EKSTRA
MENÜ

Küçük Prens

Küçük Prens ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Küçük Prens haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.247 Küçük Prens haberi bulunmuştur.

Küçük Prens Haberleri

Seçici yayıncı Necdet Sander

Seçici yayıncı Necdet Sander

Necdet Sander’den İngilizce kitaplar almaya başladığım yer Mısır Apartmanı’nın girişindeki bürosuydu. Sık sık uğrardım. Kendi ülkelerinde bile yasal gerekçelerle basılmayan kitapların özgün baskısı burada satılırdı. Özellikle Rusya’da yayımlanan kitaplar, pelür kâğıdı inceliğinde basılmış nüshalarıyla onda bulunurdu.

8.04.2021Kitap Sanat
Farkında mıyız

Farkında mıyız?

Nisan ayı otizmli bireyler ve aileleri için çok önemli bir ay. Tüm dünyada otizm farkındalık ayı olarak kabul edilen bu ayda yüzlerce ülkede insanlar ve kurumlar “Otizme Mavi Işık Yak” sloganıyla bir araya geliyor, çeşitli farkındalık etkinlikleri düzenliyor ve otizmli bireylerin daha kapsayıcı bir dünyada engelsiz bir yaşam çabalarına destek oluyor.

30.03.2021Eğitim
Özel okullar LGS’ye göre öğrenci alacak

Özel okullar LGS’ye göre öğrenci alacak

Amerikan Robert Lisesi, Fransız ve İtalyan okullarının aralarında bulunduğu yabancı liseler ve bazı Türk okulları bu yıl da öğrencilerini Liseye Geçiş Sınavı (LGS) puanına göre alacak. Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) 24 Mart'ta yaptığı toplantıda bu konuda prensip kararı aldı. Buna göre özel liseler 6 Haziran’da yapılacak 2021 LGS puanı sonuçlarına göre öğrenci kaydı yapacak.

24.03.2021Eğitim
Meghanın bileziğinin sırrı Harrynin çocukluğunda saklı

Meghan'ın bileziğinin sırrı Harry'nin çocukluğunda saklı

Sussex Dükü Harry ve eşi Düşes Meghan'ın Oprah Winfrey'e verdiği röportajda adı en sık anılan kişilerden biri Prenses Diana'ydı. Peki Diana'nın 30 yıl önce yaşadıklarıyla günümüz arasında nasıl bir bağlantı var?

9.03.2021Dünya
Dünyada En Çok Okunan Kitaplar Hangileri En Çok Satan Ve Okunan Kitapların İsimleri

Dünya'da En Çok Okunan Kitaplar Hangileri? En Çok Satan Ve Okunan Kitapların İsimleri

Kitaplar bu dünya da insanların gelişimi destekleyen en önemli nesnelerdir. Özellikle bu dönemde kitaplar artık her çeşitte, her alanda bilgi veren kaynaklardır. Kitap okumak insanların hayatlarının her alanında olması gereken bir eylemdir. Dünya'da en çok okunan kitaplar hangileri? En çok satan ve okunan kitapların isimleri nelerdir Bu soruların cevaplarını ve bu alan ile ilgili ek bilgileri ayrıntıları ile derledik.

13.02.2021Sözlük
Kitapların da yüreği vardır

Kitapların da yüreği vardır

‘Küçük Prens’i andıran ‘Kitapları Kurtaran Kedi’ günümüz okuma alışkanlıklarına eleştiriler getiriyor, hepimize düşünmemiz gereken sorular soruyor: Kitaplar yeterince özgür mü, yoksa onları kurtarmamıza ihtiyaçları var mı? Herkese küçük dersler veren roman klasik olmaya aday...

6.11.2020Kitap Sanat
Ruh Sağlığını Korumanın 10 Formülü

Ruh Sağlığını Korumanın 10 Formülü

Her yıl 10 Ekim’de kutlanan Dünya Ruh Sağlığı Günü’nün bu yılki teması ‘Herkes için ruh sağlığı ve ruh sağlığına daha fazla yatırım…” Psikiyatrist Prof. Dr. Mansur Beyazyürek, pandemi döneminde beden sağlığı kadar ruh sağlığını korumanın da önem kazandığını söylüyor.

Küçük Prens kitabını kim yazmıştır Küçük Prens kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Küçük Prens kitabını kim yazmıştır? Küçük Prens kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Kitapseverler okuduğu kitapları birbirine önerirken dikkat ettiği birkaç husus vardır. Özellikle bir kitabın kurgusal karakterleri ve kitabın konusu en önemli detaylardan birisidir.

6.10.2020Araştırma
En iyi kitaplar listesi - Mutlaka okunması gereken en iyi 10 roman ve hikaye kitabı önerisi

En iyi kitaplar listesi - Mutlaka okunması gereken en iyi 10 roman ve hikaye kitabı önerisi

Kitaplar okuyucunun farklı hayatları görmesine, farklı düşünceleri öğrenmesine, yeni bilgiler öğrenmesine olanak sağlar. Kitaplar birçok insanın dostudur. Dünya üzerinde en çok okunan ve en iyi roman ve hikâyeler hangileridir? İşte mutlaka okunması gereken en iyi 10 roman ve hikâyelerin listesi.

28.09.2020Yaşam
Antoine de Saint-Exupérynin Gece Uçuşu okurla buluşuyor

Antoine de Saint-Exupéry'nin Gece Uçuşu okurla buluşuyor

Küçük Prens adlı kitabıyla hafızalara yer eden Antoine de Saint-Exupéry'nin Gece Uçuşu adlı kitabı okurla buluşuyor.

28.08.2020Keyif
3. Sınıf Türkçe Metin Türleri konu anlatımı

3. Sınıf Türkçe Metin Türleri konu anlatımı

Toplum içinde iletişimimizi yazılı ve sözlü olarak yapıyoruz. Yazılı iletişimde metinleri kullanıyoruz. Bir haberi, olayı, durumu anlatmak için metinlerden yararlanıyoruz. Metinler de kendi içinde türlere ayrılıyor. Bu konumuzda metin türlerini sizler için detaylıca derledik.

16.08.20203. SINIF
Ruhun İhtiyaçlarını Karşılayan Trend: Minimalist Yaşam

Ruhun İhtiyaçlarını Karşılayan Trend: Minimalist Yaşam

“Mükemmelliğe, eklenecek bir şey kalmadığında değil çıkarılacak bir şey kalmadığında ulaşılır”

Antoine de Saint Exupery

6.08.2020Yaşam
Küçük Prens için Eskişehirde müze oluşturuldu

'Küçük Prens' için Eskişehir'de müze oluşturuldu

Eskişehir'de, Antoine de Saint-Exupery'nin kaleme aldığı dünya edebiyatının sevilen hikaye kitabı "Küçük Prens"in 400 farklı dilde 2 bin basımından oluşan "Küçük Prens Kitap Müzesi" ziyaretçilerini bekliyor.

6.07.2020Keyif
Eskişehirde Küçük Prens Müzesi

Eskişehir'de Küçük Prens Müzesi

Fransız yazan Antoine de Saint-Exupery'nin kaleme aldığı 'Küçük Prens' kitabının, 400 farklı dilde 2 bin basımının yer aldığı Eskişehir'deki 'Küçük Prens Kitap Müzesi' kapılarını ziyaretçilere açtı.

6.07.2020Eğitim
LGS puanıyla öğrenci alacak özel okullar belli oldu

LGS puanıyla öğrenci alacak özel okullar belli oldu

20 Haziran'da yapılacak LGS sonucuna göre kayıt alacak özel okullar belli oldu. Türkiye Özel Okullar Derneği'nden yapılan açıklamada, LGS sonucuna göre, taban puan ilanı, ön kayıt-kesin kayıt yöntemiyle öğrenci alacak özel okulların listesi paylaşıldı.

22.05.2020Eğitim
Kitap satışları internete kaydı... En çok boyama kitabı satılıyor

Kitap satışları internete kaydı... En çok boyama kitabı satılıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında evlerinde kalan çocuklar için önerilen aktivitelerden biri de kitap okumak. Hem eğitici hem eğlenceli olan bu aktivite ailelerin öncelikleri arasında.

4.05.2020Eğitim
Dünyanın en büyük çocuk kütüphane ve müzeleri

Dünyanın en büyük çocuk kütüphane ve müzeleri

30 Mart-5 Nisan’ı ‘Kütüphaneler Haftası’ olarak kutluyoruz. Oğlumla farklı yerlere yaptığımız seyahatlerde onu mutlaka kütüphanelere, kitap müzelerine ve çocuk kitapçılarına da götürüyorum. Bizimle bir kütüphane turuna çıkmayı ister misiniz?

Çocukların bir oturuşta okuyup bitireceği 10 dünya klasiği kitap

Çocukların bir oturuşta okuyup bitireceği 10 dünya klasiği kitap

Koronavirüs salgını nedeniyle eğitim ve öğretime ara verildi. Çocuklar bu süreçte kitap okumayı ihmal etmemeli. Her çocuğun kütüphanesinde bulunması gereken dünya klasiklerini listeledik. İşte hepsi birbirinden sürükleyici 10 kitap…

2020 yılına gelişim kitapları okuyarak başladık

2020 yılına gelişim kitapları okuyarak başladık

Amazon Türkiye, bünyesinde en çok satan kitapları açıkladı. Birçok eserin yer aldığı Kitap kategorisinde, Ocak-Şubat aylarında en çok satan kitap Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Günahın Üç Rengi: Madalyonun Öteki Yüzü adlı eseri oldu.

4.03.2020Teknoloji
Atakan kimdir Filozof Atakan Kayalar nereli ve nasıl gündeme geldi

Atakan kimdir? 'Filozof' Atakan Kayalar nereli ve nasıl gündeme geldi?

Son günlerin gündemdeki isimleri arasında yer alan Atakan Kayalar, internet üzerinden de en çok araştırılan kişiler arasında yer alıyor. Bir alışveriş merkezinde kitap okurken Fethi Çağıl isimli bir vatandaş tarafından fark edilen Atakan Kayalar, sosyal medya paylaşımının ardından merak uyandırmaya başladı. Peki, filozof Atakan kimdir ve nasıl gündeme geldi? İşte, çok sayıda kitap okuması nedeniyle filozof lakabını alan Atakan hakkında bazı bilgiler

23.02.2020Gündem
Atakan Kayalar kimdir ve kaç yaşında Filozof Atakan annesi ile DHAya konuştu

Atakan Kayalar kimdir ve kaç yaşında? 'Filozof Atakan' annesi ile DHA'ya konuştu

Sosyal medyada yayınlanan bir video ile tanınan Atakan Kayalar, internette en fazla araştırılan isimler arasında yer aldı. 250 kitap okuduğunu dile getiren Atakan Kayalar, küçük yaşta olmasına rağmen felsefe kitaplarına olan ilgisi ve söylemleri ile Twitter'da 'Filozof Atakan' olarak anılmaya başlandı. Türkiye'nin gündeminde yer alan 'Filozof Atakan ve annesi DHA muhabirine açıklamalar yaptı. Peki, Atakan Kayalar kimdir ve kaç yaşında? İşte, Atakan Kayalar'ın yaşı ve hayatıyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

20.02.2020Gündem
Türkiye Filozof Atakanı tartışıyor... Oyun da oynamayı unutma

Türkiye 'Filozof Atakan'ı tartışıyor... Oyun da oynamayı unutma

Ciddi bakışları, üzerindeki yeleği ve ‘Felsefe konuşalım’ diye başladığı konuşmasıyla girdi hayatımıza 10 yaşındaki Atakan ve Türkiye’nin gündemine oturdu. Atakan için sosyal medyada “Cumhurbaşkanı adayım”, “Türkiye’nin parlak geleceği” ve “Benden çok biliyor” diye yazan da oldu, “Zekâsından korktum” ve “Samimi bulmadım” yazan da. Psikolog, psikiyatrist ve akademisyenler Atakan’ın öncelikle çocukluğunu yaşaması gerektiğini söylüyor, “Ancak potansiyeli de doğru değerlendirilmeli” diye ekliyorlar.

20.02.2020Gündem
Son dakika haberler: İşte herkesin konuştuğu Filozof Atakan: Kitap okuyun…

Son dakika haberler: İşte herkesin konuştuğu 'Filozof Atakan': Kitap okuyun…

Türkiye 10 yaşındaki Atakan Kayalar'ı sosyal medyada paylaşılan görüntüsüyle tanıdı. Avcılar Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu beşinci sınıf öğrencisi Kayalar, son 5 ayda 250'den fazla kitap okuduğunu söyledi.

19.02.2020Gündem
İşte CHPli vekilin ev hali... Bizim evde çaylar ve ütü işi bende

İşte CHP'li vekilin ev hali... 'Bizim evde çaylar ve ütü işi bende'

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz hafızama 15 Kasım 2019’da Milli Eğitim Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerindeki sözleriyle kazındı. Bütçe maratonunda 12’nci saat, tartışmalar herkesi yormuş. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın o dönemde tartışılan kamu spotu “Telefona değil eşine bak” Meclis’in de gündeminde. AK Partili İsmail Güneş alıyor sözü: “Toplumumuzun âdetleri, örfü var. Deniz Bey yeni evlenmiş, Allah mesut etsin. Sormak lazım istemeye gittiğinde kahveyi kızımız mı yapmış?” Yavuzyılmaz’ın yanıtı net: “Sayın vekilim evlilikle ilgili bana atfen bir konu söyledi. Evdeki işbölümünü açıklamak durumundayım: Yemek ve çamaşır ortak, çaylar ve ütü bende...” Biz de işbölümünü yerinde gördük.

17.02.2020Gündem
Eşsiz kahramanlar: Farklı gelişim gösteren çocuklar

Eşsiz kahramanlar: Farklı gelişim gösteren çocuklar

Ceyda Düvenci’nin, serepral palsili (SP) kızı Melisa ve tüm farklı gelişim gösteren çocuklar için kaleme aldığı ‘Balköpüğü’ serisi ikinci kitabıyla devam ediyor. ‘Balköpüğü ile Tatlı Bir Macera’da Melisa, Ay’a yürüteçle ayak basan ilk çocuk oluyor. Öncelikle kitabın konusu SP ya da başka farklılıklar değil ama yine de söyleyelim; Melisa’nın attığı herhangi bir adımın çoğumuz için küçük ama onun için ne kadar büyük olduğunu tahmin bile edemezsiniz.

3.01.2020Kitap Sanat
Prenses Charlotteun o oyuncakla oynamasına izin verilecek mi

Prenses Charlotte'un o oyuncakla oynamasına izin verilecek mi?

Bir süredir üzerinde kara bulutlar dolaşan ve halkın bazı kesimlerinde de eski sempatisi giderek düşmeye başlayan İngiliz kraliyet ailesi dün Noel kutlamaları sırasında küçük prens ve prensesi vitrine çıkararak sempatisini tekrar yükseltme hamlesi yaptı. 

AP, AFP, REUTERS

26.12.2019Magazin
Küçük prens mutfağa girdi

Küçük prens mutfağa girdi

İngiliz kraliyet ailesinin yeni kuşak üyelerinden Prens George daha küçücük yaşta görevlerini yerine getirmeye başladı.

APF, AP, REUTERS

23.12.2019Magazin
Küçük Prens sonunda ortaya çıktı

Küçük Prens sonunda ortaya çıktı

İngiliz kraliyet ailesinin en çok merak edilen üyesi aylar sonra ortaya çıktı.

18.12.2019Magazin
Türkiye’deki Z kuşağından 2 bin 764 genç anlatıyor: Ne yaşıyor, ne hissediyor, ne düşünüyorlar

Türkiye’deki Z kuşağından 2 bin 764 genç anlatıyor: Ne yaşıyor, ne hissediyor, ne düşünüyorlar?

Onlar 96 yıllık Cumhuriyet’in beşinci nesli. 2000’le 2018 yılları arasında doğdular ve artık ilk üyeleriyle yavaş yavaş ülkenin, toplumun, geleceğin şekillenmesinde rol almaya başlıyorlar. Peki neler yaşıyorlar? Cevabı kuşak araştırmacısı Evrim Kuran, son kitabında veriyor. Ankara, İzmir ve İstanbul’da düşük gelir grubundaki semtlerde 1507 kişiyle yüz yüze görüşen, orta-yüksek sosyoekonomik statüden 1257 gence anketlerle ulaşan Kuran’la ‘Bir Kuşağı Anlamak’ı konuştuk.

GDG DevFest İstanbul 2019 kapılarını açıyor

GDG DevFest İstanbul 2019 kapılarını açıyor

GDG DevFest İstanbul 2019, 24 Kasım Pazar günü UNIQ İSTANBUL‘da kapılarını geliştiricilere açacak. GDG İstanbul ekibi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen etkinliğin hazırlıkları devam ederken, merak edilen DevFest İstanbul 2019‘un içeriği hakkında bilgiler paylaşılmaya başladı.

15.11.2019Teknoloji
Küçük prens fanatik çıktı

Küçük prens fanatik çıktı

Prens William ile Kate Middleton'ın oğlu George ateşli bir futbolsever çıktı.

BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

8.10.2019Magazin
Bu sergide ‘Küçük Prens’in izleri var

Bu sergide ‘Küçük Prens’in izleri var

Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminin önemli yapılarından Abdülmecid Efendi Köşkü, 10 Kasım’a kadar Ömer M. Koç koleksiyonundan eserler ağırlıyor. 16’ncı İstanbul Bienali süresince açık olacak ‘İçimdeki Çocuk’ta 60 kadar sanatçının 100’den fazla eseri var. Hepsi de imkânsızın tanımını bilmeyen çocuk aklını dinlemeye davet ediyor.

Abdülmecid Efendi Köşkü ‘İçimdeki Çocuk’ ile kapılarını açtı

Abdülmecid Efendi Köşkü ‘İçimdeki Çocuk’ ile kapılarını açtı

Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminin önemli yapılarından biri olan Nakkaştepe’deki Abdülmecid Efendi Köşkü, 16. İstanbul Bienali süresince Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç koleksiyonundan eserler ile ‘İçimdeki Çocuk’ sergisine ev sahipliği yapıyor.

24.09.2019Kitap Sanat
Okul ile işbirliği şart

Okul ile işbirliği şart

Özel Küçük Prens Okulları, Saint Joseph Lisesi mezunlarının kurduğu Saint Joseph Lisesi Eğitim Vakfı (SAJEV) tarafından 1992’de kurulan ve yönetilen, anaokulundan yükseköğretime kadar eğitim veren bir kurum. Saint-Joseph Lisesi mezunlarından oluşan mütevelli heyeti ve heyetin seçtiği Yönetim Kurulu tarafından yönetilen SAJEV’in temeli ilk olarak 1998’de Koşuyolu’nda açılan anaokulu ile atıldı. Bir yıl sonra da Kadıköy Hasanpaşa’da ilkokul açıldı. Samandıra’da 27 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Küçük Prens Eğitim Kurumları Kampüsü 2005-2006 eğitim-öğretim yılında öğrenime başladı.

28.07.2019Eğitim
Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali başlıyor

Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali başlıyor

Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl 18’incisini düzenlediği Çocuk Tiyatro Festivali 16 Temmuz’da Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro’da başlıyor. Çocuklar her akşam saat 21:00’de başlayacak ve 2 hafta sürecek festival boyunca yıldızlar altında tiyatro izlemenin keyfini yaşayacak.

11.07.2019Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Bir zamanlar Patagonya’da

Patagonya ismini duyduğumuzda düzensizlik gelir aklımıza. Sanki bahsedilen hayali bir yerdir, hiç var olmamıştır. Gerçekten de bir hayal gibidir Patagonya. Sosyal medyanın en sevdiğim özelliklerinden biri, geçmişte bugün nerede, ne yaptığımızı hatırlatması. Bir zamanlar ben de o uzak ve büyülü topraklardaymışım. Bu hafta size dünyanın sonundaki ‘Ateş Toprakları’nı anlatmak istiyorum.

21.03.2021

Her çocuğun içinde bir koleksiyoner gizlidir

Çocukların ilgi ve heveslerini keşfetmek, onların merak etme ve araştırma becerilerini geliştirmek için oldukça önemli. Uzmanlar “İlgi alanlarına uygun koleksiyon yapmaları çocukların gelişimine büyük katkı sağlar” diyor.

20.02.2021

Çalışma masanızda ne var

İşyerindeki çalışma masanızla, evinizdeki çalışma masanızın üzerinde neler var?

30.10.2020

Nasihat işe yaramaz, onlar davranışa bakar

Anne-babalar çocukların yanında çoğu zaman farkında olmadan kişiliklerinde büyük etkileri olacak konuşmalar yapıyor. Örneğin hoşlanmadığı birini gördüğünde “Aaaa ne kadar da şişko olmuş!” diyor veya veya telefondaki birine, evde olduğu halde “Bugün evde değilim!” diye yalan söyleyebiliyor. Bu durum çocuğun kişiliğinde fırtınalar koparıyor. Sonuçlarını uzmanlara sorduk.

17.10.2020

Başarılı olmanın yolu yazmaktan geçiyor

Çocukların başarılı olmak için okuduğunu anlama, ifade etme, yorum yapma ve farklı konular arasında bağlantılar kurabilme becerilerini kazanması şart. Bunun en güzel yollarından biri de yaratıcı yazı... Çocuklar yazmayı nasıl sever? Uzmanlara sorduk. Onlara göre en kolay yol çocuğunuzu kitaplarla buluşturmak.

12.09.2020

Minikleri büyüleyen Eskişehir

Hem arabayla hem de trenle birkaç kez gittik. Çocuk dostu bu şehirde miniklerin zevkle vakit geçireceği, eğleneceği ve öğreneceği birçok durak var. İşte oğlumun en sevdiği etkinlik noktalarımız...

10.08.2020

Çılgınlar kafesimizin en nadir kuşu uçtu

Seyfi Dursunoğlu’nu ilk defa 1990 yılının bir gece yarısı gördüm...

19.07.2020

Kayın şeyler mitolojisi

Mitoloji, ille de tanrıların tuhaflıklarını anlatacak değil. “Kaynım geldi” diyen biri de hiç farkında olmadan bir parça mitolojiye dalmış oluyor.

13.06.2020

Kitap okumak eğlenceniz olsun

Ailece evde olduğumuz bu dönemde çocuklarımız kitap okusun istiyoruz. İstiyoruz da bunu nasıl sağlayacağız, motivasyonunu nasıl arttıracağız? Hangi kitapları seçeceğiz? Birlikte hem okuyup hem eğlenmenizi de sağlayacak kitap ve aktivite önerilerimiz var.

1.05.2020

Biraz da kadınları dinleyelim

Berklee Üniversitesi’nde çalışan Erin Barra, Becky Prior ve Sharon Kramer, 2015’te “Kanada’daki müzik sektöründe kadın” konulu araştırmayı kendilerine örnek alarak yazdılar.

13.02.2020

Yeni yılın en iyi haberi Hollywood VampIres

Yeni yılın ilk güzel haberi benden gelsin. “Artık pek de yabancı müzisyen buralara uğramıyor” derken, 3 Haziran’da Deep Purple konseri olacağı duyurusu küçük bir sarsıntı yaşattı.

6.02.2020

NATO'nun beyin ölümü mü demode Türk solcusunun mu

Bu Türk solcuları, 1969 yılında Dolmabahçe’de ellerinde “NATO’ya hayır”, “Katil Altıncı Filo defol” pankartları ile Amerikalı bahriyelileri denize dökerken, ben 22 yaşında solcu bir gençtim.

5.12.2019

Hadi gidelim

Çocuklarla bir arada olmanın, hafta sonunu doyasıya yaşamanın en keyifli yollarından biri çocuklarla birlikte dışarı çıkmak, etkinliklere katılmak, birlikte okumak ve eğlenmektir. Bu haftanın keyifli etkinliklerini sizin için derledik...

26.10.2019

Sorumluluklarımız taşıdıklarımızdır

Bazen duygusal bağlarımız ve hikayelerimiz davranışlarımız ve seçimlerimiz konusunda daha belirleyici olmaktadır.

28.08.2019