EKSTRA
MENÜ

Kredi Hesaplama

Kredi Hesaplama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kredi Hesaplama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 415 Kredi Hesaplama haberi bulunmuştur.

Kredi Hesaplama Haberleri

Bitcoin nedir Bitcoin nasıl kullanılır Bitcoin kaç TL

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl kullanılır? Bitcoin kaç TL?

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl kullanılır? Bitcoin şu an kaç TL? Bitcoin nasıl ortaya çıktı, gerçekten de sahibinde para kazandırabiliyor mu? Bitcoin'in geleceği nasıl olacak? İşte Bitcoin'le ilgili merak ettiğiniz her şey...

22.03.2017Teknoloji
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinde son gün ne zaman

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinde son gün ne zaman?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) birinci taksit ödeme süresi yarın sona eriyor. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sitesinde yer alan duyuruya göre, mükellefler 2017 yılı MTV ilk taksit ödemesini, GİB'in internet sayfası aracılığıyla yarın saat 22.00'ye kadar kredi kartı ve banka kartı ile yapabilecek.       

30.01.2017Ekonomi
Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman? - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) son günlere yaklaşıldıkça vatandaşlar merakla tarih bilgilerini sorguluyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında araç sahipleri aynı zamanda MTV borçlarını nasıl sorgulayacağını ve hesaplama ekran bilgilerini de araştırıyor. İşte MTV sorgulamaları hakkında tüm detaylar

19.01.2017Ekonomi
MTV ödemesinde son gün ne zaman İşte MTV hesaplama yöntemi

MTV ödemesinde son gün ne zaman? İşte MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi tarih aralıkları belirlendi. Araç sahipleri, 1 Ocak itibariyle vergilerini ödemeye başladı. Henüz ödememiş olanlar ise 'MTV ödemesinde son gün ne zaman?' sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. Vergilerin zamanında ödenmemesi ise faizi beraberinde getiriyor. Peki, Son gün ne zaman? MTV hesaplaması nasıl yapılıyor? İşte, Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında bilinmesi gerekenler!

17.01.2017Ekonomi
Tüm düzen değişecek mi

Tüm düzen değişecek mi?

Kendi kendine alışveriş yapmanı sağlayan ve hızlı bir şekilde kasadan geçip gittiğin o market düzenlemeleri sandığımızdan yakında olabilir.

4.01.2017Hayat
Menfaatiniz için kart yerine kredi kullanın

Menfaatiniz için kart yerine kredi kullanın

KREDİ kartında azami faiz oranları dün itibariyle yüzde 1.84 olarak uygulanmaya başlarken kart sahiplerine, ihtiyaçlarını kredi kartları yerine tüketici kredileri yoluyla karşılamaları tavsiyesi geldi.

2.01.2017Ekonomi
Yapı Krediden Messenger üzerinden bankacılık işlemi

Yapı Kredi'den Messenger üzerinden bankacılık işlemi

Yapı Kredi, müşterisi olsun ya da olmasın güvenlik bilgisi gerektirmeyen tüm işlemler için BankacıBot ismini verdiği hizmetiyle Facebook Messenger'ın bot uygulamasını kullanıma açtı.

18.11.2016Teknoloji
Kart faizine tartışmalı indirim

Kart faizine tartışmalı indirim

Son dönemde kredilerde aylık faizler yüzde 1’in bile altına çekilirken Merkez Bankası kredi kartında azami akdi faiz oranını yüzde 1.84, gecikme oranını ise yüzde 2.34 olarak belirledi. Tüketici dernekleri 3 yıl sonra gelen indirimin yetersiz kaldığına dikkat çektiler.

12.11.2016Ekonomi
Kredi kartı gecikme faizinde indirim

Kredi kartı gecikme faizinde indirim

Merkez Bankası, kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında indirim yapıldığını açıkladı. Buna göre, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz oranları Türk lirası için yüzde 1,84, yabancı para için yüzde 1,47 oldu. Aylık azami gecikme faiz oranları Türk lirası için yüzde 2,34, yabancı para için yüzde 1,97 olarak belirlendi.

12.11.2016Ekonomi
Üniversite ikinci öğretimin maliyeti hesaplandı

Üniversite ikinci öğretimin maliyeti hesaplandı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Sekreteri İlknur Oral’ın, ‘Yükseköğretimde öğrenci harcama ve maliyetlerinin hesaplanması’ konulu yüksek lisans tez çalışmasına göre, ikinci öğretimde okuyan bir öğrenci yıllık ortalama 14 bin 649 lira harcama yapıyor.

7.11.2016Eğitim
Robotlar insanlaşacak ama biz de robotlaşacağız

Robotlar insanlaşacak ama biz de robotlaşacağız

Savaşların, yoksulluğun, açlığın ve kıtlığın ortadan kalktığı, paranın anlamını yitirdiği bir dünya mümkün mü? Türkiye nelere yatırım yaparsa gelecekte küresel lider olabilir? Havası temiz, trafiğin olmadığı yeni şehirler kurulabilir mi? Ağır işleri robotların yaptığı yeni bir dünya ne kadar uzakta? İnsanoğlu-robot aşkı fantezi mi? Dünyanın önde gelen gelecekbilimcilerine göre çok da uzak olmayan bir gelecekte bunların hepsi mümkün. Dünyaca ünlü fütüristler geleceğin fotoğrafını Hürriyet için çekti.

27.08.2016Hayat
Kanser hastası emekliye 6 bin liralık pardon şoku

Kanser hastası emekliye '6 bin liralık pardon' şoku

MERSİN'de SGK, 2009 yılında malulen emekli olan bağırsak kanseri hastası 50 yaşındaki Müslüm Uçar'a, yanlışlıkla fazla ödediği 6 bin 10 lira 54 kuruşu geri istedi.Uçar, "Yaptıkları hatanın bedelini ödemek zorunda değilim ama maaşımdan ilk kesintiyi yaptılar" dedi.

9.07.2016Gündem
Suudiler, petrole olan bağımlılığı bitirme planını devreye sokuyor

Suudiler, petrole olan bağımlılığı bitirme planını devreye sokuyor

Suudi Arabistan’da ekonomiden sosyal düzene her şeyi 80 yılı aşkın süredir petrol belirliyor. Ancak Veliaht Prens Muhammed bin Selman, ülkenin ekonomisini petrol bağımlılığından arındırmak için kolları sıvadı. Hafta başında açıklanan plan, ‘petrodolar’ ülkesinde bugüne kadar görülmemiş bir değişim rüzgârı estirebilir. Tabii, “Değişim için önce insan ve kadın haklarında iyileşme lazım” eleştirisi yapanların sayısı hiç de az değil.

30.04.2016Ekonomi
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın: Sermayemiz tükeniyor

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın: Sermayemiz tükeniyor!

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, bankaların sermaye maliyetinin özkaynak kârlılığının altında kaldığını belirterek, “Sermaye maliyeti yüzde 15, özkaynak getirisi yüzde 10. Bu böyle devam ederse kredi vermeyi 1-2 sene daha sürdürebiliriz ama stoklarımız tükeniyor. 2018’de sermaye yeterliliğinde sınıra geliyoruz” dedi.

28.03.2016Ekonomi
SSK-SGK sorgulama - 4 a hizmet dökümü nasıl alınır

SSK-SGK sorgulama - 4 a hizmet dökümü nasıl alınır?

SSK-SGK sorgulamasının internet üzerinden nasıl yapıldığı vatandaşlarımızın merak ettiği bir konu. İnternetten SSK-SGK 4 a hizmet dökümü sorgulaması yapmak için e-Devlet şifresine ihtiyaç vardır. SSK-SGK sorgulamalarının nasıl yapıldığını detaylı olarak haberimizde bulabilirsiniz.

26.03.2016Gündem
Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır

Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşların trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini sıklıkla takip etmesi gerekmekte. Öte yandan bazı durumlarda vatandaşların trafik cezasına itiraz etmesi de söz konusu olabilmekte. Peki, trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır? Trafik cezası itirazı için neler yapılması gerekmektedir? GİB vergi hesaplama ve ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.03.2016Gündem
E-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır

E-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır?

e-Devlet kapısı sistemi ile artık Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) sorgulamaları yapmak oldukça kolay bir hale geldi. SGK bünyesindeki vatandaşlar e-Devlet kapısı üzerinden kolaylıkla hizmet dökümü sorgulamalarını ve ne zaman emekli olabileceklerini sorgulayabilirler. Peki, SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? SGK ne zaman emekli olurum sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet emekli aylığı sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detaylar haberimizde...

17.03.2016Gündem
GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır 2016 GSS ücretleri arttı mı

GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır? 2016 GSS ücretleri arttı mı?

2016 yılıyla beraber asgari ücrete yapılan %30’luk zammın ardından Genel Sağlık Sigortası (GSS) primlerine de zam geldi ve en düşük 50 TL olan GSS primi 65 TL’ye çıktı. Peki, e-Devlet üzerinden GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

10.03.2016Gündem
e-Devlet SGK hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama

e-Devlet SGK hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama!

Kamu kurumları tarafından sunulan hizmetlerin e-Devlet kapısı ile tek bir çatı altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar zaman kaybından kurtulmuştur. e-Devlet bünyesinde hizmet veren kurumlardan biri de Sosyal Güvenlik Kurumudur. Peki, e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet SGK prim borcu sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

7.03.2016Gündem
e-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması - 4A, 4B, 4C

e-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması - 4A, 4B, 4C

Kamu kurumları tarafından verilen hizmetlerin e-Devlet ile tek bir çatı altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar zaman kaybından kurtulmuştur. e-Devlet bünyesinde hizmet veren kurumlardan biri de Sosyal Güvenlik Kurumudur. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından e-Devlet kapısı sisteminde hizmete sunulan işlemlerden biri de SGK hizmet dökümü sorgulamasıdır. Peki, e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

24.02.2016Gündem
GSSde yeni dönem e-Devlet ile GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır

GSS'de yeni dönem! e-Devlet ile GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır?

2016 yılıyla beraber asgari ücrete yapılan %30’luk zammın ardından Genel Sağlık Sigortası (GSS) primlerine de zam gelmiş en düşük 50 TL olan GSS primi 65 TL’ye çıkmıştı. Şimdi ise yapılan yeni düzenlemeyle beraber GSS primleri için tek bir prim tutarı belirlenecek ve herkes aynı ücreti ödeyecek. Peki, yeni GSS primleri ne kadar olacak? e-Devlet üzerinden GSS prim borcu sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.02.2016Gündem
e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır Ne zaman emekli olurum

e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır? Ne zaman emekli olurum?

Kamu kurumlarının sorgulama işlemleri 2008 senesinde e-Devlet kapısı sistemi çatısı altında toplanmıştır. O günden bugüne kadar e-Devlet sistemine yeni hizmetler eklenmiştir ve vatandaşlar sıra beklemeden sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir. Peki, e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet sistemi üzerinden ‘ne zaman emekli olurum’ sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...      

17.02.2016Gündem
EGM trafik cezası borcu sorgulama ve GİB vergi hesaplama işlemleri

EGM trafik cezası borcu sorgulama ve GİB vergi hesaplama işlemleri!

Araç sahibi olan vatandaşların trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini sıklıkla takip etmesi gerekiyor. Bazı durumlarda vatandaşların trafik cezasına itiraz etmesi de söz konusu olabiliyor. Peki, trafik cezası borcu sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır? Trafik cezası itirazı için neler yapılması gerekmektedir? GİB vergi hesaplama ve ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.02.2016Gündem
e-Devlet şifresi ile SGK 4A-4B-4C hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama

e-Devlet şifresi ile SGK 4A-4B-4C hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama!

e-Devlet kapısı üzerinden birçok kamu kurumuna ait işlemler gerçekleştirilebildiği gibi Sosyal Güvenlik kurumu (SGK) 4A-4B-4C hizmet dökümü alma işlemi de yapılabilmektedir. Peki, SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK prim borcu sorgulaması nasıl yapılır? İşte detaylar...

3.02.2016Gündem
MTV borç sorgulama Araç vergi borcu ödeme

MTV borç sorgulama! Araç vergi borcu ödeme!

Günümüzde internetin aktif olarak hayatımıza girmesi ile birlikte vergi borcu sorgulama ve ödeme işlemleri online yapılabiliyor. 31 Ocak’a kadar ödenmesi gereken MTV ödemeleri de Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi web sayfası üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliyor. Online MTV ödemesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

14.01.2016Gündem
MTV ödeme Araç vergi borcu sorgulama

MTV ödeme! Araç vergi borcu sorgulama!

Türkiye’de araç sektörüne yönelik olarak uygulanan vergi sistemi olan MTV, 2016 yılı için ilk taksit ödemeleri başladı. Maliye Bakanlığı’na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi üzerinden MTV ödemesi yapılabiliyor.

10.01.2016Gündem
MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme

MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme!

Türkiye’de araç sahiplerinin yılda iki defa olmak üzere devlete ödemekle yükümlü olduğu MTV, 2016'da yeniden değerleme oranı olan yüzde 5.58 zamlandı. Motorlu Taşıt Vergisi neye göre hesaplanır? MTV ödemeleri nasıl yapılır? İşte detaylar...

6.01.2016Gündem
MTV sorgulama ve ödeme işlemleri

MTV sorgulama ve ödeme işlemleri

Yeni yılın gelişi ile birlikte zamlar da birbiri ardına gelmeye başladı. 2016' da MTV ödemelerin ne kadar olduğu merak konusu oldu. Araç sahipleri için MTV sorgulama ve ödeme işlemleri konusunda detaylara haberimizden ulaşabilirler.

5.01.2016Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 zammı

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 zammı

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 yılına zamlı girdi. MTV zammı ne kadar olacak? MTV hesaplama nasıl yapılır? MTV ile ilgili bütün detaylar haberimizde.

4.01.2016Gündem
Araç borç sorgulama işlemi nasıl yapılır

Araç borç sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç borç sorgulama işlemleri artık internet ortamında yapılabiliyor. İnternet üzerinden aracınıza dair ceza ve vergi borçlarınızı sorgulayabiliyorsunuz.

26.12.2015Gündem
Akif Hamzaçebi: Vergi denetimleri siyasallaştı

Akif Hamzaçebi: Vergi denetimleri siyasallaştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Akif Hamzaçebi, AK Parti hükümetlerinin, 2008’den bu yana ekonomiyi başarısız yönettiklerini ileri sürdü. İstanbul’da bir grup gazeteci ile bir araya gelen Hamzaçebi, ekonominin en önemli dinamiğinin demokrasinin kalitesi ve hukuk güvenliği olduğunun altını çizerek, “Vergi denetimleri olağanüstü siyasallaştı. İşadamlarını tehdit aracı olarak kullanılıyor” dedi. CHP’nin ekonomi kurmayları arsasında yer alan Mehmet Akif Hamzaçebi, buna örnek olarak Gezi eylemleri sırasında, biber gazından kaçan gençlere kapılarını açtığı için, otelin sahibi holdingin vergi denetimine alınmasını gösterdi. Buna benzer bir dizi örneği olduğunu savunan Hamzaçebi, bu durumun demokrasi ve hukuk güvenliği ile bağdaşmadığını savundu.

22.10.2015Ekonomi
Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme | Online MTV sorgulama

Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme | Online MTV sorgulama

Motorlu Taşıtlar Vergisi online olarak nasıl sorgulanır? Ödemeler kredi kartı ile yapılabilir mi, kredi kartı taksit yapıyor mu, anlaşmalı bankalar hangisi gibi Mtv ödeme hakkında merak ettikleriniz detaylarıyla haberimizde..

5.10.2015Gündem
Sigorta ve emeklilik şirketleri, zararlarına karşı yeterli özsermaye bulunduracak

Sigorta ve emeklilik şirketleri, zararlarına karşı yeterli özsermaye bulunduracak

Sigorta ve reasürans şirketleri ile emeklilik şirketlerinin mevcut yükümlülükleriyle potansiyel riskleri nedeniyle oluşabilecek zararlarına karşı yeterli miktarda özsermaye bulundurmaları sağlanacak.

24.08.2015Ekonomi
Kredi kartı ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme (MTV nasıl sorgulanır, MTV ödemelerinde kredi kartına taksit yapılıyor mu)

Kredi kartı ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme (MTV nasıl sorgulanır, MTV ödemelerinde kredi kartına taksit yapılıyor mu?)

Motorlu Taşıtlar Vergisi online olarak nasıl sorgulanır? Ödemeler kredi kartı ile yapılabilir mi, kredi kartı taksit yapıyor mu, anlaşmalı bankalar hangisi gibi Mtv ödeme hakkında merak ettikleriniz detaylarıyla haberimizde..

29.07.2015Gündem
Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir Burs şartları nelerdir Burs kimlere verilir

Üniversite bursu veren kurumlar hangileridir? Burs şartları nelerdir? Burs kimlere verilir?

Karşılıksız burs veren tüm iş adamları ve vakıfların listeleri, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı geldiği bu günlerde Burs Veren kurum ve kuruluşlar hangileri? Geçmişten günümüzü iş adamları, Karşılıksız burs veren vakıflar ve dernekler tüm öğrenci adayları merakla beklemekte.İşte 2015 Yılı için burs başvuruları yapacağınız yerler

28.07.2015Gündem
Konut finansmanı sözleşmelerinde yeni dönem

Konut finansmanı sözleşmelerinde yeni dönem

Konut kredilerinde tüketicinin yazılı ya da elektronik ortamda açık talebi olmaksızın krediyle ilgili sigorta yaptırılamayacak. Konut finansmanı sözleşmesine ilişkin bir hesap açılması ve sadece krediyle ilgili işlemler yapılması durumunda, tüketiciden herhangi bir isim altında ücret veya masraf talep edilemeyecek.

28.05.2015Ekonomi
Tüketici kredilerinde yeni dönem

Tüketici kredilerinde yeni dönem

Tüketiciler, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin tüketici kredisi sözleşmesinden cayabilecek.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan Tüketici Kredisi Sözleşmeleri Yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlandı.

22.05.2015Ekonomi
Babacan: Sadece MBnin kurla ilgili söylediklerine bakın

Babacan: Sadece MB'nin kurla ilgili söylediklerine bakın

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Uludağ Ekonomi Zirvesi", bugün ve yarın kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da gerçekleştirilecek. Siyasilerden iş dünyasının ünlü isimlerine kadar herkes Uludağ’da olacak. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın zirvedeki sözleri ise gündem oldu.

13.03.2015Ekonomi
Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek

Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek

Yeni değişikliğe göre bankalar krediler için faiz oranı dışındaki masraf ve tahsilatları serbestçe belirleyemeyecek.

16.11.2014Ekonomi
Bankalarda 26 işlem ücretsiz

Bankalarda 26 işlem ücretsiz

BDDK milyonlarca vatandaşı çok yakından ilgilendiren ve bankaların ücret, komisyon ve masraflarına ilişkin sınırlamalar getiren yönetmelik taslağını hazırladı. Bankalar SMS gönderim,hesap işlemsizlik, hesap cüzdanı yazdırma, banka kartı, hesap açma-kapatma ve dosya masrafı gibi 26 farklı kalemde ücret ve komisyon alamayacak.

21.08.2014Ekonomi
THYnin Miles & Smilesında ‘Mil’im ‘Mil’im hesap

THY'nin Miles & Smiles'ında ‘Mil’im ‘Mil’im hesap

THY, uçtukça kazandıran mil programını yeniledi. Yeni program uzun mesafeyi değil aldığınız biletin sınıfını baz alacak. Böylece uzun uçuşlarda kazanılan yüksek millerde düşmeler yaşanırken, bu Elite ve Elite Plus statüsünü korumayı zorlaştıracak. Diğer yandan Türkiye içi uçuşlarda kısa mesafeler eskiye oranla daha çok mil verecek.

14.08.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

Dolunay gerilimi ve ani gelişmeleri tetikliyor!

Pazartesiden beri bahsettiğimiz Koç burcundaki Dolunay bu sabah gerçekleşti. Kontrol dışı olaylar, isyankar kişiler ve tavırlar bu Uranüsyen Dolunay tarafından tetiklenirken, beklenmeyeni beklememiz gereken günlerdeyiz. Kasım ayının ilk hafta sonuna kadar beklenmedik gelişmelerle uğraşmamız gerekebilir.

15.10.2016

Yetiştiriken öğreniyoruz

OECD’nin Uluslararası Finansal Eğitim Ağı (OECD/INFE) tarafından düzenlenen “Yetişkinlerin Finansal Okur Yazarlık Yeterliliği” araştırması sonuçları yayımlanan raporla duyuruldu.

12.10.2016