EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kosu Bandi

Kosu Bandi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kosu Bandi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 369 Kosu Bandi haberi bulunmuştur.

Kosu Bandi Haberleri

Özal yürüme bandında takım elbiseyle mi yürürdü

Özal yürüme bandında takım elbiseyle mi yürürdü

Bugün bazı internet sitelerinde Ahmet Özal’ın babasının ölümüyle ilgili basın toplantısını okudum. Gazetecilere bir fotoğraf dağıtmış. Fotoğrafta Turgut Özal olduğu iddia edilen birisi, etrafındakilerin yardımı ile yürüyerek hastaneye giriyordu. Fotoğrafı görünce kafam karıştı.

26.12.2012Gündem
Rotayı kaptan çizdi

Rotayı kaptan çizdi

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu 1. hafta maçında Ankaragücü'nü deplasmanda 1-0 mağlup etti.

Ankara'ya as oyuncularından yoksun giden ve Colin Kazım'ın 71. dakikada kırmızı kart gördüğü maçta Sarı-Lacivertliler'e galibiyeti getiren gol ise 6. dakikada Semih'den geldi.

29.10.2008Futbol
İstanbulda laleler için ne kadar harcandı

İstanbul'da laleler için ne kadar harcandı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin laleler için harcadığı rakamların her yıl düzenli olarak kamuoyuna açıklandığı ve bu yıl bu rakamın Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün bütçesinin ancak yüzde 1,2'si olduğu bildirildi. Açıklamada, bazı gazetelerdeki haberlerde yer alan “İstanbul'un 5 yıllık lale masrafı 670 milyon YTL” ifadelerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

22.05.2008Gündem
Sporcular için teknolojik çözüm

Sporcular için teknolojik çözüm

Adidas, kalp atışı gösterme cihazlarının öncü lideri Polar ile birlikte, adiStar Fusion ismi verilen entegre bir koşu sistemi sunmaya başladı. İleri teknoloji bu sistem sayesinde, Polar’ın kalp atışı, hız ve mesafe ölçen ekipmanı, adidas’ın tekstil ve ayakkabısı ile birleşti.

29.04.2007Gündem
Yürüyüş yapmak için en güzel 10 sahil

Yürüyüş yapmak için en güzel 10 sahil

Yürüyüş son yılların en yaygın sporu ama ille de sağlıklı yaşam için yapılması gerekmiyor. Güzel havalarda, özellikle de günbatımına yakın saatlerde yapılan aheste bir yürüyüşün tadına doyulmaz. Hele bir de sahilde olursanız...

18.08.2005Seyahat
Ve sentetik koşu yolu çöktü…

Ve sentetik koşu yolu çöktü…

Sevgili Serdar, gerek hükümetlerin, gerek yerel yönetimlerin hesap kitap yapmadan, gerekli incelemede bulunmadan yaptıkları bazı yatırımların “toprağa gömülen servet” olarak halka fatura edilmesi çok hazin. Gençler Erbakan dönemlerini hatırlamazlar. (Sezai Bayar Ankara'dan yazıyor)

9.08.2005Kelebek
Vücut zekánız kaç

Vücut zekánız kaç?

Amerika şu sıralar, dünyanın en ünlü kalp cerrahlarından biri olarak gösterilen Columbia Üniversitesi uzmanı Mehmet Öz’ün yazdığı kitabı konuşuyor. Öz’ün Cleveland Hastanesi bilim adamlarından Michael Roizen’la birlikte yazdığı ‘You: The Owners Manual’ (Siz: Kullanım Kılavuzunuz) adlı kitap, 26 Nisan 2005 günü piyasaya çıktı ve daha ilk günden bir numaraya oturdu.

28.05.2005Kelebek
Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Türkiye'nin En İyileri'nde bu hafta piknik alanları var. Gezi sektöründen firma temsilcisi, turizmci, belediye ve Orman Bakanlığı yetkililerinden oluşan jürimize, Türkiye'nin piknik yapılabilecek en iyi mekanlarını sorduk.

22.05.2003Seyahat

Yazar Sonuçları

Kadınlar neden daha uzun yaşar?

Kadınlar erkeklerden daha uzun ömürlü oluyor. Bu farkın hormonal, ruhsal, sosyal farklı pek çok nedeni var. İşte onların en önemlileri.

24.11.2012

Dans ritmi eşliğinde spor

Fazla kilolarınızı dert ediyor, sağlıklı yaşam için sporun vazgeçilmez olduğuna inanıyor, ama spor salonlarını sıkıcı mı buluyorsunuz?

19.11.2006

Göbek eritme operasyonu

Topesto, göbek nahiyesinde bundan iki yıl önce başlayan yağlanma süreciyle mücadele etme kararı aldığından beri huzurumuz kalmadı.

15.10.2004

Tufandan sonra Mersin yürüyor

Tufandan sonra ilk kez Mersin'e gittim. Gördüğüm yerlerde tufanın izlerine rastlamadım.

8.06.2002