EKSTRA
MENÜ

Kuruluş Osman Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 75 haberi bulunmuştur.

Kuruluş Osman Fragman Haberleri

Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey yakalandı İşte Kuruluş Osman 53. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey yakalandı! İşte Kuruluş Osman 53. son bölümde yaşananlar

Kuruluş Osman son bölüm izle ekranı seyredenlerin erişimine açıldı. Çarşamba akşamları diziseverler ile buluşan Kuruluş Osman'ın 7 Nisan tarihli 53. son bölümünde Osman Bey'in hainlik yapan Dündar Bey'i pusuya düşürerek yakalaması damga vurdu. Melik ve Süleyman ile beraber yakalanan Hazal Hatun'un ise obaya getirilmesi bu haftanın dikkat çeken diğer gelişmelerinden oldu. Tüm bunların ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler Kuruluş Osman son bölüm izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Kuruluş Osman 53. son bölüm ekranı ve bu haftaki bölümde yaşananlar.

8.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Aygül Hazal Hatunu öldürecek mi

Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Aygül Hazal Hatun'u öldürecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dündar Bey'in hain olduğunun ortaya çıktığı Kuruluş Osman'da bu hafta kılıçlar çekilecek. 7 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Kuruluş Osman 53. yeni bölüm fragmanında Hazal Hatun'un yardım istediği Süleyman ve Melik'le yakalanıp obaya getirilmesi dikkat çekti. Aygül Hatun'un Hazal Hatun'a kılıç çektiği anlar akıllara Hazal Hatun ölecek mi sorusunu getirirken; Nikola'nın Osman Bey'e yönelik Dündar Bey'le ilgili olan planı ise merak uyandırdı. İşte, Kuruluş Osman 53. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların kısa özeti.

6.04.2021Televizyon
Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Bizans kuvvetlerine baskın

Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Bizans kuvvetlerine baskın

Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 31 Mart tarihli yeni bölüm fragmanında alplerini toplayan Osman Bey'in Bizans kuvvetlerine baskın düzenlemesi dikkat çekti. Başta Abdurrahman Gazi olmak üzere Kayı obasında verilen şehitler ise merak dolu anlara neden oldu. Obadaki hainin Dündar Bey olduğunun ortaya çıkması ise çarpıcı anları ekranlara getirdi. İşte, Kuruluş Osman 52. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacakların özeti.

30.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun ölecek mi

Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun ölecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı heyecanlı anları ekranlara getirdi. İkinci sezonu ile ekran macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 17 Mart tarihli 50. yeni bölüm fragmanına Togay'ın eline düşen Malhun Hatun'un boğularak can verdiği anlar damga vurdu. İntikam almak için canını ortaya koyan Malhun Hatun'un akıbeti izleyenler tarafından merak konusu olurken; kendisine kurulan tuzağa karşı Osman Bey'in herkesi ters köşe yapması dikkat çekti. İşte, Kuruluş Osman 50. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

16.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Togaydan suikast girişimi

Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Togay'dan suikast girişimi

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşan Kuruluş Osman'ın 10 Mart tarihli 49. yeni bölüm fragmanında Malhun Hatun ve Bala Hatun'un kılıçlarını çekmesi dikkat çekti. Süleyman ve Melik'in yardımı ile içeri sızan Kara Şaman Togay'ın Toy'a saldırı düzenlemesi ise Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanına damga vururken, Malhun Hatun'un yaralanması da merak dolu anlara neden oldu. İşte, Kuruluş Osman 49. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Moğol Komutanı Kara Şaman Togay uç bölgesinde

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Moğol Komutanı Kara Şaman Togay uç bölgesinde!

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 3 Mart tarihli yayınlanan yeni bölüm fragmanında Osman Bey'e ihanet eden Dündar Bey'in beylik planları ile ilgili sözleri dikkat çekti. Papalık ajanları Melik ve Süleyman'ın teşviki ile uç bölgesine gelen Moğol Komutanı Kara Şaman Togay'ın görevlendirilmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Kara Şaman Togay'ın yapacakları şimdiden merak konusu oldu. İşte, Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı ve Kara Şaman Togay ile ilgili merak edilenler.

2.03.2021Televizyon
Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun geliyor

Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Malhun Hatun geliyor

Kuruluş Osman 46. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına Nikola'nın kurduğu tuzakla ölümle burun buruna gelen Osman Bey'i Malhun Hatun'un kurtarması damga vurdu. İntikam peşinde koşan Targun Hatun'un Bala, Lena ve Dündar Bey'i esir alması ise dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Kuruluş Osman 46. yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklar.

16.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bala Hatuna ölümcül saldırı

Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bala Hatun'a ölümcül saldırı!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman'ın 10 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Dündar Bey'in Osman Bey'e sorduğu soru dikkat çekti. Nikola'dan yardım alan Targun ve Göktuğ'un gizlice obaya gelmesi heyecan dolu anlara neden olurken; Bala Hatun'un boynuna dayanan kılıçtan kurtulup kurtulmayacağı merak uyandırdı. Bamsı Bey'in yaralanması da fragmana damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman 45. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacakların özeti.

9.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Osman Bey Kulucahisar Kalesini verecek mi

Kuruluş Osman 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Osman Bey Kulucahisar Kalesi'ni verecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bayhoca'yı geri almak için Lena'nın Flatyos ile görüştüğü Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına Osman Bey'in Nikola karşısında beklenmedik strateji uygulaması damga vurdu. Bayhoca'nın canına karşılık Osman Bey'in Kulucahisar Kalesi'ni vermek istemesi ise bu haftaki fragmanda dikkat çeken gelişmelerden oldu. Kuruluş Osman 44. yeni bölümü ile 3 Şubat Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm 2. fragmanından görüntüler.

2.02.2021Televizyon
Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde fetih dönemi başlıyor

Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Kuruluş Osman yeni bölümde fetih dönemi başlıyor

Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Gündüz, Bamsı ve Savcı Bey'in Osman Bey'in karşısına geçerek sancağın neden değiştiğini sorması merak uyandırdı. Sancağın değişmesiyle ilgili Osman Bey'in söylediği "Fetih vaktidir." sözleri ise Kuruluş Osman 43. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Kuruluş Osman 27 Ocak tarihinde sevenleri ile buluşacak. İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanından görüntüler.

26.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Haçlı Ordusu Türklere karşı ittifak kuruyor

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Haçlı Ordusu Türklere karşı ittifak kuruyor

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir haftalık aranın ardından macerasına kaldığı yerden devam eden Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanında Türklere karşı Haçlı Ordusu'nun kurulması aksiyon dolu anların sinyallerini verdi. Osman Bey'in Bala Hatun'a babasının vasiyeti üzerine yeni bir hatun ile evleneceği söylemesi Kuruluş Osman 42. bölüm fragmanına damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı diziseverler ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

19.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Osman Bey Dündar Beyi öldürecek mi

Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Osman Bey Dündar Bey'i öldürecek mi?

Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasına ara vermeden devam eden Kuruluş Osman'ın 6 Ocak tarihli yayınlanan yeni bölüm fragmanında Targun Hatun'un Aygül'e Osman Bey'le ilgili sözleri dikkat çekti. Kayı Beyi olan Osman Bey'in amcası Dündar Bey'i öldürmek istemesi fragmana damga vurdu. Kuruluş Osman yeni bölümü ile çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 41. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

5.01.2021Televizyon
Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey ölüyor...

Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey ölüyor...

Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İkinci sezonuyla heyecanla devam eden Kuruluş Osman'ın merakla beklenen 39. yeni bölüm fragmanına Ertuğrul Bey'in ölümü ve Targun Hatun'un yaptığı planı Osman Bey'e anlatması damga vurdu. Kayı Obası'nda Ertuğrul Bey son yolculuğuna uğurlanırken, fragmanda obanın yeni beyinin kim olacağı ise merak dolu anlara neden oldu. Kuruluş Osman 39. bölümü ile 23 Aralık Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 39. bölüm fragmanı ve bu haftaki yeni bölümde yaşanacakların özeti.

23.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde kardeş kavgası başlıyor

Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde kardeş kavgası başlıyor

Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kayı Obası'nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilmesi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Fragmana Savcı Bey'in destek toplamak için Bamsı Bey'le yaptığı konuşma ve Targun Hatun'un Kayı beylerini zehirlemek için görevlendirilmesi ise damga vurdu. Kuruluş Osman 38. yeni bölümü ile 16 Aralık Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Kuruluş Osman 38. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

16.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 37. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman son bölüm izle seçeneği ile izleyicilerin erişimine açıldı. Kuruluş Osman 37. bölüm tek parça ve full HD internetten yayınlandı. Kulucahisar Kalesi'nin fethedilmesi ve Bala Hatun'un Targun'la ilgili gizlenen sırrı öğrenmesi Kuruluş Osman'ın 9 Aralık tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Savcı Bey'in söylediği "Yarın kardeş kanı dökmeye hazır olun." sözleri dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 37. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

10.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Bala Hatun Targunun sırrını öğreniyor

Kuruluş Osman 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Bala Hatun Targun'un sırrını öğreniyor

Kuruluş Osman 37. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Osman Bey'in Kulucahisar Kalesi'ni fethettiği Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına Bala Hatun'un Targun Hatun'la ilgili öğrendikleri damga vurdu. Obadan çıkan Targun Hatun'u yakalayan Bala'nın öğrendiği mektup gerçeği bu hafta dizide heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Kuruluş Osman 37. yeni bölümüyle 9 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. İşte, ekranlara gelen Kuruluş Osman 37. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

9.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Kuruluş Osman yeni bölümde Kulucahisar Kalesi alınacak mı

Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Kuruluş Osman yeni bölümde Kulucahisar Kalesi alınacak mı?

Kuruluş Osman 36. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanına Bala Hatun'un kendisine yeni bir eş bulması tavsiyesinin ardından Osman Bey'in Targun Hatun'u eş olarak ilan etmesi damga vurdu. Kulucahisar Kalesi'ne doğru yola çıkan Osman Bey'in başarılı olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Kuruluş Osman yeni bölümü ile 2 Aralık Çarşamba akşamı sevenleri ile buluşacak. İşte, Kuruluş Osman 36. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

1.12.2020Televizyon
Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatunla Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Targun Hatun'la Osman Bey...

Kuruluş Osman 35. son bölüm tek parça ve full HD internet üzerinden yayınlandı. Osman Bey'in Bizans'a beklenmedik hamle düzenlemesi ve Flatyos'un Söğüt'e saldırı düzenlemek için harekete geçmesi Kuruluş Osman'ın 25 Kasım tarihli son bölümüne damga vurdu. Tüm bunların ardından Kuruluş Osman'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Flatyos'un idam edilmesi dikkat çekti. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 35. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

25.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman yeni bölümde Flatyosa büyük darbe

Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölümde Flatyos'a büyük darbe

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları diziseverler ile buluşan Kuruluş Osman'ın 25 Kasım tarihli 35. yeni bölüm fragmanında Osman Bey'in kaleye girerek Nikola'yı gafil avlaması dikkat çekti. Savcı Bey ve Dündar Bey'in Kulucahisar Kalesi'ne gitmesi ise heyecan dolu anları izleyici ile buluşturacak. Peki, Nikola ölecek mi? İşte, Kuruluş Osman 35. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

25.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm kesintisiz izle: Kuruluş Osman son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman 33. son bölüm tek parça yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 11 Kasım tarihli son bölümünde Osman Bey için Savcı Bey'in tutuklanma kararı vermesi dikkat çekti. Kulucahisar'ı Osman Bey'in kurtarması ise heyecanlı anlara sahne oldu. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı merak dolu bölümün hemen ardından yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 33. bölüm full ve tam izleme linki ve 34. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Obaya dönen Osman Bey tutuklanacak mı

Kuruluş Osman 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Obaya dönen Osman Bey tutuklanacak mı?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman 11 Kasım tarihli 33. bölüm fragmanında Osman Bey'in obaya geri döndüğü anda Savcı Bey'in verdiği tepki dikkat çekti. Kulucahisar'dan dönen Osman Bey'in Geyhatu'ya oğlu Mönke'yi teslim etmesi ve kaleyi ele geçirmesi yeni bölüm fragmanına damga vuran diğer anlardan oldu. Peki, Osman Bey tutuklanacak mı? İşte, Kuruluş Osman 33. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

11.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz ve tam izle - Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 32. son bölüm tek parça yayınlandı. Osman Bey'in ağabeyi Savcı Bey'i kurtarmak için harekete geçtiği Kuruluş Osman son bölümünde Gündüz Bey'e yapılan saldırı dikkat çekti. Geyhatu'nun kayı obasına gelmesi ise bu haftaki bölüme damga vuran anlardan oldu. Kuruluş Osman 4 Kasım tarihli son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 32. bölüm full ve tam izleme linki ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

5.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Gündüz Beye saldırı

Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Gündüz Bey'e saldırı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın 4 Kasım tarihli 32. bölüm fragmanında Nikola ve Flatyos'un Göktuğ'un zindandan kaçışına karşılık Gündüz Bey'e saldırı düzenlemesi damga vurdu. Osman Bey'in babası Ertuğrul Bey'i dinlemeyerek Savcı Bey'in peşine takılması ise Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. İşte, Kuruluş Osman 32. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

4.11.2020Televizyon
Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 30. son bölüm kesintisiz ve full izle - Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman 30. son bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Ertuğrul Bey ile Osman Bey'in kavuşmasının damga vurduğu 21 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Söğüt'teki veba salgını dikkat çekti. Dizinin hemen ardından izleyenler tarafından heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 30. bölüm full ve tam izleme linki ve Kuruluş Osman 31. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler..

22.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman 30. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey kimi seçecek

Kuruluş Osman 30. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölümde Ertuğrul Bey kimi seçecek?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman 30. bölüm fragmanına, Osman Bey'in kendisini tuzağa düşüren Kuzgun'un izini sürerken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Geyhatu'nun obaya geleceği haberi ve Ertuğrul Bey'in obada yapacağı seçim ise çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Kuruluş Osman 30. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti.

20.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni oyuncuları kimler İşte, Kuruluş Osman oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler

Kuruluş Osman yeni oyuncuları kimler? İşte, Kuruluş Osman oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler

Kuruluş Osman oyuncuları yeni bölüm fragmanıyla beraber belli oldu. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan ve yeni sezonuyla heyecanlı anları ekranlara getirmeye hazırlanan Kuruluş Osman 28. yeni bölüm fragmanında, Osman Bey'in Aksakallılar'dan aldığı görevle Alplerini bir araya toplaması dikkat çekti. Ertuğrul Bey'in dönüşü ise Kuruluş Osman yeni sezon ilk bölümüne damga vuran anlardan olacak. Peki, Kuruluş Osman yeni oyuncuları kimler? İşte, Kuruluş Osman 28. yeni bölüm fragmanı ve oyuncuları.

7.10.2020Televizyon
Kuruluş Osman bu akşam var mı, ne zaman başlıyor Kuruluş Osman yeni sezon için gözler ATV yayın akışında

Kuruluş Osman bu akşam var mı, ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman yeni sezon için gözler ATV yayın akışında

Kuruluş Osman'ın ne zaman başlayacağı ile ilgili araştırmalar hızlandı. Kuruluş Osman izleyicileri heyecanla yeni sezon fragmanını beklemeye başladılar. 30 Eylül ATV yayın akışı ile bu akşam dizinin olup olmayacağı belli oldu. Öte yandan Kuruluş Osman dizisinin yeni sezonu ile ilgili yeni bir fragman izleyicinin beğenisine sunuldu. Fragmanda Cüneyt Arkın, ‘Ertuğrul oğlu Osman.. Öyle bir devlet kuracağız ki kuzu kurt gayrı artık kardeş olacak. Bir devlet kuracağız ilelebet payidar olacak.’ diyor.

30.09.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor İşte Kuruluş Osman 2. yeni sezon fragmanı

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Kuruluş Osman 2. yeni sezon fragmanı

Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman izleyicileri heyecanla yeni sezonu bekliyorlar. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 2. sezon tanıtım fragmanında Osmanlı Devleti'nin kuruluş temellerinin atılmasıyla ilgili mesajlar verilmesi izleyicinin heyecanını daha da artırdı. İkinci sezonda Kuruluş Osman izleyicilerinin karşısına çıkacak yeni oyunculardan biri de Erkan Avcı olacak.

16.09.2020Gündem
Kuruluş Osman 25. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kuruluş Osman 25. son bölüm kesintisiz ve tam izle: Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman 25. son bölümüyle 10 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Düğün toyunda Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey'in, bir süredir zorunlu ittifak yaptığı Balgay'la karşı karşıya geldiği anlar, Kuruluş Osman'ın son bölümüne damga vurdu. Hazal Hatun'un ise obada dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak. Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü izleyemeyenler, Kuruluş Osman 25. bölümü tam ve kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. İşte, Kuruluş Osman 25. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve son bölümün özeti.

12.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı izle (10 Haziran): Osman Bey ve Balgay karşı karşıya

Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı izle (10 Haziran): Osman Bey ve Balgay karşı karşıya!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sofia tarafından düğünde kurulan tuzaktan kurutulan Osman Bey'in Balgay'la karşı karşıya geldiği anlar Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında dikkat çekti. Kuruluş Osman'ın 10 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 25. yeni bölüm fragmanında Göktuğ'un Osman Bey'lerin karşısına çıkıp kılıç çektiği anlar damga vurdu. İşte, Kuruluş Osman 25. yeni bölüm 2. fragmanı ve Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

9.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izle (4 Haziran): Kuruluş Osman 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izle (4 Haziran): Kuruluş Osman 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 24. bölümüyle 4 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Dündar'ın eşi Bahadır'ın annesi Hazal Hatun'un obaya geldiği son bölümde Osman Bey ve Bala Hatun'un düğününde yaşanan olaylar dikkat çekti. Osman Bey'in Moğollara karşı gösterdiği mücadele ise yeni bölüm fragmanında belli olacak. Kuruluş Osman 24. son bölümünü ekranları başında izleyemeyenler, dizinin son bölümünü tam ve kesintisiz izlemek için araştırmalara başladı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 24. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman son bölümle ilgili bazı ipuçları...

3.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey ve Bala Hatunun düğünü karışıyor

Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey ve Bala Hatun'un düğünü karışıyor!

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın yayınlanan 24. bölüm fragmanında, Osman Bey ve Bala Hatun'un düğünündeki gelişmeler dikkat çekti. Dündar'ın diğer eşi Hazal Hatun'un obaya gelmesiyle merak uyandıran anların yaşandığı Kuruluş Osman fragmanında, düğünde kılıçların çekilmesi çarpıcı anlara neden oldu. İşte, Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanından ipuçları...

2.06.2020Televizyon
Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında

Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuruluş Osman'ın 27 Mayıs tarihinde ekranlara gelen 23. bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Alişar'ın Osman Bey tarafından yakalanıp obaya getirilmesinin damga vurduğu Kuruluş Osman 23. son bölümde, Osman Bey'in Moğollara karşı nasıl bir plan kuracağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman 23. son bölümü ekranları başında izleyemeyenler, dizinin son bölümünü tam ve kesintisiz izlemek için araştırmalara başlarken, yeni bölüm fragmanı da internet üzerinden yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 23. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler...

28.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey Alişarı öldürecek mi

Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izle: Osman Bey Alişar'ı öldürecek mi?

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Osman Bey'in hürriyet mücadelesi başlattığı, Kuruluş Osman'ın 27 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 23. bölümüne ilişkin fragmanında, hainlik yapan Alişar'ın obaya getirilmesi damga vurdu. Yaptıklarının hesabını sormak için Alişar'ın karşısına dikilen Osman Bey'in kılıcını kaldırması heyecanlı anlara neden oldu. Peki, Osman Bey Alişar'ı öldürecek mi? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 23. yeni bölüm fragmanı izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

26.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz tam izle linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını izle....

Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz tam izle linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını izle....

Kuruluş Osman 22. bölümünü kaçıran dizi takipçileri son bölümü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor.. Osman Bey'in hasta yatağında gördüğü rüyanın damga vurduğu Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümünde, hürriyet mücadelesi ekrana kilitledi. Ayırca Kuruluş Osman son bölümde Dündar Bey ve Alişar ittifakının başarılı olup olmayacağı soruları gündeme geldi. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlasını kaçıranlar için Kuruluş Osman 22. bölüm son bölüm kesintisiz izleme linkine yer verdik. İşte, Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve Kuruluş Osman 23 yeni bölüm fragmanından ilk kareler...

21.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Bey rüyasını Şeyh Edebaliye anlatıyor

Kuruluş Osman 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Bey rüyasını Şeyh Edebali'ye anlatıyor!

Kuruluş Osman 22. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin 20 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölüm fragmanında, Osman Bey'in rüyasında göğsünden bir ağacın çıktığını Şeyh Edebali'ye anlatması dikkat çekti. Edebali'nin Osman Gazi'ye cevap olarak "Nice diyarlar senin ve neslinin gayretiyle İslam beldesi olacaktır" demesi ise merak uyandırdı. Osman Gazi'nin gördüğü rüya bir çok tarihi kaynakta da Osmanlı Devleti'nin kuruluş müjdecisi olarak biliniyor. İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman'ın bu haftaki yeni bölümünde yaşanacaklar...

19.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Osman Bey ölüm kalım mücadelesi veriyor

Kuruluş Osman 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Osman Bey ölüm kalım mücadelesi veriyor!

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman'ın 13 Mayıs tarihli 21. bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında Moğollar'ın eline düşen Osman Bey'in darağacında sallanması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Dündar Bey'in sinsi plan kurarak, Gündüz beyleri tuzağa düşürdüğü fragmanda, Bamsı'nın Burçin tarafından vurulması, yeni bölümde heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Bamsı ölüyor mu? İşte, Kuruluş Osman 21. yeni bölüm fragmanı ve özeti...

12.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Dündar Beyi öldürecek mi

Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Dündar Bey'i öldürecek mi?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin 29 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 19. bölüm fragmanında, Prenses Adelfa'yı Aygül ve Burçin'in kaçırması üzerine Osman Bey'in Dündar Bey'in karşısına dikilmesi damga vurdu. Osman Bey'in Dündar Bey için söylediği sözler ise akıllara "Osman Dündar Bey'i öldürecek mi?" sorusunu getirdi. İşte, Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklara dair bazı ipuçları...

28.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanında Osman Bey Balgayla ittifak kuruyor - Yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanında Osman Bey Balgay'la ittifak kuruyor - Yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Her hafta çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 18. yeni bölüm fragmanında, Osman Bey'in Balgay'la Moğol Bizans anlaşmasını bozmak için anlaşması dikkat çekti. Kuruluş Osman'ın kısa bir aranın ardından yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla beraber 18. bölüm tarihi de merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte, Kuruluş Osman 18. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yayınlanacak olan bölüm tarihiyle ilgili merak edilenler...

21.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman

Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı yayınlandı - Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Ekran macerasına ara veren sevilen dizi Kuruluş Osman'ın yayınlanan fragmanında Osman Bey ile Balgay'ın ittifakı dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanıyla beraber, yeni bölüm tarihi de merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 18. yeni bölüm tarihi ve fragmandan ilk görüntüler...

17.04.2020Televizyon
Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü

Kuruluş Osman 16. yeni bölüm fragmanı izle - Dündar Bey ve Batur öldü mü?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın 16. bölüm fragmanında, Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti heyecanlı anları ekranlara getirdi. Zöhre Hatun'la karşı karşıya gelen Osman Bey'in 'Cümle cihana duyurun. Dündar Bey'in ölümü benim elimden oldu.' sözleri Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Peki, Dündar Bey ve Batur öldü mü? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları...

24.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı izle - Osman Bey Balgay ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor

Her çarşamba ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Bey'in Moğol kuvvetleri ve Balgay'a karşı yaptığı hamlenin dikkat çektiği fragmana işkence gören Gündüz Bey'in kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? Bala Hatun iyileşecek mi? İşte, Kuruluş Osman 15. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacak olayların ipuçları.

17.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgayın kılıcıyla yüz yüze

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle - 14. bölümde Osman Bey Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dündar Bey'in Moğolların yayında yer alarak Osman Bey'i Balgay'a teslim ettiği Kuruluş Osman'ın 14. bölüm fragmanında Balgay ve Osman Bey'in kılıçlarını çektiği sahne damga vurdu. Peki, yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey içine düştüğü durumdan nasıl kurulacak? İşte, merakla beklenen Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların detayları.

10.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Beye Samsa Çavuş ihanet edecek mi

Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Osman Bey'e Samsa Çavuş ihanet edecek mi?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizinin 13. bölüm fragmanında Samsa Çavuş'un Osman Bey'i hasım ilan etmesi damga vurdu. Balgay'dan sancak beyliğini alan Dündar'ın beklenmedik hamlesi ise bu hafta Kuruluş Osman'da şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Samsa Çavuş Osman Bey'e ihanet edecek mi? Kuruluş Osman'da başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

3.03.2020Televizyon
Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz tek parça izle... Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Moğol komutanı Balgay'a karşı Osman Bey'in yaptığı hamle damga vurdu. Dizinin bu haftaki bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi ise ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dikkat çeken anların yaşandığı Kuruluş Osman'ın son bölümünü izleyemeyenler, Kuruluş Osman'ın son bölüm ve yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 12. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölümle ilgili detaylar.

26.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Selcan Hatun ölecek mi? İşte Kuruluş Osman 12. bölüm fragmanı

Geçen haftaki son bölümünde Moğol baskınının yaşandığı Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Merakla beklenen Kuruluş Osman'ın 12. bölüm fragmanında Balgay'ın zehirli kımızı Selcan Hatun'a içirmek istemesi, akıllara Selcan Hatun ölecek mi? sorusunu getirdi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanına damga vuran bir diğer an ise Gündüz ve Batur'un idamın eşiğine gelmesi oldu. İşte, Kuruluş Osman 12. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Osman Beyden Balgaya büyük hamle

Kuruluş Osman'ın 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey'den Balgay'a büyük hamle

Kuruluş Osman'ın ekranlara gelen 11. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Heyecanlandıran gelişmelerin yer aldığı fragmanda, Osman Bey'in söylediği 'Balgay yemi yuttu, ötesi bendedir' sözleri Moğollara karşı yapılacak planla ilgili ipuçları verdi. Peki, Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 12. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların özeti.

19.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Söğüt ve Kayı Obasına düşman işgali

Kuruluş Osman'ın 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söğüt ve Kayı Obası'na düşman işgali!

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizinin 11. yeni bölüm fragmanında Moğollar'ın Söğüt, Kayı ve bölgedeki Türk obalarını işgal etmesi, bu hafta dizide tansiyonu yükseltecek gelişmeler arasında yer aldı. Moğol Komutanı Balgay'ın Osman Bey'e sancakbeyi teklifi etmesi ise Kuruluş Osman'da damga vuran anlara sahne olacak. İşte, Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı ve özeti.

18.02.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın son bölümünde Moğol tehlikesi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Moğol tehlikesi! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman'ın yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Kayı Obası'nda yaşanan Moğol tehlikesi izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Şeyh Edebali'nin Bala'yı isteyen Alişar Bey'i reddetmesi ise son bölüme damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

12.02.2020Televizyon
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı Gündüz Bey kurtulacak mı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gündüz Bey kurtulacak mı?

Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanına Moğol tehlikesine karşı Osman Bey'in kurduğu plan damga vurdu. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Gündüz Bey'in pusuya düşüp yaralanması ise yeni bölümde Gündüz Bey kurtulacak mı sorusunu akıllara getirecek. İşte, Kuruluş Osman'ın 10. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen özeti.

11.02.2020Televizyon