EKSTRA
MENÜ

Kuruluş Osman Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 191 haberi bulunmuştur.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Haberleri

Kuruluş Osman 56. son bölümde Savcı Bey vuruldu... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 56. son bölümde Savcı Bey vuruldu... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 56. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Umur Bey'in Malhun Hatun'u sürgüne yolladığı Kuruluş Osman'nın 28 Nisan tarihli son bölümüne, savaşta Savcı Bey'in Kalonoz tarafından haince sırtından hançerlenmesi damga vurdu. Bu gelişme sonrası izleyenlerin aklına Savcı Bey öldü mü? sorusu geldi. Bu haftaki bölümde Togay’la anlaşan Osman Bey herkesi şaşırtırken, emrine verilen nökerlerle güçlenen Togay uç bölgesinde hakimiyetini pekiştirmek için bu durumu fırsata çevirmeyi planladı. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 56. son bölüm izlemenin yolları ve bu hafta yaşananlar.

28.04.2021Televizyon
Savcı Bey ölüyor mu ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı merakta bıraktı

Savcı Bey ölüyor mu? ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı merakta bıraktı

Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı ardından Savcı Bey’in akıbeti merak konusu oldu. Obanın gözyaşlarına boğulduğu Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Savcı Bey’in ölüp ölmediği soruları gündeme geldi. Peki, yeni bölümde Savcı Bey ölüyor mu?

26.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman 54. son bölümde Osman Bey Dündarı infaz etti... İşte Kuruluş Osman son bölüm gelişmeleri

Kuruluş Osman 54. son bölümde Osman Bey Dündar'ı infaz etti... İşte Kuruluş Osman son bölüm gelişmeleri

Kuruluş Osman 54. son bölüm tek parça internetten yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 14 Nisan tarihli son bölümünde Dündar Bey'i Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’le yüzleştiren ve ihanetlerini tek tek itiraf ettiren Osman Bey'in verdiği karar dikkat çekti. Obaya gelen Dündar'ın infaz edilmesi bu haftaya damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler Kuruluş Osman son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, 14 Nisan tarihli Kuruluş Osman 54. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

14.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey yakalandı İşte Kuruluş Osman 53. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey yakalandı! İşte Kuruluş Osman 53. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı seyredenlerin erişimine açıldı. Çarşamba akşamları diziseverler ile buluşan Kuruluş Osman'ın 7 Nisan tarihli 53. son bölümünde Osman Bey'in hainlik yapan Dündar Bey'i pusuya düşürerek yakalaması damga vurdu. Melik ve Süleyman ile beraber yakalanan Hazal Hatun'un ise obaya getirilmesi bu haftanın dikkat çeken diğer gelişmelerinden oldu. Tüm bunların ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler Kuruluş Osman son bölüm izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Kuruluş Osman 53. son bölüm ekranı ve bu haftaki bölümde yaşananlar.

8.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Aygül Hazal Hatunu öldürecek mi

Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Aygül Hazal Hatun'u öldürecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dündar Bey'in hain olduğunun ortaya çıktığı Kuruluş Osman'da bu hafta kılıçlar çekilecek. 7 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanında Hazal Hatun'un yardım istediği Süleyman ve Melik'le yakalanıp obaya getirilmesi dikkat çekti. Aygül Hatun'un Hazal Hatun'a kılıç çektiği anlar akıllara Hazal Hatun ölecek mi sorusunu getirirken; Nikola'nın Osman Bey'e yönelik Dündar Bey'le ilgili olan planı ise merak uyandırdı. İşte, Kuruluş Osman 53. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların kısa özeti.

6.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Dündar Beyin ihaneti şoke etti... İşte Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm

Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey'in ihaneti şoke etti... İşte Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 31 Mart tarihli 52. son bölümüne Dündar Bey'in hain olduğunun ortaya çıkması damga vurdu. Osman Bey'in Bizans kuvvetlerine baskın yaptığı son bölümde Umur Bey'in Malhun Hatun'un ele geçirdiği zihgiri Osman Bey'e teslim etmesi aklanmasını sağladı. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 52. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

31.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Bizans kuvvetlerine baskın

Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Bizans kuvvetlerine baskın

Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 31 Mart tarihli yeni bölüm fragmanında alplerini toplayan Osman Bey'in Bizans kuvvetlerine baskın düzenlemesi dikkat çekti. Başta Abdurrahman Gazi olmak üzere Kayı obasında verilen şehitler ise merak dolu anlara neden oldu. Obadaki hainin Dündar Bey olduğunun ortaya çıkması ise çarpıcı anları ekranlara getirdi. İşte, Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacakların özeti.

30.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 51. son bölümde Osman Beyden dikkat çeken hamle... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman 51. son bölümde Osman Bey'den dikkat çeken hamle... İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı yayınlandı. Umur Bey'in devreye girdiği Kuruluş Osman'ın 24 Mart tarihli 51. son bölümünde Togay'ın düğün alayına saldırması dikkat çekti. Osman Bey'in hayalini kurduğu kaleyi tek başına almak isteyen Umur Bey'in planı merak uyandırırken, Osman Bey'in, Malhun Hatun’u kurtarabilmek için Yarhisar Tekfuru’nu teslim edip etmeyeceği heyecanlı anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler Kuruluş Osman 51. son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta dizide yaşananların özeti.

24.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Malhun Hatun esir düştü... İşte Kuruluş Osman 50. son bölüm özeti

Kuruluş Osman son bölümde Malhun Hatun esir düştü... İşte Kuruluş Osman 50. son bölüm özeti

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Kuruluş Osman'ın 17 Mart tarihli 50. son bölümünde Malhun Hatun'un Togay tarafından esir düşmesi heyecanlı anları ekranlara getirdi. Osman Bey'in kendisine kurulan ittifaka karşı harekete geçerek düşmanlarını ters köşe yapması ise Kuruluş Osman 50. son bölüme damga vurdu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Bala Hatun'un Osman Bey'e sorduğu soru dikkat çekti. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

17.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun ölecek mi

Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun ölecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı heyecanlı anları ekranlara getirdi. İkinci sezonu ile ekran macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 17 Mart tarihli 50. yeni bölüm fragmanına Togay'ın eline düşen Malhun Hatun'un boğularak can verdiği anlar damga vurdu. İntikam almak için canını ortaya koyan Malhun Hatun'un akıbeti izleyenler tarafından merak konusu olurken; kendisine kurulan tuzağa karşı Osman Bey'in herkesi ters köşe yapması dikkat çekti. İşte, Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

16.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 49. son bölümde Malhun Hatun ve Togay yüzleşti İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 49. son bölümde Malhun Hatun ve Togay yüzleşti! İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Dizinin 10 Mart tarihli bu haftaki son bölümünde Moğol komutanı Togay'ın Kızılbey Oğulları ile Kayı'ların bir araya gelmesini engellemesi için kurduğu planla Malhun Hatun'un karşısına çıkması dikkat çekti. Osman Bey'in Söğüt’te toplanacak Toy için Türk obaları için çağrıda bulunması ise Kuruluş Osman 49. son bölümde dikkat çeken gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. İşte, Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

10.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Togaydan suikast girişimi

Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Togay'dan suikast girişimi

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşan Kuruluş Osman'ın 10 Mart tarihli 49. yeni bölüm fragmanında Malhun Hatun ve Bala Hatun'un kılıçlarını çekmesi dikkat çekti. Süleyman ve Melik'in yardımı ile içeri sızan Kara Şaman Togay'ın Toy'a saldırı düzenlemesi ise Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanına damga vururken, Malhun Hatun'un yaralanması da merak dolu anlara neden oldu. İşte, Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Moğol Komutanı Kara Şaman Togay uç bölgesinde

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Moğol Komutanı Kara Şaman Togay uç bölgesinde!

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 3 Mart tarihli yayınlanan yeni bölüm fragmanında Osman Bey'e ihanet eden Dündar Bey'in beylik planları ile ilgili sözleri dikkat çekti. Papalık ajanları Melik ve Süleyman'ın teşviki ile uç bölgesine gelen Moğol Komutanı Kara Şaman Togay'ın görevlendirilmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Kara Şaman Togay'ın yapacakları şimdiden merak konusu oldu. İşte, Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı ve Kara Şaman Togay ile ilgili merak edilenler.

2.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun geliyor

Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun geliyor

Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına Nikola'nın kurduğu tuzakla ölümle burun buruna gelen Osman Bey'i Malhun Hatun'un kurtarması damga vurdu. İntikam peşinde koşan Targun Hatun'un Bala, Lena ve Dündar Bey'i esir alması ise dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Kuruluş Osman 46. yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklar.

16.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 45. son bölümünde Dündar Beye ihanet teklifi İşte Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 45. son bölümünde Dündar Bey'e ihanet teklifi! İşte Kuruluş Osman son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 45. son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 10 Şubat tarihli son bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Osman Bey ve Kayı Obası'na öldürücü darbe indirmeyi planlayan Nikola'nın Dündar Bey'den destek talep etmesi Kuruluş Osman son bölümüne damga vurdu. Tuzağa düşen Bamsı Bey'in akıbeti merak dolu anlara neden olurken, Targun'un Bala Hatun'la ilgili planı çarpıcı gelişmeleri ekranlara getirdi. Son bölümün ardından Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

10.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı ATV yayın akışı ile yanıt buldu

Kuruluş Osman bu akşam var mı? ATV yayın akışı ile yanıt buldu

Kuruluş Osman izleyicileri heyecanla 45. yeni bölümü bekliyorlar. Dün akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicilerin akıllarında soru işaretleri oluşturdu. Her hafta çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman’ın bu akşam yeni bölümün ekrana gelip gelmeyeceği ATV yayın akışı ile yanıt buldu. İşte detaylar

10.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bala Hatuna ölümcül saldırı

Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bala Hatun'a ölümcül saldırı!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 10 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Dündar Bey'in Osman Bey'e sorduğu soru dikkat çekti. Nikola'dan yardım alan Targun ve Göktuğ'un gizlice obaya gelmesi heyecan dolu anlara neden olurken; Bala Hatun'un boynuna dayanan kılıçtan kurtulup kurtulmayacağı merak uyandırdı. Bamsı Bey'in yaralanması da fragmana damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacakların özeti.

9.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Osman Bey Kulucahisar Kalesini verecek mi

Kuruluş Osman 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Osman Bey Kulucahisar Kalesi'ni verecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bayhoca'yı geri almak için Lena'nın Flatyos ile görüştüğü Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına Osman Bey'in Nikola karşısında beklenmedik strateji uygulaması damga vurdu. Bayhoca'nın canına karşılık Osman Bey'in Kulucahisar Kalesi'ni vermek istemesi ise bu haftaki fragmanda dikkat çeken gelişmelerden oldu. Kuruluş Osman 44. yeni bölümü ile 3 Şubat Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanından görüntüler.

2.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde fetih dönemi başlıyor

Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde fetih dönemi başlıyor

Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Gündüz, Bamsı ve Savcı Bey'in Osman Bey'in karşısına geçerek sancağın neden değiştiğini sorması merak uyandırdı. Sancağın değişmesiyle ilgili Osman Bey'in söylediği "Fetih vaktidir." sözleri ise Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman 27 Ocak tarihinde sevenleri ile buluşacak. İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanından görüntüler.

26.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman son bölüme Osman Beyin evlenme kararı damga vurdu... İşte Kuruluş Osman 42. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüme Osman Bey'in evlenme kararı damga vurdu... İşte Kuruluş Osman 42. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüm yayınlandı. Bir haftalık aranın ardından aksiyon dolu sahneleri ile ekranlara dönen Kuruluş Osman'ın 20 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Haçlı Ordusu'nun Türklere karşı ittifak oluşturması dikkat çekti. Babasının vaziyetini Bala Hatun'a açıklayan Osman Bey'in evlilik kararı ise Kuruluş Osman 42. son bölüme damga vurdu. Tüm bu heyecanlı gelişmeler sonrası Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman son bölümün tamamı ve 43. yeni bölüm fragmanı.

20.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Haçlı Ordusu Türklere karşı ittifak kuruyor

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Haçlı Ordusu Türklere karşı ittifak kuruyor

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir haftalık aranın ardından macerasına kaldığı yerden devam eden Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanında Türklere karşı Haçlı Ordusu'nun kurulması aksiyon dolu anların sinyallerini verdi. Osman Bey'in Bala Hatun'a babasının vasiyeti üzerine yeni bir hatun ile evleneceği söylemesi Kuruluş Osman 42. bölüm fragmanına damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı diziseverler ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

19.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı Gözler Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanında

Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı? Gözler Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanında

Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi diziseverler tarafından merak ediliyor. Kuruluş Osman yeni bölüm için heyecan artıyor. İzleyicileri yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin bu akşam olup olmadığı ATV yayın akışı içerisinde yanıt buldu. Dizinin son bölümüne Osman Bey'in amcası Dündar Bey'i öldürmeye kalkması damga vurmuştu. İşte 13 Ocak yayın akışı ve detaylar

13.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 41. son bölümde Targun Hatundan büyük itiraf... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 41. son bölümde Targun Hatun'dan büyük itiraf... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 6 Ocak tarihli 41. bölümüne Targun Hatun'un Osman Bey'e Bala Hatun'u zehirlediğini itiraf etmesi damga vurdu. Göktuğ'un Osman Bey'e söylediği sözler ile Kuruluş Osman son bölümünde heyecanlı anlara neden oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Kuruluş Osman 41. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

6.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı ATV yayın akışı ile yanıt buldu

Kuruluş Osman bu akşam var mı? ATV yayın akışı ile yanıt buldu

Kuruluş Osman izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklemeye başladılar. Dizinin yeni bölümleri her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyor. Bazı dizilerin yeni bölümlerinin ekrana gelmemesi akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Kuruluş Osman yeni bölüm yayın tarihi 6 Ocak ATV yayın akışı ile yanıt buldu.

6.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Osman Bey Dündar Beyi öldürecek mi

Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Osman Bey Dündar Bey'i öldürecek mi?

Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasına ara vermeden devam eden Kuruluş Osman'ın 6 Ocak tarihli yayınlanan yeni bölüm fragmanında Targun Hatun'un Aygül'e Osman Bey'le ilgili sözleri dikkat çekti. Kayı Beyi olan Osman Bey'in amcası Dündar Bey'i öldürmek istemesi fragmana damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölümü ile çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

5.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 40. son bölümde Osman Beyin beyliği damga vurdu - Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 40. son bölümde Osman Bey'in beyliği damga vurdu - Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 40. son bölüm izleme ekranı internetten paylaşıldı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 30 Aralık tarihli son bölümüne Osman Bey'in Kayı beyi seçilmesi damga vurdu. Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun'un planı dikkat çekerken Nikola'nın yeniden güç kazanması Kuruluş Osman son bölümünde dikkat çekti. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 40. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

30.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüme Ertuğrul Beyin ölümü damga vurdu İşte Kuruluş Osman 39. bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüme Ertuğrul Bey'in ölümü damga vurdu! İşte Kuruluş Osman 39. bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman dizisi izleyicileri son bölümü heyecanla takip ettiler. Kuruluş Osman 39. son bölüm 23 Aralık Çarşamba akşamı yayınlandı. Targun Hatun'un Nikola'nın kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey'e anlatması dizinin son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu. Ertuğrul Bey'in ölümü bu hafta izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. İşte, Kuruluş Osman son bölümün tamamı ve yeni bölüm fragmanı

24.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey ölüyor...

Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey ölüyor...

Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonuyla heyecanla devam eden Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 39. yeni bölüm fragmanına Ertuğrul Bey'in ölümü ve Targun Hatun'un yaptığı planı Osman Bey'e anlatması damga vurdu. Kayı Obası'nda Ertuğrul Bey son yolculuğuna uğurlanırken, fragmanda obanın yeni beyinin kim olacağı ise merak dolu anlara neden oldu. Kuruluş Osman 39. bölümü ile 23 Aralık Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 39. bölüm fragmanı ve bu haftaki yeni bölümde yaşanacakların özeti.

23.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 38. son bölüm kesintisiz izle Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 38. son bölüm kesintisiz izle! Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 38. son bölüm internetten tek parça yayınlandı. Her hafta heyecanlı anları izleyici karşısına çıkaran Kuruluş Osman'ın 16 Aralık tarihli bölümünde obada Toy toplanmasına karar verilmesi dikkat çekti. Ertuğrul Bey'den gelen haber ve Osman Bey'in Geyhatu ile yüzleşmesi ile dizinin bu haftaki bölümüne damga vurdu. Son bölümün hemen ardından Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 38. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

16.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde kardeş kavgası başlıyor

Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde kardeş kavgası başlıyor

Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kayı Obası'nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilmesi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Fragmana Savcı Bey'in destek toplamak için Bamsı Bey'le yaptığı konuşma ve Targun Hatun'un Kayı beylerini zehirlemek için görevlendirilmesi ise damga vurdu. Kuruluş Osman 38. yeni bölümü ile 16 Aralık Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 38. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

16.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman son bölüm izle seçeneği ile izleyicilerin erişimine açıldı. Kuruluş Osman 37. bölüm tek parça ve full HD internetten yayınlandı. Kulucahisar Kalesi'nin fethedilmesi ve Bala Hatun'un Targun'la ilgili gizlenen sırrı öğrenmesi Kuruluş Osman'ın 9 Aralık tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Savcı Bey'in söylediği "Yarın kardeş kanı dökmeye hazır olun." sözleri dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 37. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

10.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Bala Hatun Targunun sırrını öğreniyor

Kuruluş Osman 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Bala Hatun Targun'un sırrını öğreniyor

Kuruluş Osman 37. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Osman Bey'in Kulucahisar Kalesi'ni fethettiği Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına Bala Hatun'un Targun Hatun'la ilgili öğrendikleri damga vurdu. Obadan çıkan Targun Hatun'u yakalayan Bala'nın öğrendiği mektup gerçeği bu hafta dizide heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Kuruluş Osman 37. yeni bölümüyle 9 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. İşte, ekranlara gelen Kuruluş Osman 37. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

9.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 36. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Kulucahisar Kalesi fethediliyor

Kuruluş Osman 36. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Kulucahisar Kalesi fethediliyor!

Kuruluş Osman 36. son bölümü tek parça ve full HD yayınlandı. Osman Bey'in Targun Hatun'la nikahlanmak istediğini söylediği Kuruluş Osman 3 Aralık tarihli son bölümünde, Kulucahisar Kalesi'ne düzenlenen sefer damga vurdu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Osman Bey'in kaleyi fethetmesi ve Savcı Bey'in Osman Bey'e söyledikleri dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 36. son bölüm kesintisiz ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

2.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Kuruluş Osman yeni bölümde Kulucahisar Kalesi alınacak mı

Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Kuruluş Osman yeni bölümde Kulucahisar Kalesi alınacak mı?

Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanına Bala Hatun'un kendisine yeni bir eş bulması tavsiyesinin ardından Osman Bey'in Targun Hatun'u eş olarak ilan etmesi damga vurdu. Kulucahisar Kalesi'ne doğru yola çıkan Osman Bey'in başarılı olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Kuruluş Osman yeni bölümü ile 2 Aralık Çarşamba akşamı sevenleri ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

1.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatunla Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatun'la Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm tek parça ve full HD internet üzerinden yayınlandı. Osman Bey'in Bizans'a beklenmedik hamle düzenlemesi ve Flatyos'un Söğüt'e saldırı düzenlemek için harekete geçmesi Kuruluş Osman'ın 25 Kasım tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Flatyos'un idam edilmesi dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 35. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

25.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Flatyosa büyük darbe

Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Flatyos'a büyük darbe

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları diziseverler ile buluşan Kuruluş Osman'ın 25 Kasım tarihli 35. yeni bölüm fragmanında Osman Bey'in kaleye girerek Nikola'yı gafil avlaması dikkat çekti. Savcı Bey ve Dündar Bey'in Kulucahisar Kalesi'ne gitmesi ise heyecan dolu anları izleyici ile buluşturacak. Peki, Nikola ölecek mi? İşte, Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

25.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 34. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 34. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kuruluş Osman 34. son bölüm tek parça internet üzerinden yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 18 Kasım Çarşamba tarihli son bölümünde Osman Bey'in Targun Hatun'u kurtarıp kaleye gitmenin yollarını araması heyecanlı anlara neden oldu. Ertuğrul Bey'in sağlık durumunun kötüye gitmesi ise, akıllara "Ertuğrul Bey ölecek mi?" sorusunu getirdi. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 34. bölüm full ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

18.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm tek parça yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 11 Kasım tarihli son bölümünde Osman Bey için Savcı Bey'in tutuklanma kararı vermesi dikkat çekti. Kulucahisar'ı Osman Bey'in kurtarması ise heyecanlı anlara sahne oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı merak dolu bölümün hemen ardından yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 33. bölüm full ve tam izleme linki ve 34. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Obaya dönen Osman Bey tutuklanacak mı

Kuruluş Osman 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Obaya dönen Osman Bey tutuklanacak mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman 11 Kasım tarihli 33. bölüm fragmanında Osman Bey'in obaya geri döndüğü anda Savcı Bey'in verdiği tepki dikkat çekti. Kulucahisar'dan dönen Osman Bey'in Geyhatu'ya oğlu Mönke'yi teslim etmesi ve kaleyi ele geçirmesi yeni bölüm fragmanına damga vuran diğer anlardan oldu. Peki, Osman Bey tutuklanacak mı? İşte, Kuruluş Osman 33. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

11.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 32. son bölüm tek parça yayınlandı. Osman Bey'in ağabeyi Savcı Bey'i kurtarmak için harekete geçtiği Kuruluş Osman son bölümünde Gündüz Bey'e yapılan saldırı dikkat çekti. Geyhatu'nun kayı obasına gelmesi ise bu haftaki bölüme damga vuran anlardan oldu. Kuruluş Osman 4 Kasım tarihli son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 32. bölüm full ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

5.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Gündüz Beye saldırı

Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Gündüz Bey'e saldırı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 4 Kasım tarihli 32. bölüm fragmanında Nikola ve Flatyos'un Göktuğ'un zindandan kaçışına karşılık Gündüz Bey'e saldırı düzenlemesi damga vurdu. Osman Bey'in babası Ertuğrul Bey'i dinlemeyerek Savcı Bey'in peşine takılması ise Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. İşte, Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

4.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 31. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 31. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 31. son bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Ertuğrul Bey'in Geyhatu'ya elçi olarak Savcı Bey'i görevlendirdiği 28 Ekim tarihli Kuruluş Osman son bölümünde , Osman Bey'in babasına karşı gelerek ağabeyinin peşine takılması dikkat çekti. Dizinin hemen ardından izleyenler tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 31. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

28.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman fragmanında Bamsı Bey geri dönüyor

Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman fragmanında Bamsı Bey geri dönüyor

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 31. yeni bölüm fragmanında Geyhatu'ya elçi gitme görevinin Savcı Bey'e verilmesiyle Osman Bey'in babasına karşı gelerek yeni hamle yapması dikkat çekti. Bamsı Bey'in obaya geri dönüşü ise Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Kuruluş Osman heyecanlı bölümüyle 28 Ekim Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanından görüntüler.

28.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 30. son bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Ertuğrul Bey ile Osman Bey'in kavuşmasının damga vurduğu 21 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Söğüt'teki veba salgını dikkat çekti. Dizinin hemen ardından izleyenler tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 30. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler..

22.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 30. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey kimi seçecek

Kuruluş Osman 30. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey kimi seçecek?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman 30. bölüm fragmanına, Osman Bey'in kendisini tuzağa düşüren Kuzgun'un izini sürerken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Geyhatu'nun obaya geleceği haberi ve Ertuğrul Bey'in obada yapacağı seçim ise çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Kuruluş Osman 30. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti.

20.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 29. son bölüm full ve kesintisiz izle( 14 Ekim) - Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 29. son bölüm full ve kesintisiz izle( 14 Ekim) - Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 29. son bölüm kesintisiz ve tek parça yayınlandı. Osman Bey'in kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele verdiği 14 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Savcı Bey'in obaya gelişi heyecanlı anlar yaşattı. Dizinin hemen ardından ikinci sezon macerasına soluksuz devam eden Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman 29. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

15.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 29. yeni bölüm 2. fragmanı izle - Kuruluş Osman fragmanında Osman Beye büyük tuzak

Kuruluş Osman 29. yeni bölüm 2. fragmanı izle - Kuruluş Osman fragmanında Osman Bey'e büyük tuzak

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yeni sezonuyla heyecanlı gelişmeleri izleyiciyle buluşturan Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanında Osman Bey'e kurulan tuzak dikkat çekti. Nikola ve Flatyos'un Kayı Obası'na geldiği fragmanında Savcı Bey'in kardeşini kurtarmak için yapacağı hamle çarpıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. Kuruluş Osman 29. yeni bölümüyle 14 Ekim Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

14.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 28. son bölüm (yeni sezon) full ve kesintisiz izle -  Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 28. son bölüm (yeni sezon) full ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 28. bölümüyle 7 Ekim Çarşamba akşamı yeni sezon macerasına başladı. Kulucahisar Kalesi'nin fethiyle Bizans İmparatoru'nun Aya Nikola'yı devreye soktuğu Kuruluş Osman son bölümde Ertuğrul Bey'in obaya dönüşü heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Dizinin hemen ardından Kuruluş Osman 28. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 28. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

8.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman ne zaman başlıyor, yeni sezon bu hafta başlıyor mu İşte Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi

Kuruluş Osman ne zaman başlıyor, yeni sezon bu hafta başlıyor mu? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon tarihi için geri sayım devam ediyor. İkinci sezonuyla atv ekranında izleyici karşısına çıkan olan Kuruluş Osman yeni sezon tanıtımlarıyla kadroya katılacak yeni isimleri ve tarih bilgisini paylaşmıştı. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlıyor, yeni sezon bu hafta başlıyor mu? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi…

6.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı, ne zaman başlayacak Kuruluş Osman yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

Kuruluş Osman bu akşam var mı, ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezonu için heyecan giderek artıyor. Oyuncuları arasında Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş gibi isimlerin bulunduğu Kuruluş Osman kadrosuna Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit’te katıldı. Dizinin yeni sezon fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Peki Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

23.09.2020Televizyon