EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kredi Başvuru

Kredi Başvuru haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kredi Başvuru hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.970 Kredi Başvuru haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kredi Başvuru Haberleri

Meclis vatandaşa çare olamıyor

Meclis vatandaşa 'çare' olamıyor

Vatandaşlar; sıkıntı, talep ve beklentileri için devlet daireleri yerine, Meclis'te çare arıyorlar.

3.03.2002Gündem
Mahmut Ceylan tahliye oldu

Mahmut Ceylan tahliye oldu

Bank Kapital davasında yargılanan bankanın eski sahibi Mahmut Ceylan, tahliye edildi. Ceylan , yaklaşık 6 aydır tutukluydu ve ilk kez hakim karşısına çıkmıştı.

4.03.2002Gündem
Esnafa kredi borcunu ödeme kolaylığı

Esnafa kredi borcunu ödeme kolaylığı

Esnaf ve sanatkarlara, takibe uğramış kredi borçlarını ödeyebilmelerine dönük kolaylık sağlandı. Borçlar 24 aya varan taksitler halinde yıllık yüzde 55 faizle ödenecek.

21.03.2002Ekonomi
TURKTICARET.Net iş ortakları ailesini genişletiyor

TURKTICARET.Net iş ortakları ailesini genişletiyor

TURKTICARET.Net, Garanti Bankası ve HP'den sonra PricewaterhouseCoopers, Destek Patent ve yenibir.com'u da iş ortakları arasına katarak daha da güçlendi. TURKTICARET.Net sitesinde faaliyete geçen Girişimci Merkezi ise KOBİ'lerin iş yaşamı ile ilgili her türlü teorik ve pratik bilgi ihtiyacını karşılıyor.

22.03.2002Ekonomi
Borcu yüzünden kimseyi hapse attırmadım

Borcu yüzünden kimseyi hapse attırmadım

Halkbank Genel Müdürü Emel Çabukoğlu, ‘‘Burada özel sektörde olduğu gibi inisiyatif kullanamıyoruz. Kredi takipleri için yasalar ne emrediyorsa, onu yapıyoruz. Bu konuda büyük-küçük borçlu ayrımı yapmıyoruz’’ dedi. Çabukoğlu, hiçbir esnafı borcu yüzünden hapse attırmadıklarını söyledi.

12.04.2002Ekonomi
Dünya Bankasından ‘döviz kuru’ uyarısı

Dünya Bankası'ndan ‘döviz kuru’ uyarısı

Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ajay Chhibber, enflasyonu düşürme konusunda bir çerçevenin oluştuğuna dikkat çekerek ‘‘Şimdi büyüme üzerinde odaklanılması gerekiyor’’ dedi. Chhibber, reel kurun bugün Türkiye'nin rekabeti için sorun oluşturduğunu savundu.

22.04.2002Ekonomi
Mercedes CLK, Türkiyede podyuma, Lyonda yola çıktı

Mercedes CLK, Türkiye'de podyuma, Lyon'da yola çıktı

Mercedes-Benz, ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilediği yeni CLK serisini Avrupa ile aynı zamanda Türkiye'de satışa sundu. CLK'nın test sürüşleri Fransa'nın ikinci büyük kenti Lyon'da gerçekleşirken, Mercedes-Benz Türk, yeni CLK'yı Türkiye'de bir defileyle tanıttı. CLK, modacı Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde ünlü mankenlerle podyuma çıktı. Mercedes, bu defileyle kadın sürücüleri de hedeflediğini gösterdi.

5.05.2002Ekonomi
Akbanktan aile bankacılığı

Akbank'tan aile bankacılığı

Akbank, birçok avantajlar sağlayan ''Ailem'' projesiyle, Türkiye'deki tüm aileleri çatısı altında toplamayı hedefliyor. Proje kapsamında çeyiz, ev, hobi ve eğitim kredisi geliştirildi.

6.05.2002Ekonomi
‘Ailem’le Akbanka gir mevduatın puan toplasın

‘Ailem’le Akbank'a gir mevduatın puan toplasın

Akbank'ın yeni ürünü ‘Ailem’ ile mevduat, kredi, döviz, hisse senedi ve sigorta işlemleri harcama puanı kazandıracak. Akbank Genel Müdür Yardımcısı Baerbaros Karakışla, ‘‘Aralarında sevgi bağı olanların Açacağı Ailem Hesabı üyeleri, 14 yeni bireysel bankacılık ürünüyle tanışacak’’ dedi.

6.05.2002Ekonomi
Elektrik piyasasında sınır yüzde 20

Elektrik piyasasında sınır yüzde 20

Elektrik piyasasında faaliyet gösterecek şirketler, piyasanın en fazla yüzde 20'sine sahip olabilecekler.

8.05.2002Ekonomi
İstanbul Yaklaşımı çerçeve anlaşması

İstanbul Yaklaşımı çerçeve anlaşması

Zor durumdaki firmaların kurtarılmasına yönelik İstanbul Yaklaşımı'na ilişkin çerçeve anlaşması açıklandı.

24.05.2002Ekonomi
TOKİden kredi imkanı

TOKİ'den kredi imkanı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), daha önce kredi açılmış olup, inşaatı halen devam eden projelerin tamamlanmasını sağlamak amacıyla kredi verecek.

24.05.2002Ekonomi
Niyet Mektubuna, Pamukbank rötarı

Niyet Mektubu'na, Pamukbank rötarı

IMF'den alınacak 1.1 milyar dolarlık kredi dilimi için verilmesi gereken Niyet Mektubu, Pamukbank ile Yapı Kredi Bankası'nın birleşmek için BDDK'ye yaptığı başvuruda verilecek kararı bekliyor.

18.06.2002Ekonomi
ÖSS tercih kılavuzları postaya veriliyor

ÖSS tercih kılavuzları postaya veriliyor

ÖSYS Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Dr. Fethi Toker, 2002-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları kılavuzu ile tercih formlarının Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) katılan adayların adreslerine, yarından itibaren gönderilmeye başlanacağını bildirdi.

23.06.2002Gündem
TOKİ kredilerini Şekerbank verecek

TOKİ kredilerini Şekerbank verecek

Pamukbank'ın TSMF'ye devredilmesi nedeniyle ortaya çıkan belirsizlik üzerine, Toplu Konut İdaresi (TOKİ), tamamlama kredilerinin kullanımı için Şekerbank ile anlaştı.

2.07.2002Ekonomi
Emlakbank konutlarına 4.629 başvuru

Emlakbank konutlarına 4.629 başvuru

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından satışa çıkarılan Emlakbank konutlarında ilgi belli konutlarda yoğunlaştı. Bu nedenle başvurular 553 konut için gerçekleşirken, 460 konutun satış sözleşmesi imzalandı.

3.07.2002Ekonomi
125 yatırımcı Kıbrıs kredisine sarıldı

125 yatırımcı Kıbrıs kredisine sarıldı

Hükümetin, hem ekonomik kriz gölgesindeki firmalara yeni iş kapısı açmak, hem de Kıbrıs'taki yatırımları artırmak için vereceği özel teşvik kredisine 125 Türk yatırımcısı başvurdu. Başvuruların çoğu haziran ayında olunca süre üç ay daha uzatıldı.

13.07.2002Ekonomi
ÖSS ve YDS sonuçları yarın açıklanıyor

ÖSS ve YDS sonuçları yarın açıklanıyor

Üniversite hayali kuran 1 milyon 540 bin 244 adayın heyecanlı bekleyişi yarın sona eriyor. 16 Haziran Pazargünü gerçekleştirilen Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile 23 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen Yabancı Dil Sınavı'na (YDS) katılan adaylar, yarın saat 10.00'dan itibaren sonuçları öğrenebilecekler.

17.07.2002Gündem
Tercih formları 9 Ağustosa kadar teslim edilecek

Tercih formları 9 Ağustos'a kadar teslim edilecek

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Fethi Toker, adayların tercih formlarını 31 Temmuz-9 Ağustos 2002 tarihleri arasında teslim edeceklerini bildirdi.

18.07.2002Gündem
ÖSS sonuç belgeleri postada

ÖSS sonuç belgeleri postada

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile YabancıDil Sınavı (YDS) sonuç belgeleri, adayların adreslerine bugünden itibaren postalanmaya başlandı.

19.07.2002Gündem
Döviz kazandırıcı hizmetlere kredi

Döviz kazandırıcı hizmetlere kredi

Devlet Bakanı Tunca Toskay, Türk Eximbank'ın ''döviz kazandırıcı hizmetler'' kredisinin yürürlüğe girdiğini bildirdi.

19.07.2002Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hangi tür kitap daha çok satıyor

AMERİKA'DA kitap satışlarıyla ilgili bir istatistikte, roman, öykü, şiir dışı (nonfiction) kitapların daha çok sattığı gerçeği ortaya çıktı.

21.05.2002

Futbol severler için kitap önerileri

FUTBOL seyircisi okurlarımızın, futbol kitaplarına da ilgi duyacaklarından kuşkum yok.

21.06.2002

Karaoğlan'ın Dönüşü

SUAT YALAZ'ın ünlü kahramanı Karaoğlan, Delice'nin Dört Kızı serüveni ile döndü.

12.07.2002