EKSTRA
MENÜ

Kyk Burs Basvurusu

Kyk Burs Basvurusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kyk Burs Basvurusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 305 Kyk Burs Basvurusu haberi bulunmuştur.

Kyk Burs Basvurusu Haberleri

2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı

2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

21.12.2015Gündem
KYK Burs Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak KYK Burs Sonuçları Sorgulama

KYK Burs Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? KYK Burs Sonuçları Sorgulama

2015-2016 eğitim öğretim yılı için yapılan KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK Burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK Burs ve Kredi başvuruları henüz açıklanmadı ancak en kısa sürede açıklanacağı belirtiliyor. KYK burslarının ilki 7 Ocak'ta dağıtılacak. KYK Burs Sonuçları nereden öğrenilir? Detaylar haberimizde...

21.12.2015Eğitim
2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı

2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı?

KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı mı? Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı, sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

17.12.2015Eğitim
KYK burs sonuçları açıklandı mı | KYK burs ve kredi sorgulama ekranı

KYK burs sonuçları açıklandı mı? | KYK burs ve kredi sorgulama ekranı!

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağladığı yurt, burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK burs ve kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursu ne kadar olacak? KYK burs ve kredi başvurusu sonucu nasıl öğrenilir?

15.12.2015Eğitim
KYK burs ve kredi başvuru sorgulama | KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları açıklandı mı

KYK burs ve kredi başvuru sorgulama | KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) başvuru sonuçları açıklandı mı? Geçen sene Aralık Ayı içerisinde açıklanan KYK başvuru sonuçları bu yıl ne zaman açıklanacak. KYK yurt, burs ve kredi başvuru sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce öğrenci KYK burslarının gelmesini dört gözle bekliyor.

14.12.2015Gündem
2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı | 13.yedek yurt listesi açıklandı

2015 KYK yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı mı? | 13.yedek yurt listesi açıklandı!

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

10.12.2015Bilgi
2015 KYK burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları | KYK başvuru sonuç sorgulama

2015 KYK burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları | KYK başvuru sonuç sorgulama

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrenciler için sağladığı burs, yurt ve kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak. Geçen sene Aralık ayı içinde açıklanan KYK başvuru sonuçları için artık geri sayım başladı.

9.12.2015Bilgi
KYK sonuçları açıklandı mı

KYK sonuçları açıklandı mı?

KYK burs, yurt ve kredi başvurusu yapan öğrenciler merakla sonuçları bekliyorlar. KYK burs ve kredi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursu ne kadar olacak? KYK burs ve kredi başvurusu sonucu nasıl öğrenilir?

7.12.2015Bilgi
KYK Burs ve Kredi Sonuçları | KYK Yurt ve Burs Sonuçları

KYK Burs ve Kredi Sonuçları | KYK Yurt ve Burs Sonuçları

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere sağlamış olduğu yurt,burs ve kredi olanaklarından yararlanmak isteyen öğrenciler başvurularını yaptı sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. Geçtiğimiz senelerde aralık ayı içinde açıklanan burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

3.12.2015Bilgi
KYK burs ve kredi başvurusu sorgulama | KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

KYK burs ve kredi başvurusu sorgulama | KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman açıklanacak. İhtiyaç sahibi öğrencilerin destek için aldığı burs ve kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.12.2015Bilgi
KYK Burs ve Kredi Başvuruları Ne Zaman | KYK Burs Başvuruları Açıklandı mı

KYK Burs ve Kredi Başvuruları Ne Zaman? | KYK Burs Başvuruları Açıklandı mı?

Kredi Yurtlar Kurumu, merak edilen burs ve kredi başvurularının tarihini açıkladı. KYK resmi sitesi üzerinden başvuru tarihlerini duyurdu.

15.10.2015Gündem
2015 KYK burs ve kredi başvuruları başladı mı Kimler KYKdan burs ve kredi alabilecek

2015 KYK burs ve kredi başvuruları başladı mı? Kimler KYK'dan burs ve kredi alabilecek?

2015 KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman olacak? Kimlere KYK burs ve kredi imkanı tanınacak. KYK ile merak ettiğiniz herşey haberimizde...

5.10.2015Gündem
2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı Burs ve kredi başvuru sonuçları

2015 KYK burs ve kredi başvuruları açıklandı! Burs ve kredi başvuru sonuçları!

2015 KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman olacaı açıklandı. KYK'nın yaptığı açıklamaya göre başvurular Ekim'de başlıyor.

1.10.2015Gündem
2015 KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı mı KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman yapılacak

2015 KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı mı? KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman yapılacak?

2015 KYK yurt başvurusu yapan adaylar, yurt başvurusu sonuçlarını merakla bekliyor. Peki, yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kredi ve burs başvuruları ne zaman yapılacak? Detaylarda...

20.08.2015Gündem
2021 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak KYK yurt başvurularında son gelişmeler

2021 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak? KYK yurt başvurularında son gelişmeler

Üniversite sınavına kısa süre kalması ile birlikte gözler bu kez Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvurularına çevrildi. 2021 KYK yurt başvurularının ne zaman başlayacağını merak eden yüz binlerce öğrenci, bir yandan da KYK burs başvurularının başlayacağı tarihi sorguluyor. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman?

22.06.2021Gündem
2021 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak KYK yurt başvurularında son durum

2021 KYK yurt başvuruları ne zaman başlayacak? KYK yurt başvurularında son durum!

Üniversite sınavına kısa süre kalması ile birlikte gözler bu kez Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvurularına çevrildi. 2021 KYK yurt başvurularının ne zaman başlayacağını merak eden yüz binlerce öğrenci, bir yandan da KYK burs başvurularının başlayacağı tarihi sorguluyor. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman?

19.06.2021Gündem
Mahkemeden öğrenciler için çok önemli emsal karar

Mahkemeden öğrenciler için çok önemli emsal karar

Kahramanmaraş'ta yaşayan D.U., üniversitede okurken Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nden aldığı bursun hazırlık sınıfında başarısız olduğu gerekçesiyle krediye çevrilmesi nedeniyle açtığı davayı kazandı. D.U.'nun avukatı Muhammed Burak Hurç, temyiz üzerine dosyayı inceleyen Ankara Bölge İdare Mahkemesi 4'üncü İdari Dava Dairesi’nin, yerel mahkemenin kararını onayarak 18 bin 486 TL krediyi iptal ettiğini belirterek, "Bu karar, kesin ve emsal nitelikli bir karardır" dedi.

12.03.2021Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak Binlerce öğrenci haber bekliyor

KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak? Binlerce öğrenci haber bekliyor

KYK kredi ve burs başvuru sonuçlarının açıklanması ile birlikte şimdi de yurt başvuruları gündeme geldi. Yeni yıl öncesi beklentiye giren adaylar, 2020-2021 eğitim yılı için KYK yurt başvurularının ne zaman e-Devlet üzerinden alınacağını merak ediyor. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak?

24.12.2020Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak 2020-2021 yurt başvuru şartları ve başvuru ekranı

KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak? 2020-2021 yurt başvuru şartları ve başvuru ekranı

KYK yurt başvuruları öğrencilerin odaklandığı konuların başında geliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından burs ve kredi değerlendirmelerinin tamamlanmasının ardından gözler KYK yurt başvurularına çevrildi. İlk kez bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan öğrenciler ve ara sınıfta öğrenimine devam eden öğrenciler KYK yurt başvurusunda bulunacak. KYK yurt başvuruları e devlet ekranı üzerinden gerçekleşecek. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak? İşte, 2020-2021 yurt başvuru şartları ve başvuru işleminin detayları.

14.12.2020Gündem
KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak Burs sonuçlarının ardından araştırmalar arttı

KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak? Burs sonuçlarının ardından araştırmalar arttı!

KYK yurt başvuruları hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Burs ve kredi sonuçlarının erişime açılmasının hemen ardından şimdi de yurt başvuruları gündeme geldi. Öğrenciler yoğun şekilde sorularına internette yanıt arıyor. Peki, KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak?

11.12.2020Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman 2020-2021 yurt başvuruları bekleniyor

KYK yurt başvurusu ne zaman? 2020-2021 yurt başvuruları bekleniyor!

KYK bursu için başvuru takviminin tamamlanması ile birlikte şimdi de yurt başvuruları gündeme geldi. Henüz burs başvuru sonuçları açıklanmadan beklentiye giren adaylar, 2020-2021 eğitim yılı için KYK yurt başvurularının ne zaman e-Devlet üzerinden alınacağını merak ediyor. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman?

24.11.2020Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman 2020-2021 yurt başvuruları bekleniyor

KYK yurt başvurusu ne zaman? 2020-2021 yurt başvuruları bekleniyor

Üniversiteye bu yıl başlayan öğrenciler ya da öğrenimlerine devam edenler yurt, burs ve öğrenci kredisinin başvurularıyla ilgili araştırmalarını hızlandırdı. KYK burs başvuru işlemleri bu sene de e-Devlet sistemi üzerinden alındı. Şimdi ise yurt başvuruları bekleniyor. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman?

19.11.2020Gündem
KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak e devlet KYK yurt başvuru ekranı için gözler GSBde

KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak? e devlet KYK yurt başvuru ekranı için gözler GSB'de!

KYK yurt başvuruları, burs başvurularının tamamlanmasının ardından öğrencilerin odaklandığı konulardan oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yapılacak olan KYK yurt başvuru müracaatları e devlet üzerinden T.C kimlik numarası, öğrenim durumu bilgileri kullanılarak gerçekleşecek. KYK yurtlarına ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık, birinci sınıf öğrencileri ile ara sınıf öğrencileri başvuracak. Peki, KYK 2020 yurt başvurusu ne zaman başlayacak? İşte, 2020 2021 KYK yurt başvurularıyla ilgili ayrıntılar.

16.11.2020Gündem
KYK 2020 burs başvurusu ne zaman bitecek KYK burs başvurularında son gün...

KYK 2020 burs başvurusu ne zaman bitecek? KYK burs başvurularında son gün...

KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? 2020 KYK burs ve kredi başvuruları öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 28 Ekim tarihinde başlayan başvuru işlemleri ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile hâlen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf öğrencilerinin e devlet üzerinden yapacakları müracaatlar ile tamamlanacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın açıklamasına göre uzatılan başvuru işlemlerinde son güne girildi. İşte, KYK burs başvurularının biteceği tarih.

7.11.2020Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak KYK 2020 yurt başvurusu için heyecanlı bekleyiş

KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak? KYK 2020 yurt başvurusu için heyecanlı bekleyiş

KYK yurt başvurusu ile ilgili son dakika açıklamaları araştırılıyor. KYK başvuruları her yıl belirli tarihlerde alınıyor. Bu yıl burs/kredi başvurular 8 Kasım Pazar günü saat 23.59’a kadar uzatıldı. Burs/kredi hakkından yararlanmak isteyen öğrenciler e-Devlet üzerinden başvurularını yapabilecekler. Peki KYK yurt başvurusu ne zaman yapılacak?

3.11.2020Gündem
KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak 2020 KYK yurt başvuruları bekleniyor

KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak? 2020 KYK yurt başvuruları bekleniyor!

2020-2021 eğitim öğretim yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na girerek ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile halen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf öğrencileri ve yurt dışında öğrenim gören Türk vatandaşları için yurt başvurularının ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Burs ve krediler için başvuru sürecinin dün başlamasının ardından beklentiye giren öğrenciler araştırmalarına hız verdi. Peki, KYK yurt başvurusu ne zaman başlayacak?

30.10.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor? Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK burs ve yurt başvurusu ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. KYK başvuruları her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Öğrenciler başvurularını kurum tarafından açıklanan tarihlerde gerçekleştiriyorlar. Başvuru sürecinde bütün öğrencilerin e-Devlet’teki başvuru indeks sayfasını okuyup onaylaması gerekiyor. Geçtiğimiz yıl burs başvuruları 21 Ekim Pazartesi günü saat 23.59’a kadar alındı.

29.09.2020Gündem
KYK başvuru ekranı ne zaman açılacak KYK yurt ve burs başvurusu için gözler GSBde

KYK başvuru ekranı ne zaman açılacak? KYK yurt ve burs başvurusu için gözler GSB'de!

KYK başvuru ekranı ile burs ya da yurt başvuru işlemlerini tamamlayacak olan pek çok aday, internet üzerinden KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman yapılacak sorusuna cevap aramaya başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın yapacağı açıklamaya göre gerçekleştirilecek olan KYK başvurusu, pek çok öğrenci için büyük önem arz edecek. Peki, KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman ve nasıl yapılır? İşte, KYK başvurusu için merak edilen bazı bilgiler

16.09.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor e devlet KYK yurt ve burs başvuru ekranı için gözler GSBde

KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor? e devlet KYK yurt ve burs başvuru ekranı için gözler GSB'de

KYK yurt ve burs başvuru tarihleri üniversite öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) tarafından yapılacak açıklamayı bekleyen öğrenciler, başvuru işlemlerini e devlet üzerinden tamamlayacaklar. 2020 KYK burs ve yurt başvuruları ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapan bakanlık başvuruların Yükseköğretim Kurumu tarafından belirlenen takvime göre yapılacağını bildirmişti. Gözler şimdi KYK başvuru takviminde. Peki, KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman? İşte, KYK başvurularıyla ilgili detaylar.

14.09.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman yapılacak  KYK burs ve yurt başvuru tarihi bekleniyor

KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman yapılacak? KYK burs ve yurt başvuru tarihi bekleniyor

Üniversite yerleştirme işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler KYK yurt ve burs başvurularına çevrildi. Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından burs ve barınma imkanından faydalanacak olan öğrenciler, KYK başvuru tarihlerine odaklandı. KYK yurt ve burs başvuruları e devlet üzerinden alınacak. Peki, KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman? İşte, KYK burs ve yurt başvuru tarihiyle ilgili ayrıntılar.

1.09.2020Gündem
2020 KYK yurt başvurusu ne zaman İşte KYK burs ve yurt başvuruları hakkında bilgi

2020 KYK yurt başvurusu ne zaman? İşte KYK burs ve yurt başvuruları hakkında bilgi!

KYK burs ve yurt başvurusu üniversiteye başlayacak olan ya da ara sınıfa devam eden öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. YKS yerleştirme tercihlerini sonuçlanan üniversiteli adayları şimdi KYK burs ve yurt başvurusu için gün saymaya başladı. Eğitim alacakları şehir ve üniversiteyi öğrenen gençler, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) 2020 yurt ve burs başvurularına odaklamış durumda. Peki, KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman başlayacak? İşte, 2020 KYK başvurularıyla ilgili bilgiler.

26.08.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlıyor 2020 KYK yurt ve burs başvuru işlemleri

KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 KYK yurt ve burs başvuru işlemleri

KYK burs ve yurt başvurusu, üniversite tercihleri için sona yaklaşılırken pek çok öğrencinin araştırdığı konu olmaya başladı. Üniversite eğitimleri boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından verilecek olan yurt ve burs imkanlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Peki, KYK yurt ve burs başvurusu nasıl ve ne zaman yapılabilecek? İşte, pek çok vatandaşın merakla araştırdığı KYK yurt ve burs başvuru süreci hakkında detaylı bilgiler

10.08.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvurusu başladı mı 2020 KYK başvuru tarihleri ve başvuru şartlarında detaylar

KYK yurt ve burs başvurusu başladı mı? 2020 KYK başvuru tarihleri ve başvuru şartlarında detaylar

2020 KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman? 2020 YKS sınav sonuçlarının açıklanmasıyla beraber KYK başvuru tarihleri gündeme geldi. Milyonlarca yükseköğretime kayıtlı öğrencinin faydalandığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) barınma ve yurt başvuruları e devlet KYK başvuru ekranı üzerinden alınıyor. KYK yurt başvuruları geçtiğimiz yıl 19 Ağustos’ta başlamış, burs başvuruları ise 21 Ekim'e kadar devam etmişti. Gözler şimdi 2020 KYK başvuru tarihlerinde. İşte, KYK burs ve yurt başvurularıyla ilgili ayrıntılar.

27.07.2020Gündem
KYK burs ve kredileri ödenecek mi Kredi ve Yurtlar Kurumunda son dakika burs ve kredi hatırlatması

KYK burs ve kredileri ödenecek mi? Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda son dakika burs ve kredi hatırlatması

KYK burs ve kredileri kesildi mi? KYK burs ve kredi ödemeleriyle ilgili, Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan son dakika açıklama yapıldı. Twitter adresi üzerinden bilgilendirmede bulunan KYK, burs/kredi alan öğrencilerinin eğitim durumlarındaki değişiklikleri, e-devlet üzerinden nakil başvurusu yaparak güncellemeleri gerektiğini duyurdu. YÖKSİS üzerindeki eğitim bilgileri güncel olmayanların, 1 ay içerisinde e devlet ekranından güncellemelerini tamamlamaları gerekiyor. İşte, KYK'dan kredi ve burslarla ilgili yapılan son dakika açıklamanın ayrıntıları.

12.07.2020Gündem
KYK yurt başvuruları ne zaman 2020 E devlet yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? E devlet yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar

KYK yurt başvuruları 2020, YKS sınavı sonrası gündemdeki yerini almaya başladı. 2.5 milyona yakın adayın katılımıyla gerçekleşen üniversite sınav sonuçları beklenirken, gözler KYK yurtları için yapılacak açıklamalara çevrildi. Kredi ve Yurtları Kurumu (KYK) konaklama olanaklarından faydalanmak için üniversite öğrencileri KYK yurt başvurularını e devlet ekranı üzerinden gerçekleştiriyor. Peki, KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? İşte, KYK yurt başvuru işlemiyle ilgili detaylar.

7.07.2020Gündem
VGM - Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs sonuçları son durum.. Burs sonuçları ne zaman açıklanacak

VGM - Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs sonuçları son durum.. Burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından verilen VGM burs sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı merakla takip ediliyor. Burs sonucu bekleyenler VGM burs sonuçları hakkında son durumu takip ediyor.. İşte konu hakkında son bilgiler

13.12.2019Gündem
Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs sonuçları ne zaman açıklanacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı başvuru yapanlar tarafından merakla takip ediliyor. Peki VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.12.2019Gündem
VGM burs başvuru sonuçları bu hafta açıklanacak mı

VGM burs başvuru sonuçları bu hafta açıklanacak mı?

VGM burs başvurusu yapan binlerce kişi, kurumun yapacağı sonuç açıklamasına odaklandı. VGM burs başvuru sonuçları hakkında detayları merak eden birçok öğrenci, konuyla ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Peki, VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

20.11.2019Gündem
KYK 2019 burs ve kredi başvurularının ne zaman açıklanacağı belli oldu mu

KYK 2019 burs ve kredi başvurularının ne zaman açıklanacağı belli oldu mu?

Ekim ayı içerisinde KYK burs ve kredi başvurularını tamamlayan üniversite öğrencileri sonuç heyecanı yaşıyor. 6 Kasım tarihinde KYK'nın resmi sayfasına erişime sağlamakta problem yaşayan üniversite öğrencileri, 'KYK sonuçları açıklandı' iddiaları ardından kafa karışıklığı yaşadı. Peki, KYK 2019 burs ve kredi başvurularının ne zaman açıklanacağı belli oldu mu?

6.11.2019Gündem
KYK bursları ne zaman ödenecek İlk KYK kredisi için tarih detayı

KYK bursları ne zaman ödenecek? İlk KYK kredisi için tarih detayı

YKS ile ilk defa bir yüksek öğretim programına yerleşen ya da üniversite öğrenimleri devam eden öğrencilerin başvurularını yaptığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi sonuçları merak konusu oldu. Devlet tarafından geri ödemeli ya da karşılıksız maddi destek alacak olan üniversite öğrencileri konunun detaylarını araştırırken aynı zamanda burs ve kredilerin hesaplara yatacağı tarihi merak etmeye başladı. Peki, KYK bursları ne zaman ödenecek? İşte, o konu hakkında bazı detaylar.

6.11.2019Gündem
2020 KYK bursu ne kadar olacak KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

2020 KYK bursu ne kadar olacak? KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite eğitimi alan öğrenciler için KYK öğrenim kredisi rakamlarının Ocak ayından itibaren zamlanacağını açıkladı. Bu gelişmenin ardından 2020 KYK bursu miktarı merak konusu oldu. Öte yandan yeni dönem KYK burs ve kredi başvuru sonuçları da sorgulanmaya başladı. Peki, 2020 KYK bursu ne kadar olacak? KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

5.11.2019Gündem
Öğrenciler bu sorunun yanıtı arıyor: KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Öğrenciler bu sorunun yanıtı arıyor: KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesindeki Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nün (KYK) yeni dönem burs ve kredi başvuruları için sonuç açıklama tarihi, son günlerde merak konusu oldu. Geçtiğimiz haftalarda başvuruların bitmesiyle beklemeye başlayan gençler, kasım ayı ile birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

3.11.2019Gündem
Burs sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler KYK burs ve kredilerinin sonuç tarihinde

Burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler KYK burs ve kredilerinin sonuç tarihinde

Gözler KYK burs ve kredilerinin sonuç tarihinde. Geçtiğimiz yıl KYK başvuruları 15 Ekim tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçlar 13 Kasım tarihinde açıklanmıştı. Kasım ayının ilk haftasını geride bırakmaya hazırlanan öğrenciler, bu yılın sonuç tarihini bekliyor. Peki, burs sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, KYK burs ve kredi sonuçlarında son durum...

28.10.2019Gündem
2019 KYK burs başvuru sonuçları açıklandı mı İşte KYK kredi sonuçlarında son durum

2019 KYK burs başvuru sonuçları açıklandı mı? İşte KYK kredi sonuçlarında son durum

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvuru sonuçları için bekleyiş devam ederken, üniversite öğrencilerinin gözü yapılacak açıklamaya kilitlendi. Bakanlıklardan, öğrencilerin KYK burs ve kredi başvurusu yaparken verdiği bilgilerin değerlendirmelerini tamamladıktan sonra başvuru sonuçlarını duyuracak. Peki, KYK kredi ve burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2019 KYK burs ve kredi başvuru sonuçları hakkında detaylar.

25.10.2019Eğitim
KYK kredi ve burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Burslar ne zaman yatar

KYK kredi ve burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Burslar ne zaman yatar?

KYK burs ve kredi başvurusu, 21 Ekim tarihinde sona erdi. Kredi ve Yurtlar Kurumu ve çeşitli bakanlıklar tarafından değerlendirilecek olan KYK kredi ve burs başvurusu sonuçlandıktan sonra 2020 yılının ilk aylarında öğrencilerin hesaplarına yatırılmış olacak. Peki, KYK kredi ve burs sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, KYK bursları hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşların araştırdığı detaylı bilgiler

24.10.2019Eğitim
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak KYK kredi sonuçları nereden öğrenilir

KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK kredi sonuçları nereden öğrenilir?

KYK burs ve kredi başvuru işlemleri devam ederken, başvurularını tamamlayan öğrencilerin gündemine sonuçların açıklanacağı tarih gelmeye başladı. Maddi destek kapsamında burs başvuru koşullarını karşılayan adayların listesi kurumun internet sitesi üzerinden duyurulacak. Burs çıkmayan öğrenciler ise kredi alma hakkı kazanacak. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK kredi sonuçları nasıl öğrenilir?

18.10.2019Gündem
KYK burs ve kredi başvuruları nasıl yapılacak  e-Devlet KYK başvuru ekranı

KYK burs ve kredi başvuruları nasıl yapılacak? e-Devlet KYK başvuru ekranı

Üniversite öğrencilerine maddi destek kapsamında ödenen KYK burs ve kredi başvuruları başladı. YURKUR tarafından devam eden başvurularla beraber, birçok öğrenci KYK burs başvurularının nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. Her yıl olduğu gibi bu sene de KYK bursa ve kredi başvuru işlemleri e devlet üzerinden alınacak. Peki, KYK burs başvuruları nasıl yapılır?

17.10.2019Gündem
2019 KYK burs başvurularında son gün ne zaman  KYK bursundan kimler yararlanacak

2019 KYK burs başvurularında son gün ne zaman? KYK bursundan kimler yararlanacak?

Öğrencilerin aylardır beklediği KYK 2019 burs ve kredi başvuruları e devlet üzerinden alınmaya başlandı. KYL burs başvurusunda bulunacak olan öğrenciler, üniversite öğrenimleri boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından maddi destek alacaklar. Peki, 2019 KYK burs başvurularında son gün ne zaman? Kimler öncelikli KYK bursu alacak? İşte, o konu hakkında detaylar.

16.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları e Devlet üzerinden başladı - KYK burs öncelik belgeleri neler

KYK burs başvuruları e Devlet üzerinden başladı - KYK burs öncelik belgeleri neler?

Üniversite öğrencilerinin burs ve kredi başvurularında öncelikli tercihi olan KYK (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu) başvuru sürecini başlattı. KYK burs ve kredi başvuruları e-Devlet’te yer alan YÖKSİS öğrenim bilgilerine göre alınacağı için öğrencilerin öğrenim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gerekiyor. Peki, KYK burs öncelik belgeleri neler? İşte, KYK burs ve kredi başvurusuyla ilgili bilgiler...

16.10.2019Eğitim
VGM burs başvuruları ne zaman bitecek VGM bursuna başvuru şartları neler

VGM burs başvuruları ne zaman bitecek? VGM bursuna başvuru şartları neler?

Yükseköğrenim ve ortaöğrenim öğrencilerine burs veren Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) 2019 başvurularını eylül ayının ortası itibariyle almaya başladı. Online olarak yapılacak başvuruların ne zaman biteceği ise bu kapsamda beklenti içinde olan öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. Öte yandan VGM bursundan yararlanmak için gerekli şartlar da araştırılıyor. Peki, VGM burs başvuruları ne zaman bitecek? VGM bursuna başvuru şartları neler?

29.09.2019Gündem