EKSTRA
MENÜ

Kosu Bandi

Kosu Bandi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kosu Bandi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 371 Kosu Bandi haberi bulunmuştur.

Kosu Bandi Haberleri

Özal yürüme bandında takım elbiseyle mi yürürdü

Özal yürüme bandında takım elbiseyle mi yürürdü

Bugün bazı internet sitelerinde Ahmet Özal’ın babasının ölümüyle ilgili basın toplantısını okudum. Gazetecilere bir fotoğraf dağıtmış. Fotoğrafta Turgut Özal olduğu iddia edilen birisi, etrafındakilerin yardımı ile yürüyerek hastaneye giriyordu. Fotoğrafı görünce kafam karıştı.

26.12.2012Gündem
Yürürken ayaklara dikkat

Yürürken ayaklara dikkat

Bahar geldi, zayıflamak ve yaza formda girmek isteyenlerin telaşı başladı. Kışın rehavetini üzerinden atanlardan bir bölümü, fazlalıklarından kurtulmak için soluğu spor salonlarında alıyor, bir bülümü açık hava yürüyüşlerini tercih ediyor. Peki en temel ve en etkili sporlardan olan yürüyüş hangi ortamda yapılırsa sağlıklı olur?

6.06.2014Sağlık
Vücudunuzu Baştan Yaratmanın Yolları

Vücudunuzu Baştan Yaratmanın Yolları

Ne kadar uğraşsanız da dik durmayı beceremiyor ya da sarkık kollarınızı bir türlü sıkılaştıramıyor musunuz? Belli bölgeleri hedef alan kolay egzersizlerle bu sorunlardan kurtulabilirsiniz...

Kalp dostu 6 egzersiz

Kalp dostu 6 egzersiz

Bu egzersizler, vücut ağırlığını ve yağ kütlesini azaltıp kan basıncını düzenliyor.

25.01.2016Sağlık
Kalp Dostu 6 Egzersiz

Kalp Dostu 6 Egzersiz

Doğru ve kalp dostu egzersiz reçetesi hayat kurtarıcıdır. Haftanın 3 ya da 4 günü en az 30 dakikalık orta seviyeli aerobik egzersizler kalbinizle dosttur. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Defne Kaya, işte o kalp dostu 6 egzersizi açıkladı...

11.10.2017İyi Yaşam
Koşan kazanır

Koşan kazanır

Havaların serinlemesini fırsat bilenler ve fazla kiloları vermek isteyenler kendilerini koşu parkurlarına attı.

29.09.2018Ekonomi
Koşarken maske takmayın, ağaçlık alanları tercih edin

Koşarken maske takmayın, ağaçlık alanları tercih edin

Pek çok spor salonu açıldı açılmasına ama hâlâ çekinceniz varsa açık hava ne güne duruyor? Şu dönemde hangi parkurlarda daha az insanla karşılaşırız, hangi saatler ideal, maskeli mi koşacağız? Ultramaratoncu, ‘Ultra Kitap: Uzun Mesafe Koşu Kılavuzu’ kitabının yazarı Aykut Çelikbaş ve ‘Asla Durma’ adlı internet sitesi ve YouTube kanalının kurucusu Fatih Topçu’ya sorduk.

Yazar Sonuçları