EKSTRA
MENÜ

Kuruluş Osman İzle

Kuruluş Osman İzle ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kuruluş Osman İzle haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 58 Kuruluş Osman İzle haberi bulunmuştur.

Kuruluş Osman İzle Haberleri

Kuruluş Osman 40. son bölümde Osman Beyin beyliği damga vurdu - Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 40. son bölümde Osman Bey'in beyliği damga vurdu - Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 40. son bölüm izleme ekranı internetten paylaşıldı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 30 Aralık tarihli son bölümüne Osman Bey'in Kayı beyi seçilmesi damga vurdu. Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun'un planı dikkat çekerken Nikola'nın yeniden güç kazanması Kuruluş Osman son bölümünde dikkat çekti. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 40. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

30.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüme Ertuğrul Beyin ölümü damga vurdu İşte Kuruluş Osman 39. bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüme Ertuğrul Bey'in ölümü damga vurdu! İşte Kuruluş Osman 39. bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman dizisi izleyicileri son bölümü heyecanla takip ettiler. Kuruluş Osman 39. son bölüm 23 Aralık Çarşamba akşamı yayınlandı. Targun Hatun'un Nikola'nın kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey'e anlatması dizinin son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu. Ertuğrul Bey'in ölümü bu hafta izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. İşte, Kuruluş Osman son bölümün tamamı ve yeni bölüm fragmanı

24.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 34. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 34. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kuruluş Osman 34. son bölüm tek parça internet üzerinden yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 18 Kasım Çarşamba tarihli son bölümünde Osman Bey'in Targun Hatun'u kurtarıp kaleye gitmenin yollarını araması heyecanlı anlara neden oldu. Ertuğrul Bey'in sağlık durumunun kötüye gitmesi ise, akıllara "Ertuğrul Bey ölecek mi?" sorusunu getirdi. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 34. bölüm full ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

18.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 31. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 31. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 31. son bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Ertuğrul Bey'in Geyhatu'ya elçi olarak Savcı Bey'i görevlendirdiği 28 Ekim tarihli Kuruluş Osman son bölümünde , Osman Bey'in babasına karşı gelerek ağabeyinin peşine takılması dikkat çekti. Dizinin hemen ardından izleyenler tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 31. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

28.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 19. son bölüm kesintisiz izle - Kuruluş Osman son bölüm full izle linki

Kuruluş Osman 19. son bölüm kesintisiz izle - Kuruluş Osman son bölüm full izle linki

Çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman'nın yayınlanan son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Son bölüme Bala Hatun'un ölümle burun buruna geldiği anlar damga vurdu. Olaylı gelişmeler ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için kesintisiz link ve kısa bir özeti derledik. İşte Kuruluş Osman son bölüm full izle linki

30.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 18. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 18. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman 18. bölümü ile 22 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Geyhatu'nun Bizans prensesi Adelfa ile evlenmesiyle kurulacak olan Bizans Moğol ittifakına karşı Osman Bey'in Balgay'la yaptığı iş birliği heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Sevilen dizinin son bölümü sonrası Kuruluş Osman 18. bölümle ilgili internette araştırmalar yoğunlaştı. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve Kuruluş Osman 18. bölümle ilgili ayrıntılı bilgiler...

22.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman 17. bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 17. bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 17. son bölümü ile 1 Nisan Çarşamba akşamı heyecanı anları ekranlara getirdi. Kuruluş Osman'ın bu haftaki son bölümünde Moğol Bizans ittifakının kurulmaya çalışılması ve Osman Bey'in bu ittifakta gösterdiği karşı hamlesi çarpıcı gelişmeleri izleyici karşısına çıkardı. Gündüz Bey'in beylik görevine gelmesi ise bu haftaki bölüme damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve Kuruluş Osman 17. bölümün özeti.

1.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman 38. son bölüm kesintisiz izle Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 38. son bölüm kesintisiz izle! Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 38. son bölüm internetten tek parça yayınlandı. Her hafta heyecanlı anları izleyici karşısına çıkaran Kuruluş Osman'ın 16 Aralık tarihli bölümünde obada Toy toplanmasına karar verilmesi dikkat çekti. Ertuğrul Bey'den gelen haber ve Osman Bey'in Geyhatu ile yüzleşmesi ile dizinin bu haftaki bölümüne damga vurdu. Son bölümün hemen ardından Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 38. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

16.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman son bölüm izle seçeneği ile izleyicilerin erişimine açıldı. Kuruluş Osman 37. bölüm tek parça ve full HD internetten yayınlandı. Kulucahisar Kalesi'nin fethedilmesi ve Bala Hatun'un Targun'la ilgili gizlenen sırrı öğrenmesi Kuruluş Osman'ın 9 Aralık tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Savcı Bey'in söylediği "Yarın kardeş kanı dökmeye hazır olun." sözleri dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 37. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

10.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 36. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Kulucahisar Kalesi fethediliyor

Kuruluş Osman 36. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Kulucahisar Kalesi fethediliyor!

Kuruluş Osman 36. son bölümü tek parça ve full HD yayınlandı. Osman Bey'in Targun Hatun'la nikahlanmak istediğini söylediği Kuruluş Osman 3 Aralık tarihli son bölümünde, Kulucahisar Kalesi'ne düzenlenen sefer damga vurdu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Osman Bey'in kaleyi fethetmesi ve Savcı Bey'in Osman Bey'e söyledikleri dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 36. son bölüm kesintisiz ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

2.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatunla Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatun'la Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm tek parça ve full HD internet üzerinden yayınlandı. Osman Bey'in Bizans'a beklenmedik hamle düzenlemesi ve Flatyos'un Söğüt'e saldırı düzenlemek için harekete geçmesi Kuruluş Osman'ın 25 Kasım tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Flatyos'un idam edilmesi dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 35. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

25.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm tek parça yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 11 Kasım tarihli son bölümünde Osman Bey için Savcı Bey'in tutuklanma kararı vermesi dikkat çekti. Kulucahisar'ı Osman Bey'in kurtarması ise heyecanlı anlara sahne oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı merak dolu bölümün hemen ardından yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 33. bölüm full ve tam izleme linki ve 34. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 32. son bölüm tek parça yayınlandı. Osman Bey'in ağabeyi Savcı Bey'i kurtarmak için harekete geçtiği Kuruluş Osman son bölümünde Gündüz Bey'e yapılan saldırı dikkat çekti. Geyhatu'nun kayı obasına gelmesi ise bu haftaki bölüme damga vuran anlardan oldu. Kuruluş Osman 4 Kasım tarihli son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 32. bölüm full ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

5.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 30. son bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Ertuğrul Bey ile Osman Bey'in kavuşmasının damga vurduğu 21 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Söğüt'teki veba salgını dikkat çekti. Dizinin hemen ardından izleyenler tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 30. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler..

22.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 29. son bölüm full ve kesintisiz izle( 14 Ekim) - Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 29. son bölüm full ve kesintisiz izle( 14 Ekim) - Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 29. son bölüm kesintisiz ve tek parça yayınlandı. Osman Bey'in kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele verdiği 14 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Savcı Bey'in obaya gelişi heyecanlı anlar yaşattı. Dizinin hemen ardından ikinci sezon macerasına soluksuz devam eden Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman 29. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 30. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

15.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 29. yeni bölüm 2. fragmanı izle - Kuruluş Osman fragmanında Osman Beye büyük tuzak

Kuruluş Osman 29. yeni bölüm 2. fragmanı izle - Kuruluş Osman fragmanında Osman Bey'e büyük tuzak

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yeni sezonuyla heyecanlı gelişmeleri izleyiciyle buluşturan Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanında Osman Bey'e kurulan tuzak dikkat çekti. Nikola ve Flatyos'un Kayı Obası'na geldiği fragmanında Savcı Bey'in kardeşini kurtarmak için yapacağı hamle çarpıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. Kuruluş Osman 29. yeni bölümüyle 14 Ekim Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 29. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

14.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 28. son bölüm (yeni sezon) full ve kesintisiz izle -  Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 28. son bölüm (yeni sezon) full ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 28. bölümüyle 7 Ekim Çarşamba akşamı yeni sezon macerasına başladı. Kulucahisar Kalesi'nin fethiyle Bizans İmparatoru'nun Aya Nikola'yı devreye soktuğu Kuruluş Osman son bölümde Ertuğrul Bey'in obaya dönüşü heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Dizinin hemen ardından Kuruluş Osman 28. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 28. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 29. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

8.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman sezon finalinin tamamı (tek parça) yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman sezon finalinin tamamı (tek parça) yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 24 Haziran Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına ara verdi. Kuruluş Osman sezon finali bölümüne Prenses Sofia’nın kılıçla yaralanma anı ve Kulucahisar Kalesi’nde zafer kutlayan Osman Gazi’nin görüntüleri damga vurdu. Tüm bu gelişmeleri ve daha fazlasının yer aldığı Kuruluş Osman sezon finalinin tamamı yayınlandı. İşte Kuruluş Osman son bölüm izle linki…

29.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 27. son bölüm (sezon finali) full ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman 28. bölüm ne zaman

Kuruluş Osman 27. son bölüm (sezon finali) full ve kesintisiz izle - Kuruluş Osman 28. bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman 27. bölümüyle 24 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda etti. Osman Bey ve Kayılar'ın Kulucahisar Kalesi'nin ele geçirip geçirmeyeceğinin merak dolu anlara neden olduğu Kuruluş Osman son bölümde Osman Bey'in Sofia'ı alt etmesi heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Dizinin hemen ardından Kuruluş Osman 27. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman 27. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 28. bölüm yeni sezon tarihiyle ilgili ayrıntılar.

25.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı izle: Kuruluş Osman sezon finalinde neler olacak

Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı izle: Kuruluş Osman sezon finalinde neler olacak?

Kuruluş Osman 27. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman önümüzdeki hafta sezon finali yapacak. Son bölümde yaşananlar izleyiciyi yine çok heyecanlandırdı. Selcan Hatun'a çekilen kılıcın dikkat çektiği anlar heyecana neden olurken, ağabeyi Konur'u yaralayan Göktuğ'un akıbeti Kuruluş Osman'ın son bölümünde merak edilen konular arasında yer aldı. Peki, Kuruluş Osman sezon finalinde neler olacak? İşte Kuruluş Osman 27. bölüm sezon finali fragmanı.

18.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 26 . bölümü tek parça yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle (Konur Alpe acıklı veda sahnesi)

Kuruluş Osman 26 . bölümü tek parça yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle (Konur Alp'e acıklı veda sahnesi)

Kuruluş Osman son bölümü dizinin 17 Haziran tarihli gelişmelerini kaçıranlar için internet üzerinden paylaşıldı. Sezon finali için gün sayan Kuruluş Osman 26. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı Kuruluş Osman son bölümüne Göktuğ’un ağabeyi Konur’u yaralaması damga vurdu. Finalde ise Prenses Sofia ve Osman Gazi bir kez daha karşı karşıya geldi. İşte Konur Alp'e acıklı veda sahnesinin ön plana çıktığı Kuruluş Osman son bölümü izlemek isteyenler için link…

18.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 25. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kuruluş Osman 25. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman 25. son bölümüyle 10 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Düğün toyunda Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey'in, bir süredir zorunlu ittifak yaptığı Balgay'la karşı karşıya geldiği anlar, Kuruluş Osman'ın son bölümüne damga vurdu. Hazal Hatun'un ise obada dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak. Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü izleyemeyenler, Kuruluş Osman 25. bölümü tam ve kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte, Kuruluş Osman 25. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve son bölümün özeti.

12.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı izle (10 Haziran): Osman Bey ve Balgay karşı karşıya

Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı izle (10 Haziran): Osman Bey ve Balgay karşı karşıya!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sofia tarafından düğünde kurulan tuzaktan kurutulan Osman Bey'in Balgay'la karşı karşıya geldiği anlar Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Kuruluş Osman'ın 10 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 25. yeni bölüm fragmanında Göktuğ'un Osman Bey'lerin karşısına çıkıp kılıç çektiği anlar damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı ve Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

9.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde neler oldu Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz izle linki

Kuruluş Osman son bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz izle linki

Kuruluş Osman 24. bölümünde obada ortalık karıştı. Yeşim Ceren Bozoğlu Dündar Bey'in eşi 'Hazal Hatun' rolüyle izleyici karşısına çıktığı Kuruluş Osman son bölümü kaçıran dizi takipçileri, Kuruluş Osman 24. bölümünü internet ortamından kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte Kuruluş Osman 24. bölüm kesintisiz izle linki

4.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izle (4 Haziran): Kuruluş Osman 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izle (4 Haziran): Kuruluş Osman 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 24. bölümüyle 4 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Dündar'ın eşi Bahadır'ın annesi Hazal Hatun'un obaya geldiği son bölümde Osman Bey ve Bala Hatun'un düğününde yaşanan olaylar dikkat çekti. Osman Bey'in Moğollara karşı gösterdiği mücadele ise yeni bölüm fragmanında belli olacak. Kuruluş Osman 24. son bölümünü ekranları başında izleyemeyenler, dizinin son bölümünü tam ve kesintisiz izlemek için araştırmalara başladı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman son bölümle ilgili bazı ipuçları...

3.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey ve Bala Hatunun düğünü karışıyor

Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey ve Bala Hatun'un düğünü karışıyor!

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın yayınlanan 24. bölüm fragmanında, Osman Bey ve Bala Hatun'un düğünündeki gelişmeler dikkat çekti. Dündar'ın diğer eşi Hazal Hatun'un obaya gelmesiyle merak uyandıran anların yaşandığı Kuruluş Osman fragmanında, düğünde kılıçların çekilmesi çarpıcı anlara neden oldu. İşte, Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanından ipuçları...

2.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 23 . bölümü tek parça yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 23 . bölümü tek parça yayınlandı - Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 23. bölümü tek parça yayınlandı. 27 Mayıs'ta yayınlanan Kuruluş Osman son bölümünün tamamını veya bir kısmını kaçıran dizi takipçileri, diziyi internet ortamından kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte Kuruluş Osman son bölümde yaşananların kısa bir özeti ve Kuruluş Osman 23 . bölümü kesintisiz izleme linki...

30.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman'ın 27 Mayıs tarihinde ekranlara gelen 23. bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Alişar'ın Osman Bey tarafından yakalanıp obaya getirilmesinin damga vurduğu Kuruluş Osman 23. son bölümde, Osman Bey'in Moğollara karşı nasıl bir plan kuracağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman 23. son bölümü ekranları başında izleyemeyenler, dizinin son bölümünü tam ve kesintisiz izlemek için araştırmalara başlarken, yeni bölüm fragmanı da internet üzerinden yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler...

28.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey Alişarı öldürecek mi

Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey Alişar'ı öldürecek mi?

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Osman Bey'in hürriyet mücadelesi başlattığı, Kuruluş Osman'ın 27 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 23. bölümüne ilişkin fragmanında, hainlik yapan Alişar'ın obaya getirilmesi damga vurdu. Yaptıklarının hesabını sormak için Alişar'ın karşısına dikilen Osman Bey'in kılıcını kaldırması heyecanlı anlara neden oldu. Peki, Osman Bey Alişar'ı öldürecek mi? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

26.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz tam izle linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını izle....

Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz tam izle linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını izle....

Kuruluş Osman 22. bölümünü kaçıran dizi takipçileri son bölümü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor.. Osman Bey'in hasta yatağında gördüğü rüyanın damga vurduğu Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümünde, hürriyet mücadelesi ekrana kilitledi. Ayırca Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey ve Alişar ittifakının başarılı olup olmayacağı soruları gündeme geldi. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlasını kaçıranlar için Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz izleme linkine yer verdik. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve Kuruluş Osman 23 yeni bölüm fragmanından ilk kareler...

21.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman 21. son bölüm kesintisiz ve tam izle

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman 21. son bölüm kesintisiz ve tam izle

Kuruluş Osman 21 yeni bölümü izleyiciler tarafından çok beğenildi. Burak Özçivit'in Osman Bey karakterine hayat verdiği dizinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Aygül'ün ihanetine uğrayarak yakalanan Osman Bey, bu bölümde Moğolların elinde ölüm kalım mücadelesi verdi. Son bölümün ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Kuruluş Osman'ın 13 Mayıs tarihli 21. son bölümü izleme linki ve Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar...

14.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 20. bölüm kesintisiz izle - Kuruluş Osman full izle linki

Kuruluş Osman 20. bölüm kesintisiz izle - Kuruluş Osman full izle linki

Kuruluş Osman 20. bölümü 6 Mayıs Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Yeni karakterlerin dahil olduğu Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümünde obada nefes kesen anlar vardı.Osman Bey'in Aygül tarafından ihanete uğrayarak Alişar'a esir düştüğü 20'nci bölüm sosyal medyaya da konu oldu. Başta bu sahne olmak üzere tüm detayları merak edenler izleyiciler, Kuruluş Osman 20. bölümü kesintisiz izlemenin yolunu araştırıyor. İşte Kuruluş Osman 20. bölüm kesintisiz izle linki ve son bölümde yaşananların kısa bir özeti...

8.05.2020Kelebek
Kuruluş Osman 20. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 20. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 20. bölümü ile 6 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Osman Bey'in Dündar'a söylediği "Öyle kolay can vermek yok evvela hesap vereceksin." sözleri damga vurdu. Obadan ayrılma kararı veren Bala Hatun'un Osman Bey ile ilgili vereceği karar merak uyandırırken, Kuruluş Osman'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve Kuruluş Osman 21. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler...

6.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı paylaşıldı

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı paylaşıldı

Kuruluş Osman son bölümüyle hafızalardaki yerini korurken yeni fragman izleyicilerle buluştu. Ekran macerasına birkaç hafta ara verdikten sonra yeniden yayın hayatına başlayan Kuruluş Osman'ın son bölümüne Bala Hatun'un ölümle burun buruna geldiği anlar damga vurmuştu. Dündar ve Osman Bey arasında yaşanan büyük hesaplaşması da son bölümün en ön plana çıkan sahnelerinden biriydi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanıyla birlikte ilk tüyolar ortaya çıktı. İşte gelişmeleri kaçıranlar için Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı...

4.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle – İşte Kuruluş Osman’ın kesintisiz tek parça son bölümü

Kuruluş Osman son bölüm izle – İşte Kuruluş Osman’ın kesintisiz tek parça son bölümü

1 Nisan tarihli Kuruluş Osman son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler soluğu bilgisayara başında aldı. Tarihi olayların ve karakterlerin hatırlatıldığı Kuruluş Osman’ın son bölümünde Moğollar ve Balgay mücadelesi hız kesmeden devam etti. Peki, Balgay intikam için neler yaptı? Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabildi mi? İşte son bölümde yaşananların kısa bir özeti ve Kuruluş Osman’ın kesintisiz tek parça son bölümü...

2.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle... Kuruluş Osman 16. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm izle... Kuruluş Osman 16. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman 16. son bölümü izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Her hafta çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın yayınlanan bölümünde, Osman Bey'in Dündar Bey'e Moğollarla yaptığı işbirliğinin hesabını ödetmesi damga vurdu. Şaşırtıcı gelişmelerin yaşandığı Kuruluş Osman'ın 25 Mart tarihli son bölümünün ardından, 16. bölümü ekranları başında izleyemeyenler Kuruluş Osman son bölümle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve 16. bölümle ilgili ayrıntılar.

25.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü

Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 16. bölüm fragmanında, Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti heyecanlı anları ekranlara getirdi. Zöhre Hatun'la karşı karşıya gelen Osman Bey'in 'Cümle cihana duyurun. Dündar Bey'in ölümü benim elimden oldu.' sözleri Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Peki, Dündar Bey ve Batur öldü mü? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları...

24.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 15. Bölüm izle…. İşte Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izle linki

Kuruluş Osman 15. Bölüm izle…. İşte Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izle linki

Tarihi dizi Kuruluş Osman 15. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Kuruluş Osman’ın 18 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelen son bölümünde Ağabeyi Gündüz'ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürdü. Son bölüm finalinde Balgay, Osman Gazi’nin tuzağıyla çılgına döndü. Kuruluş Osman son bölümü kaçıran izleyiciler link araştırması yapıyor. İşte Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izle linki…

19.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 15. bölüm tam ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 15. bölüm tam ve kesintisiz izle

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman 18 Mart akşamı 15. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Heyecan dolu bir bölümle yayınlanan Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde, Osman Bey'in Balgay ve Moğollar'a karşı gösterdiği hamle ekranlara damga vurdu. Sevilen dizinin son bölümü sonrası, Kuruluş Osman'ı televizyonda izleyemeyenler, Kuruluş Osman son bölümle ilgili araştırmalarını hızlandırdı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşananlar...

18.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Her çarşamba ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Bey'in Moğol kuvvetleri ve Balgay'a karşı yaptığı hamlenin dikkat çektiği fragmana işkence gören Gündüz Bey'in kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? Bala Hatun iyileşecek mi? İşte, Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacak olayların ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 14. bölüm izle Kuruluş Osman son bölüm full ve kesintisiz izle

Kuruluş Osman 14. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full ve kesintisiz izle!

Kuruluş Osman son bölüm ile temposu yüksek sahneleri izleyicisinin karşısına çıkardı. Çeşitli entrikalarla karşı karşıya kalan Osman Bey'in Balgay ile karşılaşması, Kuruluş Osman 14.son bölümde Bala Hatun'un durumunu merak ettirmiştir. İşte, Kuruluş Osman 14. son bölüm full izleme imkanı ve son bölümde yaşanan olayların detaylıca özeti

12.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgayın kılıcıyla yüz yüze

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dündar Bey'in Moğolların yayında yer alarak Osman Bey'i Balgay'a teslim ettiği Kuruluş Osman'ın 14. bölüm fragmanında Balgay ve Osman Bey'in kılıçlarını çektiği sahne damga vurdu. Peki, yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey içine düştüğü durumdan nasıl kurulacak? İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların detayları.

10.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 13. son bölüm tek parça izle Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun’un bıçaklanma anı

Kuruluş Osman 13. son bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun’un bıçaklanma anı

Kuruluş Osman 4 Mart Çarşamba akşamı 13. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son gelişmelerden kısa bir süre sonra Kuruluş Osman son bölümü, diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça halinde yayınlandı. Son bölümde gördüğü rüyadan güç alan Osman, harekete geçti. Finale ise Osman Bey’in okların hedefi olma ve Bala Hatun’un bıçaklanma anı damga vurdu. İşte Kuruluş Osman 13. son bölümü tek parça ve kesintisiz izleme linki, son bölüm özeti ve yeni gelişmelere dair ilk görüntüler.

5.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman son bölüm izle - Kuruluş Osman 13. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Kuruluş Osman'ın 4 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 13. bölümünde Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi ve Osman Bey’in tuzağa düşürülmesi ekranlara damga vurdu. Heyecanlı bölümle seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Bala Hatun'un karnına saplanan kılıç ise diziseverleri meraklandırdı. Son bölümü kaçıranlar Kuruluş Osman 13. bölüm ilgili araştırmalarına başladı. İşte, Kuruluş Osman 13. son bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

4.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanı kesintisiz ize – Bala Hatun’a kılıç saplanıyor

Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanı kesintisiz ize – Bala Hatun’a kılıç saplanıyor

Çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanı izleyicilerle buluştu. Osman Bey’in tuzağa düşme sahnelerinin merak uyandırdığı Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanına Bala Hatun’un karnına saplanan kılıç damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Osman Gazi kendisine kurulan tuzaktan kurtulabilecek mi? Bala Hatun’un akıbeti ne olacak?

4.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 12. son bölüm izle – Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki

Kuruluş Osman 12. son bölüm izle – Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki

Kuruluş Osman dizisi 26 Şubat Çarşamba günü 12. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Moğol Komutanı Balgay’ın da dahil olduğu Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde Osman Gazi, beyleri ve Alplerini kurtarmak için harekete geçti. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu Kuruluş Osman 12. Bölümü kaçıran izleyiciler diziyi kesintisiz izlemenin yollarını araştırıyor. İşte son bölümde yaşananlar ve Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki

27.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Moğol komutanı Balgay'a karşı Osman Bey'in yaptığı hamle damga vurdu. Dizinin bu haftaki bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi ise ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dikkat çeken anların yaşandığı Kuruluş Osman'ın son bölümünü izleyemeyenler, Kuruluş Osman'ın son bölüm ve yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili detaylar.

26.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümü tek parça izleme imkanı - Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölümü tek parça izleme imkanı - Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle

Kuruluş Osman son bölüm sahneleriyle hafızalardaki yerini koruyor. 19 Şubat tarihli Kuruluş Osman 11. Bölümünde Osman Gazi’nin Alpleri Moğol komutan Balgay’a esir düştü. Beyleri ve alpleri elinde tutan Balgay son bölüm finalinde Selcan Hatun’un tuzağı nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Son bölümü kaçıran veya yeniden izlemek isteyenler Kuruluş Osman son bölümü tek parça izlemenin yolunu arıyor. Kuruş Osman 11. son bölüm full kesintisiz izle linki...

21.02.2020Televizyon
Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde şok eden sahne

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde şok eden sahne!

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm ile dün akşam sezon finali yaptı. Diriliş Ertuğrul sezon finalinde Ertuğrul'un vedası herkese duygusal anlar yaşattı. Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde yaşananları sizler için derledik.

9.06.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Herkese göre yeni bir program var bu hafta

Kahramanlık hikâyeleri, mimarlık söyleşileri, yeni hayatlar, yeni mutfaklar... Ekranlarda her ilgi alanına hitap edecek programlar başlıyor.

26.09.2020