MENÜ

Kuruluş Osman Yeni Bölüm

Kuruluş Osman Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kuruluş Osman Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 105 Kuruluş Osman Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Kuruluş Osman Yeni Bölüm Haberleri

Atv yayın akışı: Kuruluş Osman bugün yok mu Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman

Atv yayın akışı: Kuruluş Osman bugün yok mu? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması ve ATV yayın akışında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Her hafta çarşamba günleri yayın tarihi dizi Kuruluş Osman'ın 18. bölümü bekleniyordu. Dizinin yayınlanan son bölümünde Osman Bey, en büyük düşmanı, Moğol Komutanı Balgay'ın işbirliğini kabul etmişti. Bu gelişme ardından yaşanacakları merak eden dizi takipçileri heyecanla Kuruluş Osman yeni bölümüne odaklanmıştı. Peki, Atv yayın akışında Kuruluş Osman bugün yok mu? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman?

8.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman bugün var mı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman bugün var mı?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusuydu. Çarşamba akşamları yayınlanan pek çok dizinin yayın akışında yer almaması nedeniyle dizinin takipçileri “Kuruluş Osman bugün var mı?” sorusuna yanıt arıyor. Yayınlanan fragmanla birlikte Kuruluş Osman 17. Bölüm tarihi ve gelişmeleri duyuruldu. İşte Moğollar ve Osman Bey mücadelesine dair ipuçları veren Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı...

1.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Kuruluş Osman 17. Bölümü haftaya yayınlanacak mı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 17. Bölümü haftaya yayınlanacak mı?

Son gelişmeleriyle hafızalara kazınan Kuruluş Osman’ın yeni bölüm tarihi ve fragmanı merak konusu oldu. Kuruluş Osman’ın 25 Mart tarihli son bölümünde. Osman Bey, Dündar’a Moğollarla iş birliği yapmasının bedelini ağır bir şekilde ödetti. Son gelişmeler ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 17. Bölümü haftaya yayınlanacak mı?

26.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü

Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 16. bölüm fragmanında, Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti heyecanlı anları ekranlara getirdi. Zöhre Hatun'la karşı karşıya gelen Osman Bey'in 'Cümle cihana duyurun. Dündar Bey'in ölümü benim elimden oldu.' sözleri Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Peki, Dündar Bey ve Batur öldü mü? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları...

24.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in Osman Gazi karakterine hayat verdiği Kuruluş Osman’ın 18 Mart tarihli 15. Bölümünde Balgay ve Moğol kuvvetleri tuzağa düşerken Gündüz zor anlar yaşıyor. Balgay'ı tuzağa düşüren Osman Bey, Moğollardan Kayıların intikamını alabilecek mi? Pusuya düşen Balgay'ın akıbeti ne olacak? Osman Bey, Balgay tarafından işkence gören ağabeyi Gündüz Bey'in kurtarabilecek mi? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanları…

18.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Her çarşamba ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Bey'in Moğol kuvvetleri ve Balgay'a karşı yaptığı hamlenin dikkat çektiği fragmana işkence gören Gündüz Bey'in kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? Bala Hatun iyileşecek mi? İşte, Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacak olayların ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgayın kılıcıyla yüz yüze

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dündar Bey'in Moğolların yayında yer alarak Osman Bey'i Balgay'a teslim ettiği Kuruluş Osman'ın 14. bölüm fragmanında Balgay ve Osman Bey'in kılıçlarını çektiği sahne damga vurdu. Peki, yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey içine düştüğü durumdan nasıl kurulacak? İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların detayları.

10.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bala Hatunun akıbeti merak ediliyor

Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bala Hatun'un akıbeti merak ediliyor

Kuruluş Osman dizisi 4 Mart Çarşamba günü 13. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Osman Bey’in Moğollarla mücadeleyi sürdürdüğü Kuruluş Osman son bölüm finaline Bala Hatun’un bıçaklanması ve ölümle burun buruna gelmesi damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede izleyicilerle buluştu. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte Kuruluş Osman 14. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

5.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanı kesintisiz ize – Bala Hatun’a kılıç saplanıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanı kesintisiz ize – Bala Hatun’a kılıç saplanıyor

Çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanı izleyicilerle buluştu. Osman Bey’in tuzağa düşme sahnelerinin merak uyandırdığı Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanına Bala Hatun’un karnına saplanan kılıç damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Osman Gazi kendisine kurulan tuzaktan kurtulabilecek mi? Bala Hatun’un akıbeti ne olacak?

4.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Beye Samsa Çavuş ihanet edecek mi

Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Bey'e Samsa Çavuş ihanet edecek mi?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizinin 13. bölüm fragmanında Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi damga vurdu. Balgay'dan sancak beyliğini alan Dündar'ın beklenmedik hamlesi ise bu hafta Kuruluş Osman'da şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Samsa Çavuş Osman Bey'e ihanet edecek mi? Kuruluş Osman'da başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

3.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Moğol komutanı Balgay'a karşı Osman Bey'in yaptığı hamle damga vurdu. Dizinin bu haftaki bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi ise ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dikkat çeken anların yaşandığı Kuruluş Osman'ın son bölümünü izleyemeyenler, Kuruluş Osman'ın son bölüm ve yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili detaylar.

26.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi? İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Geçen haftaki son bölümünde Moğol baskınının yaşandığı Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Merakla beklenen Kuruluş Osman'ın 12. bölüm fragmanında Balgay'ın zehirli kımızı Selcan Hatun'a içirmek istemesi, akıllara Selcan Hatun ölecek mi? sorusunu getirdi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına damga vuran bir diğer an ise Gündüz ve Batur'un idamın eşiğine gelmesi oldu. İşte, Kuruluş Osman 12. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Selcan Hatun Balgay’ı öldürdü mü Yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman son bölümde Selcan Hatun Balgay’ı öldürdü mü? Yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman dizisi dün akşam 11. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Moğollar’ın Türk obalarını işgal edip tüm beyleri esir altında tuttuğu Kuruluş Osman’ın son bölümü finalinde Selcan Hatun Balgay’ı zehirlemek için harekete geçti. Peki, Selcan Hatun Balgay’ı öldürdü mü? Osman Gazi beylerini kurtarabilecek mi? İşte son gelişmelerin hemen ardından yayınlanan Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı…

20.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Beyden Balgaya büyük hamle

Kuruluş Osman'ın 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey'den Balgay'a büyük hamle

Kuruluş Osman'ın ekranlara gelen 11. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Heyecanlandıran gelişmelerin yer aldığı fragmanda, Osman Bey'in söylediği 'Balgay yemi yuttu, ötesi bendedir' sözleri Moğollara karşı yapılacak planla ilgili ipuçları verdi. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 12. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların özeti.

19.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söğüt ve Kayı Obasına düşman işgali

Kuruluş Osman'ın 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söğüt ve Kayı Obası'na düşman işgali!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizinin 11. yeni bölüm fragmanında Moğollar'ın Söğüt, Kayı ve bölgedeki Türk obalarını işgal etmesi, bu hafta dizide tansiyonu yükseltecek gelişmeler arasında yer aldı. Moğol Komutanı Balgay'ın Osman Bey'e sancakbeyi teklifi etmesi ise Kuruluş Osman'da damga vuran anlara sahne olacak. İşte, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ve özeti.

18.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde soru işareti bırakan final - Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman son bölümde soru işareti bırakan final - Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman dizisi 12 Şubat Çarşamba günü 10. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna yeni karakterlerin dahil olduğu Kuruluş Osman’ın son bölüm finalinde Osman Gazi ve Moğol Komutanı Balgay karşı karşıya geldi. Osman Gazi’nin Balgay’ın vereceği teklifi merak eden izleyiciler yeni fragmana odaklandı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede izleyicilerle buluştu. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

13.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümünde Moğol tehlikesi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Moğol tehlikesi! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Kayı Obası'nda yaşanan Moğol tehlikesi izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Şeyh Edebali'nin Bala'yı isteyen Alişar Bey'i reddetmesi ise son bölüme damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

12.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı Gündüz Bey kurtulacak mı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gündüz Bey kurtulacak mı?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına Moğol tehlikesine karşı Osman Bey'in kurduğu plan damga vurdu. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Gündüz Bey'in pusuya düşüp yaralanması ise yeni bölümde Gündüz Bey kurtulacak mı sorusunu akıllara getirecek. İşte, Kuruluş Osman'ın 10. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen özeti.

11.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman dizisi 5 Şubat Çarşamba günü 9. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Osmanlı Beyliği, Osmanlı Hanedanı'nın kurucusu ve beyliğin ilk padişahı olan Türk hükümdar Osman Gazi’nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman’ın son bölümünde şaşırtıcı gelişmeler vardı. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında. Peki, Kuruluş Osman’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 10. Bölümünde neler olacak? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

6.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümünde Gündüz Bey pusuya düştü.. Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Gündüz Bey pusuya düştü.. Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümü çarşamba akşamı seyirci karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın ekranlara gelen son bölümünde Osman Bey ve Alişar Bey'in karşı karşıya gelmesi, Sofia'nın ise tutsak edilmesi yeni bölüm heyecanını arttırdı.Gündüz Bey'in pusuya düşmesi ve yaralanması ise Gündüz Bey ölecek mi sorusunu akıllara getirdi. İzleyenlerin gözü şimdi Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanında. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman'ın son bölümünde başka neler yaşandı?

5.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölümünde Alişar Bey Osman Beyle karşı karşıya İşte 9. bölüm fragmanından görüntüler

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Alişar Bey Osman Bey'le karşı karşıya! İşte 9. bölüm fragmanından görüntüler

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman bu hafta 9. yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Kuruluş Osman'ın yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanında Alişar Bey ve Osman Bey'in karşı karşıya gelmesi bu hafta heyecanlı anların yaşanacağının sinyallerini verdi. Sofia'nın kışkırtmasıyla soluğu Dündar bey'in otağında alan Alişar Bey'in nasıl bir hamle yapacak işe merak konusu. İşte, Kuruluş Osman'ın 9. bölüm fragmanı ve özeti.

4.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde Sofia esir düşüyor

Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde Sofia esir düşüyor

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. 5 Şubat Çarşamba günü tarihli bölüme dair ipuçları veren Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanına Sofia’nın esir düşme görüntüleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Kuruluş Osman 9. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

30.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Alişar Bey kararını veriyor

Kuruluş Osman'ın son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Alişar Bey kararını veriyor

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman 8. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın yayınlanan bu haftaki bölümünde Alişar Bey Sofia’nın müttefikliği için harekete geçti. Dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Peki, Kuruluş Osman'ın 9. yeni bölümünde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların özeti.

29.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. İntikam yeminlerinin edildiği Kuruluş Osman 8. Bölüm fragmanlarında Sofia’nın Alişar ile müttefiklik için harekete geçtiği görülüyor. Öte yandan Osman Bey’in işkence sahneleri dikkat çekiyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? Bala Hatun ve Osman Bey izdivacına onay çıkacak mı? Osman Bey, Edebalı'yı ikna edebilecek mi? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanları

29.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölümünde Yassinin yeni planı ne İşte Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Yassin'in yeni planı ne? İşte Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Son bölümde Yassin'in Osman Bey'i tuzağa düşürüp tutsak etmesiyle bu hafta Kuruluş Osman'da neler olacağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 8. yeni bölüm fragmanında Bala Hatun'u Şeyh Edebalı'dan istemeye giden Selcan Hatun'un olumsuz yanıtla dönmesi, bu hafta şaşırtıcı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı.

28.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kısa bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Kuruluş Osman’ın son bölümüne Osman Gazi’ye yapılan işkence ve Şeyh Edebali’nin kararı damga vurdu. Şeyh Edebali, Bala Hatun ve Osman Gazi evliliğine onay vermedi. Peki, şimdi ne olacak, Osman Gazi nasıl bir yol izleyecek? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

23.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Beyin haberi obaya geliyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey'in haberi obaya geliyor

Kısa aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Ertuğrul Bey'in haberi Kayı Obası'nda bomba etkisi yaratacak. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı.

21.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu

Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu!

Kuruluş Osman yeni bölümü neden yok sorusu dizinin günü olan çarşamba akşamı ekranlarını açan pek çok kişinin araştırdığı konu oldu. ATV yayın akışında Kuruluş Osman'ın yer almaması nedeniyle izleyenler Kuruluş Osman yeni bölüm tarihini sorgulamaya başladı. Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman ve neden yok sorusuna yanıt arayan izleyiciler, detayları araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm yayın tarihi ve detaylar.

15.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman Kuruluş Osman bu hafta neden yok

Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman bu hafta neden yok?

Kuruluş Osman neden yok sorusu çarşamba akşamı ATV ekranları açan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da Kuruluş Osman'ın yeni bölümünün yayınlanmaması nedeniyle dizinin hayranlarının kafasında bazı soru işaretleri oluştu. İzleyenler Kuruluş Osman'ın bu akşam neden yayınlanmadığını merakla araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman bu hafta neden yok? İşte, o konular ile ilgili detaylar.

8.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman yayın akışında neden yok Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman yayın akışında neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Atv yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölümünün her almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Her hafta çarşamba günleri izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman, en son 25 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelmişti. Son bölüme Osman Gazi’nin esir düşmesi damga vurmuştu. Peki, başrolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi bu akşam neden yok? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Ertuğrul Gazi gelecek mi

Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

Kuruluş Osman dizisi 25 Aralık Çarşamba günü 6. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bamsı’nın intikamını aldığı Kuruluş Osman son bölüm finalinde ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Son bölüm finaline Osman Gazi ve Konur Alp’in esir düşüşü damga vurdu. Son gelişmelerin ardından yeni fragman araştırması yapan izleyiciler bir yandan da Ertuğrul Gazi’nin döneceği iddialarını araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman 7 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

26.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Kuruluş Osman 7. bölümde neler olacak

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 7. bölümde neler olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bu hafta 6. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Dündar Bey ve Osman Bey karşı karşıya geldi. Osman Bey'in Edebali'nin kızı Bala Hatun ile evlenmek istediğini söylediği anlar ise izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, Kuruluş Osman'da haftaya neler olacak? Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

25.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Bey Bala Hatunla evlenmek istiyor

Kuruluş Osman'ın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey Bala Hatun'la evlenmek istiyor

Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Saruhan Hünel gibi oyuncuların yer aldığı Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın bu hafta ekranlara gelecek olan 6. bölümünde Osman Bey, Bala Hatun'la evlenmek isteyecek. Osman Bey'in savaş hazırlıkları sürerken Selcan Hatun ise obaya geri gelecek. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 6. bölüm fragmanı.

23.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü

Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü?

Çarşamba dizisi Kuruluş Osman 11 Aralık 2019 tarihinde 4. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kuruluş Osman’ın olaylı son bölümüne tutsak olan Bala Hatun’un görüntüleri damga vurdu. Finalde Osman Gazi, Bala Hatun’un yerine ulaştı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. Peki, Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun kurtuldu mu? Yeni bölümde neler olacak?

12.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman bu hafta 4. bölümü ile ekranlara geldi. Osmanlı Devleti'nin kuruluşunun ele alındığı dizide bu hafta Edebali'nin kızı Bala Hatun Yassin'in kanlı planıyla pazar yerinde kaçırıldı. Osman Bey'in ne yapacağı ise son bölümde merak konusu oldu. Dizinin bu haftaki bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanından görüntüler.

11.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4. bölümde Bala Hatun kaçırılıyor

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 4. bölüm fragmanına Yassin kanlı planını hayata geçirerek, göl kenarındaki pazarı basıp Edebali'nin kızı Bala Hatun'u kaçırması damga vurdu. Peki, Osman Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrendikten sonra ne yapacak? Yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı.

10.12.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın 4. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Osman esir alınıyor

Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Osman esir alınıyor!

Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası 4. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 4. bölüm fragmanına Bamsı Bey ile Dündar Bey'in Osman Bey için karşı karşıya geldiği sahneler damga vurdu. Osman'ın esir alınması ise şimdiden yeni bölüm heyecanını arttırdı. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 4. bölüm fragmanı.

4.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman dizisinin 3. Bölümü için geri sayım devam ederken 2 fragman birden geldi. 4 Aralık tarihli gelişmelere dair ipuçları veren Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanlarında Osman Gazi ihanetin bedelini ödetmek için harekete geçiyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman yeni bölümünden ilk görüntüler…

2.12.2019Televizyon
Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Peki, Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu?

Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Burak Özçivit, Özge Terör, Saruhan Hünel gibi isimlerin başrollerini üstlendiği Kuruluş Osman'ın 1. bölümünde oyuncular ve karakterlere ilişkin detaylar belli oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 1. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

21.11.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümden ilk görüntüler

Kuruluş Osman'ın ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümden ilk görüntüler

Bozdağ Film'in yapımcılığını yaptığı, Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Sahuran Hünel gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Kuruluş Osman, çarşamba akşamı 1. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyenlerin merakla beklediği Kuruluş Osman'ın ilk bölümüne, amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman'ın göstermiş olduğu kahramanlık anları damga vurdu. Dizinin birinci bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 2. bölüm fragmanı.

20.11.2019Televizyon
Kuruluş Osman 13. son bölüm tek parça izle Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun’un bıçaklanma anı

Kuruluş Osman 13. son bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun’un bıçaklanma anı

Kuruluş Osman 4 Mart Çarşamba akşamı 13. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son gelişmelerden kısa bir süre sonra Kuruluş Osman son bölümü, diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça halinde yayınlandı. Son bölümde gördüğü rüyadan güç alan Osman, harekete geçti. Finale ise Osman Bey’in okların hedefi olma ve Bala Hatun’un bıçaklanma anı damga vurdu. İşte Kuruluş Osman 13. son bölümü tek parça ve kesintisiz izleme linki, son bölüm özeti ve yeni gelişmelere dair ilk görüntüler.

5.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman'ın 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 13. bölümünde Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi ve Osman Bey’in tuzağa düşürülmesi ekranlara damga vurdu. Heyecanlı bölümle seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Bala Hatun'un karnına saplanan kılıç ise diziseverleri meraklandırdı. Son bölümü kaçıranlar Kuruluş Osman 13. bölüm ilgili araştırmalarına başladı. İşte, Kuruluş Osman 13. son bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

4.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümü tek parça izleme imkanı - Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölümü tek parça izleme imkanı - Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm sahneleriyle hafızalardaki yerini koruyor. 19 Şubat tarihli Kuruluş Osman 11. Bölümünde Osman Gazi’nin Alpleri Moğol komutan Balgay’a esir düştü. Beyleri ve alpleri elinde tutan Balgay son bölüm finalinde Selcan Hatun’un tuzağı nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Son bölümü kaçıran veya yeniden izlemek isteyenler Kuruluş Osman son bölümü tek parça izlemenin yolunu arıyor. Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle linki...

21.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman saat kaçta yayınlanacak, yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman saat kaçta yayınlanacak, yeni bölümde neler olacak?

Çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 19 Şubat akşamı 11. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Moğollar’ın Türk obalarını işgal edip tüm beyleri esir altında tutacağı Kuruluş Osman 11. Bölümünde Osman Gazi’ye destek Şeyh Edebali’den gelecek. Peki, Kuruluş Osman saat kaçta yayınlanacak? Yeni bölümde neler olacak, Osman Gazi alplerini kurtarabilecek mi?

19.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Ekran macerasına ara vermesi nedeniyle takipçilerinin merakla beklediği Kuruluş Osman’ın yeni bölüm tarihi belli oldu. Tarihi dizinin yayınlanan son bölümüne Osman Gazi’nin esir düşmesi damga vurmuştu. Osman Gazi’nin akıbeti ve obadaki gelişmeleri merak eden izleyiciler 7. Bölüm tarihini bekliyordu. Peki, Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

22.01.2020Televizyon
Bu akşam Kuruluş Osman var mı Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecinin ele alındığı Kuruluş Osman bu hafta da ekranlara gelmeyecek. 15 Ocak çarşamba akşamı ATV ekranlarını açan izleyenler Kuruluş Osman'ın yayın saatinde başka bir programla karşılaşınca Kuruluş Osman'ın yeni bölüm tarihini araştırmaya başladı. Peki, Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

15.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Obada dengeler değişiyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Obada dengeler değişiyor

Kısa bir aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi gören dizinin bu haftaki 7. bölümüne, Osman Bey'in esir alınması damga vuracak. Yeni bölüme dair bilgilerin yer aldığı fragmanda obada değişen dengeler, bu hafta Kuruluş Osman'ın merak dolu bir bölüme sahne olacağının ipuçlarını verdi. Peki, Osman Bey kurtulacak mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, yeni bölümle ilgili tüm detaylar.

14.01.2020Televizyon
Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

Mehmet Bozdağ: Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Bey Bala Hatunu kurtaracak mı

Kuruluş Osman 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey Bala Hatun'u kurtaracak mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Osman Bey Yassin'in elinde tutulan Edebalı'nin kızı Bala Hatun'u kurtarmayı başaracak. Osman Bey ve Dündar Bey'in yüzleşmesi ile yeni bölümde heyecanlı anlara sahne olacak. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 5. bölüm fragmanı.

17.12.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu filme 30 milyon yatırdım  ama gişe hesabı yapmadım

“Diriliş Ertuğrul” ve “Kuruluş Osman” dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yeni projesi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” 17 Ocak’ta vizyona girecek. Proje tasarımı ve senaryosu da Bozdağ’ın imzasını taşıyan yapım, Fatih Sultan Mehmet’in savaşçı birlikleri Osmanlı Akıncılarını beyazperdeye taşıyacak. Mehmet Bozdağ’la Riva’daki dev platosunda kurduğu sette bir araya geldim. Dev prodüksiyonlu filme 30 milyon TL yatırdığını belirten yapımcıya “Filmin maliyetini karşılaması için ne kadar gişe yapması gerek” diye sordum. “Onu hiç hesaplamadım. Para psikolojisine geçmek istemiyorum, iyi iş çıkaran adam psikolojisiyle ilerlemek istiyorum” yanıtını aldım.

5.01.2020