EKSTRA
MENÜ

Koronavirüs Krizi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 660 haberi bulunmuştur.

Koronavirüs Krizi Haberleri

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan G20de önemli koronavirüs çağrısı

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20'de önemli koronavirüs çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) gündemiyle toplanan G20 Liderler Olağanüstü Zirvesi'ne video konferans yöntemiyle katıldı. Video konferans yöntemiyle yapılan koronavirüs G20 Liderler Olağanüstü Zirvesi sona erdi. Zirve 2 saat 20 dakika sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderlerine koronavirüs ile bilgi birikimlerin paylaşılması çağrısı yaparak, "Salgının kontrolü ile hastalığın teşhisi ve tedavisi konusundaki birikimlerin de paylaşılması gerekiyor. Koronavirüs salgını G20'nin iş birliği ve uzlaşı ruhunun önemini bir kez daha ortaya koymuştur" dedi.

26.03.2020Gündem
Koronavirüsün psikolojik etkileriyle baş etmenize yardımcı olacak 14 öneri

Koronavirüsün psikolojik etkileriyle baş etmenize yardımcı olacak 14 öneri

Dünya olarak oldukça zor günler geçiriyoruz. Zor olmasının yanı sıra bir hayli de korkunç şeyler yaşıyoruz. Haberleri izlemekten korkuyor ama izlemeden de rahat edemiyoruz. Sürekli sosyal medyaya bakıp gündemi takip ediyor, ne olacak diye merak ediyoruz. Koronavirüs, sadece bedenimizi değil ruhumuzu da etkiliyor.

26.03.2020Evdehayat
İletişim Başkanı Fahrettin  Altun: Uluslararası dayanışma olmazsa olmaz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Uluslararası dayanışma olmazsa olmaz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, koronavirüs ile mücadele konusunda, "Uluslararası dayanışma, bu ölümcül virüsle mücadele karşısında olmazsa olmazdır" dedi.

26.03.2020Gündem
2021 sonrası Türkiye çıkışa geçer

2021 sonrası Türkiye çıkışa geçer

Türkiye’nin geleceğinden umutlu olduğunu ifade eden ekonomiden sorumlu eski bakan Işın Çelebi, “Son 200 yılın iktisat tarihine baktığımızda Türkiye’nin hep krizlerle mücadele ettiğini ve bu krizleri başarıyla aştığını görüyoruz. Şimdi ise koronavirüs salgını nedeniyle oluşan daralmanın olumsuzluklarını yaşıyor. Sağlık sorunlarını aşabilirsek hazirandan sonra ekonominin yeniden canlanacağını düşünüyorum. 2021 yılı Türkiye için yeni bir dönem olacak” dedi.

27.03.2020Ekonomi
Dünya liderleriyle tele-zirve

Dünya liderleriyle tele-zirve

G-20 ülkelerinin liderleri ilk kez online olarak bir araya geldi. Liderler videokonferans yoluyla, koronavirüse karşı küresel mücadeleyi konuştu. Zirveye Birleşmiş Milletler, Dünya Sağlık Örgütü ve Dünya Ticaret Örgütü’nden de temsilciler katıldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan zirveye Huber Köşkü’nden bağlandı.

27.03.2020Gündem
Koronavirüs ekosistem dengesini nasıl etkiledi

Koronavirüs ekosistem dengesini nasıl etkiledi?

Denge, dünya üzerindeki yaşamın ve işleyişin belki de en önemli yapı taşı. Dünya üzerindeki her sistemin bir dengeye sahip olduğu ve bu dengeyi korumak için de kendi içinde farklı sistemlere sahip olduğu, bozulan dengenin ise yeniden bir düzene getirilmesi için yıkıcı ya da yapıcı çözümlerinin olduğu göz ardı edilemeyecek türden bir gerçek. Diğer bir gerçek ise şu an dünya üzerinde iki salgının olduğu. Koronavirüs salgını ve bilimsel gerçekliğe uyum konusunda yarı sorunlu anlatıya dayanan bir korku salgını.

27.03.2020Sağlık
IMF Başkanından resesyon uyarısı

IMF Başkanı'ndan resesyon uyarısı

IMF Başkanı Georgieva "2009'da olduğu gibi belki de ondan daha kötü bir resesyona girdiğimiz netleşti. 2021'de bir toparlanma bekliyoruz" dedi.

28.03.2020Ekonomi
Beşiktaşın planlarını corona virüs (koronavirüs) bozdu 250 milyon TL...

Beşiktaş'ın planlarını corona virüs (koronavirüs) bozdu! 250 milyon TL...

Beşiktaş'ın kampanyalar dahil olmak üzere beklediği 250 milyon TL, corona virüs salgınına takıldı...

29.03.2020Futbol
Gençler, salgınla mücadelede teknolojik fikir geliştirecek

Gençler, salgınla mücadelede teknolojik fikir geliştirecek

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 14-17 yaş arası liseli gençlere yönelik bir online ideathon düzenleyecek. “Yarını Kodlayanlar Online Covideathon”unda, öğrencilerden virüs salgınının halk üzerinde yarattığı olumsuz etkileri minimuma indirecek bir teknolojik fikir geliştirmeleri istenecek. Online ideathon için son başvuru tarihi 3 Nisan.

30.03.2020Teknoloji
İletişim Başkanı Altundan çok önemli koronavirüs değerlendirmeleri

İletişim Başkanı Altun'dan çok önemli koronavirüs değerlendirmeleri

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sosyal medya üzerinden kaynağı belirsiz, provokatif, gerçek dışı bazı bilgiler yayılmak suretiyle halkımız paniğe sürüklenmek isteniyor. Bu paylaşımların neredeyse tamamının FETÖ, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinden geldiğini de ilgili birimlerimiz tespit etmiş durumda. Bunlara asla prim vermiyoruz." ifadelerini kullandı.

30.03.2020Gündem
IMFden Türkiye ve Rusya açıklaması

IMF'den Türkiye ve Rusya açıklaması

Uluslararası Para Fonu (IMF) Avrupa Departmanı Direktörü Poul Thomsen, Rusya ve Türkiye hariç, Orta ve Doğu Avrupa'daki AB dışı gelişmekte olan 9 ekonominin çoğunun IMF'nin hızlı finansman desteği kapsamında, acil yardım başvurusunda bulunduğunu bildirdi.

30.03.2020Ekonomi
ABDde Kovid-19 ile mücadele için sıtma ilaçlarına onay

ABD'de Kovid-19 ile mücadele için sıtma ilaçlarına onay

ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), olası yararının, riskinden daha fazla olabileceği düşüncesi ile bazı ilaçların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinde kullanımına onay verdi.

30.03.2020Dünya
Ölüm raporuna bulaşıcı hastalık yazınca defnedilemeyen cenaze hastaneye teslim edildi

Ölüm raporuna 'bulaşıcı hastalık' yazınca defnedilemeyen cenaze hastaneye teslim edildi

Adana'da kalp rahatsızlığı nedeniyle ambulansla götürüldüğü özel hastanede hayatını kaybeden Yasin İregöl'ün (57) ölüm raporuna, ölüm nedeni 'Bulaşıcı hastalık (Doğal ölüm)' olarak yazıldı. Yakınları tarafından sırasıyla Buruk, Asri ve Kabasakal mezarlıklarına götürülerek toprağa verilmek istenilen cenezenin defnine, ölüm nedeni gerekçe gösterilerek, izni verilmedi. 2.5 saat boyunca cenaze arabasında dolaştırılan cenaze, toprağa verilecek mezarlık bulunamayınca hayatını kaybettiği hastaneye geri götürüldü. Ancak hastane de cenazeyi kabul etmedi. Yakınlarının tepkisi üzerine cenaze yeniden morga konuldu. İregöl'ün naaşı, ölüm raporu, 'kalp krizi' olarak yeniden düzenlendikten sonra toprağa verildi.

31.03.2020Gündem
Esra Oflaz Güvenkaya koronavirüs tedavisi görüyor

Esra Oflaz Güvenkaya koronavirüs tedavisi görüyor

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Esra Oflaz Güvenkaya, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

1.04.2020Magazin
Turizm cennetinde ’virüs’ sessizliği

Turizm cennetinde ’virüs’ sessizliği

Antalya’da, her gün on binlerce turisti ağırlayan Türkiye’nin önemli turizm destinasyonu Belek Turizm Merkezi’ndeki ultra lüks oteller, doğal güzelliğiyle bilinen sahiller, dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle sessizliğe büründü.

1.04.2020Ekonomi
Koronavirüs AB’yi de darmadağın etti

Koronavirüs AB’yi de darmadağın etti

Avrupa Birliği (AB) bir medeniyet projesidir. Özgürlük projesidir. Demokrasi projesidir. Adalet projesidir. Barış projesidir. Güvenlik projesidir. Ve dayanışma projesidir. Acaba?

1.04.2020Avrupa
Gıdada üretim ve tedarik planlamaları yapıldı

Gıdada üretim ve tedarik planlamaları yapıldı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı şirketler üretim ve tedariklere ilişkin tedbirlerini almaya devam ediyor.

1.04.2020Ekonomi
Kronik hastalara uyarı: İlacınızı aksatmayın

Kronik hastalara uyarı: İlacınızı aksatmayın

Bu dönem kalp hastalıklarının kontrolden çıkabileceğini ifade eden kardiyoloji uzmanı Doç. Dr. Hakan Uçar, hastaların ilaçlarını aksatmamaları gerektiğini vurguladı.

3.04.2020Gündem
Son dakika haberler... AK Parti Sözcüsü Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberler... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrasında konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Tedbirler hayatın akışını felç etmeden alındı. Belli bir denge içinde götürülüyor." ifadelerini kullandı. Çelik, "Milletimizin verdiği destekle devletimiz her bir vatandaşına sahip çıkacak güce sahiptir." diye konuştu.

3.04.2020Gündem
AB, ithal tıbbi malzemelerdeki vergileri kaldırdı

AB, ithal tıbbi malzemelerdeki vergileri kaldırdı

AB üyesi 27 ülke ve İngiltere, tıbbi cihazlara uygulanan çeşitli vergilerin bir süre askıya alınması talebinde bulunmuştu.

3.04.2020Ekonomi
Ev Hayat Dolu dedi, Facebook grubu kurdu

'Ev Hayat Dolu' dedi, Facebook grubu kurdu

Koronavirüs salgını sonrası virüsün etkisinin azalması için milyonlarca insan ülke genelinde evlerinde vakit geçiriyor. Diğer yandan etkileşim büyük oranda internet üzerinden artık sağlanabilirken, girişimci Evren Dinçsoy ise karantina sürecinde insanların birbirlerine uzaktan da olsa yardım edebileceklerini düşünerek özel bir Facebook grubu kurdu.

6.04.2020Teknoloji
19 yaşındaki hemşire adayının ani ölümü ilçeyi yasa boğdu

19 yaşındaki hemşire adayının ani ölümü ilçeyi yasa boğdu

KÜTAHYA'nın Hisarcık ilçesinde Hemşirelik Bölümü öğrencisi İsmihan Kocaman (19) aniden fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü sanılan Kocaman'ın cenazesinde koronavirüs tedbirleri nedeniyle maske takma zorunluluğu getirilirken, sosyal mesafe kuralına uyuldu.

6.04.2020Gündem
‘Corona stopp’ uygulaması yolda: Şimdi dijital çözüm zamanı

‘Corona stopp’ uygulaması yolda: Şimdi dijital çözüm zamanı

Almanya, koronavirüs salgını zincirini kırmak için cep telefonuna indirilecek bir uygulama üzerinden insanları dijital takibe hazırlanıyor. ‘Corona stopp’ adlı bu uygulama önümüzdeki gün veya haftalarda hazır olacak. İnsanlar Avrupa çapında takip edilebilecek.

6.04.2020Avrupa
Ekonomiyi korumak için nasıl önlemler alındı

Ekonomiyi korumak için nasıl önlemler alındı?

Salgının ekonomiye etkisini azaltmak için tedbirler alındı. Bu kapsamda ihtiyaç sahiplerine nakdi yardım yapmak için 2 milyar liralık kaynak ayrıldı.

Son Dakika | Fatih Terimi üzen ölüm haberi İtalyadan geldi

Son Dakika | Fatih Terim'i üzen ölüm haberi İtalya'dan geldi

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'i üzen ölüm haberi İtalya'dan geldi. Corriere dello Sport'un usta muhabiri gazeteci Alessandro Rialti kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Rialti, Fiorentina'yı çalıştırdığı dönem Terim'in de yakın arkadaşıydı.

7.04.2020Futbol
Erken ama tartışmak doğru

Erken ama tartışmak doğru!

Alman Etik Kurulu, koronavirüs yayılmasını önleme amacıyla ülkede günlük hayata çok sıkı kısıtlamalar getiren önlemlerin kaldırılması tartışmalarını doğru bulduğunu açıkladı. Etik Kurulu asıl bu durumda insanların umuda ihtiyacı olduğunu vurguladı.

7.04.2020Avrupa
Çocukların koronavirüs endişeleri nasıl önlenir

Çocukların koronavirüs endişeleri nasıl önlenir?

Çocuklara koronavirusün anlatılması ve endişelerinin giderilmesinin önemli olduğunu söyleyen Uzman Psikolog Selin Karabulut, konuyla ilgili ailelere öneriler sundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Kovid-19 salgını sonrası süreci değerlendirdi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Kovid-19 salgını sonrası süreci değerlendirdi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) tarafından internet üzerinden düzenlenen "Koronavirüs Sonrasında Bizi Nasıl Bir Dünya Bekliyor?" başlıklı çevrim içi panelde konuştu. Kalın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede uluslararası iş birliği ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, "Hepimiz güvende olana kadar hiçbirimiz güvende değiliz." dedi.

7.04.2020Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs gündemini değerlendirdi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs gündemini değerlendirdi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Hepimiz güvende olmadıkça hiçbirimiz güvende olmayacağız. Bugünden sonra hiçbir bölge, ulus veya ülke için kültürel hiyerarşiler, ekonomik dokunulmazlıklar ve ayrıcalıklar söz konusu değildir. Hiçbir ülke bu savaşı tek başına verebilecek durumda değildir." değerlendirmesinde bulundu.

8.04.2020Gündem
Dünyanın en büyük hackathon’u salgına çözüm üretmek için gerçekleşiyor

Dünyanın en büyük hackathon’u salgına çözüm üretmek için gerçekleşiyor

3 milyardan fazla insanın COVID-19 nedeniyle izolasyonda olduğu bu dönemde dünyanın en büyük ölçekli hackathon’u The Global Hack, devam eden kriz için teknolojik çözümler geliştirme ve paylaşma, pandemi sonrası için de dayanıklılık oluşturma hedefiyle 9-12 Nisan arasında gerçekleşecek.

10.04.2020Teknoloji
İngiliz ekonomist ONeill: Türkiye’nin içinde olduğu gelişen piyasalar yatırım için cazip

İngiliz ekonomist O'Neill: Türkiye’nin içinde olduğu gelişen piyasalar yatırım için cazip

Küresel ölçekte agresif bir parasal genişleme dalgası beklediğini belirten düşünce kuruluşu Chatham House'un Konsey Başkanı ünlü İngiliz ekonomist Jim O'Neill, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu gelişen piyasaların yatırım için cazip göründüğünü söyledi.

10.04.2020Ekonomi
Swap piyasalarını tamir eden Fed için riskler bitmiş değil

Swap piyasalarını tamir eden Fed için riskler bitmiş değil

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının 2008 küresel finans krizi seviyelerine çıkardığı doların maliyetini kurduğu swap hatlarıyla düşürmeyi başaran ABD Merkez Bankası (Fed) için riskler farklı varlık gruplarında devam ediyor.

12.04.2020Ekonomi
Son dakika haberi: 2 saat 23 dakikalık istifa krizi... Süleyman Soylunun istifası kabul edilmedi

Son dakika haberi: 2 saat 23 dakikalık istifa krizi... Süleyman Soylu'nun istifası kabul edilmedi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ile Zonguldak için getirilen sokağa çıkma yasağı kararının ilanı sonrasında çok sayıda vatandaşın marketlere akın etmesiyle ortaya çıkan görüntüler krize neden oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sokağa çıkma kararının uygulanmasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir” diyerek görevinden istifa ettiğini duyurdu. İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Soylu’nun istifasını kabul etmediğini açıkladı.

13.04.2020Gündem
Paskalya’da havaalanları boş kaldı: Uçuşlar yüzde 90 azaldı

Paskalya’da havaalanları boş kaldı: Uçuşlar yüzde 90 azaldı

Almanya’da Paskalya tatili denilince ilk akla hava yolculuğundaki trafik gelirdi. Ancak koronavirüs nedeniyle havalanlarında uçaklar pistte bekliyor. Bu da tarihi krizi anlamına geliyor.

13.04.2020Avrupa
Arsenallı futbolculardan maaş indirimine ret

Arsenallı futbolculardan maaş indirimine ret

Arsenal futbolcuları corona virüs (koronavirüs) nedeniyle ücretlerinde indirime gidilmesini kabul etmedi.

14.04.2020Futbol
Önlemlerimiz başarılı, çok iyi yerdeyiz

Önlemlerimiz başarılı, çok iyi yerdeyiz

Almanya’da korona krizi üzerine gelişmelerin değerlendirme merkezi olan Robert Koch Enstitüsü Başkanı Prof. Lothar Wieler, “Başka ülkelere kıyasla çok iyi yerdeyiz. Önlemlerimiz başarılı oldu” dedi ama ihtiyatlı olma konusunda uyardı.

14.04.2020Avrupa
Corona virüs nedeniyle ara verilen Süper Ligde yayıncı kuruluş muamması

Corona virüs nedeniyle ara verilen Süper Lig'de yayıncı kuruluş muamması

Futbol ailesinde herkes aynı soruyu soruyor...

15.04.2020Futbol
Forbes kadın liderlere dikkat çekti...  Kadınlar salgını daha mı iyi yönetti

Forbes kadın liderlere dikkat çekti... Kadınlar salgını daha mı iyi yönetti?

Amerikan Forbes dergisi, kadın devlet başkanlarının, koronavirüs (COVID-19) salgınını erkek liderlere kıyasla daha iyi yönettiğine ilişkin bir haber yayınladı.

15.04.2020Dünya
Salgın sürecinde psikolojik dayanıklılık gücü nasıl artırılabilir

Salgın sürecinde psikolojik dayanıklılık gücü nasıl artırılabilir?

Bazı insanların olumsuz koşullardan kolaylıkla etkilenip sarsılabileceğini bazılarının ise aynı olumsuz durumun üstesinden hiç zorlanmadan gelebildiğini belirten Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, koronavirüs sürecinde psikolojik dayanıklılığın nasıl geliştirilebileceğiyle ilgili önemli bilgiler verdi.

15.04.2020Sağlık

Yazar Sonuçları

Tedbirler piyasalarda paniği azalttı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının ekonomiler üzerindeki etkisini azaltmak için hem hükümetler hem de merkez bankaları birbiri ardına tedbirleri devreye alıyor. Bu hamleler de piyasaların sakinleşmesinde önemli rol oynadı. Ekonomik faaliyetler tekrar başlar, aşı veya ilaç konusunda umut veren gelişmeler olursa farklı bir gündemi de konuşabiliriz.

29.03.2020

Toplantısız Kütüphane Haftası

TÜRK Kütüphaneciler Derneği Genel Başkanı Ali Fuat Kartal’dan bir e-posta aldım.

2.04.2020

Son korona tartışmaları

Dünya haftalardır gezegeni rehin alan korona salgınının nasıl kontrol altına alınabileceğini tartışıyor.

3.04.2020

Restoran sektörünü NELER bekliyor

Koronavirüs salgınından tüm insanlık maddi, manevi çok etkilendi. Görünen o ki bir süre daha etkilenmeye devam edecek. Yaşamlarımızı her anlamda değiştirecek bu büyük krizi en az zararla atlatmak en büyük umudumuz. Öncelik sağlıkta ama krizden etkilenen insanların ekonomik durumlarının da dikkate alınması gerekiyor.Ülke ve hatta dünya çapında dayanışma hareketlerinin başlamış olması önemli. Sektör bazında da bazı destekler açıklandı. Ancak bu krizden sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en çok etkilenen turizm ve restoran sektörünün daha özel bir desteğe ihtiyacı olacağa benziyor. Milyonlarca insana iş, ülkeye döviz kazandıran iki sektör de çıkmazda.Ben bu hafta restoran sektörünün önde gelen şefler ve işletmecilerinin bir bölümüyle konuştum. Kriz hakkındaki düşüncelerini, süreci nasıl yönettiklerini, geleceğe ilişkin endişelerini ve tabii ki beklentilerini sordum. Anlattıklarını özetlemek zorunda kaldım.Sektörün aktörlerinin düşüncelerini aktarmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz...

4.04.2020

Babacan siyasetçi mi teknokrat mı?

AK Parti’den koparak yeni parti kuranların bir özelliği var. İktidara diğerlerinden daha acımasız muhalefet ediyorlar. AK Parti iktidarının cumhurbaşkanları, başbakanları bakanları demek ki içlerinde Erdoğan’a karşı büyük bir nefret biriktirmişler. Kendilerini cumhurbaşkanlığı, başbakanlık, bakanlıklar gibi görevlere getirdiği için olsa gerek! Bu yönleriyle ayrı bir tez konusu olurlar.

10.04.2020

7-1’lik maçla başlayan bir korona hikâyesi

BUGÜN size, belki de hayatınızda hiç işitmediğiniz bir dünya devinden söz edeceğim.

11.04.2020

Temkinli iyimserlik sürüyor

Piyasalar son dönemde para bolluğunu fırsata çevirmeye çalışıyor. Para uyumaz, ticaret durmaz. Borsalardaki iyimserliğe karşılık ise para piyasalarında dengeler sıkça değişiyor. Borsalarda tepki yükselişleriyle birlikte iyimserlik sürüyor. Kalıcı bir bahar havası mı, bunu daha çok virüs kaynaklı haber akışı belirleyecek. Likidite bolluğu ve düşük faiz altındaki yükselişi destekledi. ABD Doları’ndaki değerlenme ivme kaybetti. Euro ise hafif değer kazandı.

12.04.2020

İstifa krizi nasıl çözüldü?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa açıklamasıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın istifanın kabul edilmediği yönündeki açıklaması arasında geçen 148 dakikada kritik gelişmeler yaşandı.

14.04.2020