EKSTRA
MENÜ

Kübra Boyraz

Kübra Boyraz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kübra Boyraz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 33 Kübra Boyraz haberi bulunmuştur.

Kübra Boyraz Haberleri

Estetik mağduru genç kadının hayatı geçirdiği 6 ameliyatla kabusa döndü

Estetik mağduru genç kadının hayatı geçirdiği 6 ameliyatla kabusa döndü

İSTANBUL'da Kübra Boyraz isimli genç kadının güzellik merkezinde yaptırdığı dolgu sonrası hayatını kaybetmesi, estetik operasyonları nedeniyle yaşanan ağır mağduriyetleri de gündeme getirdi.

12.10.2020Haber
Son dakika haberleri... 6 ameliyat geçirdi, estetik operasyonlar sonrası hayatı kâbusa döndü

Son dakika haberleri... 6 ameliyat geçirdi, estetik operasyonlar sonrası hayatı kâbusa döndü

İstanbul'da Kübra Boyraz isimli genç kadının güzellik merkezinde yaptırdığı dolgu sonrası hayatını kaybetmesi estetik operasyonları nedeniyle yaşanan ağır mağduriyetleri de gündeme getirdi. Estetik mağdurlardan biri olan 36 yaşındaki C.K... C.K. 30 kilo verdikten sonra vücudunu daha estetik hale getirmek isterken tam anlamıyla kabus yaşadı. 1.5 yılda 6 ameliyat geçiren "Ameliyat sonrası ne oturmak, ne yatmak mümkün" diyen genç kadın, sağ göğsünün göbeğine değecek kadar aşağı düştüğünü, bacak germe ameliyatında cinsel organının bir kısmının bacağına yapışık hale geldiğini, kalçasının pantolon giyemeyecek kadar orantısız şekle dönüştüğünü söyledi.

12.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Kübra Boyrazın ölümünde şüpheli ile avukatının ifadeleri ortaya çıktı

Son dakika haberler: Kübra Boyraz'ın ölümünde şüpheli ile avukatının ifadeleri ortaya çıktı

İstanbul’da, bir çocuk annesi 38 yaşındaki Kübra Boyraz'ın (38), Beylikdüzü’nde güzellik merkezinde dolgu yaptırdıktan sonra hayatını kaybetmesiyle ilgili soruşturmada, şüpheli ve avukatının ifadeleri ortaya çıktı.

2.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Tutuklu doktor anlattı... Kübra Boyrazın hayatı böyle karardı

Son dakika haberi: Tutuklu doktor anlattı... Kübra Boyraz'ın hayatı böyle karardı

İstanbul Beylikdüzü’nde 1 çocuk annesi Kübra Boyraz’ın (38) güzellik merkezinde botoks yaptırdıktan sonra ölümüyle ilgili soruşturmada çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

2.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Kübra Boyrazın ölümüyle ilgili şok ifadeler ortaya çıktı: Odadan ah sesi duyduk...

Son dakika haberler: Kübra Boyraz'ın ölümüyle ilgili şok ifadeler ortaya çıktı: Odadan 'ah' sesi duyduk...

İstanbul Beylikdüzü'nde 1 çocuk annesi 38 yaşındaki Kübra Boyraz'ın güzellik merkezinde dolgu yaptırdıktan sonra ölümüyle ilgili soruşturmada çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Tutuklu Dr. Öner Özsoyeri'nin ifadesinde, aynı soruşturmada tutuklu estetik merkezi yetkilisi Erdal Doğru'nun Kübra Boyraz’a dolgu yaptığını, işlem sırasında kadının “ah” diye bağırmasını duyduklarını söylediği öğrenildi.

1.10.2020Gündem
Kübra Boyrazı ölümüne sebep olan estetik şebekesinin mağdurları ortaya çıkıyor

Kübra Boyraz'ı ölümüne sebep olan estetik şebekesinin mağdurları ortaya çıkıyor

İstanbul Beylikdüzü'nde, 1 çocuk annesi Kübra Boyraz'ın (38) botoks yaptırdıktan sonra hayatını kaybetmesi üzerine tutuklanan estetik merkezinin yetkilileri Erdal Doğruya ve doktor Öner Özsoyeri'ye 4 yıl önce gözaltı dolgusu yaptıran Orkide Acar, "TIR çarpmışa döndüm. Yüzüm ve gözüm kapanacak derecede şişti. Görme kayıpları yaşadım. Psikolojik olarak çökmüş durumdaydım" dedi.

30.09.2020Haber
Son dakika haberler: Kübra Boyrazı ölümüne neden olan estetikçilerin botoks mağduru: TIR çarpmış gibiyidim

Son dakika haberler: Kübra Boyraz'ı ölümüne neden olan estetikçilerin botoks mağduru: TIR çarpmış gibiyidim

İstanbul Beylikdüzü'nde, 1 çocuk annesi Kübra Boyraz'ın (38) botoks yaptırdıktan sonra hayatını kaybetmesi üzerine tutuklanan estetik merkezinin yetkilileri Erdal Doğruya ve doktor Öner Özsoyeri'ye 4 yıl önce gözaltı dolgusu yaptıran Orkide Acar, "TIR çarpmışa döndüm. Yüzüm ve gözüm kapanacak derecede şişti. Görme kayıpları yaşadım. Psikolojik olarak çökmüş durumdaydım" dedi.

30.09.2020Gündem
Operasyonu yapan ilkokul mezunu Estetik merkezindeki doktordan akıl almaz ifadeler

Operasyonu yapan ilkokul mezunu! Estetik merkezindeki doktordan akıl almaz ifadeler

Kübra Boyraz, estetik için gittiği merkezde fenalaştı, sonrasında da hayatını kaybetti. Genç kadının ölümüyle ilgili estetik merkezinde çalışan pratisyen hekim tutuklandı. O doktor savcılıkta verdiği ifadede akıl almaz ifadeler kurdu.

29.09.2020Gündem
Doktor skandallar zincirini anlattı Akıl almaz ifadeler: İtiraz etsem işsiz kalırdım

Doktor skandallar zincirini anlattı! Akıl almaz ifadeler: İtiraz etsem işsiz kalırdım

Kübra Boyraz, estetik için gittiği merkezde fenalaştı, sonrasında da hayatını kaybetti. Genç kadının ölümüyle ilgili estetik merkezinde çalışan pratisyen hekim tutuklandı. O doktor savcılıkta verdiği ifadede akıl almaz ifadeler kurdu. İşsiz kalmamak için patronuna itiraz etmediğini söyledi. 'Eğer o işlemi yapmasaydım beni işten atardı' dedi. Estetik işlemini yapan kişinin uzman ya da doktor olmadığını, ilkokul mezunu olduğunu ve doktorluğa özendiğini anlattı. Kanal D Haber'den Şevval Şirin'in özel haberi...

29.09.2020Haber
Son dakika haberi: Botoks sonrası ölümle gündeme gelmişlerdi Eski ortaktan şok sözler

Son dakika haberi: Botoks sonrası ölümle gündeme gelmişlerdi! Eski ortaktan şok sözler

İzmir'de faaliyet gösteren bir güzellik merkezinin sahibi olan Cansel Akter, yaklaşık 2 aylık bir ortaklık dönemi yaşadığı ve daha sonra olaylı bir şekilde ortaklığını sonlandırdığı, geçen günlerde yaptıkları botoks sonrası Kübra Boyraz'ın (38) yaşamını yitirmesiyle ilgili olarak tutuklanan Öner Özsoyeri ve Erdal Doğruya hakkında açıklamalarda bulundu. Akter, ilkokul mezunu olduğunu söylediği Erdal Doğruya'nın bir yemek firmasında paket servis elemanıyken Öner Özsoyeri ile tanıştığını, estetik işlemlerini ondan öğrenip, operasyon yapmaya başladığını öne sürdü. Akter, ayrıca bu ikilinin yasa dışı kürtaj işlemi de yaptıklarını iddia etti.

29.09.2020Gündem
Botoks sonrası ölüm iddiasında flaş gelişme

Botoks sonrası ölüm iddiasında flaş gelişme!

Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki Kübra Boyraz'a botoks sonrası ölüm iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturmada 1 kişi tutuklandı.

27.09.2020Gündem
Son dakika haberler: Botoks operasyonundan sonra ölen Kübra Boyrazın ardından itiraf: Koronavirüsten öldü deyin

Son dakika haberler: Botoks operasyonundan sonra ölen Kübra Boyraz'ın ardından itiraf: Koronavirüsten öldü deyin

İstanbul’da, botoks operasyonu sonrası hayatını kaybeden Kübra Boyraz’la ilgili şok gelişme... Genç kadını fenalaşınca evine bırakan K.A., “Benden ‘koronavirüsten öldü’ dememi istediler” dedi.

26.09.2020Gündem
Son dakika haberler... Botoks sonrası ölen Kübranın babası konuştu: Sadece baba-anne beni kurtarın diyordu

Son dakika haberler... Botoks sonrası ölen Kübra'nın babası konuştu: Sadece 'baba-anne beni kurtarın' diyordu

İstanbul Beylikdüzü'nde güzellik merkezinde botoks yaptırdıktan bir gün sonra hayatını kaybeden Kübra Boyraz'ın (38) babası Ekrem Solmazgül, şüphelilerin cezalandırılmasını istedi. Kızını kendisine teslim ettiklerinde çok acı çektiğini söyleyen Boyraz, “Kızımı bana teslim ettiklerinde konuşuyordu, sadece 'baba-anne beni kurtarın' diyordu. Bunlar kaçak tütün satmıyor, bunlar insan sağlığı ile öldürüyor. İnsanları zehirleyerek öldürüyorlar” dedi.

25.09.2020Gündem
Son dakika haberler... Botoks sonrası ölüm iddasıyla ilgili yeni gelişme

Son dakika haberler... Botoks sonrası ölüm iddasıyla ilgili yeni gelişme!

İstanbul Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki Kübra Boyraz'a botoks sonrası ölüm iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturmada serbest bırakılan 5 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Şüphelilerden 2'si yeniden gözaltına alındı.

25.09.2020Gündem
Öldüren botoks

Öldüren botoks

İstanbul’da botoks yapma izni olmayan güzellik merkezine giden Kübra Boyraz, botoks yaptırdıktan bir gün sonra hayatını kaybetti. Gözaltına alınan 5 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Şüphelilerin daha önce İzmir’den İstanbul’a kaçtıkları iddia edildi.

25.09.2020Gündem
Botoks yaptırdıktan sonra öldüğü iddia edilen Kübra Boyraz toprağa verildi

Botoks yaptırdıktan sonra öldüğü iddia edilen Kübra Boyraz toprağa verildi

İstanbul Beylikdüzü'nde, güzellik merkezinde yaptırdığı botoks işleminden bir gün sonra hayatını kaybettiği iddia edilen Kübra Boyraz(38) memleketi Malatya'da toprağa verildi. Kübra Boyraz'ın güzellik merkezine giriş-çıkış anlarının güvenlik kamera kayıtları da ortaya çıktı.

24.09.2020Gündem
Botoks sonrası fenalaşan kadın evine böyle getirildi

Botoks sonrası fenalaşan kadın evine böyle getirildi

BEYLİKDÜZÜ'nde botoks işlemi sonrasında hayatını kaybettiği iddia edilen Kübra Boyraz'ın güzellik merkezi çalışanları tarafından evine getirildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

24.09.2020Haber
Son dakika haberler... Kübranın botoks sonrası ölümünde flaş gelişme Herkes birbirini suçladı

Son dakika haberler... Kübra'nın botoks sonrası ölümünde flaş gelişme! Herkes birbirini suçladı

Son dakika haberine göre, İstanbul Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki Kübra Boyraz güzellik merkezinde yaptırdığı botoks işleminden sonra hayatını kaybetti. Olayla ilgili 1'i hekim, 5 kişi gözaltına alındı. Yapılan incelemelerde güzellik merkezinin kaçak olduğu ortaya çıkarken, güzellik merkezi çalışanları birbirini suçladı.

24.09.2020Gündem
Botoks sonrası ölüm iddiası

Botoks sonrası ölüm iddiası!

Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki bir kadın güzellik merkezinde yaptırdığı botoks işleminden bir gün sonra hayatını kaybetti.

24.09.2020Haber
Son dakika haberler... İstanbulda feci olay... Botoks sonrası ölüm iddiası

Son dakika haberler... İstanbul'da feci olay... Botoks sonrası ölüm iddiası!

Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki bir kadın güzellik merkezinde yaptırdığı botoks işleminden bir gün sonra hayatını kaybetti. Olayla ilgili 1'i hekim, 5 kişi gözaltına alındı. Savcılık şahısları adli kontrol şartıyla serbest bıraktı. Öte yandan, Kübra Boyraz’ın güzellik merkezine girip-çıktığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı

24.09.2020Gündem
Polis, itfaiye ve 112 ekiplerine kolaylık sağlayacak proje

Polis, itfaiye ve 112 ekiplerine kolaylık sağlayacak proje

Kahramanmaraş'ta iki üniversite öğrencisi, sirenli araçların trafikte daha hızlı ilerlemesini sağlamak ve çevreye verdiği gürültü kirliliğinin önüne geçmek amacıyla "konum bilgisi" projesi hazırladı.

5.06.2013Gündem
İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbulda kim kazandı

İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbul'da kim kazandı?

İstanbul seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İstanbul’da 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde 3 bölgede toplam 10 milyon 237 bin 112 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde İstanbul’da Ak Parti birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Türkiye nefesini tuttu ve 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Yüksek Seçim Kurulu saat 21'den itibaren seçim sonuçlarının açıklanmasına izin verecek. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk sonuçları hurriyet.com.tr verecek.

1.11.2015Bilgi
İstanbul  1., 2. ve 3. Bölge neresi (Hangi ilçeler / semtler)

İstanbul  1., 2. ve 3. Bölge neresi? (Hangi ilçeler / semtler)

Seçimlerde İstanbul üç bölgeye ayrılmış durumda. İstanbul 1. Bölge neresi / hangi ilçeleri kapsıyor? İstanbul 1. Bölge, Anadolu yakasını kapsıyor. Haberimizde milletvekili adayları listesini de bulabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte AKP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte AK Parti listesi (AK Partinin milletvekili adayları kim)

İşte AK Parti listesi (AK Parti'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım 2015 Genel Seçimi için milletvekili aday listeleri belli olmaya başladı. Bunlardan biri de AK Parti. Milletvekili aday listesi AK Parti tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, AK Parti'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti aday listesi...

18.09.2015Gündem
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları)

İstanbul milletvekili aday listesi (AK Parti, CHP, MHP, HDP İstanbul adayları)

AK Parti, CHP, MHP ve HDP 2015 milletvekili aday listelerini YSK'ya teslim etti. İstanbul'dan adaylıkları kesinleşenler arasında sürpriz isimler yer aldı. İşte 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde İstanbul'dan aday gösterilenlerin listesi

7.04.2015Gündem
AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. Listede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak da yer alıyor. İlgi çeken bir diğer isim ise Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın kuzeni Fatma Varank oldu. İşte AK Parti'nin millletvekili adaylarının tam listesi

7.04.2015Gündem
Bayanlar Hentbol Süper Lig

Bayanlar Hentbol Süper Lig

Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Ankara Gaye Spor 30-25 mağlup etti.

11.11.2013Diğer
ATLAS DERGİSİ 1. GÜN KAZANANLAR LİSTESİ

ATLAS DERGİSİ 1. GÜN KAZANANLAR LİSTESİ

Atlas Dergisi okuyucularına abonelik hediye ediyor. Yarışmaya katılın, resimlerini göreceğiniz yerlerin neresi olduğunu bilin, aboneliği kazanın. İşte ilk gün kazanan okuyucularımız...

10.12.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Güzelleşmek uğruna canınızdan olmayın

Biraz daha dolgun hatlara sahip olmak için kalçasına botoks yaptırmak istedi. Ancak kendisine enjekte edilen sıvı nedeniyle 1 gün sonra öldü. Ortaya çıktı ki 1 çocuk annesi henüz 38 yaşındaki Kübra Boyraz’ı aramızdan alan güzellik merkezi ruhsatsızdı. Aman dikkat! Uzmanlar uyarıyor. İğneyle yapılan her türlü işlem sadece dermatolog ya da estetik cerrahlar tarafından yapılmalı, işin ehli olmayan doktorlara dahi güvenmemeli!

27.09.2020