EKSTRA
MENÜ

Kurban-Bayrami-Tatili-Kac-Gun-Olacak

Kurban-Bayrami-Tatili-Kac-Gun-Olacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kurban-Bayrami-Tatili-Kac-Gun-Olacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 183 Kurban-Bayrami-Tatili-Kac-Gun-Olacak haberi bulunmuştur.

Kurban-Bayrami-Tatili-Kac-Gun-Olacak Haberleri

Arefe günü (yarın) eczaneler açık mı - Eczanelerin arefe mesaisi merak ediliyor

Arefe günü (yarın) eczaneler açık mı? - Eczanelerin arefe mesaisi merak ediliyor

Diyanet İşleri Başkanlığı 2020 takvimine göre, Kurban Bayramı arefesi 30 Temmuz 2020’de idrak edilecek. Arefenin bu yıl hafta içerisine denk gelmesi nedeniyle eczanelerin durumu gündeme geldi. Vatandaşlar, dört gün sürecek Kurban Bayramı öncesinde eczanelerin arefe mesaisini merak ediyor. Peki, Arefe günü (yarın) eczaneler açık mı?

29.07.2020Gündem
Kurban Bayramı tarihi ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı tarihi ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Kurban Bayramı her yıl büyük bir heyecanla bekleniliyor. İlk dini bayram olan Ramazan Bayramı, mayıs ayında gerçekleşti. Kurban Bayramı tarihi ne zaman, hangi ayda soruları Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan dini takvim ile yanıt buldu. 30 Temmuz tarihinde idrak edilecek olan arefe gününün ardından 31 Temmuz Cuma günü bayramın birinci günü olacak. İşte detaylar...

3.06.2020Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Bu yıl Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Bu yıl Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan ayına kısa bir süre merak edilen bir diğer konu da Kurban Bayramı'nın tarihi oldu. Ramazan Bayramı'ndan sonra gelen Kurban Bayramı'nın bu sene ne zaman başladığı pek çok vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Kurban Bayramı'nın en çok merak edilen konularından biri de tatilin kaç gün olacağı. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bu yıl Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

10.03.2020Gündem
Kurban Bayramı ne zaman 2020 İşte Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı ne zaman 2020? İşte Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı tarihi mübarek üç ayların yaklaşmasıyla araştırılmaya başlandı. Dini vecibelerini yerine getirmek isteyen Müslümanlar, 2020 Kurban Bayramı'nın ne zaman ve hangi ayda idrak edileceğini Diyanet takvimine göre sorguluyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman 2020? İşte Kurban Bayramı tarihi ve Kurban Bayramı günleri.

16.02.2020Gündem
Kurban Bayramı ne zaman 2020 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? 2020 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Kurban Bayramı'nın tarihine yönelik araştırmalar, yeni yılın ardından hız kazandı. Yaz aylarında idrak edilecek Kurban Bayramı'nın bu yılki başlangıç tarihi ve tatilinin kaç gün olacağı merak konusu oldu. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? 2020 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

25.01.2020Gündem
2020 kurban bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

2020 kurban bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

İslam dininde kutlanan iki bayramdan biri olan kurban bayramı, milyonlarca Müslüman tarafından heyecanla bekleniyor. Kurban ibadetini yapacak Müslümanlar bir yandan da kurban bayramı tatillerini şimdiden şekillendirmek için bayram tatilinin kaç gün olacağını araştırıyor. Peki, kurban bayramı ne zaman? Kurban bayramı tatili kaç gün olacak?

16.01.2020Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün 2020 Kurban Bayramı ve arefe günü ne zaman

Kurban Bayramı tatili kaç gün? 2020 Kurban Bayramı ve arefe günü ne zaman?

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2020 dini günler takvimi, yeni yıla günler kala vatandaşların en fazla araştırdığı konulardan oldu. Müslümanlar için mübarek olan Kurban Bayramı'nın tarihi ve tatil günleri, özellikle yıllık izin planları yapanlar tarafından sorgulanıyor. Peki, Kurban Bayramı tatili kaç gün? 2020 Kurban Bayramı ve arefe günü ne zaman? İşte, o konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

23.12.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak 2020 Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2020 Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Bayramı ne zaman? sorusu vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Özellikle yeni yılın yaklaşmasıyla 2020 Kurban Bayramı tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Kurban Bayramı tarihi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlandı. Peki, Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2020 Kurban Bayramı ne zaman? İşte, merak edilenler.

4.12.2019Gündem
Kurban Bayramının ilk günü ne zaman Bayram tatili 9 gün olacak mı

Kurban Bayramı'nın ilk günü ne zaman? Bayram tatili 9 gün olacak mı?

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala, vatandaşların gündemine tatil ve bayram günleri gelmeye başladı. Kurban Bayramı'nın geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi 9 gün tatil olup olmayacağını merak edenler, resmi açıklamayı bekliyor. Özellikle memlekete gitmeyi planlayanlar, arefe ve bayram günlerini öğrenmek istiyor. Peki, Kurban Bayramı'nın ilk günü ne zaman? Bayram tatili 9 gün olacak mı? İşte, 2019 Kurban Bayramı tatiline ilişkin detaylar...

2.08.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman başlayacak Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman başlayacak? Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi, Kurban Bayramı'nda da 9 gün tatil olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair detaylar internet üzerinden araştırmaya başladı. Özellikle tatil planları için otobüs ve uçak biletlerini bu bilgiler doğrultusunda alacak olanlar, yetkililer tarafından yapılacak resmi açıklamayı bekliyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman başlayacak? Bayramı tatili kaç gün olacak?

1.08.2019Gündem
Bayram tatili ne zaman başlayacak Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Bayram tatili ne zaman başlayacak? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

'Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?' ve 'Bayram tatili 9 gün olacak mı?' gibi sorular, ağustos ayının yaklaşmasıyla birlikte, vatandaşların en çok merak ettikleri sorular arasında yer aldı. Konuya ilişkin son açıklama Bakan Berat Albayrak'tan geldi. Peki, Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

31.07.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili ne zaman Kurban Bayramı tatili belli oldu mu 2019 resmi tatil günleri

Kurban Bayramı tatili ne zaman? Kurban Bayramı tatili belli oldu mu? 2019 resmi tatil günleri

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber, bayrama yönelik araştırmalar da vatandaşlar tarafından başladı. Bu sene Kurban Bayramı'nın ne zaman idrak edileceğini öğrenmek isteyenler, aynı zamanda bayram tatiline yönelik yapılacak açıklamaya kilitlenmiş durumda. Peki, Kurban Bayramı tatil günleri belli oldu mu? Kurban Bayramı ağustosun kaçında? İşte, o konu hakkında bilgiler.

23.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak?

İnsanın manevi anlamda Allah’a yakınlaşmasına vesile olurken, malî yönüyle de sosyal dayanışmayı güçlendiren Kurban Bayramı için kısa bir süre kaldı. Bu önemli günün ne zaman idrak edileceğini merak eden milyonlarca Müslüman, temmuz ayının son günleri ile birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak?

20.07.2019Gündem
Kurban Bayramı hangi güne denk geliyor Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ağustos ayının yaklaşmasıyla birlikte, Kurban Bayramı için geri sayım başladı. Kurbanlık fiyatlarıyla ilgili açıklamaların ardından, "2019 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?" soruları, vatandaşlar tarafından yanıt bekleyen konulardan oldu. Kurban Bayramı'nda kurbanlık alacak olanlar ya da şehir dışına çıkmayı planlayanlar, hazırlıkları bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. İşte, Kurban Bayramı ile ilgili merak edilen bilgiler.

19.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Kurbanlık fiyatları ne kadar

Kurban Bayramı ne zaman? Kurbanlık fiyatları ne kadar?

Kurban Bayramı için sayılı günler kala, hayvan pazarlarının kurulması ve kurbanlık fiyatlarına yönelik açıklamaların ardından, bayramla ilgili araştırmalar hız kazandı. Vatandaşların araştırmaları sürerken Kurban Bayramı günlerini Diyanet İşleri Başkanı internet sitesi üzerinden duyurdu. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Kurbanlık fiyatları ne kadar? İşte, konuya dair bilgiler.

15.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Geçtiğimiz günlerde kurban vekalet bedelinin açıklanmasıyla beraber, yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı tarihine ilişkin araştırmalar son günlerde hız kazandı. Özellikle bayram tatilli fırsat bilerek şehir dışına gidecek olanlar, 2019 Kurban Bayramı tatilini kaç gün olacağını merak ediyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte, o konuya ilişkin bilgiler.

9.07.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı 9 gün mü olacak

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı 9 gün mü olacak?

Kurban Bayramı'nın 9 gün olması halinde tatil planlarını gerçekleştirecek ya da uzatacak olan birçok vatandaş, resmi bir açıklama olup olmadığına dair detayları araştırmaya başladı. Peki, Kurban Bayramı 9 gün olacak mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler...

8.07.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Byaramı tatili için geri sayım başlarken, bayram tatilinin kaç gün olacağı da gündemdeki yerini almaya başladı. Yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı, Diyanet'in yayınladığı takvime göre, bu sene ağustos ayı içerisinde idrak edilecek. Peki, Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman? İşte, Diyanet'in bilgisi doğrultusunda 2019 Kurban Bayramı tarihi.

1.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla, bayram tatili ve tarihi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Kurban Bayramı'nda kurbanlık almak için bütçe ayıracak olan yada bayramı fırsata çevirip şehir dışına girmek isteyenler, Diyanet'in yayımladığı Kurban Bayramı günlerini merak ediyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte, 2019 Kurban Bayramıyla ilgi merak edilenler.

28.06.2019Gündem
Kurban Bayramı bu yıl ne zaman kutlanacak

Kurban Bayramı bu yıl ne zaman kutlanacak?

İslam dünyasında kutlanan iki dini bayramdan biri olan Kurban Bayramı için sayılı günler kaldı. Kurban ibadetini yerine getirmek için plan yapan vatandaşlar, 2019 yılında Kurban Bayramı'nın ne zaman idrak edileceğini öğrenmek adına internette yaptıkları tarih araştırmalarına hız verdi. Peki, Kurban Bayramı ne zaman?

28.06.2019Gündem
2019 Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2019 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı'nın geride kalması ile, 2019 yılının ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı da yaklaşmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, dini günler takviminde Kurban Bayramı günlerini yayımladı. Kurban Bayramı için kurban ibadetini yerine getirecek olanlar ya da şehir dışına çıkmayı düşünenler, bayram günleri ile ilgili araştırmalarına hız verdi. Peki, 2019 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

22.06.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek

Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek?

İslam dininin önemli ibadetlerinden olan Hac ve Kurban ibadetinin eda edildiği Kurban Bayramı'nın bu yıl idrak edileceği tarihe sayılı günler kaldı. Tatil planlarını şimdiden şekillendirmek isteyen pek çok vatandaş, 'Kurban Bayramı ne zaman?' ve 'Kurban Bayramı tatili kaç gün?' gibi sorularına internette yanıt arıyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman?

19.06.2019Gündem
Kurban Bayramı bu sene ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı bu sene ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı'nın geride kalmasının ardından, şimdi de yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı tarihi vatandaşların gündemine gelmeye başladı. Yıllık izin planları tamamlayacak olanlar ya da şehir dışına gitmeyi düşünenler, 2019 yılı Kurban Bayramı tarihini merak ediyor. Peki, Kurban Bayramı bu sene ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte, o konu ile ilgili bilgiler.

14.06.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Bayramı'nın bu yıl ne zaman kutlanacağı vatandaşlar tarafından yoğun şekilde sorgulanıyor. Yıllık izin planları ile Kurban Bayramı tatili planlarını koordine etmek ve kurban ibadetini yapmak isteyen vatandaşlar, 2019 Kurban Bayramı hakkında araştırma yapıyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün?

9.06.2019Gündem
Kurban Bayramı bu yıl ne zaman 2019 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı bu yıl ne zaman? 2019 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Yılın ikinci bayramı olan Kurban Bayramı tatili için araştırmalar haftalar öncesinden başladı. Ramazan Bayramı'nda 9 günlük bir tatil fırsatı yakalayan vatandaşlar, bir sonraki bayramın tatili için plan yapmak istiyor. Peki, Kurban Bayramı bu yıl ne zaman? 2019 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

5.06.2019Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Bayram tatili hangi gün başlıyor

2018 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili hangi gün başlıyor?

2018 Kurban Bayramı için artık sayılı gün kaldı. 2017 yılındaki Kurban Bayramı 30 Ağustos ile birleştiği için uzun bir tatil fırsatı yakalayan vatandaşlar, bu yılın takvimini de merakla araştırıyordu. Soru işaretlerine resmi yanıt geçtiğimiz günler gelmişti. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

8.08.2018Gündem
Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı belli oldu... Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın açıkladı

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı belli oldu... Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın açıkladı!

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı milyonlarca vatandaş tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Bayram tatiliyle ilgili merak sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kabine toplantısı sonrasında bayram tatiliyle ilgili açıklama yaptı. Peki, Kurban Bayramı tatili 9 gün mü oldu? İşte detaylar.

31.07.2018Gündem
Kurban Bayramı hareketliliği başladı... 2018 Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı hareketliliği başladı... 2018 Kurban Bayramı ne zaman?

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hem kurbanlık hem de tarih araştırmaları hız kazandı. Türkiye'nin dört bir yanında bayram sevinci yaşayacak olan vatandaşlardan bazıları bu süreci tatil olarak değerlendirmek istiyor. Ramazan Tatili'nde çalışanlar uzun bir tatil yapamadı. Çalışanlar, hafta sonuyla birlikte 3.5 günlük bir tatille yetinmek zorunda kaldı. Şimdi ise tüm gözler Kurban Bayramı tatil takviminde. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman?

30.07.2018Gündem
Bu yıl Kurban Bayramı ne zaman İşte, Kurban Bayramında tatil olacak gün sayısı

Bu yıl Kurban Bayramı ne zaman? İşte, Kurban Bayramı'nda tatil olacak gün sayısı

Temmuz ayının son günlerinin gelmesiyle birlikte, Kurban Bayramı'na yönelik araştırmalar da hız kazandı. İslam alemi tarafından idrak edilen iki bayramdan biri olan Kurban Bayramı'nın ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar, 'Kurban bayramı ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor. Öte yandan Kurban Bayramı tatilini şehir dışına çıkarak değerlendirmek isteyen vatandaşlarda Kurban Bayramı tatilinin bu yıl kaç gün olduğunu öğrenmek istiyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün?

25.07.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman kaç gün kaldı 2018 Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı ne zaman kaç gün kaldı? 2018 Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı tatili için plan yapmak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı tarih detaylarını araştırmaya başladı. Normal şartlar altında arefe günü dahilinde toplam 5 gün süren Kurban Bayramı tatili, bu yıl tamamının hafta içine denk gelmesi dolayısıyla özellikle kamu çalışanlarının merakla araştırdığı husus oldu. Peki, Kurban Bayramı ne zaman ve kaç gün sürecek? İşte, 2018 yılının Kurban Bayramı tatil detayları ve kurbanlık fiyatları hakkında bazı bilgiler

21.07.2018Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor?

Kurban Bayramı ne zaman olacak sorusu vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Ramazan ayının başlamasıyla birlikte hemen ardından akla gelen ilk şeylerden biri de Kurban Bayramı'nın ne zaman olacağıydı. Diyanet İşleri Başkanlığının yayımladığı dini takvime göre Kurban Bayramının ne zaman idrak edileceği belli oldu. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bu yıl Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek?

23.05.2018Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2018 Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

2018 Kurban Bayramı tarihi, bahar ayları itibariyle sorgulanmaya başlandı. Dini gerekliliklerini yerine getirecek olan milyonlarca kişinin merakla araştırdığı 2018 Kurban Bayramı, planların şimdiden şekillenmesine olanak tanıyacak. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini günler takviminde yer alan bilgilere göre 2018 yılının Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte, resmi tarih bilgileri

7.05.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yaz aylarının sonlarına doğru olacak olan Kurban Bayramı için vatandaşlar tatil hazırlıklarını yapmaya başladılar. Peki, bu yıl Kurban Bayramı ne zaman olacak?

24.04.2018Gündem
Son durum: Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Gözler Bakanlar Kurulunda

Son durum: Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Gözler Bakanlar Kurulu'nda

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün süreceğini merak edenler için bugün büyük gün! Programın belli olacağı Bakanlar Kurulu toplantısı saat 14.40'ta başladı, tüm vatandaşlar tatil kararına odaklandı. Bakanlar Kurulu açıklamasının saat 18:00'de yapılacağı belirtildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceden yaptığı açıklama 10 günlük tatile yeşil ışık olarak yorumlanmıştı.

15.08.2017Ekonomi
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Bayram Tatili oyunu açıkladı...

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Bayram Tatili oyunu açıkladı...

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? soruları devam ederken konuya ilişin bir açıklama da Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan geldi. Gazetecilerin Kurban Bayramı tatiline ilişkin sorularına yanıt veren Eroğlu, Bakanlar Kurulu'nda vereceği oyu açıkladı.

13.08.2017Ekonomi
Kurban Bayramı için heyecanlandıran açıklama... Bayram tatili 10 gün mü olacak

Kurban Bayramı için heyecanlandıran açıklama... Bayram tatili 10 gün mü olacak?

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? soruları devam ederken heyecanlandıran açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Cumhurbaşkanı'nın 'Şu anda tabii hükümet, bu 10 günü programına aldı, çalışıyor.' sözleri uzun tatil beklentilerini arttırdı. Peki Kurban Bayramı tatil takvimi ne zaman belli olacak?

13.08.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak 2017 Kurbanlık fiyatları

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2017 Kurbanlık fiyatları

Kurban Bayramı tatil takvimi ve kurbanlık fiyatları ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi de yeni bir açıklama bulundu. Peki Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Tatil takvimi netleşti mi? 2017 Kurbanlık fiyatları ne kadar olacak?

11.08.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi dün katıldığı bir toplantıda, milyonlarca vatandaşın Hükümet'ten beklediği Kurban Bayramı tatili ile önemli bir çıkış yaptı. Tüfenkçi, bir basın mensubunun, "Bayram tatili kaç gün olacak" sorusuna, "Onu Bakanlar Kurulu'nda konuşacağız. Ondan sonra sizinle arkadaşlarımız paylaşacak" dedi.

11.08.2017Gündem
Tatilci de turizmci de tatil kararını bekliyor

Tatilci de turizmci de tatil kararını bekliyor

TÜRKİYE Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, "Vatandaşların tatil planlarını daha rahat yapabilmesi, ekonomik ve avantajlı tatil seçenekleri değerlendirebilmesi için Kurban Bayramı tatilinin süresi bir an önce açıklanmalı" dedi.

7.08.2017Ekonomi
2017 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek İşte o tarih

2017 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte o tarih!

2017 Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağını merak eden milyonlarca vatandaş konuyla ilgili sorgulamalarını ve araştırmalarını devam ettiriyorlar. Ramazan ayının bitmesinin ardından gündeme gelen Kurban Bayramı'nın ne zaman idrak edileceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Yaz ayının son dönemine denk gelecek olan Kurban Bayramı birçok vatandaşa da tatil kapısını aralamış olacak. Bu yılın son tatilini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tatilin kaç gün olacağını sorguluyor. Peki, 2017 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek?

4.08.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu tüm Müslüman alemi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri haline geldi. Ramazan ayının bitmesinin ardından tüm gözler Kurban Bayramının hangi gün olacağına çevrilmişti. Öte yandan Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağını merak eden vatandaşlar da kısa bir tatil planı yapmaya başladılar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göre Kurban Bayramı tarihi netleşti. Peki, Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

27.07.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak

2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak?

2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geldiği tüm İslam alemi tarafından en çok sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ramazan ayının bitmesinin ardından gözler Kurban Bayramına çevrilmiş durumda. Kurban Bayramının bu yıl ne zaman idrak edileceğini merak eden vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göz atıyorlar. Öte yandan Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı da merak konusu. Peki, 2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak?

26.07.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman İşte 2017 yılı dini takvimi

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman? İşte 2017 yılı dini takvimi

Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağını sorgulamaya başlayan vatandaşlar şimdiden tatil planlarını yapmaya başladılar. Tüm Müslüman alemi tarafından büyük bir öneme sahip olan Kurban Bayramı için geri sayım başladı. Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek soruları vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Dini vazifelerini yerine getirmek için bekleyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göre Kurban Bayramının tarihini öğrenebiliyor. Peki, Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman? İşte 2017 yılı dini takvimi

24.07.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu milyonlarca Müslüman vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ramazan ayının bitmesiyle birlikte akla gelen ilk şeylerden biri Kurban Bayramının ne zaman idrak edileceği oldu. Dini vazifelerini yerine getirmek için bekleyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göre hareket ediyorlar. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

13.07.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı ne zaman kutlanacak Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2017 Kurban Bayramı ne zaman kutlanacak? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

2017 Kurban Bayramı ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtını merak eden milyonlarca Müslüman vatandaş dini vazifelerini yerine getirmek için bekliyorlar. Ramazan Bayramı'nın ardından daha fazla merak edilen Kurban Bayramı tarihi, hem kurban kesecek olan vatandaşları hem de tatil planları yapan vatandaşları oldukça meraklandırdı. Tatil planlarını Kurban Bayramı tatiline göre ayarlamak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvimi araştırıyorlar. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman kutlanacak? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

10.07.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak 2017 tatil takvimi

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2017 tatil takvimi

2017 Kurban Bayramı için araştırmalar günler öncesinden başladı. Ramazan Bayramı tatilinde 4 günlük bir tatil fırsatı yakalayan vatandaşlar, daha uzun bir tatil yapabilme umuduyla Kurban Bayramı tatil takvimini merak ediyor. Özellikle bayramın hemen öncesinde 30 Ağustos tatili yapılacak olması soru işaretlerini çoğaltıyor. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman?

30.06.2017Gündem

2017 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Diyanet İşleri dini takvimi

2017 Kurban Bayramı ne zaman sorusu milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini koruyor. Ramazan Bayramının bitmesinin ardından şimdi tüm gözler Kurban Bayramına çevrildi. Kurban Bayramının yaz aylarına gelmesi sebebiyle on binlerce vatandaş tatil planları yapmak istiyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan dini takvime göre 2017 Kurban Bayramının ne zaman idrak edileceği belli oldu. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

28.06.2017Gündem
2016 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak - (Kurban Bayramı ne zaman)

2016 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? - (Kurban Bayramı ne zaman?)

Kurban Bayramı için artık çok az bir zaman kaldı. İslam alemi sabırsızlıkla Kurban Bayramını bekliyor. Bayram ile birlikte 9 günlük tatil yapacak olan kamu, kurum ve kuruluşları için heyecan artıyor. Tatil yapacak olanlar şimdiden dev arama motoru Google'da "Kurban Bayramı ne zaman?" diye bol bol arama yapıyorlar. Peki, 2016 Kurban Bayramı ne zaman?

2.09.2016Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak (Kurban Bayramı ne zaman)

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? (Kurban Bayramı ne zaman?)

Kurban Bayramı ne zaman, bayram tatili kaç gün olacak? Herkes merakla bu soruların yanıtını bekliyordu. Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak belirlendi. Başbakan Binali Yıldırım, kamu, kurum ve kuruluşlarında çalışanların 16 Eylül Cuma günü tam gün izinli sayılmasına ilişkin yazıyı imzaladı.

29.08.2016Gündem