EKSTRA
MENÜ

Kötü Koku

Kötü Koku ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kötü Koku haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.154 Kötü Koku haberi bulunmuştur.

Kötü Koku Haberleri

Şişlide çöp krizi

Şişli'de çöp krizi

DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası üyesi bir grubun, Şişli Belediyesi önündeki iş bırakma eylemi yaptı. İş bırakma eylemi nedeniyle ilçede çöpler toplanmadı. Hızla biriken çöpler sıcağın da etkisiyle kötü koku ve vatandaşların tepkisine neden oldu.

25.07.2017Haber
İstanbulun en gözde ilçesinde çöp krizi

İstanbul'un en gözde ilçesinde çöp krizi

DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası üyesi bir grubun, Şişli Belediyesi önündeki iş bırakma eylemi yaptı. İş bırakma eylemi nedeniyle ilçede çöpler toplanmadı. Hızla biriken çöpler sıcağın da etkisiyle kötü koku ve vatandaşların tepkisine neden oldu.

25.07.2017Gündem
Çocuğunuz toprak yiyorsa dikkat

Çocuğunuz toprak yiyorsa dikkat!

Besin maddesi olmayan toprak, taş, kireç, cam ve sabun gibi nesneleri yemek ya da yalamak şeklinde ortaya çıkan Pika Sendromu, en çok çocuklarda görülüyor. Çocuk Ergen Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Mine Elagöz Yüksel, çocuklarda görülen Pika Sendromunu anlattı.

Yaz aylarında kadın hastalıklarına dikkat

Yaz aylarında kadın hastalıklarına dikkat!

Havuz ve denizden en çok bulaşan hastalığın genital mantar enfeksiyonları olduğunu biliyor musunuz? Özellikle kalabalık insan gruplarının kullandığı havuzlar birçok kadın hastalığına davetiye çıkarıyor. Yaz aylarının kabusa dönmemesi için jinekolojik muayenenin önemini ve dikkat edilmesi gereken hususları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gamze Baykan ile konuştuk.

10.07.2017Sağlık
Side Plajı’nda yayılan kötü koku rahatsız etti

Side Plajı’nda yayılan kötü koku rahatsız etti

ANTALYA’nın Manavgat İlçesi’ne bağlı Side Mahallesi’nde yağmur suyu tahliye kanalından çıkıp denize akan pis su ve ağır koku, yerli ve yabancı turistleri rahatsız etti.

28.06.2017Gündem
Hatayda ölü beyaz balina kıyıya vurdu

Hatay'da ölü beyaz balina kıyıya vurdu

Karaağaç Mahallesi'nde bir haftadır denizden kötü koku bir koko geldiğini fark eden vatandaşlar, dün sahile gittiklerinde kıyıya vurmuş 12 metre uzunluğunda ölü beyaz balina ile karşılaştı. İhbar üzerine sahile gelen polisler, durumu sahil güvenlik ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Deniz Bilimleri Fakültesi görevlilerine bildirdi. Yetkililer, rüzgar ve dalgaların şiddeti nediyle ölü balinayı bulunduğu yerden çıkartamadı. Bazı vatandaşlar, ölü beyaz balinanın bir haftadır sahile yakın kesimlerde deniz üzerinde gördüklerini iddia ederken, yetkililerin balinayı bugün sahilden çıkartmayı planladığı öğrenildi.

21.06.2017Haber
Tam 12 metrelik dev... Hatayda kıyıya vurdu

Tam 12 metrelik dev... Hatay'da kıyıya vurdu

Hatay'ın Arsuz ilçesinde vatandaşlar, sahil kenarında yaklaşık 12 metre uzunluğunda bir balina bulundu. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Turan, Arsuz ilçesinde kıyıya vuran ölü balinanın nesli tehlike altında olan İspermeçet Kaşolot türünden olduğunu tespit ettiklerini kaydetti.

20.06.2017Gündem
Avrupanın en turistik şehri çop denizinde boğuluyor

Avrupa'nın en turistik şehri çop denizinde boğuluyor!

Çöp sorununu çözemeyen yeni Roma Belediye Başkanı Virginia Raggi’yi eleştiren New York Times yazarı Frank Bruni, Roma’da neredeyse her yer çöpken politikacıların sorunu kontrol altına alma sözünü vermeye devam ettiğini söyledi.

12.05.2017Dünya
Banyoda dehşet İki kardeş ölümle pençeleşiyor

Banyoda dehşet! İki kardeş ölümle pençeleşiyor

Mersin’de Suriyeli 2 kardeşin banyoda kanalizasyondan gelen ağır koku sonucu zehirlenmesi, mahalle halkını sokağa döktü. Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri ağır kokunun, fabrikaların atık sularını kaçak olarak kanalizasyon şebekesine deşarj etmesinden kaynaklandığını belirleyerek önlem aldı.

10.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Cihaza bağlı hastalar elektrik kesilmeden SMS'le uyarılıyor

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.(Başkent EDAŞ), Okur Köşesi’ni yakından takip ediyor.Ne zaman bir okurumuzun şikâyet iletisi, sütunlardaki yerini alsa... Hemen arkasından bizi ve okurlarımızı bilgilendirici açıklamalar geliyor.Bu konuda Başkent EDAŞ’ın hakkını teslim etmek lazım.

13.08.2017

ANK'ARABA'

ANKARA...“Kişi başına düşen araç sayısının da başkenti.”

28.07.2017
20 yaş dişleri çürümeden çekilmeli mi

20 yaş dişleri çürümeden çekilmeli mi?

Eninde sonunda çektirilecek olduğu düşünülen yirmi yaş dişlerini hiç sorun yaşamadan çektirmek alternatif bir yol olabilir mi?

24.07.2017

Yolcu mağdur şoför mağdur

Ankara’da ne zaman dolmuşa binsem...Şoförün sol eliyle araç kullanıp, sağ eliyle hesap işine bakmasına takılır kalırım.

23.07.2017

Çoluk çocuk torun aynı denize giriyor

ÇEŞME’de talihsiz bir kaza yaşandı, bir gemi karaya oturdu, yakıtı sızdı.

21.07.2017

Bayram iman ve erdemin zirvesi

BİR ramazan ayını daha geride bırakmanın habercisidir bayram. Bir ay boyunca tutulan oruçlar, yapılan dualar, ibadetler, okunan Kuran, üzerine düşünülen ayetler ve ramazanın manevi atmosferinden kazanılan farkındalıkların zirve yaptığı zamandır bayram.

24.06.2017

Dilenciler sarmış dört bir yanımızı!

Bu fotoğraflar... Çayyolu Metrosu’nun Koru istasyonu çıkışı ile Konutkent kavşağından.

18.06.2017