’nın kredi büyümesini kontrol altında tutmak için aldığı kararların sonucunda büyüme ilk 4 aya göre azalıp yüzde 35.52’ye gerilese de mayıs ayında 80 bin 468 adetlik satış yapıldı. Bu satış, Türkiye’de bugüne kadar en fazla satış yapılan mayıs ayı olarak da tarihe geçti.

6.06.2011Ekonomi
Otomotiv pazarındaki büyüme yüzde 50yi aştı

Otomotiv pazarındaki büyüme yüzde 50'yi aştı

Türkiye otomotiv pazarı yılın ilk 5 ayında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 56,26 büyüdü.

6.06.2011Ekonomi
Oğluma istediğini alırım

Oğluma istediğini alırım

Seda Sayan, genç yaşta 600 bin liralık otomobil kullanmaya başlayan oğlu Oğulcan Engin’e açık çek verdi.

2.06.2011Kelebek
Asus, Çok Hızlı Geliyor

Asus, Çok Hızlı Geliyor!

Yeni Lamborghini VX7 ile hız deneyimi!

27.05.2011Alışveriş
Annem sağolsun

Annem sağolsun

Oğulcan Engin, annesi Seda Sayan’ın hediyesi olan Audi R8 otomobilini satıp 600 bin TL’lik Lamborghini Gallardo aldı.

26.05.2011Gündem

Yemin etti, otomobili kaptı

Sayan, oğluna 700 bin liraya ikinci el Lamborghini Gallardo aldı. Sayan, otomobili almadan önce oğluna alkollü araç kullanmayacağına dair yemin ettirdi...

6.05.2011Gündem
BÖYLE DÜĞÜN KONVOYU GÖRÜLMEDİ

BÖYLE DÜĞÜN KONVOYU GÖRÜLMEDİ

Çin'in Wenzhou şehrinde bir düğün konvoyunun görüntüsü otomobil tutkunlarının aklını başından alıyor. Konvoyda bulunan ve şehir turuna hazırlanan Lamborghini, Ferrari, Bentley ve Rolls-Royce marka otomobiller yoldan geçen sürücüler tarafından ilgi ile izlendi. (DHA)

27.04.2011Ne Oluyor
‘En cesur boğa’ ekimde geliyor

‘En cesur boğa’ ekimde geliyor

İtalyan Lamborghini’nin yeni süper spor otomobili ‘Aventador LP 700-4’ yola çıkmak için hazır. Roma’da yapılan tanıtımda konuşan Lamborghini Başkanı ve CEO’su Stephan Winkelmann “Otomobil dünyasına Aventador’un spor ve şıklığı bir araya getirerek ‘Süper Spor Otomobil’ çağını açtığını söyleyebiliriz” dedi.

24.04.2011Ekonomi
Arabada lüks kıyafette şıklık yarışı

Arabada lüks kıyafette şıklık yarışı

Alex ve Gökhan gibi futbolcular, otomobilde Maserati ile Lamborghini’yi tercih ederken, Emre de İtalyan modacıya 10 bin dolarlık takım elbise siparişi verdi.

13.04.2011Futbol
Kopya otomobillerle ünlü Şangay artık dünyaya meydan okuyor

Kopya otomobillerle ünlü Şangay artık dünyaya meydan okuyor

Son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlar ve potansiyel ile dünyanın en büyük otomobil pazarı olan Çin, 19 Nisan’da önce basın mensupları için kapılarını açacak ‘Uluslararası Şangay Otomobil Fuarı’ ile dev fuarlara da meydan okumaya başladı. Geçmiş yıllarda sektöre yön veren modellerin tasarımlarını kopyalayarak gündeme gelen Çin fuarları, artık dev markaların dünya prömiyerlerine sahne oluyor. BMW’den, Mercedes’e, VW’den Chevrolet’ye kadar bir çok uluslararası marka yeni modellerini ilk kez Şangay’da tanıtacak.

12.04.2011Ekonomi
Iversona ırkçı davranış

Iverson'a ırkçı davranış

Atlanta polisi Beşiktaş Cola Turka'nın yıldız oyuncusu Allen Iverson'ın Lamborghini marka arabasına muayene tarihi dolduğu için el koydu.

1.04.2011Basketbol
289 bin dolarlık Lamborghinisini balyozla parçalattı

289 bin dolarlık Lamborghini'sini balyozla parçalattı

Çin'de 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde ilginç bir olay yaşandı. Çinli bir iş adamı Lamborghini marka lüks İtalyan otomobilinin, resmi servis bakımından sonra da istenilen performansta çalışmaması ve sonrasında firmanın gerekli ilgiyi göstermemesini protesto amacıyla aracını parayla tuttuğu kişilere balyozlarla parçalattı.

16.03.2011Dünya
LAMBORGHINISİNİ BÖYLE PARÇALATTI

LAMBORGHINI'SİNİ BÖYLE PARÇALATTI

Çin'de bir işadamı kısa bir süre önce aldığı ve motorunda sorun olan Lamborghini Gallardo L140 marka aracının motor arızasının servis tarafından giderilmeyişine ve yetkililerin ilgisiz kalmasına kızarak aracını parçalattı.Piyasa değeri yaklaşık 450 bin TL olan aracı Çinli iş adamı tuttuğu işçilerle beraber elinde balyozlarla sokak ortasında kırdı.(DHA)

16.03.2011Haber

Yazar Sonuçları

Hisarcıklıoğlu’nun Hacı Murat’ı

BİR süre önce, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile yaklaşık bir saat sohbet ettik.

4.05.2012

Uzun mesafe ilişkileri

Bazı ilişkiler mesafelidir. İki şehrin arasında bölünmüştür kokular, sesler, düşünceler.

27.05.2011

Türkiye’nin elindeki önemli teknolojik koz

PAZAR günü keyifleri yerine getirecek şahane bir haber.

2.04.2011

Lamborghinisi’ni parçalayan bilge

Ferrari’ye duyulan öfkeyle doğan Lamborghini efsanesi, öfkeli bir müşterisinin sokak ortasında adeta infazına uğradı.

17.03.2011