MENÜ

Küçük Şeyler

Küçük Şeyler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Küçük Şeyler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22.633 Küçük Şeyler haberi bulunmuştur.

Küçük Şeyler Haberleri

Geri dönüşüm projesi 11 bin çocuğa ulaştı

Geri dönüşüm projesi 11 bin çocuğa ulaştı

İlköğretim çağındaki çocuklara geri dönüşüm ve çevre bilinci aşılamayı hedefleyen ‘Küçük Şeyler Doğayı Yeniler’ projesi ile 11 bin öğrenciye ulaşıldı. Çocukların aldıkları eğitimle çevreyi koruma konusunda farkındalık kazandırılması hedeflendi.

25.01.2017Eğitim
Yılın albümü Kalbenden: Mutlu olmaya kararlıyım

Yılın albümü Kalben'den: 'Mutlu olmaya kararlıyım'

Bir gün bir şarkı söyledi ve hayatı değişti. Bununla da kalmadı, milyonlarca insanın da hayatına dokundu. İki yıl önce, bir ev konserleri etkinliği olan Sofar’da sahneye çıkan Kalben, geçen yıl kendi adını taşıyan bir albüm çıkardı. Bir yıldır her yerde onun şarkıları çalıyor. Jürimizin de ‘En İyi Albüm’ kategorisinde birinci seçtiği müzisyenle bir araya geldik.

24.12.2016Keyif
İngiltere’den Türk şirketine çevre ödülü

İngiltere’den Türk şirketine çevre ödülü

ARB KSS Reklam Ajansı, Tetra Pak için hazırladığı ‘Küçük Şeyler Doğayı Yeniler’ kampanyasıyla, dünyanın en prejtijli çevre ödüllerinden ‘Green Apple Awards’ın ‘Environmental Best Practise’ kategorisinde ödül aldı.

13.11.2016Dünya
Sürdürülebilir iş ödülleri sahiplerini buldu

Sürdürülebilir iş ödülleri sahiplerini buldu

Karbon ve Enerji Yönetimi kategorisinde; İklim Değişikliği Eylem Planı ile Garanti Bankası ödül alırken aynı kategoride KOBİ ödülü Yeşil Enerji Teknolojileri ile Hidropar HKTM’nin oldu. İşbirliği kategorisinde ise; Kandilli ve Tübitak ile ortak çalışan İGDAŞ, Doğalgaz Şebekesi ve Deprem Risk Azaltım Sistemi ile ödül aldı.

19.10.2016Ekonomi
Tokat’ta başladı şimdi yurtdışını hedefliyor

Tokat’ta başladı şimdi yurtdışını hedefliyor

Dimes Gıda Genel Müdürü Ozan Diren gelecek dönemde yurtdışında yatırım yapabileceklerini söyledi.

7.09.2016Ekonomi
Bir kız olarak doğduğum yerde sadece ilkokulu okuyabilirdim

Bir kız olarak doğduğum yerde sadece ilkokulu okuyabilirdim

Köln’de yaşayan ressam Şaziye Arslan, Türk kahvesinin telvesine Ren Nehri’nin suyunu katarak yaptığı akrilik boya resimleriyle ilgi görüyor. Resim yapmaya 34 yaşında başlayan Arslan’ın eserlerine özellikle Alman sanatseverler ilgi gösteriyor.

12.07.2016Avrupa
Biyonik adamın 3 sırrı

Biyonik adamın 3 sırrı

Üç sezondur Beşiktaş’ın sahada en çok kalan oyuncusu unvanını elinde bulunduran 32 yaşındaki Atiba Hutchinson, üç sırrını açıklarken, “Küçük şeyleri birlikte yaptığınızda ortaya büyük bir fark çıkıyor” dedi.

5.01.2016Futbol
Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Ablasının şöhretinden payına düşeni aldı; 6 yaşından beri göz önünde. Helin Avşar’ın çabuk değiştirdiği işleri, gece hayatına düşkünlüğü, aşkları hep çok konuşuldu. Ama o şimdi; zannedildiği kadar sık iş değiştirmediğini, eskisi kadar gece eğlenmeye çıkmadığını, çapkın değil, ‘göz çapkını olduğunu’ söylüyor. Ve neden yumurtalarını dondurduğunu, bu işlemi nasıl uyguladığını anlatıyor...

28.11.2015Hayat
30 CEO başarılarında rol sahibi olan alışkanlıklarını açıkladı

30 CEO başarılarında rol sahibi olan alışkanlıklarını açıkladı

Zirveye çıkabilmek için her gün doğru şeyleri yapmanız gerekir. Karlı bir iş sahibi olan tüm CEO’lara bakarsanız bazı şeyleri halletmiş birisini görürsünüz. Bu liderlerin hepsinin ortak yanı da tutarlılıktır. Aşağıda 30 CEO’nun hem iş hayatında hem de özel hayatlarında başarılı olmalarında rol oynayan günlük alışkanlıklarını sizlerle paylaştık.

24.11.2015Kobi
Niasse: Galatasaraya gelmek istiyorum

Niasse: "Galatasaray'a gelmek istiyorum"

Lokomotiv Moskova'nın formda golcüsü Niasse, Galatasaray'a gelmek için can attığını açıkladı.

6.11.2015Futbol
Bülent Ortaçgil: ‘Artık şarkı yazamıyorum, yaşlandım

Bülent Ortaçgil: ‘Artık şarkı yazamıyorum, yaşlandım!'

Bülent Ortaçgil’in ilk albümü ‘Benimle Oynar Mısın?” 41 yıl sonra yeniden plak olarak yayımlandı. Ortaçgil’le zamanla değişenleri ve hep aynı kalanları konuştuk. Ortaçgil: “Türkiye’nin şu andaki en ciddi sorunu bu: Sen git kendin gibilerle arkadaş ol, ben benim gibilerle... Böyle değildi bu toplum. Bu enjekte edildi bize.”

24.10.2015Hayat
Zaz: Parisle ilişki durumum karışık

Zaz: Paris'le ilişki durumum karışık

Siz hiç sahnede ‘zıplayan hüzün’ gördünüz mü? Fransız şarkıcı Zaz öyle biri... Şarkıları ve buğulu sesi başka şey söylüyor, performansı başka... Son albümünde Paris ile ilişkisini daha da ileri götürdü, şöhret olduğu sokaklara albüm hediye etti. Ve İstanbul’da konser verdi, sonra İzmir ve Ankara’yı mest etti. Zaz ile radikal derecede farklı dediği Paris’i ve İstanbul’u konuştuk.

7.08.2015Seyahat
Ulaş’ın kardeşi böbrek nakli oldu

Ulaş’ın kardeşi böbrek nakli oldu

Ulaş’ın kardeşi böbrek nakli oldu

Yazar Sonuçları

RC Sanat'tan 100. müzayede

Resim sahip olmada en bilinen üç yöntem, galeriden, doğrudan ressamdan veya müzayededen satın alma. Her bir yöntemin kendine göre avantajları veya dezavantajları var.

11.12.2016

Diğer insanların yorumları kendi kişisel değerlerini yansıtır.

Size yapılan haksızlığa takılı kalmak başkalarının onayına bağımlı olduğunuz anlamına gelebilir.

27.11.2016

14 yaşında kendi rızasıyla evlenen bir  çocuk/kadının hikayesi

1991 yılının Ağustos ayında gece yarısı kapımızı çalındı.

21.11.2016

Ölü seviciler

Ölen bir kadınla morgda cinsel ilişkiye giren sapık gençlerin başlarına gelenleri anlatan gerilim filmi Ölüm ve Ötesi’ni (The Corpse of Anna Fritz) görünce bu saçma sapan senaryoları nereden buluyorlar demiştim.

24.02.2016

Gökçebağ klasiği

Artık her yıl gelenek haline gelen Yalçın Gökçebağ yazımız, bu kez yılın en kısa gün ve en uzun gecesini yaşayacağımız 21 Aralık’a denk geldi. Gökçebağ sergisi, bugün saat 18.00’de sanatçının yıllardan beri birlikte çalıştığı Armoni Sanat Galerisi’nde (Yıldızevler) açılıyor.

20.12.2015

Heyetin New York’ta bir günü

BAŞBAKAN Davutoğlu ve beraberindekilerin New York günleri nasıl geçiyor?

28.09.2015