EKSTRA
MENÜ

Kudret Narının Faydaları

Kudret Narının Faydaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kudret Narının Faydaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Kudret Narının Faydaları haberi bulunmuştur.

Kudret Narının Faydaları Haberleri

Kudret narının faydaları nelerdir Tüketirken nelere dikkat edilmeli

Kudret narının faydaları nelerdir? Tüketirken nelere dikkat edilmeli?

Tropikal bir meyve olan kudret narının faydaları saymakla bitmiyor. Yıllardır tedavi amaçlı kullanılan bitki, yeşil renkli salatalığı andıran bir görüntüye ve acımsı bir tada sahip. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarında oldukça etkili olan kudret narı genellikle bal ile karıştırılarak tüketiliyor.

4.11.2020Sağlık
Şifa Deposu Bitki: Kudret Narının Sağlığa İnanılmaz Etkileri

Şifa Deposu Bitki: Kudret Narının Sağlığa İnanılmaz Etkileri

Özellikle mide hastalıklarına olan etkisi ile bilinen kudret narı, sağlık için bulunmaz bir kaynak! Gelin bu ilginç bitkiyi ve insan vücuduna olan etkilerini daha yakından tanıyalım...

8.09.2020İyi Yaşam
Kudret narı neye iyi gelir, nasıl tüketilmeli

Kudret narı neye iyi gelir, nasıl tüketilmeli?

Tropikal bir meyve olan kudret narının faydaları saymakla bitmiyor. Yıllardır tedavi amaçlı kullanılan bitki, yeşil renkli salatalığı andıran bir görüntüye ve acımsı bir tada sahip. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarında oldukça etkili olan kudret narı genellikle bal ile karıştırılarak tüketiliyor.

14.01.2020Sağlık
Tam bir C vitamini deposu Peki nasıl tüketilmeli İşte cevabı...

Tam bir C vitamini deposu! Peki nasıl tüketilmeli? İşte cevabı...

Hem pişmiş hem de pişmemiş yani hem turuncu hem yeşil olarak tüketilebiliyor.

Kudret narı macunu nasıl yapılır Kudret narı macununun püf noktaları

Kudret narı macunu nasıl yapılır? Kudret narı macununun püf noktaları

İngilizcede bitter melon (acı kavun) ya da bitter gourd (acı kabak) olarak geçen bu meyvenin vitamin ve mineraller açısından zenginliğinin yanında birçok cilt ve mide hastalığına da yararı bulunmaktadır. Zeytinyağlı ve ballı olarak iki türlü kudret narı macunu yapılabilir. Kan şekerinin düşürülmesi ve hipertansiyona da iyi geldiği söylenen kudret narını tüketmeden önce mutlaka uzman bir doktora danışmanızı tavsiye ederek kudret narı macunu yapılışını ve püf noktalarını sizin için derledik…

Kudret narının faydaları nelerdir

Kudret narının faydaları nelerdir?

Kudret narı mide-barsak rahatsızlıklarında ilk akla gelen besinlerdendir. Kudret narının yaprakları ve meyvesi vitamin ve mineraller bakımından zengin içeriğe sahiptir. Anavatanı Hindistan olan kudret narı bitkisi özellikle gastrit ve ülser gibi mide sorunlarına karşı etkilidir.Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülşen Lükel kudret narının faydalarını anlatıyor.

6.07.2019Sağlık
Kudret narının faydaları neler

Kudret narının faydaları neler?

Kudret narı ülkemizde Akdeniz, Ege, Marmara ve Batı Karadeniz’de yetiştirilen bir bitki. Ana vatanı Hindistan olan kudret narı hem görüntüsü hem de faydalarıyla dikkat çekiyor. Kudret narı, geleneksel olarak mide rahatsızlıklarında, kesik ve yaralarda kullanılıyor. İşte, kudret narının faydaları

13.03.2019Sağlık
Kudret Narı Nedir Kudret Narının Faydaları Nelerdir

Kudret Narı Nedir? Kudret Narının Faydaları Nelerdir?

Kudret narı tropikal iklimi seven, kökeni Güney Amerika ile Afrika olan ve birçok faydasıyla bilinen bir bitkidir. Peki, orijinal adı "karela" olan kudret narının faydaları nelerdir, nasıl tüketilir?

Kudret narının faydaları neler Kudret narının yararları

Kudret narının faydaları neler? Kudret narının yararları

Yüzyıllardır birçok hastalığa iyi geldiği bilinen kudret narının faydaları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle cinsel gücü arttırdığı belirtilen kudret narının birçok soruna şifa olduğu iddia ediliyor. Peki, kudret narının faydaları neler?

31.08.2018Sağlık
Kudret Narı Nedir Kudret Narı Faydaları Nelerdir

Kudret Narı Nedir? Kudret Narı Faydaları Nelerdir?

Kudret narı, ana vatanı Hindistan olan tropikal bir bitkidir. Kudret narının birçok hastalığa faydası vardır. Beslenme ve Diyet Uzmanı Ebru Beşiroğlu, kudret narının cilde faydalarından bağışıklık sistemine kadar tüm faydalarını anlattı.

Kudret Narı Nedir

Kudret Narı Nedir?

Kudret narının mide ve bağırsak sistemine ait tüm hastalıklara iyi geldiğini biliyor musunuz?

Kudret narı nedir Faydaları nelerdir

Kudret narı nedir? Faydaları nelerdir?

Kudret narı nedir sorusunun yanıtı vatandaşların merak ettiği konular arasında yer almaya devam ediyor. Tropik bir bitki olan kudret narının saymakla bitmeyen faydaları bulunuyor. Peki, Kudret narı nedir? Faydaları nelerdir?

31.10.2018Sağlık
Soğan suyu içerek hamile kalmak mümkün mü

Soğan suyu içerek hamile kalmak mümkün mü?

Soğan kürünü duymuşsunuzdur. Yumurtalık kisti olanların, hamile kalmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Bu kürü uygularken ise öncelikle tıbbi yöntemlerin uygulanması gerekiyor. İşte detaylar...

1.09.2015Kelebek