MENÜ

Kuruluş Osman Yeni Bölüm

Kuruluş Osman Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kuruluş Osman Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 86 Kuruluş Osman Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Haberleri

Kuruluş Osman son bölümde soru işareti bırakan final - Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman son bölümde soru işareti bırakan final - Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman dizisi 12 Şubat Çarşamba günü 10. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna yeni karakterlerin dahil olduğu Kuruluş Osman’ın son bölüm finalinde Osman Gazi ve Moğol Komutanı Balgay karşı karşıya geldi. Osman Gazi’nin Balgay’ın vereceği teklifi merak eden izleyiciler yeni fragmana odaklandı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede izleyicilerle buluştu. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

13.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümünde Moğol tehlikesi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Moğol tehlikesi! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Kayı Obası'nda yaşanan Moğol tehlikesi izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Şeyh Edebali'nin Bala'yı isteyen Alişar Bey'i reddetmesi ise son bölüme damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

12.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı Gündüz Bey kurtulacak mı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gündüz Bey kurtulacak mı?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına Moğol tehlikesine karşı Osman Bey'in kurduğu plan damga vurdu. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Gündüz Bey'in pusuya düşüp yaralanması ise yeni bölümde Gündüz Bey kurtulacak mı sorusunu akıllara getirecek. İşte, Kuruluş Osman'ın 10. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen özeti.

11.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman dizisi 5 Şubat Çarşamba günü 9. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Osmanlı Beyliği, Osmanlı Hanedanı'nın kurucusu ve beyliğin ilk padişahı olan Türk hükümdar Osman Gazi’nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman’ın son bölümünde şaşırtıcı gelişmeler vardı. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında. Peki, Kuruluş Osman’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 10. Bölümünde neler olacak? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

6.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde Sofia esir düşüyor

Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde Sofia esir düşüyor

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. 5 Şubat Çarşamba günü tarihli bölüme dair ipuçları veren Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanına Sofia’nın esir düşme görüntüleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

30.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. İntikam yeminlerinin edildiği Kuruluş Osman 8. Bölüm fragmanlarında Sofia’nın Alişar ile müttefiklik için harekete geçtiği görülüyor. Öte yandan Osman Bey’in işkence sahneleri dikkat çekiyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? Bala Hatun ve Osman Bey izdivacına onay çıkacak mı? Osman Bey, Edebalı'yı ikna edebilecek mi? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanları

29.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kısa bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Kuruluş Osman’ın son bölümüne Osman Gazi’ye yapılan işkence ve Şeyh Edebali’nin kararı damga vurdu. Şeyh Edebali, Bala Hatun ve Osman Gazi evliliğine onay vermedi. Peki, şimdi ne olacak, Osman Gazi nasıl bir yol izleyecek? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

23.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Beyin haberi obaya geliyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey'in haberi obaya geliyor

Kısa aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Ertuğrul Bey'in haberi Kayı Obası'nda bomba etkisi yaratacak. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı.

21.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu

Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu!

Kuruluş Osman yeni bölümü neden yok sorusu dizinin günü olan çarşamba akşamı ekranlarını açan pek çok kişinin araştırdığı konu oldu. ATV yayın akışında Kuruluş Osman'ın yer almaması nedeniyle izleyenler Kuruluş Osman yeni bölüm tarihini sorgulamaya başladı. Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman ve neden yok sorusuna yanıt arayan izleyiciler, detayları araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm yayın tarihi ve detaylar.

15.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman Kuruluş Osman bu hafta neden yok

Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman bu hafta neden yok?

Kuruluş Osman neden yok sorusu çarşamba akşamı ATV ekranları açan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da Kuruluş Osman'ın yeni bölümünün yayınlanmaması nedeniyle dizinin hayranlarının kafasında bazı soru işaretleri oluştu. İzleyenler Kuruluş Osman'ın bu akşam neden yayınlanmadığını merakla araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman bu hafta neden yok? İşte, o konular ile ilgili detaylar.

8.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yayın akışında neden yok Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman yayın akışında neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Atv yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölümünün her almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Her hafta çarşamba günleri izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman, en son 25 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelmişti. Son bölüme Osman Gazi’nin esir düşmesi damga vurmuştu. Peki, başrolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi bu akşam neden yok? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Ertuğrul Gazi gelecek mi

Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

Kuruluş Osman dizisi 25 Aralık Çarşamba günü 6. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bamsı’nın intikamını aldığı Kuruluş Osman son bölüm finalinde ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Son bölüm finaline Osman Gazi ve Konur Alp’in esir düşüşü damga vurdu. Son gelişmelerin ardından yeni fragman araştırması yapan izleyiciler bir yandan da Ertuğrul Gazi’nin döneceği iddialarını araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman 7 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

26.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Kuruluş Osman 7. bölümde neler olacak

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 7. bölümde neler olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bu hafta 6. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Dündar Bey ve Osman Bey karşı karşıya geldi. Osman Bey'in Edebali'nin kızı Bala Hatun ile evlenmek istediğini söylediği anlar ise izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, Kuruluş Osman'da haftaya neler olacak? Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

25.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Bey Bala Hatunla evlenmek istiyor

Kuruluş Osman'ın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey Bala Hatun'la evlenmek istiyor

Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Saruhan Hünel gibi oyuncuların yer aldığı Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın bu hafta ekranlara gelecek olan 6. bölümünde Osman Bey, Bala Hatun'la evlenmek isteyecek. Osman Bey'in savaş hazırlıkları sürerken Selcan Hatun ise obaya geri gelecek. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 6. bölüm fragmanı.

23.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü

Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü?

Çarşamba dizisi Kuruluş Osman 11 Aralık 2019 tarihinde 4. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kuruluş Osman’ın olaylı son bölümüne tutsak olan Bala Hatun’un görüntüleri damga vurdu. Finalde Osman Gazi, Bala Hatun’un yerine ulaştı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. Peki, Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun kurtuldu mu? Yeni bölümde neler olacak?

12.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman bu hafta 4. bölümü ile ekranlara geldi. Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun ele alındığı dizide bu hafta Edebali'nin kızı Bala Hatun Yassin'in kanlı planıyla pazar yerinde kaçırıldı. Osman Bey'in ne yapacağı ise son bölümde merak konusu oldu. Dizinin bu haftaki bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler.

11.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 4. bölüm fragmanına Yassin kanlı planını hayata geçirerek, göl kenarındaki pazarı basıp Edebali'nin kızı Bala Hatun'u kaçırması damga vurdu. Peki, Osman Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrendikten sonra ne yapacak? Yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı.

10.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 4. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Osman esir alınıyor

Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Osman esir alınıyor!

Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası 4. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 4. bölüm fragmanına Bamsı Bey ile Dündar Bey'in Osman Bey için karşı karşıya geldiği sahneler damga vurdu. Osman'ın esir alınması ise şimdiden yeni bölüm heyecanını arttırdı. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı.

4.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman dizisinin 3. Bölümü için geri sayım devam ederken 2 fragman birden geldi. 4 Aralık tarihli gelişmelere dair ipuçları veren Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanlarında Osman Gazi ihanetin bedelini ödetmek için harekete geçiyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman yeni bölümünden ilk görüntüler…

2.12.2019Televizyon
Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu?

Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Burak Özçivit, Özge Terör, Saruhan Hünel gibi isimlerin başrollerini üstlendiği Kuruluş Osman'ın 1. bölümünde oyuncular ve karakterlere ilişkin detaylar belli oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 1. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümünde Gündüz Bey pusuya düştü.. Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Gündüz Bey pusuya düştü.. Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümü çarşamba akşamı seyirci karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın ekranlara gelen son bölümünde Osman Bey ve Alişar Bey'in karşı karşıya gelmesi, Sofia'nın ise tutsak edilmesi yeni bölüm heyecanını arttırdı.Gündüz Bey'in pusuya düşmesi ve yaralanması ise Gündüz Bey ölecek mi sorusunu akıllara getirdi. İzleyenlerin gözü şimdi Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanında. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman'ın son bölümünde başka neler yaşandı?

5.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölümünde Alişar Bey Osman Beyle karşı karşıya İşte 9. bölüm fragmanından görüntüler

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Alişar Bey Osman Bey'le karşı karşıya! İşte 9. bölüm fragmanından görüntüler

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman bu hafta 9. yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Kuruluş Osman'ın yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanında Alişar Bey ve Osman Bey'in karşı karşıya gelmesi bu hafta heyecanlı anların yaşanacağının sinyallerini verdi. Sofia'nın kışkırtmasıyla soluğu Dündar bey'in otağında alan Alişar Bey'in nasıl bir hamle yapacak işe merak konusu. İşte, Kuruluş Osman'ın 9. bölüm fragmanı ve özeti.

4.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Alişar Bey kararını veriyor

Kuruluş Osman'ın son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Alişar Bey kararını veriyor

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman 8. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın yayınlanan bu haftaki bölümünde Alişar Bey Sofia’nın müttefikliği için harekete geçti. Dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Peki, Kuruluş Osman'ın 9. yeni bölümünde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların özeti.

29.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölümünde Yassinin yeni planı ne İşte Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Yassin'in yeni planı ne? İşte Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Son bölümde Yassin'in Osman Bey'i tuzağa düşürüp tutsak etmesiyle bu hafta Kuruluş Osman'da neler olacağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 8. yeni bölüm fragmanında Bala Hatun'u Şeyh Edebalı'dan istemeye giden Selcan Hatun'un olumsuz yanıtla dönmesi, bu hafta şaşırtıcı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı.

28.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Ekran macerasına ara vermesi nedeniyle takipçilerinin merakla beklediği Kuruluş Osman’ın yeni bölüm tarihi belli oldu. Tarihi dizinin yayınlanan son bölümüne Osman Gazi’nin esir düşmesi damga vurmuştu. Osman Gazi’nin akıbeti ve obadaki gelişmeleri merak eden izleyiciler 7. Bölüm tarihini bekliyordu. Peki, Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

22.01.2020Televizyon
Bu akşam Kuruluş Osman var mı Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecinin ele alındığı Kuruluş Osman bu hafta da ekranlara gelmeyecek. 15 Ocak çarşamba akşamı ATV ekranlarını açan izleyenler Kuruluş Osman'ın yayın saatinde başka bir programla karşılaşınca Kuruluş Osman'ın yeni bölüm tarihini araştırmaya başladı. Peki, Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

15.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Obada dengeler değişiyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Obada dengeler değişiyor

Kısa bir aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi gören dizinin bu haftaki 7. bölümüne, Osman Bey'in esir alınması damga vuracak. Yeni bölüme dair bilgilerin yer aldığı fragmanda obada değişen dengeler, bu hafta Kuruluş Osman'ın merak dolu bir bölüme sahne olacağının ipuçlarını verdi. Peki, Osman Bey kurtulacak mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, yeni bölümle ilgili tüm detaylar.

14.01.2020Televizyon
Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Bey Bala Hatunu kurtaracak mı

Kuruluş Osman 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey Bala Hatun'u kurtaracak mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Osman Bey Yassin'in elinde tutulan Edebalı'nin kızı Bala Hatun'u kurtarmayı başaracak. Osman Bey ve Dündar Bey'in yüzleşmesi ile yeni bölümde heyecanlı anlara sahne olacak. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanı.

17.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 2. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman'ın 2. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yayın hayatına geçen hafta başlayan Kuruluş Osman'ın 2. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Osman, Aybars'ın katillerinin kalede yuvarlanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girip, güvendiği tek kişi olan Tekfur'u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yaptı. Peki, Kuruluş Osman'da başka neler oldu? İşte, Kuruluş Osman'ın son bölümün özeti ve yeni bölüm fragmanı.

26.11.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümden ilk görüntüler

Kuruluş Osman'ın ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümden ilk görüntüler

Bozdağ Film'in yapımcılığını yaptığı, Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Sahuran Hünel gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Kuruluş Osman, çarşamba akşamı 1. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyenlerin merakla beklediği Kuruluş Osman'ın ilk bölümüne, amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman'ın göstermiş olduğu kahramanlık anları damga vurdu. Dizinin birinci bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 2. bölüm fragmanı.

20.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman dizisi başlıyor İşte Kuruluş Osmanın 1.bölüm tanıtım fragmanları

Kuruluş Osman dizisi başlıyor! İşte Kuruluş Osman'ın 1.bölüm tanıtım fragmanları

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi rolüne hayat verdiği Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun anlatılacağı dizinin ilk tanıtım fragmanları dikkatleri üzerine çekti. Dizinin ilk bölüm fragmanlarına Osman Gazi ve Bamsı Bey'in diyalogları damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman'ın 1.bölüm tanıtım fragmanları ve diziyle ilgili bilgiler.

19.11.2019Televizyon
Ekranı da kadınlar kurtaracak

Ekranı da kadınlar kurtaracak!

Kraliçe de var aralarında, garson da... ‘Kurtarmak’ abartılı bir kelime, evet. Fakat kadınların, hem de böyle güçlü kadınların olduğu ne kadar çok dizi izlesek o kadar iyi diyerek platformlarda yerini alan yepyeni dizilere bakalım...

Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman Kuruluş Osman hangi gün başlıyor

Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman hangi gün başlıyor?

Uzun süredir çekimleri devam eden ve merakla beklenen Kuruluş Osman dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Gazi rolündeki Burak Özçivit'in sözlerinin birinci bölüm fragmanına damga vurduğu Kuruluş Osman'ın yayın tarihi de açıklandı. Oyuncu kadrosu henüz duyurulmayan Kuruluş Osman, kısa bir sürenin ardından ilk kez izleyici karşısına çıkacak. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman hangi gün başlıyor?

11.11.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yayın tarihi belli oldu İşte Kuruluş Osmanın 1. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın yayın tarihi belli oldu! İşte Kuruluş Osman'ın 1. bölüm fragmanı

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için gün sayan Kuruluş Osman'ın 1. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi’yi canlandıracağı dizide yayın tarihi 9 Kasım tarihinde açıklandı. Geçen sezon yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde başlayacak olan dizinin ilk bölüm tanıtımına, Osman Gazi'nin Bamsı Bey'e Osmanlı Devleti'nin kuruluşu için söylediği sözler damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yayın tarihi ve birinci bölüm fragmanı.

9.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı Kuruluş Osman dizisi birinci bölüm ne zaman

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman dizisi birinci bölüm ne zaman?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman için geri sayım devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un devamı olan ve oyuncu Burak Özçivit'in Osman Gazi’ye hayat vereceği Kuruluş Osman'ın yayın tarihini merak edenler, internette, "Kuruluş Osman bu akşam var mı?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman birinci bölüm ne zaman? Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak Yayın tarihi açıklandı mı

Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Yayın tarihi açıklandı mı?

Kuruluş Osman dizisinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı yayınlanan dizi tanıtımlarının ardından izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından sosyal medya hesabından paylaşılan yeni tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı. Peki Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Yayın tarihi açıklandı mı?

29.10.2019Televizyon
Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak

Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte tarih bilgisine yönelik araştırmalar hız kazandı. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman'ın yeni fragmanında Oba Beyi, askerlerine sesleniyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

24.10.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni tanıtımı yayınlandı Kuruluş Osman ne zaman başlayacak

Kuruluş Osman'ın yeni tanıtımı yayınlandı! Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın ilk bölüm yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk etapta Diriliş Osman adıyla beklenen daha sonra ismi Kuruluş Osman olarak belirlenen dizide başarılı oyuncu Burak Özçivit Osman Gazi rolüne hayat verecek. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? İşte, Kuruluş Osman'ın yeni tanıtım fragmanı ve yayın tarihi ile ilgili merak edilenler.

23.10.2019Televizyon
Kuruluş Osman ne zaman ve hangi günler yayınlanacak Yayın tarihi belli oldu mu

Kuruluş Osman ne zaman ve hangi günler yayınlanacak? Yayın tarihi belli oldu mu?

Diriliş Osman adıyla beklenen ve Kuruluş Osman ismiyle duyurulan Atv ekranlarının yeni tarihi dizisi için yayın günü merakla bekleniyor. Başrolünde Burak Özçivit'in yer alacağı dizi, kısa süre sonra izleyicilere merhaba diyecek. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? İşte, Kuruluş Osman'ın yayın tarihi hakkında merak edilen bazı bilgiler

23.10.2019Televizyon
Fragmanı yayınlanan Kuruluş Osman ne zaman ve hangi günler yayınlanacak

Fragmanı yayınlanan Kuruluş Osman ne zaman ve hangi günler yayınlanacak?

Mayıs ayında Diriliş Ertuğrul ismiyle son kez izleyici karşısına çıkan tarih dizisi, bu yıl Kuruluş Osman ismiyle tarihi dizi sevenler tarafından yakından takip edilecek. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizide, Osman Gazi rolünü Burak Özçivit canlandıracak. Peki, Kuruluş Osman dizisi ne zaman ve hangi günler yayınlanacak? İşte, yeni kanalında yayın hayatına başlayan Kuruluş Osman dizisi hakkında bazı bilgiler

13.10.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman ne zaman başlayacak

Kuruluş Osman'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

TRT1 ekranlarında geçen sezon ekranlara veda eden Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde başlayacak olan Kuruluş Osman'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın başrolünde başarılı oyuncu Burak Özçivit yer alacak. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın tanıtım fragmanından ilk görüntüler.

9.10.2019Televizyon
Benimle Söyle finalistleri belli oldu Final bölümü bu akşam yayında

Benimle Söyle finalistleri belli oldu! Final bölümü bu akşam yayında!

Benimle Söyle finalistleri, cumartesi akşamı gerçekleştirilen yarı finalin ardından belli oldu. 100 farklı jüriden 1 puan alarak final etabındaki yerlerini alan yarışmacılar, pazar akşamı son kez performanslarını sergileyecek. İşte, Benimle Söyle finalistleri ve detaylı bilgiler

28.07.2019Televizyon
Benimle Söyle sezon finali ne zaman Benimle Söyle jürisinde kimler var

Benimle Söyle sezon finali ne zaman? Benimle Söyle jürisinde kimler var?

Hafta sonları ekranlara gelen Benimle Söyle şarkı yarışmasında yarı final heyecanı devam ediyor. Türkiye'nin en iyi sesini bulmak için, yüz kişilik jüri üyesi ile seyirciden tam not alan Benimle Söyle, kısa süre sonra sezon finali yapacak. Yarışma tüm hızıyla devam ederken, izleyiciler de Benimle Söyle jüri üyelerini araştırmaya başladı. Peki, Benimle Söyle sezon finali ne zaman? Benimle Söyle şarkı yarışmasının jürisinde kimler var? İşte, yarışmayla ilgili bilgiler.

27.07.2019Televizyon
Benimle Söyle juri üyeleri kimler İşte Benimle Söyle şarkı yarışmasının formatı

Benimle Söyle juri üyeleri kimler? İşte Benimle Söyle şarkı yarışmasının formatı

Kanal D ekranlarında beğeni ile izlenen Benimle Söyle şarkı yarışması hız kesmeden devam ediyor. Farklı formatı ile seyircilerin dikkati çeken yarışmada en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacı finalist olacak ve büyük ödülü almaya hak kazanacak. Peki, Benimle Söyle yarışması jüri üyeleri kimler? İşte, Benimle Söyle yarışmasıyla ilgili merak edilenler.

6.07.2019Televizyon
Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri kimler

Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri kimler?

Yayın formatı ile şarkı yarışmaları arasında ilgi çeken ve kendisini belli eden Benimle Söyle'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Benimle Söyle yarışması, birbirinden farklı 100 jüri üyesi ile izleyiciler tarafından gündemde yer tutuyor. Programın izleyicileri, yarışmada, yaptıkları değerlendirmeler ve eleştirilerle dikkatleri üzerine çeken jüri üyelerini merak ediyor. Peki, Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri kimler? İşte, yarışmaya dair detaylar.

22.06.2019Televizyon
Benimle Söyle şarkı yarışmasının jüri üyeleri kimler İşte Benimle Söylenin formatı

Benimle Söyle şarkı yarışmasının jüri üyeleri kimler? İşte Benimle Söyle'nin formatı

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan şarkı yarışması Benimle Söyle, her hafta eğlenceli anlara sahne olmaya devam ediyor. Sunuculuğunu Enis Arıkan'ın yaptığı yarışma, 100 farklı jüri üyesi ve değişik formatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Benimle Söyle şarkı yarışmasının jüri üyeleri kimler? Benimle Söyle'nin formatı nasıl? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

15.06.2019Televizyon
Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri kimler

Benimle Söyle yarışmasının jüri üyeleri kimler?

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve izleyenlere keyifli anlar yaşatan Benimle Söyle şarkı yarışması kaldığı yerden devam ediyor. Şarkı ve sahne performansı ile 100 kişilik jüriyi etkileyerek ayağa kaldırmayı başaran yarışmacı her jüri için bir puan kazanıyor. Peki, formatı kadar jüri üyeleri ile de dikkat çeken Benimle Söyle'nin jüri üyeleri kimler?

8.06.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni sezondan ilk fragman

Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni sezondan ilk fragman

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 122. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman aynı zamanda yeni sezonun da ilk fragmanı olma özelliğini taşıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon fragmanında hangi detaylar var? Yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?

20.10.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020