EKSTRA
MENÜ

Kosu Bandi

Kosu Bandi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kosu Bandi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 369 Kosu Bandi haberi bulunmuştur.

Kosu Bandi Haberleri

Bizim starların da garip istekleri var

Bizim starların da garip istekleri var

Dünyanın en ünlü yıldızlarının turnelerde organizatörleri çıldırtan kaprisleri bizim sanatçılarımıza da örnek oldu. Çeşme Sea Side Beach Club'da düzenlenecek Geleneksel Yaz Konserleri'ne katılan Tarkan, Sezen Aksu ve Sertab Erener'in hazırladıkları istek listesinde yok yok!..

20.06.2003Kelebek
Demet Şenere 2. hediye şoku

Demet Şener'e 2. hediye şoku

Magazin dünyasının en çok okunan dergisi Hafta Sonu, daha önce Cem Yılmaz'ın hediye ettiği pırlanta yüzüğün sahte çıkmasıyla şok olan Demet Şener'le ilgili ikinci bombayı patlattı. Demet Şener, Kutluay'ın 35 bin dolarlık bir kolye hediye ettiği şeklindeki iddiaları gülerek yanıtladı ve ‘‘Ne kolyesi. 300 dolarlık bir koşu bandı hediye etti’’ dedi.

3.07.2002Gündem
Koşarken maske takmayın, ağaçlık alanları tercih edin

Koşarken maske takmayın, ağaçlık alanları tercih edin

Pek çok spor salonu açıldı açılmasına ama hâlâ çekinceniz varsa açık hava ne güne duruyor? Şu dönemde hangi parkurlarda daha az insanla karşılaşırız, hangi saatler ideal, maskeli mi koşacağız? Ultramaratoncu, ‘Ultra Kitap: Uzun Mesafe Koşu Kılavuzu’ kitabının yazarı Aykut Çelikbaş ve ‘Asla Durma’ adlı internet sitesi ve YouTube kanalının kurucusu Fatih Topçu’ya sorduk.

Koşan kazanır

Koşan kazanır

Havaların serinlemesini fırsat bilenler ve fazla kiloları vermek isteyenler kendilerini koşu parkurlarına attı.

29.09.2018Ekonomi
Kalp Dostu 6 Egzersiz

Kalp Dostu 6 Egzersiz

Doğru ve kalp dostu egzersiz reçetesi hayat kurtarıcıdır. Haftanın 3 ya da 4 günü en az 30 dakikalık orta seviyeli aerobik egzersizler kalbinizle dosttur. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Defne Kaya, işte o kalp dostu 6 egzersizi açıkladı...

11.10.2017İyi Yaşam
Kalp dostu 6 egzersiz

Kalp dostu 6 egzersiz

Bu egzersizler, vücut ağırlığını ve yağ kütlesini azaltıp kan basıncını düzenliyor.

25.01.2016Sağlık
Vücudunuzu Baştan Yaratmanın Yolları

Vücudunuzu Baştan Yaratmanın Yolları

Ne kadar uğraşsanız da dik durmayı beceremiyor ya da sarkık kollarınızı bir türlü sıkılaştıramıyor musunuz? Belli bölgeleri hedef alan kolay egzersizlerle bu sorunlardan kurtulabilirsiniz...

Yürürken ayaklara dikkat

Yürürken ayaklara dikkat

Bahar geldi, zayıflamak ve yaza formda girmek isteyenlerin telaşı başladı. Kışın rehavetini üzerinden atanlardan bir bölümü, fazlalıklarından kurtulmak için soluğu spor salonlarında alıyor, bir bülümü açık hava yürüyüşlerini tercih ediyor. Peki en temel ve en etkili sporlardan olan yürüyüş hangi ortamda yapılırsa sağlıklı olur?

6.06.2014Sağlık

Yazar Sonuçları

Bir koşu bandı alın salonun ortasına koyun haberleri izlerken her gün yürüyün

Sağlığınız her şeyden önemli değil mi? Misafirleriniz de sizi hoş görsün! Bir koşu bandı alın ve salonun ortasına koyun. Tam da televizyonun karşısına. Akşam haberlerini izlerken üzerine çıkın ve bir saat yürüyün. Evin başka bir odasına koyunca, elbise askısı olmaktan öteye gidemiyor! İki buçuk senedir haber izlerken yürüyorum, çok da faydasını görüyorum...

15.08.2003

Ziya'nın Yeri

Başlık sizi yanıltmasın. Hıncal'ın yeri çağrışımı yapmasın. Ziya, bir köşe yazarı değil, o bir mesul müdür. Bir zamanlar Safran'ın mesul müdürüydü, Aslı Altan'la çalışırdı, şimdi o da markalaştı, kendi yerini açtı.

4.05.2003

Hipertansiyonlulara DASH diyeti

Doğru besinleri doğru miktarlarda tüketerek yüksek tansiyonunuzu dengeleyebilirsiniz. Her besin vücudumuz için gerekli olan birbirinden farklı unsurları içerir. Eğer doğru besinler seçilir ve doğru miktarlarda tüketilirse, vücudun ihtiyacı olan besin öğeleri sağlandığı gibi bazı sağlık sorunlarının çözümüne de yardımcı olunabilir: Doğru beslenerek tansiyonunuzu da düşürebilirsiniz.

3.05.2003

Ayda 59 milyon liraya dünyayı cepte taşıyın

HANDSPRING'in Treo'su, artık mobil ofis için bir dizüstü bilgisayar ve ayrıca cep telefonu taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Hem gelişmiş bir avuçiçi bilgisayar hem de gelişmiş bir cep telefonu olan Treo sayesinde, dünya artık cepte taşınabilir boyutlara geldi.

16.11.2002

Cemiyet haberleri

DEDİĞİM gibi oldu.

‘‘Kadınlar Günü’’nde neler yapacağımıza dair tahminlerde bulunmuştum ya... Hepsi gerçekleşti.

11.03.2002