EKSTRA
MENÜ

Kyk Burs Başvurulari

Kyk Burs Başvurulari haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kyk Burs Başvurulari hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 401 Kyk Burs Başvurulari haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kyk Burs Başvurulari Haberleri

KYK burs başvurusu başladı mı 2021-2022 KYK burs başvuru tarihi için kritik detaylar

KYK burs başvurusu başladı mı? 2021-2022 KYK burs başvuru tarihi için kritik detaylar!

KYK burs başvuru tarihleri, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYK) bünyesindeki yurtlar için yapılan yerleştirmelerin ardından gözler burs başvurularına çevrildi. Gençlik ve Spor Bakanlığınca 2021-2022 eğitim öğretim yılı için KYK burs ve kredi başvuruları e-Devlet üzerinden gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl KYK burs başvuruları 28 Ekim-3 Kasım tarihlerinde alınmıştı. Peki, bu yıl KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, başvuru tarihleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

25.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman, hangi gün başlıyor 2021- 2022 KYK burs ve kredi başvuru tarihleri için geri sayım... Gözler GSB duyuru ekranında

KYK burs başvurusu ne zaman, hangi gün başlıyor? 2021- 2022 KYK burs ve kredi başvuru tarihleri için geri sayım... Gözler GSB duyuru ekranında!

KYK burs başvurusu ne zaman başlayacağı ile üniversite öğrencilerinin odağında yer alıyor. 2021-2022 eğitim öğretim döneminde üniversitelere ilk kez başlayan ya da geçtiğimiz yıl başlayıp pandemi dolayısıyla burs ve kredi başvurusu yapamayan öğrenciler, bu yıl KYK burs başvurusu ile bu işlemi ile ilk kez başvurusunu gerçekleştirebilecek. Peki, E-Devlet üzerinden müracaata açılacak olan ve 11 adımda tamamlanacak olan KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında öğrencileri yakından ilgilendiren detaylı bilgiler

25.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu başladı mı, başvuru takvimi yayınlandı mı İşte KYK burs ve kredi başvurusu hakkında merak edilenler

KYK burs başvurusu başladı mı, başvuru takvimi yayınlandı mı? İşte KYK burs ve kredi başvurusu hakkında merak edilenler

KYK burs başvuru tarihleri için gözler artık Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Yurt başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite öğrencilerinin KYK burs başvuruları için beklentileri bu haftaya yöneldi. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından alınacak olan burs başvuruları e devlet ekranı üzerinden gerçekleşecek. KYK burs başvuruları geçtiğimiz sene ekim ayında başlamıştı. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, KYK burs başvuruları hakkında ayrıntılar.

21.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı 2021 KYK burs başvurularında son durum

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı? 2021 KYK burs başvurularında son durum

KYK burs başvurusunu yapmak isteyen öğrenciler yapılan açıklamaları yakından takip ediyorlar. YKS sonuçlarına göre bir programa girmeye hak kazananlar yurt sonuçlarının açıklanmasının ardından burs başvuru tarihlerini beklemeye başladılar. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü her yıl başvuruları e-Devlet üzerinden açıkladığı tarih aralığında alıyor. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı? İşte KYK burs başvuruları ile ilgili detaylar

20.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak 2021 KYK burs başvurusu için gözler GSBde

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? 2021 KYK burs başvurusu için gözler GSB'de

KYK burs başvuru için araştırmalar hızlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamanın ardından KYK yurt başvuruları başladı. Adaylar bu açıklamanın ardından burs başvurusunu araştırmaya başladılar. Geçtiğimiz yıl işlemler 8 Kasım’da sona ermişti. Peki, 2021 KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak?

13.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman 2021 burs ve kredi başvuruları bekleniyor

KYK burs başvurusu ne zaman? 2021 burs ve kredi başvuruları bekleniyor

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından geçtiğimiz yıllarda, lisans ve ön lisans öğrencileri için burs desteği verilmişti. KYK her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilere burs ve öğrenim kredisi desteği vermeye devam edecek. Burs başvurularının henüz başlamaması üniversiteli gençleri meraklandırdı. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman?

11.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı KYK burs başvuruları bekleniyor

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı? KYK burs başvuruları bekleniyor

KYK burs başvuru tarihleri ile ilgili araştırmalar hızlandı. YKS sonuçlarına göre adayların üniversitelerin programlarına yerleşmesinin ardından yurt başvuruları alınmaya başlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü 6 Eylül'den itibaren KYK yurt başvurularını almaya başladı. Şimdi gözler KYK burs başvurularına çevrildi. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak, başladı mı? İşte detaylar

9.09.2021Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak 2021 Başvuru şartları neler İşte KYK burs/kredi başvurularında son bilgiler

KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak 2021? Başvuru şartları neler? İşte KYK burs/kredi başvurularında son bilgiler

KYK burs başvuru tarihleri, YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından gündeme geldi. Yüksek öğrenim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecek olan KYK burslarına; önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora yapan öğrenciler başvuru yapabilecekler. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılacak duyuru ile "e-Devlet" üzerinden veya "kyk.gsb.gov.tr" adresinden 2021 KYK burs başvuruları alınacak. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak 2021? İşte, KYK burs başvuru tarihleri ve şartları hakkında ayrıntılı bilgiler.

4.09.2021Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman yapılacak Kredi Yurtlar Kurumu burs başvuru tarihleri bekleniyor

KYK burs başvuruları ne zaman yapılacak? Kredi Yurtlar Kurumu burs başvuru tarihleri bekleniyor

KYK burs başvuruları ile ilgili araştırmalar hızlandı. KYK burs başvuruları her yıl belirli tarihlerde alınıyor. Yüksek öğrenim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen KYK bursları için başvurular her yıl olduğu gibi e Devlet üzerinden alınacak. İlk defa burs/kredi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhütname onay işlemleri de aynı ekran üzerinden yapacaklar. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, sürece dair detaylar

2.09.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak İşte 2021 KYK başvurularında son durum

KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak? İşte 2021 KYK başvurularında son durum

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesindeki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK), binlerce öğrenciye barınma hizmeti sunmasının yanında burs ve kredi desteği de sağlıyor. 2021 YKS yerleştirme işlemleri kapsamında bu yıl ilk kez bir yükseköğrenim programına yerleşecek yüz binlerce öğrenci, KYK'nın 2021-2022 dönemi burs ve kredi başvurularını başlatacakları tarihi bekliyor. Peki, 2021 KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak?

22.08.2021Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman alınacak KYK burs ve yurt başvurularında son durum

KYK burs başvuruları ne zaman alınacak? KYK burs ve yurt başvurularında son durum

Üniversite tercih süreci devam ederken adaylar bir yandan da KYK burs ve yurt başvuru sürecini takip ediyor. Öğrencilerin yurt ve burs başvurusunda öncelikli tercihi olan KYK, her yıl belirlen tarihler arasında başvuruları kabul ediyor. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman alınacak? İşte KYK burs ve yurt başvurularında son durum

17.08.2021Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman İşte 2021 KYK burs/kredi başvurularında son bilgiler

KYK burs başvurusu ne zaman? İşte 2021 KYK burs/kredi başvurularında son bilgiler

KYK burs başvurusu hakkındaki araştırmalar hız kazandı. 2021 KYK burs başvurusu için detaylar henüz belli olmadı. Binlerce öğrencinin evinden yüzlerce kilometre uzakta alacağı eğitim dolayısıyla ihtiyaç duyduğu eğitim desteği, Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından karşılanacak. Peki, 2021 KYK burs başvuruları ne zaman?

9.08.2021Gündem
KYK burs başvuru tarihleri açıklandı mı 2021 KYK burs başvuru ne zaman İşte son gelişmeler

KYK burs başvuru tarihleri açıklandı mı? 2021 KYK burs başvuru ne zaman? İşte son gelişmeler

KYK burs başvuru tarihleri için geri sayım başladı. YKS tercihlerinin alınmasına kısa süre kala gözler KYK burs başvuruları için yapılacak son dakika açıklamaya çevrildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılacak duyuru ile 2021 KYK burs başvuruları başlayacak. KYK burs başvuruları her yıl olduğu gibi e devlet üzerinden gerçekleşecek. Ön lisans, lisans Yüksek Lisans (Master ve Doktora) öğrencilerin faydalandığı burslardan öğrenim kredisi alanlar yararlanamayacak. Peki, 2021 KYK burs başvuru ne zaman? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

4.08.2021Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak 2021 KYK burs başvuru tarihi için gözler Bakanlıkta

KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? 2021 KYK burs başvuru tarihi için gözler Bakanlıkta!

KYK burs başvuru tarihleri, YKS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından gündeme geldi. Yüksek öğrenim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın koordinesinde verilen KYK burslarının başvuruları e Devlet üzerinden alınacak. Ön lisans, lisans Yüksek Lisans (Master ve Doktora) öğrencilerin faydalandığı 2021 KYK burs başvuru tarihleri Kredi ve Yurtlar Kurumu duyurusu ile ilan edilecek. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, 2021 KYK burs başvuru tarihleri hakkında ayrıntılı bilgiler.

30.07.2021Gündem
VGM üniversite burs sonuçları ne zaman açıklanacak İşte ayrıntılar

VGM üniversite burs sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ayrıntılar

Binlerce üniversitelinin yakında takip ettiği VGM burs başvuru sonuçları için nefesler tutuldu. KYK burs başvuruları için değerlendirmenin tamamlanması ile birlikte şimdi ise VGM bursuna dair araştırmalar hız kazandı. Peki, VGM üniversite burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

10.12.2020Gündem
KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler KYK burs sonuçlarına çevrildi

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler KYK burs sonuçlarına çevrildi

KYK burs sonuçları için heyecan giderek artıyor. KYK burs başvuruları 2020 yılında 8 Kasım’a kadar yapılabildi. Devlet bursu veya öğrenim kredisi almak isteyenler işlemlerini e-Devlet üzerinden yaptılar. Değerlendirme sonucunda burs veya kredi tahsisi yapılan öğrenciler Kurumun kyk.gsb.gov.tr internet adresinde ilan edilecek. Peki KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

30.11.2020Gündem
KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak e devlet KYK sonuç sorgulama ekranı için GSK açıklaması bekleniyor

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? e devlet KYK sonuç sorgulama ekranı için GSK açıklaması bekleniyor!

KYK burs sonuçları için geri sayım devam ediyor. Üniversite ara sınıf ve birinci sınıf öğrencilerinin başvuru yaptığı 2020 KYK burs başvuruları yapılan değerlendirme sonrası açıklanacak. e devletten yayınlanacak olan KYK burs sonuçlarında başvuru şartları esas alınacak. KYK burs başvurularının üzerinden haftalar geçmesinin ardından öğrenciler beklentisini arttırdı. Başvuru sırasında öğrencilerin beyan ettiği ekonomik, sosyal ve başarı durumuna ilişkin bilgiler, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kamu kurumları aracılığıyla teyit edileceği duyuruldu. Peki, KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, KYK sonuç başvuru sonuçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.11.2020Gündem
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 2020-2021 eğitim yılı sonuçları araştırılıyor

KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020-2021 eğitim yılı sonuçları araştırılıyor!

2020-2021 KYK burs başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. KYK burs başvuruları geçtiğimiz günlerde sona erdi ve öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

22.11.2020Gündem
KYK burs sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır Gözler KYK 2020 burs sonuçlarında

KYK burs sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? Gözler KYK 2020 burs sonuçlarında

KYK burs başvurularını yapan adaylar heyecanla sonuçları beklemeye başladılar. Devlet bursu veya öğrenim kredisi almak isteyenler her yıl belirli tarihlerde başvurularını online olarak yapıyorlar. KYK burs başvuruları 8 Kasım tarihinde sona erdi. Adaylar sonuçları yine online olarak sorgulayabilecekler. İşte KYK bursları ile ilgili bilgiler

20.11.2020Gündem
KYK burs başvuru sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak 2020 KYK burs başvuruları için gözler GSBde

KYK burs başvuru sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2020 KYK burs başvuruları için gözler GSB'de

Binlerce öğrencinin merakla beklediği KYK burs başvuru sonuçları için değerlendirme işlemleri devam ediyor. Son başvuru işleminin 8 Kasım tarihinde yapıldığı KYK burs başvurusu için sonuçlar, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 12 farklı devlet kurumu aracılığıyla edineceği öğrenci bilgilerini değerlendirmesi ile tamamlanacak. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? İşte, 2020 KYK burs başvuru sonuçları hakkında merak edilen bazı bilgiler

11.11.2020Gündem
KYK 2020 burs başvurusu ne zaman bitecek KYK burs başvurularında son gün...

KYK 2020 burs başvurusu ne zaman bitecek? KYK burs başvurularında son gün...

KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? 2020 KYK burs ve kredi başvuruları öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 28 Ekim tarihinde başlayan başvuru işlemleri ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile hâlen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf öğrencilerinin e devlet üzerinden yapacakları müracaatlar ile tamamlanacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın açıklamasına göre uzatılan başvuru işlemlerinde son güne girildi. İşte, KYK burs başvurularının biteceği tarih.

7.11.2020Gündem
KYK burs başvuruları için son gün ne zaman İşte KYK burs ve kredi başvuru tarihleri

KYK burs başvuruları için son gün ne zaman? İşte KYK burs ve kredi başvuru tarihleri

KYK burs başvuruları bu yıl 28 Ekim Çarşamba günü başladı. 2020-2021 eğitim öğretim yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na girerek ilk defa bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan öğrenciler ile halen bir yükseköğretim programına devam eden ara sınıf öğrencileri ve yurt dışında öğrenim gören Türk vatandaşları, KYK burs-kredi başvurusunda bulunabiliyor. Peki, KYK burs başvuruları için son gün ne zaman? KYK burs ve kredi başvurusu nasıl yapılır?

30.10.2020Gündem
KYK burs başvurusu için açıklama geldi mi, başvurular ne zaman KYK kredi ve burs başvuru tarihi GSBye çevrildi

KYK burs başvurusu için açıklama geldi mi, başvurular ne zaman? KYK kredi ve burs başvuru tarihi GSB'ye çevrildi!

KYK burs başvurusu ne zaman? Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvuruları öğrenciler tarafından son dakika açıklamalar ile takip ediliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından koordine edilecek olan başvuru sürecinde öğrenciler başvurularını e devlet üzerinden yapacaklar. KYK burs başvurusu 12 farklı kurumun teyit vermesiyle değerlendirilecek. Kasım ayı yaklaşırken KYK burs başvuruları için öğrencilerin beklentisi bu hafta için yoğunlaştı. İşte, KYK burs başvuru tarihi ve başvuru işlemleriyle ilgili ayrıntılar...

27.10.2020Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak 2020 KYK başvuru tarihleri için gözler GSBde

KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak? 2020 KYK başvuru tarihleri için gözler GSB'de!

KYK burs başvuru tarihi öğrenciler tarafından merak ediliyor. Üniversite öğrencilerinin her yıl faydalandığı KYK burs başvuruları e devlet üzerinden alınacak. 2020-2021 eğitim yılı KYK burs başvuru şartlarını karşılayanların değerlendirme sonuçları, müracaatların ardından Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ilan edilecek. Üniversite yerleştirmeleri sonrası kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler KYK başvuru tarihlerine çevrildi. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman başlayacak? İşte, 2020 KYK başvuruları için ayrıntılı bilgiler.

9.10.2020Gündem
KYK burs başvurusu nasıl yapılır GSB 2020 KYK burs başvuru şartları ve başvuru işlemleri

KYK burs başvurusu nasıl yapılır? GSB 2020 KYK burs başvuru şartları ve başvuru işlemleri

KYK burs başvurusu için gözler Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılacak son dakika açıklamalara çevrildi. Üniversitede öğrenim gören ve her yıl binlerce öğrencinin faydalandığı KYK burs başvuruları için tarih açıklaması beklenirken, KYK burs başvuru şartları da gündeme gelen diğer konulardan oldu. Devlet tarafından sağlanan maddi olanaktan faydalanmak isteyen birinci sınıf öğrencileri ve ara sınıf öğrencileri başvurularını E-Devlet üzerinden tamamlayacak. Peki, 2020 KYK burs başvuru şartları neler? İşte, KYK burs başvuru işlemleriyle ilgili bilgiler.

6.10.2020Gündem
KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman yapılacak Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman yapılacak? Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK burs ve yurt başvuruları ile ilgili son dakika açıklamaları araştırılıyor. KYK burs ve yurt başvuruları her yıl belirli tarihlerde yapılıyor. YKS ek tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar aramalarını hızlandırdılar. Burs, öğrenim kredisi ve devlet yurdu başvuruları her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Burs başvuruları sırasında Başvuru sırasında öğrenciden ekonomik, sosyal ve eğitim durumuna ilişkin bilgiler talep ediliyor. Peki 2020 KYK burs ve yurt başvurusu ne zaman başlıyor? İşte detaylar

2.10.2020Gündem
KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK yurt ve burs başvurusu ne zaman başlıyor? Gözler 2020 KYK burs ve yurt başvurularında

KYK burs ve yurt başvurusu ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. KYK başvuruları her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Öğrenciler başvurularını kurum tarafından açıklanan tarihlerde gerçekleştiriyorlar. Başvuru sürecinde bütün öğrencilerin e-Devlet’teki başvuru indeks sayfasını okuyup onaylaması gerekiyor. Geçtiğimiz yıl burs başvuruları 21 Ekim Pazartesi günü saat 23.59’a kadar alındı.

29.09.2020Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor Gözler KYK 2020 burs başvurularında

KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor? Gözler KYK 2020 burs başvurularında

KYK burs başvurusunun ne zaman başlayacağı araştırılan konular arasında bulunuyor. KYK burs başvurularını yapmak isteyen adaylar kurum tarafından yapılan açıklamaları yakından takip ediyorlar. Devlet yurdu, öğrenim kredisi ve burs başvurularını öğrenciler her yıl e-Devlet üzerinden gerçekleştiriyorlar. Geçtiğimiz yıl 21 Ekim Pazartesi günü saat 23.59’a kadar devam eden burs başvuruları, e-Devlet üzerinden alındı. Yurt başvuruları ise 19 Ağustos’ta ve 26 Ağustos tarihleri aralığında gerçekleştirildi.

22.09.2020Gündem
KYK burs ve kredi başvurusu ne zaman 2020 KYK burs başvurusunda son durum

KYK burs ve kredi başvurusu ne zaman? 2020 KYK burs başvurusunda son durum

KYK burs başvuruları için heyecan giderek artıyor. Üniversite sınavına giren adaylar heyecanla başvuruların başlamasını bekliyorlar. Başvurular her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor.  devlet ekranı üzerinden yapılacak olan müracaatlar Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun internet sitesinden ilan edilecek. Peki, 2020 KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

13.09.2020Gündem
KYK burs başvurusu başladı mı, ne zaman yapılacak E-Devlet KYK burs başvurusu ekranı 2020 için merak edilenler

KYK burs başvurusu başladı mı, ne zaman yapılacak? E-Devlet KYK burs başvurusu ekranı 2020 için merak edilenler!

KYK burs başvuruları, üniversite kayıt işlemleri devam ederken öğrencilerin odaklandığı konulardan oldu. YKS sonuçlarına göre, ilk kez bir yükseköğretim programına yerleşen öğrenciler, 2020 KYK burs başvurularında bulunabilecekler. Başvuru işlemleri e devlet KYK burs başvurusu ekranı üzerinden alınacak. Değerlendirme sonuçları ise Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun internet sitesinden açıklanacak. Burs başvuruları geçtiğimiz yıl 16 Ekim'de başlamıştı. Gözler şimdi KYK bursa başvurularıyla ilgili yapılacak son dakika açıklamalarda. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman? İşte, KYK başvurularıyla ilgili bilgiler.

3.09.2020Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman 2020 2021 E devlet KYK başvuru işlemleri

KYK burs başvuruları ne zaman 2020 2021? E devlet KYK başvuru işlemleri!

KYK burs başvuruları, YKS tercih sürecinin sona ermesinin ardından gündeme geldi. Milyonlarca üniversite adayı ve yükseköğrenimde üniversite eğitimlerine devam edenler, KYK başvurularını her yıl e devlet üzerinden tamamlıyor. YÖK'ün açıklamasına göre, üniversitelerin açılışı bu yıl 1 Ekim tarihinden sonra gerçekleşecek. Peki, 2020 KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, KYK başvuru işlemleriyle ilgili ayrıntılar.

14.08.2020Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman KYKnın 2020 başvuru tarihleri

KYK burs başvuruları ne zaman? KYK'nın 2020 başvuru tarihleri

KYK burs başvuruları, bu kapsamda beklenti içinde olan ve eğitim hayatına üniversitede devam edecek gençlerin bir numaralı gündem maddesi oldu. Geçtiğimiz ekim ayında başlayan burs başvurularının bu yıl ne zaman ve hangi tarihte başlayacağını merak eden öğrenciler, sürekli olarak KYK'nın resmi internet adresini kontrol ediyor. Peki, 2020 KYK burs başvuruları ne zaman?

10.08.2020Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman KYKnın 2020 başvuru tarihleri araştırılıyor

KYK burs başvuruları ne zaman? KYK'nın 2020 başvuru tarihleri araştırılıyor!

KYK burs başvuruları, bu kapsamda beklenti içinde olan ve eğitim hayatına üniversitede devam edecek gençlerin bir numaralı gündem maddesi oldu. Geçtiğimiz ekim ayında başlayan burs başvurularının bu yıl ne zaman ve hangi tarihte başlayacağını merak eden öğrenciler, sürekli olarak KYK'nın resmi internet adresini kontrol ediyor. Peki, 2020 KYK burs başvuruları ne zaman?

8.08.2020Gündem
Burs başvuruları ne zaman 2020 KYK burs başvuruları bekleniyor

Burs başvuruları ne zaman? 2020 KYK burs başvuruları bekleniyor!

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) 2020 burs başvuruları, bu kapsamda beklenti içinde olan ve eğitim hayatına üniversitede devam eden gençlerin bir numaralı gündem maddesi oldu. 2019'da ekim ayında başlayan burs başvurularının bu yıl ne zaman ve hangi tarihte başlayacağını merak eden çok sayıda öğrenci, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman?

5.08.2020Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak E-Devlet nakil başvuru ekranı

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? E-Devlet nakil başvuru ekranı

KYK burs başvurusunun ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yükseköğrenim öğrencileri için burs ve öğrenci kredisi veriyor. Başvurular her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Bu yıl YKS sonuçları 28 Temmuz’da açıklanacak. Geçtiğimiz yıl KYK burs başvuruları ekim ayında alınmıştı.

16.07.2020Gündem
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak?

KYK burs başvurusunun ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yükseköğrenim öğrencileri için burs ve öğrenci kredisi veriyor. Başvurular her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Bu yıl YKS sonuçları 28 Temmuz’da açıklanacak. Geçtiğimiz yıl KYK burs başvuruları ekim ayında alınmıştı.

14.07.2020Eğitim
KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak

KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak?

KYK burs başvurusunun ne zaman yapılacağı araştırılıyor. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yükseköğrenim öğrencileri için burs ve öğrenci kredisi veriyor. Başvurular her yıl e-Devlet üzerinden alınıyor. Bu yıl YKS sonuçları 28 Temmuz’da açıklanacak. Geçtiğimiz yıl KYK burs başvuruları ekim ayında alınmıştı.

11.07.2020Gündem
KYK burs başvuruları ne zaman bitecek KYK başvurusu nasıl yapılır

KYK burs başvuruları ne zaman bitecek? KYK başvurusu nasıl yapılır?

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi başvuruları geçtiğimiz günlerde e devlet üzerinden alınmaya başlandı. Başvuru işlemleri devam ederken, 2019 KYK son başvuru tarihi de merak edilen konular arasında yer aldı. KYK burs başvurularını yaparken izlenecek olan yöntemler de araştırılan bir diğer gündem konusu oldu. Peki, KYK burs başvurusu nasıl yapılır? KYK başvurularında son gün ne zaman?

19.10.2019Eğitim
KYK burs ve kredi başvuruları nasıl yapılacak  e-Devlet KYK başvuru ekranı

KYK burs ve kredi başvuruları nasıl yapılacak? e-Devlet KYK başvuru ekranı

Üniversite öğrencilerine maddi destek kapsamında ödenen KYK burs ve kredi başvuruları başladı. YURKUR tarafından devam eden başvurularla beraber, birçok öğrenci KYK burs başvurularının nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. Her yıl olduğu gibi bu sene de KYK bursa ve kredi başvuru işlemleri e devlet üzerinden alınacak. Peki, KYK burs başvuruları nasıl yapılır?

17.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları başladı KYK bursları ne zaman yatacak

KYK burs başvuruları başladı! KYK bursları ne zaman yatacak?

KYK burs başvurularının başlamasıyla birlikte bu kez de başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ve KYK burslarının ne zaman ödenmeye başlanacağı merak konusu oldu. Peki, KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK bursları ne zaman ödenecek?

16.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları o tarihte bitiyor Bunlara dikkat edilmezse bursunuz yanabilir

KYK burs başvuruları o tarihte bitiyor! Bunlara dikkat edilmezse bursunuz yanabilir!

KYK burs başvurusu E Devlet ekranından gerçekleştirilebilecek ve yaklaşık bir aylık değerlendirme sürecinin ardından sonuçları ile öğrencilerin erişimine açılacak. Ancak KYK kredi ve burs başvurusu esnasında beyan edilen bazı hassas bilgilerin yanlışlığı, öğrencinin burs haricinde kredi de almasına engel olacak. Peki, KYK burs ve kredi başvurusu esnasında nelere dikkat edilmesi gerekecek? İşte, burs başvuru ekranı ve detaylı bilgiler

16.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları e Devlet üzerinden başladı - KYK burs öncelik belgeleri neler

KYK burs başvuruları e Devlet üzerinden başladı - KYK burs öncelik belgeleri neler?

Üniversite öğrencilerinin burs ve kredi başvurularında öncelikli tercihi olan KYK (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu) başvuru sürecini başlattı. KYK burs ve kredi başvuruları e-Devlet’te yer alan YÖKSİS öğrenim bilgilerine göre alınacağı için öğrencilerin öğrenim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gerekiyor. Peki, KYK burs öncelik belgeleri neler? İşte, KYK burs ve kredi başvurusuyla ilgili bilgiler...

16.10.2019Eğitim
KYK burs başvuruları ne zaman, hangi gün başlayacak

KYK burs başvuruları ne zaman, hangi gün başlayacak?

2019-2020 eğitim öğretim dönemi tüm hızıyla devam ederken gözler KYK burs ve kredi başvurularına çevrildi. Yükseköğretim programlarında eğitimlerini sürdüren öğrencilerin kafasında KYK bursu ve kredileriyle ilgili merak edilen detaylar var. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?İşte, KYK burs ve kredi başvuruları hakkında ayrıntılar...

14.10.2019Gündem
KYK burs ve kredi ücretleri ne kadar olacak Burs başvuruları ne zaman başlayacak

KYK burs ve kredi ücretleri ne kadar olacak? Burs başvuruları ne zaman başlayacak?

Üniversite öğrencilerine maddi destek kapsamında ödenen KYK burs ve kredi başvuru tarihleri için bekleyiş devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı YURTKUR tarafından ödenen burs ve kredileri alacak olan öğrenciler, başvuru tarihlerinin yanısıra, bu yılki ücretler hakkında da araştırma yapıyor. Peki, KYK burs ve kredi ücretleri ne kadar olacak? KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, merak edilen bilgiler.

12.10.2019Gündem
KYK burs başvuruları bu ay başlayacak mı KYK burs ve kredi başvurularında son durum

KYK burs başvuruları bu ay başlayacak mı? KYK burs ve kredi başvurularında son durum

KYK (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu) her yıl olduğu gibi 2019'da da binlerce üniversite öğrencisine burs ve kredi yardımında bulunacak. İlk kez bir programa yerleşen veya ara sınıflarda öğrenim gören üniversite öğrencileri, belirlenen tarihler arasında KYK burs ve kredi başvurusunda bulunabilecek. Peki, KYK burs başvuruları bu ay başlayacak mı? KYK burs ve kredi başvurularında son durum...

10.10.2019Eğitim
KYK burs ve kredi başvurusu ne zaman başlıyor YURTKUR tarih verdi mi

KYK burs ve kredi başvurusu ne zaman başlıyor? YURTKUR tarih verdi mi?

Öğrencilerin en büyük maddi destekçisi olan KYK burs ve kredi başvurusu için artık geri sayıma girildi. İlk kez bir programa yerleşen veya ara sınıflarda öğrenim gören öğrencilerin merakla sorguladığı KYK burs ve kredi başvurusu, E-Devlet aracılığıyla yapılabilecek. Öğrencilerin KYK burs ve kredi başvurularının ardından sonuçlar açıklanacak ve taahhütname bölümüne geçiş yapılacak. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman alınacak? İşte, beklenen o tarih hakkında detaylı bilgiler...

7.10.2019Gündem
KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman alınacak Burs miktarı arttı mı

KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman alınacak? Burs miktarı arttı mı?

Üniversitelerin 2019-2020 eğitim öğretim dönemine başlaması nedeniyle gözler KYK burs ve kredi başvurularına çevrildi. Öğrencilerin burs ve kredi alımı için öncelikli tercihi olan KYK, her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce öğrencinin başvurusunu kabul edecek. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman yapılacak, tarih için açıklama geldi mi? İşte, KYK burs ve kredi başvurularında son durum…

7.10.2019Gündem
Kredi ve Yurtlar Kurumu burs başvuruları ne zaman KYK başvuru tarihi belli oldu mu

Kredi ve Yurtlar Kurumu burs başvuruları ne zaman? KYK başvuru tarihi belli oldu mu?

2019-2020 eğitim döneminde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun (KYK) burs başvurularını başlatacağı tarih, pek çok öğrencinin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Burslar için ne zaman başvuru alınacağını sorgulayan üniversiteli gençlerin gözü, KYK'dan gelecek haber ve açıklamalarda. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak?

6.10.2019Gündem
YURTKUR açıklamasına göre KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor

YURTKUR açıklamasına göre KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor?

Lisans ve Ön Lisans eğitimleri süresince öğrenciler için önemli bir gelir kaynağı niteliğini taşıyacak olan KYK burs başvurusu, interaktif olarak tamamlanacak. Öğrencilerin E-Devlet üzerinden KYK burs başvurusu ekranını dolduracağı süreçte, doğru beyan, bursun çıkması için önem arz edecek. Peki, KYK burs başvurusu ne zaman başlıyor ve nereden yapılabilecek? İşte, YURTKUR üzerinden tamamlanacak olan KYK burs başvuruları hakkında bazı bilgiler.

5.10.2019Eğitim
KYK burs başvuruları başladı mı KYK kredi başvuruları ne zaman alınacak

KYK burs başvuruları başladı mı? KYK kredi başvuruları ne zaman alınacak?

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi başvuruları üniversite öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu sene de KYK burs başvuru işlemlerini e devlet üzerinden yapacak olan öğrenciler, başvuruların alınmaya başlanacağı tarihi sorguluyor. Peki, KYK burs başvuruları başladı mı? KYK kredi başvuruları ne zaman alınacak? İşte, merak edilenler.

3.10.2019Gündem